Kāpēc cilvēki blogo? Emuāru veidošanas 15 ieguvumi

Mācīties emuāri-2_Kas ir-ir-emuāru veidošanas platforma-


Kad sākās emuāri un emuāru veidošana, sākotnējais mērķis bija, lai cilvēki dalītos personīgajā dzīvē tiešsaistē, līdzīgi kā tiešsaistes žurnāls. Pēdējā desmitgadē emuāru veidošana ir mainījusies no personiskākiem mērķiem uz profesionālākiem mērķiem. Tā vietā, lai indivīdi tikai veidotu emuārus saviem draugiem un ģimenei, emuāru veidošana sāka ietvert arī profesionāļus, kas blogo sabiedrībai, lai reklamētu viņu personīgo zīmolu un uzņēmējdarbību. Šajā rakstā mēs apskatīsim tipiskos iemeslus, kāpēc cilvēki izvēlas sākt emuāru veidošanu, un tā priekšrocības.

kāpēc cilvēki blogo

Lai dalītos viņu aizraušanās

Kad esat kaut kas kaislīgs, vēlaties to dalīties ar pasauli. Neatkarīgi no tā, vai tā ir aizraušanās ar makšķerēšanu, fotografēšanu vai mārketingu, emuāru veidošana ir lielisks veids, kā dalīties ar šo aizraušanos. Blogojot emuāru par kaut ko aizrautīgu, tas paver iespējas sazināties ar tiem cilvēkiem visā pasaulē, kuri runā jūsu valodā un kuriem ir tādas pašas aizraušanās.

Lai izglītotu citus

Ja jūs esat kāds, kurš mīl mācīt, emuāru veidošana var būt platforma, lai mācītu cilvēkus, kuriem ir interese par jūsu kompetences jomām. Izmantojot emuāru veidošanu, jūs ne tikai mācīsit citus, bet arī vairāk iemācīsit sevi par šo tēmu. Jūs mācīsities, jo jūs vienmēr meklēsit vairāk lietu, ko iemācīt saviem lasītājiem. Mācīšana, izmantojot emuāru veidošanu, protams, var novest pie monetizācijas, veidojot tiešsaistes informācijas produktus.

Lai iegūtu ekspozīciju

Uzņēmumu īpašnieki, kas veido emuārus, vairākos veidos palielina sava biznesa ekspozīciju. Regulāri izveidojot emuāra saturu savai vietnei, Google iegūst kaut ko jaunu indeksēšanai, tādējādi palielinot jūsu vietnes redzamība meklēšanas rezultātos. Emuāru satura izveidošana citām nozares nozares publikācijām dod iespēju jaunām, atbilstošām auditorijām atklāt jūs un jūsu biznesu. Šī ekspozīcija dod jums lielāku trafiku, kuru jūs varat pārveidot par potenciālajiem klientiem un klientiem.

Lai izveidotu autoritāti

Tiem, kas vēlas uzstāties savas nozares pasākumos vai kļūt par autoriem, emuāru veidošana ir platforma, kuru varat izmantot, lai izveidotu autoritāti. Emuāros rakstot par nišu, par kuru jūs visvairāk pārzināt, cilvēki sāks jūs atpazīt kā autoritāti šajā nišā. Šī atzīšana novedīs pie intervijām, podkastus un galu galā uzaicinājumiem uzstāties un līgumiem par grāmatas izdošanu.

Lai ierindotos meklētājprogrammās

Kā minēts iepriekš, jūsu emuārs nodrošina Google jaunu saturu, lai to regulāri indeksētu. Katru satura daļu varat izmantot rangs noteiktiem atslēgvārdiem kas jūsu vietnei piesaistīs jūsu mērķauditoriju. Uzņēmumiem statisku tīmekļa lapu un emuāru ierakstu kombinācija ļauj tiem atlasīt komerciālos atslēgvārdus (tos, kas piesaista klientus), kā arī nekomerciālos atslēgvārdus (tos, kas piesaista informācijas meklētājus). Abas auditorijas – klienti un informācijas meklētāji – var radīt jaunu biznesu.

