Najlepšie nástroje pre webovú analýzu do roku 2020

Ak neviete, ako udržiavať aktívny web, ktorý bol vytvorený v súlade so súčasnými trendmi, vaša firma na dnešnom trhu nemôže fungovať správne, bez ohľadu na vaše odvetvie..


Ak však chcete vytvoriť výnosnú webovú stránku, musíte ju umiestniť pod lupu. Jediným efektívnym spôsobom, ako vylepšiť a prispôsobiť svoje webové stránky potrebám vašej cieľovej skupiny, je podrobiť ich analýze.

Z tohto dôvodu sa musíte dozvedieť viac o nástrojoch na webovú analýzu, prehĺbiť ich rozmanitosť a zistiť, ako ich použiť na svojich webových stránkach..

analytika

Príručka pre začiatočníkov k službe Google Analytics

V tejto príručke budeme diskutovať o rôznych analytických nástrojoch a o tom, ako vám môžu pomôcť zlepšiť rôzne aspekty vášho podnikania poskytnutím dôležitých informácií o používateľských informáciách..

Prečítajte si Sprievodcu

Čo je to analýza webových stránok?

graf

Analýza webových stránok zahŕňa celý rad procesov vyvinutých na sledovanie správania návštevníkov na vašom webe.

Vďaka nástrojom na analýzu webových stránok môžete svoj web zmeniť na mapu. Táto mapa vám ukáže najobľúbenejšie regióny vášho webu, ale môže vás tiež nasmerovať na oblasti, ktoré sú úplne zanedbávané a zriedka navštívené..

Táto vetva CRM vám tiež umožňuje sledovať kliknutia vašich návštevníkov. Ich cestu môžete sledovať od prvej stránky, na ktorú pristáli, až po dokončenie nákupu alebo opustenie košíka.

Skvelá vec, o týchto nástrojoch je, že môžu predviesť vaše údaje nie v rozsiahlom zozname údajových listov, ktoré je ťažké interpretovať a je ťažké ich prečítať, ale vo forme grafov, grafov a tabuliek..

Prečo potrebujete nástroje na webovú analýzu?

Vďaka vráteným údajom, výsledkom analýzy webových stránok, ste schopní vykonať určité upgrady, ktoré zvýšia návštevnosť vášho blogu alebo webovej stránky, vyvolajú lojalitu k vašim existujúcim zákazníkom a pomôžu vám zhromaždiť nových..

Keď na svoje webové stránky použijete analytické nástroje, získate cenné informácie o správaní návštevníkov vašich webových stránok. Budete mať možnosť rozvíjať vzorce, ktoré sa točia okolo najpredávanejších produktov, opustení nákupu a oblastí, ktoré vaši návštevníci považujú za problematické.

Po zhromaždení týchto informácií budete môcť na svojom webe vykonať účinné úpravy. Keď sa zbavíte závad na webe a optimalizujete svoje stránky pomocou príkladov najpopulárnejších, budete môcť zvýšiť spokojnosť zákazníkov..

Okrem toho sa webové analytické nástroje môžu použiť aj ako prostriedok na prieskum trhu. Sledovaním krokov vašich návštevníkov webových stránok sa môžete dozvedieť o ich preferenciách, zistiť, čo sa vám najviac páči vo vašej ponuke, a vylepšiť ich v súlade s týmito údajmi.

Zoznam najpopulárnejších nástrojov na webovú analýzu

Je však potrebné nájsť správne vybavenie. Iba s kvalitnými nástrojmi môžete zhromažďovať cenné informácie o svojich webových stránkach, návštevníkoch a dopyte vo vašom odvetví. Nasledujúci zoznam obsahuje najobľúbenejšie webové analytické nástroje, ktoré sa už osvedčili ako účinné, takže by ste mali začať s jeho vyhľadávaním prehliadaním..

Crazyegg

Crazyegg

Crazy Egg je online aplikácia, ktorá vám ponúka nástroje na sledovanie očí, ako napríklad mapa máp, mapa rolovania, overlay a konfety na sledovanie prevádzky webových stránok. Crazy Egg vám poskytuje konkurenčnú výhodu pri vylepšovaní vašej webovej stránky v srdcovom rytme bez vysokých nákladov.

Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics je bezplatná služba na analýzu webových stránok, ktorú ponúka spoločnosť Google a ktorá sleduje a zaznamenáva návštevnosť webových stránok. Umožní vám zmerať NI vašej reklamy a sledovať vaše stránky a aplikácie Flash, video a sociálne siete.

Clicky

Clicky

Clicky je kompletný webový analytický nástroj, ktorý vám umožní vidieť takmer všetko, čo by ste kedy mohli o návštevnosti svojich webových stránok očakávať. Kombinuje historické vykazovanie s monitorovaním webových stránok v reálnom čase tak, aby bolo ľahké a elegantné.

Navštívte Clickyho
Pingdom

Pingdom

Pingdom vám ponúka jediné platformové riešenie na sledovanie dostupnosti a výkonu vašich webových stránok, serverov alebo webových aplikácií.

SimilarWeb

SimilarWeb

SimilarWeb je nástroj na optimalizáciu webového prenosu, ktorý sa odlišuje od ostatných konkurenčných nástrojov na hodnotenie a porovnávanie webových stránok tým, že využíva obrovskú ponuku údajov o toku kliknutí, ktoré pochádzajú z doplnkov prehľadávača..

Štatistiky PageSpeed

Štatistiky PageSpeed

Google PageSpeed ​​je skupina nástrojov spoločnosti Google Inc, ktorá slúži na pomoc pri optimalizácii výkonu webových stránok.

ClickMeter

ClickMeter

ClickMeter je kompletný a definitívny nástroj, ktorý vám umožňuje spravovať presmerovanie, sledovať udalosti a monitorovať stav všetkých vašich externých odkazov (zdroje návštevnosti).

Navštívte ClickMeter
piwik

piwik

Piwik je bezplatná softvérová platforma na webovú analýzu na stiahnutie, ktorá poskytuje podrobné správy o vašom webe a jeho návštevníkoch vrátane vyhľadávacích nástrojov a kľúčových slov, ktoré používali, jazyka, ktorým hovoria, stránok, ktoré sa im páčia, súborov, ktoré sťahujú, a ešte oveľa viac

Woopra

Woopra

Woopra je ľahko použiteľná aplikácia na sledovanie a analýzu webových stránok v reálnom čase, ktorá vám umožní sledovať aktivity na webe a v mobilných zariadeniach, formuláre, e-maily, podporné lístky a ďalšie informácie na jednom mieste pomocou analýzy zákazníkov..

logo supermetrie

Supermetrics

Supermetrics je popredný nástroj na automatizáciu reportovania pre PPC, SEO, sociálne a webové analýzy. Pomáha digitálnym obchodníkom bez námahy reportovať, monitorovať a analyzovať ich marketingové metriky v Tabuľkách Google, Google Data Studio, Excel a všade tam, kde chcú údaje používať..

Navštívte Supermetrics

záver

Pomocou nepretržitého používania kvalitných nástrojov na webovú analýzu môžete zhromažďovať vysoko cenné a pomerne presné údaje o svojej webovej stránke. Na základe informácií o správaní návštevníkov vašich webových stránok budete môcť vykonať všetky potrebné úpravy a uspokojiť tak dopyt svojho trhu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map