Kuidas veebisaidi loomist Web Builderi abil teha

GeoCities oli üks esimesi kaasaegsemaid saidiehitajaid, kes ei nõudnud tehnilisi oskusi. Viis aastat pärast selle käivitamist 1994. aastal Yahoo! ostis selle 3,6 miljardi dollari eest

Kas otsite oma veebisaidi loomiseks kõike ühes lihtsat lahendust? Kui jah, siis võib veebisaidi koostaja olla just see, mida otsite. Erinevalt CMS-i platvormidest, mis tuleb teie veebimajutuskontole installida ja konfigureerida, võimaldavad veebisaidi ehitajad teil hõlpsasti ühes kohas luua staatilisi veebisaite, ajaveebisid ja e-poe poode. Paljud pakuvad teile lohistamisfunktsiooni, sadu disainilahendusi, mille hulgast valida, ja võõrustavad teie veebisaiti teie jaoks. Lisaks on teil juurdepääs tugiteenustele, mis aitavad teil oma veebisaiti arendada ja hooldada.


Veebilehtede ehitajate miinus on see, et kui valite oma ehitaja ja teete veebisaidi, ei saa te oma loodud teekonda võtta ega kuskile mujale kolida. Teie veebisait on loodud ja tehtud majutamiseks ainult sellel platvormil ning veebiehitajad kirjeldavad seda oma kasutustingimustes. Seega on oluline valida õige.

Selles juhendis vaatame, kuidas saate oma veebisaidi üles ehitada, kasutades kolme kõige populaarsemat veebisaidi koostajat:

Wix
Weebly
Ruuturuum

Wixiga veebisaidi loomine

Wixi sait

Tänapäeval öeldakse, et teie ettevõte ei vaja veebisaiti, nagu öeldes, et te ei vaja ellujäämiseks hapnikku.

Wix on veebisaitide looja, mida saab kasutada uimastavate ja professionaalsete veebisaitide loomiseks. Sellel on kasutajasõbralik lohistamisredaktor ja seda saab kasutada igaüks, kellel pole kodeerimise teadmisi.

Kulud

Wix pakub tasuta kontosid ja saate nende tööriistade testimiseks registreeruda ilma senti maksmata. Muidugi, te ei kavatse oma veebisaiti kohandatud domeenis tasuta saada. Teie veebisaidi nimi näeb välja selline: yourwebsite.wix.com, kuid need annavad teile suurepärase võimaluse mängida enda olemasolevaga ringi ja otsustada, kas teile meeldib see või mitte..

Kui olete oma veebisaidi loonud ja olete olemasolevaga rahul, saate minna üle ühele plaanidele ja seada oma saidi kohandatud domeeni. Wix pakub viit erinevat plaani:

Wix asutasid 2006. aastal iisraellased Avishai Abrahami, Nadav Abrahami ja Giora Kaplan. Ettevõtte peakontor asub Tel Avivis, kontorid asuvad Be’eris – Shevas, San Franciscos, New Yorgis, Dnipros, Kiievis ja Vilniuses.
Sisesta domeenKõige elementaarsem4,08 dollarit kuus
KombineeritudIsiklikuks kasutamiseks9,25 dollarit kuus
PiiramatuEttevõtjatele12,42 dollarit / mont
e-kaubandusEttevõtjatele12,42 dollarit kuus
VIPPrioriteetne toetus24,92 dollarit kuus

Kasu

Täna on Wix maailmatasemel veebisaitide loomise platvorm, millel on üle 110 miljonit kasutajat 190 riigis

Platvormi eesmärk on anda kasutajatele vabadus, mida nad vajavad oma saitide kujundamiseks vastavalt oma soovile. Nad on aastate jooksul võtnud kasutusele kiitust väärivad funktsioonid; järgmised juhivad teie tähelepanu:

Mallid. Wix pakub üle 280 kauni malli erinevates tööstusharudes ja kategooriates. Leiate kõike alates küpsetamisest kuni rahastamiseni ja lõpetades seadustega. Need eelvalmis mallid annavad kasutajatele üldise struktuuri ja juhised, mida nad soovivad. Võtke otsustamiseks aega, sest te ei saa ühelt mallilt teisele üle minna. Selle puuduse kõrval on mallides lai valik tööriistu ja kasulikke rakendusi.

