Pilnīga e-pasta mārketinga rokasgrāmata: viss, kas jums jāzina!

Uzziniet emuārus-2_Pilnīga e-pasta mārketinga rokasgrāmata-16


Digitālais mārketings ir sarežģīta pieeja, kas uzņēmumiem ir jāņem vērā, lai gūtu panākumus tiešsaistē. Sakarā ar dažādu tehnoloģiju attīstību, klienti ir pievērsuši uzmanību citām ierīcēm un citiem saziņas veidiem. Tas ir piespiedis uzņēmumus paļauties uz sociālo mediju mārketingu, satura izveidi, PPC kampaņām un e-pasta mārketingu.

Šodien mēs runāsim par e-pasta mārketingu, tā popularitāti un to, kāpēc tas joprojām ir spēcīgs biznesa reklāmas kanāls. Jūs uzzināsit par e-pasta mārketinga kampaņu izveidi, kādi veidi pastāv un kādi ir izšķirošie padomi, kas jums jāievēro visā procesā. Tāpēc sāksim ar e-pasta mārketinga skaidrojumu.

Kas ir e-pasta mārketings?

E-pasta mārketings ietver saziņu ar klientiem vai abonentiem, kuri ir nolēmuši dalīties ar jums savā e-pasta adresē.

Pēc viņu e-pasta adreses iegūšanas ar viņu atļauju jūs esat tiesīgs nosūtīt viņiem dažāda veida e-pastus un reklamēt savu biznesu. Viss process tiek nepārtraukti atkārtots ar mērķi sasniegt pēc iespējas vairāk e-pasta abonentu.

E-pasta mārketinga cikls

Tā ir viena no visefektīvākajām mārketinga metodēm, jo ​​persona, kas nolemj dalīties savā informācijā ar jums, parāda, ka viņu interesē jūsu emuārs vai bizness un tas, ko tas piedāvā. Paturot to prātā, ir skaidrs, ka persona arī vēlas iegādāties jūsu produktus vai pakalpojumus, izskaidrojot, kāpēc e-pasta mārketingā ir augsts reklāmguvumu līmenis..

E-pasta mārketings ir pārliecinoša reklāmas stratēģija. Daudzi uzņēmumi to izmanto, un tā vajadzētu arī jums, neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu niša.

Kāpēc jums ir nepieciešams e-pasta mārketings?

Ja jums rodas jautājums, kāpēc e-pasta mārketings ir nepieciešams jūsu emuāram vai uzņēmumam, ir dažas lietas, kuras jums nekavējoties jāsaprot:

 • Tas ir ilgtermiņa darījums izaugsmes stratēģija, tāda biznesa veidošana, kas tiek uztverts kā nopietns un ietekmīgs zīmols, nav viegls uzdevums.
 • Ja vēlaties sasniegt šo mērķi bez nozīmīgiem finanšu ieguldījumiem, tas prasīs laiku un prasīs milzīgu pacietību un centību.
 • Ja jūs meklējat veidu, kā izveidot pastāvīgo klientu grupu, netērējot daudz naudas, liela soli pa e-pastu izveidošana ir pirmais solis, kas jums jāveic. Tas ļaus jums lēnām attīstīt savu biznesu, izmantojot e-pasta sarakstu, kas ir pilns ar cilvēkiem, kuri vēlas jūs atbalstīt.
 • Tas ir arī lielisks veids, kā palielināt apmeklētāju skaitu, kas atgriežas. Sabiedrības veidošana Atbalsta un atgriešanās klientu viedoklim ir liela nozīme, un liels e-pastu saraksts, kam seko lieliska mārketinga stratēģija, var to pārvērst realitātē.

E-pasta mārketings ir viens no mārketinga kanāliem, kas visvairāk pārvērš mārketingu.

Iemesls tam ir fakts, ka persona, kas ir abonējusi jūsu adresātu sarakstu, ir ieinteresēta jūsu saturā, pakalpojumā vai produktā. Turklāt e-pasta komunikācija tiek uzskatīta par privātu, tas nozīmē, ka persona zināmā mērā uzticas jūsu biznesam.

Vidēji katram cilvēkam ir 1,7 e-pasta adreses. Tas pasaulē sastāda miljardiem e-pasta adrešu. Līdz 2018. gada beigām būs vairāk nekā 3,8 miljardi e-pasta lietotāju. Turklāt cilvēki tagad ir vieglāk sasniedzami, izmantojot savus e-pasta kontus, jo vairums no viņiem ir saistīti ar savām mobilajām ierīcēm.

