Ako začať s potravinami Blog

V roku 1997, keď začali Jeff Lim a Bob Okumura chowhound, foodblogging sa oficiálne narodil!

Spustenie potravinového blogu nie je náročná úloha, ale na prvý pohľad sa môže zdať skľučujúca. Mnohé blogy o potravinách hostia ľudia, ktorí môžu byť odborníkmi v kuchyni, ale pokiaľ ide o technológiu, sú nováčikmi.


Ak sa môžu naučiť, ako založiť blog o potravinách, môžete to urobiť aj vy!

Vytvorenie potravinového blogu je lacné a uskutočniteľné bez ohľadu na to, koľko rokov ste alebo odkiaľ ste na svete. V niektorých prípadoch sú náklady na spustenie potravinového blogu nižšie ako celková cena príslušných zložiek. Potravinové blogy sú v súčasnosti trendom, a preto majú potenciál zarobiť si stabilný príjem.

Blogovanie o potravinách poskytuje príležitosti na zábavu, stretávanie zaujímavých ľudí a zdokonaľovanie kulinárskych schopností. Mnoho ľudí si kladie otázku, ako sa môžu stať úspešnými blogermi s potravinami. Táto príručka vysvetľuje, ako si ju vyrobiť sami.

Štyri jednoduché kroky k začatiu blogu o potravinách

 • Vyberte si systém na správu obsahu (CMS)
 • Vyberte názov svojej domény
 • Nastavenie účtu webhostingovej služby
 • Tipy na úspešné blogovanie o potravinách

Pri spustení blogu je ľahké sa odradiť množstvom informácií na internete; samotné zisťovanie technických detailov môže byť ťažké. Ale sme tu, aby sme veci uľahčili. Dozvieme sa, ako môžete začať blog o potravinách ASAP.

CMS

Vyberte svoj systém správy obsahu

Práca s kódom si vyžaduje veľké množstvo technických znalostí. Nerobte si to starosti, pretože v súčasnosti môžu blogeri v oblasti potravín využívať interaktívne vizuálne rozhranie na vytváranie, správu a pridávanie obsahu do blogu bez obáv z technických aspektov..

Systém na správu obsahu zodpovedá týmto špecifickým potrebám blogerov. Umožňuje im nahrávať, presúvať, meniť veľkosť, kopírovať, vkladať a prepojovať prvky svojho blogu. Aj keď existuje veľa systémov na správu obsahu, ako sú Joomla, Blogger a Drupal, najobľúbenejší a všeobecne prijímaný redakčný systém je WordPress. Preto sa v tejto príručke naučíme, ako začať blog o potravinách pomocou programu WordPress.

WordPress je najpoužívanejší redakčný systém na svete. Podľa informácií, ktoré zostavil W3techs, WordPress má 59,9% podiel na trhu

Dôvod, prečo bol v tejto príručke vybraný program WordPress, je ten, že od roku 2009 je jednou z najpopulárnejších blogovacích platforiem na svete. Poskytuje možnosti pre neobmedzenú kreativitu a ponúka skvelú funkčnosť. WordPress má vysoko prispôsobiteľnú platformu, ktorá skvele funguje s potravinovými blogmi a môže tiež pomôcť vytvoriť webovú stránku. Vedieť, ako kódovať a navrhovať, môže byť bonusom, ale nie je potrebné budovať potravinový blog.

Vyberte názov svojej domény

webové stránky-percenta

Výber názvu blogu vyžaduje starostlivé zváženie. Pri pomenovaní potravinového blogu je potrebné zohľadniť rôzne podrobnosti. Napríklad musí byť jedinečný a odrážať štýl a osobnosť bloggera. Okrem toho musí poskytnúť vodítko, o čom je stránka všade.

Tu je rýchly sprievodca, ako blogeri s potravinami môžu doladiť výber doménových mien:

 • Drž to stručne. Cieľové publikum si lepšie pamätá krátke, jednoduché a stručné adresy URL potravinového blogu.
 • Jedinečnosť názvu domény hrá zásadnú úlohu pri jej zapamätávaní. Názov blogu musí vynikať všetkým, dokonca aj tým, ktorí ho nikdy nenavštívili.
 • Viditeľná silná väzba medzi menom blogu a zakladateľom je nevyhnutná na udržanie konzistencie správ. Čitatelia, diváci a obecenstvo všeobecne uprednostňujú pocit skutočného prepojenia s osobnosťami, ktoré prevádzkujú potravinové blogy.

