Parim WordPressi veebimajutus

Andmesektor

Selles juhendis oleme kogunud ja analüüsinud andmeid kolmest allikast:


 • WordPressi spetsialistide küsitlus (176 vastust)
 • koostanud tipp-blogijate (71 blogijat) soovitused
 • analüüsitud andmeid parimate otsingutulemuste kohta (ettevõtted hinnatakse 50 parima tulemuse hulgast)

See teave annab teile selge arusaamise, milline veebimajutusettevõte on parim valik.

Uuringutulemuste põhjal 3 parimat valikut

Sinine vaim

66 korda
soovitatav

Keskmine hinne
4.19

GoDaddy

54 korda
soovitatav

Keskmine hinne
3.31

SiteGround

20 korda
soovitatav

Keskmine hinne
4.58

Pidage meeles, et mida suurem ettevõte, seda rohkem arvamusi saate ja see võib mõjutada ettevõtte keskmist reitingut. Seda silmas pidades on siin eespool nimetatud ettevõtete suurused:

 • BlueHost – hostitud 2 156 823 domeeni
 • GoDaddy (registripidaja ettevõte, seega pole kõik domeenid tegelikud veebisaidid) – hostitud 43 163 218 domeeni
 • SiteGround – hostitud 1 900 000 domeeni

Andmed kogutud saidilt Webhostinggeeks.com 9. juunil 2018

Uuringutulemuste üksikasjad


Skeem

Arvamused + soovitused

Hinnang

BlueHost

67

4.23

GoDaddy

57

3.31

SiteGround

24

4.58

HostGator

18

3,95

InMotioni hostimine

15

4.43

LiquidWeb

4

4.39

a2 majutamine

3

4.52

DreamHost

3

4,27

NeamCheap

3

4.02

WebHostingHub

2

4.19

iPage

2

3,91

Väike apelsin

2

3.58

1 ja 1

1

3.03

WordPressi ekspertide arvamus (uuring – 176 vastust)

Küsitlus oli väga sirgjooneline. Oleme palunud ekspertidel soovitada loendist ühte WordPressi hostiettevõtet või lisada muud, kui seda loendis pole. Oleme palunud kahte võimalust – jagatud WordPress ja hallatud WordPress-ettevõtted. Pidage meeles, et mõned veebimajutusettevõtted pakuvad nii jagatud kui ka hallatud WordPressi teenuseid. Jagatud hostimine maksab vähem ja sellest piisab ajaveebi või veebisaidi käivitamiseks ja haldamiseks. Kui teie saidi liiklus kasvab, peate võib-olla minema üle hallatud hostimisele (kuid see pole vajalik). Kui soovite oma arvamuse lisada, järgige seda link.

36

GoDaddy

32

BlueHost

23

SiteGround

14

Liikumises

10

HostGator

51

Muud

Parimad blogijate soovitused (71 arvamust)

Vaatasime üle blogijate populaarsemad veebisaidid ja kontrollisime, milliseid WordPressi hostimisettevõtteid nad kasutavad ja soovitavad. Saate vaadata blogijate nimekirja siin, ja selle analüüsi tulemused allpool.

35

BlueHost

21

GoDaddy

8

HostGator

3

DreamHost

2

HostMaster

12

Muud

Hinnang 50 parima otsingutulemuse seast

Valisime kõigi uuringus mainitud ettevõtete nimekirja ja kogusime nende reitingutulemid 50 parima Google’i otsingutulemuse seast. Kogutud andmeid näete siin ja allpool on teave kogutud keskmiste hinnangutega.

Pidage meeles, et osa teavet pärineb veebisaitidelt, kus inimesed esitavad redigeerija arvustusi. See tähendab ühe inimese arvamust ja hinnangut konkreetse ettevõtte kohta. Kuid mõned saidid koguvad kasutajate ülevaateid ja hinnanguid, mis võivad kajastada avalikku arvamust.

