Kuidas kirjutada ajaveebi sisu

Blogimisplatvormide kasutamise statistika


ajaveebiplatvormi kasutamine

Teie uue ajaveebi sisu on sööt, mis teie lugejaid köidab. Selles juhendis käsitleme, millist sisu peate ajaveebi alustamisel kirjutama, ja parimaid tavasid, mida peaksite järgima.

Suurepärase sisu korral ebaõnnestuvad ka kõige paremini läbimõeldud ja tihedalt üles ehitatud ajaveebid. Muretsemiseks on kaks blokki – käivituseelne ja -järgne sisu:

Stardieelne sisu

 • Staatilised lehed: näiteks „Teave”, „Kontakt” jne

 • Külgriba sisu: sisu, mis kuvatakse teie ajaveebi külgribal (kui teil seda on)

 • Blogi kategooria lehed: sisu (umbes 100 sõna) teie ajaveebi kategooria lehtede jaoks (lisaks valige kategooriad, et sisu jagada)

 • SEO metamärgendid: iga lehe SEO pealkirja ja kirjeldussiltide sisu (pole sellel lehel näha, kuid peate selle valmis olema)

Stardijärgne sisu

48% Technorati 100 parima ajaveebi hallatakse WordPressiga
 • Blogipostitused: tavalised artiklid, millest kirjutada kavatsete

 • Nurgakivi sisu: see on teie ajaveebi alus

blogi käivitamine

Vajalik sisu
ajaveebi käivitamiseks

Enne oma igapäevaste ajaveebipostituste kirjutamist alustage veendumaks, et staatilised lehed ja muud ajaveebi osad, näiteks külgriba ja jalus, on täidetud sobiva teabega. Uurime kõiki neid sisupiirkondi.

Staatiline lehtede sisu

Esiteks peate looma järgmist tüüpi teabe jaoks staatilise sisu lehed.

Teave lehe kohta

Mis tahes ajaveebi kõige traditsioonilisem leht on leht About. See leht räägib teie ajaveebi uutest külastajatest, mis see on, kes te olete ja miks teil on konkreetse teema blogi. Teie nišist ja stiilist sõltuvalt võib teie esitatud teave olla „kogu äri” või isiklik ja lõbus.

Kontaktleht
94% inimestest jagab ajaveebi sisu, kuna nende arvates võib see teistele inimestele kasulik olla

See leht võimaldab teie ajaveebi külastajatel teiega igal ajal suhelda. See võib olla lihtne leht, kus on teie e-posti aadress ja sotsiaalvõrgustiku lingid, või võite kasutada pistikprogramme, näiteks Kontaktvorm 7, et saada lihtsat kontaktvormi, mida külastajad saavad kasutada teiega suhtlemiseks teie veebisaidilt lahkumata..

Tooted / teenused
Blogi on odav ja madala riskiga viis, kuidas kutsuda lugejaid oma maailma ja alustada vestlust oma ettevõttega. 68% tarbijad veedavad tõenäoliselt aega huvipakkuva ettevõtte toodetud sisu lugemiseks

Kui lõite oma ettevõtte reklaamimiseks oma ajaveebi, siis veenduge, et oleks olemas leht, kus kirjeldatakse müüdavaid kaupu ja teenuseid. Kui teil on juba oma ettevõttele veebisait, võite selle oma menüüs linki lisada.

Kohustustest loobumine / eeskirjad

Endale vähese vastutuse kaitse tagamiseks peaksite kaaluma loobumisskeemi või poliitika leht.

Näiteks kui kirjutate tervisepäevikut, kuid te pole meditsiinitöötaja, võiksite seda teha looge lahtiütlemine öelda, et te pole arst ega mõni muu tervishoiuteenuse pakkuja, ja soovitada lugejatel pöörduda oma arsti poole meditsiinilise teabe saamiseks ja hindamiseks.

