Iesācēja rokasgrāmata Facebook reklāmai

Facebook vietne bija izlaists 2004. gada 4. februārī, autors Marks Zuckerbergs kopā ar kolēģiem Hārvarda koledžas studentiem un istabas biedriem Eduardo Saverinu, Endrjū Makolumu, Dustinu Moskovitzu un Krisu Hjūšuievērojama izaugsme facebook

Šajā ceļvedī mēs runāsim par Facebook reklāmu. Mēs sāksim no vienkāršiem pamatiem un sniegsim padomus, kā jūs varat izmantot Facebook, lai reklamētu savu biznesu, emuāru, vietni, produktus vai pakalpojumus. Mēs arī sniegsim praktiskus padomus, kā izveidot jūsu reklāmas, izmantojot detalizētus norādījumus.

Visiem no jums, kuriem nav bijusi pieredze ar Facebook reklamēšanu vai kuriem ir kādas pamatzināšanas, šī rokasgrāmata palīdzēs jums iegūt precīzu informāciju un instrukcijas, kā izveidot visaptverošas reklāmas, kas var palīdzēt iegūt pozitīvus rezultātus.

Facebook, kā jūs jau zināt, šodien ir populārākais sociālais tīkls. Pirmā ceturkšņa demogrāfiskā atjaunināšana, ko Facebook sniedza 2019. gada aprīlī, liecina, ka līdz šim mēnesī ir vairāk nekā 2,38 miljardi aktīvo lietotāju, kas ir lielākais lietotāju skaits, kāds jebkad ir bijis sociālajā tīklā. Sākumā šis tīkls aprobežojās ar Hārvardas studentiem. Pašā sākumā vairāk nekā puse studentu sāka to lietot.

Pietiekami drīz studentu vairākums sāka paļauties uz Facebook. Pēc brīža šo tīklu sāka izmantot arī citas prestižas universitātes, līdz tas beidzot kļuva publisks un visiem bezmaksas. Tikai īsā laikā Facebook aizslaucīja apkārtni un pilnībā iznīcināja MySpace, kas bija lielākā sociālo mediju vietne līdz tam brīdim.

Laika gaitā, Facebook ļoti mainījās un atrada daudzus lietojumus, ieskaitot reklamēšanu. Mūsdienās visi izmanto Facebook, un nav brīnums, ka cilvēki mēģina izmantot šo faktu.

attēls-5

Bet vispirms – kāpēc sociālo mediju reklāma?

Kopš “interneta laikmeta” sākuma 2000. gadā interneta lietotāju skaits ir strauji audzis. Mūsdienās visi pārlūko tīmekli, un pat mazi bērni ļoti agrā vecumā iemācās lietot dažādus sīkrīkus ar piekļuvi internetam. Sociālie tīkli ir visbiežāk izmantotās tiešsaistes platformas, un gandrīz visiem ir vismaz viens profils noteiktā tīklā.

Facebook Inc. apvienoto auditoriju tagad ir vairāk nekā
4,37 miljardi

Ņemot vērā faktu, ka to ir tik daudz cilvēki sociālajos medijos, Tirgotāji un biznesa organizācijas ir saskatījuši mārketinga potenciālu šajās platformās. Kopš 2000. gada ir ievērojami audzis arī digitālais mārketings, un pat sociālie tīkli pielāgoja un nodrošināja vērtīgus sociālo mediju rīkus, kas īpaši izstrādāti reklāmai.

Sākumā mārketinga speciālisti izmantoja savas metodes, lai reklamētos sociālajos medijos, taču šodien sociālajos medijos ir pilnveidotas funkcijas, kas ļauj ērti reklamēties, vienlaikus dodot jums brīvību izveidot savas pielāgotas reklāmas un izvēlēties cilvēkus, uz kuriem jūs mērķējat. Facebook ir pirmais sociālo mediju tīkls, kas pievienoja reklāmas sistēmu, jo daudzi cilvēki jau izmantoja šo platformu, lai sevi reklamētu.

Papildus tam, ka tā ir pārsteidzoša reklāmas sistēma, kuru ikviens var iemācīties lietot, jo tā šobrīd ir populārākā sociālo mediju platforma, vienmēr ir pietiekami daudz cilvēku, kuriem varat reklamēties. Šie ir divi galvenie iemesli, kāpēc Facebook reklāmai ir tik liels potenciāls un kāpēc jums vajadzētu censties pilnībā izmantot tās potenciālu, izmantojot šos reklāmas rīki.

sociālo mediju lietotājs
sociālo mediju lietotāji joprojām pieaug ar ātrumu vairāk nekā 1 miljons dienā – tas ir 14 jauni lietotāji katru sekundi
mobilā statistika
Gandrīz 2,9 miljardi cilvēku visā pasaulē sociālie mediji tagad tiek izmantoti vismaz reizi mēnesī, vairāk nekā 91% no viņiem to izmanto, izmantojot mobilās ierīces.
Sociālo tīklu vietnes visā pasaulē sakārtotas pēc aktīvo lietotāju skaita (miljonos, no 2017. gada janvāra)
Facebook
1,871
WhatsApp
1000
Facebook Messenger
1000
QQ
877
WeChat
846
QZone
632
Instagram
600
Tumblr
550
Twitter
317
Baidu Tieba
300
Snapchat
300
Skype
300
Sina Veibo
297
Viber
249. lpp
LĪNIJA
217
Pinterest
150
122. lpp
Linkedins
106. lpp
BBM
100
Telegramma
100
VKontakte
90
Kakaotalk
49

Sākot ar maziem uzņēmumiem, vidējiem uzņēmumiem un beidzot ar lielām korporācijām, ikviens reklamējas Facebook. Tas nozīmē, ka mārketinga stratēģijas izveidošana šajā sociālajā tīklā var gūt labumu ikvienam neatkarīgi no tā, kurā nozarē viņi darbojas vai cik liels ir viņu bizness. Turklāt neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu budžets, varat izveidot reklāmas, kas nesīs atbilstošus rezultātus.

