Nasıl para kazanılır Amazon Ortaklık Programı ile


Amazon.com CEO’su Jeff Bezos seçti Amazon.com iki nedenden dolayı şirket adı olarak. Birincisi, o zamanlar, web sitesi listelemesi genellikle alfabetik sıradaydı ve ikincisi, Amazon.com’un sloganla başlattığı ölçeği önermek, Dünyanın en büyük kitapçı

Milyonlarca insan harcadı 235 milyara yakın 2018’de Amazon’da ABD doları. Web sitenizde Amazon’dan ortaklık tekliflerine katılarak ve uygulayarak bu gelirin bir kısmını alabilirsiniz.

Bu kılavuzda, Amazon Associates programının ne olduğunu ve programa nasıl başlayacağınızı açıklayacağız. Ayrıca, Amazon bağlı kuruluş ürünlerini nasıl bulacağınız ve tanıtacağınızla ilgili en iyi uygulamaları göstereceğiz.

Amazon.com’un şimdiye kadar sattığı ilk kitap, Temmuz 1995’te gerçekleşen Bezos’un garajındandı. Kitabın adı Akışkan Kavramları ve Yaratıcı Analojiler: Düşüncenin Temel Mekanizmalarının Bilgisayar Modelleri

 • Amazon Associates programı nedir
 • Amazon üyesi olarak ne kadar kazanabilirsiniz
 • Amazon ürünlerini tanıtmanın yolları
 • Tanıtılacak ürünleri seçin
 • Anahtar kelime araştırması yapın ve hedeflenen içerik yazın
 • Ipuçları ve Püf noktaları
 • Başarılı Amazon satış ortağı web sitelerine örnekler
 • Sonuç

Amazon Associates tarafından kullanılır Tüm web sitelerinin% 5,2’si kimin reklam ağını biliyoruz. Bu, tüm web sitelerinin% 1.0’ıdır

Okumaya dalmadan önce, iki şeyi bildiğinizi ve tamamladığınızı varsaydık: bir blog başlattı ve karlı bir niş seçtim.

Amazon Associates programı nedir

Amazon Ortakları 1996 yılında başlatılan ilk çevrimiçi bağlı kuruluş pazarlama programlarından biridir. Program, web sitesi sahiplerinin Amazon’dan milyonlarca ürünün reklamını yaparak para kazanmalarına yardımcı olmak için çözümler geliştirme konusunda 12 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Associates olan web sitesi sahipleri ve blogcular bağlantılar oluşturduğunda ve müşteriler bu bağlantıları tıklayıp Amazon’dan ürün satın aldığında, yönlendirme ücretleri kazanırlar. Katılmak ücretsizdir ve kullanımı kolaydır.

Amazon’un logosu, “şirketin dünyanın her yerinde herkese her şeyi teslim etmeye hazır olduğunu” belirtmek için A’dan Z’ye bir gülümseme gösteriyor.

Bir blog veya web sitesi başlattığınızda gelir elde etmenin birçok yolu vardır. Ancak Amazon Associates, çevrimiçi para kazanmanın bilinen yöntemlerinden birini temsil eder. Tüm süreci anlamak kolaydır.

Önerilen okuma: Para bloglama nasıl yapılır

AMAZON ORTAK PAZAR KONUMU, NİSAN 2019, W3Techs.com
AMAZON BİRLİK PİYASASI KONUMU

Amazon Associates ile bir hesap oluşturun (hesap onayı genellikle 24-48 saat sürer), bireysel bağlı kuruluş bağlantıları edinin ve bunları web sitenize ekleyin. Ziyaretçiler bu bağlantıları tıklayıp satın alma işlemini gerçekleştirdiğinde, Amazon size her satışın% 10’unu verecektir. Daha da önemlisi, bu yalnızca bağlandığınız öğeye değil, kullanıcının Amazon’dan satın aldığı diğer ürünlere de atıfta bulunur..

