Kuidas muuta oma veebisait mobiilisõbralikuks

Selle juhendi kohta

Mobiilisõbraliku veebisaidi infograafik
Vaadake mobiilisõbralikku veebisaiti [Infographic]

Kiire tempoga digitaalses maailmas, kus me elame, avavad pidevad tehnoloogia arengud ukse koheselt kättesaadava teabe ületäitumisele. See jätab inimesed nälga lisateabe ja muude teenuste järele. Nad tahavad viivitamatut juurdepääsu soovitud teabele, olenemata sellest, kus nad asuvad ja millist tüüpi seadet nad veebimaailma sirvimiseks kasutavad.

Klientide juurdepääsu võimaldamine liikvel olles on muutunud peaaegu kõigi maailma ettevõtlusorganisatsioonide peamisteks prioriteetideks. See pakub klientidele palju paremat kasutajakogemust, mis võib oma ettevõtet paljudel olulistel tasanditel märkimisväärselt parendada. Seetõttu on iga ettevõtte omaniku jaoks oluline luua mobiilisõbralik veebisait, et pakkuda mobiilikasutajatele sujuvat mobiilikogemust. Sama reegel kehtib ka siis, kui plaanite ajaveebi luua. See peab olema mobiilisõbralik.

Mis on mobiilisõbralik veebisait?

Mobiilisõbralik veebisait on veebisait, mis on loodud veebisaidi sisu kuvamiseks mobiilseadmetes ehk nutitelefonides ja tahvelarvutites. See on optimeeritud mobiilseadmete jaoks, kuna see muudab mobiilikasutajate jaoks soovitud sisu lugemise ja külastataval veebisaidil navigeerimise palju lihtsamaks.

mobiilne sõbralik veebisait
67% kasutajatest ostsid suurema tõenäosusega toote või teenuse ostmise ettevõttelt, kes ehitas üles mobiilisõbraliku veebisaidi
mitte mobiilisõbralik veebisait
61% kasutajatest teatasid, et lahkuvad veebisaidist, mis pole mobiilisõbralik veebisait

Nimelt kohandab mobiilisõbralik veebisait hõlpsalt selle saidi külastajate kasutatavate mobiilseadmete ekraani suurust ja eraldusvõimet. See võimaldab neil sekunditega leida seda, mida nad otsivad.

Vormindades oma veebisaidi liidese ja sisu nii, et see oleks sõbralik, mitte ainult muudate navigeerimise lihtsamaks ja teksti suuremaks, et seda oleks hõlpsam lugeda, vaid optimeerite oma veebisaidi ka puutetundlike ekraanide jaoks, lisades puutetundlikud elemendid. Ja teie veebisaidi allalaadimise kiirus paraneb mõõdetavalt.

Miks on oluline omada mobiilisõbralikku veebisaiti?

Mobiilisõbraliku veebisaidi omamine võib teie ettevõttele suurt mõju avaldada ja lisada teie lõpptulemust. Enam kui aasta tagasi ületas mobiilikasutus lauaarvutite kasutamist, mis näitab, et enam kui pool võrguliiklusest pärineb nüüd mobiilseadmetest.

See on kindlasti üks olulisemaid põhjuseid, miks hakata kaaluma oma veebisaidi mobiilisõbralikuks muutmist, kuna enamik kliente külastab teie veebisaiti kindlasti oma mobiiltelefonide ja tahvelarvutite kaudu.

21. aprillil 2015 võttis Google kasutusele veel ühe paljudest edetabeli algoritmi värskendustest, kinnitades, et mobiilseadmete jaoks optimeeritud veebisaitidele antakse mobiiliotsingumootorite tulemuste osas eelistus, kutsudes veebisaitide omanikke üles oma veebisaite täiustama ja pakkuma kasutajatele paremat kasutajakogemust.

Seetõttu võib veebisaidi muutmine mobiilisõbralikuks märkimisväärselt mõjutada teie veebisaidi paremusjärjestust otsingumootorites. See võib parandada teie otsingu nähtavust ning parandada teie brändi identiteeti ja teie pakutavat kasutajakogemust. Lisaks võib see aidata teil muuta oma veebisaidi plii genereerimise masinaks.

