Labākie emuāru vārdu ģeneratori – atrodiet perfektu domēnu

Mācīties-emuāru veidošana_Blog-name-generators-instg


Sākot emuāru, viena no lietām, kas jums jāizlemj, ir jūsu emuāra (domēna) nosaukums. Kad izvēlēsities sava emuāra vārdu, tas būs tur mūžīgi, un šis vārds būs tas, kas jūs attēlo tiešsaistē. Ir ļoti svarīgi, lai jūsu vārds būtu āķīgs un viegli iegaumējams.

Labs domēna vārds palielinās iespēju cilvēkiem to atcerēties. Jūsu klikšķu skaits var būt lielāks, ja cilvēki meklēšanas rezultātos atpazīst jūsu emuāru. Ir laba ideja, ja jums ir atbilstošs URL un emuāra nosaukums, jo potenciālajiem lasītājiem būs vieglāk atrast darbu jūsu emuārā.

Bet, ņemot vērā faktu, ka šodien ir tik daudz emuāru, iespējams, vēlamais URL jau ir izmantots. Šajās situācijās jums būs jāveic daži rakumi, lai iegūtu domēnu, kas labi attiecas uz jūsu emuāra tēmu.

Ieteicamais rīks:

Bet nākt klajā ar oriģinālo domēna vārdu nav viegls uzdevums. Tāpēc mēs nolēmām dalīties ar šiem emuāru vārdu ģeneratoriem, kas var jums palīdzēt to sasniegt.

Krūtis nosaukums

bustaname mājas lapa

Bust a Name ir vietne, kas piedāvā dažādus filtrēšanas rīkus, kas palīdzēs jums atrast pareizo domēna vārdu jūsu emuāru veidošanas vajadzībām. Pirmais, kas jums jādara, ir filtrēt meklētos atslēgvārdus. Kad esat to izdarījis, pārbaudiet opcijas “beidzas” un “sākas” un redziet, kā ar tām sadarbojas jūsu atslēgvārds.

Varat sašaurināt meklēšanu, iestatot vajadzīgo rakstzīmju skaitu. Bust a name ļauj meklēt domēnus pēc to paplašinājumiem, ieskaitot .org, .net vai .com. Meklējot perfektu domēna vārdu, lapas apakšā varēsit redzēt līdzīgus ieteikumus.

Vai esat bezjēdzīgs un nav ne jausmas, kur sākt? Neuztraucieties. Bust a Name dod izlases domēna opciju, kuru varat izmantot prāta vētrai un ideju iegūšanai vai izvēlēties nejaušu domēnu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Panabee

Panabee mājas lapa

Atšķirībā no citiem domēnu ģeneratoriem, Panabee nepiedāvā tikai dažādas jūsu izvēlētās domēna frāzes fonētiskās iespējas. Tas tiek veikts arī caur diviem lielākajiem sociālajiem tīkliem Twitter un Facebook un visu tīmekli, lai meklētu līdzīgas frāzes vai vārdus, kurus izmanto daži citi cilvēki.

Panabee ir arī tulkošanas funkcija, un tas ļauj jums meklēt saistītās frāzes Wikipedia. Ja domēna vārds ir pieejams, jums ir iespēja to iegādāties caur viņu partneru reģistratūras uzņēmumu GoDaddy.

Pikdomeini

pickydomains mājas lapa

Ja vēlaties, lai vesela emuāru veidotāju kopiena strādātu uz jūsu vārda, tad Pickydomains ir jums piemērota lieta. Jums atliek tikai reģistrēties, izskaidrot visu uzdevuma informāciju: savu nišu, auditoriju, tirgu, mērķus un vēlamo vārda veidu..

Kad esat to izdarījis, Pikdomaina vietnieki visu šo informāciju dalīsies ar lielu lietotāju kopienu. Tur ir ļoti daudz tirgotāju, un viņi sāks prātā vētīt dažādas domēnu idejas, kuras jums varētu šķist vērtīgas.

