Kuidas luua kohandatud ettevõtte e-post 2020. aastal

E-kirju kasutatakse laialdaselt tõhusa suhtlusvahendina isiklikuks ja ettevõtte jaoks. Ettevõtte e-posti aadressil on endiselt juhtiv roll turundusühenduste loomisel ja konversioonide suurendamisel. See on ka lahutamatu osa e-posti turunduskampaaniatest, mida paljud ettevõtted oma potentsiaali realiseerivad. Digitaalmajanduse õitsengu ajal on raske ette kujutada ühtegi ettevõtet, kellel pole professionaalset e-posti aadressi.


Kas teie ettevõte kasutab kohandatud e-posti?

Brändingu suure pildi puhul võib see tunduda väike detail, kuid see võib teile pakkuda suuri eeliseid. Selles juhendis näitan teile, kuidas luua oma ettevõtte jaoks olemasoleva või uue domeeninimega kohandatud e-posti aadress. Teie uus e-posti aadress näeb välja selline – [email protected].com.

Looge e-posti infograafika
Vaadake, kuidas luua kohandatud e-posti aadressi [Infographic]

Sisukord

 • Miks vajate kohandatud e-posti aadressi??
 • Kiire alge – kohandatud e-post algajatele
 • Kohandatud e-posti seadistamine rakendusega G Suite (Google)
 • Looge G Suite’i alternatiividega e-kiri
 • E-posti sünkroonimine kolmanda osapoole tarkvaraga
 • E-posti konto ühendamine mobiiltelefoniga
 • KKK
 • Järeldus

Miks vajate kohandatud e-posti aadressi??

tüdruk juhib kaubamärgiga autot

Pole tähtis, kas olete blogija või ettevõtte omanik – kohandatud e-posti aadress eristab teid konkurentidest. Kui otsite tööd, eristab professionaalne e-posti aadress teid teistest võimalustest. Blogi loomisel soovite kasutada võrgundusmeetodeid tugeva kaubamärgi imago loomiseks ja silmapaistva veebimaine loomiseks. Isikupärastatud e-posti aadressi omamine aitab teil seda saavutada, kuna see aitab teil silma paista teiste oma niššide blogijate seast..

Sama truism kehtib ka teie kaubamärgi loomisel. Kohandatud e-posti konto annab teile kohese usaldusväärsuse ja näitab, et olete professionaal. See on suurepärane võimalus silma paista teiste seas oma valdkonnas, kes loovad unustamatuid esmamuljeid.

Kui säilitate üldise e-posti aadressi, võite riskida amatöörina. Kas pole aeg teha oma e-kiri ja näidata, et olete asjatundlik ja suhtute oma ettevõttesse tõsiselt?

Veelgi enam, inimesed mäletavad teid tõenäolisemalt, kuna nad on harjunud nägema gmail.com, hotmail.com ja muid üldiseid e-kirju. Oma domeenil e-posti seadistamine muudab teid meeldejäävaks. Mõelge korraks sellele: mitu korda olete kohe unustanud selle, mis juhtus enne @ gmail.com?

Kinnitage oma identiteet ülikonkurentsivõimelises ärimaailmas ja pöörake kogu oma mängu ringi, näidates teile ainulaadset ja äratuntavat professionaalset e-posti. See on lihtne viis näidata, et teil on tõeline äri versus hobi.

Märge: Kui teil on veebisait (domeeninimi + veebimajutus) või plaanite seda luua, saate oma veebimajutusteenuse pakkujaga tasuta kohandatud e-posti aadressi seadistada. Kõik veebimajutusettevõtted, näiteks Bluehost, pakuvad oma hostimiskavadega TASUTA e-posti kontosid. Peate lihtsalt kontole juurde pääsema ja saate oma e-posti aadressi mõne minuti jooksul üles seada.

e-posti parimad tavad

Kiire alge – kohandatud e-post algajatele

Uue e-posti konto loomine on tegelikult lihtne ja isegi kui olete protsessis täiesti uus, saate selle kiiresti riputada. Mõelge sellele kui veebisaidi loomisele, kuna kõigepealt ostate domeeninime ja valite e-posti hostimise pakkuja. Kui teil on oma ettevõtte veebisait, siis on teil juba oma domeeninimi. Sel juhul on parim viis kasutada seda nime oma e-posti aadressil.

