Kā kļūt par autoritātes emuāru autoru savā nišā

Mācības-emuāri_Autoritāte-emuāru autori


Tur ir tik daudz dažādu emuāru veidotāju, daži vēlas izteikties un sniegt iedvesmojošus padomus tiem, kam tas ir nepieciešams, citi vēlas pārvērst savus emuārus par kaut ko vairāk, kļūstot par reāliem autoritātes emuāru autoriem, kuri tiek atzīti par nozīmīgiem savā nozarē, un gūstot mežonīgus panākumus.

Tomēr lielai daļai no viņiem vienkārši nav ne jausmas, kā sevi pārveidot no amatieriem par plusiem. Viņi vēlas nostiprināties kā autoritāte savā nišā, bet vienkārši nevar šķist, ka viņi paaugstina savu balsi un tiek uzklausīti.

Tā ir ļoti trokšņaina pasaule, tāpēc, ja vēlaties skaļu balsi, jums ir jābūt autoritātei. Bez tā jūs vienkārši beidzat čukstēt un neviens īsti nevar dzirdēt to, kas jums jāsaka. Kad jums ir autoritāte, jums ir arī uzticamība, un jūs viegli piesaista uzmanību, izceļas no pūļa un iedvesmo lojalitāti.

Kā jūs to varat paveikt? Kā jūs varat kļūt par autoritatīvu blogeru savā nišā? Noteikti nav slepenas formulas, ko varat izmantot, lai sasniegtu vēlamos panākumus vienas nakts laikā, taču ir arī vairākas pārbaudītas tehnikas, kas noteikti var jums palīdzēt kļūt par profesionālo emuāru autori, tāpēc izlasiet tos, lai tos pārbaudītu..

8 soļi, lai kļūtu par autoritatīvu emuāru autori savā nišā

Uzticības nodibināšana

Lai jūsu emuāram tiktu pievērsta lielāka uzmanība, jums tas jādara veidojiet uzticību saviem lasītājiem. Uzticības veidošana iedvesmo lojalitāti un palīdz jums patiesi izcelties no tūkstošiem emuāru veidotāju. Uzticības nodibināšana nozīmē sniegt auditorijai atbilstošu un noderīgu informāciju, kas viņiem sniedz patiesu vērtību.

Saturs ir karalis, kā jūs, iespējams, esat dzirdējuši tūkstoš reizes, jo tas ir tieši tas, kas palīdz cilvēkiem uzzināt vairāk par jums un par to, ko jūs varat piedāvāt. Ja jūs pastāvīgi nodrošināsit augstas kvalitātes saturu, kas palīdzēs jūsu mērķa lasītājiem atrisināt viņu problēmas, viņi jūs redzēs kā uzticamu un uzticamu informācijas avotu. Jūs kļūsit par viņu izejošo resursu, kad viņiem būs vajadzīgs kaut kas tikai jūs varat sniegt.

Var domāt, ka to ir vieglāk pateikt nekā izdarīt, bet, izpētot savu mērķauditoriju un uzzinot vairāk par viņu interesēm un vēlmēm, jūs precīzi zināsit, kāds ir virziens, veidojot saturu, un varēsit izveidot saistošus emuāra ierakstus. kas apmierinās katra lasītāja vajadzību. Regulāra vērtības nodrošināšana ir tieši tas, kas palīdzēs jums nodibināt uzticēšanos saviem lasītājiem un parādīs pareizo ceļu, lai kļūtu par autoru blogeri.

Tīklošana

tīklošana

Tīklošana ir viena no galvenajām panākumu atslēgām blogosfērā. Ir daudzi autoritatīvi emuāru autori, kuriem ir pievērsta miljonu cilvēku uzmanība, un, ja jūs ar viņiem sazināties un kļūstat par viņu iekšējā loka daļu, jūs iegūsit apbrīnojamo iespēju izcelties plašajā emuāru autoru jūrā.

Tīklu veidošana ar citiem emuāru autoriem un attiecību veidošana ar viņiem var jums radīt daudz durvju un dot iespēju sasniegt ievērojamu skaitu jaunu lasītāju. Cilvēki, kuri seko viņiem, viņiem uzticas, tāpēc, ja viņi ieteiks labu vārdu un ieteiks jūsu emuāru, viņu sekotāji jūs redzēs arī kā uzticamu avotu. Jūs vairs nebūsiet tikai jauns emuāru autors, kurš mēģinās to panākt, jo jūs spēlēties ar lielajiem suņiem un kļūt par vienu pats.

Ja jūs apmeklējat emuāru veidošanas konferences, jūs iegūsit iespēju satikt vairākus autoritatīvos emuāru autorus savā nišā. Jūs varat izveidot savienojumus, kas var izraisīt daudzu gadu produktīvu sadarbību un pat ilgstošas ​​partnerattiecības. Jūs pat varat iztaujāt un uzaicināt apmeklēt kādas citas konferences un pasākumus, varbūt pat lūgt uzstāties kādā pasākumā. Var notikt daudz aizraujošu lietu, tieši tāpēc tīklošana ir viena no labākajām lietām, kas var notikt ar emuāru veidotāju.

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jums jādara, veidojot sakarus, ir ienākt viesu emuāru veidošanas pasaulē. Tas palīdzēs jums izveidot nenovērtējamus savienojumus un sazināties ar diezgan daudz citiem lasītājiem. Jūs iegūsit lielāku ekspozīciju un sevi pozicionēsit kā autoritāti savā jomā.

Profesionālās rakstīšanas metodes

rakstīšanas metodes

Mēs atkal atrodamies pie satura jautājuma, bet tā nozīmi tiešām nevar uzsvērt pietiekami. Ja vēlaties kļūt par veiksmīgu emuāru autoru, jums jāizkrāso patiesa profesionāļa portrets. Jūsu rakstīšanas stilam ir jāparāda, ka jūs esat kāds, kurš pārzina nozari gan iekšpusē, gan precīzi un kas precīzi zina, kas nepieciešams jūsu lasītāju problēmu risināšanai..

Vajadzības gadījumā personiska pieskāriena un humoristiskas piezīmes pievienošana noteikti nav neprofesionāla. Faktiski personalizēts saturs ir tas, ko cilvēki bauda un vēlas lasīt. Tāpēc jūtieties brīvi atbrīvoties un parādīt cilvēkiem, kas jūs patiesībā esat. Tas ir tieši tas, kas palīdzēs jums labāk sazināties ar viņiem un iesaistīt viņus savā emuārā.

Tomēr tas, kas jums visvairāk palīdzēs izveidot autoritāti, ir labs pētījums, kā arī izmantoto avotu kreditēšana, tā vietā, lai tos parādītu tikai kā savus viedokļus. Nekad nezogiet citu cilvēku saturu, bet gan citējiet viņus, ja vēlaties izmantot viņu ziņas. Vissvarīgākais – pārliecinieties, vai jūsu gramatika ir nevainojama, jo tā palīdzēs jums kļūt ticamākam.

Sadarbība

Sadarbība ar citiem emuāru autoriem vienmēr ir laba izvēle. Tomēr nejauciet sadarbību ar tīkla izveidošanu. Lai gan tīklošana ir saistīta ar jaunu savienojumu veidošanu un attiecību veidošanu ar citiem emuāru autoriem, sadarbība ir tīkla veidošanās rezultāts.

Tāpēc, tiklīdz esat nodibinājis ciešus sakarus, pārliecinieties, ka sadarbojaties ar autoru blogeriem, jo ​​tas palīdzēs pārsniegt jūsu potenciālu. Apvienojot spēkus ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, jūs varat sasniegt tik daudz vairāk, nekā tad, ja strādātu pats.

Papildus viesu norīkošanai jūs varat strādāt kopā pie dažādiem grupas projektiem, piemēram, rakstīt e-grāmatu, par kuru vairāki emuāru autori sniegs vienādu ieguldījumu. Pastāvīga sadarbība ar ietekmīgiem emuāru autoriem patiešām var būt tāla, tāpēc jums to noteikti vajadzētu izmantot pilnībā.

Atbildība par savām kļūdām un darba labošana

pieder savas kļūdas

Ir ļoti daudz emuāru veidošanas kļūdu, no kurām jums vajadzētu izvairīties, taču, ja emuāru veidošanas laikā pieļaujat kļūdu, tas, protams, nav pasaules gals. Lai gan, ja jūs nepārtraukti pieļaujat kļūdas, jums jāpārtrauc un jādomā par to, kā jūs varat uzlabot savu emuāru, lai neriskētu iekrist truša caurumā, no kura jūs nevarat atrast izeju.

Neskatoties uz to, ja pieļaujat kļūdu, jums par to jāpieņem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir mazsvarīgs kā drukas raksturs, vai arī tāpēc, ka sliktas izpētes dēļ esat sniedzis nepatiesu informāciju, jums jāatzīst, ka esat kļūdījies, un labojiet savu darbu.