Jūs saņemsit ieteikumus no pieredzējušiem cilvēkiem, un viss, kas jums jādara, ir izvēlēties to, kas jums patīk visvairāk. Ja tomēr vēlaties saņemt ieteicamo domēna vārdu, jums būs jāmaksā nodeva 50 USD. Puse no tā nonāks personai, kura to izveidoja, bet otra puse nonāks vietnē PickyDomains.

Domēna caurums

domēna caurumu mājas lapa

Domain Hole ir pilnīgs visaptverošs domēna vārdu ģenerators, kas var kalpot dažādiem mērķiem. Turklāt tam ir astoņas dažādas pieejas, kuras varat izmantot, lai atrastu perfektu emuāra nosaukumu, kas jums patiks. Šeit ir astoņi rīki, kurus varat izmantot kopā ar domēna caurumu:

 • Domēna meklēšana, kurai beidzies derīguma termiņš: iet caur plašu datu bāzi ar domēnu vārdiem, kuriem beidzies derīguma termiņš, un jūs varat redzēt, vai varat izmantot kādu no labākajiem rezultātiem.
 • Vārda vērpējs: ievadiet atslēgvārdu un apvienojiet to ar citiem citiem vārdiem, lai atrastu interesantus domēna vārda ieteikumus.
 • Tūlītēja pieejamības pārbaude: salīdzinājumā ar dažiem citiem rīkiem nav tik daudz iespēju, kā atrast nereģistrētus domēnus.
 • Pilnīga pārbaude: atrodiet pieejamo domēnu TLD.
 • Vārdu ģenerators: ja jums nav ideju par emuāra vārdu, izmantojiet šo rīku, lai atrastu firmas un neaizmirstamus domēna vārdus.
 • Domēna brīdinājumi: abonējiet šo rīku, un jūs varēsit skatīties vairākus domēna vārdus un saņemt paziņojumus, kad tie būs pieejami.
 • Lielapjoma domēna pārbaude: darbojas kā citi rīki, taču, ja ievadāt vairāk atslēgvārdu opciju vai domēna nosaukumus, tas tos salīdzina un dod labākus rezultātus..
 • Prāta vētra: šo rīku nosaukums to visu pasaka; tas palīdz jums nākt klajā ar jaunām emuāru domēna vārdu idejām.

Vārds Mesh

namemesh mājas lapa

Vārds Mesh ir ideāls emuāru vārdu ģenerators, ja jums ir pāris atslēgvārdu. Ievietojiet divus vai trīs atslēgvārdus meklēšanas lodziņā un izveidojiet savu sarakstu. Vārdam Mesh ir atšķirīga pieeja rezultātu sasniegšanai. Tie tiks iedalīti kategorijās, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā SEO, līdzīgi nosaukumi, jauni vārdi, parastie vārdi un īsie vārdi.

Vārds Mesh balstās uz antonīmiem un sinonīmiem, lai jūs varētu nākt klajā ar unikāliem domēniem, vienlaikus izmantojot aptuveni 20 citus ģeneratorus. Kad jūs meklējat atslēgvārdus, tas filtrē rezultātus, pamatojoties uz garumu, nereģistrētiem domēniem vai pamatojoties uz to domēna paplašinājumu. Tāpat kā citi domēna vārdu ģeneratori, nosaukums Mesh jums sniegs atslēgvārdu meklēšanas ieteikumus, lai vajadzības gadījumā izpētītu citas iespējas.

Domēns

domēna mājas lapa

Domēnam var nebūt daudz rīku, funkciju vai filtru jūsu domēna vārda meklēšanai, taču šis rīks darbojas nevainojami. Domēns var iziet visu domēna vārda telpu starp .org, .net. un .com. Tas var palīdzēt jums uzzināt jaunus domēna vārdus, kuriem ir liels potenciāls.

Kā mēs iepriekš minējām, šodien ir grūti atrast labu, firmas zīmola emuāra vārdu, kas beidzas ar tradicionālo .com paplašinājumu. Šis rīks var meklēt dažādos TLD, kas dažus no veiksmīgākajiem nišu emuāriem izcēla un kļuva slaveni. Tas balstās uz divām ārējām datu bāzēm, un tam ir tiesības izsekot aptuveni 2000 TLD meklēšanai. Jūs varat reģistrēt domēnu vairāk nekā 200 akreditētos reģistratūru uzņēmumos.