Kui teil veel pole domeeninime, peate selle ostma. Domeeninime saate osta domeeni registripidajalt ja ühendada selle e-posti hostimise pakkujaga. Või võite osta domeeninime otse teie valitud e-posti hostimise pakkujalt. Näitame teile üksikasjalikult, kuidas luua e-posti kontosid erinevates ettevõtetes.

1. Domeeninime ostmine

Nagu ma eespool mainisin, saate domeeninime osta isegi registripidaja või e-posti hostimise pakkuja juures. Domeeninimede registreerijate vahel on palju, kuid kõige populaarsemad neist on – Godaddy, Namecheap või Hover.

Kuidas sa tegelikult domeeninime ostad? Minge valitud domeeniregistri veebisaidile ja teile kuvatakse tekstikasti, kuhu peaksite sisestama soovitud domeeninime.

Siin on näide, mis aitab teil saada selget pilti selle kohta, milline peaks teie e-posti aadress välja nägema: näiteks [email protected] Võite valida ka teisi tipptasemel domeene, näiteks .org, .net või paljusid teisi, kuid tipptasemel domeen .com on kõige laialdasemalt kasutatav ja meeldejäävam.

Pärast oma domeeninime sisestamist valige ülataseme domeen ja kontrollige, kas teie mõlema kombinatsioon on saadaval. Kui ei, siis peate leidma teise domeeninime, kuna te ei saa juba registreeritud domeeninime registreerida. Kui leiate saadaoleva domeeninime, klõpsake nime ja tipptaseme domeeni kombinatsioonil ja lisage see ostukorvi.
Pärast seda palutakse teil registreeruda kontole ja sisestada oma põhilised kontaktandmed ja oma valitud makse. Pärast teie konto kinnitamist ja makse kinnitamist registreeritakse teie domeeninimi.

2. E-posti hostimise pakkuja valimine

E-posti hostimisteenuse valimisel peate valima ühe, mis pakub teile parimaid e-posti haldamise lahendusi, salvestusmahtu, tehnilist tuge ja muidugi pakub teile oma teenuseid taskukohase hinnaga. Teil on palju valida e-posti hostimise pakkujate vahel, näiteks Google (G Suite), Office 365 Business Essentials (sealhulgas kogu Office’i komplekt ja paljud võrguteenused), Zoho Mail, FastMail, ProtonMail, Pobox ja Rackspace Email.

E-posti loomisprotsess on kõigi e-posti hostimisklientidega enam-vähem sama. Järgmises jaotises tutvustatakse teile peamisi pakkujaid lähemalt koos kõigi vajalike toimingutega, sealhulgas domeeninime ostmiseks ilma domeenide registripidajat kasutamata.

Kohandatud e-posti seadistamine rakendusega G Suite (Google)

kohandatud e-posti aadress

G sviit

Põhijooned

 • Juurdepääs populaarsetele Google’i rakendustele, nagu Gmail, Kalender, Dokumendid, Arvutustabelid jne.
 • E-posti aadressid koos teie ettevõtte domeeninimega
 • Töötage meeskonnakaaslastega ühes dokumendis
 • Salvestage ja jagage Google Drive’i kaudu faile pilves
 • 2-astmeline kinnitamine ja ühekordne sisselogimine
 • Hallake kõike ühest kohast halduskonsooli kaudu
 • Google’i pilveotsingu kaudu saate otsida kõigist rakendustest
 • Rämpsposti, õelvara ja andmepüügi tuvastamine
 • Määrake kasutajatele erinevad rollid
 • Saate tundlikke andmeid Google Vault’i abil hallata

Hinnakujundus

 • G Suite’i hinnakujundus algab põhiplaani korral alates 6 dollarist kasutaja kohta kuus
 • Äriplaan lisab täiendavaid rakendusi ja funktsioone, hinnaga 12 dollarit kasutaja kohta kuus
 • Enterprise annab teile kõike, hinnaga 25 dollarit kasutaja kohta kuus


Google Meetri esmaklassilised funktsioonid on nüüd kõigile G Suite’i klientidele saadaval kuni 30. septembrini 2020. Alustage tasuta G Suite’i prooviversiooni juba täna.

