Kuidas teha logo

Sissejuhatus

bassi logo

Praegune logodisaini ajastu algas 1870. aastatel esimese abstraktse logoga – bassi punase kolmnurgaga.

Teie logo on teie brändi visuaalne esitus ja kõik, mida see tähistab. Lühidalt peaks see kajastama teie brändi isiksust ja lubadusi. Ideaalis on see meeldejääv ja eristub rahvahulgast. Mõelge sellistele ikoonilistele logostele nagu Nike swoosh, Apple Computeri lihtne õun või Targeti punane täpp. Mis tuleb igaühe peale mõeldes?

Kui olete alustamas ajaveebi või väikeettevõtte loomist, ei pruugi teil olla ressursse, et palgata oma logo väljatöötamiseks disainer. See juhend töötati välja selleks, et aidata väikeettevõtete omanikel, kellel pole disainikogemust, mõista, kuidas logo luua. Saate teada protsessidest, mis on vajalikud teie ideede paberile ülekandmiseks, teada saada, kuidas märgata oma kontseptsiooni vigu ja võimaldada teie esmasel ideel kasvada, kuni see saavutab rahuldava kvaliteeditaseme.

Ehkki see võib olla uus alus, õpite tõenäoliselt palju ja naudite seda kogemust. Alustame siis algusest peale.

mis on logo

Logo toimib sarnaselt teie nimega. Kui sa sündisid, andsid vanemad sulle nime, mille aja jooksul sa nakatasid isiksust. Nüüd, kui inimesed teie nime kuulevad, mõtlevad nad teile kohe. Ja kui inimesed teist räägivad, kutsub teie nimi esile teatud emotsioonid ja omadused.

Kui nimi kerkib, mõtlevad inimesed kohe “sellele naljakale peo kutile, kellel on sügav hääl” või “sellele blondi tüdrukule, kellel on pentsik naer ja kes alati riietub hästi”.

Samuti on logo teie kaubamärgi identiteedi sümboolne esitus. See sisaldab olulist teavet selle kohta, kes te olete ja mida teete, ning paneb inimesi tundma teatud emotsioone. Näiteks seostatakse BMW täpsuse, kvaliteetsete sõidukite ja prestiižiga, kuna paljud firma juhid ajavad oma sedaanidega. Nike on seotud kõrgetasemelise sportliku jõudlusega ja vastupidavate kingadega.

Miks on logod olulised??

unes

Logod annavad veebisaitidele identiteedi, kuid peate mõistma, miks see on nii oluline. Brändingu protsessil on palju erinevaid etappe ja elemente. Teie logo kujundus ja õige kasutamine on selle suur osa.

Teie ülesanne on veenduda, et inimesed ühendavad punkte ja tunnevad teie veebisaidi ära ning kaubamärgivad teist korda, kui nad logo näevad. Kui see töötab, on teie turundustegevus palju tõhusam. Tõsiasi on see, et enamik inimesi loob emotsionaalse sideme kaubamärkidega, millega neil on olnud positiivseid kogemusi, lähtudes nende ajaloost ja isiksusest.

Kui sihitud tarbijad näevad teie logo, peavad nad selle kohe ära tundma ja siduma teie kaubamärgi väärtustega. Miks see on oluline? Kuna umbes 65 protsenti tarbijatest väitis, et ühised väärtused meelitavad neid brändi ja teie poolt pakutavate konkreetsete toodete või teenuste juurde. Samuti selgusid nad, et ühised väärtused aitavad teie brändi meeldejäävamaks muuta. Järgmisel korral, kui nad mõtlevad välja midagi teie nišiga seotud asjast, peaksid teie domeeninimi ja logo olema esimesed pildid, mis neile pähe tulevad..

Teie vaatajaskond peaks suutma eristada teie logo riiulil olevate erinevate brändilogode seeriast ja valida teie toote lähtuvalt sellest, et nad seostavad seda kvaliteedi, kulutõhususe või mõne muu omadusega, millest soovite teada saada.

