Kuidas teisaldada oma ajaveeb WordPress.com-ist WordPress.org-i

asutajad


WordPressi esimene versioon käivitati 27. mai 2003, muutes selle isegi vanemaks veebiplatvormiks kui Facebook, Youtube ja Twitter. Selle lasid välja selle asutajad Matt Mullenweg ja Mike Väike toona

Vaadates vaid mõni aasta tagasi, oli meid kõiki vaimustanud tõsiasi, et enam kui 25% kõigist Interneti veebisaitidest töötab WordPressi kaudu. See lihtne fakt tundus muljetavaldav, kuid täna on nende arv kasvanud ja mõne statistika kohaselt võib nende olemasolu tänada meie armastatud WordPressiga.

Niisiis, see ei üllata, et isegi olete oma saidi WordPressis alustanud. Kuid mida te siis veel ei teadnud, on see, et populaarsel CMS-il on tegelikult kaks varianti ja nende kahe vahel on üsna olulisi erinevusi, mida võite kogeda alles mõni nädal või kuu pärast esimest sisselogimist.

WordPress.com on kommertsialiseeritud versioon, millest on hea võimalus alustada. Kuid kui esimesed sammud on selja taga ja kui tajute .com-variandi kõiki puudusi, siis hakkate pead vastu seina põrutama, kuna te pole oma blogimise teekonda alustanud “õigel teel”. Ära siiski muretse; oma ajaveebi teisaldamine WordPress.com-ist isehaldusversioonile (tuntud ka kui WordPress.org) pole nii suur probleem.

turuosa
WordPress reguleerib CMS-i turgu koos üle 60% turuosa

Miks on hea mõte oma blogi WordPress.com-ist teisaldada?

sinise pildi riba

Üks vanimatest veebihostidest 1996. aastal alustatud Bluehostist on saanud WordPressi hostimisel suurim kaubamärk

Kuigi WordPress.com on suurepärane tööriist algajatele, siis varem või hiljem kavatsete selle välja kasvada. Platvorm lihtsalt ei lase teil oma saiti täielikult kontrollida ja see muutub tavaliselt paljude blogijate jaoks tohutuks probleemiks.

WordPress.com on kaasas piirangutega. See paneb müüri teie ja teie ajaveebi vahele – see ei lase teil näidata loovust, mille saate ise hostitud versiooniga saavutada. See ei lase teil kõigil teemadel ja pistikprogrammidel olla (välja arvatud juhul, kui maksate selle valiku lubamise eest) ning WordPress.com-i hostitud ajaveebist on väga raske raha teenida. Nende Kasutustingimused selgelt näidata, „Automattic jätab endale õiguse oma blogis reklaame kuvada, kui te pole ostnud reklaamivaba versiooniuuenduse või VIP-teenuse kontot.”

Valmistage ette keskkond

Üks suurepäraseid asju, mida WordPress.com on teie heaks teinud, on hostimine. Te ei pidanud muretsema, kus teie sait asub ja kes seda majutab, kuna WordPress.com-i ekspertide meeskond on kõigega hakkama saanud.

Kuid nüüd, kui alustate omaette reisi, on aeg hankida parim võimalik hostimine.

Ja usaldage meid, kui ütleme, et õige hosti saamine võib tähendada suurt vahet kogu saidil töötamise ajal. Hankige parim host, mida saate praegu, ja vältige probleeme, mis võivad tulevikus hõlpsalt tekkida, kui otsustate liikuda ühest hostist teise lihtsalt sellepärast, et pidite kiirustama ja säästma dollarit või kahte.

Hankige hostimine ja domeen

veebisaidi kiirus

Uuringud näitavad, et veebisaidi kiiruse ühe sekundi langus võib teie konversioonimäära vähendada 7%. 3-sekundiline viivitus võib teile maksta 50% teie liiklusest. Bluehostiga ei pea te kunagi muretsema selle pärast, et teie veebisait on aeglane, isegi kui liiklust on palju

Kui olete WordPressi ja hostimise kohta mõnda uurimistööd teinud, oleme kindlad, et olete teabe ja valikuvõimaluste hulga üle rabatud. Väiksemate hostiettevõtete arv kasvab nagu seened pärast kevadist vihma ja üha raskem on leida seda, mis teile hästi sobib.

