Nelietojiet FeedBurner – 10 lieliskās RSS alternatīvas WordPress

Nelietojiet FeedBurner - 10 lieliskās RSS alternatīvas WordPress


Kad jūs nolēmāt izveidot emuāru, jūs acīmredzot vēlējāties, lai cilvēki varētu viegli piekļūt jūsu ziņām. Vidējais lietotājs, iespējams, paklupīs uz jūsu vietni, izmantojot meklētājprogrammas vai sociālos medijus, un apskatīsit tikai vienu vai varbūt divas lapas. Bet kas notiek, ja šis lietotājs nolemj regulāri sekot jūsu emuāram?

Kas ir RSS?

Tiešsaistes emuāru pirmajās dienās cilvēkiem vajadzētu apstāties pie jūsu mājas lapas un atsvaidzināt saturu, lai redzētu, vai jūs un jūsu autori esat publicējuši kaut ko jaunu. Lai gan tas ir pilnīgi normāli, ja vēlaties sekot tikai dažām vietnēm, tiklīdz paplašināt iecienīto emuāru sarakstu, lietas kļūst sarežģītas un laikietilpīgas..

RSS barotne

Par laimi, gudri cilvēki izstrādāja tehnoloģiju, kas ļauj automātiski paziņot par jaunu saturu. RSS ir saīsinājums, par kuru, iespējams, esat dzirdējuši. Tas nozīmē Really Simple Syndication vai Rich Site Summary, taču daudzi interneta lietotāji to zina tikai kā ziņu plūsmas vai plūsmas.

Lai arī daudzi to uzskata par novecojušu, RSS joprojām ir daudz dzīvs, un miljoniem cilvēku to joprojām izmanto ikdienā.

Izmantojot RSS, izdevēji ieguva iespēju vieglāk sindicēt savu saturu un sagatavot emuāra ziņas lietotājiem visā pasaulē. Izmantojot šo tehnoloģiju, jūsu lojālie lasītāji var saņemt paziņojumus par jaunu vietnes saturu no viņu pārlūkprogrammām, trešo pušu lietojumprogrammām un pat viedtālruņiem un planšetdatoriem. Vēl labāk, ja viņi to atļauj, viņi var nolasīt veselus RSS lasītāja ierakstus.

Izvairieties no FeedBurner un ietaupiet laiku un nervus

FeedBurner ir populārs RSS plūsmas pārvaldības pakalpojumu sniedzējs. Lai gan mēs visi esam pieraduši pie tā, ka viss, kas nāk no Google, ir vismodernākais, šis pakalpojums ir pilns ar kļūdām un lietotājiem ir grūti to ieviest savos WordPress emuāros..

FeedBurner kļuva populārs, jo tas piedāvāja detalizētu statistiku, ērtu e-pasta reģistrāciju un sociālās koplietošanas funkcijas. Bet problēmas, ko tas rada, ir kļuvis pārāk daudz, lai tās risinātu.

Google arī pārtrauca pakalpojuma attīstību, un mēs visi tikai gaidām, kad tas tiks pilnībā izslēgts.

10 lieliskas RSS alternatīvas WordPress

Pirms netērējat laiku FeedBurner iestatīšanai, apskatiet visas citas iespējas, kas jums darbosies daudz labāk. Par laimi, vairums no viņiem piedāvās visu, ko dara FeedBurner, taču tie neliks jums saspiest galvu uz tastatūras, kad rodas kļūda.

1. WordPress vietējā RSS plūsma

CENA: Bezmaksas

WordPress RSS

Pirms papildu RSS plūsmu iestatīšanas un samaksas par trešo personu pakalpojumiem mēs vēlētos atgādināt par funkciju, kas komplektā ar WordPress. Pēc noklusējuma WordPress automātiski sagatavo jūsu emuāram ziņu plūsmu. Lai arī tas ir diezgan vienkārši, lielākajai daļai emuāru autoru nevajadzēs vairāk, nekā tas var piedāvāt.

Lai piekļūtu savai RSS barotnei, vienkārši dodieties uz www.yourblog.com/feed, un viss jums tiks pasniegts milisekundēs. Ja jūs nolemjat izmantot vietējo RSS plūsmu, jūs pilnībā kontrolējat to.

Lai gan jūs varēsit modificēt plūsmu, kodējot tajā funkcijas vai paplašinot to ar dažādiem spraudņiem, jums jāzina, ka tai ir daži ierobežojumi. Iesācējiem jūs nevarēsit uzzināt, cik daudz cilvēku apskatīja jūsu plūsmu, kā arī nesaņemsit detalizētu statistiku un e-pasta abonēšanas iespējas. Ja tas attiecas uz jums, vienkārši pārejiet pie nākamajām alternatīvām mūsu sarakstā.

