Labākie personālie un nišu emuāri (30+ reāli piemēri)

emuāru piemēri


Mums visiem patīk lasīt kvalitatīvus emuārus. Tas ir lielisks veids, kā uzzināt kaut ko jaunu, kaut ko noderīgu; vai izklaidēties. Tomēr daudzi cilvēki vēlas kļūt par ietekmīgiem emuāru autoriem, jo ​​šai pozīcijai ir liels potenciāls monetizācijai.

Ja domājat par emuāra izveidi, to varat izdarīt diezgan ātri.

Jebkura iemesla dēļ vēlaties izveidot emuāru; varat būt pārliecināts, ka tas ir viens no labākajiem lēmumiem, ko varat pieņemt. Tāpēc, ka emuāru veidošana var sniegt jums daudzus ieguvumus, sākot ar spēcīgu piepildījuma sajūtu, izglītojot, iedvesmojot un palīdzot citiem veidot izpratni, iegūt ietekmi un veidot savienojumus, kas var pat radīt izcilu darba piedāvājumu. Emuāru veidošana var jums atvērt daudz iespēju un palīdzēt mainīt situāciju ne tikai personīgajā un profesionālajā, bet arī lasītāju dzīvē..

Protams, lai izplatītu vārdu par to un piesaistītu īstos lasītājus, kuriem jūsu saturs būs interesants un noderīgs, ir vajadzīgas labas un efektīvas stratēģijas..

Ko tad jūs darīsit? Nu jūsu mājas darbs iesācējiem; esat iepazinies ar jūsu lietām, lai izceltos šajā pūlī. Laba vieta, kur sākt, varētu būt šis raksts ar labāko tīmekļa emuāru sarakstu. Atrodiet cilvēkus, kuri dara to, ko vēlaties darīt, un dariet to labi. Pēc tam izmantojiet viņu labāko praksi, atrodiet pats savu ideju, kā likt lietā koncepciju, un rakstiet, rakstiet, rakstiet!

Kas īsti ir emuārs?

Ļaujiet mums ātri pārdomāt, kas ir emuārs? Emuārs (saīsināts no frāzes “tīmekļa žurnāls”) ir vietne vai tīmekļa lapa, kas tiek regulāri atjaunināta ar saturu, kuru emuāra lasītāji var atrast iedvesmojoši vai izglītojoši. Emuāram var būt dažādi mērķi, piemēram, palielināt izpratni par atsevišķu iemeslu vai zīmolu, noteikt sevi kā ekspertu noteiktā jomā vai reklamēt biznesu un palielināt pārdošanas apjomus, lai nosauktu tikai dažus. Viss, protams, ir atkarīgs no emuāra veida.

Jūsu emuārs var būt, piemēram, tiešsaistes žurnāls, kur jūs izteiksit savas domas un jūtas un dalīsities ar tām visā pasaulē. Tas var būt jebkas, ko vēlaties, bet panākumu atslēga ir patiesas vērtības nodrošināšana lasītājiem, izmantojot draudzīgu un sarunvalodas balss toni, saglabājot konsekvenci.
Kas ir emuārs, infografika

Izmantojiet šo infografiku savā vietnē

Kas kopīgs labākajiem emuāriem?

Tīmeklī ir miljoniem emuāru, bet kā patiesi veiksmīgajiem emuāru autoriem izdevās samazināt konkurences radīto troksni un virzīt savus emuārus uz augšu? Viņi sniedza saturu, kas lasītājiem piedāvāja patiesu vērtību. Viņiem bija unikāla balss, ko lasītāji gribēja dzirdēt, un tieši tas viņus atšķīra. Tas rada zināmu spēcīgu konkurenci jaunpienācējiem blogosfērā, kuri cenšas padarīt savu vārdu.

Pat ja tēmā, kuru vēlaties aplūkot, ir ietverta ideja, kas jau tūkstoš reižu ir teikta, jūs joprojām varat pagriezties un izstāstīt savu stāstu. Jūs varat izveidot pārliecinošu saturu, kam būs unikāla personība, ar kuru var saistīt jūsu lasītāji, un patiesi iemīlēties katrā jūsu uzrakstītajā vārdā..