Tõhusa logo põhimõtted

logo põhimõtted

Logo edukaks loomiseks on mõned põhimõtted, millest peate teadma. Logode kujundamise maailma algajana peate koolitama oma meelt, et see saaks vastu võtta loova mõtlemise protsessi, mis võimaldab teil tulla välja ainulaadsete kujundustega. Te peaksite seda saama, kui mõistate järgmisi põhimõtteid:

Lihtsus on võti

Disainerid liialdavad logodega seoses pidevalt. Kuid kõige populaarsemad logod on oma lihtsuses silmatorkavad. Nike ja Apple on suurepärased näited: kõik planeedil tunnevad need logod ja nende moto ära. Ilmselt on üle pingutamise ja alistamise vahel õhuke piir ning see võib olla logo kujundamisel teie suurim väljakutse.

See peab olema ainulaadne

Ettevõtte meres on viimane asi, mida vajate, üldine logo kujundus, mis näeb välja nagu kõigi teiste oma. Muidugi, iga niši jaoks on olemas mõned populaarsed disainifunktsioonid, kuid vajate midagi unikaalse stiiliga – funktsioone, mida inimesed seostavad teie kaubamärgiga.

See peab olema äratuntav

Peate jõudma oma sihtrühma meeltesse, leidma, mis neile meeldib ja mida nad soovivad, ning arendama vastavalt oma kujundust. Logo peaks silma paistma ja olema kergesti äratuntav isegi eemalt. Ilmselt tuleb siin teha palju uuringuid, kuid see on teie aega väärt.

Apple’i logotüübi areng toetab hästi selles osas esitatud põhimõtet.

õuna logo

Paindlikkus on väga oluline

Logo peaks olema äratuntav olenemata suurusest või kandjast, milles see on esindatud. See peab töötama nii värviliselt kui mustvalgelt, stendidel ja visiitkaartidel, nutitelefonist vaadatava veebilehe nurgas ning võtmehoidjates ja kruusid. Liiga keerulised logod ei tõlgi hästi väiksematesse vormingutesse.

See vajab ettevõtte isiksuse peegeldamist

On võimalik tulla välja suurepärase logoga, millel pole lihtsalt õiget vaimu. Suurepärane näide oleks tõsise advokaadibüroo logo loomisel mänguliste värvide ja koomiksifondi kasutamine – see on suur ei-ei. Selles protsessis on aga palju erinevaid vigu, mis pole nii ilmsed, mistõttu on teie jaoks üsna oluline oma ettevõte selgelt määratleda.

Erinevat tüüpi logod

Tippmarkide poolt enim kasutatud fondid
Ainult logo
6%
Ainult tekst
37%
Tekst ja logo
56%

protsenti

8%

Serif-fondid

11%

Skripti fondid

12%

Plaatide fondid

63%

Sans-fondid

Nüüd, kui olete tutvunud põhiprintsiipidega, on aeg teada saada, mis tüüpi logod seal on, et saaksite oma võimalustega tuttavaks saada. Erinevat tüüpi logod aitavad teil saavutada maksimaalset isikupärastamist ja leida just õige toon.

Tekst

Tavaline viga, mida võhikud teevad, on arvamus, et logo peab koosnema ainult kujunduselementidest, mitte lihttekstist. See on tõest kaugel. Ajatut kujundust on võimalik luua sõna, ühe tähe või lühendi abil. Selle lähenemisviisi ilu peitub erinevates fondides ja võimalustes, mis on praktiliselt piiramatud.

Sümboolne

Sümbolid on lõbusad ja meeldejäävad. Sümboliks võib olla ükskõik milline, alates väikesest rohelisest lehest, mis tähistab ökoteadvust kuni konkreetse loomani, geomeetriliste kujunditeni või isegi midagi täiesti abstraktset. Paljud sümbolid on kogu maailmas äratuntavad ja kuigi mõned neist sisaldavad muid minevikus tuntud sümboleid või on neist inspireeritud, loodi palju paremaid nullist..

Ilmne probleem on see, et te ei ole esimene inimene, kes mäletab sümboli ja konkreetse äri niši vahel teatavat konnotatsiooni, ja on väga tõenäoline, et saate lõpuks kontseptsiooni, mis on juba olemas, kui te seda ei tee oma kodutöö.