Suurendage usaldust, lisades oma elulookirjeldusele ja teabelehele hästi pildistatud foto. Teie potentsiaalsetele klientidele meeldib teile silma vaadata

Samuti võiksite oma veebisaidi külastajatele teatada, et kasutate analüüsi jälgimist, Google AdSense’i, sidusettevõtte turunduslinke ja muud tüüpi sisu.

Külastage kindlasti oma niši parimaid blogisid – eelistatavalt suuremaid -, et näha, millistele lehtedele nad oma peamises navigeerimismenüüs ja jaluses linke pakuvad. Võimalik, et külastajad otsivad teie ajaveebi sama tüüpi lehti.

Külgriba sisu

Teie leht „Võtke meiega ühendust” on teie veebisaidi üks olulisemaid lehti. Sest 70% ettevõtetele, on see tavaliselt üks enimkülastatud saitide lehti

Teie külgriba on teie ajaveebi põhisisu vasakul või paremal asuv väiksem veerg (sõltuvalt teie valitud teemast). Peate oma külastajatele lisama külgriba vidinatesse järgmise sisu.

Telli

Julgustage oma ajaveebi külastajaid e-posti või RSS-i kaudu tellima. E-post, muidugi, on kõige parem, eriti kui soovite tulevikus oma ajaveebis raha teenida. MailChimp on suurepärane teenus, mida kasutada, kuna see on esimese 2000 tellija jaoks tasuta.

Ärge peidake rippmenüüdes oma lehega Võtke meiega ühendust linke, mida ei saa näha ilma teie navigeerimise ümber aktiivse klõpsamiseta
Veenduge, et e-posti aadress oleks lingitud, avades klõpsamisel külastaja e-posti kliendi automaatselt
oivaline infoleht
Umbes

Lihtne või kaks lauset teie ja teie ajaveebi kohta uutele külastajatele, kes ei pruugi teie lehe lugemiseks aega võtta. Teie foto selles tekstivabas aitab külastajatel ajaveebile nägu panna, olenemata sellest, kas olete teiste kirjanike haldaja või haldaja või peamine sisu autor.

Peaaegu 40% Veebisaitide veebisaidil on puudulikke väiteid, nagu „Palun võtke meiega ühendust” või „Me tahaksime teid kuulda” ja peaaegu 38% ettevõtted pakuvad lihtsalt oma e-posti aadressile maetud e-posti aadressi või pisikese kontaktvormi
61% inimestest tunneb end paremini ettevõttes, mis pakub kohandatud sisu ja ostavad tõenäolisemalt seda ettevõtet
88% inimesi loeb arvustust ettevõtte kvaliteedi määramiseks
umbes

Samuti saate kuvada oma sotsiaalsete profiilide linke, et inimesed saaksid teid jälgida. Iga võrgu tähistamiseks võite kasutada ikoone või kasutada nende võrkude ametlikke kaste, nuppe ja märke. Viimane aitab teil üles ehitada oma sotsiaalmeedia vaatajaskonda, võimaldades inimestel teiega ühenduse luua ilma teie veebisaidilt lahkumata.

80% äriotsustajate hulgast eelistatakse saada ettevõtteteavet artiklite seerias versus reklaam
Populaarsed postitused

Populaarne postituste vidin aitab külastajaid suunata teie sisule. WordPressi populaarsete postituste pistikprogramm aitab teil seda hõlpsat luua, kuvades postitusi kommentaaride ja vaatamiste arvu põhjal.

Alustage oma postitust jutuvestmisega (jutuvestmine loobub kuni 300% rohkem lugejaid)
Saage emotsionaalseks. Postitusi, mis vallandavad emotsioonid, aukartuse ja naeru, jagatakse kõige rohkem

top postitused


Reklaamijad

Kui plaanite oma blogisse lisada reklaamibännereid, lisage need kohe algusest peale, nii et tavakülastajad ei imestaks, kui hakkate reklaamijaid hankima. Seni kasutatud ribareklaamid võivad olla lingitud toodetega, mille osas olete sidusettevõtte turundaja, või toodetega, mis teile lihtsalt meeldivad.