Teame, et õiget hostit on raske valida, seetõttu oleme teinud tõsiseid raskusi ja testinud mõnda kõige populaarsemat veebimajutusteenust. Kui teil pole aega kõiki neid kõiki põhjalikult kontrollida, soovitame tungivalt Bluehostit, mis on osutunud WordPressi saitide kõige usaldusväärsemaks hostimisettevõtteks..

Kui teil pole hostikonto seadistamisega kogemusi, andke meile teile kiiresti seda näidata:

kell
Bluehost 24/7 ekspertide tugi on alati olemas, kui vajate telefoni, e-posti või reaalajas vestluse ajal

1. Külastage Bluehostit – Klõpsake sellel lingil ja leidke nupp „Alusta kohe“, mis viib teid järgmisse sammu

sinine vaim

trofee
Bluehost hindas väikeettevõtete veebimajutuses edetabeli 1 kohale

2. Valige hostimisplaan – Bluehost pakub teile mitmeid võimalusi. Kui registreerite konto esimest korda, soovitame minna põhikontole. See on enam kui piisav, et oma sait korda saada, ja saate siiski kõiki funktsioone hiljem uurida ja vajadusel plaani täiendada.

muuda hostimiskava

3. Hoolitse domeeninime eest – Kui teil juba on domeen, saate siin selle üle kanda ja uuele ajaveebile määrata. Kui ei, sisestage lihtsalt soovitud domeen ja Bluehost annab teile teada, kas see on saadaval. Võib olla raske seda ideaalset domeeninime hankida, kuna nii palju on juba tehtud, kuid laske Bluehost teha mõned soovitused ja ärge unustage läbi lugeda meie juhendit uue ajaveebi domeeninime valimise kohta.

domeeninimi

mees
Bluehost on üks usaldusväärsemaid hostimisettevõtteid. Praegu on sellel üle 2 miljoni veebisaidi. Arva ära? Neist 850 000 on ajaveebid

4. Registreeri Bluehost – Kui olete domeeninime üle kandnud või valinud, peate sisestama oma isikliku ja arvelduse teabe. Mitte kõigi lemmikosa, kuid mõne minuti pärast saab see tehtud.

registreeru sinise majutuse jaoks

arm
Bluehost andmekeskuses on 90 petabaiti

5. Valige lisavalikud – vajadusel valige mõni täiendav hostimisvalik. Soovitame kasutada 12-kuulist hostimisvõimalust, kuna see vähendab hinda, kuid on täielikult teie otsustada. Samuti saate kõik muud märgistused tühistada, kuna saate igal ajal oma Bluehost’i kontole tagasi minna ja valida need, kui neist ilmneb vajadus.

lisavõimalused

Installige WordPress

Siinkohal peame eeldama, et olete oma hostimiskonto ette valmistanud ja kõik on WordPressi jaoks valmis. Kui teil on konto vormistamiseks veel mõni minut vaja, võtke aega ja tehke kõik korda. See juhend ootab teid.

Kui olete WordPressi kohta lugenud, võisite jõuda artikliteni, mis näitavad teile natuke keerulisi viise WordPressi käsitsi installimiseks. Noh, koos Bluehostiga on WordPressi installimine sama lihtne kui mõne nupu vajutamine:

 1. Logi sisse oma Bluehost cPaneli konto
 2. Liikuge jaotisse Veebisait
 3. Valige „Install WordPress“
 4. Klõpsake nuppu Install
 5. Valige domeeninimi, kuhu see installida (selle kõrval olevale väljale saate sisestada alamkausta, näiteks „ajaveebi”, või jätta see tühjaks, kui soovite, et saidi peamine leht oleks ajaveeb)
 6. Kui soovite uue WordPressi installimise e-posti aadressi, kasutajanime ja parooli muuta, klõpsake „täpsemad suvandid”
 7. Lugege läbi litsentsi- ja teenuslepingud ning märkige ruudud, kui olete kõigega nõus (jätkamiseks peate nõustuma)
 8. Klõpsake nuppu Installi kohe

Noh, selles pole palju muud. Olete WordPressi edukalt installinud ja keskkonna ette valmistanud. Nüüd on aeg kolida oma ajaveeb ise hostitavasse WordPressi, et saaksite hakata tööle nagu proff.