Şimdi bütün bunlar kulağa heyecan verici geliyor, değil mi? Tüm yolculuk zaman alır ve yol boyunca doğru kararlar alır. Bu nedenle, Amazon satış ortağıyla nasıl para kazanabileceğinize bir göz atalım.

Amazon üyesi olarak ne kadar kazanabilirsiniz

Amazon, satış ortağı bağlantınız üzerinden satılan ve yönlendirilen her öğe için size bir yüzde ücreti verecektir. Bir kullanıcı herhangi bir ürünü 24 saat içinde (veya sepetine bir ürün eklediyse 30 gün içinde) satış ortağı bağlantınız üzerinden satın alabilir ve bu satış için komisyon alırsınız..

ABD’de, En iyi 5 2018’de ilk dijital alışveriş uygulamaları Uygulama analizi firması App Annie’nin “Mobil Durum 2019” raporunda yayınlanan verilere göre 2016’ya kıyasla% 60 büyüdü.

Amazon, çeşitli ürün kategorileri için farklı ücret oranları sunar. İşte çöküş:

Amazon toplamda 119.928.851 ürün Nisan 2019 itibariyle

Ürün Kategorisi

AMAZON.COM ÜZERİNDEKİ EN ÇOK SAYIDA ÜRÜN KATEGORİSİ
AMAZON BİRLİK PİYASASI KONUMU

Her şey Amazon’a hedefli ziyaretçi göndermek ve satın aldıkları şeyler için bir komisyon almakla ilgilidir. Tahmin edebileceğiniz gibi, kazançlarınız önerdiğiniz kişi sayısına ve harcadıkları para miktarına bağlı olacaktır. Ve bu rakamlar, web sitenize gelen trafiğe ve tanıtımını yaptığınız niş ürünlere bağlı olacaktır. Sitenizin veya blogunuzun performansına bağlı olarak 50 ila 50.000 dolar kazanabilirsiniz. Aşağıda size bazı başarılı Amazon satış ortağı web sitelerini göstereceğiz..

Ücretler hakkında daha fazla bilgi için yetkiliyi ziyaret edin Amazon Associates Program Ücret Tablosu.

Amazon ürünlerini tanıtmanın yolları

Amazon Associates içinde, aşağıdakileri yapmak için çeşitli yollar bulacaksınız: satış ortağı bağlantıları oluştur. Amazon, web sitenize ürün bağlantıları ve reklamlar eklemenin üç yolunu sunar: Metin bağlantıları, Afişler ve Yerel alışveriş reklamları.

Metin bağlantıları

Bir ziyaretçiyi Amazon’a yönlendirmenin en etkili yolu, web sitesi içeriğinde bir metin bağlantısı kullanmaktır. Amazon ortaklık programından yüz binlerce yapan Problogger’dan Darren Rowse’ye göre, dönüşümlerin% 99’u metin bağlantılarından geliyor.

% 60’dan fazla satıcıları, Amazon satışlarının satışlarının beşte üçünden fazlasını oluşturduğunu ve neredeyse% 50’sinin neredeyse yalnızca Amazon ile sattığını ve satışlarının% 80 ila% 100’ünü oluşturduğunu söyledi.

İçeriğin içindeki satış ortağı metin bağlantılarına bir örnek:

Bunu kontrol et Golf klübü. Bu tür kulüpleri son üç aydır kullanıyorum. Birini denemek istiyorsanız, sadece 100 $ ve ücretsiz gönderim alın.

Metin bağlantıları nasıl alınır:

 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, siyah çubuktaki “Ürün Bağlantısı” sekmesinin altında bulunan “Ürün Bağlantıları” nı tıklayın.