õitsevad mobiilseadmed
Mobiilseadmed moodustavad nüüd peaaegu 2 iga 3 kohta võrgus veedetud minutit
mobiilseadmes veedetud aeg
Keskmine kasutaja kulutab 4-5 tundi päevas mobiilis
mobiilne digitaalne meedium
Digitaalse meediumide aeg on USA-s nüüd märkimisväärselt kõrgem 51% võrreldes töölauaga (42%)

Miks peaksite kohe mobiili minema?

liikuge

Kui optimeerite oma veebisaiti mobiilseadmete jaoks, on teie ettevõttele kasulik mitmel viisil. Vaatame kõige olulisemaid, mis aitavad teil oma ettevõtet pikamaa jaoks paremaks muuta.

Suurenenud liiklus teie veebisaidile

mobiiliotsingu liiklus
Umbes 60% otsinguliiklus tuleb mobiilseadmetest

Hulgas 5 parimat digitaalsetele turundajatele kõige põnevamad võimalused, mobiili optimeerimine on tipus, mis eeldab isegi sotsiaalmeedia kaasamist ja sihtimist / isikupärastamist

43% Mobiili optimeerimine
35% Sotsiaalse meedia kaasamine
35% Sihtimine ja isikupärastamine
30% Sisuturundus
30% Sisu optimeerimine

90% veebisaitidest ei ole optimeeritud!

Suureneva mobiilikasutajate arvu tõttu saate meelitada üsna suurt hulka kliente, pakkudes neile laitmatut mobiilikogemust. See toob teie veebisaidile palju rohkem liiklust. Tänapäeval kasutavad inimesed oma nutitelefoni isegi televiisorit vaadates, kasutades oma laua- või sülearvuteid. Nad jätkavad nende kasutamist tööl reisides ja sageli tööl olles.

Veelgi enam, Google tunneb ära, kui konkreetne veebisait pole mobiilisõbralik. Neil on vähem tõenäoline, et nad kuvavad teie veebisaidi otsingute õigustatud tulemusena, kui seda pole mobiilseadmete jaoks optimeeritud. Loomulikult võib see mõjutada negatiivselt teie paremusjärjestust otsingumootorite tulemuste lehtedel ja jätta teid konkurentsist kaugele maha, kui näete vaeva, et oma teed üles ehitada ja oma veebisaidile rohkem liiklust tuua.

Seetõttu võib mobiilisõbraliku veebisaidi omamine aidata orgaaniliste otsingutulemuste saavutamist ja teie saidile palju rohkem liiklust tuua, parandades lõpuks otsingumootori paremusjärjestust.

Parem kasutajakogemus

Kui lubate mobiilseadmeid kasutavatel sihtrühma klientidel hõlpsalt teie veebisaidile juurde pääseda ja mõne sekundi jooksul leida soovitud tooteid või teenuseid, parandate oluliselt nende kasutajakogemust.

Nüüd on palju tõenäolisem, et suurem osa külastajatest kasutab nutitelefonide ja tahvelarvutite abil teie pakutavat. Nii et nii laua- kui ka mobiilikasutajatele parema kasutajakogemuse pakkumine peaks olema üks teie peamisi prioriteete.

Parem kasutajakogemus tähendab kõrgemat SEO paremusjärjestust, kuna Google indekseerib kasutajakogemust veebisaidide paremusjärjestuse määramiseks otsingumootorites. Seega, kui saate oma mobiilikasutajatele pakkuda paremat kasutajakogemust, parandate oma SEO-reitingut, mis aitab teil parandada otsingu nähtavust ja tuua teile suurema liikluse.