Kāpēc Facebook ir tik labs reklāmai?

Viena no Facebook unikālajām lietām ir tā, ka papildus sava profila izveidošanai tajā varat arī izmantot šo profilu, lai izveidotu savu lapu. Tikai tad, kad jums ir Facebook lapa, jūs varēsit reklamēties, izmantojot visas iespējas, ko piedāvā platforma. Šī lapa var attēlot jūsu biznesu, organizāciju vai ko citu.

biznesa ikonas

Šajā lapā jūs kopīgojat atbilstošu saturu un iekļaujat visu informāciju par jūsu pakalpojumiem, produktiem, zīmolu utt. Tā var būt uzticama informācijas bāze, kur cilvēki var uzzināt visu par to, kas un kāds jūs esat. Papildus tam ir dažādi Facebook papildinājumi, kas var pārvērst jūsu lapu par e-komercijas veikalu.

Jūs varat pārstāvēt savu organizāciju vislabākajā iespējamajā veidā un sniegt auditorijai visu nepieciešamo informāciju. Facebook vietnē jums ir iespēja visus savus mārketinga pasākumus virzīt uz savu lapu, un tāpēc jūs varat iegūt visaptverošus mārketinga rezultātus, kurus patiesi izjutīsit un pamanīsit. Apskatīsim visus iemeslus, kāpēc jums vajadzētu reklamēties Facebook:

 • Tas ir rentabls
 • Tas ļauj jums mērķēt uz noteiktām cilvēku grupām
 • Varat koncentrēt visu savu reklāmu uz vienu zīmolu / lapu
 • Tas ir populārākais sociālo mediju tīkls
 • Tas piedāvā daudz dažādu reklāmas metožu
 • Tās struktūra ir piemērota reklāmai
 • Tas ir vienkārši lietojams
izmantojot tiešo reklāmu

Reklāmas metožu veidi Facebook

Mēs varam brīvi apgalvot, ka ir divi veidi, kā jūs varat sasniegt cilvēkus vietnē Facebook – izmantojot apmaksātu reklāmu un organisku reklāmu. Abas no tām var būt ļoti efektīvas, taču, protams, bezmaksas reklāmas metodes nozīmē vairāk laika, darba un zināšanu, kas ieguldīts kampaņā.

Vienkārši sakot, jums būs nepieciešams vairāk laika, lai sasniegtu cilvēkus un faktiski reklamētu savu produktu, pakalpojumu vai visu citu, ko mēģināt pārdot. Izmantojot maksas metodes, jūs varēsit visu sākt ātrāk, bet tas, protams, nozīmē iztērēt noteiktu naudas summu atkarībā no mārketinga vajadzību apjoma..

Facebook ir viens no lielākajiem digitālās reklāmas dalībniekiem, norādot, ka sociālo mediju reklāma ir digitālo reklāmu pasaules galvenā un galvenā vieta

Facebook reklāmu mēs sadalījām šajās divās kategorijās vienkārši tāpēc, ka apmaksātās metodes ir integrētas ar Facebook un īpaši izveidotas šim nolūkam, lai gan ir bezmaksas iespējas, kā kaut ko reklamēt pats, neizmantojot nevienu Facebook funkciju.

Maksas reklāmas iespējas, kuras piedāvā Facebook, ietver:

Mobilā reklāma veido vairāk nekā 60% no Facebook reklāmas ieņēmumiem
Faktiski, kad runa ir par reklāmas līdzekļu tērēšanu, Facebook iztērē visus citus digitālos rekvizītus, sagūstot 35,4 procentus no kopējiem ASV reklāmas tēriņiem – milzīgi USD 11,93 miljardi (otrās vietas Google, salīdzinājumam, prasīs tikai USD 4,79 miljardi).
 • Uzlabošanas lapa patīk
 • Pasts redzamības uzlabošana
 • Vietnes klikšķu skaita palielināšana
 • Video uzlabošana
 • Lietotņu instalēšanas uzlabošana
 • Lietotņu iesaistes veicināšana
 • Zīmola atpazīstamības uzlabošana

bezmaksas reklāmas iespēja

Bezmaksas reklāmas iespējas vietnē Facebook ir:

 • Uzaicinot draugus, patīk jūsu lapai manuāli
 • Lapu koplietošana
 • Vērtīga satura ievietošana
 • Cilvēku iesaistīšana diskusijās Facebook
 • Facebook Messenger izstrāde chatbot mārketings stratēģija
 • Pievienojieties attiecīgajām Facebook grupām, lai reklamētu sevi

Reklāmas konta izveidošana

attēls-9

Pirms kaut ko darāt, jums vispirms ir jāiestata reklāmas konts. Dodieties uz savu Facebook lapu, un kreisajā pusē jums vajadzētu redzēt sadaļu “pievienot jaunu”
jāizvēlas “Reklāmas konti”. Pirmais, kas jums būs jāiestata, ir norēķinu informācija. Jums jāpiešķir Facebook derīga maksājuma metode.