Liigume teie ajaveebi WordPress.com-ist üle WordPress.org-i

Nüüd saame migratsiooniga jätkata ja lasta teie ajaveebi kolida isehajutatud WordPressi valiku juurde, mis paneb ajaveebi lõpuks teie enda kätesse.

Ekspordi oma WordPress.com ajaveeb

põlenud jalgratas

Migratsiooniprotsessi võib jagada kaheks osaks. Enne kui kõike uude uude keskkonda importida, peate esmalt eksportima vana ajaveebi ja failid ette valmistama.

1. Logige sisse oma WordPress.com ajaveebisse

Logi sisse

2. Avage armatuurlaud ja leidke Seaded -> Üldine -> Ekspordi

Siin on teil kaks võimalust. Valige esimene suvand, mis võimaldab teil kogu sisu eksportida. Kui soovite eksportida ainult konkreetset postitust või lehti, valige nupu kõrval väikesed nooled, mis avavad uued valikud.

WordPress-org

Kui olete valmis, klõpsake faili ettevalmistamist alustaval nupul „Ekspordi kõik”. Mõne sekundi pärast peaksite allalaadimislingiga saama kinnitusteate. Klõpsake linki „allalaadimine”, et saada ZIP-fail, mis sisaldab XML-faili koos kõigi teie postitustega, lehtedega, kommentaaridega, kohandatud väljadega, tingimustega, navigeerimismenüüdega ja kohandatud postitustega.

eksportima sisu

Kui soovite oma meediat (pilte, videoid, heli ja dokumente) eksportida, valige teine ​​suvand ja korrake toimingut.

Ja see on kõik, mida pidite oma WordPress.com saidi eksportimiseks tegema. Peaksite ülalmainitud XML-faili oma arvutisse salvestama (ärge unustage seda ZIP-failist ekstraheerida), mille oleksite pidanud valmistama järgmiseks sammuks – saidi importimiseks uude keskkonda.

Importige oma WordPress.com ajaveeb

Varem näitasime teile, kuidas hankida hostimist ja WordPressi installida ning nüüd on viimane aeg uue juurde minna
keskkonda, et saaksite selle seadistada ja kogu migratsiooniprotsessi lõpule viia.

 1. Minge oma uuele domeenile, navigeerides aadressile https://yourdomain.com/wp-admin
 2. Logige sisse oma uuele saidile (kasutajanimi ja parool peaksite olema seadistatud juba WordPressi installimise hetkest. Loodetavasti olete mandaadi meelde jätnud või need kuskile salvestanud. Kui ei, siis oleksite pidanud saama e-kirja koos üksikasjadega, nii et kontrollige veel kord oma postkasti.)
 3. Otsige armatuurlaual üles Tööriistad -> Import

import

Lehel kuvatakse mitu importimisriista, mida kasutajad tavaliselt kasutavad. Võite ignoreerida kõiki, välja arvatud viimane „WordPress”. Need tööriistad ei tule tavaliselt WordPressiga eelinstallida, seega peate klõpsama valikute all oleval lingil „Installi kohe”..

Mõne sekundi pärast peaksite nägema WordPressi importija tööriista installitud ja aktiivset. Vahetult pärast seda muutub väike link lingiks “Käivita importija”. Klõpsake sellel; suunatakse teid uuele lehele.

impordi wp

Sellel lehel kuvatakse mõned üksikasjad üleslaadimislimiitide kohta. Juhuks, kui varem eksportitud fail on suurem kui siin mainitud limiit, peate selle eest hoolt kandma. Ei, ärge higi, see pole selline probleem, kui hostite saiti Bluehostiga, nii et lõdvestuge ja laske meil näidata, kuidas mõne sammuga faili üleslaadimise limiiti suurendada.