Muidugi, see ei tähenda, et peaksite täielikult ignoreerima oma kliente ja potentsiaalseid potentsiaalseid kliente, kes kasutavad laua- või sülearvuteid, kuna nende arvele langeb endiselt märkimisväärne osa teie saidile suunduvast liiklusest ja nad on endiselt oluline osa teie kliendibaasist.

halb mobiilikogemus
40% tarbijatest läheb pärast halba mobiilikogemust konkurentide saidile
97% veebisaitide arv UX-is nurjub. Veebisaidid, mis UX-is ebaõnnestuvad, kannatavad pettunud kasutajate ja madala konversioonimäära tõttu

Suurenenud ümberarvestuskursid

Kui teie veebisaidile tuleb rohkem liiklust, on teil paremad võimalused klientidega oma sisu sidumiseks ja kvaliteetsete müügivihjete meelitamiseks. Lõppkokkuvõttes muudate need müügivihjed klientideks. Üha rohkem inimesi külastab teie veebisaiti ja pakkudes neile suurepärast kasutuskogemust, saate oma konversioonimäärasid märkimisväärselt tõsta.

järelevalveta veebisait
48% ütleme, et kui saidid ei tööta nutitelefonides hästi, tekitab see tunne, et ettevõtted ei hooli nende ettevõttest

Enamik veebipoest ostjaid on tegelikult mobiilikasutajad. Ja sirvivad nad nutitelefonide ja tahvelarvutite kaudu Internetis, kui nad on toodete või teenuste otsimisel liikvel.

Kui te ei paku neile seda mugavust ja hõlpsat navigeerimist, kaotate nii olemasolevad kui ka potentsiaalsed kliendid, kuna tõenäoliselt lahkuvad nad teie saidilt ja lähevad edasi teie konkurentsi sõbralikumale saidile..

Seetõttu saab mobiilseadmetes sirvimist eelistavate sihtklientide vajadusi rahuldades meelitada palju rohkem kliente ja suurendada oma konversioonimäärasid. Kõrgemate konversioonimäärade korral on kasumi teenimine palju lihtsam ja näete oma investeeringutasuvuses positiivseid tulemusi.

sirvimiskiirus
Täna tõeliselt konkureerimiseks ja inimeste hoidmiseks oma saidil peab see suutma võrdselt toetada nii WiFi kui ka WiFi ühendusi ning täiuslikus maailmas, laadige leht alla 4 sekundiga.

Täna loodab enam kui pooltel mobiilikasutajatel, et sait laadib selle aja sisse ja umbes 80% on rahul nutitelefonide sirvimiskiirusega üldiselt.

optimeeritud ja kerge veebisait
Paar asja, mida tuleks meeles pidada, on esiteks visuaalse sisu optimeerimine (vähendage faili suurust, ilma et see mõjutaks pildi kvaliteeti) ja oma saidi üldise hoidmine suurus alla 1 MB

Väiksemad põrkemäärad

Kui teie veebisait paneb mobiilikasutajaid siputama, lehte suurendama või lisandmooduleid installima, et nende mobiilseadmed saaksid teie veebisaiti kuvada, siis on teil ette nähtud äärmiselt kõrge põrkeprotsent. Mobiilikasutajatel on lihtsam teie veebisaidilt lahkuda ja liikuda edasi konkureerivale saidile, kus pole sellist vaeva.

Muutes oma veebisaidi mobiilisõbralikuks, vähendate oluliselt põrkeprotsente. Ja kuna pakute mobiilikasutajatele intuitiivset kogemust, on teil suurem võimalus kaasata nad oma brändi, muutes oma saidil kauem viibimise väärt.

Ainult töölaua jaoks kasutamiseks optimeeritud veebisaidid ei esita mobiilseadmetes head teenindust, mis võib muuta teie saidi külastavad mobiilikasutajad hetkega lahkunuks ega naase enam kunagi. Veelgi enam, selliste veebisaitide laadimine mobiilseadmetesse võtab palju kauem aega. Pidage meeles, et veebipoe ostjad ootavad lehe laadimist kahe sekundi jooksul. Kolme sekundi möödudes on suur hulk ostjaid suundunud mujale.