Vispirms dodieties uz reklāmu kontu iestatījumu, kam būs tās ID, bet jums vajadzētu ievietot konta nosaukumu, lai jūs uzreiz zināt, kurā lapā jūs to izmantojat. Dodieties cauri un aizpildiet visas atstarpes, pārliecinieties, vai viss ir precīzi, un izvēlieties pareizo valūtu. Jums arī jāpārliecinās, ka esat visu iestatījis pareizi, jo vēlāk nevarēsit mainīt šīs lietas.

Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt un dodieties uz norēķinu informācijas iestatīšanu, pēc tam izvēlieties norēķinu metodes, kas atrodas zem rēķina. Šeit jūs varat izvēlēties, kuru maksājuma veidu pievienot, t.i., kredītkarti, PayPal vai reklāmas kuponu. Iesācējiem izvēlieties PayPal vai kredītkarti, jo, iespējams, jums nav pieejams neviens kupons. Ievietojiet visu nepieciešamo informāciju un turpiniet.

Cilvēki vecuma grupā no 25 līdz 34 gadiem
visizplatītākais vecuma demogrāfiskais raksturojums
13-17
5.9
18–24
38.25
25-34
52.82
35-44
38.42
45-54
32.34
55-64
14.06
65+
20,02 lietotāji miljonos
reklāmas konti
Facebook aktīvā lietotāja profils (miljardos)
Mēnesī
26,885
Mobilais
17,079
Katru dienu
11,492
Mobilais ikdiena
6 986

Nākamreiz, kad sākat izveidot reklāmu, katras reklāmas beigās redzēsit norēķinu adresi, un šeit varēsiet mainīt norēķinu adresi, kad tas būs nepieciešams. Vairumā gadījumu, kad jūs maksājat par papildinājumu Facebook, jūsu kontā tiks pārbaudīta naudas summa, un, ja jums to pietiek, lai atbalstītu reklāmas budžetu, jūsu reklāma tiks izveidota.

Summa tiks noņemta no jūsu konta tikai pēc reklāmas derīguma termiņa beigām. Var paiet 5–7 dienas, pirms Facebook apstrādā summu un noņem to no jūsu konta. Kad esat iestatījis maksājuma veidu, jums ir vērts doties un izveidot dažas Facebook reklāmas.

Amatu palielināšana

attēls-10

Viens no veidiem, kā sazināties ar cilvēkiem, ir ievietot kaut ko savā lapā, kas viņiem varētu būt vērtīgs. Jūs varat ievietot mārketinga materiālus, produktus, pakalpojumus, informāciju par tiem vai jebko citu, kas jums liekas, ka jums vajadzētu. Kad jūs kaut ko ievietojat savā lapā, cilvēki, kuriem tas patika, redzēs jūsu ziņu, bet, kā mēs jau minējām iepriekš, ne visi redzēs šo.

Tikai aptuveni 30% no jūsu faniem dabiski varēs redzēt jūsu ziņas. Ja vēlaties sasniegt vairāk cilvēku, jums ir jāpalielina ziņas savā lapā. Lieliski, ka šī pieeja ir tā, ka jūs varēsit sasniegt arī cilvēkus, kuriem pat nepatika jūsu lapa, taču mēs to nokļūsim pietiekami drīz.

Facebook reklāmu izmantošana, lai palielinātu ziņas

Zelta likums – “Nekad nepaaugstiniet amatu bez noteikta mērķa!”
pastu

Vienkāršākais veids, kā palielināt ziņu savā Facebook lapā, ir kaut ko ievietot un pēc tam dodieties uz ziņas apakšējo labo stūri, kur parādīsies “palielināt” kartīte. Noklikšķiniet uz tā, un tiks atvērts jauns reklāmas logs.

Atcerieties 20% teksta noteikumu fotoattēliem.
Ja jūsu ziņojumā ir saite tajā un saite
ievelk fotoattēlu, kurā ir pārāk daudz teksta,
jūs to nevarēsit palielināt vai reklamēt
palielināt post
Ieteikumu spēks ir ļoti spēcīgs sociālajā tīklā Facebook – īpaši ar attēliem, kas aizdedzina jutekļus un kaislības
cilvēki

Kreisajā pusē augšējā stūrī būs redzama sadaļa “Mērķauditorija”, kurā varat atrast vairākas iespējas, kā izvēlēties auditoriju, kurai vēlaties atlasīt savu reklāmu. Ir trīs parastās iespējas, kuras redzēsit, kad tur atrodaties:

 • Cilvēki, kurus izvēlaties mērķauditorijas atlasei
 • Cilvēki, kuriem patīk jūsu lapa
 • Cilvēki, kuriem patīk jūsu lapa, un viņu draugs

Facebook patīk šos iestatījumus mainīt diezgan bieži, un, iespējams, jūs nesaņemsit tos pašus, atverot reklāmas logu, lai palielinātu ziņas. Tomēr ir iespēja izveidot savu auditoriju un izvēlēties visu šīs auditorijas specifiku.