Odporúčaný nástroj:

Jedným z našich obľúbených hostiteľov, ktorí najlepšie pracujú pre domény s blogmi o potravinách, je Bluehost. Má možnosť vytvoriť novú doménu ZADARMO, použiť existujúcu doménu, ako aj vytvoriť ju neskôr.

Nastavenie účtu webhostingovej služby

hosting-poskytovateľ

Webhosting je služba, ktorá udržuje webové stránky prístupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni na všetkých zariadeniach. Po dokončení názvu domény je ďalšou fázou spustenia potravinového blogu nájsť najlepší web na hosťovanie blogov a založiť si s nimi účet..

Niektorí ľudia uprednostňujú jednorazový obchod pre doménu aj pre hosting. Kombinácia týchto dvoch je odporúčaným spôsobom, ako čo najlepšie využiť služby hostingu a zvýšiť uskutočniteľnosť potravinových blogov.

First Site Guide sa osobitne zaujíma o určenie najlepších hostingových služieb a Bluehost je odporúčanou možnosťou získania názvov domén a hostingových služieb.

Bluehost ponúka spravodlivé riešenie, ktoré zahŕňa bezplatné doménové meno a tridsaťdňová záruka vrátenia peňazí. Táto webhostingová spoločnosť je spoločnosťou WordPress.org známa ako „jedna z najlepších a najjasnejších v hostiteľskom svete“. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre každého blogera s potravinami.

Bluehost je jedinou webhostingovou spoločnosťou odporúčané WordPress

WordPress Bluehost

Registrácia na webhostingové služby je jednoduchý postup a podrobne ho podrobne uvádzame v službe Bluehost.

Poznámka: Ostatné služby webhostingu môžu mať mierne odlišný ovládací panel. Proces inštalácie však bude podobný.

Krok 1: Začíname

Bluehost ponúka exkluzívnu ponuku na pomoc blogerom pri zakladaní najlepších blogov o varení. Kliknutím na „Začíname pracovať“ na domovskej stránke spoločnosti Bluehost môžete začať nastavovať blog.

Krok jedna

Krok 2: Prihláste sa na odber správneho plánu

Bluehost ponúka rôzne možnosti blogovania, ale začiatočníci sú pri výbere základného plánu lepšie. Balík je možné inovovať neskôr, keď bude váš blog rásť.

Aj keď má základný plán niekoľko obmedzení, ponúka všetko, čo nový blogger môže potrebovať, aby mohol začať dobre.

Ďalším webhostingovým plánom, ktorý je k dispozícii na Bluehost, je Pro Plan, ktorý je podobný plánu Plus, ale ponúka lepší výkon v porovnaní. Jedná sa o pokročilý balík vhodný pre skúsených blogerov s potravinami.

Krok dva

Krok 3: Vyberte svoju doménu

Ako už bolo spomenuté vyššie, pre úspech blogu o potravinách je nevyhnutné, aby ste pre svoj blog vytvorili kreatívne a chytľavé meno. Názov domény môže urobiť alebo prerušiť kariéru bloggera a Bluehost poskytuje všetko, čo bloger potravín potrebuje, aby sa dostal na správny smer.

Okrem hosťovania vašich stránok Bluehost slúži aj ako nástroj, ktorý vám môže pomôcť pri registrácii s názvami domén. Pred zadaním konečného názvu do daného poľa vyskúšajte rôzne kombinácie a pohrajte si s dostupnými možnosťami.

To vám môže pomôcť vybrať najlepšie blogové domény. V prípade, že vybraté meno nie je k dispozícii, spoločnosť Bluehost zobrazí ďalší zoznam podobných doménových mien, z ktorých si môžete vybrať. Vytvorenie potravinového blogu s vlastným menom sa vďaka týmto zariadeniam zjednoduší.

Krok tri

Krok 4: Zaregistrujte svoju doménu

Teraz je čas zaregistrovať zvolené doménové meno pre blog. Oboznámte sa s týmto formulárom a uistite sa, že máte všetky požadované informácie okamžite k dispozícii, keď ste sa rozhodli vyplniť ho.

Na založenie účtu je potrebné osobné, obchodné a fakturačné údaje používateľa. Bluehost zaručuje bezpečnosť a súkromie zdieľaných informácií, takže bankové informácie môžete poskytovať bez obáv.

Krok štyri

Krok 5: Platba

Rozpočtovanie je neoddeliteľnou súčasťou učenia, ako začať blog o potravinách.

Dvanásťmesačný balík je najlacnejšou možnosťou nastavenia blogu. Pre blogerov s potravinami, ktorí hľadajú dlhodobý záväzok, sú však dvadsaťštyrimesačné a tridsaťšesťmesačné balíčky ekonomickejšie možnosti. Čím dlhší je balíček, tým nižšie sú mesačné náklady.

V tomto bode nie je povinné vyberať vlastnosti balíka; blogger môže zatiaľ ponechať tieto polia prázdne a ak potrebujú nové funkcie pre svoj potravinový blog, môžu sa na stránku vrátiť neskôr.

krok piaty

Začiarknite políčko „Zmluvné podmienky“ a vráťte sa na domovskú stránku Bluehost. V pravom hornom rohu sa nachádza prihlasovacie tlačidlo. Zadajte doménu alebo používateľské meno a heslo. Po prihlásení vyhľadajte ikonu WordPress a kliknite na „rýchla inštalácia“. Poverenia sa pošlú e-mailom krátko na to.

Krok 6: Nastavte heslo

Ďalším krokom, ako začať s potravinovým blogom, je vytvorenie silného hesla, ktoré nebude ľahko prelomené. To môže zabrániť kybernetickým útokom a narušeniu súkromia.

Zabezpečené heslo je dlhé najmenej jedenásť znakov a obsahuje symboly, čísla, veľké a malé písmená. Po vytvorení hesla kliknite na „Zmluvné podmienky“ a potom na „Ďalej“.

Krok 6
Krok 6

Krok 7: Prihláste sa

Po potvrdení hesla sa na stránke zobrazí správa o úspešnom vytvorení hesla a tlačidlo prihlásenia. Kliknite naň a zadajte používateľské meno alebo doménu a heslo, do ktorého sa chcete prihlásiť.

Krok sedem

Krok 8: Vyberte tému

Po prihlásení do účtu sa zobrazí stránka s viacerými témami potravinového blogu. Bluehost ponúka celý rad predvolených tém WordPress, z ktorých všetky majú potenciál urobiť vizuálne príťažlivý blog.

Tieto témy sa dajú kedykoľvek zmeniť, takže tu prijaté rozhodnutie nemá trvalé účinky. Jeden môže vždy vybrať inú tému WordPress.org adresár tém.

Krok osem

Krok 9: Začnite budovať

Po výbere témy je čas začať s tvorbou potravinového blogu. Prihláste sa na informačný panel WordPress, kliknite na „Začať s budovaním“ a pokračujte.

Krok deväť

Krok 10: Nastavte svoje stránky

Po prihlásení na informačný panel WordPress sa zobrazí uvítacia stránka s dvoma možnosťami na výber: osobný a firemný..

Bude existovať aj iná možnosť, ktorá hovorí: „Nepotrebujem pomoc“ v prípadoch, keď na vytvorenie blogu o potravinách nie je potrebná pomoc spoločnosti Bluehost..

Krok 10

Krok 11: Dostupné možnosti v službe Bluehost na vytváranie stránok

V prípade, že blogger potrebuje pomoc od hostiteľskej služby, ponúka širokú škálu možností, ktoré vám pomôžu nájsť potrebné informácie. Pri skúmaní všetkých dostupných možností kliknite na položku „Bluehost“ v ľavom hornom rohu navigačnej ponuky.

To povedie k stránke plnej možností s rôznymi kartami a rôznymi nástrojmi na vytvorenie potravinového blogu. Kliknutím na položku Spustiť vytvoríte webovú stránku a otvorí sa stránka s názvom a popisom webovej stránky. Nastavte názov a popis, ktorý majú návštevníci vidieť.

Krok jedenásť
Krok jedenásť

blahoželanie!

Blog WordPress je nastavený a je pripravený na použitie. Základy spustenia potravinového blogu boli pokryté a teraz je čas nastaviť rozloženie, tému a navrhnúť potravinový blog..

Tipy na úspešné blogovanie o potravinách

blogov-tipy

Pri spustení blogu je potrebné vziať do úvahy niekoľko vecí. Tu je niekoľko tipov, ako vytvoriť potravinový blog správnym spôsobom:

 • Naplánujte si svoje blogy a udržujte nepretržitý tok príspevkov. Nech už je to každý deň alebo týždenne, ale uistite sa, že máte vopred určený obsahový plán, ktorý chcete dodržať.
 • Nastavte tón, štýl a hlas, ktorý je pre blog jedinečný. Malo by byť prirodzené, čitateľné, stráviteľné a predovšetkým priateľské.
 • Pri písaní receptu majte názov, odkaz na URL a názov alebo nadpis rovnaké. Do týchto informácií nezadávajte žiadne ďalšie informácie. Pomáha čitateľom identifikovať obsah a vyhľadávacie nástroje ho hodnotia vyššie.
 • Kľúčom je konzistentnosť. V časti obsahu nemeňte smery. Napríklad veľa tvorcov obsahu často začína „pokynmi“, potom prejde na „smery“ a neskôr ich zmení na „metódy“. Udržiavajte jednotnú štruktúru, aby publikum nebolo zmätené. Môže to ovplyvniť hodnotenie blogu
 • Vytvorte obrys obsahu a držte sa ho. Rozdeľte potravinový blog do sekcií podľa predmetov v pláne. Pri blogovaní pre každú sekciu zostaňte pri relevantných problémoch relevantné. Napríklad blog na recepty musí obsahovať obsah súvisiaci s metódami varenia.
 • Ideálna dĺžka článku je tristo až sedemsto slov pre blog.
 • Odporúča sa používať doplnok pre zoznamy, aby poskytoval lepší dojem a jasnosť – či už ide o zoznam zložiek v pekárskych blogoch alebo o kroky procesu.
 • Pred odovzdaním fotografií je nevyhnutné správne pomenovať súbory. Ak existuje viac fotografií na zobrazenie krokov alebo jednotlivých jedál, názvy súborov by mali obsahovať krok, názov jedla a konkrétnu tému príspevku.
 • Obrázok konečného produktu, o ktorom sa hovorí alebo sa o ňom hovorí, by mala byť odporúčanou fotografiou príspevku.
 • Použitie kľúčových slov v hlavných značkách a prvých dvadsaťpäť slov článku umožňuje čitateľovi vedieť, čo sa chystá čítať.
 • Vyhnite sa kopírovaniu obsahu, receptov alebo obrázkov z iného blogu o potravinách. Ak sa zdá, že konkrétny recept je príťažlivý, je lepšie vyskúšať ho a dať mu svoj zvrat, namiesto riskovania plagiátorstva obsahu.

Témy Nápady

Blok spisovateľa je medzi blogermi príliš bežný a blogeri s jedlom sa nijako nelíšia, môžu tiež dôjsť z tém na diskusiu.

Motivácia pre blogovanie potravín

„Jedlo je moja vášeň“
88%
Urobiť si meno vo svete potravín
49%
Mať hlas, aby som mohol povedať, čo chcem povedať
48%
Písanie je moja vášeň
44%
V nádeji, že z môjho blogu urobím prácu
41%

Ale nebojte sa; prišli sme s niekoľkými nápadmi, aby sme mohli začať tento tvorivý proces. Vyskúšajte nasledujúce:

 • Recepty na opätovné použitie a remixovanie
 • Vyskúšajte sezónne a regionálne jedlá
 • Recenzie medzinárodnej kuchyne
 • Recenzie reštaurácií, produktov, kuchárok alebo trhov
 • Ako vybrať prvky slávnostného jedla
 • Kuchynské tipy a triky
 • Kurzy varenia, kurzy a akreditácie
 • Nové ponuky, zľavy, kupóny a predaje

Okrem textu môže použitie obrázkov, videí a odkazov urobiť obsah interaktívnejším, pútavejším a príťažlivejším.

Lákavé vizuálne prvky

Poskytovanie živých obrazov jedla pomocou receptov a iného obsahu je rozhodujúce pre udržanie záujmu publika o blog. Čitatelia sú priťahovaní atraktívnymi vizuálmi, ako sú fotografie potravín a jasné ilustrácie.

Je vhodné snímať slušné fotografie jedla aj pre začiatočníkov v teréne, ak sa vezmú do úvahy nasledujúce rady:

57% pinterest používatelia interagujú s obsahom súvisiacim s potravinami, kategóriami obsahu č. 1 a ide o číslo jedna z najväčších zdrojov sprostredkovania návštevnosti potravinových blogov.
 • Udržujte osvetlenie rovnomerné. Vyhnite sa zbytočným tieňom, rozmazaným oblastiam alebo ostrým kontrastom.
 • Vyčistite stolovú dosku a vyhýbajte sa pridávaniu ďalších prvkov na pozadie, pretože to môže odvádzať pozornosť od hlavného objektu.
 • Fotografovanie krokov je nevyhnutné, ale zdržte sa jeho preháňania. Napríklad nie je potrebné zachytávať pridanie jedného vaječného žĺtka do miešačky, musí sa však vizuálne ukázať všeobecná fáza miesenia..
 • Mentálne zmapujte kroky, ktoré je potrebné odfotografovať, a napíšte ich ako pripomienku, aby ste predišli opakovaniu výhradne za účelom fotografie..
 • Pokúste sa udržať konzistenciu vizuálnych údajov tak, že ohniskovú vzdialenosť a rovnaké osvetlenie zachováte pre všetky zábery, pokiaľ nie sú potrebné makro a mikro podrobnosti o jedle..
 • Udržujte úpravy minimálne. Upravte úrovne a orežte rušivé objekty v obraze.
 • Ideálne rozlíšenie fotografií je 72 dpi. Spĺňa požiadavky webu a jeho načítanie netrvá dlho.
 • Uloženie vo formáte .jpg alebo .png funguje najlepšie z hľadiska vykresľovania online.

V prípade, že je potrebné fotografie po nahraní do blogu upraviť, sú k dispozícii možnosti na otočenie, orezanie, zmenu veľkosti a premenovanie, ktoré sa dajú použiť priamo z dashboardu WordPress..

Príklady najlepších potravinových blogov

Vytvorenie vynikajúceho blogu o potravinách si vyžaduje obetavosť, prax a čas.

Najlepšie blogy o potravinách

A ak existuje potreba ašpirácie a nasmerovania, je toho veľa na internete. Vyskúšajte tieto populárne blogy o potravinách zamerané na rôzne miesta:

Varenie Melangery

podľa Yelena

Varenie Melangery - Screenshot z webových stránok

Najlepšie Veganské blogy

Existujú aj vegánske potravinové blogy o vegánskom varení, napríklad:

Oh, ona žiari

podľa Angela

Oh Ona žiari - Screenshot webovej stránky

Najlepšie Vegeterské blogy

Tam sú vegetariánske blogy, ktoré sa zameriavajú na vegetariánsku stravu. Dva z najlepších blogov o vegetariánskej strave sú:

Archana’s Kitchen

podľa Archana

Archana's Kitchen - Screenshot webovej stránky

Prirodzene Ella

podľa Erin

Prirodzene Ella - Screenshot webových stránok

často kladené otázky

Riešili sa tu bežné otázky kladené väčšinou ľudí, ktorí považujú blogovanie o jedle za svoju kariéru.

Koľko stojí spustenie potravinového blogu?

Spočiatku nemusí byť blog potravín drahý. Je lepšie začať s WordPress namiesto toho, aby ste utrácali tisíce dolárov na vlastnej webovej stránke.

Získajte skvelý štart do svojho blogu a získajte hosting a doménu už za 2,75 dolárov mesačne.

Inštalácia programu WordPress je bezplatná, hoci je užitočné investovať si prémiovú tému, ktorá je určená výslovne pre blog o potravinách. Šetrí to čas potrebný na prispôsobenie celej témy. Existuje veľká šanca, že prémiová téma bude obsahovať prvky potrebné na spustenie úspešného blogu o potravinách.

O čom by som mal blogovať?

Najlepšie je blogovať o veciach, ktoré máte radi a viete najlepšie. Ukazuje pravosť a čitatelia môžu vnímať originalitu obsahu. Skutočné zastúpenie vašej osobnosti priťahuje to správne publikum a udržuje ich v okolí.

Umožňuje blogerovi pre potraviny prezentovať svoje zručnosti a osobnosť. Väčšina ľudí miluje príbehy, vizuály, videá a jedinečné recepty.

Nasledujúce nápady na obsah môžu pomôcť blogerom s jedlom prilákať omše.

 • Originálne recepty
 • Recenzie reštaurácií
 • Nutričné ​​fakty
 • Stravovacie návyky celebrít
 • Správy o jedle a reštauráciách v konkrétnom regióne
 • Inovatívne tipy a techniky varenia

Vyhnite sa kopírovaniu alebo roztočeniu článkov a receptov nájdených online. Ľudia a vyhľadávacie nástroje dokážu zistiť, či je obsah originálny alebo nie, a môže to viesť k hrozným dôsledkom.

Ako môžem propagovať svoj blog o potravinách?

Propagácia je postupný proces, ktorý si vyžaduje starostlivé plánovanie a stratégiu. Potravinársky blogger musí prostredníctvom prieskumu poznať svoje miesto a zodpovedajúcim spôsobom zmeniť svoje marketingové úsilie. Existuje niekoľko kanálov, ktoré môžete použiť na platenú, ako aj organickú propagáciu.