68% ostjate sõnul usuvad nad sageli vastastikuseid eksperdihinnanguid ja kasutajate loodud tagasisidet.60% Protsent annab usalduse sisule, mille autor on kolmanda osapoole väljaanne või analüütik.
reklaamijatele
Kirjalikud artiklid, eriti “Kuidas” postitused, aga ka juhtumianalüüsid, on selline sisu, mis ajaveebidele kõige usaldusväärsemaks pakub

Külastage kindlasti teisi oma niši ajaveebe, et näha, mida nad külgribal näitavad.

Blogi kategooriate sisu

Kõigepealt peate valima oma ajaveebi kategooriad.

Infograafikat meeldib ja jagatakse sotsiaalmeedias 3 korda rohkem kui mis tahes muud tüüpi sisu puhul
Üle 50% kureeritava sisuga turundajate sõnul on see suurendanud nende kaubamärgi nähtavust, mõtte juhtimist, SEO-d, veebiliiklust ja ostjate kaasatust

Järgmine samm on lühikese teksti loomine iga kategoorialehe jaoks, mida oma blogis soovite. Tekst võiks olla vahemikus 50–150 sõna. Võite mõelda, miks? See aitab neil lehtedel otsingumootorites paremusjärjestust luua.

lühitekst

SEO meta-siltide sisu

Meta-silt on koodilõik, mis sisaldab teksti, mis sisaldab teavet otsingumootorite konkreetse lehe kohta. Seda sisu ei saa näha tegelikul lehel, vaid ainult koodi sees. Kuid on kriitilise tähtsusega luua oma veebisaidi igale lehele õiged metasildid, et otsingumootorid saaksid aru, mis see leht endast kujutab.

Brändi kaasatus suureneb 28% kui tarbijad puutuvad kokku nii professionaalse sisu kui ka kasutaja loodud tootevideoga
seo metasildid
Ärge lisage igasse postitusse pesupiltide loendit. Selle asemel pange mõni mõte sildistamisstrateegiasse. Mõelge siltidest kui „Teemad” või „Kategooriad” ja valige 10–20 silti, mis tähistavad kõiki peamisi teemasid, mida soovite oma ajaveebis käsitleda. Siis jääge nende külge

Kui loote oma ajaveebis uusi lehti või postitusi, peate kindlasti lisama järgmised metasildid:

 • Pealkirja silt – kuvatakse otsingumootori tulemuste lehel ja tähistab otsingumootorite lehe pealkirja. Optimaalne pikkus 50–60 tähemärki.

 • Meta kirjeldus – teave, mis võtab kokku veebilehe sisu ja kuvatakse pealkirja all. Optimaalne pikkus on umbes 290 tähemärki.

Oma ajaveebisiltide lisamiseks ei pea te koodi ega programmeerimist õppima. Kui otsustasite minna WordPress CMS-iga, saate hõlpsalt installida ühe SEO pistikprogrammi, näiteks Pärmi SEO ja kasutage seda igale lehele vajaliku teabe lisamiseks.


sisuplaan

Sisuplaani koostamine

Eduka ajaveebi loomiseks ja haldamiseks peab teil olema väljakujunenud sisuplaan. See peaks sisaldama kõiki üksikasju, mis on seotud tulevaste ajaveebipostituste, avaldamiskavade, vaatajaskonna arendamise ja palju muuga. Ilma selle konkreetse plaanita on võimatu säilitada oma töö populaarsust ja ühtlast kvaliteeti.

Allpool näitame teile täpseid samme, mida saate oma ajaveebi sisu plaani loomiseks võtta. Kasutage seda näidet mallina ja kohandage seda vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

1. samm. Koostage teemade loend

2. samm. Valige ja valmistage nurgakivi sisu

3. samm. Valige ja kirjutage 5-10 blogipostitust

4. samm. Koostage toimetuskalender ja alustage postitamist

5. samm. Korrake samme 2 kuni 4

1. samm. Koostage teemade loend

Selleks ajaks on juba teada, millest teie ajaveeb saab, ja valisite niši.

Kvaliteetne sisu, regulaarne kirjastamine, hea kujundus ja väljakujunenud sotsiaalmeedias osalemine on ajaveebi usaldusväärsuse määramisel neli kõrgeimat tegurit

Teemade loendi koostamine võib tunduda keeruline protsess, kuid tegelikult ei ole see nii. Ja me näitame teile, kuidas saate seda teha reaalse elu näitega. Oletame, et hakkate joogablogi looma.

Lihtsaim viis selle loendi koostamiseks on tulla oma niši jaoks välja erinevad punktid ja segada need omavahel kokku. Võite seda dokumenti kasutada näitena.

Siin on see, millest me räägime:

Nüüd kasutab reklaamiblokeerijaid üle 200 miljoni inimese, sealhulgas umbes 16% USA veebikasutajate hulgast. Kasutajad muutuvad soovimatute reklaamide põrandakatteks selliste tööriistade nagu reklaamiblokeerija abil üha osavamaks. See võib sisuturundajate jaoks keeruliseks muuta tasulisi võimalusi, et suurendada nende sisuturunduse jõupingutusi
teemade loend

Seda lähenemisviisi kasutades ja erinevaid kombinatsioone kasutades saate hõlpsalt luua sadu teemasid.

69% ettevõtetest teatab, et nende videoturunduse eelarve kasvab
teemakäsitlus

Järgmise sammuna võite hakata loetlema üksusi, mis oleksid pikemad ja põhjalikumad sisutükid. Seda nimetatakse ka nurgakivi sisuks (räägime sellest järgmises etapis). Need võivad olla mõned juhendid või õpetused. Seetõttu mainime me pidevalt, et peaksite valima oma kire jaoks niši. Seega on ideede genereerimine lihtsam.

Meie puhul on siin nimekiri, mille me oma joogablogi jaoks saime.

2020. aastaks on peaaegu igal ettevõttel oma organisatsioonis tegevjuht, kes vastutab otseselt üldise sisuturundusstrateegia eest, nt. Sisupeadirektor, VP-d või sisedirektor
jooga ajaveeb

Täitkem nüüd kõik arvutustabeli veerud. Iga veerg näitab järgmist:

80% B2B turundajatel on sisuturundusstrateegia. Nende hulgas 32% dokumenteeritud, 48% pole dokumenteeritud
teemade tabel

Sügavus

1. Lühemad blogipostitused < 1,000 words

2. Keskmised artiklid 1000–2000 sõna

3. Põhjalik juhend 2000+ sõna

Keskmine lugeja ainult kulutab 37 sekundit artikli või blogipostituse lugemine

Märksõnad

Peamised märksõnad, mida soovite oma sisuga sihtida.

Soovituslik lugemine: Kuidas teha märksõna uurimistööd

Märksõnade (KW) maht

Keskmine otsingumootorite arv kuus. Kasutasime tööriista SemRush, kuna Google annab teile ainult hinnangulised liiklussageduse intervallid.

Blogi sisu muutub pikemaks ja visuaalsemaks. Keskmine ajaveebi postitus on umbes 1050 sõna

Kategooria

Valige, millisesse kategooriasse oma sisu postitate.

Siin see on, koostasite teemade loetelu ja tähtsustasite selle konkurentsivõime järgi tähtsuse järjekorda. Nüüd on aeg liikuda järgmise sammu juurde.

2. samm. Valige ja valmistage nurgakivi sisu

Kui pikk on tüüpiline ajaveebi postitus?

Kui pikk on tüüpiline ajaveebi postitus?

Pikavormilised blogipostitused loovad 9x rohkem müügivihjeid kui lühivormilised blogipostitused

Teie peamised juhised (3) on nurgakivi sisu. See on sisu, mida kasutatakse teie veebisaidi alusena, ja väiksemad blogipostitused kirjutatakse selle tuuma ümber.

nurgakivi sisuKui te pole kindel, kuidas nurgakivi sisu teemadeni jõuda, siis saate seda teha järgmiselt.

29% juhtivate turundajate sisu süstemaatiliselt taaskasutada ja ümber paigutada.
 • Ideede saamiseks kasutage tööriista Google Keywords Planner. Kui teil seda pole, logige lihtsalt sisse oma Google’i kontole või looge uus. Jaotises „Uute märksõnade otsimine ja otsingumahu andmete hankimine” all avage vahekaart „Uute märksõnade otsimine fraasi, veebisaidi või kategooria abil”, sisestage kasti märksõna „jooga” ja vajutage nuppu „Hangi ideid”. Saate märksõnade loendi koos nende otsingumahuga.

 • Teemade idee saamiseks võite kasutada ka selliseid tööriistu nagu SemRush ja vaadata, milliseid märksõnu konkurentide veebisait hindab. See on tasuline tööriist, kuid võite saada kahenädalase tasuta prooviversiooni. Logige tööriista sisse, sisestage teile meeldiva konkurendi veebisaidi URL ja klõpsake uurimisnuppu. Järgmisena valige vasakpoolses osas jaotis “Populaarsemad lehed” ja märkige veerg “Parimad märksõnad”, et saada märksõnade jaoks ideid oma teema kohta.

See harjutus peaks aitama teil leida populaarseid märksõnu ja leida üksusi oma lipulaeva sisu jaoks.

66% ajaveebide avaldajatest avaldab harvemini kui iga päev, kuid sagedamini kui kord kuus

Nüüd on aeg sisu luua. Te loete palju oma sisu optimeerimiseks otsimootorite jaoks ja kuigi see on oluline, kui te ei optimeeri oma sisu inimestele, siis ei saa te kunagi kokkupuudet, mis kulub linkide saamiseks ja heade positsioonide saavutamiseks otsingumootorid. Kui kirjutate sisu, mida inimesed armastavad lugeda, saate lugejaskonna kasvades liiklust, sotsiaalseid osalusi ja linke.

3. samm. Valige ja kirjutage 5-10 blogipostitust

Nüüd saate valida ajaveebi postitused, mida kavatsete kirjutada ja oma blogisse postitada. Nagu me varem mainisime, kirjutate oma nurgakivi sisu toetuseks oma postitused. Meie juhul, kui loome tuumikmaterjalina „Juhendi eri tüüpi joogat“. Meie blogipostituste sari saab olema “Mis on [tüüpi] jooga?” seeria.

Keskmiselt moodustavad liitvabad blogipostitused 10% kõigist blogipostitustest ja genereerige 38% kogu liiklusest
Blogipostituste kirjutamine

Blogipostitus on sissekanne (artikkel), mille kirjutate ajaveebis. See võib sisaldada sisu teksti, fotode, infograafikute või videote kujul.

Veenduge, et teil oleks alati huvitav sissejuhatus, kvaliteetne sisu ja kindel järeldus.

Parimad kirjutamispraktikad

Mis tahes nišis edukaks blogijaks saamiseks peate järgima neid parimaid tavasid.

Ettevõtted, kes avaldasid kuus või enam blogipostitust kuus, said müügivihjeid 4,5x rohkem kui ettevõtted, kes avaldasid 4 või vähem kuupostitusi
Seadke oma blogimise eesmärgid

Kunagi pole teada, kas saate blogimisest maksimaalselt kasu, kui te pole oma ajaveebi eesmärke seadnud. Kas teie eesmärk on raha teenida? Kas saate uue töökoha? Kas leiate inimesi, kellega konkreetse teemaga suhelda? Määratlege oma blogimise eesmärgid ja küsige perioodiliselt endalt, kas teie ajaveeb aitab teil neid täita. Kui ei, küsige endalt, kuidas saaksite oma blogi eesmärkide saavutamiseks täiustada.

Pühenduge eksperdiks saamisele

Pole tähtis, millised on teie blogimise eesmärgid, kui pürgite oma niši asjatundjaks, järgib see kindlasti teie eesmärkide täitmist. Inimesed, kes on tuntud oma niši asjatundjatena, kipuvad oma sisu eest rohkem tunnustust ja sissetulekut saama. Samuti on neil tavaliselt suurem vaatajaskond ja võimalus muuta oma lugejad klientideks, pakkudes seotud tooteid ja teenuseid.

Kui kirjutate 21–54 ajaveebi postitust, võib ajaveebi liiklus suureneda
kuni 30%
Suhelge oma publikuga

Parim viis lugejatega kursis hoidmiseks on nendega suhelda. Mõned võimalused selleks on kommentaaridele vastamine, kontaktvormil olevatele küsimustele vastamine, suhtlusvõrgustikes kasutajatega vestlustega liitumine ja lugejate ajaveebide külastamine, et näha, mis neid huvitab, ja liituda aruteludega. Seda tehes loote oma lugejatega tugevamad suhted ja saate rohkem teada, mida nad soovivad. See võib aidata teie tuleviku sisu inspireerida..


parim postistruktuur
Ole järjekindel ja realistlik

Regulaarse ajaveebi postituse ajakava koostamine aitab lugejatel teada saada, millal nad võivad sinust uuesti teada saada, olgu see siis iga päev, nädal, kuu või isegi kord kvartalis. Järjepidevuse säilitamise võti on realistlikkus. Üksikute ajaveebide pidajatel on keeruline igapäevaselt kvaliteetset sisu luua. Alustage iganädalaste või kahenädalaste postitustega ja jätkake igapäevaste postitustega, kui see on teie lõppeesmärk. Ärge ainult ohverdage kvaliteeti.

Muutke oma tööd või palkage toimetaja

Paljude inimeste jaoks on sisu loomine keeruline – seejärel lugege seda uuesti ja redigeerige. Tegelikult võib redigeerimine kirjutamise ajal teie loomingulist voolu takistada. Korrektuur pole valikuline. Blogi postitus, mis on täis valesti kirjutatud sõnu ja kirjavigu, kajastab teid halvasti. Kui te ei saa neid ülesandeid iseseisvalt teha, kaaluge virtuaalse abistaja palkamist, et see saaks teie heaks teha. See on eriti oluline, kui te ei kirjuta oma emakeeles. Kui ajaveebis kasutate oma emakeelt emakeelena rääkijana, saate oma tööd redigeerida, see suurendab teie usaldusväärsust. Kuigi ajaveebi sisu ei pea olema täiuslik, peab see olema hõlpsasti loetav ja tarbitav.

Kirjutage parem, kohe!

Grammatika teeb teist parema kirjaniku, leides ja parandades kuni 10 minutit rohkem vigu kui teie tekstitöötlusprogramm

4. samm. Koostage toimetuskalender ja alustage postitamist

Järjepidevuse säilitamiseks kasutage kindlasti mõnda toimetuskalendrit. Võite kasutada Google’i kalendrit, Outlooki kalendrit või isegi lihtsat arvutustabelit. Kasutage seda oma ideede haldamiseks ja iga kuu sisuteemade kavandamiseks, nii et ajaveeb on see, millele keskendute, mitte asi, mida teete vabal ajal.

Te ei pea avaldama iga päev. Valige postituste voog vastavalt oma ajakavale. Näiteks võite oma nurgakivi sisu postitada ühel päeval, järgmise päeviku postitada esimese ajaveebi ja jätkata kord nädalas ajaveebi postitusi..

toimetuskalender
75% HubSpoti ajaveebide vaadetest ja 90% ajaveebide lingid pärinevad vanalt
postitusi

5. samm. Korrake samme 2 kuni 4

Kuidas kirjutada täiuslikke pealkirju

Nüüd saate sama protsessi korrata. Kui teil on rohkem ajaveebi postitusi, mis on seotud nurgakivi sisuga, siis võite neid jätkata. Või võite luua uue põhjaliku juhendi ja hakata selle ümber artikleid looma. See samm on isiklikum valik ja peate otsustama, milline lähenemisviis teie jaoks toimiks.

Kuidas kirjutada täiuslikke pealkirju

Teie ajaveebi postituse pealkiri või pealkiri peab köitma potentsiaalsete lugejate tähelepanu. Inimesed võivad seda näha oma sotsiaalmeedia uudistevoogus või otsingutulemustes. Lisage kindlasti peamine märksõnafraas, mida inimesed saaksid kasutatava teema otsimisel kasutada.

Viiruslike pealkirjade kolm põhimõtet

Teie kasutatav pealkiri mängib kriitilist rolli rohkemate külastuste ja sotsiaalsete jagamiste saamisel. Head pealkirjad panevad inimesi tegutsema, kuna nad näitavad ühte järgmistest:

8 kümnest inimesed loevad pealkirja, kuid ainult 2 inimest kümnest kipuvad ülejäänud postitust lugema.
 • Sotsiaalne valuuta

 • Praktiline väärtus

 • Oht

Allpool on näited, mis tõestavad punkte ja vastavad ühele kriteeriumile.

Ideed pealkirjade optimeerimiseks, et suurendada liiklust

Pealkirja kirjutamisel pöörake tähelepanu selle toonile ja välimusele

– Valige tugev kirjatüüp

– Eristage pealkirjade suurus

Sotsiaalne valuuta

Mida rohkem avalikkus midagi kasutab või seda mõjukamad inimesed kasutavad midagi; seda tõenäolisemalt inimesed seda jäljendavad.

 • Miks tuleb 2019. aasta SMX-i konverentsile 1000 blogijat

 • Ernest Hemingway viis parimat nõuannet hästi kirjutamiseks

Kõige populaarsemad pealkirjade suurused on vahemikus 20–36 pikslit
Praktiline väärtus

Kasulikud asjad tähelepanu saamiseks. Tõstke esile eelis ja lubage midagi saada, kui inimene tegutseb.

Tähelepanu äratamiseks kasutage värvi

67% inimestest väidab, et must on parim valik sisu mõistmiseks

Näited pealkirjadest:

 • Kuluta 10 minutit päevas ja sul on 2 kuu jooksul uskumatu abs

 • Kuidas saime 24 tunni jooksul 1000+ tellijat ühe ajaveebi postitusest

Pikkus pealkirjast

Parim pealkirja pikkus on 50–70 tähemärki või 6 kuni 8 sõna pikk
Oht

Inimesed tegutsevad sageli siis, kui neil on vaja end mingite ohtude eest kaitsta.

Näited pealkirjadest:

 • Hoiatus. Ärge ostke veel untsi koeratoitu, kuni olete seda lugenud

 • 50 põhjust, miks teie veebisaiti soovib Google karistada

Siin on petuleht, mida saate kasutada mis aitavad teil pealkirjade ideid välja mõelda.

Kasulikud ressursid oma ajaveebi haldamiseks ja kasvatamiseks:
 • Kuidas alustada blogi
 • Kuidas kasutada WordPressi (koos videoõpetustega)
 • Kuidas reklaamida oma ajaveebi ja selle sisu
 • Kuidas oma blogist raha teenida
 • Parimad blogimisriistad ja ressursid
 • Valige domeeninime juhend
 • Veebimajutusteenused selgitatud

Järeldus

Kui soovite, et teie ajaveeb õitseks ja kasvaks, on vastus kvaliteetse sisu loomine. Keskenduge kvaliteedile, mitte kvantiteedile, isegi kui peate ohverdama sagedust ja järjepidevust. Teie lugejad hindavad teid selle eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map