Lai būtu saturs, ar kuru dalīties

Sociālo mediju auditorija vairāk uztver emuāru ierakstus nekā reklāmas vai pārdošanas lapas, un tāpat viņi, visticamāk, dalās emuāra ierakstos ar saviem savienojumiem nekā reklāmas vai pārdošanas lapas. Izveidojot emuāru saturu, jūs piešķirat sev vairāk iespēju dalīties savos sociālo mediju profilos, un jūs saviem apmeklētājiem piešķirat kaut ko dalīties, kad viņi apmeklē jūsu vietni. Jūsu satura kopīgošana sabiedrībā palielinās jūsu mērķauditoriju ekspozīciju un palielinās ienākošo trafiku.

Emuāra ziņas sniedz arī veidu, kā nepārdot savu biznesu. Ja kādam vajadzētu lūgt kaut ko darīt sociālajā tīklā, varat viegli atbildēt, izmantojot emuāra ziņu. Atšķirībā no atbildēm uz jūsu produktu vai pakalpojumu pārdošanas lapu, atbildēšana uz emuāra ziņu tiks uzskatīta par noderīgu un dabiski vedīs cilvēku pie jūsu produktiem un pakalpojumiem, it īpaši, ja katra nobeigumā jūs iekļausit labu aicinājumu uz darbību. no jūsu ziņām.

Šeit ir aprakstīts, kā emuāru veidošana varētu dot labumu jūsu dzīvei

emuāru veidošanas priekšrocības

Kā jūs jau varētu zināt, emuāru veidošana pēdējiem 10–15 gadiem ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem un uzņēmumiem. Ir taisnība, ka pirms vairāk nekā divām desmitgadēm emuāru veidošana gandrīz nepastāvēja. Mūsdienās visā pasaulē ir miljoniem emuāru!

Bet mēs joprojām uzbudināmies, mēģinot pārliecināt cilvēkus par emuāru veidošanas priekšrocībām. Pat ja naudas pelnīšana tiešsaistē nav galvenais mērķis, emuārs varētu palīdzēt daudzos citos veidos. Apskatīsim visas prēmijas, kuras saņem emuāru autori.

1. Jūs varat pārvaldīt savu tiešsaistes identitāti un veidot uzticību

Gan cilvēkiem, gan uzņēmumiem informācija ir ievietota tiešsaistē. Kas notiek tad, kad kāds meklē jūsu vārdu? Viena no emuāru priekšrocībām ir tā, ka tas ļauj jums izveidot un kontrolēt tiešsaistes identitāti.

Papildus sociālā tīkla profiliem cilvēki, kuri meklē jūsu vārdu, var atrast jūsu emuāru vai jūsu emuāra lapu citos emuāros. Šī informācija palīdzēs cilvēkiem labāk iepazīt jūs, lasot jūsu darbu.

2. Jūs uzzināsit jaunas lietas

Blogojot emuārus, jūs ne tikai mācāt citus. Jūs mācāties arī jūs. Sākumā jūs uzzināsit vairāk par savu nišu, jo tas jums ir nepieciešams izglītot sevi mācīt citus. Jūs arī daudz uzzināsit par citām jomām, piemēram, tiešsaistes mārketingu, neatkarīgi no tā, ko rakstāt.

Neatkarīgi no tā, vai jums tas patīk vai nē, ir zināms zināmas zināšanas mārketingā, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu emuāru. Jūsu zināšanas par e-pasta mārketingu, meklētājprogrammu mārketingu un sociālo mediju mārketingu turpinās augt.

3. Jūs pilnveidosit savas rakstīšanas prasmes

Jo vairāk jūs kaut ko darīsit, jo labāk iegūsit šo prasmi. Rakstīšana nav izņēmums. Pat ja jūs nedomājat studēt rakstīšanu, jūsu rakstīšana uzlabosies, jo vairāk jūs to darīsit. Jūs pat varat ieguldīt gramatikas pārbaudītāju rīkos, piemēram Gramatiski, lai palīdzētu rakstīšanas pamatos, pieturzīmēs, pareizrakstībā, teikuma struktūrā un stilā rakstīšanas laikā.

Pat tie no jums, kas nekoncentrējas uz rakstisku saturu, piemēram, aplādes veidotāji un video emuāru autori, uzlabos rakstīšanas prasmes, izmantojot emuāru veidošanu. Kā? Jums būs jāraksta apraksti pašiem savām apraidēm un videoklipiem. Un jums būs jāsadarbojas ar emuāra abonentiem komentāros par publicētajiem Podcast epizodēm un videoklipiem.

4. Jūs varētu apgūt jaunu valodu

Ja runājat par mācīšanos un prasmju uzlabošanu, ja vēlaties apgūt otro valodu, emuāri ir emuāri. Tie no jums, kas blogo bloķē valodā, kas nav dzimtā valoda, kļūs labāk šīs valodas prasme.

Izmantojot komentārus un iesaistoties sociālajos medijos, jūs iegūsit iespēju mijiedarboties ar citiem, kas runā jaunajā valodā. Ne tikai jūs labāk rakstīsit šajā valodā, bet arī varēsit labāk runāt, kad būsit uzaicināts piedalīties audio vai video intervijās.

5. Jūs varat iegūt tehniskās zināšanas

Neatkarīgi no tā, vai jūs to plānojat vai nē, jūs varēsit iemācīties jaunu vārdu krājumu. Kā arī ar tehnoloģijām saistītas sistēmas, rīki un metodes, vienlaikus emuāra izveidošanas un audzēšanas procesā.

Tam nav jābūt programmēšanas valodām vai profesionālai tīmekļa dizaina kompetencei. Mūsdienās ir daudz pusautomātisku rīku un procesu, kas tiešsaistē pieejami jauniem interneta lietotājiem. Un jūs varat uzzināt, kā tos izmantot, lasot informāciju tiešsaistē vai skatoties video pamācības.

6. Jūs savienosities ar jauniem cilvēkiem

Viens no lielākajiem emuāru veidošanas ieguvumiem ir saikne ar citiem. Jūs ne tikai audzat dažus sekotājus sociālajos tīklos vai e-pasta sarakstos. Jūs veidojat patiesas attiecības. Jūs draudzējaties ar cilvēkiem, kurus citādi nebūtu satikusi.

Tas, kas pārsteidz daudzus cilvēkus, ir tas, ka viņi veido fanu bāzi, izmantojot emuāru veidošanu. Ja apmeklējat nozares pasākumus, jūs atpazīs cilvēki, ar kuriem nekad neesat tikušies. Viņi pateiks paldies par visu lielo darbu, ko esat paveikuši. Galvenokārt tie cilvēki, kurus jūs satiekat blogošanas brauciena sākumā. Viņi būs jūsu lojālākie fani, ja turpināsit kopt savas attiecības ar viņiem.

7. Jūs saņemsit par ekspertu

Īstiem ekspertiem nekad nevajag sevi dēvēt par ekspertiem. Citi to darīs jūsu labā. Kad jūs kļūsit atzīts savā nišā, jūs tiksit uzaicināts piedalīties intervijās un emuāru ierakstos, apkopojot ekspertu padomus vai padomus. Pēdējais ļaus jums iesaistīties citu jūsu nišas ekspertu kompānijā un palīdzēs jums biežāk kļūt par ekspertu.

Vienmēr ir noderīgi būt ekspertu atzinības iegūšanas atslēgai. Lai arī jūs nevēlaties sākt piedāvāt bezmaksas konsultāciju pakalpojumus, tomēr vēlaties nelielos veidos palīdzēt pēc iespējas vairāk cilvēku. Ja šeit un tur atbildēsit uz jautājumu, vairāk cilvēku jūs cienīs.