1. samm: looge konto

Nagu kõigi muude teenuste puhul, mida olete võinud kasutada, vajate enne üksikasjade seadistamist kehtivat kontot. Kaasas on ka mõned tehnilised asjad, kuid kandke mind, järgige iga sammu ja teiega tehakse kiiresti.

Alustuseks avage G sviit ja klõpsake suurt nuppu „Alusta”.

gsuite Alusta

Sisestage oma põhiteave nagu ettevõtte nimi, meeskonna liikmete arv ja asukohad ning klõpsake nuppu „Järgmine“.

gsuite kasutajate arv

Järgmisena täitke administraatori teave (ees- ja perekonnanimi ning praegune e-posti aadress).

gsuite kontaktteave

Pärast seda küsib G Suite, kas soovite kasutada juba kasutatavat domeeni või soovite osta uue. Selle juhendi jaoks eeldan, et olete juba hostingu ostnud ja oma domeeninime seadistanud. Kui ei, siis valige lihtsalt teine ​​nupp ja järgige juhiseid oma uue domeeni ostmiseks Google’i kaudu.

Valige nupp „Jah, mul on üks, mida saan kasutada“.

gsuite domeeni samm

Seejärel sisestage registreeritud domeeninimi.

gsuite sisesta domeen

Järgmisel ekraanil peate kinnitama, et sisestatud domeen on tegelikult see, mida soovite kasutada. Kasutage seda võimalust ja kontrollige, kas kirjavigu pole.
Pärast seda olete lõpuks jõudnud ekraanile, kus saate valida oma kasutajanime (uue e-posti jaoks) ja parooli. Tavaliselt valitakse inimestel kasutajanimi. See tähendab, et teie ettevõtte e-posti aadress on teie [email protected]

gsuite sisselogimine

Kui olete kontrollinud, et te pole robot, klõpsake alloleval nupul „Nõustun ja jätka”, mis viib teid protsessi järgmisse etappi.

2. samm: kinnitage oma domeen

Enne kui saate oma G-Suite’iga uut e-posti aadressi kasutama hakata, peate kinnitama, et olete tegelikult domeeni omanik. Poleks lõbus, kui lihtsalt keegi saaks teie domeeniga e-kirja luua, eks? Sellepärast soovib G Suite selles etapis veenduda, et pääsete juurde sellele konkreetsele domeenile või veebisaidile, mida sellel hostitakse.

Domeeni kinnitamiseks on neli erinevat meetodit:

 1. Looge TXT-kirje (soovitatav) – valige see, kui saate oma domeeni kirjeid redigeerida.
 2. Loo CNAME-kirje – valige see, kui saate oma domeeni kirjeid redigeerida.
 3. Lisage metasilt – valige see, kui saate oma veebisaidi avalehte redigeerida.
 4. Laadige üles HTML-fail – valige see, kui saate faile oma veebisaidile üles laadida.

Kui teil on juba domeeniga seotud veebisait, on lihtsaim viis domeeni kinnitamiseks metasildi lisamine. Sel juhul peate lihtsalt leidma oma serverist faili index.html, avama see ja panema koodi kohe pärast ja enne seda sildid. Teie index.html-fail peaks meeldima midagi sellist:
Minu pealkiri


Lehe sisu

Pärast dokumendi salvestamist minge tagasi G Suite’i seadistuskuvale ja klõpsake jätkamiseks nuppu. Google võtab teie domeeni kinnitamiseks mõne minuti ja olete valmis jätkama.
Sellegipoolest on soovitatav esimene domeeni kinnitamise meetod – TXT-kirje lisamine. See on lihtsalt lihtne tekst, mis ütleb Google’ile, et olete selle domeeni tegelik omanik (see tõendab, et teil on sellele domeenile juurdepääs ja võite kirjutada koodi, mille Google teile annab). Selle kohta saate rohkem teada siin. Vaatame siis, kuidas seda teha:

 1. Valige TXT-kirje kinnitusviis ja klõpsake “Jätka”. Google tunneb ära teie kasutatava hostiettevõtte, nii et saate siit kõik vajalikud juhised.
 2. Avage oma domeeni hosti veebisait uuel vahekaardil.
 3. Logige sisse oma domeeni hostinime kasutajanime ja parooliga. Kui unustasite parooli, võtke ühendust nende toega.
 4. Kopeerige oma TXT kinnituskood, mis näeb välja umbes selline: google-site-verification = RjedsDxDER5lbFwmww2R5KS-fpnjertreH-RwJnRYP4
 5. Minge oma DNS-i kirjete juurde. Selle lehe või vahekaardi nimi on tõenäoliselt DNS-i haldus, nimeserveri haldus, juhtpaneel või asub see jaotises Täpsemad seaded.
 6. Uue kirje lisamise võimaluse otsimine.
 7. Lisage oma TXT-kirje.

Esiteks küsitakse teilt kirje tüübi kohta. Valige lihtsalt TXT.

Sisestage väljale Nimi / Host / Alias ​​@ või jätke see lihtsalt tühjaks. Teie host võib paluda teil sisestada oma domeen, sellisel juhul peaksite sisestama midagi sellist nagu teie domeen.com.

Järgmisena peaksite leidma välja Aeg elada (TTL). Kui teil on vaikeväärtus, jätke see nii. Muul juhul sisestage 86400. Kleepige väljale Väärtus / Vastus / Sihtkoht varem kopeeritud TXT kinnituskirje ja salvestage kirje.

Kui näete hoiatusteadet DNS-i sätete muutmise kohta, siis jätke see tähelepanuta. TXT-kirje lisamine ei kahjusta teie veebisaiti ega DNS-i sätteid, nii et te ei pea selle pärast muretsema.

Kui olete sellega hakkama saanud, minge tagasi G Suite’i häälestamise ekraanile ja klõpsake sinist nuppu „Kinnita minu domeen“. Nagu kõigi muude kontrollimisviiside puhul, vajab Google uue teabe laadimiseks ja teile domeenile juurdepääsu saamiseks kuni tund (tavaliselt on see palju kiirem). Ja kuigi võite saada kinnituse mõne minuti jooksul, kulub teie uue e-posti aadressi töötamiseks tavaliselt mõni tund. Seega, ärge muretsege, vaid leidke aega, et uurida G Suite’i ja kõiki selle pakutavaid võimalusi.

3. samm: lisage uusi kasutajaid

Lõpuks on tehnikad selja taga ja saate lõõgastuda G Suite’i administraatoriala uurides. Järgides Google’i juhiseid, peaksite järgmine asi olema uute kasutajate lisamine oma ettevõtte e-posti kontole. Põhjus on see, et G Suite on kohandatud ettevõttespetsialistidele, kes kipuvad töötama gruppides. Kui olete üksinda tegutsev üksinda, ei vaja te tõenäoliselt kogu rakenduste kogu, mida G Suite pakub.

gsuite lisada kasutajaid

 1. Minge konto suvanditesse (ekraani paremas ülanurgas avatari kõrval).
 2. Valige ikoon „Kasutajad” (vasakult teine).
 3. Klõpsake nuppu „Lisa uusi kasutajaid“.
 4. Sisestage uue kasutaja andmed.
 5. Muudatuste salvestamiseks klõpsake nuppu „Lisa uus kasutaja”.

gsuite lisada uus kasutaja

Pärast seda saate sisselogimismandaadid kopeerida ja anda need oma meeskonna liikmetele, kes saavad hakata kasutama uut e-posti ja muid rakendusi, millele teil on juurdepääs.