Ja jūs vēlaties iegūt lielu punktu skaitu un izveidot reālu stratēģiju ap savu vārdu, Domainr ir jums nepieciešamais rīks.

Lean domēna meklēšana

leandomainsearch mājas lapa

Ievadot vienkāršā domēna meklēšanu, jums būs jāievada viens atslēgvārds un meklēšanas domēni. Šis ģenerators piedāvā daudz rezultātu, un dažreiz domēnu vārdu idejām var būt vairāk nekā tūkstotis ieteikumu. Iegūtie rezultāti ir visi .com paplašinājumi, un tie visi ir pieejami.

Turklāt šis rīks ļauj filtrēt rezultātus arī pēc popularitātes, pēc garuma un alfabēta secībā. Varat saglabāt domēna vārdus, kas jums patīk, un tos pārbaudīt vēlāk. Varat arī izsekot meklēšanas vēsturi, dalīties rezultātos, ja strādājat ar kādu personu, un vēlāk pārbaudīt savas idejas, lai redzētu, vai tās joprojām ir pieejamas.

Lielākajai daļai cilvēku, kas izmanto Lean Domain Search, nav jaunu ideju, un viņi paļaujas uz šo rīku, lai izstrādātu pilnīgus domēna vārdus. Tā ir populāra izvēle, tā darbojas labi, un tāpēc tā ir mūsu sarakstā.

Softwarefindr vārdu ģenerators

programmatūras findr ekrānuzņēmums

Softwarefindr vārdu ģenerators ir lielisks rīks, kas sekunžu laikā ļauj uzreiz meklēt tūkstošiem dažādu domēna vārdu kombināciju. Tas ļauj dramatiski samazināt laiku, kas pavadīts, iznākot ar lielisku vārdu un vairāk laika, lai īstenotu savas idejas.

Atšķirībā no citiem ģeneratoriem, rīks Sofwarefindr veic visu smago celšanu aizkulisēs, savam atslēgvārdam pievienojot vairāk nekā simts dažādu prefiksu un piedēkļu, kurus sakārto vispopulārākais un īsākais garums.

Lielākā daļa cilvēku, kas izmanto šo domēna vārdu ģeneratoru, ir tie, kas vēlas rīkoties izlēmīgi, un nevēlas šķirot tūkstošiem rezultātu. Tā vietā viņi labprātāk redzētu pieejamo 20 labāko kombināciju, lai vēl vairāk paātrinātu lēmumu pieņemšanas procesu.

Wordoid

darba vietne

Ja jūs cenšaties atrast savam emuāram unikālu vārdu, kas izceļas no pūļa, tad Wordoid ir tā lieta, kuru jūs meklējāt. Kā Wordoid darbojas? Tas sniedz jums daudz dažādu nosaukuma opciju, kas cilvēkiem palīdzēs atrast jūsu URL.

Wordoid piedāvā daudzas valodas, ieskaitot angļu, itāļu, franču un spāņu. Otra neparasta īpašība ir tā, ka jūs varat izvēlēties, vai vēlaties rezultātu balstīt uz dažiem burtiem sākumā, vidū vai beigās.

Trešā iezīme, kas Wordoid piesaista daudzus cilvēkus, ir fakts, ka jūs varat izvēlēties, vai vēlaties, lai jūsu ieteiktie vārdi būtu pilnīgi dabiski. Tas visu procesu padara daudz vieglāku, un tas ir diezgan ērti, jums jāpiekrīt.

Visi Wordoid radītie vārdi ir unikāli, un tie ir izstrādāti tā, lai tie būtu firmas zīmes, kas nozīmē, ka tie izskatās un izklausās lieliski. Ģenerētie vārdi ir desmit burti, maksimāli, un jūs pat varat apvienot divas dažādas valodas, lai iegūtu neparastu kombināciju.

Neiespējamība

neiespējamības mājas lapa

Domēna vārda ģenerators ar atšķirīgu pieeju. Pirmais, kas jums jādara, ir smadzeņu satricinājums pēc sava atslēgvārda un pēc tam vārda, īpašības vārda un lietvārda pievienošana tā sākumam. Neiespējamība dod iespēju pievienot 4, 5 vai 6 burtu vārdu, vai arī ar šo atslēgvārdu var sajaukt visu, ko vēlaties.