% 67 ürünlerini Amazon Ads ile tanıtmak

Amazon Ortakları

Yaklaşık% 60 Amazon satıcılarının birçoğu ürünlerini pazarın Sponsorlu Ürünler platformu üzerinden tanıtıyor

 • Bağlamak istediğiniz öğeyi arayın.
 • Öğenin sağındaki “Bağlantı Al” düğmesini tıklayın.
TÜM SATICILARIN İKİ ÜÇÜNCÜ ÜRÜNLERİNİ BAZI ŞEKİLDE TANITIYOR
AMAZON BİRLİK PİYASASI KONUMU

Bağlantı Al

 • Kısa bir bağlantı almak için “Bağlantı Al” düğmesinin yanındaki aşağı oku ve “URL’yi kısalt” ı tıklayın.
 • Metin ve Görüntü, Yalnızca Metin veya Yalnızca Görüntü’yü seçin ve renk seçeneklerini ve yeni pencerede açılmasını isteyip istemediğinizi seçin.

HTML'yi özelleştirin ve alın

 • “Bu Ürün Bağlantısı İçin HTML Kodunu Al” altındaki kutuya HTML kodunu kopyalayın.
 • HTML kodunu web sitenizin tercih edilen bölümüne yapıştırın.

Afişler

Atlıkarınca Afiş kullanın. Satış ortağı bağlantılarınızı banner’lar aracılığıyla tanıtırken, dönüşüm oranlarınızı normal statik bannerlardan daha fazla artırmanıza yardımcı olacak amazon’dan Carousel banner’larını kullanmayı deneyin. Birçok uzman, Amazon’dan atlıkarınca afiş kullanmanın bağlı kuruluş kazançlarını çok artırdığını söylüyor

Sitenizde bağlantı almanın en kolay yolu bir banner reklam kullanmaktır. Ancak, satış oluşturmanın en etkili yolu olmadığı kanıtlanmıştır.

Amazon banner reklamlarına bir örnek:

En İyi Markalar

Banner bağlantıları nasıl alınır:

Hızlı hareket et. Bir rakibin stokta kalmadığını görürseniz, fiyatlandırmayı düşürmek ve / veya reklamları artırmak için iyi bir zaman olabilir. Rakip incelemelerinin sizden daha hızlı arttığını görürseniz, nedenini anlamaya çalışın. Daha geniş kategorilerden resimler veya ürün içeriği gibi yeni ve yenilikçi fikirler arayın ve bunları rakiplerinizden önce uygulayın

 • Affiliate-program.amazon.com adresinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra, üst siyah çubuktaki “Ürün Bağlantısı” sekmesinin altında bulunan “Afişler” i tıklayın.

Amazon Ortakları

 • Aşağı kaydırın ve bir banner almak istediğiniz kategoriyi seçin.

Sorular ve yeni yorumlar için sayfalarınızı düzenli olarak kontrol edin. Birçok müşteri, müşterinin sorularını ve incelemelerini incelemek için bir markanın yayınlanmış içeriğinden daha fazla zaman harcar, bu nedenle bunları düzenli olarak kontrol ettiğinizden ve gerektiğinde yanıtladığınızdan emin olun

Banner Bağlantıları

Lightning Deals dahil promosyonlar, birimleri daha yüksek bir hızda satmanın harika bir yoludur ve sonuçta daha fazla incelemeye yol açar. Amaç her zaman promosyon veya derin indirimler sağlamak değildir, ancak bunları Amazon’daki ürün yaşam döngünüzün başlangıcına serpiştirebilirseniz, diğer müşterilerin sizi bulabilmesi için ek incelemeler ve alaka düzeyi oluşturmanın harika bir yoludur..

 • Seçtiğiniz kategorinin altındaki boyuta tıklayarak hangi boyutta banner istediğinizi seçebilirsiniz veya istediğinizi bulmak için listede gezinebilirsiniz.
 • İstediğiniz banner’ın altındaki HTML kodunu kopyalayın ve web sitenizin koduna yapıştırın.

Yerel Alışveriş Reklamları

Aynı şey yerel reklamlar için de geçerlidir. Güzel görünüyorlar, ancak metin bağlantılarının yanı sıra dönüştürmüyorlar. Reklam gibi göründüklerinden daha az tıklama alırsınız.