Zem šīs sadaļas atradīsit sadaļu “Budžets un ilgums”, kurā varat arī pielāgot, cik daudz līdzekļu tērējat savai reklāmai dienā, un kur varat iestatīt, cik ilgi reklāma ilgs vai līdz kuram datumam. Ņemiet vērā, ka jums nebūs dienas budžeta un ka varēsit ievietot tikai reklāmas kopējo budžetu.

Tomēr, ja vēlaties uzzināt, cik daudz naudas jūs tērēsit katru dienu, vienkārši ievietojiet budžetu un dienu skaitu, kurā vēlaties rādīt reklāmu, un sadaliet šīs divas. Balstoties uz jūsu mērķauditoriju, tās atrašanās vietu un iestatīto budžetu, jūs iegūsit aprēķinu par to, cik daudz cilvēku sasniegs jūsu ziņa.

Facebook CTA pogas pēc popularitātes CTA pogas
Popularitātes procents cilvēku

popularitāte procentos

Labajā pusē redzēsit, kāda būs jūsu reklāma gan galddatoru, gan mobilo ierīču lietotājiem. Skaņojiet savu reklāmu pēc iespējas ilgāk, līdz esat pārliecināts, ka esat nokļuvis šajā labajā vietā. Ņemiet vērā, ka jūsu ziņojumā nedrīkst būt daudz teksta, jo Facebook, iespējams, neapstiprina jūsu sludinājumu. Turklāt garas teksta rindas lielākajai daļai cilvēku parasti neder labi, tāpēc jums no tiem vajadzētu izvairīties.

Kad esat pabeidzis visu šo darbību veikšanu, noklikšķiniet uz pogas “Palielināt” apakšējā labajā stūrī, un jūsu reklāma tiks nosūtīta pārskatīšanai un samērā ātri tiks paaugstināta, ja viss ir kārtībā. Kad jūsu reklāma tiks apstiprināta un jūsu ziņa tiks palielināta, jūs varēsit izsekot rezultātiem reālajā laikā un redzēt, cik daudz cilvēku tā ir sasniegusi.

Turklāt, ja esat apmierināts ar savu palielināšanas reklāmu un tā lēnām beidzas, varat vienkārši noklikšķināt uz pogas “pievienot vairāk budžeta”, lai turpinātu savu reklāmu vai sasniegtu vēl vairāk cilvēku. Paaugstināšanas beigās varat pārbaudīt visus svarīgos rādītājus, piemēram, sasniedzamību pēc ziņām, iesaistes, to, cik daudz cilvēku noklikšķināja uz jūsu ziņas, cik kopīgoja un no kurām valstīm ir cilvēki, kuriem patika jūsu ziņa..

Apmēram 85% Facebook sludinājumu ir vērsti uz valstīm, nevis uz konkrētu atrašanās vietu. Tikai 45% šo sludinājumu izmanto mērķauditorijas atlasi pēc interesēm
budžets un ilgums
Facebook reklāmas cenu noteikšana mainās, ņemot vērā diezgan daudzus faktorus, ieskaitot gada laiku, valsti, uz kuru jūs mērķējat, un pat reklāmas kvalitāti

Pakļaujot amatus dabiski

Pirmais, kas jums jādara, ir pastāvīgi dalīties. Kopīgojiet ziņas katru dienu, pat divas vai trīs reizes dienā dažādos periodos. Lai uzlabotu iesaisti, jums ir jādalās ar ierakstiem, kas ir intriģējoši un atbilstoši jūsu lapai un faniem. Turklāt vienmēr pārliecinieties, ka jūs atkārtoti kopīgojat savas lapas ziņas savā profilā.

Ja jums ir darbinieki vai līdzstrādnieki, kas strādā kopā ar jums, viņiem arī vajadzētu atkārtoti dalīties ar amatu savos profilos. Kad visa organizācija strādā kopā, jūsu
sociālo mediju mārketings dabiski augs.

Facebook vietnē vairāk nozīmē vairāk, t.i., jo vairāk cilvēku kaut ko kopīgo, jo lielākas ir iespējas, ka vairāk cilvēku patiks šīs ziņas. Jo vairāk cilvēkiem patīk noteikta ziņa, jo lielāka būs šī ziņa redzamība. Protams, pārliecinieties, ka jūs kopīgojat ziņas publiski, lai pat cilvēki, kas nav jūsu draugi, varētu tos redzēt.

Turklāt ievietojiet saistošus sīktēlus un uzrakstiet ziņojumu aprakstus, kas vilina un piesaista uzmanību. Iet uz kvantitāti, taču noteikti pēc iespējas vairāk strādājiet arī pie savu ziņu kvalitātes.

veicināšanas vietne

Vietnes reklamēšana

Nav retums, ka uzņēmumi reklamē savas vietnes sociālajos medijos. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināt daudz apmeklētāju un stabili palielināt jūsu vietni.

Iespējams, ka esat pielikuši daudz pūļu, lai izveidotu savu vietni, tās dizainu, optimizēšanu un bagātināšanu ar emuāru ierakstiem, videoklipiem, produktiem un maksāšanas iespējām, taču, ja jūs nevarējāt piesaistīt nevienu apmeklētāju un liktu viņiem dot savu Tīmekļa vietnes iespēja, ti, redzēt, cik tā ir laba un cik vērtīga viņiem var būt, tad tas viss bija par velti.