Kohandatavad lisandmoodulid. Wixi rakenduste turul on kümneid lisandmooduleid, et teie veebisait täiuslikult seadistada. Selle tulemusel saate kliente kaasata reaalajas vestluse, sotsiaalse suhtluse, kupongide, küsitluste abil või isegi müüa neid üksusi, kasutades e-kaubanduse funktsioone, nagu ostukorv ja maksevärav. Wix pakub juhiseid nende rakenduste oma saidile integreerimiseks ja ühe klõpsuga installimiseks.

Wixi kasutab 0,8% kõigist veebisaitidest kelle sisuhaldussüsteem on teada. See teeb 0,4% veebisaitide koguarvust kogu maailmas

Pukseerimisredaktor. Kui olete veebisaidi loomises uus, on hämmastav, kui saate paigutada elemente täpselt sinna, kuhu soovite, ilma et peaksite teadma kodeerimise põhitõdesid. Selle teeb võimalikuks lohistamisredaktor. See toimib ka tugiteenusena kogenud kasutajatele, kes üritavad oma saidi kujundust värskendada.

Klienditugi. Wix pakub kasutajasõbralikku liidest ning enamiku elementide ja funktsioonidega on kaasas täiendavad üksikasjad ja praktilised nõuanded. Kui kasutajatel ilmnevad probleemid, saavad nad abi otsida foorumist või tugikeskusest. Seal on KKK-d, videoõpetused ja võimalus pöörduda kõige asjakohasema osakonna poole. Klienditeenindajate meeskond vastab küsimustele 24 tunni jooksul.

Wixi kasutamine ja oma veebisaidi seadistamine

Wixi kasutavate ettevõtete füüsilised asukohad
Wix-i ​​kasutavate ettevõtete asukohad

Lugege Wixi veebiehitaja ülevaadet.

Pärast registreerumist saate oma saidi jaoks malli valida. Klõpsake redigeerimise nuppu, et käivitada lohistamisredaktor. Saate mallis midagi muuta, sealhulgas pilte ja teksti.

Wixi suurepärane omadus on see, et saate malli muutmise ajal pooleliolevaid töid salvestada. See säästab teid nullist alustamise vaevast, juhuks kui Interneti-ühendus katkeb või peate töötama vaheaegadega. Ja kohandamisprotsessi mis tahes hetkel näete saiti oma veebibrauseris, nii et saate eelvaate, kuidas see kohe reaalajas ilmub.

Veebisaidi täiendavate kohandamiste tegemiseks kasutage vasakul asuvat menüüd, mis sisaldab järgmist:

 • Lehed – siin saate lehti lisada, klõpsates nuppu “Lisa leht”. Lehe nime ja URL-i muutmiseks võite avada lehe sätted. Sisestage SEO üksikasjad, et aidata otsingumootoritel teie lehti leida.
 • Kujundus – kohandage oma tausta, värve ja fonte
 • Lisama – siin saate muuta erinevate elementide tausta ja valida konkreetse värvipaleti. Valiku „Lisa” abil saate lisada teksti, pilti, galeriid, meediume, nuppe ja menüüsid ning palju muud
 • Rakenduste haldamine – siin saate oma saitidele integreerida mitu funktsiooni, näiteks kontaktvormi, Google Maps, PayPal ja Flickri galerii.
 • Seadistamine – siin saate ühendada domeeninime, värskendada SEO sätteid, et muuta oma sait otsingumootorites nähtavaks, lisada sotsiaalseid profiile ja seadistada Google Analyticsi konto statistika jälgimiseks
Registreeritud Wixi kasutajate arv kasvab igal aastal 24%. Tasuliste Wix-kontode arv kasvab 35% aasta

Vaikeplaanis on teie sait võrgus domeeniaadressil, mille alguses on wix.com, kuid saate oma kontot täiendada, et saada oma tasuta domeen ja eemaldada kõik Wixi reklaamid. Kui olete selle teinud, saate oma domeenis kasutada Wix-toega e-posti. E-posti seadistamiseks minge Minu konto -> postkastid. E-posti süsteem tugineb Google Appsi raamistikule, nii et vajate Wix-paketti, mis sisaldab kohandatud domeeni.