Yerel Alışveriş Reklamlarına bir örnek:

Amazon, sitesinin görünümü konusunda ciddi ve katıdır, bu nedenle ürün görüntüleri profesyonel kalitede olmalı ve satılan ürünü doğru bir şekilde tasvir etmelidir

ilgili ürünler

Yerel reklam bağlantıları nasıl edinilir:

 • Affiliate-program.amazon.com adresinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra, üstteki siyah çubuktaki “Ürün Bağlantısı” sekmesinin altında bulunan “Yerel Alışveriş Reklamları” nı tıklayın.
 • “Reklam Birimi Oluştur” u tıklayıp aşağıdakiler arasından seçim yaparak hangi Yerel Alışveriş Reklamı türünü istediğinizi seçin:

Çok sayıda Amazon SEO anahtar kelime araştırma aracı var, ancak Sonar by Sellics’in ücretsiz bir sürümü var ve başlamak için iyi bir yer

Alışveriş Reklamları

 • Öneri Reklamları, sayfa içeriğinize ve ziyaret eden kullanıcılara göre Amazon’dan otomatik olarak alakalı ürün önerileri görüntüleyen reklamlardır.
 • Arama Ağı Reklamları, ziyaretçilerinizin doğrudan web sitenizdeki Amazon arama sonuçlarından yararlanmasına izin veren reklamlardır. Sizin tarafınızdan seçilen veya ziyaretçileriniz tarafından girilen arama ifadelerine veya anahtar kelimelere dayalı ürün önerileri ekleyin.
 • Özel Reklamlar, tanıtmak istediğiniz favori ürünleri seçmenize ve reklam birimini ürün makalesi yayınlarınıza yerleştirmenize olanak tanır.
 • Reklamlarınızda olmasını istediğiniz Kategorileri veya öğeleri ve Yedeklemeyi (öğe veya kategori Amazon.com’un bir noktasında kullanılamıyorsa, bu doldurulacaktır) ve boyut gibi Gelişmiş Ayarları seçin.

Tüketicilerin neredeyse yarısı -% 48 oranında – Amazon’da satış yapmaktan 2 yıldan daha az zaman alıyor. Çoğunda çok az çalışan var, ancak ankete katılanlar e-ticaret satışlarının çoğunun Amazon üzerinden gerçekleştiğini söyledi

ilgili ürünler

 • HTML kodunu kopyalayın ve web sitenizdeki koda yapıştırın.

Daha fazla bilgi için Amazon’un resmi sayfasını ziyaret edin Ürün Bağlantıları, Afişler ve Yerel Alışveriş Reklamları.

Tanıtılacak ürünleri seçin

İnsanlar Amazon’da her şeyi satın alıyor. Site nişiniz ne olursa olsun ilgili ürünlerin iyi bir seçimini bulabilmelisiniz.

Yapabileceğiniz ilk şey, En Çok Satanlar sayfasına bakın. Sol tarafta, Bölümlere göz atabilir ve web sitenizle alakalı ürünler kategorisi seçebilirsiniz.

Amazon müşterilerinin yaklaşık% 50’si yeni markaları veya ürünleri denemeye açık

Amazon Çok Satanlar

ABD KULLANICILARI İÇİN AMAZON 2019’LA ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN ANAHTAR FAKTÖRLER
ANAHTAR FAKTÖRLER

Her zaman site niş ile yakından ilgili ürünler gidin. Geniş bir kategori seçebilir ve belirli ürünleri arayan ziyaretçileri hedeflemek için belirli ürünlere niş belirleyebilirsiniz. Bu şekilde, ziyaretçilerin tıklama ve satın alma olasılıkları çok daha yüksektir. Örneğin, Kamera ve Fotoğraf> Aksesuarlar> Çantalar ve Kılıflar> Filtre Kutuları.

Hangi fiyat noktası öğelerinin tanıtılacağı söz konusu olduğunda, temel kural orta fiyatlı ürünler için gitmektir. Düşük fiyatlı ürünlerin satılması genellikle kolaydır, ancak komisyondan çok düşük alırsınız. Öte yandan, üst düzey ürün öğelerinin ücretleri daha büyüktür, ancak satılması kolay olmayacaktır.

