En İyi Online Form ve Anket Araçları 2020

Çevrimiçi formlar ve anket araçları, müşterilerinizle çevrimiçi olarak doğrudan bağlantı kurmanın en iyi yoludur. Bu iki benzersiz iletişim kanalıyla, web siteniz için değerli müşteri bilgileri ve işlem yapılabilir müşteri geri bildirimleri toplayabilirsiniz. İşte bu yüzden kendin yap çevrimiçi formu ve anket araçları bugün bu kadar popüler hale geldi.


Tüm bu araçların ne kadar kolay kullanıldıkları, hangi işlevleri sundukları ve formun ve anketin sonunda nasıl görüneceği açısından farklı olduğunu belirtmek önemlidir. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza uygun ve müşterilerinizin çekici ve kullanımı kolay bulacağını bulmak önemlidir..

Çevrimiçi formlar ve anketler nedir?

Yan Görüntü Pimleri

Çevrimiçi formlar tüm web sayfaları olabilir veya açılış sayfanızda bir öğe olarak kullanılabilir. Bunlar genellikle açılış ve iletişim sayfalarında bulunur ve kullanıcıların istenen verileri girmesine ve ardından bu verileri e-posta yoluyla size iletmesine olanak tanır. Ayrıca, form gönderildikten sonra ücretsiz bir rehber, e-kitap veya bir e-posta bültenine abonelik gibi özel içeriğe erişmelerine izin vermek için de kullanılabilirler..

Çevrimiçi anketler, eski okulun yüz yüze ve telefon anketlerinin genç akrabalarıdır. Özünde hala aynılar – müşterinin belirli bir konu veya başka bir tür bilgi hakkındaki görüşlerini toplamak için kullanılırlar. Temel olarak, hedef kitlenizin hareket halindeyken veya evlerinin rahatlığında tamamlayabileceği çevrimiçi bir ankettir.

Neden çevrimiçi form ve anket araçlarına ihtiyacınız var??

Gördüğünüz gibi, çevrimiçi formlar ve anket araçları, işletmenizi sürekli geri bildirime kadar açma konusunda benzersiz bir kapasiteye sahiptir. Ama neden aletlere ihtiyacınız var? Formlar ve anketler oluşturmak için nasıl kod yazacağınızı bilmeniz gerekir.

İyi görünümlü bir çevrimiçi form oluşturmak için temel gereksinimler HTML, CSS, Bootstrap ve PHP bilgisidir. Çevrimiçi anketler için veritabanı yönetimi bilgisi eklemeniz gerekir.

Diğer yandan, çevrimiçi form ve anket araçları daha önce herhangi bir teknik veya kodlama bilgisi gerektirmez. Bunları kullanarak birkaç dakika içinde tamamen işlevsel ve harika görünümlü çevrimiçi formlar ve anketler oluşturabilirsiniz..

En popüler çevrimiçi form ve anket araçlarının listesi

Müşterilerinizden kişisel bilgileri geride bırakmalarını veya değerli geri bildirimlerini sağlamalarını istediğinizde çevrimiçi formlar ve anketler oldukça kullanışlıdır. Burada, güçlü formlar ve anketler yapmak için kullanılacak en iyi çevrimiçi form ve anket araçlarının bir listesini bulacaksınız..

Anket maymun

Anket maymun

SurveyMonkey, profesyonel çevrimiçi anketler oluşturmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olan bir çevrimiçi anket yazılımıdır. Çok güçlü ve iyi bilinen bir çevrimiçi uygulamadır.

Formstack

Formstack

Formstack, kodlama bilgisi olmadan formlar oluşturmanıza ve markalamanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir çevrimiçi form oluşturucudur.

Formstack’ı ziyaret edin
TYPEFORM

TYPEFORM

Typeform, iletişimsel, insani bir şekilde bilgi toplamak ve paylaşmak için web tabanlı bir platformdur. Typeform ile ilgi çekici ve etkileşimli çevrimiçi formlar, anketler, kısa testler, açılış sayfaları ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Google Formlar

Google Formlar

Google Formlar, çevrimiçi anketler ve kısa testler oluşturmak ve bunları başkalarına göndermek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir hizmettir.

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey, kişisel olarak veri toplamanız veya çevrimiçi anket göndermeniz gerekip gerekmediği, çevrimdışı bile olsa her yerde veri yakalamanızı sağlayan tek anket platformudur..

İstemci Kalp Atışı

İstemci Kalp Atışı

Client Heartbeat, müşterileriniz için anketleri düzenlemenizi ve otomatikleştirmenizi sağlayan bir müşteri geri bildirimi ve anket yönetimi çözümüdür

SurveyGizmo

SurveyGizmo

SurveyGizmo, işletme profesyonellerinin ve araştırmacıların en önemli sorularını cevaplamalarına yardımcı olan çevrimiçi anket ve form oluşturma yazılımıdır.