Märge: Wix on sujuva funktsioonide tagamiseks kontrollinud kõike, mida on teinud selle eraviisiline arendusmeeskond. See on üks lihtsamaid veebisaitide ehitajaid. Kõik, mida peate tegema, on paigutada saidile erinevad elemendid täpselt nii, nagu soovite, et need teie saidi külastajatele ilmuksid. Selle tulemusel naudite WYSIWYG-i eeliseid (mida näete, mida saate), kui loote Wixiga veebisaiti.

Veebisaidi loomine Weebly abil

Weebly käivitamine ja loomine

Weebly asutati 2006. aastal. Viimase üheksa aasta jooksul on see jätkuvalt kasvanud kuust kuusse, et saada üheks populaarsemaks veebisaidi loomise platvormiks maailmas. Kuigi mõnel inimesel on veebikujunduse kogemus, ei tea teised seda alustades esimest. Ja siin tuleb mängu Weebly.

Weebly on üles ehitatud eeldusele, et igaüks saab veebisaidi luua. Pole tähtis, kas loote oma väikeettevõttele isikliku ajaveebi, veebipoe või veebisaidi, see platvorm võimaldab teil seda hõlpsalt teha.

Kulud

Tõenäoliselt imestate, kui palju see maksab. Kui peate ainult tööriista testima, võite valida tasuta versiooni. See annab teile piiramatu funktsiooni, tasuta. Lisaks kõigile funktsioonidele saate ka juurdepääsu täielikult integreeritud e-kaubanduse platvormile. Siin on neli pakutavat plaani valikut:

David Rusenko, Chris Fanini ja Dan Veltri asutasid Weebly 2006. aastal Pennsylvania osariigi ülikoolis õppimise ajal. Projekt tuli kokku Penn State’i nõude tulemusel, et kõik õpilased loovad veebiportfelli; kolmik lõi tarkvara, mis tegi isikliku veebisaidi loomise hõlpsaks kõigile
Tasuta0 dollarit kuus
Starter4 dollarit kuus
Pro8 dollarit kuus
Äri25 dollarit kuus
Alates oma päevadest Penn State’is klassiprojektina on Weebly platvorm muutunud teatatud 455 miljoni dollari suuruseks ettevõtteks, mis annab tööd umbes 300 inimesele

Weebly kasutamine ja veebisaidi seadistamine

Loe Weebly veebiehitaja arvustust.

Samm 1

67% Weebly kasutajatest alustas seetõttu, et nad kas tahtsid tegeleda veebis äriga või laiendada olemasolevat ettevõtet, et saada rohkem kliente

Alustamine ja registreerumine. Saate seda tasuta teha Weebly veebisaidi kaudu. Vaja on ainult teie täisnime, e-posti aadressi ja parooli. Kui olete oma teabe sisestanud, suunatakse teid nupule Lisa sait järgmisele lehele. Just siin esitatakse teile üks põhimõtteline küsimus. „Mis on teie saidi fookus?”

Teil on kolm võimalust: sait, ajaveeb või pood

Enne otsuse tegemist mõelge hoolikalt läbi nii teie veebisaidi pakutav teave kui ka teie sihtturg. Väikeettevõte, mis ei müü veebis midagi, võib valida valiku „sait”. Kui alustate ajaveebi, on teie valik ajaveeb. Ja kui plaanite mõnda toodet veebis müüa, valige „pood”.