Kvalitatīvs saturs ir tieši tas, kas kopīgs visiem iecienītākajiem emuāriem. Protams, ir daudz sekotāju, taču saturs ir vienīgais elements, kas viņus vispirms piesaista un liek atgriezties vēl.

Tāpēc, ja vēlaties padarīt savu emuāru pievilcīgu, vienmēr koncentrējieties uz sava satura kvalitāti.

Populārākās nišas, kas veicina satiksmi un nopelna naudu

blogi dzen naudu

Meklējot nišu, kurā koncentrēties savam emuāram, jums ir jādomā par tiem, kuriem ir plaukstošs tirgus. Lai gūtu peļņu no sava emuāra, jums jāatrod niša ar lielu potenciālu, lai radītu trafiku un ienākumus.

Šīs nišas ir vispopulārākās, tāpēc tām ir liela trafika un ienākumu spēja. Tie ir nedaudz plaši, taču, atrodot aizraušanos un izdomājot veidu, kā uzlabot cilvēku dzīvi, jūs varat atrast tajos atbilstošu mikro nišu..

Ceļojumu emuāri

Ceļojumu emuāriem ir milzīgs potenciāls piesaistīt lielu trafiku un nopelnīt naudu. Cilvēkiem patīk ceļot, un viņi vienmēr meklēs jaunas iespējas doties kaut kur citur, kur vēl nekad nav bijis, un izpētīt jaunas kultūras.

Izmantojot savu ceļojumu emuāru, varat veikt daudz virzienu. Varat pārvaldīt reģionam raksturīgu emuāru, ēdienu ceļojumu emuāru vai personīgu ceļojumu emuāru, kurā ir jūsu aizraujoši piedzīvojumi un ceļveži..

Jūsu emuārā var koncentrēties arī uz viesnīcu vai restorānu pārskatiem vai ceļojuma piederumiem, lai jūs varētu nopelnīt naudu no saistīto saiti. Niša ir milzīga, tāpēc šeit ir daudz lietu, uz kurām varat koncentrēties.

Veselības blogi

Šajā nišā ir arī lielas saistīto iespēju iespējas, jo jūs varat rakstīt par pārtikas produktiem, piedevām, vingrošanas produktiem un daudz ko citu.

Jūs varat koncentrēt savu emuāru uz veselīgām receptēm, diētām, rīta rutīnu, mājas treniņiem, trenažieru zāles treniņiem, veselības aprūpes padomiem un padomiem – jūs to nosaucat. Šeit ir daudz masīvas satiksmes un ienākumu iespējas.

E-apmācības emuāri

E-mācības aug strauji, jo internets ir padarījis mācības un zināšanas pieejamas visiem. Vienmēr atradīsies cilvēki, kuri vēlas iegūt jaunas zināšanas un prasmes tiešsaistē, izmantojot savas mājas ērtības.

Ja jums ir īpašas zināšanas vai prasmes, kuras jūs aizrauj rakstīt, kāpēc gan palīdzēt citiem cilvēkiem kļūt arī par ekspertiem? Jūs varat sniegt ģitāras nodarbības, kodēšanas nodarbības, suņu apmācības nodarbības, konsultācijas par jebkāda veida programmatūras izmantošanu, valodu nodarbības un daudz ko citu, ko vien vēlaties..

Tehnikas un spēļu emuāri

Spēlētāji ir ieinteresēti tehnoloģiju tirgū, tāpēc to apvienošana palīdzēs nopelnīt ievērojamu naudas summu. Šī ir viena no ienesīgākajām nišām, no kurām jūs varat izvēlēties, un atkal tas nāk ar daudzām apakš nišām un saistītām iespējām..

Varat rakstīt lietotņu un videospēļu pārskatus, tehnoloģiju sīkrīku pārskatus, padomus par mobilo un personālo datoru remontu, video spēļu konsultācijas vai jebkuru citu saistītu tēmu, kas jūs interesē un par kuru jums ir daudz ko teikt..