Survicate

Survicate

Survicate, kullanıcıların kısa anketleri yönetmelerine ve web sitesi, ürünleri ve hizmetleri hakkında tüketici geri bildirimleri toplamasına yardımcı olan anket araçları olarak işlev gören web sitesi widget’ları ile işletme sahiplerinin ve pazarlamacıların müşteri trendini, davranışını ve daha fazlasını belirlemelerine yardımcı olan bir araçtır..

Survicate’i ziyaret edin
Polldaddy

Polldaddy

PollDaddy, bloglar, web siteleri ve sosyal ağlar için yoklama widget’ları sağlayan bir hizmettir.

Formsite

Formsite

Formsite, teknik olmayan kullanıcıların HTML veya kodlama deneyimi olmayan profesyonel kalitede web formları ve anketleri oluşturmalarını sağlayan bir hizmettir.

GetSiteControl

GetSiteControl

GetSiteControl, potansiyel müşteri oluşturma ve kullanıcı etkileşimi olan yayıncılara yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Tek bir eklenti için 7 harekete geçirici mesaj widget’ı getiriyor.

HubSpot Formları

HubSpot Formları

HubSpot’un serbest form oluşturucu, anonim web sitesi ziyaretçilerini potansiyel müşteri adaylarına kolayca dönüştürmenize yardımcı olur. Formunuzu dolduran herkes otomatik olarak ücretsiz olan HubSpot CRM’ye yönlendirilir. Hatırlatma görevlerini ayarlayarak, arayarak veya kişiselleştirilmiş bire bir e-posta göndererek o kişiyle olan ilişkiyi daha iyi yönetebilirsiniz.

HubSpot Formlarını Ziyaret Edin
formplus logosu

Formplus

Formplus, kullanıcıların güçlü işlevlere sahip basit çevrimiçi formlar oluşturmasına yardımcı olan bir web uygulamasıdır. Teknik olmayan kullanıcılar, koşullu mantık, ödeme entegrasyonları, imza toplama alanları, tekrarlanan veriler ve analitik içeren formlar oluşturabilir. Formlar çevrimdışı olarak ve SMS yoluyla doldurulabilir.

SGS logosu

SoGoSurvey

SoGoSurvey, müşterilerin müşteri deneyimini geliştirmelerine, ürün geri bildirimleri toplamasına ve çalışan bağlılığını artırmasına yardımcı olan bir geri bildirim yönetim platformudur.

Yanıt logosu

Responsesuite

Responsesuite – geri bildirimleri satışa dönüştürmek. ResponseSuite, daha fazla müşterinizin daha fazla ürün satın almasını sağlamak için anketlerin zekasını kullanır.

jotform logosu

JotForm Mobil Formları

JotForm Mobil Formlar, formları ve anketleri çevrimdışı bile doldurmanıza izin veren çevrimiçi bir form oluşturucudur. Gelişmiş form alanları ekleyerek formlarınızı özelleştirebilir ve oluşturduğunuz formları zahmetsiz işbirliği için ekip arkadaşlarınıza atayabilirsiniz.

feedier logosu

Feedier

Feedier, çok kanallı bir yaklaşım, çok çekici ve oyunlaştırılmış bir kullanıcı deneyimi ve Geribildirim tamamlandığında ödüller verme yeteneği ile rakiplerinden öne çıkan bir geri bildirim aracıdır..

Feedier’ı ziyaret edin
Leadquizzes logosu

LeadQuizzes

LeadQuizzes, olası müşteri yakalama oranını artırmanıza ve kitleniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize olanak tanıyan çevrimiçi bir anket ve test oluşturma aracıdır. İster aylık 50 müşteriye ister 50.000 müşteri adayına ihtiyacınız olsun, LeadQuizzes büyümenize yardımcı olabilir.

profs anket logosu

ProProfs Anket Oluşturucu

ProProfs Survey Maker, profesyonellerin NPS, puanlı anketler, uygulama içi anketler, sınavlar ve anketler gibi ilgi çekici çevrimiçi anketler oluşturmalarına yardımcı olan SaaS tabanlı güçlü bir anket yazılımıdır.

Engagebay logosu

EngageBay Formları

EngageBay Forms basit, güçlü ve nihai ÜCRETSİZ form oluşturucu. Formunuzu dolduran herkes otomatik olarak EngageBay CRM’ye yönlendirilir. Dakikalar içinde duyarlı ve güzel formlar oluşturun.

Sonuç

Çevrimiçi formlar ve anketler, çevrimiçi müşterileriniz hakkında bilgi toplamak için kullanılan güçlü yöntemlerdir. Yukarıda listelenen araçlar sayesinde bugün itibariyle kullanmaya başlayabilirsiniz. Umarım, bu bilgiler sizin özel ihtiyaçlarınıza uyan ve hem siz hem de hedef kitlenizin beğeneceği bir aracı seçmenize yardımcı olacaktır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map