Lehe laadimisaeg on iga eduka veebisaidi üks olulisemaid elemente, kuna see võib märkimisväärselt mõjutada teie põrke- ja konversioonimäärasid. Täpsemalt võib lehe laadimisaja ühesekundiline viivitus vähendada teie konversioonimäärasid 7 protsenti, samal ajal kui kahesekundiline viivitus lehe laadimisaja korral võib teie põrkeprotsenti suurendada kuni 87 protsenti.

Optimeerige oma veebisaidi kiirust parema kasutajakogemuse saamiseks ja näete tulu oma ettevõtte lõpptulemuses. Oma veebisaidi optimeerimine mobiilseadmete jaoks aitab teil seda ka saavutada, kuna teie veebisait töötab palju paremini teie külastajate tahvelarvutites ja nutitelefonides, aidates teil vähendada põrkemäärasid ja kasvatada kliendibaasi.

kliendi lojaalsus
90% mobiiliotsingutest viib toiminguni 50% viivad ostuni

Suurenenud klientide lojaalsus

Kui pakute oma klientidele paremat kasutajakogemust, inspireerite klientide lojaalsust, saades eluaegseid kliente ja oma kaubamärgi suursaadikuid. Mobiilisõbralik veebisait aitab teil seda teha ning see aitab teil tõsta oma mainet ja parandada oma kaubamärgi mainet.

Rahuldav mobiilikogemus aitab teil luua usaldust oma klientide vastu ja suurendada kaubamärgi seotust. Teil on suurem usaldusväärsus ja neist saate usaldusväärse ressursi oma klientidele alati, kui nad vajavad teavet, mida saate neile pakkuda. Kui te ei paku oma klientidele nende pakutavat mobiilikogemust, siis võite kaotada nad oma konkurentsi jaoks – võib-olla isegi jäädavalt.

Mobiilisõbraliku veebisaidi loomise lähenemisviisi valimine

lähenemise valimine

Mobiilisõbraliku veebisaidi loomiseks on kaks lähenemisviisi; milline lähenemisviis valite, sõltub täielikult teie ettevõtte prioriteetidest. Nimelt võite valida, kas teha täiesti uue ja mobiilse veebisaidi või kujundada oma veebisaidi, et see saaks automaatselt kohaneda erinevate mobiilseadmetega, millele viidatakse kui reageerivale veebisaidi kujundusele.

Looge veebisait

TOP 5 SMARTPFONI 2019
2016. aasta 5 parimat nutitelefoni
Samsung 21,4%
Apple 18,7%
Huawei 8,1%
Lenovo 5,1%
Xiaomi 4,6%
Kõik muud telefonimüüjad katavad 42,1% mobiiltelefonide turul

Eraldi veebisaidi loomine tähendab veebisaidi mobiiliversiooni majutamist eraldi URL-idel, mis võivad olla mobiilse alamdomeen (m.example.com), veebisaidi alamkaustad (näide.com/mobile) või täiesti eraldi mobiiltelefonid domeen (näide.mobi).

Eraldi mobiilisaidi kasutamisel peaksite kaasama reageeriva veebikujunduse elemente, kuna see võimaldab teie veebilehtedel kohaneda väikeste erinevustega ekraanisuuruses.

Eraldi mobiiliveebilehe ehitamisel on kindlasti oma plussid ja miinused. Mobiiliveebisait on teie peamise veebisaidi täienduseks ja see on optimeeritud kasutamiseks liikvel olles. See võib aidata teil otsingu nähtavuse osas palju aidata, kuna see ilmub mobiiliotsingutes tõenäolisemalt kui tavaline domeen. Samuti kasutab see minimaalset ribalaiust, mistõttu on see palju kiirem kui teistel veebisaitidel.

Mobiilikasutajate seisukohast on kindlasti eelistatav eraldi mobiiliveebisait, kuna selline veebisait võib pakkuda suurepärast kasutatavust. Teie saiti külastanud mobiilikasutajad suunatakse automaatselt teie mobiilipõhisele URL-ile, kuid tahvelarvutite kasutajatele kuvatakse töölaua külg, seega pole teie sisu kõigis seadmetes ühtlane.