4.58

SiteGround

4.52

a2 majutamine

4.43

Liikumises

4.39

LiquidWeb

4,27

DreamHost

4.19

BlueHost

Lisateave kontrollimiseks

Hind

Rusikareeglina maksate lõpuks WordPressi jagatud hostimiskava eest kuskil umbes 5-15 dollarit kuus, millele lisandub teie iga-aastane domeeni registreerimistasu. Leiate fantastilisi pakkumisi ja pakkumisi, mis maksavad veebimajutuse eest vaid 1,00 dollarit kuus. Kui loete sedalaadi pakkumise tingimusi, saate aru, et mitmeaastaste pakettide registreerumisel on see soodushind. Pärast seda perioodi tõuseb määr tavaliselt. Olen näinud inimesi, kes on uuendamise kuupäeva saabudes üllatunud, nii et tahame, et te oleksite sellest teadlik. Kui soovite vaadata igakuiseid makseplaane, siis vaadake või tutvuge parimate kuude kaupa WordPressi hostimiskavadega.

Raha tagasi garantii

Enamik ettevõtteid pakub teatud täielikku tasuvusaega (30, 45, 90 päeva) ja sel perioodil saate täieliku tagasimakse. Võib-olla näete mõne ettevõtte „Anytime money back garantii” nõudeid. Tavaliselt tähendab see, et proportsionaalse summa saate tagasi pärast soovitatud perioodi möödumist. Lugege kindlasti nende teenusetingimusi.

Toetus

Tänapäeval pakub enamik ettevõtteid tehnilist tuge 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Siiski on alati hea testida neid keskööl ja laupäeva õhtutel, pühapäevahommikutel jne e-posti teel. Kontrollige, kui kaua võtab neil vastamiseks. Lisaks reageerimise kiirusele kontrollige, kas need on tehniliselt pädevad. Te ei tahaks registreeruda hostiga, mida haldab hulk müüjaid, kes ainult teavad, kuidas müüa ja mitte probleeme lahendada.

Installimine ühe klõpsuga

Kuigi igal hostil on erinevad juhtpaneelid, on WordPressi installiprotsess sarnane. Enamik majutusteenuse pakkujaid pakub WordPressi installimist ühe klõpsuga ja teil on selle seadistamine väga lihtne. Tavaliselt näete masina juhtpaneelil ikooni “Install WordPress”. ja see on sama lihtne kui sellel ikoonil klõpsamine ja WordPressi uusima versiooni installimiseks samm-sammult juhiste järgimine.

Uptime

Enamik ettevõtteid pakub tööaega 99,9% või 100%. Reaalsus on see, et iga server vajab aega riistvara taaskäivitamiseks ja parandamiseks. Peate mõistma, et 0,01% seisakuid tähendab, et teie server võib aasta jooksul olla kaheksa ja poole tunni jooksul kättesaamatu. Seega pole 99,9% mingi hullumeelselt suurettevõte, mis lubab teile, et tegelikult peaks see arv olema veelgi suurem. Reaalsus on see, et serverid on riistvara ja kuigi need on üsna usaldusväärsed, vajavad nad aeg-ajalt hooldust.

Laadimiskiirus

Teie veebisaidi kiirus on ülioluline ja Google teatas sellel saidi kiirusel oleks mõju otsingu paremusjärjestusele. Internetist otsides võite leida saite, mis viivad läbi erinevate hostiettevõtete kiiruskatseid. Need testid on kasulikud, kuid tulemused võivad erineda, kuna kõik need testid põhinevad ühe veebisaidi toimimisel, mis hostib hostingu pakkuja ühes serveris. Seega pole need testid kasutud ega anna teile mingit väärtust, kuna te ei tea, kuidas teie sait toimiks. Kui olete oma veebisaidi valitud hostiteenuse pakkujaga üles seadnud, peaksite oma veebisaiti kontrollima ja selle teguri parendamise nimel tööd tegema. Siin on mõned tasuta tööriistad, mida saate kasutada oma kiiruse testimiseks Loadimpact, Pingdom, Google PageSpeed.

