Kuidas alustada toidublogi

1997. aastal, kui Jeff Lim ja Bob Okumura käivitasid Chowhound, toidublogimine sündis ametlikult!

Toidublogi loomine pole keeruline ülesanne, kuid esialgu võib see hirmuäratav tunduda. Paljusid toidublogisid haldavad inimesed, kes võivad küll olla eksperdid köögis, kuid on tehnoloogia osas algajad.


Kui nad saavad teada, kuidas toidublogi luua, siis saate seda ka teha!

Toidublogi koostamine on odav ja teostatav olenemata sellest, kui vana te olete või kust maailma pärit olete. Mõnel juhul on toidublogi loomise kulud madalamad kui asjaomaste koostisosade üldhinnad. Toidublogid on tänapäeval trendid ja seetõttu on neil potentsiaali teenida ühtlast sissetulekut.

Toidublogimine pakub võimalusi lõbutseda, kohtuda huvitavate inimestega ja lihvida kulinaarseid oskusi. Paljud inimesed imestavad, kuidas neist võivad saada edukad toidublogijad. Selles juhendis selgitatakse, kuidas seda ise teha.

Neli lihtsat sammu toidublogi alustamiseks

 • Valige oma sisuhaldussüsteem (CMS)
 • Valige oma domeeninimi
 • Veebimajutusteenuse konto seadistamine
 • Näpunäited edukaks toidublogimiseks

Oma ajaveebi alustades on lihtne Internetis leiduva teabe hulgast heituda; üksi tehniliste detailide väljamõtlemine võib olla keeruline. Kuid me oleme siin selleks, et teha asju lihtsaks. Saame teada, kuidas saate luua toidublogi ASAP.

CMS

Valige oma sisuhaldussüsteem

Koodiga töötamine nõuab palju tehnilisi teadmisi. Kuid ärge muretsege selle pärast, kuna tänapäeval saavad toidublogijad kasutada interaktiivset visuaalset liidest ajaveebi sisu loomiseks, haldamiseks ja lisamiseks, ilma et peaksite muretsema tehniliste aspektide pärast.

Sisuhaldussüsteem rahuldab blogijate neid konkreetseid vajadusi. See võimaldab neil oma ajaveebi elemente üles laadida, teisaldada, suurust muuta, kopeerida, kleepida ja linkida. Kuigi seal on palju sisuhaldussüsteeme, näiteks Joomla, Blogger ja Drupal, on kõige populaarsem ja laialdasemalt aktsepteeritud CMS WordPress. Seetõttu õpetatakse selles juhendis WordPressi abil toidublogi loomist.

WordPress on CMS kogu maailmas enim kasutatud. Eurostati koostatud teabe kohaselt W3techs, WordPress omab 59,9% -list turuosa

WordPress on selles juhendis valitud seetõttu, et alates 2009. aastast on see olnud üks populaarsemaid ajaveebiplatvorme maailmas. See pakub võimalusi piiramatuks loovuseks ja pakub suurepärast funktsionaalsust. WordPressil on väga kohandatav platvorm, mis sobib suurepäraselt toidublogidega ja aitab luua ka veebisaiti. Koodide ja kujunduse tundmine võib olla boonus, kuid toidublogi koostamine pole hädavajalik.

Valige oma domeeninimi

veebisaidi protsent

Blogi nime valimine nõuab põhjalikku kaalumist. Toidublogi nimetamisel tuleb arvestada erinevate üksikasjadega. Näiteks peab see olema ainulaadne ning peegeldama blogija stiili ja isikupära. Lisaks sellele peab see andma aimu, mis sellel saidil on.

Siit leiate lühikese juhendi, kuidas toidublogijad saavad oma domeeninimede valikut täpsustada:

 • Hoidke seda lühidalt. Sihtrühm mäletab paremini toidublogi lühikesi, lihtsaid ja kokkuvõtlikke URL-e.
 • Domeeninime ainulaadsus mängib selle meeldejäävaks muutmisel olulist rolli. Blogi nimi peab paistma kõigil, isegi neil, kes pole seda kunagi külastanud.
 • Sõnumite järjepidevuse säilitamiseks on oluline nähtavalt tugev seos ajaveebi nime ja asutaja vahel. Lugejad, vaatajad ja publik eelistavad üldiselt tunda tõelist sidet toidublogisid pidavate isiksustega.

Soovitatav tööriist:

Üks meie lemmik hostidest, kes toidublogide domeenide jaoks kõige paremini töötab, on Bluehost. Sellel on võimalus luua TASUTA uus domeen, kasutada olemasolevat ja ka hiljem seda luua.

Veebimajutusteenuse konto seadistamine

hostingu pakkuja

Veebimajutaja on teenus, mis hoiab veebisaidid ööpäevaringselt kättesaadavana kõigis seadmetes. Kui domeeninimi on lõplikult valmis, on toidublogi loomise järgmine etapp leida parim ajaveebi hostimise sait ja luua nendega konto.

Mõned inimesed eelistavad ühekordset tehingut nii domeeni kui ka hostimise jaoks. Nende kahe ühendamine on soovitatav viis hostimisteenuse parimate võimaluste saavutamiseks ja toidublogide teostatavuse suurendamiseks.

Esimese saidi juhend pöörab erilist huvi parimate hostimisteenuste väljaselgitamisele ning Bluehost on soovitatav võimalus domeeninimede ja hostimisteenuste saamiseks.

Bluehost pakub õiglast tehingut, mis sisaldab: tasuta domeeninimi ja 30-päevane raha tagasi garantii. Seda veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet tuntakse WordPress.org kui “üks hostimaailma paremaid ja säravamaid”. See teeb sellest suurepärase valiku iga toidublogija jaoks.

Bluehost on ainus veebimajutusettevõte soovitab WordPress

WordPress Bluehost

Veebimajutusteenuste jaoks registreerumine on lihtne protsess ja me oleme seda Bluehostis üksikasjalikult kirjeldanud.

Märkus: teistel veebimajutusteenustel võib olla pisut erinev juhtpaneel. Kuid installiprotsess saab olema sarnane.

1. samm: alustage

Bluehost pakub eksklusiivset pakkumist, et aidata blogijatel parimate toiduvalmistamise ajaveebide loomist. Blogi seadistamise alustamiseks klõpsake Bluehost’i kodulehel nuppu „Alusta kohe”.

Esimene samm

2. samm: tellige õige plaan

Bluehost pakub mitmesuguseid blogimisvõimalusi, kuid algajatele on parem valida põhiplaan. Teie ajaveebi kasvades on võimalik paketti hiljem täiendada.

Ehkki põhiplaanil on mõned piirangud, pakub see kõike, mida uus blogija hea alguse saamiseks võib vajada.

Teine Bluehostis saadaval olev veebimajutusplaan on Pro Plan, mis sarnaneb Plus Planiga, kuid pakub võrreldes sellega paremat jõudlust. See on täiustatud pakett, mis sobib maitsestatud toidublogijatele.

teine ​​samm

3. samm: valige oma domeen

Nagu varem mainitud, on toidublogi õnnestumiseks ülioluline oma blogi nime loomine, mis on loominguline ja meeldejääv. Domeeninimi võib muuta blogija karjääri või selle rikkuda ning Bluehost pakub kõike, mida toidublogijal on vaja teele asuda.

Lisaks teie saidi majutamisele on Bluehost ka tööriist, mis aitab teil registreerimisprotsessis domeeninimedega välja tulla. Proovige erinevaid kombinatsioone ja mängige olemasolevate võimalustega ümber, enne kui kirjutate lõpliku pealkirja antud väljale.

See aitab teil valida parimaid ajaveebi domeene. Kui teie valitud nimi pole saadaval, näitab Bluehost teile täiendavat nimekirja sarnastest domeeninimedest, mille hulgast valida. Õige nimega toidublogi tegemine muutub selliste käepäraste funktsioonide abil lihtsamaks.

kolmas samm

4. samm: registreerige oma domeen

Nüüd on aeg valitud domeeninimi blogisse registreerida. Tutvuge selle vormiga ja veenduge, et teil oleks kogu nõutav teave hõlpsasti saadaval, kui otsustasite selle täita.

Konto seadistamiseks on vaja kasutaja isiklikku, äri- ja arveldusteavet. Bluehost tagab jagatud teabe ohutuse ja privaatsuse, nii et saate pangandusteavet edastada ilma liiga palju muretsemata.

neljas samm

5. samm: tasumine

Eelarve koostamine on toidublogi loomise õppimise lahutamatu osa.

12-kuuline pakett on madalaima hinnaga võimalus ajaveebi seadistamiseks. Toidublogijatele, kes otsivad pikaajalist pühendumust, on aga ökonoomsemad võimalused kahekümne nelja ja kolmekümne kuue kuu pakendid. Mida pikem pakend, seda madalamaks see iga kuu maksab.

Sel hetkel pole paketi funktsioonide valimine kohustuslik; siis saab blogija jätta kastid praegu tühjaks ja naasta hiljem lehele, kui on vaja uusi toidublogi funktsioone.

samm viis

Märkige ruut „Tingimused ja määrused” ja naaske Bluehost’i kodulehele. Paremas ülanurgas on sisselogimisnupp. Sisestage domeen või kasutajanimi ja parool. Pärast sisselogimist leidke WordPressi ikoon ja klõpsake nuppu “Kiire install”. Volikirjad saadetakse e-postiga varsti pärast seda.

6. samm: määrake parool

Järgmine samm toidublogide loomise alustamiseks on tugeva parooli loomine, mida pole kerge purustada. See võib ära hoida küberrünnakute ja privaatsuse rikkumise.

Turvaline parool on vähemalt üksteist tähemärki pikk ja sisaldab sümboleid, numbreid, väiketähti ja väiketähti. Kui parool on loodud, klõpsake „Tingimused ja reeglid” ja siis nuppu „Järgmine”.

Kuues samm
Kuues samm

7. samm: logige sisse

Pärast parooli kinnitamist kuvatakse lehel parooli õnnestunud loomise teade ja sisselogimisnuppu. Klõpsake sellel ja sisestage kontole sisselogimiseks kasutajanimi või domeen ja parool.

Seitsmes samm

8. samm: valige oma teema

Kui olete kontole sisse loginud, ilmub leht, kus kuvatakse toidublogi mitu teemat. Bluehost pakub mitmesuguseid WordPressi vaikimisteemasid, millest kõigist on võimalik ajaveeb visuaalselt köitvaks muuta.

Neid teemasid saab hiljem alati muuta, nii et siin tehtud otsusel pole püsivat mõju. Alati saab valida teise teema Teemakataloog WordPress.org.

Kaheksa sammu

9. samm: alustage ehitamist

Kui teema on valitud, on aeg hakata toidublogi üles ehitama. Logige sisse WordPressi juhtpaneelile, klõpsake nuppu „Alusta ehitamist“ ja jätkake.

Üheksas samm

10. samm: oma saidi seadistamine

Pärast WordPressi juhtpaneeli sisselogimist ilmub leht „Tere tulemast“, millel on kaks võimalust valida: isiklik sait ja ettevõtte sait.

Samuti on veel üks võimalus, kus öeldakse „Ma ei vaja abi“ juhtudel, kui toidublogi koostamiseks pole vaja Bluehostit.

Kümme sammu

11. samm: saidi loomiseks Bluehostis saadaolevad suvandid

Kui blogija vajab majutusteenuse abi, pakuvad nad mitmesuguseid võimalusi, mis aitavad teil vajalikku teavet leida. Kõigi olemasolevate valikute uurimisel klõpsake navigeerimismenüü vasakus ülanurgas asuvat nuppu „Bluehost”.

Selle tulemusel avatakse leht, mis sisaldab mitmesuguseid vahekaarte ja erinevaid tööriistu, et luua toidublogi. Saidi loomiseks klõpsake nuppu „Käivita” ja see avab lehe, kus küsitakse veebisaidi nime ja kirjeldust. Määrake pealkiri ja kirjeldus, mida külastajad näevad.

Üksteist sammu
Üksteist sammu

Palju õnne!!

WordPressi ajaveeb on üles seatud ja see on kasutamiseks valmis. Toidublogi alustamise põhitõed on kaetud ja nüüd on aeg paika panna küljendus, teema ja kujundada toidublogi.

Näpunäited edukaks toidublogimiseks

blogimisnõuanded

Blogi käivitamisel tuleb arvestada mitmete asjadega. Siin on mõned näpunäited, kuidas toidublogi õigesti teha:

 • Planeerige oma ajaveebid ja pidage pidevat postituste voogu. Olgu see iga päev või iganädalane, kuid veenduge, et teil oleks etteantud sisu plaan, millest kinni pidada.
 • Valige ajaveebi jaoks ainulaadne toon, stiil ja hääl. See peaks olema loomulik, loetav, seeditav ja ennekõike sõbralik.
 • Retsepti kirjutamisel hoidke pealkiri, URL-i link ja nimi või pealkiri sama. Ärge lisage neile täiendavat teavet. See aitab lugejatel sisu tuvastada ja otsingumootorid järjestavad selle kõrgemale.
 • Järjepidevus on võtmetähtsusega. Ärge nihutage sisu osas juhiseid. Näiteks alustavad paljud sisuloojad sageli juhiseid, seejärel liiguvad suunale ja muudavad selle hiljem meetoditeks. Säilitage ühtlane struktuur, et vaatajaskond ei satuks segadusse. See võib mõjutada ajaveebi asetust
 • Tehke sisu ülevaade ja pidage sellest kinni. Jagage toidublogi jaotisesse vastavalt kavas olevatele teemadele. Ja pidage iga jaotise blogi pidamise ajal vastavaid küsimusi asjakohasteks. Näiteks peab retseptipäevik sisaldama toiduvalmistamise meetoditega seotud sisu.
 • Ideaalne artikli pikkus on ajaveebi jaoks kolmsada kuni seitsesada sõna.
 • Parema mulje ja selguse saamiseks on soovitatav kasutada nimekirjade jaoks pistikprogrammi – olgu see küpsetuspäevikute koostisosade loend või protsessi etapid.
 • Enne fotode üleslaadimist on oluline failid õigesti nimetada. Kui sammude või üksikute roogade kuvamiseks on mitu fotot, peaksid nende failide pealkirjad sisaldama sammu, söögikorra nime ja postituse konkreetset teemat.
 • Lõpptoote pilt, millest räägitakse või millest õpetatakse, peaks olema postituse esiletõstetud foto.
 • Märksõnade kasutamine peamistes siltides ja artikli esimesed kakskümmend viis sõna annavad lugejale teada, mida nad kavatsevad lugeda.
 • Vältige sisu, retseptide või piltide kopeerimist teisest toidublogist. Kui mõni konkreetne retsept tundub ahvatlev, on parem plagiaatliku sisuga riskeerimise asemel seda proovida ja endale keerutada..

Teemaideed

Kirjanike blokeerimine on blogijate seas liiga levinud ja toidublogijad ei erine, ka neil võivad arutamiseks mõeldud teemad otsa saada.

Toidublogimise motivatsioon

“Toit on minu kirg”
88%
Et saaksin endale toidumaailmas nime panna
49%
Et mul oleks hääl, et saaksin öelda, mida tahan öelda
48%
Kirjutamine on minu kirg
44%
Lootuses muuta minu ajaveeb töökohaks
41%

Kuid ärge muretsege; tulime välja mõne ideega, et käivitada see loomeprotsess. Proovige järgmist:

 • Vaadake retsepte uuesti ja remixige neid
 • Proovige hooajalisi ja piirkondlikke toite
 • Rahvusvahelise köögi ülevaated
 • Restorani-, toote-, kokaraamat või turuülevaated
 • Kuidas valida piduliku söögi elemente
 • Köögi näpunäited ja nipid
 • Kokanduskursused, kursused ja akrediteeringud
 • Uued pakkumised, allahindlused, kupongid ja müük

Lisaks tekstile võib piltide, videote ja linkide kasutamine muuta sisu interaktiivsemaks, köitvamaks ja köitvamaks.

Köitvad visuaalid

Toidu erksate piltide pakkumine retseptide ja muu sisuga on ülitähtis, et publik ajaveebi vastu huvi tunneks. Lugejaid köidavad ahvatlevad visuaalid, näiteks toidupildid ja selged illustratsioonid.

Isegi põllul olevale algajale on mugav toidust pilte teha, kui võetakse arvesse järgmisi nõuandeid:

57% Pinterest kasutajad suhtlevad toiduga seotud sisuga, sisukategooriaga nr 1 ja see on toidublogide suunamisliikluse number üks allikas
 • Hoidke valgustus ühtlane. Vältige tarbetuid varje, hägusaid alasid ja teravaid kontraste.
 • Puhastage lauaplaat ja vältige lisaelementide lisamist taustale, kuna see võib vaatajad peamisest objektist eemale juhtida.
 • Sammudest fotode tegemine on hädavajalik, kuid ärge üle pingutage. Näiteks mikserisse veel ühe munakollase lisamist ei pea kinni püüdma, vaid sõtkumise üldine etapp tuleb visuaalselt näidata.
 • Kaardistage pildistamiseks vajalikud toimingud vaimselt ja kirjutage need meeldetuletuseks üles, et mitte korrata ainult fotograafia eesmärgil.
 • Proovige säilitada visuaalsuses järjepidevust, hoides fookuskaugust ja valgust kõigi piltide puhul sama, välja arvatud juhul, kui on vaja toidu makro- ja mikrodetaile.
 • Hoidke redigeerimine minimaalsena. Reguleerige helitugevust ja kärpige pilti segavad objektid välja.
 • Fotode ideaalne eraldusvõime on 72 dpi. See vastab veebi nõuetele ja selle laadimine ei võta kaua aega.
 • Jpg- või .png-vormingus salvestamine toimib võrgus renderdamisel kõige paremini.

Kui fotod vajavad pärast ajaveebisse üleslaadimist redigeerimist, on nende pööramise, kärpimise, suuruse muutmise ja ümbernimetamise võimalused saadaval otse WordPressi juhtpaneelilt.

Parimate toidublogide näited

Suurepärase toidublogi tegemine nõuab pühendumist, harjutamist ja aega.

Parimad toidublogid

Ja kui on vaja mõnda püüdlust ja suunda, leidub veebist palju. Vaadake neid populaarseid toidublogisid, mis on suunatud erinevatele nišidele:

Cooki Vabariik

Snehi poolt

Cook Republic - veebisaidi ekraanipilt

Melangery keetmine

kõrval Jelena

Cooking Melangery - veebisaidi ekraanipilt

Parimad veganblogid

Vegantoiduvalmistamise kohta on ka vegan toidublogisid, näiteks:

Oh ta helendab

kõrval Angela

Oh, ta helendab - veebisaidi ekraanipilt

Tervislik jälitamine

kõrval Leanne

Tervislik tegutsemine - veebisaidi ekraanipilt

Parimad taimetoitlaste ajaveebid

Seal on taimetoitlusega seotud ajaveebe, mis keskenduvad taimetoidule. Kaks parimat taimetoidu toidublogi on:

Archana köök

kõrval Archana

Archana köök - veebisaidi ekraanipilt

Loomulikult Ella

kõrval Erin

Loomulikult Ella - veebisaidi ekraanipilt

Korduma kippuvad küsimused

Siin on käsitletud tavalisemaid küsimusi, mida enamik inimesi ajab toidublogimist karjääriks.

Kui palju maksab toidublogi käivitamine?

Esialgu ei pea toidublogi olema kallis. Parem on alustada WordPressist, selle asemel, et kohandatud veebisaidile tuhandeid dollareid kulutada.

Oma ajaveebi fantastilise alguse saamiseks saate hostimise ja domeeni nii vähe kui 2,75 dollarit kuus.

WordPressi installimine on tasuta, kuigi see on väärt investeering, et saada premium-teema, mis on loodud spetsiaalselt toidublogi jaoks. See säästab kogu teema kohandamiseks kuluvat aega. On hea võimalus, et premium-teema sisaldab elemente, mida on vaja eduka toidublogi pidamiseks.

Millest peaksin blogi pidama?

Parim on blogi pidada asjadest, mida armastate ja mida tunnete kõige paremini. See näitab autentsust ja lugejad saavad tajuda sisu originaalsust. Teie isiksuse ehtne esindamine meelitab õiget publikut ja hoiab neid ringi.

See võimaldab toidublogijal näidata nende oskuste komplekti ja isiksust. Enamik inimesi armastab lugusid, visuaale, videoid ja ainulaadseid retsepte.

Sisuideede järgimine võib aidata toidublogijatel masse meelitada.

 • Algsed retseptid
 • Restoranide ülevaated
 • Toitumisfaktid
 • Kuulsuste söömisharjumused
 • Teatud piirkonna toidu ja restoranide uudised
 • Uuenduslikud näpunäited ja tehnikad toiduvalmistamiseks

Vältige Internetist leitud artiklite ja retseptide kopeerimist või keerutamist. Inimesed ja otsingumootorid saavad aimu, kas sisu on originaalne või mitte, ja see võib põhjustada ränki tagajärgi.

Kuidas oma toidublogi reklaamida??

Edendamine on samm-sammult protsess, mis nõuab hoolikat planeerimist ja strateegiat. Toidublogija peab teadusuuringute kaudu tundma oma niši ja vastavalt muutma oma turundustegevust. Tasuliseks ja orgaaniliseks reklaamiks on mitu kanalit.

Nagu suusõnaliselt, Facebooki reklaamid, YouTube’i kanalid, e-posti turundus, külaliste postitamine, mõjutajate turundamine ja teatud märksõnade otsingumootori optimeerimine. Enne alustamist on oluline omada plaani – vastasel juhul on see õnnemäng.

Kui edukad on toidublogid?

Toidublogid saavad tõsiste jõupingutustega kaasata veebis miljoneid kasutajaid ja teenida tuhandeid dollareid kuus.

Lisaks Pinch of Yumile on toidublogijate hulgas lugematu arv teisi edulugusid, mis tõestavad, kui tulus äri see on. Kaks head näidet edukatest ajaveebidest on Eelarve baitid ja Löödud köök – ja need pole isegi kõige paremad.

Kuidas toidublogijad saavad palka??

Toidublogijal on võimalik raha teenida mitmel viisil. Mõned neist on loetletud allpool.

 • Liituge reklaamivõrkudega – Need võimaldavad veebisaitide omanikel näidata oma lugejatele sihitud reklaame. Mida rohkem postitusi vaadatakse, seda rohkem raha see teenib.
 • Müüa reklaamipinda – Toidublogide lehtedel on palju ruumi reklaamide jaoks. Nende ruumide müümine või rentimine turundajatele võib olla kasumlik.
 • Spondeeritud sisu või külaliste postitused – Inimesed, ettevõtted või kaubamärgid võiksid soovida toidublogis kajastamist, kui sellele järgnevat tähelepanu hakatakse. Sel juhul maksavad nad blogijale oma sisu ajaveebi postitamise eest.
 • Sidusprogrammid – Blogija soovitab mõnda toodet või teenust ajaveebi kaudu ja teenib komisjonitasu iga selle kaudu tehtud müügi eest.
 • Müüge kokaraamat või e-raamat – Populaarsest, asjatundlikust või kogenud toidublogijast võib saada autor ja müüa oma loomingut oma ajaveebi kaudu.
 • Paku liikmeprogramme – Blogija saab tellitud alustel nende sisule juurdepääsu eest otse tasu võtta.
 • Toidufotograafia – Osavad toidifotograafid saavad teenida oma fotode müügiõiguse kaudu.

Investeerige natuke oma aega ja kogemusi oma ajaveebi kaudu uute teenimisviiside avastamiseks. Võimalik on leida uusi võimalusi konkreetse ajaveebi ainulaadseks raha teenimiseks.

Kui palju raha saate toidublogiga teenida?

Toidublogimist saab vastu võtta kui hobi või täiskohaga tööd. Tulemused sõltuvad toidublogija ajast, ressurssidest ja oskustest. Mida rohkem peab investeerima, seda suurem on investeeringutasuvus.

Mõne tuhande dollari teenimine kuus pole populaarsetele toidublogijatele probleem. Teatas Huffington Post et “Pinch of Yumi” taga asuv duo – Lindsay ja Bjork Ostrom – teenisid 2016. aastal 802 144,55 dollarit.

Kuid mitte iga toidublogi ei teeni nii palju. Näiteks sama duo Pinch of Yum teenis oma esimese kuuga vaid 20 dollarit. Seetõttu on ülioluline meeles pidada, et blogimise esimesed paar kuud on tõusuteeline võitlus.

Toidurahul on võimalus teenida sadu dollareid kuus pärast aastast järjepidevat ja kvaliteetset ajaveebi pidamist.

Kasulikud ressursid

 • Lisateave WordPressi kasutamise kohta (koos videoõpetustega)
 • Kuidas kirjutada ja luua suurepärast ajaveebi sisu
 • Kuidas reklaamida oma ajaveebi ja selle sisu
 • Kuidas oma blogist raha teenida
 • Toidublogijad, kellega vestlesime

Järeldus

Nüüd, kui toidublogi loomise põhialused on selged, on aeg hakata blogima. Saate sisu ette valmistada, suhelda ja minna viiruseks – selleks on vaja vaid rohkem liiklust juurde saada ja toidublogi raha teenida.

Edu saavutamine toidublogimise maailmas võib suurendada kellegi enesekindlust. See on rikastav kogemus suhelda teiste toidublogijatega, avastada uusi nippe ja proovida retsepte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map