Najlepšie bezplatné logo Maker 2020

Či už hľadáte skvelé logo pre kanál YouTube alebo vytvárate obchodné logo – nájsť najlepšieho výrobcu loga na trhu nie je ľahká úloha. Pokiaľ ide o budovanie značky, vaše logo je v popredí vašej spoločnosti – a práve preto je jeho realizáciou taká rozsiahla úloha..


Predstavte si základné logá celej histórie. Sú všade, kam sa pozriete. Váš telefón, váš televízor a dokonca aj toaletný papier sú zreteľne označené logom spoločnosti, ktorá ich vyrába. Preto je dôležité, aby vaše logo vynikalo z davu. Logo by malo mať veľa rôznych vecí.

Dobré logo by malo byť chytľavé, nezabudnuteľné, ale dostatočne jednoduché. Rozpoznávanie značky spočíva hlavne na logách a službách, ktoré poskytuje spoločnosť za grafikou. Coca-Cola, Apple, McDonald’s majú zreteľné a rozpoznateľné logá. Štúdie ukazujú, že zlaté oblúky sú uznávané viac ako kresťanský kríž. Pokiaľ ide o vytvorenie chytľavého, príjemného a nezabudnuteľného loga, môžete sa obrátiť na tvorcu alebo dizajnéra loga. Druhou možnosťou je navrhnúť si vlastné logo sami, aj keď je to sila bezplatného výrobcu loga.

Zatiaľ čo prémiové nástroje existujú a ponúkajú veľa výhod a výhod na rozdiel od ich bezplatných náprotivkov – dostupnosť bezplatných log je bezkonkurenčná. Väčšina prémiových nástrojov na tvorbu loga vám umožní vytvoriť logo úplne od začiatku, ale ak sa pokúsite exportovať ho do svojho počítača, požiadajte o platbu. Preto sú bezplatní tvorcovia logov takí preslávení – umožňujú ohromujúci dizajn loga zadarmo.

3 najlepší tvorcovia logov – máj 2020

ODPORÚČAME
Logo spoločnosti Wix Logo MakerWix Logo Maker je tvorca loga bez problémov.návšteva
Wix Logo Maker
Logo spoločnosti Tailor BrandsKrajčírske značky je najmodernejší nástroj na tvorbu loga.návšteva
Krajčírske značky
Logo miestaPlaceit je nástroj, ktorý umožňuje komukoľvek navrhnúť profesionálne logo v priebehu niekoľkých minút.návšteva
Placeit

Top 10 najobľúbenejších tvorcov loga

Nie každé logo na trhu je dobré a nie všetky populárne možnosti sú životaschopné. Aj keď existujú milióny rôznych nástrojov, ktoré vám pomôžu vytvoriť jeden zo základných grafických prvkov, ktoré má vaša spoločnosť, na trhu existuje malý počet dobrých nástrojov. Ak hľadáte tvorcu loga online, nechcete používať nič, čo nebude štandardné..

Najlepšie nástroje by mali mať veľa rôznych vecí, napríklad:

 • Mnoho grafických možností
 • Filtre, predvoľby a prvky CAD
 • Mnoho úprav a možností prispôsobenia
 • Mnoho úprav a možností prispôsobenia
 • Obrovská farebná paleta a farebný návrh
 • Možnosti a nástroje tvaru, veľkosti a formy

Prémiové logá nie sú rýchle logá, a ak chcete vytvoriť logo svojej firmy, budete musieť investovať nejaký čas, peniaze a úsilie. Keď uvažujete o vytvorení takého loga, možno budete chcieť vyskúšať a vyskúšať najobľúbenejšie možnosti na trhu.

Materiály na kreslenie bočných obrázkov

Všetky tieto nástroje predstavujú najmodernejšie možnosti, ktoré vám majú pomôcť vytvoriť profesionálne vyzerajúce logo. Ak chcete, aby sa vaše logo objavilo, budete sa chcieť dozvedieť niečo viac o farbách, vytvorení loga, a dokonca zvážte vytvorenie vlastného loga od nuly. Aj keď šablóny môžu prácu omnoho ľahšie, jednoduchšie a rýchlejšie zrýchliť – ak hľadáte úplne vlastné logo, budete ho chcieť vytvoriť úplne od nuly bez akéhokoľvek vopred pripraveného obsahu alebo požadovať služby profesionálneho návrhára loga..

1. Wix Logo Maker – dizajn loga bez väčších problémov
2. Prispôsobené značky – najmodernejší nástroj na tvorbu loga
3. Canva Logo Maker – bezplatný tvorca logov s mnohými možnosťami
4. Hatchful by Shopify – ideálny nástroj na vytváranie loga pre podnikanie
5. Logo Maker Squarespace – jednoduchý, úhľadný a efektívny nástroj
6. Ucraft Logo Maker – ohromujúci nástroj s mnohými predvoľbami a šablónami
7. FreeLogoDesign – kreatívny nástroj zameraný na prispôsobenie
8. LogoMaker – profesionálny, ale jednoduchý a rýchly nástroj na tvorbu loga
9. NameCheap Logo Maker – horný riadok pre tvorbu loga
10. LogoMakr – rozsiahly nástroj s vopred navrhnutými šablónami
Wix Logo Maker

Domovská stránka Wix Logo Maker

Ak hľadáte generátor loga, ktorý vám pomôže vytvoriť logo online bez väčších problémov, zistíte, že tvorca loga Wix spĺňa všetky vaše požiadavky. Toto logo tvorca je vynikajúci nástroj. Kreatívny potenciál tohto nástroja je fantastický. Logo môžete navrhnúť pre svoju firmu, vizitky, kanál YouTube a na akýkoľvek iný účel v priebehu niekoľkých minút. Nevyžadujete žiadne predchádzajúce skúsenosti s návrhom loga, pokiaľ si uvedomujete zlaté pravidlá – najlepšie logo je úhľadné, nezabudnuteľné a široko použiteľné.

Proces vytvárania je taký jednoduchý, ako povedať nástroju, čo hľadáte, o čom je vaša firma a ako má vyzerať vaše logo. Potom zostáva všetko, čo zostane, vy a vy budete môcť používať svoje fantastické logo kdekoľvek.

Kľúčové vlastnosti

 • Komerčné použitie – po vytvorení loga vlastníte práva naň a môžete ho komerčne používať
 • Výkonné možnosti úprav – vyberte si zo širokej škály farieb, písiem a vzorov a prispôsobte svoje logo
 • Tvorba loga zadarmo – vytvorte svoje logo úplne zadarmo a vyskúšajte si ho vo formáte s nízkym rozlíšením
 • Vytvorte si logo od nuly – s Wixom môžete vytvoriť úplne vlastné logo ľubovoľným spôsobom
 • Sprievodná tvorba loga – ak chcete rýchle logo, nástroj na vytváranie loga Wix vám pomôže automatizáciou niektorých procesov
 • Možnosti spájania – vytvorte si svoje logo a svoje webové stránky pomocou balíka Wix v balíku balíkov a získajte ďalšiu zľavu

stanovenie ceny

 • Prototyp Logo – zadarmo
 • Základné logo – 12,99 USD
 • Profesionálne logo – 12,99 dolárov
 • Profesionálne logo + balík webových stránok – 99,99 dolárov

Krajčírske značky

Domovská stránka Prispôsobené značky

Nástroj na tvorbu loga online spoločnosti Tailor Brands je celkom jasný. Je šitý na mieru, aby pomohol značkám vytvoriť pútavé a nezabudnuteľné logo. Kreatívny potenciál tohto nástroja je rovnako obrovský ako akýkoľvek iný v tomto zozname a umožňuje vám rýchlo vytvoriť logo vašej firmy..

Zadajte všetky požadované informácie a získate hrubý prehľad o tom, ako bude vyzerať váš konečný produkt. Potom je len na vás, aby ste svoje logo vyleštili a prispôsobili. Akonáhle ho dostatočne vyleštíte, môžete si ho stiahnuť v dvoch rôznych formátoch. Najlepší nástroj na vytváranie log, napríklad Tailor Brands, vám umožní stiahnuť rozšírenú verziu loga aj logo s priehľadným pozadím. Priehľadné pozadie vám umožní použiť vaše nové logo na akýkoľvek produkt, kartu alebo miesto, ktoré chcete, bez ohľadu na životné prostredie.

Kľúčové vlastnosti

 • Rýchla tvorba loga – vytvorte rýchle logo zadaním názvu spoločnosti do automatického generátora loga
 • Vyberte si svoje preferencie – nástroj na automatické generovanie loga vám umožňuje zadať svoje preferencie, aby ste dostali lepšie optimalizované logo
 • Prispôsobte si svoje logo sami – po vytvorení nástroja sa môžete prihlásiť a doladiť ho sami
 • Vyberte si z mnohých sektorov – Nástroj na automatické generovanie loga zabezpečí, že logo bude smerovať k vášmu odvetviu
 • Možnosti zmeny veľkosti – Po vytvorení zábavného loga ho môžete zmeniť na 21 rôznych veľkostí pre všetky jeho aplikácie

stanovenie ceny

 • Low Res – Free
 • Základné – 3,99 USD
 • Štandardná – 5,99 dolárov
 • Prémium – 12,99 dolárov
Ďalšie informácie nájdete na stránke Tailor Brands >>

Canva Logo Maker

Domovská stránka Canva Logo Maker

Tvorca loga Canva je jednou z najlepších možností na trhu. Poskytuje vám všetky potrebné nástroje na vytvorenie atraktívneho, vzrušujúceho a skvelo vyzerajúceho loga v priebehu niekoľkých minút. Vytvorenie loga pre časť, produkt alebo čokoľvek, čo nie je hlavným lákadlom, niekedy nevyžaduje veľa práce.

Vaše pôvodné logo značky a spoločnosti by malo byť vždy v úplnom centre pozornosti. Preto je veľmi užitočný silný reakčný potenciál, ktorý prináša online logo spoločnosti Canva na stôl. Starostlivo zabezpečené pre ľudí bez predchádzajúcich skúseností s dizajnom, prichádza s množstvom predvolieb, šablón a možností prispôsobenia.

Po vytvorení nového loga svojej firmy si ho môžete stiahnuť v dvoch rôznych formátoch a dokonca ho zdieľať na svojich sociálnych médiách prostredníctvom e-mailu alebo inej platformy. Keď vytvoríte logo, chcete, aby sa objavilo. Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby bolo vaše logo jedinečné, zábavné a nezabudnuteľné, je predstaviť ho kolegom, partnerom a priateľom. Po získaní nevyhnutnej spätnej väzby od vašich kolegov vám výrobca bezplatných logo Canva umožní upraviť vaše logo podľa vašich predstáv.

Kľúčové vlastnosti

 • Mnoho šablón – ak hľadáte rýchle logo, budete milovať množstvo predvolieb a šablón, ktoré tento program môže ponúknuť
 • Rýchly dizajn loga zadarmo – navrhnutie loga je také aktuálne ako pár minút, čo vám umožní vytvoriť fantasticky vyzerajúce logo bez veľkého úsilia
 • Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce znalosti o dizajne – pretože tento generátor loga sa spolieha väčšinou na šablóny a predvoľby, nemusíte mať vôbec žiadne znalosti o dizajne.
 • Manuálne detaily – po tom, ako nástroj vytvoril logo pre vás, môžete sa k nemu dostať a doladiť ho podľa svojich osobných obchodných preferencií
 • Plne online – je to úplne online nástroj, čo znamená, že nemusíte nič sťahovať, aby ste vytvorili ohromujúce logo

stanovenie ceny

 • zadarmo
 • Pro – 9,95 dolárov
 • Podnik – 30,00 dolárov

Hatchful by Shopify

Hatchful by Shopify homepage

Shopify Logo Maker je jedným zo základných nástrojov akéhokoľvek obchodného arzenálu. Šikovný tvorca loga Shopify je výkonný online nástroj, ktorý vám umožní vytvoriť úžasné, úplne vlastné logo pre vašu značku, firmu alebo sociálne médiá, úplne zadarmo..

Dodáva sa so stovkami rôznych šablón, ktoré vám pomôžu pri procese navrhovania. Celý nástroj je veľmi jednoduchý na používanie, čo znamená, že budete vytvárať logá ako profesionáli v žiadnom momente. Tento nástroj nepotrebuje žiadne vysvetlenie – jeho číre funkcie sú samovysvetľujúce a keďže samotný nástroj je bezplatný, odporúčame vám, aby ste ho vyfotili sami, aj keď nepotrebujete logo. Vo všeobecnosti by ste radi hľadali serióznu spoločnosť, ktorá má lepší prehľadový list ako Shopify?

Kľúčové vlastnosti

 • Stovky šablón – šablón a predvolieb robia proces návrhu loga oveľa jednoduchším a rýchlejším
 • Mnoho možností dizajnu – každý nástroj tohto tvorcu loga vám pomôže vytvoriť vlastné, jedinečné a vysoko kvalitné logo
 • Súprava sociálnych médií – tento nástroj sa dodáva s pridanou súpravou veľkosti loga sociálnych médií, ktorá je k dispozícii za nízku cenu
 • Prispôsobené priemyselným odvetviam – svoje logo môžete založiť na konkrétnom odvetví s mnohými predvoľbami odvetvia
 • Ohromujúci produkt s vysokým rozlíšením – urobte svoje logo vo vysokom rozlíšení a stiahnite si ho v mnohých formátoch

stanovenie ceny

 • Vytvorenie loga – zadarmo
 • Stiahnutie loga – 19,99 dolárov

Tvorca loga štvorcov

Domovská stránka služby Logo Maker spoločnosti Squarespace

Vytvorenie bezplatného loga nie je také jednoduché, ako by ste si mohli myslieť, ale pomocou nástroja, ako je tvorca loga Squarespace, je to jednoduchšie, ako si viete predstaviť. Tento nástroj je odolný voči strelám a neutopí vás v nepríjemných reklamách o tom, aký je skvelý. Dostane sa k veci. Keď navštívite tento web, prvá vec, ktorú budete robiť, je pridať názov spoločnosti. Potom sa dostanete do samotného nástroja na návrh. Umožňuje vám prispôsobiť si logo a vytvoriť si ho úplne podľa svojich predstáv.

Pod nástrojmi na prispôsobenie uvidíte niečo zásadné – ako vyzerá vaše logo, keď sa používa na rôznych miestach: košeľa, vizitka a webová stránka. Toto sú kritické nástroje, ak chcete experimentovať so svojím úplne novým logom. Pošlite ich na ďalšie preskúmanie vašimi priateľmi, partnermi a klientelou. Po dokončení experimentov s mnohými nástrojmi na prispôsobenie, ktoré máte k dispozícii, si môžete stiahnuť nové logo a potom ho začať implementovať do svojej značky, marketingovej stratégie alebo čokoľvek iného, ​​na čo je vaše logo vopred určené..

Kľúčové vlastnosti

 • Zjednodušené vytváranie loga – proces vytvárania loga je rovnako jednoduchý ako zadanie názvu spoločnosti a hranie v nastaveniach
 • Funkcie vizualizácie loga – po vytvorení loga si môžete zobraziť implementáciu v tričku, webe alebo na vizitke
 • Ohromujúce prvky dizajnu – vytváranie vášho loga sa ďalej zjednodušuje použitím ohromujúcich prvkov dizajnu, ktoré sú ľahko dostupné pri používaní nástroja
 • Skvelé možnosti formátovania – po dokončení vytvárania svojho úžasného firemného loga ho môžete uložiť v mnohých formátoch

stanovenie ceny

 • Vytvorenie loga, ak ste zákazníkom služby SquarePace – zadarmo
 • Vytvorenie loga, ak nie ste zákazníkom služby Squarespace – 10 USD

Ucraft Logo Maker

Domovská stránka aplikácie Ucraft Logo Maker

Tvorca loga Ucraft je populárny nástroj na vytváranie loga online. Je to podobné ako zvyšok v tomto zozname, pretože vás na začiatku požiada o zadanie názvu spoločnosti. Po zadaní názvu spoločnosti sa dostanete do nástroja na prispôsobenie.

Pokiaľ ide o možnosti prispôsobenia loga, svieti nástroj na návrh loga Ucraft zadarmo. Nie je to revolučný, ale je jednoduchý a umožňuje vám vytvoriť užitočné logo v priebehu niekoľkých minút. Na úplné využitie tohto nástroja nepotrebujete žiadne predchádzajúce vedomosti o dizajne. V tejto aplikácii je neuveriteľne univerzálny, čo znamená, že logo, ktoré ste vytvorili pomocou softvéru Ucraft, môžete používať prakticky kdekoľvek.

Čo odlišuje tento nástroj od konkurencie, sú jeho šablóny. Aj keď v tomto zozname nie je oveľa viac šablón ako ostatné, univerzálnosť šablón je fantastická. Všetky šablóny sa hodia pre konkrétny podnik a všetky sú dosť odlišné na to, aby vám pomohli pri vytváraní loga.

Kľúčové vlastnosti

 • Rýchla generácia loga – zatiaľ čo väčšina nástrojov na tvorbu loga pre vás vygeneruje logo, žiadna z nich to však neurobí rýchlosťou Ucraft
 • Manuálne prispôsobenie – Ucraft vám umožňuje plne upravovať vygenerované logo a vytvoriť si z neho vlastné
 • Jednoduchosť v hornej časti riadku – ak nie ste s generáciou spokojní, môžete logo upraviť. Úpravy nevyžadujú žiadne predchádzajúce vedomosti o dizajne a umožňujú vám vytvoriť ohromujúci produkt
 • Rozsiahla možnosť ikon – veľké množstvo ikon, z ktorých si môžete vybrať, je ohromujúce, ďalšie zrýchlenie tvorby loga a zvýšenie jeho kvality

stanovenie ceny

 • Sťahovanie vo formáte PNG – zadarmo
 • Sťahovanie vo formáte HD SVG – 7,00 $

FreeLogoDesign

Domovská stránka FreeLogoDesign

Špičkový softvér na návrh loga by mal okamžite splniť všetky vaše kreatívne potreby a zároveň byť vysoko kvalitný. Tam prichádza do hry nástroj ako elegantný FreeLogoDesign. Je to jeden z najpopulárnejších online nástrojov na vytváranie log.

Po zadaní názvu spoločnosti sa dostanete do nástroja na prispôsobenie. Toto je, samozrejme, priemyselný štandard – ale to, čo ho skutočne robí, sú samotné možnosti prispôsobenia. Pri používaní tohto nástroja máte oveľa väčšiu slobodu, pretože možnosti prispôsobenia sa nespoliehajú výlučne na šablóny, predvoľby a iný obsah, ktorý je vopred pripravený..

Keď používate nástroj ako FreeLogoDesign, môžete si svoje logo skutočne vytvoriť ako svoje vlastné. To vám umožní urobiť zadarmo logo online bez registrácie a stiahnuť ho ihneď po vytvorení vynikajúceho loga pre svoju firmu.

Kľúčové vlastnosti

 • Užívateľsky prívetivý – niektoré nástroje na vytváranie log môžu byť trochu zložitejšie, ale vďaka používateľsky prívetivému grafickému rozhraniu FreeLogoDesignu je vytváranie úžasných log rýchle, jednoduché a efektívne.
 • Možnosti brandingu – keď vytvoríte logo pomocou FreeLogoDesignu, môžete ho použiť na podporu svojej brandingu, na uskutočnenie propagačnej kampane alebo na použitie vo vašom produkte / službe.
 • Tisíce šablón – dobrý generátor loga vyžaduje viac šablón a nástroj na vytváranie loga FreeLogoDesign má veľa z nich čo ponúknuť
 • Rôzne veľkosti a formáty – tento nástroj umožňuje ukladať súbory vo viacerých veľkostiach a formátoch, napríklad PNG, JPG a SVG.
 • Nie je potrebný žiadny účet – ak si chcete pomocou tohto nástroja vytvoriť zábavné, ohromujúce a ľahké logo, nemusíte sa ani registrovať.

stanovenie ceny

 • Low Res – Free
 • Vysoké rozlíšenie – 34 dolárov
 • Balík webových stránok a log – 109 USD

LogoMaker

Domovská stránka LogoMaker

LogoMaker je jednou z najpopulárnejších možností na trhu. Rýchlosť a jednoduchosť sú hlavnými črtami tohto tvorcu loga. Umožňuje vám vytvoriť úžasné logo v priebehu niekoľkých minút a nástroje na prispôsobenie, ktoré sú s ním spojené, sú príkladné.

Tento softvér je vyrobený pre rýchlosť a obsahuje viac ako 10 000 rôznych predvolieb a šablón, z ktorých si môžete vybrať. Hlavným bodom tohto nástroja však nie je samotný potenciál na vytvorenie loga a množstvo možností prispôsobenia.

Na rozdiel od iných nástrojov, ktoré vám umožňujú iba vytvoriť logo, vám toto umožní zistiť, čo robíte. Dodáva sa s celou radou elektronických kníh o vytvorení loga a niekoľko základných článkov o samotnom procese. Aj keď si môžete vytvoriť logo v priebehu niekoľkých minút, môžete tiež stráviť hodiny navrhovaním svojho magnum opus bez toho, aby ste si to uvedomili..

Kľúčové vlastnosti

 • Jedinečné logo – tento vynikajúci nástroj vám umožňuje vytvoriť úplne jedinečné logo pre vaše podnikanie
 • Práca s dizajnérom – Pomocou tohto nástroja môžete kontaktovať profesionálneho dizajnéra, ktorý vám pomôže s vaším logom
 • Početné revízie – ak ste sa rozhodli pracovať s funkciou návrhára, získate neobmedzené revízie, kým nebudete spokojní s produktom
 • Skvelý zákaznícky servis – ak nie ste spokojní so svojím logom, môžete kontaktovať zákaznícky servis, ktorý je priateľský, príjemný a pohotový
 • 10 000 predvolieb – zatiaľ čo niektoré nástroje môžu ponúkať niekoľko tisíc predvolieb a šablón, online generátor loga LogoMaker vám poskytne 10 000 rôznych šablón a predvolieb, z ktorých si môžete vybrať

stanovenie ceny

 • Zadarmo, aby ste vytvorili čo najviac log bez sťahovania
 • Základné – 39,95 USD
 • Prémium – 59,90 dolárov

NameCheap Logo Maker

Domovská stránka NameCheap Logo Maker

Logo Namecheap free je obľúbený online nástroj so zameraním na tvorbu loga so sprievodcom. Nie každý na svete je rovnako kreatívny ako dizajnér, ani nemá na navrhovanie darček. Tu prichádza do hry NameCheap. Prevedie vás všetkými krokmi procesu vytvorenia loga a umožní vám skončiť s logom vyššej triedy pre vaše podnikanie.

Na rozdiel od mnohých iných nástrojov, ktoré vám umožňujú vytvárať logo zadarmo a potom požadovať platbu za stiahnutie alebo používanie, proces vytvárania loga NameCheap je od začiatku do konca skutočne zadarmo. Podobne ako najlepšie nástroje v okolí, aj tento tvorca loga vám umožňuje otestovať vaše logo na rôznych produktoch a zistiť, ako to vyzerá v 3D prostredí..

Kľúčové vlastnosti

 • Absolútne zadarmo – zatiaľ čo iné „bezplatné“ nástroje sa môžu inzerovať samy osebe, toto vám v skutočnosti umožňuje bezplatne sťahovať vysokokvalitné vykresľovacie prvky vášho loga bezplatne.
 • Dizajn s podporou AI – ak hľadáte vytvorenie loga, pomôže vám nástroj na generáciu AI
 • Mobilný dizajn – na vytvorenie úžasného loga nemusíte byť na svojom počítači, pretože nástroj Logo NameCheap funguje na všetkých zariadeniach a OS
 • Nevyžaduje sa žiadna registrácia – Ak chcete získať všetky výhody tohto nástroja na tvorbu loga, nemusíte si ani vytvárať účet
 • Možnosti SVG a PNG – môžete si svoje logo stiahnuť zadarmo v SVG a PNG

stanovenie ceny

 • zadarmo

LogoMakr

Domovská stránka LogoMakr

LogoMakr je možno jedným z najzaujímavejších bezplatných nástrojov na logo na voľnej strane vecí. Na rozdiel od iných zariadení, ktoré pre vás robia väčšinu práce, ide o nástroj na vytváranie log, ktorý je zameraný na amatérskych dizajnérov.

Ak sa považujete za tvorivého človeka, budete milovať tento softvér. Online nástroj na návrh loga LogoMakr vám umožňuje rýchlo vytvárať ohromujúce logá a dokonca vám na začiatku procesu poskytne inštruktážne video..

Kľúčové vlastnosti

 • Tisíce ikon na burze – ak chcete pomocou tohto nástroja vytvoriť rýchle logo, budete mať obrovské množstvo materiálu, ktorý vám pomôže s jeho vytvorením.
 • Stovky písiem – vytvorenie loga zvyčajne zahŕňa určité písmená a veľké množstvo písiem, ktoré LogoMakr prináša do tabuľky, určite pomôže
 • Možnosť asistovaného dizajnu – ak hľadáte profesionála, ktorý vám pomôže, môžete s LogoMakr
 • Skočte priamo do akcie – keď idete na web, nedostanete žiadny nudný text, dostanete sa priamo do akcie na vytvorenie loga.

stanovenie ceny

 • zadarmo
 • Vlastný dizajn loga – 299 dolárov

Najlepší z najlepších

Vybratie najlepšieho výrobcu loga nebude ľahké, ale našťastie pre vás sme zostavili zoznam creme de la creme softvéru na webe..

Najlepšie tvorcovia loga zdarma

To najlepšie na trhu nemusí vždy stáť malé šťastie. Niektoré z najlepších nástrojov na vytváranie loga online sú zadarmo, takže dvom najlepším tvorcom loga online poskytujeme podrobnejšiu kontrolu.