4-tolline telefoni ekraan
Kõige populaarsemad on 4-tollised telefonid enamikus riikides, sealhulgas Ühendkuningriigis, Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, Austraalias, Jaapanis ja USA-s. Selle põhjuseks on iPhone 5 ja 5S tohutu populaarsus

Ettevõtte vaatenurgast on teil eraldi mobiiliveebisaidi loomisega teil kaks hooldatavat veebisaiti, mis võivad võtta palju aega, rahast rääkimata. Ja peate oma uue veebisaidi jaoks SEO tegema nullist. Teine väga oluline asi on see, et teil on dubleeritud sisu, mille eest Google võib teid karistada. Selle probleemiga saate siiski ümber käia, omades selleks sobivat kahesuunaline märkus. Nii ei kuvata teie veebisaidil dubleerivat sisu, vaid nähakse mõlemal teie URL-il samaväärse sisuga sisu.

populaarsed ekraanide eraldusvõimed
Ekraani eraldusvõime osas kõige rohkem populaarsed on 640 × 1136, 750 × 1334, 1080 × 1920 ja 720 × 1280
mobiilimaksed
20,2% Põhja-ameeriklastest kasutage regulaarselt mobiilimakseid – see protsent tähendab 55 miljonit inimest, see arv kasvab ettevõtte prognooside kohaselt järgmise aasta jooksul 39,2%.

Paljud ettevõtete omanikud otsustavad oma mobiilisõbralike veebisaitide loomisel kasutada mobiiliäppi. Põhimõtteliselt tähendab see kõigepealt oma veebisaidi kujundamist mobiilseadmetele ja tööd kuni töölauakujunduseni välja töötamiseni. See on kindlasti parim lähenemisviis veebisaidi esmakordsel loomisel, sest kui teil õnnestub oma veebisait mobiilsetes seadmetes hästi töötada, töötab see veelgi paremini töölaual.

Kui te ei loo veebisaiti esimest korda ja soovite oma olemasolevat saiti lihtsalt mobiilseadmete jaoks optimeerida, võite oma saidi mobiiliversiooni lisada mõnele teisele URL-ile või kujundada oma veebisaidi ümber, nii et selle paigutus kohaneb iga seade, kasutades tundlikku veebidisaini.

Vastuvõtlik veebisaidi kujundus

mobiilne digitaalne reklaam
Mobiilseadmete konto on 50% kogu digireklaamidest aastal 2019

Vastuvõtlik veebisaidi kujundus tähendab teie olemasoleva veebisaidi kujundamist viisil, mis võimaldab muuta selle paigutust nii, et see kohandub automaatselt erinevate mobiilseadmetega. Seetõttu kohandab teie veebisait sõltumata sellest, millises seadmes seda vaadatakse, selle ekraani suuruse ja eraldusvõimega automaatselt, parandades oluliselt kasutajakogemust. Lisaks on tundlik veebidisain Google’i tungivalt soovitatav kujundusmuster.

MOBIILILEENUS kasvab kiiresti
3 dollarit. 2010
6 dollarit 2011
10 dollarit 2012
14 dollarit 2013
19 dollarit 2014
25 dollarit 2015
31 dollarit 2016

Vastuvõtlik veebisait tunneb ära seadme, millel seda vaadatakse, ja muudab selle suuruse optimaalseks vaatamiseks automaatselt. Kui teil on tundlik veebisait, saate pakkuda nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutajatele teie saidi külastamiseks parimat võimalikku kasutuskogemust. Ja vähendate riski kaotada need konkurentidele.

Kindlasti soovite anda oma olemasolevatele ja potentsiaalsetele klientidele täpselt seda, mida nad soovivad, ja õnnestub teie kliendibaasi laiendada ning teenida rohkem tulu. Niisiis, pakkudes tundlikku veebisaiti, pakute oma klientidele kiireid laadimislehti, hõlpsat navigeerimist ja sujuvat veebisaiti, kus nad saavad kiiresti ja hõlpsalt leida seda, mida nad otsivad.