Varukoopiad

Üks asi, millele peate tähelepanu pöörama, on varukoopia. Veebihostide varundusvalikute vahel võib olla suur erinevus. Oluline on hea varundusplaan, nii et parim valik oleks host, kes teeb iga päev varukoopiaid. Halvim variant oleks minna hostiga, kellel pole varuplaani. Paljud veebimajutajad pakuvad lisatasu eest varukoopiaid, seega kontrollige seda. Kui hind tundub mõistlik, on see kõige kindlamini oma hinda väärt. Pidage meeles, et kui teie veebisait väheneb ja teil pole varukoopiaid, siis ei saa seda kuidagi tagasi hankida. Kordan veelkord: korrapärased varundamised on kohustuslikud!

SSL-sertifikaat

Kui plaanite oma veebisaidi kaudu kaupu või teenuseid müüa, võiksite teada saada, kas veebimajutaja lubab teil SSL-i (Secure Sockets Layer) üles seada. Võib-olla olete seda näinud ka teistel saitidel, kus nende veebiaadress algab „http: //“ asemel tähega „https: //“. Kui plaanite koguda krediitkaardimaksete andmeid, on vaja SSL-sertifikaati. Kuid kuna Google teatas, et nad hakkavad järjestamise tegurina kasutama „https: //”, tähendab see, et teie veebisait võib selle kasutamisel olla kõrgemal, hakkasid üha enam saidid turvalise ühenduse loomiseks üle minema. Seega on oluline enne hostile pühendumist kontrollida, kas see on saadaval.

Serverite asukoht

Kui te ei viibi USA-s, saate oma saidi majutada mõne kohaliku pakkuja juures. Tugiteenustega oleks lihtsam tegeleda ja vajadusel nendega telefoni või mõne külastuse teel ühendust võtta. Internet on ülemaailmne ja võite avada mis tahes veebisaidi, olenemata selle asukohast. Näiteks kui saidil on prantsusekeelne veebiaadress, ei tähenda see, et veebisait asub tegelikult Prantsusmaal asuvas serveris. Kuigi andmed liiguvad suure kiirusega, on serveri ja kasutaja arvuti vahelise vahemaa korral alati suurem viivitus. Parim lahendus oleks leida oma veebisait serverile, mis on teie vaatajaskonnale kõige lähemal. Seega ärge unustage kontrollida, kuhu veebi oma serverid paigutatakse.

Kiire ülevaade 3 parimatest valikutest

Sinine vaim

Sinine vaim

66 korda
soovitatav

Keskmine hinne

4.19

BlueHost on üles kasvanud Internetiga. 1996. aastal asutatud ettevõte on üks suurimaid hostimisettevõtteid maailmas ja seda soovitavad paljud tippblogijad. Nüüd, mille omanikuks on Endurance International Group, haldab rohkem kui kaks miljonit veebisaiti.

Plussid

 • kohandatav cPanel
 • hea tööaeg
 • suur tugi
 • spetsialiseeritud WordPressi hostimine

Miinused

 • kulukad lisafunktsioonid
 • veebisaidiehitajate võimaluste puudumine
 • ebaselge hinnakujundus hostimiskavadele

Hind

Jagatud hostimine (õigus WordPressile) soodushinnaga pakkumisega: Stardikava alates 2,75 dollarist.

Märkus. Hostingipakettidel on esmakordsetele ostjatele vähendatud maksumäär ja neil on ajalised piirangud.

GoDaddy

Godaddy

54 korda
soovitatav

Keskmine hinne

3.31

1997. aastal asutatud GoDaddy alustas domeenide registripidajana ja harutas veebimajutust. Täna on see üks suurimaid ICANNi akrediteeritud registripidajaid, kes teenindab enam kui 12 miljonit klienti. GoDaddy on kuulus ka Super Bowli ja NASCARi reklaamide poolest. Ei saa eitada, et see on hostimise valdkonnas hiiglane.

Plussid

 • palju hostimiskavasid
 • suurepärane tööaeg
 • Kõigi plaanide jaoks Windowsi ja Linuxi serverid

Miinused

 • tasuline veebisaidi ehitaja
 • piiratud e-posti aadressid
 • järeleandmatu ülesmüük

Hind

WordPressi hostimine soodushinnaga pakkumisega: Põhiplaan alates 3,99 dollarist.

Märkus. Hostingipakettidel on esmakordsetele ostjatele vähendatud maksumäär ja neil on ajalised piirangud.