2. samm

Teema valimine. See samm näitab, miks on nii oluline fookuse valimisel teha õige otsus. Sel hetkel pakutakse teile oma saidi eesmärgist lähtuvaid teemasid.

Weebly jõud enam kui 40 miljonit veebisaiti. See on samaväärne 2% kõigist veebisaitidest mis praegu elavad

Näiteks kui valite saidi, siis on valida sadade hulgast, nii et te ei peaks otsuse tegemisega kiirustama. Selle asemel vaadake kõiki, sealhulgas paigutust ja funktsioone, et otsustada, milline on teie veebisaidi jaoks parim.

Näpunäited. Weebly muudab teie teema hilisema muutmise lihtsaks, nii et ärge orjake seda liiga kaua. Otsuseid on veel rohkem. See on ka aspekt, kus Weebly paistab silma konkureerivate veebisaitide ehitajate, näiteks Wixi kohal.

Veebisaidi peamised kategooriad
Veebisaitide kategooriad, kus Weeblyt kasutatakse
Äri ja tööstus
18,63%
Kunst ja meelelahutus
11,46%
Karjäär ja haridus
6,45%
Karjäär ja haridus
> Haridus
5,28%
Muud
58,18%

3. samm

Veebisaidi domeeni valimine. Kui olete teema valinud ja enne sisu lisamist, värvide valimist ja asjade ümberpaigutamist peate määrama saidi nime.

Teie valikud hõlmavad järgmist:

 • Kasutage veebisaidi Weebly.com alamdomeeni (tasuta).
 • Registreeri uus domeen.
 • Ühendage juba teile kuuluv domeen.

Soovitame alustada tasuta versiooniga ja lisada oma kohandatud domeeninimi, kui olete rahul selle tööriista pakutavatega.

Veebisaidi kohandamine ja kujundamine

Weebly pakub üle 100 lehekülje kujundusmallide ja multimeediumfunktsioone, näiteks fotogaleriid, slaidiseansse, integreeritud kaarte, videot ja heli. Saidi liikmed saavad muuta oma Weebly hostitud veebisaidi välimust, lohistades ja kukutades vidinad veebilehe erinevatesse kohtadesse. Sisu saab hallata Weebly veebisaidi kaudu või Weebly iPhone’i rakendusega, mis on saadaval App Store’is

Nüüd on aeg kaevata armatuurlaua ümber ja kohandada oma saiti vastavalt enda vajadustele. Täpselt nagu iga sisuhaldussüsteem (CMS), on ka Weeblyl armatuurlaud, kust saate teha kõike ja kõike. Teie juhtpaneelil on järgmised administraatori valikud:

Vasak külgriba on teie hüppepunkt. Siin leiate võimaluse nende kategooriate komponente lohistada: põhi-, struktuuri-, meediumi-, kaubandus- ja muu..

Ülemine navigeerimisriba pakub teile veelgi rohkem võimalusi. Lisaks hoonele, millel kuvatakse vasak vasak külgriba, võite klõpsata kavandil, lehtedel, poodil ja seadetel.

Märkus. Nelja erineva paketi, tipptasemel funktsioonide paadikoorma ja platvormi lihtsa kasutamise korral on ilmne, miks Weeblyt usaldavad kümned miljonid saidiomanikud. Nende abikeskus pakub laias valikus tuge e-posti, vestluste, videote, veebisaadete ja juhendite kujul.

Veebisaidi loomine ruutu Squarespace abil

Ruuturuum

Ruuturuum on üks populaarsemaid universaalsete veebisaitide ehitajaid turul – ja pärast Squarespace 7 kasutuselevõttu on see alles paranenud. See on hostitud lahendus, mis tähendab, et täielikult funktsionaalset veebisaiti on lihtne üles seada ja kohandada ilma, et peaksite liiga tegema seotud hostimise toimimisega.