Kuidas muuta oma veebisait mobiilisõbralikuks

digitaalse sisu haldamine
Kõige olulisemad mobiilside optimeerimise tegurid vastavalt tarbijatele
ligipääsetavus
Tehke see juurdepääsetavaks

Mobiilsaidid peaksid töötama kõigis mobiilseadmetes.
klõpsud
Igasugusele teabele on juurdepääs ühe või kahe koputusega
otsinguriba
Otsinguriba on lihtne leida ja kasutada
nagu ikoon
Muutke veebisait puhtaks ja tõhusaks
töölaua versioon
Andke võimalus minna kogu töölaua veebisaidile
sõrme sõbralikud nupud
Kasutajad eelistavad suuri sõrmesõbralikke nuppe. Kujundage oma veebisait nii, et kellegi käsi saaks sellega hõlpsalt suhelda
disain nähtavuse jaoks
Kujundus nähtavuse tagamiseks
Tehke oma klientidele sisu lugemine lihtsaks.
mittekeritavad vormid
Muutke täitmisvormid kerimata ja ainult mõne väljaga
kerimine ühes suunas
Enamik kasutajaid kerib ainult ühes suunas, kas üles – alla või vasakule – paremale
ostma
Tehke teisendamine hõlpsaks
Looge oma kasutajatele selged viisid ostude tegemiseks või teiega ühenduse võtmiseks.
asukoht ja töötunnid
Oluline on näidata oma asukoht ja töötunnid
klõpsake helistamiseks
Kujutlege oma veebisaidi funktsiooni „Klõpsake-helistamiseks”
e-posti aadress
Märkige oma e-posti aadress
sotsiaalvõrgustiku kontod
Märkige oma sotsiaalse võrgustiku kontod
mobiilisaitide ümbersuunamised
Mobiilsaidi ümbersuunamised
Veenduge, et külastajad, kes külastavad teie veebisaiti mobiilseadme kaudu, suunatakse teie mobiilisõbralikule saidile.
testimine ja optimeerimine
Kuulake, õppige ja korrake
Tehke testimine ja optimeerimine pidevaks protsessiks.

kerige alt üles

See, kuidas oma veebisaidi mobiilisõbralikuks muuta, sõltub sellest, kas kasutate oma digitaalse sisu haldamiseks ühte paljudest sisuhaldussüsteemidest (CMS) või kasutate veebisaidi koostajat.

CMS

Parim valik on CMS-i kasutamine oma veebisaidi mobiilisõbralikuks muutmiseks, kuna see pakub vajalikke lahendusi ilma, et peaksite oma veebisaidilt looma kahte eraldi versiooni.

CMS-i populaarseimad platvormid on WordPress, Joomla ja Drupal, kui nimetada vaid mõnda. Nad pakuvad mitmeid mobiilseid pistikprogramme, teemasid ja malle, mis aitavad teil muuta oma veebisaidi reageerival veebisaidil, mis sobib kõigi võimalike mobiilseadmetega.

Sõltumata sellest, millist tüüpi sisuhaldussüsteemi oma veebisaidil kasutate, nõuab veebisaidi mobiilisõbralikuks muutmine oma veebisaidi teema muutmist ja / või kohandamist. Muidugi peab teie valitud teema kasutama reageerivaid kujunduspõhimõtteid, et see saaks kohandada mitmesuguseid seadmeid, millel teie veebisaiti vaadatakse.

Esmalt saate kontrollida, kas juba kasutataval teemal on värskendus saadaval ja kas see värskendus on mobiilisõbralik või mitte. Kui see on nii, siis on teie teema värskendamine peaaegu kõik, mida peate tegema. Veelgi olulisem on, et teema värskendamine pakub teie veebisaidile uusi turvaparandusi, mis parandavad nii teie veebisaiti kui ka kogu teie ettevõtet.