Kombineeritud

Kui otsustate sümbolid tekstiga ühendada, on teil oma kujunduse jaoks veelgi rohkem võimalusi. On palju huvitavaid näiteid selle kohta, kui võimas sümbolite ja sõnade kombinatsioon võib logode maailmas olla. Kuid on probleem, mida peate vältima. Seda tüüpi logo saab hõlpsasti üle vaadata – nii paljude võimaluste korral võib olla keeruline mitte ületada seda õhukest joont, mida me varem mainisime. Meie esimese põhimõtte – lihtsuse – tundmine hoiab teid õigel teel.

Logo kujundamise protsess

ajurünnaku logo

80%

80%

arvan, et värv suurendab kaubamärgi säilimist

95% kasutage ainult ühte või kahte värvi

Piirake logo värve kuni 3 või vähem

Kõik, mida oleme siiani maininud, on natuke teoreetiline, kuid nüüd on aeg vaadata läbi täpsed sammud, mida peate läbima, enne kui saate välja mõelda oma logo lõpliku versiooni. Võimalik, aga ka ülimalt ebatõenäoline, kui teie pea kohal ilmub elektripirn koos hiilgava ideega, kui te selle kallal töötate. Kõik loomingulised protsessid tuleb jagada selgeteks sammudeks, et saaksite olla võimalikult tõhus.

Looge lühikesed või loomingulised juhised, et käsitleda lõpp-eesmärke ja probleeme, millega tuleb tegeleda

Enne logoga töötamist peate määratlema, mida proovite edastada, kes on teie sihtrühm, millist levinumat probleemi lahendate ja mis muudab teie brändi konkurentidest erinevaks. Põhimõtteliselt soovite oma väärtuspakkumist selgelt määratleda ja oma brändi filosoofiat kristalliseerida.

Siin on tõhus loetelu küsimustest, mis peaksid teil selle protsessi ajal ees olema:

 • Mis on minu eesmärgid??
 • Keda ma üritan logo kaudu esitleda?
 • Kes on minu sihtrühm?
 • Mis teeb mind paremaks kui minu konkurents?
 • Mida minu bränd tähistab??

Kui alustate pereettevõttega, rääkige oma äripartnerite ja töötajatega või pereliikmetega ja veenduge, et teaksite, kuidas soovite, et teised teie ettevõtet näeksid.

Põhjalik uurimistöö

Järgmine samm on hakata uurima turgu, teisi oma niši ettevõtteid ja isegi seda, mida tarbijad foorumites ja sotsiaalmeedias räägivad. Teie logo peab olema turu jaoks sobiv, kohandatud vastavalt teie sihtrühma eelistustele ja algatama emotsionaalset reageerimist. Samal ajal peab see olema kooskõlas teie enda kaubamärgi väärtuste ja kujunditüübiga, mida soovite kujutada. Ideaalse kliendi avatari loomine aitab selles etapis palju.

Relvastatud teadustöö põhjal saate oma ideesid kitsendada konkreetset tüüpi logoni, mis teie arvates kõige paremini toimiks, nagu näiteks üks eelmises jaotises mainitud kolmest. Võite hakata mõtlema ka värvide, fondide ja sümbolite üle, mida saate kasutada, ja emotsiooni, mida soovite edastada. Parim on keskenduda ühele või kahele tunnusele, mida soovite oma logo kaudu tutvustada, näiteks „elegantne ja moodne” või „noor ja seikluslik”.