Bu, en iyi yaklaşımın 50 – 200 $ işaretli ürünlere gitmek olduğu anlamına gelir. Bu fiyat noktasında, komisyonlarınız iyi ve şeylerin satılması daha kolay olacak.

Yüksek kaliteli ürünleri tanıtmanın önemli olduğunu unutmayın. Böylece, müşteri yorumlarını ve derecelendirmelerini takip edin.

Ne tür içerik yazılacak ve kullanılacak anahtar kelimeler

Artık hangi ürünleri tanıtabileceğinizi anladığınıza göre, ziyaretçilere ürün satın almaya hazır olacak içerik oluşturma üzerinde çalışma zamanı.

Burada anahtar kelime araştırması hakkında konuşmayacağız. Bunun yerine, satış ortaklığı yapmak söz konusu olduğunda ne tür makalelerin en iyi sonucu verdiğini açıklayacağız.

İncelemenizde dikkatli olun ve okuyucu olup olmadığınızı görmek istediğiniz tüm noktaları kapsamaya çalışın

Ürün İncelemeleri

Muhtemelen insanların Amazon’da para kazanmak için yazdığı ve kullandığı en popüler makalelerdir. Nişinizdeki herhangi bir ürünü seçin ve bunun hakkında bir inceleme yazın.

Nişinizle ilgili bir ürün için kaliteli bir inceleme yapmak, daha yüksek tıklama oranları elde etmenin ve satış ortaklığı yapmanın en iyi yoludur.

Bu segment, son birkaç yıldır ortaya çıkan tüm “kutudan çıkarılma” içeriğiyle giderek daha popüler hale geliyor. Müşterilerin gerçek kişilerden derinlemesine ürün incelemeleri okumayı sevdikleri açıktır..

İncelemenizin, anladıkları kelimeleri kullanan kullanıcılarla konuştuğundan emin olun

Başlık örneği:

 • Apple MacBook Air 13 inç İncelemesi
 • Canon EOS-1D X Mark II Gövde incelemesi

En iyi ürünler

Unutmayın, kaç ürün incelemesi yapabileceğiniz konusunda bir sınır yoktur; bir web sitesini sadece ürün incelemeleri yapmaya adayabilirsiniz

Bu bir sır değil; insanlar her zaman mevcut olan en iyi şeyleri satın almak isterler. Bu insanlar genellikle mümkün olan en iyi ürünleri almak için daha fazla para harcamaktan mutluluk duyarlar.

Ayrıca, arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirseniz, bu tür içerik bir ton trafik alır. Bazı blogcular bu içeriğin en yüksek dönüşüm trafiğini getirdiğine inanıyor.

Başlık örneği:

 • Öğrenciler için en iyi dizüstü bilgisayarlar 2019
 • Koşucular için en iyi kulaklık 2019

Ürün karşılaştırması

Doğrudan ürüne bağlamak yerine, incelediğiniz bir üründen bahsettiğinizde, incelemenize bağlantı vermeniz en iyisidir. Bu, bağlı kuruluş bağlantılarınızı (hangi arama motorlarının beğenmediğini) en aza indirir ve potansiyel müşteriye, tanıttığınız ürünün “tadını” verir

Bugün mevcut olan birçok marka ve ürünle, hangi ürünleri satın alacağınızı seçmek her zaman kolay bir süreç değildir. Bu nedenle, insanlar nihai kararlarını vermeden önce ürünleri karşılaştırmayı sever ve karşılaştırırlar. Yeterli bilgi sağlayabilir ve doğru önerilerde bulunabiliyorsanız ziyaretçiler tavsiye ettiğiniz ürünleri satın alacaklardır.