Apsverot visus šos punktus, ir redzams, cik spēcīga var būt pareizā e-pasta mārketinga pieeja. Padziļināsim informāciju par to, kā jūs varētu palielināt abonentu skaitu savā e-pasta sarakstā.

Ieteicamais lasījums: Galīgais ceļvedis e-pasta mārketinga plāna izstrādei.

Mūsu ieteiktais e-pasta mārketinga pakalpojums

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgās kontaktpersonas redaktors ļauj ērti pielāgot jūsu izvēlēto e-pasta veidni tā, lai tā izskatās pēc biznesa, kuru zina jūsu klienti.

Uzzināt vairāk

Kādi ir tavi mērķi??

Pirmais, kas jums vajadzētu padomāt, ir jūsu e-pasta mārketinga kampaņas mērķis. Tas ir cieši saistīts ar jūsu rīcībā esošajām iespējām, par ko mēs runāsim nākamajā sadaļā.

Izmantojot e-pasta mārketinga kampaņu, jūs varat atgriezt cilvēkus savā vietnē, lai kopīgotu saturu vai pārdotu vairāk produktu un pakalpojumu, vai arī nosūtītu ielūguma paziņojumu, ko veic jūsu bizness..

Atbilstoši sava biznesa vajadzībām jūs sāksit strādāt pie noteiktas e-pasta mārketinga kampaņas. Padziļināti iepazīsimies ar katru no šiem e-pasta stratēģiju veidiem.

Izlemiet, kāda ir jūsu kampaņas stratēģija

Atkarībā no mērķiem varat izveidot šādus e-pasta veidus:

Biļetens

Šis ir sava veida e-pasts, kas saistīts ar jaunumiem jūsu vietnē. Šo pieeju parasti izvēlas vietnes, kuras galvenokārt paļaujas uz peļņu no ieņēmumiem no reklāmas. Ja jūs piederat šai grupai, biļetens ir laba stratēģija, kas ļaus jums izveidot stabilu trafika pieaugumu savā emuārā vai vietnē.

Biļetens

Piedāvājums

Uzņēmumi, kas izvēlas sniegt e-pasta piedāvājumus, parasti pieder e-komercijas nozarei. Priekšrocība tiem, kas ir adresātu sarakstā, ir īpaši piedāvājumi, kurus viņi var saņemt no jūsu uzņēmuma. Šāda pieeja sniedz vērtību abām pusēm. Uzņēmums var palielināt pārdoto priekšmetu skaitu, turpretī klients ir īpašā stāvoklī, jo ir parakstījies uz jūsu biznesu.

piedāvājums

Palielināt izpratni

Parasti tas ir ielūgums, kas tiek izsūtīts visam adresātu sarakstam. Ja jūsu uzņēmums rīko kādu pasākumu, piemēram, produkta fizisku atklāšanu vai vebināru, tas ir sākumpunkts, kas ievērojami palielinās izpratni. Tas ir biļetenu sajaukums un piedāvā e-pastu, jo cilvēki tiek aicināti piedalīties pasākumā, kuru viņi var vai nu tikai skatīties, vai arī veikt pirkumu..

Palielināt izpratni

Paziņojums

Šī pieeja ir ideāla kā klientu noturēšanas stratēģija. Ja jūs pārdodat pakalpojumu saviem abonentiem, tas ir labākais veids, kā informēt viņus par saņemtā produkta jaunajām funkcijām. Kaut arī šovu veidotāji galvenokārt izmanto šāda veida e-pastu, tā var atrast vietu uzņēmumos, kas saviem klientiem piedāvā programmatūras rīkus.

Paziņojums

Piemēram, jūs varat uzlabot jauna programmatūras rīka palaišanu savā komplektā, paziņojot par to tikai e-pasta sarakstā.

Aktivizējiet e-pastus

Šī ir lieliska pieeja tiem, kas nolemj pamest jūsu iepirkumu grozu. Izveidojiet sistēmu, kas viņiem atgādinās, ka viņi ir atteikušies no iepirkumu groza un nav pabeiguši pirkumu. Pats labākais, ka šo procesu var pilnībā automatizēt, tomēr tas uzlabo klientu reklāmguvumu līmeņus.

Aktivizējiet e-pastus

Atkarībā no mērķiem, kurus esat uzstādījis savam biznesam, varat pārsūtīt vairākus abonentiem nosūtīto e-pasta ziņojumu veidus, kas palielinās jūsu e-pasta mārketinga efektivitāti. Pirms mēs iegūstam sīkāku informāciju par optimizāciju, apskatīsim abonentu saraksta pieaugumu un to, kā tas būtu jāizveido.

Kā savākt vairāk abonentu?

Šie ir daži veidi, kā efektīvāk uzlabot e-pasta adreses.

Nodrošiniet vērtību apmaiņā pret e-pastiem

Kāpēc personai vajadzētu atstāt savu kontaktinformāciju jūsu vietnē? Šī ir pirmā lieta, kas jums jāuzdod sev un mārketinga komandai. Darbs pie tādas sistēmas izveidošanas, kas motivēs cilvēkus atstāt savu kontaktinformāciju.

Piemēram, jūs varat atdot bezmaksas e-grāmatu saviem lasītājiem apmaiņā pret viņu kontaktinformācijas e-pastu. Turklāt jūs varat izveidot īpašus piedāvājumus, kas attiecas tikai uz abonentiem. Tas ir lielisks stimuls, kas liks lielākam apmeklētāju skaitam abonēt jūsu e-pasta sarakstu.

Saņemiet bezmaksas e-grāmatu

Atgādiniet lietotājiem abonēt

Abonēšanas pogas turēšana vienā lapā nav labākā pieeja adresātu saraksta palielināšanai. Dažās lapās varat pogu padarīt pamanāmāku, taču kopumā lietotājam vajadzētu būt iespējai abonēt no jebkuras jūsu vietnes lapas..

Piemēram, lai tas notiktu, vislabāk ir periodiski palaist reklāmkarogu savas vietnes lapu augšdaļā, galvenē.

Abonēšanas atgādinājums

Turklāt izmantojiet citus mārketinga kanālus, lai informētu cilvēkus par jūsu e-pasta sarakstu. Sociālo mediju tīkls ir lieliska vieta, kur jūs varat pastāstīt par to saviem sekotājiem.

Padariet abonēšanas pogu pamanāmu

Abonentiem vienmēr vajadzētu būt iespējai ātri pamanīt abonēšanas iespēju. Tas palielinās jūsu abonentu saraksta pieauguma tempus, jo pogu varēs redzēt lielāks apmeklētāju skaits.

Piemēram, ja visa vietne dominē vienā krāsā, izmantojiet otru krāsu, lai piesaistītu apmeklētāju uzmanību. Viņi tūlīt uzzinās, kur viņiem jānoklikšķina, lai abonētu, un, kad būs izdarījuši spriedumu, pamatojoties uz jūsu satura kvalitāti, viņi to viegli varēs izdarīt..

Ievērojama abonēšanas poga

Padariet izvēli pēc iespējas vienkāršāku

Abonējot savu e-pasta sarakstu, ir jāveic pēc iespējas mazāk darbību. Aizmirstiet par veidlapu izmantošanu, kurām nepieciešama pārāk daudz detaļu. Vienmēr izveidojiet vienkāršu izvēles formu. Cilvēki ienīst laika tērēšanu, tāpēc jums pietiek ar izvēles aizpildīšanu ar savu e-pastu un vārdu un ļaujiet ātri aizpildīt aizpildāmās vietas.

Vienkārša izvēles iespēja

Ziniet, uz ko jūs mērķējat

Plānošanas procesā ir svarīgi padomāt, kurš pievienojas e-pasta sarakstam. Izveidojiet sistēmu, kas ļaus jums noteikt abonenta vecumu un dzimumu. Tas padarīs e-pastu personalizēšanu daudz vieglāku, vienlaikus uzlabojot arī tā efektivitāti.

Laipni lūdzam un izejiet no uznirstošajiem logiem

Šie divi laika periodi ir lieliski piemēroti kontaktinformācijas pieprasīšanai. Kad lietotājs apmeklē vietni, tas ir sveiciena ziņojums, taču, kad tas ir pabeigts, nav problēmu ar uznirstošo logu, pirms viņš aizver pārlūka cilni. Šie mazie soļi palīdzēs jums vieglāk izveidot adresātu sarakstu.

Uznirstošie logi

Veicot šīs darbības, jūs gādāsit, lai lielāks skaits cilvēku abonētu jūsu e-pasta sarakstu. Ja meklējat aizraujošākus padomus, kā piesaistīt vairāk abonentu, varat apskatīt mūsu citu ceļvedi, kurā apskatīta šī konkrētā tēma.

Ieteicamais lasījums: 16 praktiski padomi, kas garantē vairāk emuāru abonentu

Kā izveidot savu e-pasta mārketinga kampaņu

Kā izveidot savu e-pasta mārketinga kampaņu

Izmantojiet šo veidni savā vietnē

Nākamais solis ir saprast, kā e-pastam vajadzētu meklēt, lai tas būtu efektīvs. Augstāku vidējo klikšķu skaitu un reklāmguvumu līmeni ir grūti sasniegt, taču ar dažiem optimizācijas padomiem tas ir paveicams.

 • Nosaukums. Nosaukuma izveidošana ir vienīgā vissvarīgākā lieta, kurai jums vajadzētu koncentrēties. Laika gaitā jums vajadzētu kļūt pēc iespējas radošākam un pārbaudīt dažādu veidu e-pasta nosaukumus. Tas ir pirmais, ko lietotājs redz, un tas ir jāizveido, lai piesaistītu lasītāju un liktu viņam atvērt e-pastu. Jo saistošāka būs jūsu e-pasta tēma, jo lielākas būs atvērtās likmes.
  Saldās vietas atrašana prasa laiku, tāpēc eksperimentējiet ar dažādām virsrakstu veidnēm un redziet, kas darbojas vislabāk.
 • E-pasta garums. E-pasti atšķiras no parastā vietnes satura, un tiem jāsniedz skaidrs un īss ziņojums. Tam jāpaņem pēc iespējas mazāk lasīšanas laika, lai lasītājs varētu izlemt, vai viņam noklikšķiniet uz saites vai nē.
 • Valoda. Izmantojiet vienkāršu valodu, jo tā lietotājam būs daudz vieglāk. Pēdējais, ko vēlaties darīt, ir sajaukt ar sarežģītām teikuma struktūrām un vārdiem.
 • Iekļaujiet attēlus. Attēli piesaista lielāku uzmanību. Jūs vienmēr varat izveidot attēlus, kas demonstrē piedāvājumu, kuru sūtāt klientiem. Neaizmirstiet izgatavot mazākus attēlus, jo daudzi cilvēki saņems jūsu e-pastu savos viedtālruņos un planšetdatoros.
 • Poga Abonēt. Šī ir izvēles brīvība, kuru jūs piešķirat saviem abonentiem, taču tā ir arī noderīga funkcija, jo tā aizsargā jūs no ievietošanas surogātpasta mapē..
 • Iekļaujiet aicinājumu uz darbību. E-pasta saņēmējam jau vajadzētu saprast, kas ir jūsu e-pasts no jūsu e-pasta tēmas, un īss apraksts. Viņš ir gatavs rīkoties tikai dažu sekunžu laikā, tāpēc jūsu e-pastā skaidri izsaka aicinājumu uz darbību un ļauj viegli noklikšķināt uz saites.
 • E-pasta autentifikācija. Šis ir vēl viens drošības pasākums, kas palīdzēs jums atrasties prom no surogātpasta filtra. Turklāt tas palielinās klientu uzticību jūsu zīmolam, jo ​​jūsu e-pastu replicēt ir praktiski neiespējami.
 • Personīgā pieeja. Izvairieties sūtīt e-pastus kā uzņēmums. Personai būtu jāzina, no kurienes e-pasts nāk, bet visā procesā jāizmanto darbinieka pasta adrese. E-pasta saņēmējs jutīsies kā ar viņu sazināsies kāda persona, nevis uzņēmums. Tas pozitīvi ietekmēs jūsu e-pasta vidējo klikšķu skaitu.
 • Satura atbilstība. Vienmēr sūtiet saturu, kas patiesībā ir tas, ko abonents mulsina. Veicot jebkuru citu soli un mēģinot maldināt cilvēkus, tas ātri atsitīs un izraisīs abonentu skaita samazināšanos.
 • Optimizējiet galveno lapu. Vienmēr pārliecinieties, ka esat optimizējis galvenās lapas, kuras galvenokārt apmeklē no adresātu saraksta. Ja nav īstas lapas, reklāmguvumu līmeņi būs negatīvi. Pat ja jūs izveidojat lielu e-pasta vidējo klikšķu skaitu, ja nav pareizas galvenās lapas, jūs negūsit labus rezultātus.
  Vienkārši padariet lapu viegli orientējamu. Padariet redzamu stratēģijas aicinājuma uz darbību pogu un sniedziet papildu informāciju, kas atbalsta e-pastā sniegto informāciju. Nepievienojiet galvenajai lapai pārāk daudz elementu, jo tie novērš uzmanību no apmeklētāja.