Vecāku emuāri

Šī ir viena no tām nišām, kas vienmēr virza satiksmi un naudu. Mammas ir visur, tāpēc jums vienmēr būs liela auditorija, kuru interesē noderīgi vecāku padomi un padomi.

Ir simtiem tēmu, kuras izvēlēties no tām, kas saistītas ar mazuļu un bērnu aprūpi un palīdzēšanu jaunajām mammām izvēlēties vislabāko ēdienu, apģērbu, drošas rotaļlietas un jautras aktivitātes saviem mazajiem, vai plānot perfektu bērna dzimšanas dienas ballīti.

Jūs varat arī sniegt padomus par grūtniecību un burtiski jebkuru citu noderīgu padomu gan mammām, gan tētiem. Labākais veids, kā gūt peļņu no vecāku emuāra, ir iesaistīties filiāļu mārketingā, reklamējot labākos produktus bērniem un vecākiem.

Vēlaties izveidot personīgo emuāru?

Ja vēlaties izveidot savu personīgo emuāru, to varat izdarīt diezgan ātri pats. Jums ir nepieciešams sava emuāra nosaukums (domēna nosaukums), labākā emuāru platforma (mēs ļoti iesakām pašpietiekamu WordPress) un tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Visas šīs darbības ir ļoti vienkāršas, un emuāru varat izveidot un palaist īsā laikā.

Vispirms jums būs jāizvēlas jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un jaunajiem emuāru autoriem mēs iesakām Bluehost – uzņēmumu, kura pārziņā ir vairāk nekā 2 miljoni vietņu visā pasaulē. Jūs iegūsit a bezmaksas domēna vārds kad jūs pierakstāties kopā ar viņiem, viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Pirmais solis

Noklikšķiniet šeit, un jūs nonāksit lapā “Ekskluzīvs piedāvājums”, kas paredzēta mūsu lasītājiem. Pēc tam noklikšķiniet uz “Sākt tūlīt”.

Pirmais solis

Otrais solis

Mēs iesakām sākt ar pamatplānu, jo jums būs nepieciešams laiks, lai noteiktu savas vajadzības un iespējas. Pamata plānā ir viss, kas iesācējiem nepieciešams, lai izveidotu jaunu emuāru. Apsveriet citus plānus vēlāk, kad jūsu emuārs sāk darboties un jūsu vajadzības kļūst lielākas.
otrais solis

Trešais solis

Jūsu domēna vārdam būs būtiska loma jūsu emuāra turpmākajā attīstībā, un tāpēc ir svarīgi veltīt laiku un izdomāt labu domēna vārdu. Kad esat to izdarījis, slejā “jauns domēns” ievadiet vārdu un izvēlieties savu augstākā līmeņa domēnu.
trešais solis

Ieteicamais rīks:

Vienkārši ierakstiet vēlamo domēnu šajā “jaunajā domēnā” lodziņā, un BlueHost parādīs, vai tas ir pieejams vai nav. Ja nē, tas jums sniegs līdzīgu vārdu sarakstu, no kuriem izvēlēties.

Atcerieties, ka pēc tam, kad esat izveidojis savu emuāru un sācis rakstīt savu saturu, jums vienmēr jākoncentrējas uz savu mērķauditoriju un viņu vajadzībām, lai jūs varētu viņiem sniegt patiesu vērtību un kvalitāti, jo tieši tas jūsu emuāru padarīs veiksmīgu. Pārliecinieties, ka esat iedziļinājies mūsu emuāru veidošanas sadaļā un izlasiet to visu, jo noteikti atradīsit daudz noderīgu emuāru veidošanas padomu.

Cita veida emuāri

cita veida emuāri

Emuāru autori ir ļoti radoši cilvēki. Bez populārākajiem ir arī citi emuāru veidi.

Kopienas emuāri

Kopienas emuāri ir veidoti, lai tuvinātu līdzīgi domājošus cilvēkus. Šie emuāri parasti aptver tēmas, kas interesē līdzīgi domājošus cilvēkus, un tajās ir komentāru sadaļa un spēcīgs sociālo mediju atbalsts, lai veicinātu komunikāciju.