WordPress

Kui teie veebisaiti majutatakse saidil WordPress.com, pakub WordPress teile automaatselt oma veebisaidi jaoks mobiilisõbralikku teemat, sõltuvalt juba kasutatavast teemast. Kui kasutate WordPressit koos oma veebimajutusettevõttega, saate oma teemat ja WordPressi versiooni kontrollida ühega järgmistest meetoditest.

  • Kontrollige oma halduspaneeli, kus on versiooninumbri armatuurlaua ülaosas või jaluses näha vastavalt WordPressi installi uusimate ja vanemate versioonide jaoks.
  • Teise võimalusena võite veebisaidile minna installitud WordPressi abil ja otsida lehelt generaatori metamärgendit oma veebibrauseri funktsiooni „Kuva allikas” abil, mis annab teile versiooni numbri. WordPressi installinumbri versiooninumber asub ka failis /wp-includes/version.php.

Joomla

Kui kasutate Joomla CMS-na saate kontrollida, millist installi versiooni te kasutate, kontrollides oma administreerimisliidest, administreerimisliidese lehte Süsteemiteave või faili /version.php, mis sisaldab versiooninumbrit ja mis tavaliselt asub / teegid / joomla / failid.

Kui teie Joomla versioon pole kõige uuem saadaval, saate oma Joomla versiooni ja malli värskendada. Teine võimalus on installida mobiilisõbralik Joomla laiend, kuna paljud laiendused muudavad teie veebisaidi mobiilisõbralikuks, ilma et peate oma Joomla versiooni värskendama..

Drupal

Kui kasutate Drupal kui oma CMS ja soovite muuta kogu oma veebisaidi uueks, mobiilisõbralikuks kujunduseks, saate seda teha, külastades tundliku veebidisaini juhend pakub Drupal. Sealt leiate tundlike teemade loendi ja saate valida oma veebisaidile vastava. Installige valitud teema ja teil on hea minna.

Oma teema katsetamine

Kui olete oma teema värskendanud, katsetage, kuidas see käitub nii laua- kui ka mobiilseadmetes, külastades valitud teema reaalajas tutvustuslehte. Teemadel on tavaliselt link, mis viib nende tutvustavalehele ja see on lihtsaim viis kindlaks teha, kas valitud teema on teie vajadustele vastava reageeriva kujundusega. Parim viis näha, kas teema töötab soovitud viisil, on demonstreerimislehe külastamiseks kasutada mobiilsideseadet.

Võite siiski ka külastada PageSpeed ​​Insights , mis näitab teile, kas teie valitud teema sobib hästi mobiilseadmetes. Google Chrome pakub teie teema käitumise kontrollimiseks veel ühte alternatiivi. See hõlmab Chrome’i arendaja tööriistades tööriista „mobiilseadme emuleerimine” kasutamist. Tööriista leiate Chrome’i menüüst Vaade> Arendaja> Arendaja tööriistad.

Kui teie valitud teema osutub mobiilisõbralikuks ja töötab hästi nii laua- kui ka mobiilseadmetes, viige kindlasti läbi viimane test, et kontrollida, kas teie veebisait on reageeriv ja kas see töötab kõigis seadmetes hästi. Lõpliku kontrolli saate teha kasutades Mobiilisõbralik test tööriist, mis nõuab ainult veebisaidi URL-i väljale sisestamist, mille järel see teie veebisaiti kiiresti analüüsib ja annab teile tulemuse sekundite jooksul.

Kui teie veebisait ei ole ikka veel mobiilisõbralik, selgitab mobiilisõbralik test teile ka põhjuseid ning pakub teile kasulikku teavet kõige kohta, mis tuleb parandada, et veebisaiti saaks mobiilseadmete jaoks optimeerida..

Veebisaidi koostaja

veebiehitaja ülevaated
Veebiehitaja ülevaated

Seal on palju reageerivaid veebiehitajaid, mis aitavad teil muuta oma veebisaidi mobiilisõbralikuks, ilma et peaksite kirjutama ühte koodirida. Neil on hõlpsasti kasutatavaid tööriistu ja need aitavad teil kiiresti luua mobiilisõbraliku veebisaidi. Veebiehitajad saavad teie veebisaiti isegi hostida ja hooldada, nii et põhimõtteliselt saavad nad kogu töö teie heaks ära teha. See võimaldab teil keskenduda oma sisu loomisele ja töötada oma ärieesmärkide saavutamise nimel.