2. FeedPress

CENA: Sākot no 4 USD mēnesī

Ja jūs jau esat izmantojis FeedBurner, jums patiks, ka FeedPress ļauj viegli migrēt no pakalpojuma. Pēc abonentu migrācijas varat vairs neuztraukties, kas notiks, ja draņķīgais Google pakalpojums vairs nedarbosies.

Tas nav vienīgais FeedPress konta reģistrēšanas process. Pakalpojums ļaus jums vieglāk izsekot plūsmām un abonementiem, izmantojot to analītikas rīku. Publicējot jaunas plūsmas, varat arī personalizēt kontu un izmantot pielāgotu domēna vārdu.

Tā kā tas ir marķēts ar baltu krāsu, jums nav jāuztraucas par lasītājiem, zinot, ka jūs izmantojat trešās puses pakalpojumu. Vienkārši izmantojiet savus logotipus, attēlus un vārdus un personalizējiet RSS plūsmu savā emuārā. FeedPress ļauj viegli automātiski publicēt plūsmas Facebook, Twitter un Buffer. Un tā kā mēs runājam par WordPress, jums vajadzētu zināt par bezmaksas spraudnis FeedPress tas visu padarīs daudz vieglāku.

3. Barība

CENA: Sākot no 6 USD mēnesī

Šis fantastiskais pakalpojums automātiski iegūst informāciju no jebkuras vēlamās vietnes. Sekundes laikā tas ģenerē plūsmu no vietnes un no tās izveido abonējamus vai publicējamus paziņojumus..

Izmantojot pamatplānu, jūs varat izmantot līdz 20 plūsmām. Tie tiek atsvaidzināti ik pēc sešām stundām. Jums ir arī jāizmanto plūsmu analītika, rediģēt nosaukumus un bezpiedevas vidi, taču jūs varat paplašināt paketi un iegūt daudz vairāk iespēju, izmantojot viņu Plus, Business un Corporate plānus..

4. RapidFeeds

CENA: Sākot no USD 4,49 mēnesī 

RapidFeeds

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties ģenerēt plūsmu un publicēt to abonentiem vai izmantot to kopā ar komandu, jums palīdzēs RapidFeeds. Izmantojot viņu jaudīgo lietotni FeedManager<, you get to see daily and monthly statistics, geo-distribution, click-through details, user-agent stats and much more. The service allows you to use your domain for the RSS feed so that you can work on the brand name. By setting up automated tweets, you can forget about manually updating the status on the popular social media site. Instead, every time that you publish a new post, RapidFeeds will also tweet it to your followers. You can also schedule RSS feed updates, protect them with a password if needed, and it is good to know that the support team is there for you 24/7.

5. FeedBlitz

CENA: Sākot no USD 7 mēnesī

FeedBlitz komplektā ir integrētas komentāru sistēmas, kas var palīdzēt izveidot dinamisku un dzīvāku RSS plūsmu. Nodrošinot ērtu FeedBurner migrāciju, jūs varēsit atpūsties, ja esat izmantojis pakalpojumu, kas nevienam vairs nepatīk.

FeedBlitz ļauj izmantot pielāgotu URL struktūru. Piemēram, jūs varat apkalpot ziņu plūsmas tieši no feeds.yourblog.com un visu vidi pielāgojiet savam zīmolam. Ja jums ir podcast, ar šo apbrīnojamo pakalpojumu var tikt galā arī viss.

Tajā ir arī RSS barībai draudzīgs reklāmas tīkls, lai jūs pat varētu nopelnīt naudu, izmantojot FeedBlitz. Ir vairāki abonēšanas plāni, tāpēc jums jāatrod tas, kurš ir vislabākais saņemto abonentu skaitam.

6. Vienkārša padeves statistika

CENA: Bezmaksas

Vienkārša barības statistika

Vienkāršā barības statistika ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas var uzlabot jūsu noklusējuma RSS plūsmu. Tas var automātiski izsekot plūsmai un sniegt noderīgu statistiku. Dažādi rīki un opcijas palīdzēs jums konfigurēt un pārvaldīt RSS plūsmu kā profesionāļiem.

Izmantojot spraudni, jūs viegli varat redzēt abonentu skaitu, izmantojot veidnes tagu vai vienkāršu īskodu.

Tā kā spraudnis ir bezmaksas, jums nav jāizvēlas ikmēneša abonēšana un jāizmanto trešo pušu pakalpojumi. Ja esat vienkāršs RSS plūsmas lietotājs, izmēģiniet spraudni, pirms izvēlaties apmaksātu iespēju, jo tas jums var būt vienkārši ideāls.