Sociālajos medijos trūkst pielāgošanas, bet tajā ir daudz cilvēku, kas ir potenciālie klienti. Tāpēc vietnes un Facebook lapas apvienošana, kas tajā korelē, var būt tik efektīvs veids, kā reklamēt jūsu biznesu.

Vietnes reklamēšana, izmantojot Facebook biznesa lapu

49,5% pasaules iedzīvotāju izmanto internetu, 22,8% – Facebook

Jūs vēlaties atrast vairāk cilvēku, kurus varētu interesēt jūsu lapas piedāvātais piedāvājums, kopīgot saturu, iegādāties jūsu produktus vai vienkārši uzlabot jūsu lapas vispārējo redzamību. Kad jums ir Facebook lapa, kas attēlo jūsu biznesu vai kāda veida organizāciju, jums būs jāiegūst pēc iespējas vairāk patīk, lai varētu uzturēt sevi un padarīt savu organizāciju redzamāku cilvēkiem.

Facebook lapu lieta ir tāda, ka tikai aptuveni 30% cilvēku, kuriem patika jūsu lapa un nav to abonējuši, var redzēt jūsu kopīgotos ziņojumus. Piemēram, ja jūsu lapai ir 1000 atzīmju Patīk, jūsu ziņas redzēs tikai aptuveni 300 cilvēki, un tas ir iemesls, kāpēc atzīmes Patīk ir ļoti svarīgas un kāpēc jums tās ir jāiegūst..


Facebook reklāmu izmantošana lapām Patīk


Mūsdienās 85% zīmolu Facebook reklamē savas ziņas – un, ņemot vērā Socialbaker vēsturiskos datus, tas tikai turpinās pieaugt.
reklāmas lapa

Pirmais, kas jums jādara, ir doties uz jūsu izveidoto lapu. Vienkārši noklikšķiniet uz savas lapas, kas atrodas kreisajā stūrī, kur varat redzēt visas savas grupas un lapas. Kad esat nonācis savā lapā, jums vajadzētu būt iespējai redzēt funkciju “Iegūstiet vairāk patīk”, kas atrodas virs vāka fotoattēla, un noklikšķiniet uz tās.


Vairāk nekā 30 miljoniem uzņēmumu ir Facebook lapas

Pārliecinieties, ka esat pieteicies kā šīs lapas administrators, pretējā gadījumā jums nebūs akreditācijas datu, lai izveidotu reklāmas. Dažās lapās šī poga, iespējams, atrodas jūsu
lapas laika skala, tāpēc ritiniet mazliet uz leju, līdz atrodat. Kad to atradīsit, redzēsit dienas budžetu, kas apzīmēts ASV dolāros, un tā ir naudas summa, ko katru dienu tērēsit savai reklāmai, nevis kopējā summa, tāpēc pārliecinieties, ka atcerieties šo.

Lai iegūtu skaidru priekšstatu par to, kas tas ir, vispirms sāciet ar maziem skaitļiem, lai redzētu, kā kampaņa darbojas un cik daudz jums patīk, un pēc tam dariet to vēlreiz. Kad esat iestatījis budžetu, tieši zem tā jūs atradīsit aptuvenu aprēķinu par to, cik reizes jūsu lapa saņems dienā.

Jo lielāks ir jūsu ikdienas budžets, jo vairāk lapu dienā iegūsit. Ņemiet vērā, ka dienā saņemto atzīmju Patīk skaits var atšķirties un tas nav precīzi. Zem skaita Patīk, jūs varat izvēlēties reklāmas ilgumu. Jūs varat izvēlēties no 7, 14 līdz 28 dienām, un, ja tas jums nav piemērots, pastāv iespēja izvēlēties precīzu datumu, līdz kuram jūsu reklāmai vajadzētu rādīties..

Virs sadaļas “budžets un ilgums” varat redzēt sadaļu intereses, kur varat ierakstīt vairākas intereses, kas cilvēkiem ir labākas mērķauditorijas atlasei. Piemēram, ja jūs pārdodat sporta aprīkojumu, būtu normāli rakstīt sportu, skriešanu vai kaut ko līdzīgu. Tādā veidā jūs varēsit atlasīt īstos cilvēkus, kuri būs ieinteresēti jūsu lapā. Tas nozīmē, ka viņi, iespējams, noklikšķinās uz jūsu lapas, kad redzēs reklāmu.

Reklamējiet tikai savu saturu. Pat ja jūs kopīgojat labu padomu no citas vietnes, nepaaugstiniet to, ja tas ir saistīts ar kādu citu. Kāpēc maksāt, lai nosūtītu trafiku uz citas vietnes vietni??

Virs sadaļas “intereses” varat izvēlēties vietas, kurās tiks rādīta jūsu reklāma. Šī ir lieliska funkcija, kas ļauj jums būt specifiskiem attiecībā uz savu reklāmu un to iegūt
jēgpilni patīk. Piemēram, ja jums ir vietējais bizness, jums jākoncentrējas tikai uz tām jomām, kur varētu būt jūsu potenciālie klienti. Tomēr, ja jums ir tiešsaistes bizness, jums vajadzētu meklēt mērķauditorijas atlases vietas, kurās ir tirgus, kurā nepieciešami jūsu produkti.