Wix Logo Maker

Tam, kde nástroj Wix free skutočne svieti, je jeho úplná jednoduchosť. Poskytuje službu podobne ako prémia, úplne zadarmo. Vďaka hlavným funkciám je výkonným nástrojom pre jednotlivcov, značky aj firmy.

To vám umožní použiť rôzne šablóny a predvoľby na vytvorenie vášho loga. Wix má prísnu orientáciu na značku, čím sa stáva vynikajúcim obchodným nástrojom.

Kľúčové vlastnosti

 • Mnoho predvolieb a šablón
 • Obchodne orientovaný nástroj
 • Úplné prispôsobenie loga
 • Asistovaná tvorba loga
 • Zadarmo od začiatku do konca
 • Inšpiratívne listy s logom

Tvorca loga štvorcov

Squarespace je veľmi známa online služba, ktorá vám pomôže vytvoriť množstvo vecí. Jeho výkonný nástroj na návrh loga nie je iba jednou kartou v balíčku spoločnosti Squarespace. Program Squarespace vám umožňuje vytvoriť zaujímavý zaujímavý web s najväčšou ľahkosťou. Rovnako ako softvér loga je celý proces vytvárania webových stránok jednoduchý, racionálny a priamo vpred.

Pokiaľ ide o tvorbu loga, proces je rýchly, zábavný a efektívny. Jednou z najväčších funkcií tohto nástroja na vytváranie logov je ukázať, ako vaše logo vyzerá v reálnom prostredí. Môžete vidieť, ako vaše logo vyzerá na košeli, tovare, vizitkách a pri použití na webovú stránku. Toto zameranie na implementáciu je zaujímavý prístup, pretože SquareSpace samotný je webový nástroj na tvorbu webových stránok.

Kľúčové vlastnosti

 • Jednoduchý proces vytvárania loga
 • Robustné nástroje na výber a úpravu
 • Mnoho nálepiek, šablón a predvolieb
 • Včasné vytvorenie loga
 • 3D zobrazenie na kartách, tovare a webových stránkach
 • Zadarmo od začiatku do konca

Najlepší producenti prémiových log

Keď hovoríme o tom najlepšom z najlepších, budete chcieť zaplatiť nejaké peniaze za skvelé logo. Vytvorí sa vám skvelé logo, a keďže ho budete používať v mnohých aspektoch svojej práce, malo by vám to trvať celý život.

Určené logo môže vytvoriť vynikajúce logo, ale jeho prenájom si vyžaduje značné investície. Ak chcete vytvoriť svoje logo od nuly, ale stále máte profesionálny vzhľad, môžete použiť plateného výrobcu loga online..

Looka Logo Maker

Pokiaľ ide o nástroje na tvorbu loga, jednoducho sa nemôžete pokaziť s profesionálnym softvérom ako Looka. Looka je dodávaný so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie úplne vlastného loga, ktoré bude vyhovovať každej spoločnosti. Ak chcete vybudovať svoju značku alebo získať požadované obnovenie, ktoré si vaša spoločnosť zaslúži, budete musieť do svojho podnikového arzenálu zahrnúť nástroj ako Looka..

Program je tiež za primeranú cenu, čo znamená, že každá spoločnosť môže mať úžitok z relatívne malej investície.
Kľúčové vlastnosti

 • Množstvo rôznych šablón a predvolieb
 • Zábavný, zábavný a racionálny proces navrhovania
 • Export s vysokým rozlíšením
 • Mnoho formátov na export do systému Windows
 • Vyberte veľkosti pre sociálne médiá

Placeit

Placeit je jedným z najobľúbenejších tvorcov loga spoločnosti so zameraním na vytváranie log s vysokým rozlíšením pre podniky. Tento nástroj vám umožní bez námahy vytvoriť ohromujúce logo, ktoré sa určite postaví najlepším logám na planéte.

Možnosti prispôsobenia nie sú štandardné. Zameriavajú sa na vás, aby vás viedli k vytvoreniu loga, a na umožnenie osobného vyjadrenia, iba ak sa tak rozhodnete. Umožňuje dokonca sťahovať v mnohých veľkostiach, formátoch a farbách. Dodáva sa s viac ako 8 000 rôznymi šablónami, ktoré všetky vytvorili profesionálni návrhári.

Kľúčové vlastnosti

 • Mnoho prednastavených a profesionálne navrhnutých prvkov loga
 • Animované možnosti loga
 • Jednoduchý export do mnohých formátov
 • Sprievodný a efektívny postup
 • Okamžité vytvorenie loga

Najčastejšie otázky

Na vytvorenie zábavného, ​​atraktívneho a použiteľného loga pre svoju firmu môžete použiť ktorýkoľvek z bezplatných nástrojov na vytváranie loga v tomto zozname. Môžete ich dokonca použiť na vytvorenie loga pre svoje sociálne médiá, osobnú značku alebo svoj produkt – na oblohe je limit.

Vytvorenie loga zadarmo je také jednoduché ako použitie nástroja z tohto zoznamu – alebo naučenie sa trochu úpravy fotografií z YouTube. K tejto téme je veľa inštruktážnych videí a je tu ešte viac kurzov pre malé množstvo peňazí.

Aký je najlepší bezplatný tvorca loga?

Všetci bezplatní tvorcovia loga v našom zozname sú uskutočniteľnými možnosťami, ak chcete vytvoriť skvelo vyzerajúce logo pre svoju firmu, sociálne médiá alebo značku. Keby sme si museli vybrať dve najlepšie možnosti bezplatného nástroja na tvorbu loga online, museli by sme ísť s Wixom a Squarespace.

Aký softvér je pre návrh loga najlepší??

Celý softvér v tomto zozname má jedinečné výhody a nevýhody. Ak chcete vytvoriť rýchle a bezplatné logo, môžete použiť ktorýkoľvek z nástrojov uvedených v našom zozname. Ak chcete vytvoriť profesionálne logo s najmodernejšími dizajnovými prvkami, môžete využiť ktorúkoľvek z platených možností v našom zozname..

Photoshop, AutoCAD, GIMP a mnoho ďalších nástrojov sú k dispozícii za lacnú cenu alebo úplne zadarmo. Ak chcete vytvoriť logo úplne od nuly a máte úplnú kontrolu nad tým, čo robíte, budete chcieť využiť jeden z týchto programov. Ich zvládnutie bude chvíľu trvať, ale nakoniec budete mať hodnotnú zručnosť.

Môžem si vytvoriť logo vo Photoshope?

Áno. Photoshop je vynikajúci nástroj, ktorý vám umožňuje vytvoriť logo, ale na rozdiel od iných možností v tomto zozname je používanie programu Photoshop ťažké. Ak chcete vo Photoshope správne vytvoriť logo, budete potrebovať nejaké skúsenosti s programom.

Photoshop je obrovský, rozsiahly a mimoriadne zložitý program. Nemusíte byť absolútnym majstrom photoshopu, aby ste mohli vytvoriť logo svojej spoločnosti. Vytvorenie loga nebude jednoduchá úloha, ale s photoshopom budete mať všetky úpravy, ktoré sa vám páčia..

Ako vytvorím logo s vysokým rozlíšením?

Vytvorenie loga s vysokým rozlíšením znamená vytvorenie loga vo vektorovej podobe a jeho stiahnutie v transparentnom formáte s plným rozlíšením, ako je PNG. Vždy chcete exportovať svoje logo v mnohých rôznych veľkostiach a premenných.

Podstatnou vecou procesu vytvárania loga je to, že vždy chcete ponechať priestor na zlepšenie. Pri vytváraní loga je nevyhnutné získavať spätnú väzbu od vašich zákazníkov, kolegov a partnerov. Prostredníctvom tejto spätnej väzby môžete zmeniť svoje logo, aby ste lepšie plnili svoj účel.

Profesionálne logo môže stáť čokoľvek od pár dolárov po tisíc dolárov. Najať umelca, aby si vytvoril vaše logo, a urobiť veľa úprav, bude stáť dosť peňazí. Ak však vytvoríte logo sami pomocou nástroja na vytváranie loga online, ušetríte veľa peňazí a urobíte ho presne tak, ako chcete..

záver

Mať jedno z najlepších log tam bude robiť zázraky pre vašu spoločnosť. Dobré logo je najlepším spôsobom, ako ukázať hodnoty vašej značky každému, kto na ňu vrhne aj zbežný pohľad. Vaša spoločnosť sa bude držať v hlavách ľudí a vy budete prvou vecou, ​​o ktorej premýšľajú, keď potrebujú konkrétny produkt alebo službu.

Ak si chcete vytvoriť logo sami, môžete použiť nástroj, ktorý nie je uvedený v tomto zozname. Použitie nástroja z jeho zoznamu vám poskytne veľa možností na vytvorenie pútavého loga bez akýchkoľvek predchádzajúcich vedomostí o dizajne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map