Saidiplats

SiteGround

20 korda
soovitatav

Keskmine hinne

4.58

Aastal 2004 asutas ülikooli tehnika võlurite rühm ühiselamus eraomandis oleva saidi SiteGround. Ülemaailmne mängija, SiteGroundi peakorter, mis asub Bulgaarias, mis kutsus idabloki riikide Silicon Valley. Ettevõttel on serverid Chicagos, Amsterdamis ja Singapuris. Selle kohta on raske kaebusi leida
peremees; kliendid on teenusega tavaliselt väga rahul.

Plussid

 • suurepärane tugiteenus
 • kõrge tööaeg
 • võite valida serveri asukoha
 • kasutades Weebly veebisaidi ehitajat

Miinused

 • piiratud kettaruum kõige odavama jagatud hostimisplaani jaoks
 • tasuta domeeninime pole

Hind

Jagatud hostimine (WordPressi jaoks õige) soodushinnaga pakkumisega: Stardipakett alates 3,95 dollarist.

Märkus. Hostipakett kajastab esmakordsete ostjate puhul 60% soodsamalt.

Täiendavad WordPressi majutusteenuse pakkujad

GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks asutati 2008. aastal Californias. See on üks läbipaistvamaid ettevõtteid, kellega kokku puutusime, ja GreenGeeks pakub oma teenuste kohta sirget teavet. Midagi pole peidetud väikeses kirjas.

Kui jagate meie muret keskkonna pärast, saate hea meelega teada, et GreenGeeki serverid on 300-protsendiliselt tuuleenergiaga töötavad. See asetab nad kõige keskkonnasõbralikumate hostimisettevõtete tippu.

Plussid

 • üks ökoloogiliselt teadlikumaid peremehi
 • 99,99 protsenti tööaeg
 • klanitud armatuurlaud
 • üks sisselogimine kõige jaoks

Miinused

 • puudub kogukonna toetus
 • ebajärjekindlad laadimisajad
 • võimetus hankida eraldi cPaneli sisselogimist

Hind

WordPressi hostimine soodushinnaga pakkumisega: Stardiplaan alates 3,95 dollarist.

Märkus. Hostingipakettidel on esmakordsetele ostjatele vähendatud maksumäär ja neil on ajalised piirangud.

Kinsta

Kinsta

Kinsta on esmaklassiliselt hallatav WordPressi majutusteenuse pakkuja, mille infrastruktuuri toetab Google Cloud Platform. Nad on tegutsenud üle viie aasta, pakkudes tipptasemel teenuseid. Nende hostimine sobib paljudele kasutajatele, sealhulgas väikeettevõtetele ja tiheda liiklusega ettevõtetele.

Kinsta-l on arvukalt tähelepanuväärseid funktsioone, lisaks kiiruse kinnismõõtmelisele arhitektuurile ja kõrgetasemelisele turvavõrgule on neil WordPressi ekspertide tugirühm, kes töötavad ööpäevaringselt ning nad on juba algusest peale ehitanud oma saidihalduse armatuurlaua MyKinsta..

Plussid

 • regulaarne tööaja kontroll, täielik igapäevane varundamine, pahavara skannimine, tasuta häkkide parandamise garantii
 • kohandatud saidihalduse juhtpaneel
 • tasuta SSL
 • tasuta CDN
 • SSH-juurdepääs
 • vaba ränne

Hind

Kinsta plaanid algavad 30 dollarist. Kõikide aastaste tellimuste korral pakutakse 2 kuud puhkust.

Järeldus

Uue veebisaidi jaoks parima WordPressi veebimajutusteenuse pakkuja leidmine võib olla pisut keeruline. Eriti kui mõni seotud terminoloogia on teile uus. Loodame, et ülalolev teave aitab teil kõigi kogutud andmete põhjal valida kõige usaldusväärsema ja mainekama WordPress-host. Kõik esikolmikust WordPressi hostimisettevõtted pakuvad silmapaistvat teenindust ja abi. Kui teil on küsimusi, ärge kõhelge meiega ühendust võtmast, kuna oleme testinud kõiki selle valdkonna parimaid hostimise pakkujaid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map