4. samm: rühmade loomine

Kui teil on rohkem kui paar meeskonnaliiget, kellel peab olema juurdepääs G Suite’ile, siis soovite nad grupeerida. Kasutajate rühmitamise abil saate hallata juurdepääsu G Suite’i konkreetsetele rakendustele, piirata konkreetseid toiminguid ja / või teavet.

gsuite add group

 1. Kontovalikute avamine (ekraani paremas ülanurgas avatari kõrval).
 2. Klõpsake kolmandat ikooni, mis tähistab rühmi.
 3. Leidke paremas alanurgas olev ikoon “+” ja klõpsake seda.
 4. Pange oma rühmale nimi.
 5. Looge selle grupi jaoks e-posti aadress.
 6. Valige rühmale juurdepääsu tase. See võib olla avalik, piiratud või isegi midagi vahepealset. Juurdepääsutaset on viis, nii et mängige ringi ja leidke endale kõige sobivam.

Kui see on valmis, klõpsake nupul „Loo”, et kõik oleks õigesti salvestatud. Ilmselt on grupp endiselt tühi, nii et peaksite minema tagasi kasutajate lehtede lehele ja lisama gruppi konkreetsed inimesed.

Looge G Suite’i alternatiividega e-kiri

Kahtlemata on Google populaarseim veebirakenduste kollektsioon. Raske on leida kedagi, kes pole veel Gmaili kontot loonud või kes pole Google’i dokumente vähemalt ühe korra veebidokumendi redigeerimiseks kasutanud.

Ka väikeses meeskonnas töötades on G Suite’is vigu raske leida. Selles on lihtsalt kõik, mida kunagi vaja võib minna, ja see töötab laitmatult. Kuid iga lisaliikmega, keda soovite sisse pigistada, kuupõhine arve suureneb. See on number üks põhjus, miks inimesed otsivad G Suite’i alternatiive, mis pakuvad murdosa hinnast peaaegu sama. See kehtib eriti juhul, kui vajate lihtsat e-posti teenust ilma täiendavate kellude ja viledeta.

Järgmistes ridades tutvustame teile kuut G Suite’i alternatiivi, mida peaksite proovima.

Zoho

zoho koduleht

Kui juhite väikest või keskmise suurusega ettevõtet, võib Zoho olla teie jaoks sobiv alternatiiv. Ehkki see kaasaegne platvorm võeti kasutusele 2008. aastal, pakub see enamat kui lihtsalt põhilist e-posti teenust. See võimaldab teil luua ühenduse töökaaslastega, sujuvamaks muuta iga toimingut ja säästa iga päev aega, ühendades rakendusi, mida te tegelikult vajate. Sisuliselt on Zoho segu traditsioonilistest e-posti teenustest ja tänapäevastest koostöövahenditest, aga ka sotsiaalmeediast.

Põhijooned

 • Kohandatud domeenipõhised e-posti aadressid
 • Vaevatu migratsioon
 • Rakenduste komplekt (kalender, kontaktid, ülesanded, märkmed ja järjehoidjad)
 • Sotsiaalmeedia stiilis koostöö
 • Korraldatud manused
 • Filtreeri
 • Täpsem otsing
 • Võimas juhtpaneel
 • Ulatuslik integratsioon

Hinnakujundus

 • Kuni 5 kasutajale on Zoho tasuta
 • Mail Lite’i pakett algab 1 dollarist kuus
 • Mail Premiumi plaan laiendab funktsioone 4 dollariga kuus

Microsoft 365

Microsofti 365 koduleht

Ettevõtetele, kes peavad oma mängu kiirendama nii reaalajas suhtluse kui ka e-posti teel, peaks Microsoft 365 Business olema uurimise võimalus. Tänu Microsofti tarkvara populaarsusele ja võimalusele pakkuda sama teenust personaalarvutites, tahvelarvutites ja nutitelefonides on Microsoft 365 Business teie ettevõtte jaoks kohustuslik lahendus.