Tas ir lielisks rīks ideju vētrai, kas ir pieejami, izklaidējoties visa procesa laikā. Neiespējamība arī saista ar Namecheap vai GoDaddy pieejamajiem nosaukumiem, un jūs varat turpināt pirkt savu vārdu, kad esat pieņēmis lēmumu. Neiespējamība ir atkarīga no vairākiem serveriem, lai sniegtu labākos iespējamos rezultātus.

Domēna ritenis

domēna rata mājas lapa

Domēna ritenim var būt vienkāršs un tīrs izskats, taču tā pamatā ir sarežģītas kombinētās metodes. Tas ir viens no nesen palaistajiem rīkiem, kas katru dienu tiek atjaunināts. Tāpat kā lielākajā daļā domēnu vārdu ģeneratoru, jūs varēsit ievadīt savus datus un ievadīt (neierobežotus) atslēgvārdus, taču jūs arī saņemsit dažus ieteikumus, kā sākt darbu..

Pēc noklikšķināšanas uz pogas “Meklēt domēnu” rezultāti tiks parādīti trīs kategorijās. Pirmā kļūda padarīs populārākos domēnu paplašinājumus, piemēram, .com, .blog, .net, .org, galveno uzmanību pievēršot pieejamajiem, ar zaļu krāsu. Tālāk jūs iegūsit patiesus domēna riteņa rezultātus ar priekšlikumiem, kas jums ir “izvēlēti”.

Ja neesat apmierināts ar ģenerēto domēnu sarakstu, jūs saņemsit trešo vārdu sarakstu, kuru iedvesmojis sākotnējais atlasītais atslēgvārds. To pamatā ir dažādas sajaukšanas un vērpšanas darbības (pievienot / papildināt, burtu nomešana, pareizrakstība atpakaļ, zilbju sajaukšana, burtu dubultošana utt.).

Ir lieliski redzēt jaunus rīkus, kas paaugstina joslu un rada satriecošus domēnus jaunām vietnēm, kas pievienojas tīmeklim.

Gatavs sākt pats veidotu emuāru?

Ja jūs tikko sākat darbu, mēs iesakām izmantot WordPress. Jūs varēsit instalēt jebkuras motīvas, spraudņus un pakalpojumus, kurus vēlaties, rādīt reklāmas un gūt peļņu no emuāra, kā vēlaties. Pašpietiekamam WordPress emuāram praktiski nav ierobežojumu.

Lai sāktu savu emuāru, mēs vienmēr iesakām Bluehost. Izmantojot Bluehost, pat viszemākā cena piedāvā jums Bezmaksas domēna vārds, SSL sertifikāts, lai jūsu emuārs būtu drošs, un diennakts atbalsts.

Bluehost ļaus jums BEZMAKSAS reģistrēt jaunu domēna vārdu. Ir 14 augstākā līmeņa domēni, no kuriem jūs varat izvēlēties, ieskaitot .com, .net un .org, lai nosauktu dažus. Lieliska lieta tajos ir, ja vēlamais domēna vārds jau tiek izmantots, Bluehost ļaus jums to izvēlēties vēlāk. Tas dos laiku izpētei un domāšanai.

Bezmaksas domēns vēlāk

Secinājums

Izmantojot iepriekšminētās iespējas, jums būs daudz ko izvēlēties un atrast rīku, kas jums ir vispiemērotākais. Izpētiet šos domēna vārdu ģeneratorus, un mēs garantējam, ka jūs varēsit nākt klajā ar labāko vārdu, kas būs piemērots jūsu vajadzībām. Nesteidzieties un nepieņemiet ātru lēmumu; atcerieties, ka jums ar to būs jādzīvo kādu laiku, un no tā būs atkarīgas daudzas lietas. Vēlam veiksmi un nekautrējieties dalīties pieredzē ar šiem rīkiem vai pieminēt kādu citu ģeneratoru, kas mums pietrūka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map