Laadi üles

Kuidas suurendada faili üleslaadimise limiiti?

Olgu, muudame seda limiiti, nii et saate ajaveebi probleemideta importida:

 1. Logi sisse oma Bluehost juhtpaneel
 2. Avage failihaldur
 3. Valisite veebijuure ja klõpsake nuppu Mine
 4. Kerige parempoolses paneelis ja leidke fail php.ini -> paremklõpsake sellel
 5. Valige hüpikmenüüst Kood Redigeerimine
 6. Klõpsake hüpiku allosas nuppu Redigeeri
 7. Leidke hüpikakna otsimiseks klaviatuuri otsetee
 8. Windows ja Linux: Ctrl + f
 9. Mac: käsk (⌘) + f
 10. Tippige otsinguväljale upload_max_filesize ja klõpsake sisestusklahvi
 11. See tõstab esile upload_max_filesize = 50 miljonit. Muutke 50M soovitud suuruseks. Näiteks 256M
 12. Avage otsingu hüpik uuesti ja sisestage väljale Otsi tekst post_max_size ja vajutage sisestusklahvi
 13. Esiletõstetud on post_max_size = 50 miljonit. See tuleb muuta samaks numbriks, mis pandi üles faili upload_max_filesize jaoks

minu veebisait

Nüüd saate üleslaadimisega jätkata. Sõltuvalt teie Interneti-ühenduse kiirusest ja faili suurusest võib faili tööriistaga importimine aega võtta kuni mõni minut. Siin peate vaid olema kannatlik. Kui see on aeglane, võtke kaasa tass kohvi või oma lemmikmahla ja ärge laadige lehte uuesti, kuni kõik on valmis.

Kui soovite värsket algust, soovitame importida autorid. Selle valikuga kantakse üle kõik autorid, kes teil on olnud WordPress.com ajaveebis. Kui teie OCD seda ei luba, saate siiski luua uusi autoreid ja määrata neile vanad postitused. Erinevusi pole tegelikult palju, seega on see täielikult teie otsustada.

määrama autoreid

Tõenäoliselt soovite oma manuseid ka importida, nii et ärge unustage teha linnuke ruutu „Failide manuste allalaadimine ja importimine” märkimiseks.

Pärast nupul „Esita” klikkimist peaksite nägema eduteadet, mis ütleb teile, et kõik on tehtud. Sellega lõpeb juhendi importiv osa.

Blogrolli linkide eksportimine ja importimine

kaart

Enne kui alustame impordiprotsessiga, kas te isegi teate, mis on Blogrolli lingid? Kui teie veebisaidi külgribalt leitavad lingid on esimene asi, mis ületas teie mõtte, on teil õigus!

Kuigi teil võis seal olla mis tahes tüüpi linke (teie sait, sõbra sait või populaarne ajaveeb, mida teile meeldis lugeda), kleepus nimi juba algusest peale, kui blogijad kasutasid ruumi oma sõprade ja muude mõjutajate linkimiseks.

Nüüd, kui kasutasite oma vanal saidil vaid mõnda linki, võite selle sammu hõlpsalt vahele jätta, kuna saate need lingid lihtsas tekstividinas uuesti kirjutada ja kogu asja uuesti luua. Kuid kui teil on rohkem kui paar linki ja soovite neid importida, selle asemel, et kopeerida / kleepida, võib meil näidata teile, kuidas.