Põhijooned

 • Office’i rakenduste veebi- ja mobiiliversioonid
 • Kohandatud domeeni aadress
 • Piiratud kuni 50 GB
 • OneDrive Cloud koos 1TB salvestusruumiga
 • Meeskondade rakendus mahutab kuni 250 kasutajat

Hinnakujundus

 • Microsoft 365 Business Basic algab 5 dollarist kasutaja kohta kuus
 • Saate esimesed 6 kuud iga-aastase kohustusega tasuta
 • Microsoft 365 Business Standard pakub teile rohkem rakendusi ja funktsioone hinnaga 12,50 dollarit kasutaja kohta kuus
 • Microsoft 365 Business Premium sisaldab kõiki rakendusi ja teenuseid hinnaga 20 dollarit kasutaja kohta kuus
 • Microsoft 365 ärirakendused äri jaoks (hõlmab ainult rakendusi) hinnaga 8,25 dollarit kasutaja kohta kuus

Kiirpost

Fastmaili koduleht

Kui teil pole vaja paljusid koostöörakendusi, mida te tõenäoliselt kunagi isegi ei ava, vaid soovite lihtsalt kiiret ja turvalist e-kirjadega töötamise viisi, võiks selleks minna Fastmail. Pärast nüüdisaegse ja lihtsa väljanägemisega veebirakenduse kapitaalremonti ja hinnasilti, mis võimaldab isegi alustavatel ettevõtetel hüpata e-posti rongile, peetakse Fastmailit nüüd kopsakamaks vastaseks populaarsematele e-posti teenuse pakkujatele.

Põhijooned

 • Salvestusruum alates 2 GB kasutaja kohta kuni 100 GB kasutaja kohta
 • Reklaamivaba e-post
 • Täielikud kalendrid
 • Kontaktnimekirjad ja rühmad
 • Postide importimise tööriist
 • Kolm teenust ühes (e-post, kontaktid ja kalender)

Hinnakujundus

 • 30-päevane tasuta prooviversioon
 • Põhiplaan algab 3 dollarist kasutaja kohta kuus
 • Tavaplaan laiendab kõike 5 dollarini kasutaja kohta kuus
 • Professionaalne plaan on parim meeskondadele, kus on viis või enam, hinnaga 9 dollarit kasutaja kohta kuus

ProtonMail

ProtonMaili koduleht

Mõnikord peaks turvalisus olema olulisem kui lisafunktsioon, mida te võib-olla isegi ei vaja. See Šveitsis asuv ettevõte sai sellest aru ja otsustas pakkuda sirgjoonelist e-posti teenust, mis keskendub turvalisusele ja privaatsusele.

Põhijooned

 • Andmete turvalisus ja neutraalsus
 • Krüptimine otsast lõpuni
 • Anonüümne e-post
 • Avatud lähtekoodiga
 • Moodne postkasti disain

Hinnakujundus

 • Üksikkasutajatele tasuta, 500 MB talletusruumi ja 150 sõnumit päevas
 • Plussi plaanile saate minna 5 dollariga kuus
 • Professionaalne plaan lubab kuni 5000 kasutajat hinnaga 8 dollarit kasutaja kohta kuus
 • Nägemisplaan pakub erifunktsioone kuni 6 kasutajale hinnaga 30 dollarit kasutaja kohta kuus

P.O. Kast

Poboxi koduleht

Kui otsite kogemustega e-posti teenust, peaks teie valik olema Pobox, kuna see teenus eksisteerib alates 1995. aastast. Pobox aitab teil luua kogu elu uue e-posti aadressi ja pakub tugevat postkasti, mis peaks katma kõik peamised e-posti vajadused . Siiski keskendub Pobox meilide edastamisele ja sellel pole nii palju funktsioone kui konkurentidel.

Põhijooned

 • Tugev postkast
 • E-posti edastamine
 • Kohandatud domeenid
 • SMTP-juurdepääs
 • URL-i ümbersuunamine
 • Puhkuse režiim

Hinnakujundus

 • Pobox Basic algab 20 dollarist aastas
 • Pobox Plus suurendab filtrite tootlikkust 35 dollaril aastas
 • Meilipoe plaan tutvustab 50Gb-ga postkasti hinnaga 50 dollarit aastas

Rackspace’i e-post

Rackspace e-posti koduleht

Kui vajate oma ettevõtte jaoks ainult kvaliteetset e-posti teenust ilma lisafunktsioonideta, pakub Rackspace kõike, mida vajate. See kasutab turvalisi protokolle ja töötab Outlookis, aga ka kõikides teistes teie arvuti või nutitelefoni e-posti tarkvarades.