Reklamējiet saturu, kas jūsu fanus iekļauj jūsu e-pasta sarakstā. Tas ietver dāvanas, bezmaksas tīmekļa seminārus, bezmaksas e-grāmatas un jebkāda cita veida bezmaksas preces
redz-reklāmas

Virs šīs sadaļas ir sadaļa “vecums”, kur jūs varat sīkāk definēt savu mērķauditoriju. Kreisais slots ir minimālais vecums, bet labais – maksimālais jūsu mērķauditorijas vecums. Visbeidzot, virs sadaļas “vecums” ir dzimuma sadaļa, kuru varat izvēlēties, lai labāk noteiktu, kurš redz jūsu reklāmas.

Turklāt jūs varat redzēt sadaļu “Reklāma”, kurā varat rediģēt tekstu un mainīt reklāmas attēla lielumu vai ievietot kādu citu attēlu. Varat arī mainīt attēla pozīciju, lai radītu vislabāko iespējamo efektu. Turklāt attēla vietā varat arī augšupielādēt video un izmantot to savā reklāmā.

Loga labajā pusē redzēsit savas reklāmas priekšskatījumu gan galddatoru lietotājiem, gan mobilo ierīču lietotājiem. Kad esat apmierināts ar gala rezultātu, noklikšķiniet uz “reklamēt”, un reklāma sāks darboties.

Tā kā Facebook, šķiet, atbalsta videoklipus mūsu ziņu plūsmās (Facebook lietotāji katru dienu Facebook skatās vairāk nekā 100 miljonus stundu videoklipu), zīmoli saprot, cik svarīgi ir izmantot vietējās videoreklāmas platformā, kā veidu, kā izmantot interaktīvu formātu. pastāstīt viņu stāstu

Iegūt lapu patīk, nemaksājot

Reklāmu izveide, lai iegūtu vairāk patīk, ir laba lieta, taču jums vajadzētu arī iemācīties to izdarīt, netērējot naudu. Jūs varat piesaistīt svarīgus fanus, kuriem ir patiesa interese par jūsu lapu, to darot “manuāli”, t.i., uzaicinot cilvēkus pats. Maksas reklāmas lapām, kas patīk, ne vienmēr piesaista daudz īstu fanu, kuri vienmēr iesaistīsies jūsu lapā un mijiedarbosies ar jūsu zīmolu.

Pirmais ērtais variants ir uzaicināt cilvēkus tieši uz vēlamo lapu. Jūs varat uzaicināt visus savus draugus to darīt, lai gan uzaicināto cilvēku skaits dienā ir ierobežots. Ja jūsu profilā ir daudz draugu, šī ir laba iespēja uzreiz sākt izplatīt vārdu par jūsu lapu. Pārliecinieties, ka to darāt katru dienu pēc iespējas vairāk cilvēku.

Turklāt, ievietojot kaut ko savā lapā, varat noklikšķināt uz patīk, ka esat ieguvis uz šo ziņu, un uzaicināt cilvēkus patīk jūsu lapa no turienes, pat ja viņi nav jūsu draugi. Lai saņemtu atzīmes Patīk no cilvēkiem, kuri nav jūsu draugi vai kuriem jūsu lapa nav patikuši, varat uzlabot savu ziņu un pēc tam uzaicināt viņus.

No otras puses, ja kādam patīk jūsu lapa, pastāv iespēja, ka viņu draugi redzēs viņu aktivitātes un jums patiks jūsu ziņa. Turklāt, izliekot ziņas savā lapā, pārliecinieties, vai šīs ziņas kopīgojat arī savā profilā. Tādējādi jūs uzlabosit redzamību un iegūsit iespēju plašāk eksponēt, kā arī varēsit uzaicināt vairāk cilvēku, lai patīk jūsu lapa.

Tas, protams, ir lēnāks veids, kā iegūt simpātijas, taču jūs vienmēr iegūsit jēgpilnus simbolus. Turklāt ir laba ideja vienmēr veikt kādas aktivitātes jūsu lapā un pastāvīgi pakļaut sevi potenciālajiem klientiem un sekotājiem. Labākais risinājums ir apvienot to ar apmaksātām metodēm, un jūs vienmērīgi veidosit savu fanu bāzi.

Jūs varat izmantot jauno tiešraides video funkciju pakalpojumā Facebook, kur jūs un citi darbinieki varat runāt par jaunpienācējiem jūsu veikalā

Facebook reklāmu izmantošana, lai iegūtu vairāk vietņu apmeklējumu

Pirmā lieta, kas jums nepieciešama, lai reklamētu savu vietni, protams, ir labi izveidota vietne. Pārliecinieties, ka esat atjauninājis savu lapu, izmantojot savas vietnes saiti, lai jums katru reizi, reklamējot, tas nebūtu jādara atkal. Turklāt, iespējams, saņemsit arī dažus dabiskus klikšķus uz savu tīmekļa adresi, tāpēc ieteicams to turēt.