8. Jūs uzaicinās uzstāties

Nākamais solis pēc atzīšanas par ekspertu jūsu nišā ir uzaicināšana uzstāties saistītajos nozares pasākumos. Tas varētu sākties ar ielūgumiem sēdēt uz viesu paneļa, vai arī tie var būt tieši lūgumi sesijas rīkošanai.

Runāšana var palīdzēt jums turpināt celt savu reputāciju kā savas nišas ekspertei. Jūs iegūstat tūlītēju ticamību, kad varat teikt, ka esat runājis populāros pasākumos. Tiem, kas meklē vairāk iespēju nopelnīt naudu, jūs varētu sākt iekasēt maksu par saderināšanās runāšanu.

9. Jūs varat kļūt par autoru

Jūsu emuārs ir jūsu portfolio. Emuāru autoriem, kuriem ir interesantas atziņas, izcilas rakstīšanas prasmes un plaša auditorija, ir priekšrocība, ja viņi vēlas kļūt par publicētiem autoriem. Daudzi populārākie emuāru autori, kurus atzinušas izdevējdarbības kompānijas, un bieži piedāvāti grāmatu piedāvājumi. Citi ir spējuši nosūtīt vietas izdevniecībām, lai nodrošinātu piedāvājumus grāmatām, kuras viņi vēlas rakstīt.

Ja vēlaties izdevēju pamanīt, vispirms izpētiet izdevējus, kuriem, visticamāk, ir interese par grāmatu jūsu nišā. Paskatieties uz citiem emuāru autoriem, kuri ir ierakstījuši grāmatas jūsu nišā, un redziet, kurš tos izdeva. Tad sāciet sadarboties ar izdevniecību sociālajos medijos, lai nokļūtu viņu radarā.

10. Jūs saņemsit darba piedāvājumus

Emuāru veidošana ar uzņēmējdarbību saistītā nišā var palīdzēt jums atrast darbu. Uzņēmumi, kas atzīst satura mārketinga priekšrocības, vienmēr meklē darbiniekus, kuri var radīt saistošu saturu. Tīklojot ar citiem savā nišā, jūs, iespējams, satiksit cilvēkus, kuri pieņem darbā jaunus amatus.

Ja atrodaties darba tirgū, galvenais ir profesionalitāte. Jūsu emuārā un publiskajos sociālajos profilos nedrīkst būt nekas, kas jums varētu negatīvi parādīt. Tas ietver tos dzērumu ballīšu attēlus vai ranga datus par jūsu pašreizējo darba devēju.

11. Jūs varat sākt jaunu biznesu

Dažās situācijās emuārs var sākt darboties kā hobijs, tikai lai nodarbotos uz pilna laika un labi apmaksātu biznesu. Piemēram, Pat Flynn izveidoja Zaļā eksāmena akadēmija emuārā, lai dalītos savā viedoklī un domās par arhitektūru. Pēc atlaišanas no darba viņš nolēma nopietni uztvert blogošanu. Kā tas mainīja viņa dzīvi?
Viņa emuārs pārvērtās par reālu biznesu, un viņš no tā var nopelnīt iztiku. Flinnas stāsts ir viens no daudziem cilvēkiem, kuri ir izveidojuši veiksmīgu biznesu, izmantojot emuāru veidošanu.

12. Jūs varat pārdot vairāk produktu

Vai jūs pārvaldāt sava uzņēmuma vietni? Emuāri palīdzēs pārdot vairāk. Jums tikai jāizveido saturs, kas liek lasītājiem interesēties par jūsu produktiem un pakalpojumiem. Reklamējiet savu saturu saviem ideālajiem klientiem, un jūs redzēsit, ka sākat tvert pircējus un slēdzat vairāk pārdošanas.