Kasutatud logovärvid ja värvi emotsioonid 500 kaubamärgi poolt
Sinine37%Usaldusväärne usaldusväärne töökindel ja vastutustundlik
Must27%Glamuuri eksklusiivsus ja keerukus
Punane27%Põnevust tekitav energiakirg
Kollane16%Rõõmsameelsus Intellekt Energia spontaansus
Roheline7%Tervise värskus rahulikkus
Oranž5%Entusiasmi vaimustus õnne tugevus
Pruun3%Naturaalne lihtne mullane vastupidav
Lilla2%Aadli müsteeriumitarkuse vaimsus

Inspiratsiooni leidmine ja erinevate ideede uurimine

See on koht, kus istud koos oma äripartnerite, sõprade või pereliikmetega, teed palju kohvi ja hakkad ajurünnakuid tegema. Kodutööde tegemise ajal veenduge, et olete oma mõtete allikaks erinevatele inspiratsiooniallikatele – vahtimisvõistlus tühja lehega ees võib vaevalt midagi head teha. Võite vaadata popkultuuri, kunsti, ajalugu, mütoloogiat, midagi oma minevikust, millel on suur emotsionaalne väärtus, inspireerivat tsitaati raamatust või filmist või luua oma ettevõtte nime põhjal näidend sõnadest. Kui teete mitu lühikest pausi, hoiab see teid motiveeritud ja keskendununa kogu protsessi vältel.

Mitme sidusa digitaalse mustandi versiooni loomine

Kui teil on hea idee, mida soovite saavutada, ja olete leidnud mitu elementi, mida soovite kaasata, võite hakata erinevaid ideid paberile visandama. Selle protsessi jaoks pole vaja suuri joonistamisoskusi, lihtsalt looge töötlemata pilte. Siin on kolm peamist võimalust: saate luua jämedaid vabakäejooniseid, et anda professionaalsele disainerile ettekujutus sellest, mida soovite, kasutada arvutitarkvara ja veebitööriistude abil paar mustandit kokku panema või projekti täielikult allhanke korras hankima, kuid sellest hiljem.

Kujunduse hindamine ja kohandamine

Esmast kontseptsiooni, mida te välja tulete, tuleks käsitleda äsja istutatud puuna – peate andma sellele ruumi hingamiseks ja kasvamiseks. Enda logo kujundamisel on kõige parem jagada oma ideid ja jämedaid visandeid sõprade ja perega või isegi potentsiaalsete klientidega sotsiaalmeedias ja saada tagasisidet.

Proovide valmistamine ja kujunduse valimine

Värvipsühholoogia
Vaatevärvi psühholoogia vaatamine [infograafiline]

Kui olete loonud mitu kujundusvalikut, mis kõige paremini toimivad, on aeg need kristalliseerida. Sel hetkel saate valida ühe või kaks kujundust, mis kõigile meeldib, ja luua ühe või kaks variatsiooni, muutes väikeseid asju, nagu font, värv, proportsioonid või mõne elemendi paigutus. Samuti peaksite katsetama oma kontseptsioone mustvalgelt ja värvilt ning kontrollima, kas need töötavad erinevas suuruses. Kui see on tehtud, on aeg otsida rohkem tagasisidet. Kui olete otsustanud, milline neist variantidest näib kõige paremini reageerivat, on aeg liikuda lõppfaasi.

Tööriistad ja meetodid logo loomiseks

joonistamineJoonista ennast

Olete mitte ainult oma logo autor, vaid ka otsene looja

Kulutatud aeg
 • 10-20 tundi
Maksumus
 • Tasuta
Eelised
 • Protsessi täielik kontroll
 • Tasuta
Puudused
 • Peab olema joonistamisoskus
 • Peab teadma graafikaprogramme
 • Madala kvaliteediga tulemus (kogemusteta)

disaineritöödTellige disainerite tööd

Valmistage ette üksikasjalik logo kontseptsiooni loend – kõik oma soovid
Otsige disainerit. Kui teie sõprade hulgas pole sellist isikut, kasutage vabakutselisi saite

 • 2 päeva
 • alates 50-100 dollarist kuni 500-1000 dollarini
 • Suur valik disainereid
 • Kogemus ja professionaalsus
 • Valmis logo korralik kvaliteet
 • Hea disaineri leidmine võtab kaua aega
 • Teile tulemus ei pruugi meeldida
 • Protsessi tuleb juhendada
 • Vabakutseline inimene võib haigestuda või “ära kaduda”

disainistuudioTelli disainistuudio tööd

Olukord on sama, mis vabakutselise kujundaja puhul, kuid palju toredam ja organiseeritum