Dodieties uz savu lapu un ritiniet mazliet uz leju. Ekrāna apakšējā kreisajā pusē parādīsies uznirstošā zilā kartīte “Grow Business”. Noklikšķiniet uz šīs kartes un izvēlieties opciju “Iegūt vairāk vietnes apmeklētāju”, un parādīsies jūsu reklāmas izveides logs.

augt bizness

Lai reklamētu produktu vai lietotni, sniedziet vairākus Facebook paziņojumus dažādos dienas un nedēļas laikos

Sadaļā “Reklāma” jūs tagad iegūsit 4 lietas, kuras varēsit pielāgot:

URL: Šī ir jūsu vietnes adrese, un, ja jūsu lapā tāda jau ir, tā automātiski tiks iestatīta arī šeit. Ja vēlaties kādu citu adresi, vienkārši mainiet to.

Teksts: Šeit jums vajadzētu uzrakstīt pievilcīgu tekstu, kas izskaidro cilvēkiem, kas ir jūsu vietne un kāpēc viņiem tā jāapmeklē.

Attēli / video: Jūs varat izvēlēties savai reklāmai atbilstošu attēlu vai video. Ja meklējat attēlu, jūs iegūsit maksimāli 25 vārdu virsrakstu, kas var palīdzēt piesaistīt cilvēku uzmanību, iespēju augšupielādēt attēlu, izvēlēties attēlu no savas lapas un pārvietot izvēlēto attēlu tā, lai tas lieliski derētu reklāmai.

Ja izvēlēsities “video”, jūs varēsit augšupielādēt savu videoklipu vai izveidot slaidrādi, kurai varēsit sekot ar atbilstošu mūziku..

Padariet savu sludinājumu pievilcīgāku un interesantāku, lai cilvēki to skatītos! Gan video, gan attēla reklāmās ir poga Aicinājums uz darbību, un jums tiks dotas plašas izvēles iespējas: pieteikties tūlīt, rezervēt, tagad, sazināties ar mums, lejupielādēt, uzzināt vairāk, nosūtīt ziņojumu, pieprasīt laiku, skatīt izvēlni, iepirkties tagad reģistrējieties un skatieties vairāk.

Labi izstrādātam un pārdomātam vāka attēlam vajadzētu būt jebkuras efektīvas Facebook stratēģijas sastāvdaļai
pievilcīgāka reklāma
Produkti, piemēram, dinamiskās reklāmas, kas ļauj reklāmdevējiem augšupielādēt savu produktu katalogu sociālajā tīklā Facebook un pēc tam piegādāt atbilstošas ​​mērķētas reklāmas, ir izrādījušies ļoti efektīvi tirgotājiem, kuri vēlas aktivizēt zemākas piltuves aktivitātes, piemēram, pirkumus

Nākamā sadaļa ir sadaļa “Mērķauditorija”, kurā jūs atkal definējat to cilvēku dzimumu, vecumu un atrašanās vietu, kuriem tiks piemērota jūsu vietnes reklāma. Tomēr šeit jūs varēsit izvēlēties vispārīgas intereses, piemēram, “mūzika”, un pievienot papildu intereses, lai vēl labāk mērķētu cilvēkus, piemēram, “house music” vai “techno music”.

tehno-mūzika-aud

Nākamā sadaļa ir daļa “budžets un ilgums”, kurā varat iestatīt savu ikdienas budžetu, redzēt aptuveno klikšķu daudzumu, ko dienā iegūsit uz savas vietnes reklāmas, un ilgumu, kurā darbosies jūsu vietnes reklāma. Kā vienmēr, reklāmas izveidošanas loga labajā pusē varēsit redzēt savas reklāmas priekšskatījumu.

Publicējot ziņas par saviem produktiem vai rīkojot kampaņas, iekļaujiet atsauces. Tas klientiem palīdz redzēt ar jums saistītās ziņas. Tas arī mudina viņus izmantot atsauces, kad viņi demonstrē jūsu produktu kādā sludinājumā vai piedalās jūsu kampaņā
tehno mūzika

Tomēr ar vietnes reklamēšanu jūs iegūsit arī Instagram plūsmas priekšskatījumu, ņemot vērā faktu, ka šīs reklāmas būs redzamas arī Instagram. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies šo sadaļu, jo Instagram ir nepieciešami īpaši attēli un videoklipi, ja jūs neatbilstat prasībām, kas tur netiks rādīti, tāpēc pārliecinieties, vai jūsu reklāmas ir piemērotas arī Instagram.

Kad esat pārliecināts, ka esat pareizi iestatījis visu, vēlreiz pārbaudiet visu un pēc tam reklāmas izveidošanas loga labajā apakšējā stūrī noklikšķiniet uz “reklamēt” un izveidojiet savu reklāmu.

Kā pasīvi reklamēt savu vietni

Facebook reklāmas ieņēmumi visā pasaulē no 2009. līdz 2016. gadam (miljonos ASV dolāru)
2016. gads
26,885
2015. gads
17,079
2014. gads
11,492
2013. gads
6 986
2012. gads
4,279
2011. gads
3,154
2010. gads
1,868
2009. gads
764

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka savā Facebook lapā norādītajā apgabalā esat iekļāvis savas vietnes adresi. Kad kāds apmeklē jūsu lapu, viņam / viņai ir skaidri jāredz jūsu vietnes adrese un ir iespēja noklikšķināt uz tās un redzēt, kas jums tur ir jāpiedāvā..