Bezpeļņas emuāri

Bezpeļņas emuāri ir izstrādāti, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri darbojas un strādā bezpeļņas organizācijās. Tie aptver visu veidu tēmas, piemēram, bezpeļņas komunikāciju, bezpeļņas digitālo mārketingu, līdzekļu vākšanu un citas lietas..

Tiešsaistes tīmekļa emuāri

Rakstīšana par pasaules galamērķiem emuārā ir viena lieta, bet citu parādīšana reāllaika straumē auditorijai.

Tiešsaistes tīmekļa emuāros ietilpst arī tādi, kuros satura veidotāji saturu neraksta, bet mutiski to paziņo auditorijai. Apvienojumā ar tiešsaistes tērzēšanu šāda veida emuāru veidošana ir ļoti saistoša un arī ienesīga.

Spēļu tiešraides emuāri

Šie emuāri ir vērsti uz demogrāfiskiem cilvēkiem, kurus interesē sports, un bez iespējas ērti skatīties spēles, kuras viņi vēlas un kā viņi vēlas. Izmantojot straumēšanas programmatūru un apraides tiesības, šāda veida emuārus ir ļoti viegli iestatīt.

Ierīces veida emuāri

Ierīces veida emuāri ir domāti speciālistiem, kuri ir prasmīgi. Šajos emuāros ir jaunākā informācija par ierīcēm, to funkcijām, funkcionalitāti utt. Strauji attīstoties tehnoloģijām, iedvesmas atrašana tēmām nav problēma šajā nišā.

Podcast emuāri

Podcast emuāri pēdējo pāris gadu laikā ir kļuvuši ļoti populāri. Tie aptver virkni tēmu, ieskaitot populārākās. Podcast apraide ir tendence, un pierādījums ir ļoti slavenie emuāri, kas pievienoja Podcast apraides to standarta piedāvājumam. Tiek lēsts, ka ASV mēnesī ir 104 miljoni podkāstu klausītāju.

Ieteicamais lasījums: Kā sākt Podcast – galīgais ceļvedis iesācējiem 2020. gadā

Video emuāri

Pat izmantojot YouTube, joprojām pastāv vlogeri, kuri dod priekšroku savu videoklipu augšupielādēšanai un kopīgošanai savā vietnē.

Visu veidu maisījumi

Visbeidzot, mums ir emuāri, kas ir visu veidu sajaukumi, par kuriem mēs runājām iepriekš. Šajos emuāros var aplūkot dažādas tēmas, tajos var atlasīt vairākus demogrāfiskos datus un attēlot visu veidu multivides formātus.

Iepazīstieties ar šo labāko nišu emuāru sarakstu

Tātad šeit, vietnē FirstSiteGuide, mēs esam nolēmuši dot jums iespēju būt informētiem par visām jaunākajām tendencēm konkrētajā nišā.

Mēs šodien izveidojām dažādu emuāru sarakstu internetā. Skatieties, ko viņi dara tieši savos emuāros, un redziet, vai varat atrast veidu, kā to izdarīt labāk! Izveidojot jauno pieeju emuāru veidošanai, jūs varat iegūt vērtīgu ieskatu un faktiski ir ar ko strādāt. Mēs ceram, ka tas iedvesmos jūs izveidot izcilu emuāru, kas piesaistīs ievērojamu skaitu sekotāju, kuri vienmēr ar nepacietību gaidīs lasīt katru jauno jūsu publicēto emuāra ziņu.

Dzīvesveida emuāri
Fotogrāfijas emuāri
Mammu emuāri
Emuāru rakstīšana un rakstīšana
Mājdzīvnieku emuāri

Secinājums

Noteikti ir daudz veiksmīgāki emuāri, kurus varat izmantot modelim. Iepriekš minētie ir daži no labākajiem emuāru piemēriem, kas noteikti iedvesmo un palīdz virzīties pareizajā virzienā, kas jūs novedīs pie jūsu gūtajiem panākumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map