Başlık örneği:

 • iPhone X ve Galaxy S9 Karşılaştırması
 • Leica M10 kamera vs Canon 5D Mark IV

Amazon, ürün başlıklarınız için 250 karaktere izin verir ve bunları yazarken belirli bir formül kullanmanızı önerir: Ürün Markası / Açıklama + Satır / Koleksiyon + Malzeme / Bileşen + Renk / Boyut + Miktar

Satışlar, promosyonlar ve indirimler

Amazon’da listelenen indirimi olmayan ürünler neredeyse yok. Bu tür promosyonlara dikkat edin, çünkü tanıtımına değer olabilirler (okuyucunuzla ilgili ise).

Başlık örneği:

 • Satılık ucuz MacBook pro
 • Samsung Galaxy s9% 10 indirim kazanın

Avantajlara daha fazla odaklanın. Birisi belirli bir ürünü almaya karar verdiğinde, faydaları gördükten sonra yapar, işaretli özellikleri değil

Nasıl seçilir

İnsanlar ürünü daha önce hiç satın almadıkları bir kategoride satın almayı planladıklarında, genellikle tonlarca “acemi” soruları olur. Yararlı “Nasıl seçilir” içeriği oluşturup belirli bir ürünü seçerek yürüdüğünüzde, tavsiyelerinizi dinler ve satın alma işlemini gerçekleştirir.

Başlık örneği:

Tüketiciler gittikçe daha fazla ticari gözden geçirme konusunda ihtiyatlı davranmaktadır (ürünlerden birini satın alırlarsa kazanmaya hazır olduğunuz için). Güvenilirliği artırmak için yayınlarınıza kullanıcı tarafından oluşturulan incelemeleri ve derecelendirmeleri mümkün olan her yerde ekleyin

 • En iyi yatak nasıl seçilir
 • En iyi golf kulüpleri nasıl seçilir

Yeni ürünler piyasaya sürüldü

Ürün lansmanları sıcak. Kesinlikle onlar hakkında çok fazla rekabet var, ancak yeni ürünler hakkında içerik tüketen eşit miktarda insan var. Bir lansmanın trafiğinin bir bölümünü alıp dönüştürebilirseniz, bu kolayca zaman ayırmaya değer olabilir.

Amazon’a göre, A + Content, tüketiciyi ürününüz ve markanız hakkında eğiterek satışları ortalama% 3 ila% 10 artırabilir

Başlık örneği:

 • Yeni iPhone Xs özellikleri ve fiyatları
 • Yeni Kulaklıklar 2019 yener

Ipuçları ve Püf noktaları

Her gönderi için en az iki satış ortağı bağlantısı kullanın

Yazdığınız makale başına birden çok satış ortağı bağlantısı kullanın. Üründen her bahsettiğinizde satış ortağı bağlantısı ekleyebilirsiniz. Sadece Amazon’a daha fazla kişi almanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcı dostudur.

Ürün resimlerini tıklanabilir hale getirme

Ürünlerin Amazon’da satılıp satılmadığını kontrol edin. Gibi ücretsiz araçlar Keepa.com Öğelerin bir noktada Amazon Retail tarafından satılıp satılmadığını ölçmenize yardımcı olabilir

İçeriğinizin içindeki ürünlerin resimlerini kullandığınızda, kullanıcıların bunları tıklayabildiğinden emin olun. Bazı web siteleri, bu işlevi eklediklerinde% 30’a varan tıklama oranı artışı görür.

HTML koduna bir örnek:

Lansman modundaysanız Amazon’un gücünün daha fazla olmasını sağlayın. Yepyeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen daha iddialı girişimler, yeni başlayanlar için yeni ürünlerin geliştirilmesi, pazarlanması ve perakende satışını basitleştiren Amazon Launchpad’e başvurmayı deneyebilir. Envanterleri yönetme ve siparişleri yerine getirme konusunda yardım içerir

HTML KODU Örneği

Amazon’a olabildiğince çok insan alın

Amazon kullanmanın sonuçları bazen olağanüstü olabilir: Palmetto Gravür’ün başkan yardımcısı Dennis Solomon, Güney Carolina merkezli süsleme şirketi Palmetto Engraving’in Black Friday satışında Amazon’da yer almasının ardından Amazon’dan 18.000 sipariş aldığını söyledi. O zamana kadar, satışlardaki en büyük artış çevrimiçi perakendeci Etsy aracılığıyla 200 siparişti

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Amazon size satış ortağı bağlantınız üzerinden satın aldıkları herhangi bir ürün için komisyon verecektir. Böylece, Amazon’a ne kadar çok insan ifade ederseniz, o kadar çok para kazanırlar ve o kadar çok para kazanırsınız.

