Parim veebidisaini- ja graafilised tööriistad 2020

Nii veebidisainer kui ka graafiline disainer on digitaalajastul väga populaarsed elukutsed. Ehkki mõlema kutseala pingutustel on sama eesmärk – pakkuda vaimustavaid ja kasutajasõbralikke veebisaite luues rõõmustavat kasutajakogemust, pole need samad. Kõik need eeldavad konkreetseid teadmisi, oskuste komplekti ja tööriistu.


Mis on veebidisain?

Külgpilt hobune

Esimesed seosed, mis meelde tulevad, kui sõna veebidisain hüppab, on veebisaidi esteetika ja arvukad visuaalsed aspektid. Ja just see on veebidisain – kliendi veebisaidi visuaalsete elementide loomine.

Veebidisain hõlmab paljusid erinevaid oskusi, mida on vaja kõigi visuaalide tootmiseks, mida veebisaidil leitakse. Selleks ei pea veebidisainerid teadma, kuidas kodeerida, vaid nad peavad olema tuttavad graafilise disaini mõistetega, parimate UX-tavadega ja teadma, millised veebidisaini tööriistad töö ära teevad.

Põhimõtteliselt hõlmab veebidisain protsesse, mis ulatuvad kontseptsiooni kujundamisest ja veebisaidi kavandamisest kuni veebisaidi kujunduse koostamiseni, värvide, kirjastiilide ja interaktiivsete funktsioonide valimiseni. Veebidisaini täiustamiseks peavad disainerid oskama kasutada ka logosid, fotosid, ikoone ja lõikepilte, ilma et see kahjustaks veebisaidi laadimiskiirust.

Mis on graafiline disain?

Kujunduse elemendid ja põhimõtted
Vaadake disaini elemente ja põhimõtteid

[Spikker]

Graafiline disain on seevastu palju laiem valdkond. Seetõttu tuntakse seda ka kui kommunikatsiooni disaini või eesmärgiga kunsti. Kui veebidisainerid on spetsialiseerunud veebisaidi loomisel kasutatavate visuaalide edastamisele, siis graafilised disainerid loovad visuaale, mida saab kasutada paljudel juhtudel.

CMYK vs RGB
Kuva CMYK vs RGB [petuleht]

Teisisõnu, graafiline disain hõlmab kõiki tegevusi, mille eesmärk on edastada disaini kaudu väga spetsiifiline sõnum.

Graafilise disaini vorm võib olla nii füüsiline kui ka virtuaalne. Graafiline disainer võib luua visuaale veebisaitidele, kuid nad võivad kujundada ka pilte reklaamidele, plakatitele, pakenditele, ajakirjadele jne..

Graafiline disain sisaldab igasuguseid elemente arvukate kombinatsioonidena. Need elemendid on jooned, kujundid, värv, kirjatüübid ja tekstuur. Oma annet ja tehnoloogiat ühendades suudavad graafilised disainerid luua muljetavaldavaid visuaale ja sukeldada vaatajaid täielikult uude maailma.

99designs

99designs

Leidke oma järgmise projekti jaoks sobiv disainer. Neil on asjatundlikke disainereid enam kui 90 kategoorias, nii et leiate oma ideaalse valiku.

Valige oma kujundus

Kõige populaarsemate veebidisaini- ja graafiliste tööriistade loetelu

Ehkki piirkonnad, kus nad tegutsevad, ei pruugi olla samad, kasutavad nii veebi- kui ka graafilised disainerid samast tööriistakastist pärit tööriistu. Me teame, et õige tööriist võib teie töövoogu sõna otseses mõttes murranguliseks muuta. Seetõttu oleme koostanud 2018. aasta parimate veebidisaini- ja graafiliste tööriistade loendi.

Vabakutseline

Vabakutseline

Freelancer on ülemaailmne hulgimüügiturgude veebisait, mis võimaldab potentsiaalsetel tööandjatel postitada töökohti, mida vabakutselised saavad seejärel pakkumise saada.

Külastage Freelancerit
Üles

Üles

Upwork, endine Elance-oDesk, on ülemaailmne vabakutseliste platvorm, kus ettevõtted ja sõltumatud spetsialistid saavad eemalt ühendust ja teevad koostööd.

Tibutav

Tibutav

Dribbble on veebikogukond, kus tutvustatakse kasutaja tehtud kunstiteoseid. See toimib graafilise disaini, veebidisaini, illustratsiooni, fotograafia ja muude loomevaldkondade enesereklaami ja võrgustike platvormina.

Fiverr

Fiverr

Fiverr on ülemaailmne veebiturg, mis pakub ülesandeid ja teenuseid, makstes 5 dollarit tehtud töö eest, millest ta ka oma nime saab.