Kulud

Ruuturuum ei paku tasuta plaani, kuid seal on 14-päevane riskivaba prooviperiood. Enne otsuse tegemist saavad kasutajad registreeruda oma veebisaidi testimiseks. Lisaks on kolm paketti:

Standard10 dollarit kuus või 96 dollarit aastas
Piiramatu20 dollarit kuus või 192 dollarit aastas
Äri30 dollarit kuus või 288 dollarit aastas

Olemasolevate domeeninimede jaoks peate oma domeeni konfigureerima ruuduga Ruut. See hõlmab teie DNS-i kirjete redigeerimist ja nende suunamist Squarespace’i serveritele (Squarespace pakub videot, milles tuuakse esile peamised registripidajad). Klienditoe osakond abistab kasutajaid, kellel on probleeme, integreerides olemasolevad domeenid Squarespace’i platvormiga.

Squarespace asutati 2003. aastal Marylandi ülikooli Anthony ühiselamus ja see on kasvanud enam kui 720 andeka inimese seast koosnevaks meeskonnaks

Kasu

Ruuturuumil pole võimsust järgmistes küsimustes:

Alates selle käivitamisest on Squarespace’i platvormil loodud miljoneid veebisaite

Mallid. Ruuturuum pakub minimalistlikke ja professionaalseid malle, mis juhivad kasutaja tähelepanu. Seal on palju erinevaid. Mõned neist on detailsemad; mõni on hõre, mõni on orienteeritud e-kaubandusele, mõni on loodud töötama veebiportfelli – nii et saate valida tüübi sõltuvalt teie ettevõtte iseloomust. Lisaks sellele, et mall on klanitud ja minimaalne, on see ka mobiilisõbralik ja tundlik.

Stiilitoimetaja. Stiiliredaktor võimaldab kasutajatel hõlpsalt oma veebisaiti kohandada ilma CSS-koodi muutmata. Taustpiltide, värvide, külgriba laiuse, vahekauguse ja polsterduse, lehtede läbipaistmatuse ja tüpograafia kohandamiseks on olemas valikud. Samuti on olemas CSS-redaktor kasutajatele, kes tunnevad kodeerimist.

Turundus ja SEO. Ruuturuumis on tõhusad SEO ja turundusfunktsioonid. Kasutajad saavad redigeerida metakirjeldusi, URL-e, lehepealkirju; ja XML-saidikaardid + HTML-kood on juba lisatud. Samuti on sotsiaalne integratsioon Facebooki, Twitteri ja muude sotsiaalmeediaplatvormide jaoks.

Ruuturuumi kasutab 1,5% kõigist veebisaitidest kelle sisuhaldussüsteemi me teame. See on 0,7% veebisaitide koguarvust

Kaubandus. Ruuturuum võimaldab teil luua veebipoe toodete ja teenuste müümiseks. Kaubandusfunktsioon toetab erinevaid tootevariante, sealhulgas kaalu, värvi ja suurust. Tasulises pakendis on kaasaegsed e-kaubanduse funktsioonid, näiteks kiirväljaregistreerimine, integreeritud konto funktsioonid, siltide printimine ja operaatori saatmine. Kasutajad saavad makseid vastu võtta triibu kaudu.

Klienditugi. Ruuturuum pakub tasuta ööpäevaringset reaalajas vestlust ja telefonitugi. Ettevõttel on ka juhenddokumentatsiooni, videoõpetusi ja isegi aktiivset foorumit; see on koht, kus saate oma küsimustele vastused saada. Klienditeeninduse meeskond koosneb kogenud kasutajatest ja mitte kunagi ei tellita midagi.

Populaarsed saidid, mis kasutavad ruutu Squarespace
Ruuturuum

Ruuturuumi kasutamine ja veebisaidi seadistamine

Lugege Squarespace veebiehitaja arvustust.

Samm 1

Külastage ruutu Ruut, valige „Alusta” ja valige üks mallidest. Hiljem saate valida mõne muu malli, kui teie esialgne valik ei vasta teie ettevõtte vajadustele. Pärast malli valimist klõpsake nuppu „Alusta selle disainiga” ja sisestage oma volitused.