Hazırlanın ve tatillere odaklanın

Ürün veya hizmetinizin arkasında durmaya hazır olun. Rakiplerden oluşan bir denizde öne çıkmak için iyi bir ürün yapmak çok önemlidir. Amazon’da reklam yayınlamak için ödeme yapmak sonuçların daha yüksek görünmesine yardımcı olur ve indirgenmemelidir. Ancak Amazon dinamiği, kullanıcıların istekli markaları batırabilecek olumsuz geribildirim bırakabileceği anlamına gelir

Hepimiz tatil sezonunun ürünleri (özellikle fiziksel ürünler) satan bir işi olan herkes için çılgın olduğunu biliyoruz. Arama trafiği arttı ve dönüşüm oranları her zamankinden daha yüksek.

Satışlarınızdan en iyi şekilde yararlanabileceğiniz tatil sezonuna hazır olduğunuzdan emin olun. Noel’den iki ay önce meşgul olun, ancak Kara Cuma ve Siber Pazartesi’yi unutmayın.

Uygun web sitesi düzeni kullandığınızdan emin olun

Web sitenizin düzeni ve tasarımı Amazon satış ortağı başarınızda önemli bir rol oynamaktadır. Web sitenizi oluştururken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var.

 • Mobil uyumluluk ve temiz tasarım
 • Bağlı kuruluş bağlantılarını bulmak kolay
 • Amazon satış ortağı web siteleri için özel WordPress teması kullanma

Zaman zaman önemli bir indirim sunmak veya günlük bir anlaşma yapmak, size yeterli marka maruziyeti sağlayabilir ve tekrar alıcıları çekebilir. Harika yorumlar ve optimize edilmiş SEO ile birleştiğinde, kazanan bir strateji oluşturabilir

Bu şeyleri akılda tutarak, içerik yaratmaya daha fazla odaklanabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştırmak için WordPress eklentilerini kullanın

Amazon satış ortağı WordPress web sitenizle tam güç kullanmayı planlıyorsanız, gibi özel bir eklenti kullanmanız gerekebilir. EadsyAzon. Hayatınızı kolaylaştıracak, bağlantılar ve resimler bulmanıza ve bunları web sitenize hızlı bir şekilde göndermenize yardımcı olacaktır..

Başarılı Amazon satış ortağı web sitelerine örnekler

Son olarak, size bir sonraki seviyeye götüren birkaç Amazon bağlı sitesi örneği göstermek istiyoruz. Onlara göz atın ve Amazon ürün tekliflerini nasıl kucakladıklarına dikkat edin.

Örneğin, Tuft & Needle, Tuft & Needle’dan Jeff Wells, bir yatak endüstrisi bozucu, tamamen çevrimiçi olarak faaliyete başladı ve sadece 2016 yılında 100 milyon satış gerçekleştirdi. Wells, şirketin Amazon’da satış yaklaşımını yönetmeye adanmış bir pozisyon olan yatak yıkıcıda Amazon Stratejisi başkan yardımcısıdır.

Sonuç

Bu, bir Amazon satış ortaklığı web sitesinde çalışırken geçmeniz gereken neredeyse tüm yolculuktur. Sitenize trafik oluşturmak zaman aldığından, sabrın tüm süreçte önemli bir rol oynadığına dikkat etmek önemlidir. Ancak, yukarıda belirtilen tüm adımları uygularsanız, zaman içinde başarılı olacağınızdan emin olabilirsiniz..

Bu nedenle, yeterince bağlılık, motivasyon, zaman ve tutku ile Amazon üyesi ile para kazanmak herkesin seçebileceği bir seçenektir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked