Kas ir emuāra ziņa? – ideāla struktūra

Mācības-emuāru veidošana_blogspot-saturs


Ja vēlaties sākt jaunu emuāru vai jau esat to uzsācis, nākamais solis būtu izdomāt, ko rakstīt. Neatkarīgi no tā, kāds emuāra mērķis ir – personīgs vai bizness -, bloga panākumiem kritiska loma būs saturam.

Jums jāsaprot, ka internets ir pārsātināts ar tekstuālo saturu. Tādējādi, lai jūsu emuāra ziņas izceltos, jums jāpieliek nopietnas pūles, lai izveidotu lielisku saturu.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā rakstīt emuāra ziņas un padarīt tās informatīvas.

Emuāra ziņas definīcija

Emuāra ieraksts ir ieraksts (raksts), kuru rakstāt emuārā. Tajā var būt saturs teksta, fotoattēlu, infografiku vai video veidā.

Emuāra ziņas struktūra

Šis ir labas emuāra ziņas pamatstruktūra:

emuāra ziņas struktūra

Izmantojiet šo veidni savā vietnē

Izmantojiet šos elementus, lai optimizētu katru ziņu gan lasītājiem, gan meklētājprogrammām:

Virsraksts

Jūsu emuāra ziņas virsrakstam vai nosaukumam ir jāvelta potenciālo lasītāju uzmanība. Cilvēki to var redzēt savu sociālo mediju ziņu plūsmā vai meklēšanas rezultātos. Noteikti iekļaujiet galveno atslēgvārdu frāzi, ko cilvēki varētu izmantot, meklējot tēmu, uz kuru attiecas.

Publicēšanas datums

Jūsu satura publicēšanas datums nav obligāts, bet ieteicams. Ja bieži atjaunināt savu emuāru, publicēšanas datumi var palīdzēt jūsu apmeklētājiem noteikt nesenos ziņojumus. Mūžzaļajā satura lapās tas nav tik svarīgi, bet to bieži izmanto ikdienas publicētā saturā.

Autors pa līniju

Autoru rindiņa palīdz lasītājiem identificēt, kurš rakstījis saturu, un tas ir īpaši svarīgi emuāriem ar daudziem rakstniekiem. Turklāt autore pa rindām varētu jūsu saturam uzticēties vairāk, ja atzīts rakstnieks to izveidos.

Ziņas kategorija

Kategoriju klases, kuras izmanto, lai jūsu saturu grupētu atsevišķās sadaļās. Katrā izveidotajā emuāra ziņojumā ieteicams izmantot kategoriju tagus. Atbilstoša satura grupēšana būs noderīga jūsu apmeklētājiem un meklētājprogrammām, kas pārmeklēs jūsu emuāru.

Ievads

Jūsu emuāra ziņas pirmajā rindkopā cilvēki vai nu lasīs, vai liks cilvēkiem pamest. Pārliecinieties, vai tas liek cilvēkiem lasīt pārējo jūsu saturu. Šajā rindkopā vismaz vienu reizi ir jāizmanto meklētājprogrammās atlasītā atslēgvārdu frāze.

Galvenais saturs

Tā ir jūsu emuāra ziņas galvenā daļa. Domājiet par virsrakstu kā solījumu un galveno saturu kā par šīs ķīlas izpildi. Jūsu galvenajam saturam vajadzētu iepriecināt ikvienu, kurš apmeklē jūsu ziņu, pamatojoties uz virsrakstu. Ja jūs izveidojat saturu, kas neatbilst jūsu virsraksta solījumiem, cilvēki sāks jūsu emuāru identificēt kā nepiepildāmu. Jūsu emuāru ierakstu garums var svārstīties no 300 līdz 3000 vai vairāk vārdiem. Vislabāk ir mainīt savu ziņu garumu, jo jūs gūstat ieskatu par to, kas vislabāk atbilst jūsu auditorijai.

Apakšvirsraksti

Daudzi cilvēki skenēs jūsu emuāra saturu, nevis lasīs to vārdu pa vārdam. Uzrakstiet apakšvirsrakstus, kas jūsu saturu sadala sagremojamās sadaļās. Pārliecinieties, vai šīs apakšvirsraksti attēlo tajās esošo saturu.

Teksts treknrakstā

Lai palīdzētu izcelt svarīgus punktus, dažos sava galvenā satura apgabalos izmantojiet treknrakstu. Izmantojiet to selektīvi. Pretējā gadījumā viss jūsu raksts šķitīs trekns, tādējādi atņemot iespēju izcelt galvenās satura daļas.

Saraksti ar aizzīmēm / numurētiem

Lai gan jūs nevēlaties, lai visa jūsu ziņa būtu aizpildīta ar aizzīmju punktiem vai cipariem, šie saraksti palīdz nodalīt darbības un tabulas ar noderīgu saturu.

Plašsaziņas līdzekļi

Papildiniet sava satura teksta daļu ar multividi, piemēram, saistītajiem attēliem un video. Tas palīdzēs sadalīt jūsu saturu un labāk parādīs jūsu punktus.

Vismazākais, ko varat darīt, ir iekļaut piedāvātajā attēlā jūsu ziņu. Pievienojiet ziņas galveno atslēgvārda frāzi attēla faila nosaukumā, kā arī tagu ALT. Tas palīdzēs jums optimizēt jūsu pastu.

Secinājums

Secinājumam vajadzētu būt vienam vai otrajam punktam jūsu ziņas beigās, lai apkopotu jūsu uzrakstīto saturu. Lasītājam vajadzētu saprast, kuru materiālu jūs esat apskatījis. Ja viņi to nedarīja, iespējams, viņi atgriezīsies, lai redzētu, kas viņiem varētu būt garām.

Aicinājums uz darbību

Jūsu emuāra ziņas pēdējai rindai ir jābūt a veidam aicinājums uz rīcību. Tas var būt tikpat vienkāršs kā lūgums lasītājiem dalīties savās domās komentāros vai dalīties ar ziņu sociālajos medijos. Ja jūs rakstījāt ziņu, lai reklamētu noteiktu produktu vai pakalpojumu, aicinājumam uz darbību vajadzētu mudināt lasītāju uzzināt vairāk par to.

Sociālo kopīgošanas pogas

Sociālie mediji ir noderīgs instruments jūsu emuāra satura reklamēšanai. Pārliecinieties, ka visam savam saturam ir jāiekļauj sociālās pogas, lai cilvēki to varētu viegli kopīgot sociālajos tīklos. Jūs varat tos ievietot sava satura augšdaļā, satura apakšā vai sānos kā peldošu logrīku.

Komentāru sadaļa

Papildus emuāra ziņas saturam komentāri ir vissvarīgākā jūsu emuāra daļa. Šī sadaļa sniedz jūsu lasītājiem iespēju sadarboties ar jums un citiem apmeklētājiem. Ir svarīgi atbildēt uz komentāriem un atvērt sarunu.

Katrā ierakstā nav jāiekļauj visi šī saraksta elementi. Pārliecinieties, ka jums vienmēr ir saistošs ievads, kvalitatīvs saturs un pārliecinošs secinājums.

Kā uzrakstīt savu pirmo emuāra ziņu

Pirmo būs visgrūtāk uzrakstīt, un iespējams, ka jutīsities kā Alise Brīnumzemē. Bet ir svarīgi izstumt sevi no savas komforta zonas un tur strādāt.

Pirmajā ierakstā varat veltīt laiku un iepazīstināt ar sevi. Pastāstiet saviem lasītājiem, kas jūs esat, kas motivēja jūs blogot un ko jūs rakstīsit. Ziņas nosaukums varētu būt “Laipni lūdzam manā emuārā” vai “Mana pirmā emuāra ziņa”. Šeit varat iepazīstināt arī ar savu nākamo emuāra ziņu, kur runās par kādu konkrētu tēmu.

Ieteicamais lasījums: kā uzrakstīt emuāra saturu

Labu emuāra ziņu piemēri

Jūsu emuāra ziņas nosaukumam vajadzētu piesaistīt lasītājus un parādīt viņiem vērtības ierosinājumu. Tajā jāietver galvenie atslēgvārdi un ieguvumi, ko lasītāji iegūs no emuāra ziņas.

Dažas emuāru ierakstu idejas:

Secinājums

Tagad esat apguvis pamatus un izprotat emuāra ziņas struktūru. Nākamā lieta ir eksperimentēt ar savu saturu. Jūsu emuāra ziņām ir jāizceļas no satura, kas pārpludina internetu. Mēģiniet būt atšķirīgs un tuvojieties savam subjektam no jauna skatu punkta, kas var būt pat pretrunīgs. Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map