 1. Külastage oma WordPress.com ajaveebi, lisades lõpus /wp-links-opml.php
  http://näide.wordpress.com/wp-links-opml.php
 2. Salvestage fail, vajutades CTRL + S või Command + S, kui kasutate Maci arvutit
 3. Installige linkide halduri pistikprogramm (tavaliselt pole soovitatav installida pluginaid, mida pole nii pikka aega värskendatud, kuid see lihtsalt ei vajanud värskendusi ja seda on täiesti ohutu kasutada)
 4. Pärast aktiveerimist peaksite WordPressi administraatoriribal nägema uut menüüelementi „Lingid“
 5. Valige Tööriistad -> Import
 6. OPML-importija installimiseks valige Blogroll
 7. Klõpsake linki „Käivita importija“
 8. Valige fail, mille olete varem arvutisse salvestanud
 9. Valige nupp „Impordi OPML-fail”
heli
Blogrollid võrdsustatakse reklaamimise ja eksponeerimisega kogu blogosfääris. Lisaks on paljude sissetulevate linkidega ajaveebid (eriti need, mis pärinevad Google PageRanki hinnatud kvaliteetsetest ajaveebidest) tavaliselt otsingumootorite poolt kõrgemal kohal, mis võib teie ajaveebi tuua täiendavat liiklust

xml

Probleeme ei tohiks olla ja peaksite nägema õnnestumisteadet, mis ütleb teile, et importimine on edukalt lõpule viidud. Ja see on üsna palju; nüüd võivad teil olla samad täpsed lingid, mida olete oma WordPress.com ajaveebis uhkusega näidanud.

Suunake vanad kasutajad ümber, määrake privaatseks või kustutage ajaveeb

suund

Ümbersuunamine on viis, kuidas saata nii kasutajad kui ka otsimootorid algselt taotletud URL-ist erinevale URL-ile

Vana WordPress.com ajaveebi käsitlemisel on teil kolm võimalust. Võite vana blogi privaatseks seada, et ainult teie (ja need, kelle valisite suvandites valitud), näeksite seda. Võite kustutada kogu ajaveebi või jätta ajaveebi võrgus ja suunata liikluse uude.

Soovitame viimast varianti, kui teil oleks olnud edukas ajaveeb. See võimaldab teil hoida kõiki tavakülastajaid, selle asemel, et neid sõnumil „lehte ei leitud“ kaotada. Kuid kui teil on seda olnud vaid paar päeva või nädalat ja te pole lihtsalt piisavalt pingutanud, saate selle ka privaatseks muuta või täielikult kustutada. Otsus peaks tõesti nii lihtne olema, nii et ärge seda ümber mõelge.

Kuidas seada oma praegune WordPress.com ajaveeb privaatseks?

 1. Minge oma WordPress.com ja logige sisse
 2. Liikuge jaotisse Seaded -> Üldine -> Privaatsus
 3. Valige suvand „Privaatne (teie sait on nähtav ainult teile ja teie heaks kiidetud kasutajatele.)
 4. Salvesta muudatused

privaatsus

rööpad
Ümbersuunamised mängivad SEO-s olulist rolli, seetõttu on oluline teada, mis tüüpi ümbersuunamised on olemas, millal neid kasutada ja kuidas need üksteise suhtes mõõdetakse. Kolm kõige sagedamini kasutatavat ümbersuunamist on:
301, Püsivalt teisaldatud – soovitatav SEO jaoks
302, „Leitud” või „Ajutiselt teisaldatud”
Meta värskendamine

Kuidas oma WordPress.com ajaveebi kustutada??

 1. Minge oma WordPress.com saidile ja logige sisse
 2. Liikuge jaotisse Seaded -> Üldine -> Saiditööriistad

kustuta

märk
Ümbersuunamised võib jagada serveripoolseteks ümbersuunamisteks ja kliendipoolseteks ümbersuunamisteks. Mõlemat tüüpi ümbersuunamisi saab rakendada mitmel viisil. Olge ümbersuunamise tüübi valimisel väga ettevaatlik: töö jaoks vale ümbersuunamise valimine võib põhjustada SEO probleeme

See suvand kustutab kõik teie postitused, lehed, meediumid ja andmed ning loobub saidi aadressist, et keegi teine ​​saaks seda kasutada.

