Najlepšie online formuláre a prieskumné nástroje do roku 2020

Online formuláre a nástroje prieskumu sú najlepším spôsobom priameho spojenia so zákazníkmi online. Prostredníctvom týchto dvoch jedinečných komunikačných kanálov môžete pre svoje webové stránky zhromažďovať cenné informácie o zákazníkoch a uskutočniteľné spätné väzby od zákazníkov. To je presne dôvod, prečo sa online formuláre a nástroje prieskumu online urobili tak populárnymi.


Je dôležité poznamenať, že všetky tieto nástroje sa líšia, pokiaľ ide o to, ako ľahko sa používajú, aké funkcie ponúkajú a ako bude vyzerať forma a prieskum na konci. Preto je dôležité nájsť tú, ktorá vyhovuje vašim potrebám a že vaši zákazníci budú pre vás príťažliví a ľahko sa používajú.

Čo sú online formuláre a prieskumy?

Kolíky na bočnom obrázku

Online formuláre môžu byť celé webové stránky alebo môžu byť použité ako prvok na vašej vstupnej stránke. Bežne sa nachádzajú na vstupných a kontaktných stránkach a umožňujú používateľom zadávať požadované údaje a potom ich posielať e-mailom. Môžu sa tiež použiť na to, aby umožnili používateľom prístup k špeciálnemu obsahu po odoslaní formulára, ako je bezplatný sprievodca, ebook alebo predplatné na e-mailový spravodaj.

Online prieskumy sú mladšími príbuznými osobných a telefónnych prieskumov starých škôl. V jadre sú stále rovnaké – používajú sa na zhromažďovanie názorov zákazníkov na konkrétnu záležitosť alebo na iný druh informácií. V podstate ide o online dotazník, ktorý vaša cieľová skupina môže vyplniť na cestách alebo z pohodlia svojich domovov.

Prečo potrebujete online formulár a prieskumné nástroje?

Ako vidíte, online formuláre a nástroje prieskumu majú jedinečnú kapacitu na otvorenie vášho podnikania až do neustálej spätnej väzby. Ale prečo potrebujete nástroje? Ak chcete vytvárať formuláre a prieskumy, musíte vedieť, ako kódovať.

Základné požiadavky na vytvorenie dobre vyzerajúcej online formy sú znalosti v HTML, CSS, Bootstrap a PHP. Pre online prieskumy budete musieť pridať vedomosti o správe databázy.

Na druhej strane nástroje online formulárov a prieskumov nevyžadujú žiadne predchádzajúce technické alebo kódovacie znalosti. Pomocou nich môžete vytvoriť úplne funkčné a skvelo vyzerajúce online formuláre a prieskumy v priebehu niekoľkých minút.

Zoznam najpopulárnejších online formulárových a prieskumných nástrojov

Online formuláre a prieskumy sú veľmi užitočné, keď chcete požiadať svojich zákazníkov, aby zanechali osobné informácie alebo poskytli ich hodnotnú spätnú väzbu. Tu nájdete zoznam najlepších online nástrojov na vytváranie formulárov a prieskumov, ktoré môžete použiť na vytváranie výkonných formulárov a prieskumov.

SurveyMonkey

SurveyMonkey

SurveyMonkey je softvér na zisťovanie online, ktorý vám pomáha vytvárať a spúšťať profesionálne online prieskumy. Je to veľmi výkonná a dobre známa online aplikácia.

Formstack

Formstack

Formstack je ľahko použiteľný online tvorca formulárov, ktorý vám umožňuje vytvárať a vytvárať značky bez znalosti kódovania.

Navštívte Formstack
TypeForm

TypeForm

Typeform je webová platforma na zhromažďovanie a zdieľanie informácií konverzačným a ľudským spôsobom. Pomocou Typeform môžete vytvárať pútavé a konverzačné online formuláre, prieskumy, kvízy, vstupné stránky a oveľa viac.

Formuláre Google

Formuláre Google

Google Forms je bezplatná služba, pomocou ktorej môžete vytvárať online prieskumy a kvízy a posielať ich iným ľuďom.

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey je jediná platforma prieskumu, ktorá vám umožní zachytiť údaje kdekoľvek, dokonca aj offline, či už potrebujete zbierať údaje osobne alebo posielať prieskumy online..

Srdcový rytmus klienta

Srdcový rytmus klienta

Client Heartbeat je riešením pre spätnú väzbu od zákazníkov a správu prieskumov, ktoré vám umožňujú regulovať a automatizovať prieskumy vašich zákazníkov

SurveyGizmo

SurveyGizmo

SurveyGizmo je online prieskum a softvér na vytváranie formulárov, ktorý pomáha obchodným profesionálom a výskumníkom odpovedať na ich najdôležitejšie otázky.

Survicate

Survicate

Survicate je nástroj, ktorý pomáha vlastníkom firiem a obchodníkom s identifikáciou zákazníckeho trendu, správania sa a ďalšie pomocou widgiet webových stránok, ktoré fungujú ako nástroje prieskumu, ktoré používateľom pomáhajú spravovať krátke prieskumy a získavajú spätnú väzbu od zákazníkov o webe, jeho produktoch a službách..

Navštívte Survicate
Polldaddy

Polldaddy

PollDaddy je služba, ktorá poskytuje widgety pre dopytovanie pre blogy, webové stránky a sociálne siete.

Formsite

Formsite

Formsite je služba, ktorá umožňuje netechnickým používateľom vytvárať webové formuláre a prieskumy v profesionálnej kvalite bez skúsenosti s kódovaním HTML alebo HTML.

GetSiteControl

GetSiteControl

GetSiteControl je bezplatný nástroj, ktorý vydavateľom pomáha pri vytváraní potenciálov a zapojení používateľov. Prináša 7 miniaplikácií s výzvou na akciu v jednom doplnku.

Formáty HubSpot

Formáty HubSpot

Bezplatný tvorca formulárov HubSpot vám pomôže bez námahy previesť anonymných návštevníkov webových stránok na potenciálnych zákazníkov. Každý, kto vyplní váš formulár, bude automaticky smerovaný do HubSpot CRM, čo je zadarmo. Vzťah s touto osobou môžete ďalej spravovať nastavením úloh pripomenutia, volaním im alebo poslaním osobného e-mailu s osobnými údajmi..

Navštívte HubSpot Forms
logo formplus

Formplus

Formplus je webová aplikácia, ktorá pomáha používateľom vytvárať jednoduché online formuláre s výkonnými funkciami. Netechnickí používatelia môžu vytvárať formuláre s podmienenou logikou, integráciou platieb, poľami zhromažďovania podpisov, opakujúcimi sa údajmi a analytikou. Formuláre je možné vyplniť offline aj prostredníctvom SMS.

Logo SGS

SoGoSurvey

SoGoSurvey je platforma pre správu spätnej väzby, ktorá klientom pomáha zlepšovať skúsenosti zákazníkov, zhromažďovať spätnú väzbu od výrobkov a zvyšovať zapojenie zamestnancov.

Logo odpovede

Responsesuite

Responsesuite – premena spätnej väzby na predaj. ResponseSuite využíva inteligenciu prieskumov, aby viac vašich zákazníkov nakupovalo častejšie vaše výrobky.

logo jotform

Mobilné formuláre JotForm

JotForm Mobile Forms je online tvorca formulárov, ktorý vám umožňuje vyplniť formuláre a prieskumy, dokonca aj offline. Svoje formuláre si môžete prispôsobiť pridaním pokročilých polí formulárov a priradenie formulárov, ktoré ste vytvorili, svojim spolupracovníkom pre ľahkú spoluprácu.

feedier logo

Feedier

Feedier je nástroj na spätnú väzbu, ktorý vyniká od konkurencie s všestranným prístupom, veľmi atraktívnym a vylepšeným zážitkom pre používateľov, ako aj so schopnosťou poskytovať odmeny po dokončení spätnej väzby..

Navštívte Feedier
leadquizzes logo

LeadQuizzes

LeadQuizzes je online nástroj na vytváranie prieskumov a kvízov, ktorý vám umožňuje zvýšiť počet potenciálnych zákazníkov a dozvedieť sa viac o svojom publiku. Či už potrebujete ďalších 50 potenciálnych klientov mesačne alebo 50 000, LeadQuizzes vám môže pomôcť rásť.

logo prieskumu ziskov

Prieskumník ProProfs

ProProfs Survey Maker je výkonný prieskumný softvér založený na SaaS, ktorý pomáha profesionálom vytvárať pútavé online prieskumy ako NPS, prieskumy so skóre, prieskumy v aplikácii, kvízy a prieskumy verejnej mienky.

Logo Engagebay

Formy EngageBay

EngageBay Forms je jednoduchý, výkonný a konečný tvorca formulárov ZDARMA. Každý, kto vyplní váš formulár, bude automaticky smerovaný do systému EngageBay CRM. Vytvorte responzívne a krásne formuláre behom niekoľkých minút.

záver

Online formuláre a prieskumy sú účinnými metódami zhromažďovania informácií o vašich zákazníkoch online. Môžete ich začať používať dodnes vďaka nástrojom uvedeným vyššie. Dúfame, že tieto informácie vám pomôžu vybrať nástroj, ktorý vyhovuje vašim špecifickým potrebám a ktorý sa vám aj vášmu cieľovému publiku bude páčiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map