Põhijooned

 • Kohandatud domeen
 • Parim rämpsposti ja viiruste kaitse
 • Piiramatu varjunimede ja rühmaloendite loetelu
 • Kuni 25 GB postkaste
 • 100 uptime
 • Lisad kuni 50 MB
 • Lihtne ja tasuta e-posti migratsioon

Hinnakujundus

 • Rackspace’i e-post algab 2,99 dollarist postkasti kuus
 • Rackspace Email Plus pakub rohkem funktsioone ja teenuseid hinnaga 3,99 dollarit kuus kasutaja kohta
Lisateabe saamiseks külastage Rackspace’i e-posti aadressi >>

E-posti sünkroonimine kolmanda osapoole tarkvaraga

kohandatud e-posti aadressi sünkroonimine

Mõned e-posti hostimise pakkujad võimaldavad teil oma e-posti sünkroonida teie valitud kolmanda osapoole tarkvara või rakendusega. See on suurepärane võimalus neile, kes eelistavad konkreetset kasutajaliidest ja soovivad koondada erinevad e-posti kontod ühte postkasti. Seda nimetatakse e-posti edastamiseks ja saate selle hõlpsalt iga e-posti hostimise pakkujaga seadistada.

E-posti edastamine

E-posti edasisuunamine viitab ühe e-posti aadressiga saabunud e-kirjade edastamisele teisele teie valitud aadressile. Seetõttu saate kõik oma sissetulevad e-kirjad automaatselt edastada konkreetsele e-posti kontole, ilma et saatjad seda isegi teaksid.

Nimelt saavad inimesed saata kirju teie kohandatud e-posti aadressile ja te saate neile juurdepääsu saamiseks kasutada mõnda muud e-posti kontot. E-kirjade edastamise kasutamisel ei saa te siiski edastatud e-kirjadele vastata e-posti aadressilt, kuhu nad suunati; saate neid ainult lugeda.
Kui teie valitud e-posti hostimise pakkuja kasutab protokolle POP3 (Post Office Protocol) või IMAP (Internet Message Access Protocol), saate oma kohandatud e-posti hõlpsalt sünkroonida valitud tarkvaraga.

POP3 – postkontori protokoll

Tavaliselt kasutatakse POP3
läbi pordi 110 ja
on tagamata
pop3 skeem
Tavaliselt kasutatakse IMAP-i
läbi pordi 143 ja
on tagamata
imap skeem

Kui eeldate, et saate palju e-kirju, on POP3 teie tee, sest see laadib alla ja edastab kõik teie sissetulevad e-kirjad teie seadmesse, kustutades need serveri postkastist. POP3 on suurepärane võimalus, kui kasutate oma e-posti kontrollimiseks ühte seadet, kuid negatiivne külg on see, et POP-iga allalaadimine on seotud kindla seadmega, nii et te ei saa oma e-kirju vaadata, kui proovite sisendkausta juurde pääseda uuest seadmest.

IMAP – Interneti-sõnumitele juurdepääsu protokoll

IMAP on palju paindlikum kui POP3, kuna see võimaldab teil e-kirju mitme seadme vahel sünkroonida. Seega, kui soovite, et saaksite kontrollida oma e-kirju erinevatest seadmetest ning integreerida oma kohandatud e-posti aadressi veebipõhiste e-posti teenustega, näiteks Gmaili või Outlookiga, peaksite oma e-posti seadistamiseks kasutama IMAP-i.

IMAP-i üks miinus on aga see, et see ei kustuta serverist ühtegi sõnumit, nii et kui saate palju meilisõnumeid, võite oma salvestusruumi kiiresti ületada.

E-posti konto ühendamine mobiiltelefoniga

e-posti ühendamine mobiiltelefoniga

Ükskõik, kas kasutate Androidi või iPhone’i, on e-posti ühendamine mobiiltelefoniga uskumatult lihtne protsess, nagu näete järgmistest toimingutest.