Ako napríklad slovo z úst, reklamy na Facebooku, kanály YouTube, e-mailový marketing, uverejňovanie príspevkov hostí, ovplyvňujúci marketing a optimalizácia vyhľadávacích nástrojov pre určité kľúčové slová. Je dôležité mať plán pred začiatkom – inak je to hazard.

Ako úspešné sú blogy o jedle?

S vážnym úsilím môžu blogy o potravinách zapojiť milióny používateľov online a zarábať tisíce dolárov mesačne.

Okrem Pinch of Yum, existuje nespočetné množstvo ďalších úspechov blogerov s potravinami, ktoré dokazujú, aké je to lukratívne podnikanie. Dva dobré príklady úspešných blogov sú Rozpočet bajtov a Smitten Kitchen – a to nie sú ani tie najlepšie.

Ako dostávajú jedlo blogeri jedlo?

Existuje veľa spôsobov, ako môže bloger s potravinami zarobiť peniaze. Niektoré z nich sú uvedené nižšie.

 • Pripojte sa k reklamným sieťam – Umožňujú vlastníkom webových stránok svojim čitateľom zobrazovať cielené reklamy. Čím viac zobrazení získa príspevok, tým viac peňazí zarába.
 • Predajte reklamný priestor – Potravinové blogy majú na svojich stránkach dostatok priestoru pre reklamy. Predaj alebo prenájom týchto priestorov obchodníkom môže byť ziskový.
 • Sponzorovaný obsah alebo príspevky hostí – Ľudia, spoločnosti alebo značky by sa mohli chcieť stať súčasťou potravinového blogu, keď bude mať nasledujúce výhody. V týchto prípadoch platia blogerovi, aby uverejnil svoj obsah na blogu.
 • Pridružené programy – Blogger odporúča prostredníctvom blogu produkt alebo službu a za každý predaj prostredníctvom neho získa províziu.
 • Predajte kuchárku alebo elektronickú knihu – Populárny, zručný alebo skúsený bloger s potravinami sa môže stať autorom a predávať svoje diela prostredníctvom svojho blogu.
 • Ponuka programov členstva – Blogger môže priamo spoplatňovať prístup k svojmu obsahu na základe predplatného.
 • Fotografovanie potravín – Kvalifikovaní fotografi potravín môžu získať predajnými právami na svoje fotografie.

Investujte trochu času a skúseností do objavovania nových spôsobov zárobkov prostredníctvom svojho blogu. Je možné nájsť nové spôsoby, ako zarobiť peniaze na konkrétnom blogu jedinečným.

Koľko peňazí môžete zarobiť pomocou potravinového blogu?

Blogovanie o potravinách sa dá prijať ako hobby alebo práca na plný úväzok. Výsledky závisia od množstva času, zdrojov a zručností, ktoré má bloger pre potraviny. Čím viac musí investovať, tým vyššia je návratnosť investícií.

Zarobiť niekoľko tisíc dolárov mesačne nie je problém pre populárne blogy o potravinách. Huffington Post nahlásil že duo za „Pinch of Yum“ – Lindsay a Bjork Ostrom – v roku 2016 zarobilo 802 144,55 USD.

Avšak nie každý blog o potravinách toľko zarába. Napríklad rovnaké duo Pinch of Yum zarobilo v prvom mesiaci iba 20 dolárov. Preto je dôležité mať na pamäti, že v prvých mesiacoch blogovania bude boj do kopca.

Potravinársky rašelinisko má potenciál zarobiť stovky dolárov mesačne po roku konzistentného a kvalitného blogovania.

Užitočné zdroje

 • Naučte sa, ako používať WordPress (s videonávodami)
 • Ako písať a vytvárať skvelý obsah blogu
 • Ako propagovať svoj blog a jeho obsah
 • Ako zarobiť peniaze z vášho blogu
 • Rozhovory s potravinovými blogermi

záver

Teraz, keď sú jasné základy začatia blogu o potravinách, je čas začať blogovať. Pripravte si obsah, získajte sociálne informácie a choďte vírusovo – to je všetko, aby ste mohli získať väčšiu návštevnosť a speňažiť blog o potravinách..

Dosiahnutie úspechu vo svete blogov o potravinách môže zvýšiť dôveru každého. Je obohacujúcim zážitkom komunikovať s inými blogermi s potravinami, objavovať nové triky a vyskúšať recepty.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map