Sekojot šai informācijai, jūs varēsit izveidot efektīvu e-pasta mārketinga stratēģiju. Jo vairāk testēsit, jo labāki būs rezultāti.

Izmēriet savas kampaņas rezultātus, optimizējiet un uzlabojiet

Laba lieta e-pasta mārketingā ir tā, ka tā ir pilnībā izmērāma. Tas ir svarīgi, jo jūs varat veikt A / B pārbaudi, lai noteiktu, kura pieeja darbojas labāk.

Piemēram, varat iestatīt vairākas e-pasta veidnes, lai redzētu, kura no tām darbosies vislabāk. Tas pats attiecas uz galvenajām lapām, kuras var arī optimizēt, lai tās labāk darbotos.

Papildus, e-pasta automatizācijas rīki palīdzēs jums labāk izprast, kāds ir jūsu e-pasta atvēršanas un vidējais klikšķu skaits. Tas ļaus jums eksperimentēt ar dažādiem attēliem, aicinājumiem uz darbību un e-pasta nosaukumiem.

Šī pieeja ir nepieciešama, jo tā laika gaitā ļaus uzlabot e-pasta mārketinga efektivitāti. Apskatīsim dažus rīkus, kas palīdzēs izsekot datiem un automatizēt noteiktus procesus.

Ieteicamais lasījums: Mārketinga automatizācijas izaicinājumi

Izmantojot pareizos rīkus

Pirms mēs iedziļināmies e-pasta mārketinga rīkos, kas palīdzēs jums viegli pārvaldīt jūsu e-pasta mārketinga kampaņas, mēs vēlamies pieminēt rīku, kas var jums palīdzēt palielināt e-pastu sarakstu..

OptinMonster ir lielisks rīks, kuru var viegli integrēt ar jebkuru vietni. Tas labi darbojas arī ar citu e-pasta mārketinga pārvaldības programmatūru, padarot to par lielisku izvēli. Turklāt tam ir daudz noderīgu funkciju, kas palīdzēs jums vieglāk izveidot adresātu sarakstu.

Pārejam pie pāris instrumentiem e-pasta mārketinga pārvaldībai.

 • Pastāvīgā kontaktpersona ir lielisks programmatūras elements, kas ātri palīdzēs izveidot pārsteidzoša izskata e-pastus. Tas nāk ar daudzām veidnēm. Turklāt tas ļauj jums e-pastu tieši pārvērst par sociālo mediju ziņu.
  Tāpat kā vairums e-pasta pārvaldības rīku, arī šajā ir iekļauti dati par visu jūsu e-pasta sarakstā iekļauto personu rīcību, nodrošinot jūs ar ieskatu atvērto e-pastu procentos un saišu vidējo klikšķu skaitu.
 • Aweber ir vēl viens iecienīts rīks, kas paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tas arī piedāvā ļoti daudz funkciju, padarot to par izcilu e-pasta pārvaldības programmatūras rīku. Automatizāciju, izsekošanu un veidņu veidošanu ir viegli veikt, izmantojot šo rīku, nopelnot tam vietu šajā atlasītajā sarakstā. To var arī viegli integrēt visu veidu vietnēs.

Labas e-pasta mārketinga pārvaldības programmatūras izvēle ir svarīga arī tāpēc, ka tā ietekmē to, vai jūsu e-pasts nonāk klienta iesūtnē vai surogātpastā. Izvēloties kādu no šiem trim, jūs no paša sākuma varēsit izvairīties no šīs problēmas.

No brīža, kad jūs nolemjat izveidot savu e-pasta sarakstu, ir svarīgi izmantot e-pasta mārketinga pārvaldības rīku, jo vēlaties mijiedarboties ar savu adresātu sarakstu, kamēr tas vienmērīgi aug.

Secinājums

Mēs ceram, ka esat atradis šo e-pasta mārketinga rokasgrāmatu noderīgu. Kā redzat, ar pāris viedām kustībām varat izveidot ciklu, kurā jūsu adresātu saraksts nepārtraukti pieaugs. Tā kā tirgus pastāvīgi mainās, atcerieties izmantot kādu no iepriekšminētajiem rīkiem, jo ​​tie jums būs daudz vieglāk pārbaudīt, eksperimentēt un optimizēt e-pasta stratēģiju, lai nodrošinātu vislabāko sniegumu..

Veiksmi un palieciet pacietīgi – rezultāti būs redzami pēc kāda laika, un jūs tos mīlēsit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map