2. samm

Järgmisena näete tervitussõnumit ja peate valima saidi eesmärgi järgmiste võimalustega: äri, isiklik, e-kaubandus ja mittetulundus. Siis peate täitma saidi pealkirja ja sõltuvalt valitud saidi eesmärgist võib-olla lisada ka teie ettevõtte teabe.

Veebisaidi kohandamine ja kujundamine

Kui olete registreerumisprotsessi lõpetanud, suunatakse teid saidi administraatori alale. Administraatori paneelil näete vasakpoolset menüüriba ja keset veebisaidi paigutust, kus töötate. Võite osutada oma saidile ja vaadata mõnda teile kättesaadavat põhifunktsiooni otse veebisaidil endal. Kõige rohkem kohandamistöid tehakse vasakpoolsel menüüribal, mis sisaldab järgmisi üksusi:

Ruuturuum võimaldab teil külastajate liiklust ja käitumist reaalajas näha, mis tähendab, et saate tegelikult kindlaks teha, milliseid märksõnu teie külastajad teie saidil maandumiseks kasutavad, ja näete ka seda, kust nad tulevad
 • Vahekaart Lehed võimaldab teil peamises navigeerimismenüüs luua uusi lehti ajaveebi, saidi ja veebipoe jaoks. Sisu lisatakse leheplokkidesse ja erinevat tüüpi sisuks saab luua erinevaid blokke.
 • Vahekaart Kujundus saate kohandada oma saidi välimust, luua ainulaadse ilme, et see sobiks teie olemasoleva kaubamärgiga. See sisaldab logo ja pealkirja muutmist, malli vahetamist ja stiilimuudatuste tegemist.
 • Vahekaart Kaubandus saate lisada tooteid, hinda ja müügisilti. Samuti on olemas võimalus lisada toote kohta lisateavet (füüsilist või digitaalset). Valige ka operaator ja ühendage maksekonto.
 • Vahekaart Mõõdikud võimaldab teil kontrollida oma veebisaidil külastajatega suhtlemise põhjalikku ülevaadet ja aitab teil jälgida hiljutist liiklusstatistikat. Aktiivsus meetrikas värskendatakse uute andmetega umbes iga 90 minuti järel.
 • Vahekaart Kommentaarid võimaldab teil külastajatega suhelda ja kogukonda luua. Kommentaaride seadetes saate kontrollida, kuidas kommentaarid postitatakse, kinnitatakse, neile vastatakse ja palju muud.
 • Vahekaart Seadistused võimaldab teil hallata mitut ülesannet, näiteks: muuta oma saidi põhiteavet, mis sisaldab saidi stiili ja kirjeldust, ühendada kohandatud domeeninimi, e-posti konto, sotsiaalmeedia profiilid. Samuti saate muuta ajaveebi ja SEO seadeid.
 • Vahekaart Abi räägib enda eest. Siit leiate vastused kõikidele küsimustele põhjalike artiklite, videote ja töötubade kujul, mis aitavad teil alustada või lõpetada.
Squarepace integreerub kõigi oluliste sotsiaalsete võrgustikega nagu Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, Pinterest ja palju muud. Postituse olekud värskendatakse automaatselt ja saate galeriid otse oma Facebooki lehel avaldada ning isegi Google+ autoriõiguse integreerida

Märge: Ruuturuum pakub mitut plaani ja teil on juurdepääs nende pakutavatele professionaalsetele mallidele, pukseerimisredaktorile või ööpäevaringsele klienditoele. Seega on Squarespace’i veebisaidi loomise väärtus veenev, kui kaalute platvormist saadavat kasu.

Järeldus

Loodame, et teile meeldis meie sissejuhatus tänapäevaste veebisaidiehitajate juurde, mis on teile saadaval staatilise veebisaidi, ajaveebi või e-poe veebisaidi loomiseks..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map