Pārdošana vairāk attiecas uz jūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, kā arī uz dažiem saistīto uzņēmumu piedāvājumiem. Uz filiāļu tirdzniecību attiecas tas pats noteikums. Rakstiet emuāra ziņas, kas liek lasītājiem iesaistīties vienumos, kurus citi uzņēmumi varētu piedāvāt. Un jūs varētu saņemt komisiju no viņiem.

13. Jūs varat saņemt tūlītēju atgriezenisko saiti

Nav svarīgi, vai jūs pārvaldāt personisku emuāru vai emuāru uzņēmumam, kurā strādājat, emuāru veidošana palīdzēs jums iegūt atsauksmes no faniem un klientiem. Tas var būt negatīvs vai pozitīvs, taču ir svarīgi zināt, ko cilvēki domā par jūsu izlikto saturu.

Kā emuāru autors jums ir jālasa komentāri tajā pašā dienā, kad ievietojat saturu. Tas palīdz jums saņemt gandrīz tūlītēju atgriezenisko saiti un gūt priekšstatu par jūsu satura veiktspēju.

14. Jūs izveidosit vairāk emuāru vai rakstīsit uz citiem emuāriem

Lielākā daļa emuāru autoru neapstājas pie viena emuāra. Daži emuāru autori, kuri sāk ar konkrētiem nišas emuāriem, veidojas emuāri par pašu emuāru veidošanas procesu. Citi risina naudas pelnīšanas nišu tiešsaistē, kad viņu nišas emuāri kļūst veiksmīgi. Vai arī emuāru autori, kas sāk ar ļoti vispārinātiem emuāriem, var izveidoties īpašos nišos.

Ja vēlaties sākt jaunu emuāru, jums būs labāka izpratne par to, kā padarīt jauno emuāru veiksmīgu. Ar visiem izmēģinājumiem un kļūdām, kuras jūs pārdzīvojāt savā pirmajā emuārā. Šīs zināšanas palīdzēs īsākā laika posmā gūt panākumus jaunajā emuārā. Un palīdziet vēlreiz vai padziļināti izjust visus iepriekš minētos ieguvumus.

15. Emuāri var dot jums brīvību

Emuāru veidošana dod jums tiesības strādāt no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Turklāt jums ir arī iespēja darīt lietas, kuras jums patīk darīt! Pavadiet vairāk laika kopā ar ģimeni, nodarbojieties ar sportu un piedalieties kopienu attīstības programmās.

Ja jums patīk ceļot, emuāru veidošana palīdz jums arī doties un redzēt pasaules skaistumu. Jūs varat darīt visu šo, vienlaikus baudot pieticīgu iztiku no emuāru veidošanas!

Vai esat gatavs sākt veidot savu emuāru??

Personīgā emuāra izveidošanu var paveikt tik ātri. Vispirms jāizvēlas sava emuāra nosaukums. Tas ir viens no vissvarīgākajiem soļiem, sākot jaunu emuāru.

Ieteicamais rīks:

Pēc sava domēna vārda izvēles jums jāizlemj par emuāru veidošanas platformu un tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Visiem jaunajiem emuāru autoriem mēs iesakām pats mitināt WordPress.org un Bluehost – uzņēmumu, kura pārziņā ir vairāk nekā 2 miljoni vietņu visā pasaulē. Jūs iegūsit a bezmaksas domēna vārds kad pierakstāties pie viņiem un ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, viņi piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Secinājums

Vai vēlaties dalīties ar savu aizraušanos, izglītot citus, iegūt saskarsmi, veidot autoritāti, ierindoties meklējumos vai jums ir saturs, ar kuru dalīties? Ja tā, jūs varētu būt gatavs sākt savu jauno emuāru. Bet atcerieties vienu lietu, jūsu redzējumam jābūt ilgtermiņa. Tas, ko jūs šodien darīsit, nākotnē ietekmēs jūsu klātbūtni tiešsaistē. Un kā redzat, ir dažādas emuāru veidošanas priekšrocības, kas pārsniedz naudas pelnīšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map