Parimad veebianalüüsi tööriistad 2020

Teie ettevõte ei saa tänapäeva turul korralikult töötada, hoolimata teie tegevusharust, kui te ei tea, kuidas säilitada aktiivset veebisaiti, mis on ehitatud vastavalt praegustele suundumustele.


Kasumliku veebisaidi arendamiseks peate selle siiski luubi alla panema. Ainus tõhus viis oma veebisaidi kohandamiseks ja kohandamiseks oma sihtrühma vajadustele on selle allutamine analüüsile.

Sel põhjusel peate tundma õppima veebianalüüsi tööriistu, uurima nende mitmekesisust ja leidma, kuidas neid oma veebisaidile rakendada..

Analytics

Google Analyticsi algajate juhend

Selles juhendis räägime erinevatest analüüsitööriistadest ja sellest, kuidas need aitavad teil oma ettevõtte erinevaid aspekte täiustada, pakkudes teile olulist teavet kasutajateabe kohta.

Lugege juhendit

Mis on veebisaidi analüüs?

Graafik

Veebisaidi analüüs hõlmab mitmeid protsesse, mis on välja töötatud teie veebisaidil külastajate käitumise jälgimiseks.

Veebisaidi analüüsi tööriistade tõttu saate oma veebisaidi kaardiks muuta. See kaart näitab teile oma veebisaidi kõige populaarsemaid piirkondi, kuid see võib osutada ka piirkondadele, mis on täielikult tähelepanuta jäetud ja mida külastatakse harva.

See CRM-haru võimaldab teil ka jälgida külastajate klõpsamisteekonda. Saate jälgida nende teekonda esimeselt lehelt, kuhu nad maandusid, kuni hetkeni, mil nad on ostu lõpetanud või ostukorvist loobunud.

Nende tööriistade suurepäraseks küljeks on see, et nad saavad teie andmeid näidata mitte laialdaselt kirjeldatavate ja raskesti loetavate andmelehtede loendis, vaid diagrammide, graafikute ja tabelite kujul.

Miks vajate veebianalüüsi tööriistu??

Tänu andmete tagastamisele ja veebisaidi analüüsi tulemustele saate teha teatud uuendusi, mis suurendavad teie ajaveebi või veebisaidi liiklust, tekitavad lojaalsust olemasolevates klientides ja aitavad teil uusi koguda..

Kui rakendate oma veebisaidil analüüsivahendeid, saate väärtusliku ülevaate oma veebisaidi külastajate käitumisest. Saate arendada mudeleid, mis keerlevad enimmüüdud toodete ümber, osta loobumisi ja piirkondi, kus teie külastajad leiavad, et nad on probleemsed.

Pärast selle teabe kogumist saate oma veebisaiti tõhusalt kohandada. Kui vabanete veebisaidi tõrgetest ja optimeerite oma lehti, kasutades näiteks kõige populaarsemaid, siis saate suurendada klientide rahulolu..

Lisaks saab veebianalüüsi tööriistu kasutada ka turu-uuringute vahendina. Järgides oma veebisaidi külastajate jälgi, saate teada nende eelistuste kohta, vaadata, mida nad teie pakkumises kõige ahvatlevamaks muudavad, ja seda vastavalt nendele andmetele parendada..

Kõige populaarsemate veebianalüüsi tööriistade loend

Siiski on vaja, et leiate õige varustuse. Ainult kvaliteetsete tööriistade abil saate koguda väärtuslikku teavet oma veebisaidi, külastajate ja oma tööstuse nõudmiste kohta. Järgnevas loendis on kõige populaarsemad veebianalüüsi tööriistad, mis on juba end efektiivseks tõestanud, nii et peaksite oma otsingut alustama seda sirvides.

Hullumeelne

Hullumeelne

Crazy Egg on veebipõhine rakendus, mis pakub teile veebisaidi toimimise jälgimiseks selliseid silmajälgimisvahendeid nagu soojuse kaart, kerimiskaart, ülekate ja konfetti. Crazy Egg annab teile konkurentsieelise oma veebisaidi täiustamiseks ilma suurte kuludeta.

Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics on Google’i pakutav freemium veebianalüütika teenus, mis jälgib ja teatab veebisaidi liiklust. See võimaldab teil mõõta oma reklaami ROI-d, samuti jälgida oma Flashi, video- ja suhtlusvõrgustike saite ja rakendusi.

Klõps

Klõps

Clicky on täielik veebianalüüsi tööriist, mis võimaldab teil näha peaaegu kõike, mida oma veebisaidi liikluse kohta võiksite kunagi soovida. See ühendab ajaloolise aruandluse reaalajas veebisaidi jälgimisega viisil, mis on nii lihtne kui ka elegantne.

Külastage Clicky
Pingdom

Pingdom

Pingdom pakub teile ühe platvormi lahendust oma veebisaitide, serverite või veebirakenduste saadavuse ja toimivuse jälgimiseks.

SarnasedVeeb

SarnasedVeeb

SimilarWeb on veebiliiklusteabe tööriist, mis eristab ennast teistest konkureerivatest luure- ja veebireitingu tööriistadest, rakendades nende brauseri pistikprogrammidest pärit tohutut klikkide voogu..

PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights

Google PageSpeed ​​on Google Inc tööriistade perekond, mis on loodud veebisaidi toimivuse optimeerimiseks.

Klõpsake nuppuMeter

Klõpsake nuppuMeter

ClickMeter on täielik ja kindel tööriist, mis võimaldab teil juhtida ümbersuunamist, jälgida sündmusi ja jälgida kõigi väliste linkide (liikluse allikad) olekut.

Külastage nuppu ClickMeter
Piwik

Piwik

Piwik on allalaaditav tasuta veebianalüüsi tarkvara platvorm, mis pakub teie veebisaidi ja selle külastajate kohta üksikasjalikke aruandeid, sealhulgas otsingumootoreid ja märksõnu, mida nad kasutasid, keelt, mida nad räägivad, millised lehed neile meeldivad, allalaaditavaid faile ja palju muud

Woopra

Woopra

Woopra on hõlpsasti kasutatav reaalajas veebi jälgimise ja analüüsi rakendus, mis võimaldab teil jälgida klientide veebis ja mobiilis toiminguid, vorme, e-kirju, tugipileteid ja palju muud koos kliendianalüütikaga.

supermeetrika logo

Supermeetrika

Supermetrics on juhtiv PPC, SEO, sotsiaalse ja veebianalüütika aruandluse automatiseerimise tööriist. See aitab digitaalsetel turundajatel vaevata oma turundusmõõdikuid Google’i arvutustabelites, Google Data Studio, Excelis ja kõikjal, kus nad andmeid kasutada soovivad, jälgida ja analüüsida.

Külastage supermeetrikat

Järeldus

Kvaliteetsete veebianalüüsi tööriistade pideva kasutamise abil saate koguda oma veebisaidi kohta väga väärtuslikku ja üsna täpset teavet. Veebisaidi külastajate käitumist käsitleva teabe põhjal saate teha kõik vajalikud muudatused ja seega täita oma turu nõudmise.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map