Nākamais solis ir koplietot vietni savā lapā un atkārtoti kopīgot to ar visiem jūsu profiliem. Turklāt iekļaujiet savas vietnes adresi visās ziņās, kuras kopīgojat savā lapā, kā arī visā pievienotajā saturā. Piemēram, ja jūs pievienojat rokassomu fotoattēlus, kurus pārdodat savā vietnē, ir ieteicams, ja aprakstā, kā arī fotoattēlā ir vietnes saite.

Persona var uzreiz noklikšķināt uz apraksta un doties uz vietni, bet citi var redzēt jūsu vietnes adresi, kad kāds dalās ar jūsu fotoattēliem. Ja veidojat emuāru savā vietnē, ir arī laba ideja dalīties ar jūsu nākamajām ziņām arī Facebook, lai cilvēki, kas vēlas izlasīt vairāk jūsu ziņu, apmeklētu jūsu vietni.

Kā sekot līdzi savai reklāmas kampaņai

attēls-11

Tikai ar reklāmas izveidošanu un kampaņas izlaišanu vienkārši nepietiek, kad runa ir par Facebook reklamēšanu. Uzticieties man, jūs to darīsit atkal un atkal, un jums jāpārliecinās, ka nākamreiz to darāt labāk. Lai to izdarītu, jums būs jāpaļaujas uz savu reklāmu pārvaldnieku, lai redzētu, kā darbojas jūsu reklāmas, un uzzinātu, kur izdarījāt kļūdas un kur izdarījāt labu.

Dodieties uz savu reklāmu pārvaldnieku un pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Konta pārskats”. Šeit jūs varēsiet uzzināt daudz jauna par savām reklāmas kampaņām un gūt vērtīgu ieskatu, kas nākotnē var palīdzēt izveidot daudz labākas reklāmas. Kontu pārskata sadaļā varat darīt daudzas lietas, kuras varat darīt.

Facebook – piektais vērtīgākais uzņēmums pasaulē, kura tirgus vērtība pārsniedz 321 miljardu USD. Ir gandrīz 13 000 darbinieku. Ir ieguvis tādus konkurentus kā Instgram, WhatsApp un Oculus
konta pārskats

Izvēlieties vēlamo metriku

Metrikai var izvēlēties 4 sadaļas, un tās visas var pielāgot un mainīt atkarībā no jūsu vajadzībām. Jums vienkārši jānoklikšķina uz bultiņas simbola, kas vērsts uz leju, un parādīsies jauns logs. Šeit jums tiks dotas pavisam jaunas iespējas metrikas, kuru vēlaties parādīt, izvēlei.

Facebook ir ideāla reklāmas platforma maziem uzņēmumiem ar maziem budžetiem
metrika
Facebook vietnē galddatoriem ir 8,1x augstāks vidējais klikšķu skaits, un mobilajām reklāmām ir 9,1x lielāks vidējais klikšķu skaits nekā parastās tīmekļa reklāmās

Salīdzinot jūsu reklāmu veiktspēju dažādos periodos

Noklikšķiniet uz pogas datumu diapazons, pēc tam noklikšķiniet uz salīdzināšanas sadaļu, un parādīsies kalendārs, kas dod iespēju izvēlēties dažādus datumus, kurus vēlaties salīdzināt. Tādējādi jūs varēsit uzzināt vairāk par savu kampaņu veiktspēju, kā arī par to, kādi laika faktori viņus ietekmēja un kādā veidā.

Paļaujieties uz diagrammām, lai analizētu savas kampaņas

Vairāk nekā 70% tirgotāju plāno nākamgad palielināt videoreklāmu izmantošanu

Lai analizētu reklāmas kampaņas ar diagrammām, jums jāizmanto atšķirīga metrika. Piemēram, ja reklāmas kampaņa ir paredzēta lapai Patīk, ir tāda lapa kā sadaļa, kas jums pateiks, cik daudziem cilvēkiem reklāmas laikā patika jūsu lapa, jo šī ir visvērtīgākā metrika šāda veida reklāmā.

Varat arī atrast ģeogrāfisko un demogrāfisko informāciju par auditoriju, kas mijiedarbojās ar jūsu reklāmu, un uzzināt, kuras mobilās ierīces viņi izmanto, lai pārveidotu vai skatītu jūsu reklāmas. Vienkārši noklikšķiniet uz sadalījuma sadaļu un izvēlieties “piegādāt”, “pēc laika” vai “pēc darbības”.

Tikai ar šīm atziņām jums būs daudz uz rokām, tāpēc esiet gatavi uzzināt vairāk un iegūt pieredzi, kas nepieciešama tendenču atpazīšanai un turpmāko reklāmas kampaņu uzlabošanai..

Secinājums

Apsveicam! Tagad jūs esat iemācījušies reklāmas pamatus vietnē Facebook. Jūs varat sākt veidot savu mārketinga kampaņu arī sociālajā tīklā Facebook un redzēt, kā notiek burvība. Pārliecinieties, ka atcerieties visas šodien apgūto un izmantojiet tās savā labā.

Kaut arī šīs lietas var būt diezgan vērtīgas, tās ir tikai Facebook reklāmas pamati – mēs šeit tikai skrāpējam virsmu. Tātad pārliecinieties, lai uzzinātu vairāk un mēģiniet nākotnē uzlabot savas reklāmas prasmes. Kad jūs nokļūsit augstākajā līmenī, jūs varēsit izveidot pilnīgas mārketinga kampaņas vietnē Facebook. Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map