 • 1-2 nädalast kuni 1-2 kuuni
 • alates 1000 dollarist (vähetuntud stuudiotes)
 • Professionaalsed disainerid
 • Suur valik disainistuudioid
 • Lihtsam läbi rääkida
 • Kvaliteetne logo
 • Parem ajajuhtimine
 • Kõrge hind
 • Logo loomine võtab kaua aega

haamerViige läbi pakkumine

Registreeri end ühes rahvahulga hankimise saidil, looge üksikasjalik logo kontseptsioon ja makske raha. Kõik disainerid näevad teie logo kontseptsiooni ja soovi korral võtavad nad selle töö enda kanda. Siis valite võitja, kes saab makse

 • 2–4 päeva
 • 100-200 dollarit
 • Valik mitme variandi hulgast
 • Saate disaineriga suhelda
 • Logo luuakse õigeaegselt
 • Isegi kui teile miski ei meeldi, peate ikkagi maksma
 • Teil peab olema üksikasjalik logo kontseptsioon

toimetajaKasutage veebitoimetajat

See on Photoshopi lihtsustatud ja kohandatud versioon logo loomiseks. Andmebaasist tuleb valida ikoonid, fondid ja värv. Seejärel tehke oma logo ise

 • 0,5-3 tundi
 • 20-50 dollarit
 • jagamisvara
 • ettemaksu ei tehta
 • nõutavad projekteerimisoskused
 • teenuse andmebaasis ei saa pilti pisimuudatusi teha
 • tavaliselt keskpärane tulemus (kõik sõltub sinu oskustest ja kogemusest)

https://goo.gl/L4ESlk

Sõltuvalt teie vajadustest, eelarvest ja oskuste tasemest on logo loomiseks palju suurepäraseid kasutajasõbralikke tööriistu ja kulutõhusaid teenuseid. Isegi kui teil pole varasemat kogemust logo kujundus, saate luua mõned umbkaudsed mustandid, mis annavad professionaalsele disainerile hea lähtepunkti. Siin on kolm kõige populaarsemat marsruuti, mida võite kasutada.

Ole iseendaga rahul, kui oled algaja. On palju erinevaid veebisaite, mis aitavad teil kiiresti korraliku kujunduse välja mõelda. Tasuta tööriistad võivad pakkuda mõnda korralikku valikut ja aidata teil luua kasutatavat kujundust või anda teile lihtsalt häid ideid, mida saate laiendada. Mõni sait pakub eelvalmis disainilahendusi, mida saate segada ja sobitada, kohandades elemente, nagu suurus, font ja värv. Mõned disainilahendused pakuvad veelgi suuremat vabadust kohandamiseks. Need ei vaja palju oskusi ja on üldiselt kõige paremad väikeste ettevõtete jaoks, kelle eelarve on väga piiratud.

Tasuta tööriistad

Kui teil on aega kätel ja soovite logo ise luua, on järgmised kolm tööriista väga abiks. Kõik neist on suurepärane tööriist, mis on väga tõhus ja mis kõige tähtsam – tasuta kasutamiseks.

Logaster

Logaster võimaldab teil sirvida mitusada logot, kuni leiate teile sobivaima. Pärast oma ettevõtte nime sisestamist ja äritegevuse tüübi valimist saate alustada oma ülesandeid – kui olete logo valinud, pakub Logoaster teile mitmesuguseid võimalusi, näiteks teksti lisamist või värvide muutmist. seda kohandada ja isikupärastada. Ainus, mis jääb, on selle allalaadimine ja võite seda teha ka raster- ja vektorvormingutes, kuid kõigepealt peate teadma erinevus kahe vormingu vahel.

Kohandatud kaubamärkide logo tegija

Tailor Brands on üks juhtivaid tänapäeval veebis saadaval olevaid logovalmistajaid. Nad kasutavad masinõpet ja tehisintellekti tehnoloogiaid, et luua ainulaadne ja ilus logo, mis on kohandatud teie ettevõttele. Tailor Brands viib teie logo järgmisele tasemele, integreerides selle automaatselt sotsiaalmeedia, visiitkaartide, mallide ja muu sotsiaalsete postituste hulka.