Klõpsake paremal saidil asuvat väikest noolt, mille järel näete kinnitusteadet. Kui olete kindel, et soovite saidi kustutada ja kõik, mis olete sellega teinud, kinnitage protsess, klõpsates punast nuppu „Kustuta sait”

Kuidas vana blogi uuele suunata?

See on tore, kui soovite vanu külastajaid alles hoida ja neid automaatselt oma uude ajaveebisse suunata. Valik on kindlasti midagi, mida peaksite kaaluma, kuid kahjuks pole see tasuta.

Kui teil on ise hostitud sait, peate ümbersuunamiste tegemiseks lihtsalt ühte faili redigeerima. Või installite lihtsalt pistikprogrammi, mis teeb seda teie jaoks. WordPress.com-i probleem on aga see, et teil pole juurdepääsu vajalikule failile. See pole juhus – fail on piiratud, nii et saate ümbersuunamise eest maksta. See teenus maksab teile 13 dollarit aastas, kuid te ei pea muretsema, et teie sait suunatakse uude domeeni.

404
404 ja 410 HTTP päised. Erinevus päise 404 ja 410 vahel on lihtne: 404 tähendab sisu ei leitud, 410 tähendab sisu kustutatud ja on seetõttu täpsem. Kui URL tagastab numbri 410, teab Google kindlalt, et eemaldasite URL-i sihipäraselt ja peaks seetõttu selle URL-i oma registrist palju varem eemaldama
 1. Veenduge, et olete oma WordPress.com saidile sisse loginud
 2. Külastage seda saidi ümbersuunamine link
 3. Valige sait, mille soovite ümber suunata (teie vana wordpress.com sait)
 4. Valige sihtkoha sait (teie uus domeen, mille valisite hostimise valimisel)
 5. Klõpsake nupul „Mine”, pärast mida peate sisestama oma makse üksikasjad.

sisesta domeen

Tavaliselt pole inimesed kindel, kui kaua peaksid nad uue saidi külastajaid suunama. Kahjuks pole õiget vastust, kuna kõik sõltub teie kasutatavast saidist. Kuid soovitame seda suunata vähemalt ühe aasta jooksul.

Pärast seda ühte aastat peaksid tavakülastajad juba teie uuest domeenist teadma ja teil peaks juba olema piisavalt uut sisu, et hoida Google ja muud otsingumootorid hõivatud.

Mida teha pärast rännet??

wp-reisimine

Kui loete seda osa, peame eeldama, et olete järginud kõiki ülaltoodud samme. See tähendab, et olete oma WordPress.com ajaveebi edukalt üle viinud WordPress.org ja olete alustanud uut, tõsisemat ajaveebi.

See ei ole lõpp, see on alles algus, nii et peate alustama õiget teed.

Kontrollige ja testige vigu

Niipea kui kõik on tehtud, peaksite oma saiti testima ja vead kontrollima. Siin pole midagi väljamõeldud – minge lihtsalt oma ajaveebi ja vaadake, kas kõik on paigas.

Avage oma postitused, lehed ja kommentaarid, et näha, kas kõik on õigesti imporditud. Liikuge jaotisse Välimus -> Menüüd, et näha, kas teie vana menüüd pole kuskil, ja ärge unustage avada oma koduleht, et näha, kuidas see välja näeb. Kui see kõik olemas on, olete valmis jätkama. Igaks juhuks, kui seda pole, peaksite eksportimis- / impordiprotsessi korrama juhuks, kui olete unustanud sammu, mis ei võimaldanud teil vanast ajaveebist kõike saada.

Valige oma uue ajaveebi teema

Lihtne teema seab kogu teie veebisaidi tooni. See on õige aeg vana saidi kujunduse muutmiseks ja midagi sellist, mis teile tõesti meeldib. Kuid ärge unustage, et külastajatele peab see meeldima.

Teema valimine ei ole nii lihtne ülesanne. Seal on palju tasuta ja esmaklassilisi, mida saate kasutada. Juhendit on lihtne pikendada ja teemadest rääkida, kuid me ei taha siit kõrvale minna – me rääkisime sellest juba varem, nii et vaadake meie uue ajaveebi parimate WordPressi teemapakkujate loendit

Installige soovitud ja vajalikud pistikprogrammid

nool alla
Siiani on WordPress.org-is juhtunud 1 250 000 000+ pistikprogrammi allalaadimist

Nüüd, kui teil on ise hostitud sait, saate selle abil teha kõike, mida soovite. Üks olulisemaid osi on tasuta ja esmaklassiliste pistikprogrammide installimine, mis võivad mõne klõpsuga teie saiti parendada.

WordPressi pistikprogrammid võimaldavad teil oma blogi täiustada ja lisada funktsiooni või kaks.

Hoolige oma saidi eest

Nüüd, kui peate oma saidi eest hoolitsema, veenduge, et teete alati oma parima, et selle hooldamist saaksite teha.

Ärge unustage vaadata meie näpunäiteid saidi kiiruse parandamiseks ja suurepäraseid tööriistu, mis aitavad teil kõik sujuvalt töötada.

Korduma kippuvad küsimused – KKK

klaviatuur
WooCommerce omab 28% kõigist veebipoodidest kogu maailmas, allalaadimisi on seni tehtud üle 30 miljoni

Mis juhtub minu vana WordPress.com ajaveebiga?

Vana ajaveeb on täielikult teie käes. Võite selle ümber suunata, privaatseks seada või täielikult kustutada, kui te seda enam ei soovi. Saate selle juhendi tagasi, et näha, kuidas soovitud tulemust saavutada.

Kas ma pean oma tellijad kaotama??

Kui olete WordPress.com-i juba pikka aega kasutanud, on tõenäoline, et teil on kümneid või sadu tellijaid. Kui soovite neid säilitada, on see võimalik, kuid peate seda kasutama Jetpacki pistikprogramm.

Kui kaua pean rännates selle saidita olema?

Kui olete selle juhendi põhjal kõike teinud, ei pea te üldse ilma saidita olema! Ülekande tegemise ajal on vana WordPress.com-i ajaveeb kogu aeg aktiivne, mis tähendab, et külastajad saavad avada teie postitused, kui midagi ei juhtunud. Seetõttu soovitame vana ajaveebi ümber suunata / kustutada / privaatseks muuta alles siis, kui olete uue ajaveebi edukalt üles seadnud.

Ma maksin juba kohandatud domeeni eest. Kas ma pean ülekandmisel ostma uue?

dollarit
Iseseisvalt hostitud WordPressi abil saate veebipoe luua, et müüa digitaalseid või füüsilisi tooteid, võtta vastu krediitkaardimakseid ja saata kaupu otse oma veebisaidilt. Samuti saate luua liikmelisuse saite ja müüa liikmelisust premium-sisu, kursuste jms jaoks. ja looge veebisaidi ümber veebiklubi, kasutades kohandatud analüüsi ja jälgimise jaoks võimsaid tööriistu, näiteks Google Analytics

Ei, te ei pea uut domeeni hankima. Võite lihtsalt olemasoleva domeeni vanast WordPress.com-i ajaveebist uuele hostile üle viia. Sel juhul veenduge lihtsalt, et hosti hankimisel (paketi registreerimiseks) lisate uue domeeni registreerimise asemel suvanditesse oma vana domeeni. Pärast seda peate muuta nimeservereid samuti.

Kas saate teisaldada minu ajaveebi minu jaoks ise hostitavasse WordPressi?

Jah, me saame seda teie heaks teha. Lisateabe saamiseks võtke meiega kindlasti ühendust.

Järeldus

Head blogimist! Me ei soovi võtta liiga palju teie aega – teame, et olete kannatamatu oma blogimisretke jätkama, nii et lõdvestuge, logige tagasi ülekantud saidile ja ärge unustage, et sisu oleks värske.

Jah, nüüd, kui olete omaette alustanud, võib olla raskem kõike kena hoida, kuid kui te kuskile kinni jääte, ärge unustage külastada meie lugematuid WordPressi õpetusi, mis õpetavad teile palju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map