Külastage Fiverrit
Ideekonkurss

Ideekonkurss

„Disainikonkurss on veebisait, mis on loodud selleks, et ühendada professionaalsete disaineritega inimesi, kes otsivad igasuguseid veebidisaini teenuseid. Teil on vaja vaid korraldada konkurss, selgitada, mida vajate, ja oodata vaid disainerite ideede esitamist.

Külastage disainikonkurssi
Behance

Behance

Behance on veebiplatvorm loomingulise töö tutvustamiseks ja avastamiseks; see on koht, kus loomemaailm värskendab oma loomingut ühes kohas, et seda laialdaselt ja tõhusalt levitada.

99designs

99designs

99designs on veebipõhine graafilise disaini turg, mis ühendab rohkem kui miljonit andekat vabakutselist disainerit loomeinimeste, geenius ettevõtjate, asjatundlike ettevõtete… igaühega, kes vajab igasugust disainitööd.

Külastage 99designsi
Kodeerija

Kodeerija

Codementor pakub tarkvara arendamiseks viivitamatut 1: 1 abi – see on arendajatele tellitava juhendamise turg. Need muudavad arendajate jaoks hõlpsaks ekspertidega ühenduse loomise ekraani- / koodijagamise, video ja vestluse kaudu.

Külastage Codementorit
Designhill

Designhill

Designhill pakub interaktiivset liidest, mis võimaldab klientidel anda disainitöödele reaalajas tagasisidet ja hinnanguid, et aidata disaineritel paremini mõista kliendi ootusi.

Külastage Designhilli
Zeplin

Zeplin

Zeplin on ülim koostöövahend disainerite ja arendajate vahel. See lõikab koosolekud pooleks ja tagab, et disainilahendused viiakse ellu täiuslikult, hoolimata keerukusest

Lõuend

Lõuend

Canva on tasuta graafilise disaini tööriista veebisait, mis pakub juurdepääsu enam kui miljonile fotole, graafikale ja fondile. Seda kasutavad nii disainerid kui ka spetsialistid. Tööriistu saab kasutada nii veebi kui ka prindikandja kujundamiseks ja graafika koostamiseks.

Molbert.ly

Molbert.ly

Easel.ly on lihtne veebitööriist, mis annab kõigile õiguse luua ja jagada võimsaid visuaale (infograafikat, plakateid jne), ilma et oleks vaja kujundada!

Infogr.am

Infogr.am

Infogr.am on tasuta veebiriba, mis neelab arvutustabeleid ja .csv-faile ning sülitab välja uhked, interaktiivsed infograafikad.

Google Charts

Google Charts

Google Charts on interaktiivne veebiteenus, mis loob kasutaja esitatud teabest graafilisi diagramme.

MyEcoverMaker

MyEcoverMaker

„Tööriist, mis aitab teil hõlpsasti luua kauneid ja professionaalseid e-raamatu kaaneid – isegi kui te pole kunagi oma elus midagi disaininud –

Snappa

Snappa

Snappa on tööriist, mille abil saate ise luua pilte blogipostituste ja Facebooki reklaamide jaoks.

Külastage Snappat
Vectr

Vectr

Vectr on tasuta graafikatarkvara, mida kasutatakse vektorgraafika hõlpsaks ja intuitiivseks loomiseks. See on lihtne, kuid samas võimas veebipõhine ja lauaarvutitevaheline platvormidevaheline tööriist, et viia oma kujundused reaalsusesse.

Visme

Visme

Visme on lihtne tööriist, mis aitab teil oma ideid tõlkida esitluste vormis huvitavaks sisuks.

TinyPNG

TinyPNG

TinyPNG on tööriist, mis optimeerib teie pilte ideaalses tasakaalus kvaliteedis ja failisuuruses.

kujundusviisard

Kujundamise viisard

Kujundusviisard on lihtne graafilise disaini tööriist, mis võimaldab teil turundusvideoid ja graafikat luua mõne minutiga. Nende hõlpsasti kasutatavad mallid võimaldavad teil ilma kogemusteta hõlpsalt redigeerida ja luua professionaalseid standardkujundusi.

crello logo

Crello

Crello.com on visuaalne redigeerija, mis võimaldab luua sotsiaalmeedia pilte, reklaamibännereid, plakateid, e-posti päiseid ja muid populaarseid vorminguid.

Järeldus

Veebi- või graafilise disaini jaoks sobivate tööriistade valimine on väga oluline ülesanne. See mitte ainult ei aita teil tõhusamalt töötada, vaid annab teile ka võimaluse luua ahvatlevamaid visuaale. Loodame, et see parimate veebidisaini- ja graafikatööriistade loend on teile kasulik ja aitab teil leida teie vajadustele vastava tööriista.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map