Online-logo tegija

Rohkem kui miljonil kasutajal on see tarkvara võimeline pakkuma teile vahetut kogemust logode maailmas. Hiiglaslik paljude erinevate kategooriate piltide kollektsioon muudab selle kasutamise lihtsaks ja saate mõne minuti jooksul luua oma logo. Peaksite teadma, et selle tööriista liides pole just nii suurepärane, mis on veebis Logo Makeril ainus suur puudus. Sellegipoolest saate selle tarkvara abil luua häid sümboolseid logosid.

Tasulised teenused

Neile, kes soovivad oma ideedest ja kogutud teadustööst lähtuvat kohandatud kujundust ning on nõus selle eest mõistlikku hinda maksma, on mitmeid suurepäraseid vabakutselisi veebisaite, kust leiate erineva kvalifikatsioonitasemega graafilisi disainereid. Protsess on üsna sirgjooneline: leiate disaineri, kelle töö teile meeldib, andke talle omapoolne panus ja maksate neile teenuste eest, kui töö on valmis.

Järgmised kolm platvormi ühendavad vabakutselisi tööandjatega, nii et võite oodata koostööd disaineritega, kes asuvad maailma eri nurkadest. Nende töö nõuab asjakohast rahalist hüvitist, kuid seal on ruumi veel läbirääkimisteks.

Vabakutseline

Ehkki paljudele inimestele Freelanceri kasutajaliides ei meeldi, ei saa te selle üle vaielda, et see on platvorm, millel on palju pakkuda. Saate soovitud logo osas olla üsna täpne, kirjeldada seda suurepäraselt, valida hinnaklassi, milles olete nõus töötama – ja lihtsalt oodata parimat pakkujat. Kui peaksite ilmnema mõni probleem, ei tohiks te vabakutseliste tugimeeskonnalt palju oodata.

ÜlesTöö

Sarnaselt Freelanceriga on ka UpWork platvorm, mis ühendab tööandjaid vabakutselistega ja võimaldab neil luua professionaalse suhte. See sündis kahe suurima vabakutselise platvormi – oDeski ja Elance – ühinemisel. Pärast profiili loomist saate luua töökohtade postitusi, milles on üksikasjalikult kirjas, mida otsite. Järgmisena ootate mitmete disainerite kandideerimist. Seejärel saate vaadata nende profiile ja valida endale parima. Selge edasi-tagasi suhtlemiseks on palju ruumi, nii et saate anda tagasisidet logo esimeste mustandite ja hilisemate versioonide kohta kuni lõpliku idee kristalliseerumiseni.

PeoplePerHour

Sellel platvormil keskenduvad nii tööandjad kui ka vabakutselised vähem ulatuslikele töökohtadele, sõlmides peamiselt tehinguid, mis hõlmavad tavaliselt pakutud töö hinnakujundust, mis põhineb hinnangulisel hulgal töö tegemiseks kuluvat aega. Kuna vajate vaid logo, leiate siiski hea disaineri, kes töötab õiglase hinnaga ja täidab oma ülesande lühikese aja jooksul.

Eelarve lähenemisviisid

Kui teie eelarve ei võimalda teil tasuda osava disaineri eest, otsige odavamaid alternatiive. Allpool loetletud kolm platvormi pakuvad teile erinevat turgu – siin otsivad tulevased andekad disainerid väikese eelarvega tööandjaid.

Fiverr

Pisut selgem kui eelmised platvormid ja kuna tööpakkumised algavad kõigest 5 dollarist, võib see olla kiire ja lihtne lahendus kõigile, kes otsivad korralikku ja taskukohast logo. Kasutate lihtsalt nende sisseehitatud otsingumootorit, et leida logo kujundajaid ja palgata endale meelepärane. Oskused ja hinnad varieeruvad kiiretest ja lihtsatest 5–30 dollaritest logodest või professionaalsematest logodest koos revisjonide ja mitme kontseptsiooniga mitmesaja dollari eest. On palju positiivseid hinnanguid, mis pärinevad nii osapooltelt, tööandjatelt kui ka vabakutselistelt, nii et kui teil on väiksem eelarve ja realistlikud ootused, võib see teile sobida.