Kõige populaarsemad veebiehitajad on Wix, Weebly ja Squarespace, kui nimetada vaid mõnda. Kuid on ka palju muid hõlpsasti kasutatavate tööriistadega veebiehitajaid, mis aitavad teil oma veebisaiti paremaks muuta, ja reageeriv disain, mis kohandub kõigi teie veebisaidi vaatamiseks kasutatavate seadmetega.

Veebisaitide koostajatel on tööriistad, mis võimaldavad teil oma sisu lihtsalt veebisaidile lohistada ja kõik soovitud andmed kohe avaldada. Nad saavad isegi teie veebisaiti hostida ja hallata kogu tehnilist kraami, nii et saate keskenduda köitva sisu loomisele.

Veebiehitajate kõige olulisem omadus on see, et nad muudavad teie veebisaidi automaatselt mobiilisõbralikuks. Nii et kasutades mõnda saadaolevat suvandit, loote reageeriva kujundusega veebisaidi, mis kohandub automaatselt teie külastajate kasutatavate seadmetega.

Veebisaidi ehitaja valimisel on ütlematagi selge, et peate valima selle, mis sobib kõige paremini teie vajadustega. Kindlasti kaalute hinda, kuid on ülioluline, et kontrollite erinevate veebiehitajate pakutavaid kujundusi ja tööriistu ning nende pakutavat klienditeenindust.

Wix

wix logo esimesel saidil

Wix on üks parimaid veebisaitide loojaid turul. See on kindlasti kõige innovaatilisem, disainilahendustega, mis on kaasajastatud uusimate veebidisaini trendidega. Te ei pea teadma, kuidas kodeerida; peate vaid oma sisu lohistama ja pakkuma oma saidi külastajatele parimat võimalikku kasutajakogemust. Wixil on ka tööstusharuspetsiifilised kujundused ja tööriistad, mis võivad hõlmata kõiki võimalikke nišiturge.

Weebly

weebly logo esimesel saidil

Teisest küljest on Weeblyl lihtne ja minimalistlik kasutajaliides ning selle kujundused erinevad oluliselt Squarespace pakutavatest. Kui eelistate disaini asemel lihtsust, on Weebly see tee. Sellel on vähem tööriistu kui Squarespace ja see on siiani kõige lihtsam veebirakendus. See on väga kasutajasõbralik, kõik mallid reageerivad ja sellel on üle 40 eelprojekteeritud lehe paigutuse, mille vahel saate valida.

Ruuturuum

ruudu logo esimesel saidil

Ruuturuum pakub elegantset ja professionaalse ilmega disainilahendusi, mistõttu on ta reageerivate veebisaitide loomisel turuliider. Kõik Squarespace’i pakutavad kujundusmallid on väga lihvitud ja võimaldavad palju paremat kasutajakogemust. Ruuturuum pakub ööpäevaringset klienditugi. See annab teile ka ulatusliku loendi valikutest, mida saate oma veebisaidi stiliseerimiseks ja kohandamiseks valida. Paljud muud veebiehitajad ei paku teie saidi stiili kohandamiseks võimalusi, mis ei vaja redigeerimise koodi.

Järeldus

Täna on mobiilisõbraliku veebisaidi olemasolu hädavajalik. Mobiiliga liikudes saate külastajatele parema kasutuskogemuse. Tehke muudatused ja pidage sammu tempoga, sest Google premeerib teid otsingutulemustes kõrgema asetusega.

Mobiilseadmete jaoks optimeeritud veebisaidi loomiseks on palju võimalusi. Vaadake saadaolevat ja valige see, mis sobib kõige paremini teie vajadustega.

Sellele olulisele detailile nüüd tähelepanu pööramine tasub end ära teie kliendibaasi loomisel, müügi suurendamisel ja püsiklientide loomisel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map