Ja neslēpjaties aiz savām kļūdām vai pat nevainojat tās kādam citam, jūs nodibināsit lielāku uzticību. Galu galā jūs esat cilvēks, un kļūdas ir jūsu dabā, bet, ja esat par tām izturējies, tas prasa drosmi un pašapziņu, un tieši tas liks jūsu sekotājiem jūs cienīt vairāk.

Unikālas malas atrašana

Nodrošināt kaut ko unikālu, ko jūsu lasītāji nevar atrast nekur citur, tieši tas atšķir jūs no citiem emuāru autoriem jūsu nišā un palīdzēs jums izcelties. Unikālas šķautnes atrašana ļaus jums lasītājiem piedāvāt kaut ko jaunu un svaigu, kas patiesi mainīs.

Cik reizes esat saskāries ar jaunu emuāra ziņu, par kuru varētu zvēru, ka esat jau lasījis iepriekš? Jūs zināt, ka tas nav plaģiāts, bet šķiet, ka tas nesniedz neko tādu, kas vēl nav teikts tūkstoš reižu. Cilvēki nevēlas tērēt laiku, lasot kaut ko jau zināmu. Viņi vēlas kaut ko jaunu, kas viņiem var dot vērtību un dot labumu viņu dzīvei.

Neiedziļinieties emuāru autoru jūrā, kuri atkal un atkal griežas ar tāda paša veida saturu, bet gan izveidojiet paši savu uzmanību un izmantojiet citu pieeju. Paskatieties uz tēmām, kuras jūs risināt, no pilnīgi jauna skatupunkta, un jūs noteikti izvēlaties savu ceļu uz patiesu kļūšanu par autoru blogeru savā nišā..

Komunicē kā profesionālis

Ja vēlaties autoritāti, jums ir jāsazinās kā ar profesionāli. Izvairieties no klišejām un turieties prom no žargona, bet pārliecinieties, ka rakstāt runājot. Izmantojiet draudzīgu un sarunvalodas balsi, jo jūs runājat ar auditoriju, nevis rakstāt skolas eseju.

Tomēr ir svarīgi atrast šo pozitīvo punktu starp draudzīgu un profesionālu saziņu. Pirmajam ir liela nozīme, lai iesaistītos un saziņa ar lasītājiem, bet pēdējam ir izšķiroša nozīme uzticības un uzticamības un, visbeidzot, autoritātes nodibināšanā.

Viens no labākajiem padomiem, ko jūs varat saņemt, ir rīkoties tā, kā jums ir autoritāte, pat ja jums tas vēl nav pa spēkam. Tas nozīmē, ka jums ir jāparāda pašpārliecinātība un stingri jāstāv aiz katra rakstītā vārda. Tas palīdzēs jums patiesi sazināties kā profesionālim, un, pirms jūs to nezināt, lasītāji atpazīs jūs kā autoritatīvu emuāru autoru, kurš zina, kā padarīt viņu dzīvi labāku.

Neuzņemieties

Šī ir viena no sliktākajām kļūdām, ko varat pieļaut kā emuāru autors. Ja jums ir lipīgs, vienīgais, ko jūs sasniegsit, ir sliktas garšas atstāšana lasītāju mutēs, nemaz nerunājot par citiem jūsu nišas blogeriem. Tas ir tieši tas pats, kas ikdienā būt lipīgam – nevienam tas nepatīk.

Piemēram, nepreklamējiet sevi citu cilvēku emuāros bez iepriekšējas piekrišanas un pat nenozogiet viņu saturu vai attēlus, ko viņi ir ievietojuši. Tas ir liels tauku NĒ, un jūs noteikti nepelnīsit nekādu cieņu. Tas ir ārkārtīgi neprofesionāli, un jebkāda veida pieķeršanās ir pārliecināts ceļš uz izgāšanos.

Secinājums

Ja vēlaties kļūt par autoritatīvu emuāru autori savā nišā, noteikti ievērojiet šos padomus, jo tie noteikti palīdzēs jums bruģēt ceļu uz ātru pāreju no amatieru līdz profesionāļiem. Jums ir jāiegulda daudz pūļu, lai veidotu savu ceļu uz panākumiem, taču šie panākumus radošie veidi ir lieliski īsceļi, kas jums vajadzētu izmantot, jo tie noteikti palīdzēs jums paaugstināt savu balsi un izcelties emuāru veidošanas pasaulē..

Papildu resurss, kuru mēs iesakām jums izlasīt – ja vēlaties kļūt atzīts savā profesionālajā dzīvē un ietekmēt citus, ir grāmata ar nosaukumu “ZINĀT”, ko sarakstījis Marks W. Schaefer, spēcīgs ietekmētājs un lielisks tirgotājs. Jūs to varat pārbaudīt šeit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked