Najlepšie WordPress Web Hosting

Sektor údajov

V tejto príručke sme zhromaždili a analyzovali údaje z troch zdrojov:


 • prieskum odborníkov WordPress (176 odpovedí)
 • zostavené odporúčania od najlepších blogerov (71 blogerov)
 • analyzované údaje z top výsledkov vyhľadávania (hodnotenie spoločností z top 50 výsledkov vyhľadávania)

Tieto informácie vám dajú jasnú predstavu o tom, ktorá webhostingová spoločnosť je najlepšou voľbou.

Top 3 výbery na základe výsledkov prieskumu

Bluehost

66 krát
odporúča

Priemerné hodnotenie
4.19

Choď oci

54 krát
odporúča

Priemerné hodnotenie
3.31

SiteGround

20 krát
odporúča

Priemerné hodnotenie
4,58

Majte na pamäti, že čím väčšia je spoločnosť, tým viac názorov získate a ktoré by mohlo ovplyvniť priemerné hodnotenie spoločnosti. V tejto súvislosti sú uvedené vyššie uvedené spoločnosti:

 • BlueHost – hostených 2 156 823 domén
 • GoDaddy (registračná spoločnosť, takže nie všetky domény sú skutočnými webovými stránkami) – hostených 43 163 218 domén
 • SiteGround – hostených 1 900 000 domén

Dáta zhromaždené z Webhostinggeeks.com 9. júna 2018

Podrobnosti o výsledkoch prieskumu


diagram

Stanoviská + odporúčania

Rating

Bluehost

67

4.23

Choď oci

57

3.31

SiteGround

24

4,58

Hostgator

18

3,95

InMotion Hosting

15

4,43

LiquidWeb

4

4,39

a2 Hosting

3

4,52

Dreamhost

3

4.27

NeamCheap

3

4.02

WebHostingHub

2

4.19

iPage

2

3,91

Malá oranžová

2

3,58

1 a 1

1

3.03

Názor odborníkov WordPress (Prieskum – 176 odpovedí)

Prieskum bol veľmi jednoduchý. Požiadali sme expertov, aby odporučili jednu hostingovú spoločnosť WordPress zo zoznamu alebo zaradili inú, ak nie je na zozname. Požiadali sme o dve možnosti Spoločnosti zdieľané WordPress a Spravované WordPress. Majte na pamäti, že niektoré spoločnosti poskytujúce webhosting poskytujú zdieľané aj spravované služby WordPress. Zdieľaný hosting stojí menej a bude stačiť na spustenie a spustenie blogu alebo webovej stránky. Po zvýšení návštevnosti vášho webu bude možno potrebné prejsť na spravovaný hosting (nie je to však potrebné). Ak chcete uviesť svoj názor, postupujte takto odkaz.

36

Choď oci

32

Bluehost

23

SiteGround

14

V pohybe

10

Hostgator

51

ostatné

Odporúčanie najlepších blogerov (71 názorov)

Skontrolovali sme webové stránky najlepších blogerov a skontrolovali, ktoré hostingové spoločnosti WordPress používajú a odporúčajú. Môžete skontrolovať zoznam blogerov tu, a výsledky tejto analýzy nižšie.

35

Bluehost

21

Choď oci

8

Hostgator

3

Dreamhost

2

hostmaster

12

ostatné

Hodnotenie z 50 najlepších výsledkov vyhľadávania

Zobrali sme zoznam všetkých spoločností, ktoré ľudia uviedli v prieskume, a získali sme ich skóre skóre od 50 najlepších výsledkov vyhľadávania Google. Môžete vidieť zhromaždené údaje tu a nižšie sú informácie s priemerným počtom získaných hodnotení.

Majte na pamäti, že niektoré informácie pochádzajú z webových stránok, na ktorých ľudia prezentujú recenzie editora. To znamená názor a hodnotenie jednej osoby na konkrétnu spoločnosť. Niektoré stránky však zhromažďujú recenzie používateľov a hodnotenia, ktoré by mohli odrážať verejnú mienku.

4,58

SiteGround

4,52

a2 hosting

4,43

V pohybe

4,39

LiquidWeb

4.27

Dreamhost

4.19

Bluehost

Ďalšie informácie na kontrolu

cena

Spravidla povedané, nakoniec zaplatíte niekde okolo 5 – 15 dolárov mesačne za zdieľaný hostingový plán programu WordPress plus váš ročný registračný poplatok za doménu. Nájdete skvelé ponuky a ponuky, ktoré pre webhosting dosahujú iba 1,00 USD / mesiac. Ak si prečítate Podmienky tejto ponuky, pochopíte, že ide o promo cenu, ak sa zaregistrujete pre viacročné balíčky. Po uplynutí tohto obdobia sadzba zvyčajne stúpne. Videl som ľudí prekvapených, keď príde dátum obnovenia, takže chceme, aby ste si toho boli vedomí. Ak chcete ísť na mesačné platobné plány, potom sa pozrite na sprievodcu najlepším mesiacom na mesiac hostingové plány WordPress.

Garancia vrátenia peňazí

Väčšina spoločností ponúka určité úplné doby návratnosti (30, 45, 90 dní) a v tomto období získate plnú náhradu. Niektoré spoločnosti môžu vidieť nároky na „záruku vrátenia peňazí kedykoľvek“. Zvyčajne to znamená, že pomernú čiastku dostanete späť po uplynutí navrhovaného obdobia. Prečítajte si ich „Podmienky služby“.

podpora

Väčšina spoločností dnes poskytuje technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vždy je však dobré vyskúšať ich e-mailom o polnoci a sobotných nociach, nedeľných dopoludňajších hodinách atď. Pozrite sa, ako dlho im trvá odpoveď. Okrem rýchlosti odpovedí skontrolujte, či sú technicky spôsobilé. Nechceli by ste sa zaregistrovať u hostiteľa, ktorý prevádzkuje skupina predajcov, ktorí vedia len to, ako predávať a neopravovať problémy.

Inštalácia jedným kliknutím

Aj keď má každý hostiteľ odlišné ovládacie panely, proces inštalácie WordPress bude podobný. Väčšina poskytovateľov hostingu ponúka inštaláciu WordPress jedným kliknutím a zistíte, že je veľmi jednoduché ju nastaviť. Zvyčajne sa na ovládacom paneli hostiteľa zobrazí ikona s textom „Inštalácia programu WordPress“. a je to také jednoduché, ako kliknúť na túto ikonu a podľa pokynov krok za krokom nainštalovať najnovšiu verziu programu WordPress.

uptime

Väčšina spoločností ponúkne 99,9% alebo 100% dostupnosti. Realita je taká, že každý server potrebuje čas na reštartovanie a opravu zlyhania hardvéru. Musíte pochopiť, že 0,01% výpadkov znamená, že váš server by mohol byť nedostupný približne osem a pol hodiny v priebehu roka. 99,9% teda nie je nejaká bláznivá spoločnosť s vysokým počtom sľubov, ktorá by vám v skutočnosti mala byť ešte vyššia. Realita je taká, že servery sú hardvérové ​​súčasti a hoci sú dosť spoľahlivé, čas od času si vyžadujú údržbu.

Rýchlosť zaťaženia

Rýchlosť vašich webových stránok je rozhodujúca a Spoločnosť Google oznámila táto rýchlosť stránky by mala vplyv na poradie vyhľadávania. Ak prehľadávate internet, možno nájdete niektoré stránky, ktoré vykonávajú testy rýchlosti rôznych hostiteľských spoločností. Tieto testy sú užitočné, ale výsledky sa môžu líšiť, pretože všetky tieto testy sa vykonávajú na základe výkonnosti jednej webovej stránky hostenej na jednom serveri poskytovateľa hostingu. Tieto testy sú preto zbytočné a neprinášajú vám žiadnu hodnotu, pretože neviete, ako by vaše stránky fungovali. Akonáhle nastavíte svoje webové stránky u poskytovateľa hostingu, ktorého si vyberiete, bude potrebné skontrolovať vaše webové stránky a pracovať na zlepšení tohto faktora. Tu je niekoľko bezplatných nástrojov, ktoré môžete použiť na otestovanie vašej rýchlosti Loadimpact, Pingdom, Google PageSpeed.

zálohy

Jedna vec, ktorú musíte venovať, je záloha. Medzi možnosťami zálohy webových hostiteľov môže byť obrovský rozdiel. Je dôležité mať dobrý plán zálohovania, takže najlepšou voľbou by bol hostiteľ, ktorý vykonáva denné zálohovanie. Najhoršou možnosťou by bolo ísť s hostiteľom, ktorý nemá žiadny plán zálohovania. Mnoho webových hostiteľov ponúka zálohy za príplatok, takže si to overte. Ak sa cena zdá byť primeraná, potom je to najvýhodnejšie za cenu. Pamätajte, že ak váš web klesne a nemáte žiadnu zálohu, neexistuje spôsob, ako ho získať späť. Opakujem ešte raz: pravidelné zálohovanie je nevyhnutné!

SSL certifikát

Ak plánujete predaj tovaru alebo služieb prostredníctvom svojich webových stránok, možno budete chcieť zistiť, či vám webový hostiteľ umožňuje nastaviť SSL (Secure Sockets Layer). Možno ste to videli na iných stránkach, kde ich webová adresa začína reťazcom „https: //“ namiesto „http: //“. Ak plánujete zhromažďovanie informácií o platbách kreditnou kartou, budete potrebovať certifikát SSL. Keďže však spoločnosť Google oznámila, že ako hodnotiaci faktor použije „https: //“, znamená to, že ak ju použijete, vaše webové stránky sa môžu umiestniť vyššie, čoraz viac webových stránok sa začalo prepínať na zabezpečené pripojenia. Preto je dôležité skontrolovať, či je k dispozícii skôr, ako sa k hostiteľovi zaviažete.

Poloha serverov

Ak nezostanete v USA, máte možnosť hosťovať svoje stránky u niektorého miestneho poskytovateľa. Mohlo by byť jednoduchšie vybaviť podporu a v prípade potreby ich kontaktovať telefonicky alebo navštíviť. Internet je globálny a môžete otvoriť ľubovoľnú webovú stránku bez ohľadu na to, kde sa nachádza. Napríklad, ak má web francúzsku webovú adresu, neznamená to, že je skutočne na serveri umiestnenom vo Francúzsku. Aj keď sa dáta pohybujú vysokou rýchlosťou, medzi serverom a počítačom používateľa sa vždy vyskytne väčšie časové oneskorenie. Najlepším riešením by bolo nájsť vaše webové stránky na serveri, ktorý je najbližšie k publiku. Nezabudnite teda skontrolovať, kde webový server umiestňuje svoje servery.

Rýchly prehľad top 3 výberov

Bluehost

Bluehost

66 krát
odporúča

Priemerné hodnotenie

4.19

BlueHost vyrástol bok po boku s internetom. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a je jednou z najväčších hostingových spoločností na svete a mnoho najlepších blogerov to odporúča. Spoločnosť, ktorá je vo vlastníctve spoločnosti Endurance International Group, prevádzkuje viac ako dva milióny webových stránok.

Pros

 • prispôsobiteľný cPanel
 • dobrý čas prevádzky
 • veľká podpora
 • špecializovaný hosting WordPress

Zápory

 • nákladné ďalšie funkcie
 • nedostatok možností pre tvorcov webových stránok
 • nejasné ceny za hostingové plány

cena

Zdieľaný hosting (právo na WordPress) so zľavou: Štartovací plán začínajúci na 2,75 USD.

Poznámka: Hostingové balíčky majú zníženú sadzbu pre zákazníkov, ktorí nakupujú prvýkrát, a majú časové obmedzenia.

Choď oci

Choď oci

54 krát
odporúča

Priemerné hodnotenie

3.31

Spoločnosť GoDaddy bola založená v roku 1997 a začala ako registrátor domén a rozvetvovala sa na webhosting. Dnes je to jediný najväčší registrátor akreditovaný ICANN, ktorý obsluhuje viac ako 12 miliónov zákazníkov. GoDaddy je tiež známy svojimi reklamami Super Bowl a NASCAR. Niet pochýb o tom, že je to obrovský obor v hostiteľskom priemysle.

Pros

 • veľa hostingových plánov
 • vynikajúca dostupnosť
 • Servery Windows a Linux pre všetky plány

Zápory

 • platený tvorca webových stránok
 • obmedzené e-mailové adresy
 • neúnavný výpredaj

cena

Hosting WordPress so zľavou: Základný plán od 3,99 dolárov.

Poznámka: Hostingové balíčky majú zníženú sadzbu pre zákazníkov, ktorí nakupujú prvýkrát, a majú časové obmedzenia.

Siteground

SiteGround

20 krát
odporúča

Priemerné hodnotenie

4,58

V roku 2004 bola súkromná spoločnosť SiteGround založená v koľaji skupinou sprievodcov univerzitných technológií. Globálny hráč, ústredie SiteGround so sídlom v Bulharsku, ktoré nazývalo Silicon Valley krajín východného bloku. Spoločnosť má servery v Chicagu, Amsterdame a Singapure. V tejto súvislosti je ťažké nájsť sťažnosti
hostiteľ; zákazníci sú zvyčajne so službou spokojní.

Pros

 • vynikajúci podporný servis
 • vysoká prevádzková doba
 • môžete zvoliť umiestnenie servera
 • pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Weebly

Zápory

 • obmedzené miesto na disku pre lacný plán zdieľaného hostenia
 • žiadne bezplatné doménové meno

cena

Zdieľaný hosting (vhodný pre WordPress) so zľavou: plán spustenia začínajúci na 3,95 dolárov.

Poznámka: Hostingový balíček odráža 60% zľavu v prvom období pre zákazníkov, ktorí nakupujú prvýkrát.

Ďalší poskytovatelia hostenia WordPress

GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks bola založená v roku 2008 v Kalifornii. Je to jedna z najtransparentnejších spoločností, s ktorými sme sa stretli, a spoločnosť GreenGeeks poskytuje priame informácie o svojich službách. Na malom písme nie je nič skryté.

Ak zdieľate naše obavy týkajúce sa životného prostredia, budete radi, že viete, že servery GreenGeek sú poháňané vetrom 300 percent. To ich stavia na popredné miesto medzi environmentálne najpriaznivejšie hostingové spoločnosti.

Pros

 • jeden z najviac ekologicky uvedomelých hostiteľov
 • 99,99 percenta dostupnosti
 • elegantný prístrojový panel
 • jedno prihlásenie na všetko

Zápory

 • chýba podpora komunity
 • nekonzistentné časy načítania
 • neschopnosť získať samostatné cPanel login

cena

Hosting WordPress so zľavou: Štartovací plán začínajúci na 3,95 dolárov.

Poznámka: Hostingové balíčky majú zníženú sadzbu pre zákazníkov, ktorí nakupujú prvýkrát, a majú časové obmedzenia.

KINŠTA

KINŠTA

Kinsta je špičkovým poskytovateľom hostenia WordPress s infraštruktúrou založenou na platforme Google Cloud Platform. Podnikajú už viac ako päť rokov a poskytujú špičkové služby. Ich hosting je vhodný pre široké spektrum používateľov vrátane malých a veľkých podnikov.

Kinsta má mnoho pozoruhodných funkcií, okrem rýchlej obsedantnej architektúry a vysokej bezpečnostnej siete má aj tím podpory odborníkov WordPress pracujúci nepretržite a vybudovali MyKinsta, vlastný riadiaci panel stránok od základov.

Pros

 • pravidelné kontroly dostupnosti, úplné denné zálohy, skenovanie škodlivého softvéru, bezplatná záruka opravy hackov
 • informačný panel pre správu stránok zostavený na mieru
 • SSL zadarmo
 • zadarmo CDN
 • Prístup SSH
 • bezplatné migrácie

cena

Plány spoločnosti Kinsta začínajú od 30 dolárov. Pri všetkých predplatných ponúkajú 2 mesiace voľna.

záver

Nájdenie najlepšieho poskytovateľa webhostingu pre WordPress pre vašu novú webovú stránku by mohlo byť trochu náročné. Najmä ak je pre vás niektorá z terminológií nová. Dúfame, že vyššie uvedené informácie vám pomôžu vybrať najspoľahlivejšieho a najuznávanejšieho hostiteľa WordPress na základe všetkých zhromaždených údajov. Každá z troch najväčších hostingových spoločností WordPress poskytuje vynikajúce služby a pomoc. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, pretože sme otestovali všetkých najlepších poskytovateľov hostingu v odbore.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map