7. Aweber

CENA: Sākot no 19 USD mēnesī

Lai gan Aweber nav pilnībā veltīts RSS plūsmām, tā joprojām ir lieliska alternatīva FeedBurner. Par 19 USD mēnesī jūs saņemat darbu ar līdz 500 abonentiem. Jūs varat viņiem nosūtīt RSS plūsmas katru dienu, nedēļu vai mēnesi un kontrolēt sīkāku informāciju par abonementiem. Atlasiet konkrētas dienas, kad vēlaties paziņot abonentiem par jauniem rakstiem.

Ja vēlaties vēl lielāku kontroli, ir jauka opcija, kas ļauj nosūtīt RSS plūsmu pēc noteikta skaita rakstu publicēšanas.

8. MailChimp

CENA: Bezmaksas

MailChimp ir viens no populārākajiem tīmekļa e-pasta mārketinga pakalpojumiem. Starp daudzām pārsteidzošām funkcijām, ko tas piedāvā, šodien mēs esam ieinteresēti tās funkcijā E-pasts uz RSS.

Izveidojiet pielāgotas RSS veidnes un kontrolējiet, cik bieži MailChimp nosūtīs atjauninājumus jūsu abonentiem. Pēc satura publicēšanas jums nebūs jāuztraucas par atjauninājumu nosūtīšanu – MailChimp visu darīs automātiski, lai jūs varētu koncentrēties uz citām lietām.

Tā kā MailChimp ir bezmaksas, ja jums ir mazāk nekā 2000 abonentu, jums atliek tikai reģistrēties bezmaksas kontam un pārbaudīt pakalpojumu. Tā ir lieliska alternatīva tiem no jums, kuriem joprojām nav tik daudz RSS abonentu.

9. Mad Mimi

CENA: Sākot no 10 USD mēnesī

Mad Mimi ir vēl viens e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējs, kuram ir RSS uz e-pastu pakalpojums.

RSS plūsmas importēšana ir ļoti vienkārša. Pēc tam jums vienkārši jāizvēlas stils, kas jums patīk, un auditorija, kas saņems barību. Pēc noklusējuma Mad Mimi jūsu plūsmā iekļaus visas ziņas, taču to var viegli rediģēt iestatījumu lapā. Lai arī tas ir premium klases pakalpojums, jūs varat to izmēģināt bez maksas un pārbaudīt, vai tas ir pietiekami labs jūsu emuāram.

10. Īpašās barības

CENA: Bezmaksas

Ieviešot jaunu abonēšanas iespēju savā vietnē, jūs varat ļaut apmeklētājiem saņemt rakstus, kas tiek piegādāti tieši viņiem. Ļaujiet lietotājiem izlemt, kāda veida atjauninājumus viņi saņems. Piemēram, lietotāji var viegli izvēlēties saņemt ziņojumus ar noteiktiem tagiem, autoriem vai atslēgvārdiem. Tas uzlabos lietotāju pieredzi, un mazāk ticams, ka jūs iegūsit lietotājus, kuri anulē abonementu pēc jauniem atjauninājumiem.

Lietotāji var arī izvēlēties, vai viņi vēlas tikai jūsu vietnes virsrakstus vai visu saturu. Norādot piegādes kanālu, lietotāji var mainīt veidu, kā tiek apkopots jūsu vietnes saturs. Tas viņiem liks novērtēt saturu.

Konkrētās plūsmas ir pilnīgi bezmaksas, tāpēc kāpēc neizmēģināt?

Secinājums

Kaut arī FeedBurner joprojām darbojas un darbojas, un jūs to izmantojat, ja patiešām vēlaties, ir skaidrs, ka pakalpojums ir problemātisks. Neapmierinātu lietotāju skaits turpina pieaugt katru dienu, un jūs nekad nevarat zināt, kad Google vispār pārtrauks FeedBurner darbību..

Tā kā ir tik daudz labu alternatīvu, kas var pat migrēt abonentus no FeedBurner, mēs uzskatām, ka ikvienam vajadzētu pārslēgties uz citu pakalpojumu sniedzēju. Ja nevēlaties maksāt dažus dolārus mēnesī par premium pakalpojumu, sarakstā ir daži fantastiski maksājumi, kurus varat izmantot bez maksas. Noslēgumā, ja jums ir mazāks emuārs, kurā nav tik daudz RSS lasītāju, jūs vienmēr varat atstāt lietas tādas, kādas tās ir, un izmantot WordPress vietējo RSS barotņu pakalpojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map