Placeit

Alates 39,95 dollarist (või poole hinnaga, kui teil on kuutellimus) võite saada kvaliteetse logo, kasutades Placeiti lihtsasti kasutatavat logo valmistajat. Enam kui 4500 professionaalselt kujundatud logoga mallil on teil palju valikuvõimalusi, olenemata oma tegevusharust. Nii et kui otsite taskukohast, ainulaadset ja kõrgekvaliteedilist logo Placeit ja see on otse logo edastamise tööriist, võiks see olla teile suurepärane võimalus.

Zeerk

Sellel platvormil õige disaineri leidmine võib võtta veidi aega – teenuste hinnad kehtestavad vabakutselised ja need jäävad vahemikku 5–1000 dollarit. Kui aga pingutate, leiate suure hulga portfellide leidmise kaudu vabakutselise, kes sobib teie eelarvega ja vajadustega..

Crowdsourcingi veebisaidid

Kui palju maksaksite uue logo eest?
diagramm

Kui rääkida rahvahulgapõhiselt toimivast platvormist, on järgmised kolm parimat. Need kõik toidavad huvitavat tööandja ja disainerite suhet ning võimaldavad teil valida paljude andekate disainerite esitatud ainulaadsete disainilahenduste hulgast parima valiku..

99Designs

99Designsi suurepärane asi on see, et see võib olla ülimalt taskukohane – kui teil on vähe eelarvet, saate lihtsalt esitada hinna, mille olete nõus logo kujunduse eest maksma, ja saada ideid disaineritelt, kes soovivad selle hinnaga töötada. Mitu disainerit saadab oma logod ja saate valida oma brändi kõige paremini kajastava. Saad logo; inimene saab palka; see on üsna sirgjooneline. Peaksite siiski teadma, et pikaajaliste töösuhete loomine pole see, mida inimesed siin teevad – saate logo JPEG- või .eps-failitüübiga ja see on see. Samuti peaksite uurige neid failitüüpe natuke, nii et teate, milline on teie parim valik.

Designhill

Neile, kes soovivad ise logo teha, kuid kellel pole vajalikke oskusi, on Designhilli AI-l põhinev logovalmistaja tõenäoliselt üks parimaid võimalusi. Kõik, mida peate tegema, on sisestada teave oma ettevõtte kohta, valida nende kujundus-eelistused ja seejärel nende eelistuste põhjal valida mitmesuguseid logosid.

Ideekonkurss

Erinevalt eelmisest platvormist võimaldab disainikonkurss luua pikaajalisi professionaalseid suhteid, mis võib olla nende parim omadus. See on värske logo platvorm ja suurim, seega on andekate inimeste vahel palju valida. Kui vajate abi, peaksite teadma ka seda, et disainikonkursi tugimeeskond töötab esmaspäevast reedeni veebis pidevalt, olles valmis teid aitama.

DesignCrowd

DesignCrowd annab teile juurdepääsu enam kui 500 000 disainerile kogu maailmast, logo projektidega alates 99 dollarist. Peale hämmastava galerii, millel on märkimisväärne arv silmapaistvaid logosid, on neil ka suurepärane meeskond, kes saab teie disaini poleerida ja selle tooterakendusteks valmis teha. DesignCrowd puudutab kõike kvaliteeti (mitte ainult kvantiteeti), nii et peaksite neid oma tulevase projekti puhul arvesse võtma.

Pro tööriistad


Vaadake Adobe Photoshop CC [Cheat Sheet]

Kui teil, ühel teie kaaslastest või pereliikmel on mõni kunstiline anne, võiksite kaaluda kogu logo nullist ehitamist professionaalse tarkvara abil. Tööriistadel, nagu Illustrator ja Photoshop, võib alguses olla keeruline pead keerutada, kuid need võimaldavad teil oma idee paremini realiseerida kui miski muu. Need nõuavad väikest alginvesteeringut ja palju tööd, kuid võimaldavad teil luua absoluutselt kõike, mida võite ette kujutada. Te ei pea muretsema selle üle, et edastate oma ideid Skype’i või e-posti teel kellelegi või kulutate tonni raha, et saada kujundus just õige. Kuid teil on vaja teatud oskusi. See on parim võimalus loovisikutele ja ettevõtjatele, kellel on disaini anne.

Adobe Illustrator


Vaadake Adobe Illustratori petajalehte

Selle tööriista suurepärane asi on see, et saate selle abil luua mõlemat tüüpi graafikat – rasterit ja vektorit. Selle õigeks kasutamiseks ja kõigi võimalustega tutvumiseks peate siiski kindlasti mõne aja sisse panema – see on Adobe Illustratori ainus oluline puudus. See on saadaval opsüsteemis Windows ja Mac ning sisaldab hulgaliselt uusi funktsioone, nagu nutikad joonistusriistad, uued moonutustefektid jne. Seega, kui teil on piisavalt aega kätel, soovitame teil minna Adobe’i.

Coreli joonistamine

Suurepärane tarkvara vektorijoonistamiseks, Corel Draw on olnud läbi aegade ja on endiselt üks populaarsemaid tööriistu logo kujundamiseks. Sellel on väga intuitiivne liides, millega on lihtne harjuda, mis on täielikult kohandatav ja annab kasutajale palju võimalusi koostööks. Tarkvara on natuke kallis, kuid võite hankida tasuta prooviversiooni ja asuda kiiresti suurepärase logo loomise juurde.

Naerulind

Huvitav fakt selle tarkvara kohta on see, et see pakub loomeprotsessi ajal kasulikke näpunäiteid ja nippe. Samuti on Laughingbirdsi navigeerimismenüüd ja teemasid lihtne kasutada ja rakendada. Kui teil on logo kujundamise kohta minimaalseid teadmisi, võib tohutu hulk võimalusi teid siiski jahmatada. Lisaks sellele võimaldab Laughingbird tänu oma paljudele nutikatele funktsioonidele luua professionaalse logo.

kook

Ehkki see võib tunduda palju tööd, ei ole see tegelikult nii – see on lihtsalt juriidiline asi, mille peate oma logo ja kaubamärgi kaitsmiseks hoolitsema. Kõigepealt peate uurima kaubamärke ja kontrollima, kas leidub keegi teine, kes juba väitis ja registreeris selle logo või väga sarnase logo. Tõenäoliselt on parim viis selleks läbi käia USA patendi- ja kaubamärgiametist ja vaadata, mida nende andmed näitavad.

Kui konkreetse logoga, millega olete otsustanud minna, pole probleeme, peaksite täitma vajalikud vormid ja esitama kaubamärgiametisse avalduse, mida saab teha veebis. Nende veebisaidilt leiate ka palju kasulikku teavet kaubamärkide kohta.

Kui teie taotlus heaks kiidetakse, on teil kõigis USA osariikides kõik teie logoga seotud juriidilised õigused. Peaksite kaaluma veel ühte asja – kaubamärgivaatluseks nimetatav võib olla väga kasulik, kuna see annab teie logo kasutamisest märku. , ebaseaduslikult, kolmanda isiku poolt.

Järeldus

See juhend hõlmab kõiki põhipunkte, mida kõik, kes on huvitatud väikese eelarvega hea logo kujundamisest, peavad teadma. Teave on üsna kasulik kõigile, kes on logo kujundamisega algsed, eriti ambitsioonikatele ettevõtjatele, kes avavad oma esimese veebipoe või käivitavad oma esimese käivitamise, samuti ajaveebide pidajatele ja kunstnikele, kes soovivad luua hea mainega kaubamärki.

Kui järgite seda juhendit, saate vastu võtta tervisliku ja loova mõtlemisprotsessi, esitada selged ideed ja kujundada logo, mis on meeldejääv, kaasahaarav ja kõnetab teie sihtrühma. Täpselt määratletud sammude kasutamine ja õiglase hulga uurimistööde tegemine loob aluse, mida vajate oma kaubamärgi meeldejääva ja mitmekülgse esituse loomiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map