Android-telefonis e-posti seadistamine

 1. Avage oma e-posti klient.
 2. Valige Lisa konto.
 3. Sisestage oma e-posti aadress ja parool.
 4. Valige konto tüüp (POP3, IMAP või Exchange). Peaksite valima IMAP, nii et teile saadetavate e-kirjade vahemällu salvestatud koopiad salvestatakse serverisse. Kui valite POP3, laaditakse kõik saadud e-kirjad serverist alla ja salvestatakse telefoni.
 5. Seadistage soovitud kontovalikud, näiteks märguandeseaded ja e-kirjade sünkroonimine.
 6. Valige Logi sisse.

Märge: IMAP-i ei saa valida, kui teie e-posti aadress on konfigureeritud POP3-ks. Kuid saate oma e-posti sätteid muuta ja lubada oma e-posti kontole IMAP-i juurdepääsu, logides sisse oma e-posti hostimise pakkuja kontole.

E-posti seadistamine oma iPhone’is

 1. Valige Seaded> E-post> Lisa konto> Muu.
 2. Valige Lisa meilikonto.
 3. Sisestage oma nimi, e-posti aadress, parool ja oma konto kirjeldus (isiklik konto).
 4. Klõpsake nuppu Edasi ja kui Mail leiab teie konto seaded, klõpsake nuppu Valmis. Kui see ei leia teie seadeid, peate need käsitsi lisama, järgides järgmisi samme.
 5. Valige IMAP või POP (sõltuvalt teie kohandatud e-posti konto sätetest).
 6. Sisestage oma nimi, e-posti aadress ja oma konto kirjeldus.
 7. Sisestage saabuva meiliserveri ja väljamineva meiliserveri teave (hostinimi, kasutajanimi ja parool).
 8. Lõpetamiseks valige Salvesta.

KKK

Kuidas ma oma e-posti aadressi nimetan??

Kuigi tasuta e-posti konto loomine on käeulatuses, ei soovi te seda sageli muuta. Mida rohkem oma e-posti aadressi kasutate, seda suurema tõenäosusega kavatsete sellest kinni pidada. Nii et valides uuele e-posti aadressile nime, olge ettevaatlik ja veenduge, et see oleks asjakohane. Tõenäoliselt soovite oma e-posti aadressile lisada oma isikliku või ärinime. Soovitan tungivalt vältida naljakaid nimesid või midagi, mis pole teie tegevusega seotud, sest kui otsustate seda e-posti kasutada kooli või ärilisel otstarbel, võite tunduda alaealine ja keegi ei kohtle teie sõnumeid kunagi austusega. Teie e-kirjad võivad sattuda isegi rämpsposti kaustadesse.

Kas ma saan tasuta professionaalset e-posti aadressi??

Jah, teatud viisil saate. Paljud veebimajutusettevõtted, näiteks Bluehost, pakuvad oma hostimiskavadega tasuta e-posti kontosid. Nii et kui olete juba oma veebisaiti nendega alustanud, peate lihtsalt pääsema kontole, kus saate mõne minuti jooksul oma e-posti aadressi seadistada.

Nii et selle asemel, et kasutada laiendusega @ gmail.com tasuta e-posti teenuseid, saate tegelikult mõne hiireklõpsuga üles seada ka midagi sellist nagu teie [email protected] domeen.com. Selle kohta saate lisateavet looge e-posti konto Bluehostis.

Kui palju maksab kohandatud e-post?

Seal on palju e-posti teenuse pakkujaid, kes pakuvad erinevaid funktsioone erineva hinnaga. Kuid soovitan alati Bluehostit, mis pakub nii veebi kui ka e-posti majutust nii vähe kui 2,75 dollarit kuus.

Järeldus

Kui olete selle osa selgeks teinud, õppisite kõike kohandatud ettevõtte e-posti aadressi loomise kohta. Võib-olla tunnete end sel hetkel pisut jahmununa. Lugege seda juhendit vajadusel uuesti ja saate hõlpsalt luua professionaalse e-posti aadressi. Veelgi olulisem on see, et võite uhkusega öelda, et tegite kõik ise.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map