Kā atrast emuāra nišu (soli pa solim)

jauns8


Pirms izveidojat emuāru un virzāties uz priekšu, lai kļūtu par veiksmīgu emuāru autoru, apsveriet šādus nosacījumus:

Dzīves jēga ir iegūt augstāko zināšanu formu, kas ir labā ideja. ” – Seno grieķu filozofi

Tas pats attiecas uz emuāru veidošanu. Jūs vēlaties sasniegt augstāko zināšanu veidu izvēlētajā tēmā. Tāpēc izvēlieties vienu, kas jums patīk, – to, kas jūs aizrauj un visvairāk interesē. Tiecieties uz panākumiem, laimi, drošību un atzīšanu. Izvēloties sev interesējošo nišu un viedokli, jūs varēsit pozicionēt un atšķirt savu emuāru no konkurences.

Ir daudz veidu, kā noteikt, kāda niša ir piemērota jūsu jaunajam emuāram, taču mēs varam procesu padarīt vēl vieglāku. Šajā rakstā mēs parādīsim jums precīzas darbības, kas jāveic, lai izveidotu pareizo nišu, veidojot jaunu emuāru.

Prāta vētra par jūsu tēmu

Nepārdomājot neko citu, sāciet savu nišas lēmumu pieņemšanas procesu, pierakstot visas lietas, kas jūs interesē. Tās var būt personiskas vai profesionālas intereses.

 • Sāciet domāt par lietām, kuras jums patīk darīt, vai arī labprāt darītu, ja jums būtu tāda izdevība. Piemēram, jūs esat fotogrāfs amatieris. Fotoattēlu blogošana varētu būt lieliska niša. Jūs varat dalīties ar fotoattēliem, detalizētajām zināšanām vai pieredzi ar kameru tehnoloģiju.
 • Tālāk padomājiet par lietām, kuras jums patiktu mācīties. Piemēram, jūs interesē iespēju sākt gatavot nodarbības. Pat ja jums nav laika vai budžeta, lai sāktu gatavošanas nodarbības, varat sākt pārtikas emuāru, kurā analizējat tiešsaistē atrastās receptes. Un pārrunājiet, kā izvēlēties nevainojamas sastāvdaļas, un nosveriet ieguvumus no organiskajām salīdzinājumā ar ĢMO sastāvdaļām.
 • Visbeidzot, padomājiet par lietām, kurās jūs jau dziļi iedziļināties. Piemēram, pieņemsim, ka esat pieaugušais, kurš atgriežas, lai pabeigtu grādu koledžā. Jūs plānojat veikt daudz pētījumu par universitātes pilsētiņā, salīdzinot ar tiešsaistes grādu programmām, kādu universitāti izvēlēties, kā atgriezties studiju tempā utt. Šīs ir lieliskas nišas emuāra tēmas par augstāko izglītību.

Šī vingrinājuma laikā jums būs labāka sajūta par tēmām, kas jūs rezonē. Tie, kas jūs visvairāk aizrauj, ir labākie jūsu nišas kandidāti. Izlasiet arī šo ziņu, lai saprastu, kāda veida emuāri pastāv tīmeklī.

Neatkarīgi no tā, vai esat sajūsmā par vienu nišas ideju vai vairākām no tām, uzskaitiet tās. Tālāk mēs parādīsim 3 soļu formulu, lai apstiprinātu savu nišu panākumiem.

Emuāra panākumu pārbaude

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties emuāru rakstīt par prestižu, ienākumiem, izklaidi vai savienojumiem, jūs vēlēsities izpētīt izvēlēto nišu un pārliecināties, ka tēma ir dzīvotspējīga. Šis “emuāra panākumu validācijas” vingrinājums palīdzēs jums noteikt, vai jūsu emuāram ir reāls potenciāls. Tas arī palīdzēs jums saprast, kāpēc 90% emuāru neizdodas.

1. Potenciālais nišas lielums

Pat ja jūs uzskatāt, ka tā ir lieliska emuāra ideja, jūs, iespējams, centīsies gūt panākumus, ja neatradīsit nišas tirgu, kas piesaista pietiekami daudz cilvēku. Jūs nevēlaties, lai jūsu niša būtu par mazu vai par lielu.

Piemēram, “golfa” nišas izmērs ir pārāk liels un plašs, izmantojot miljoniem atslēgvārdu ideju. Bet, ja jūs izvēlaties nišu, kas ir ļoti šaura, piemēram, “plakanas golfa šūpoles”, meklēšanas apjoms būtu par mazu. Viena niša no “golfa” būtu “golfa padomi” vai vēl dziļāk “golfa padomi iesācējiem”.

Pārbaudiet savas nišas lielumu

Pārbaudiet sava nišas tēmas piecus galvenos atslēgvārdus. Kopā ar pieciem atslēgvārdiem meklējiet vismaz 10 tūkstošus meklējumu mēnesī. Tu vari izmantot Google atslēgvārdu plānotājs (bezmaksas), SERPs rīks (bezmaksas) vai WordTracker (freemium), lai pārbaudītu meklēšanas vaicājumu skaitu un iegūtu atslēgvārdu idejas. Jūs vēlaties būt pārliecināts, ka ir pietiekami liela auditorija, kas meklē veida informāciju, kuru jūs sniegsit. Bet nevajadzētu būt pārāk lielam, lai jūs pazustu pūlī.

Izmantojot Google atslēgvārdu plānotāja rīku, varat iegūt populārākās atslēgvārdu idejas. Tomēr tas nedos precīzus meklēšanas apjoma numurus un tikai parasto meklēšanas intervālu. Šī informācija sniegs aptuvenu priekšstatu par atslēgvārdiem un meklēšanas apjomiem. Tāpēc mēs iesakām izmantot Google rīku, lai iegūtu atslēgvārdu idejas, un citus rīkus, lai iegūtu vidējo meklēšanas apjomu konkrētiem atslēgvārdiem.

Ja vēlaties iegūt precīzu meklēšanas apjomu, izmantojiet rīku SERP. Ievadiet galveno atslēgvārdu (piemēram, izmantojiet “golfa padomus”) un iegūstiet idejas, apskatot ieteikto atslēgvārdu sarakstu. Atlasiet piecus labākos atslēgvārdus, kas atbilst jūsu izvēlētajai nišas tēmai. Pārbaudiet katra atslēgvārda meklēšanas apjomu un pievienojiet tos kopā.

SERPs rīks

Piemēram, piemērojot šo meklēšanas procesu mūsu pieciem golfa tipu atslēgvārdiem, tika iegūti šādi meklēšanas rezultāti:

 • “Golfa padomi” – 6600
 • “Golfa šūpoles padomi” – 6 600
 • “Golfa nūjas” – 1000
 • “Golfa padomi iesācējiem” – 880
 • Braukšana ar golfa padomiem – 880

Izmantojot šos piecus atslēgvārdus, mēnesī tiek meklēti nedaudz vairāk par 20 000 meklēšanu. Šim tirgus nišam (“golfa padomi”) ir pietiekami daudz apjoma, un tā būtu laba izvēle emuāram.

Ieteicamais rīks: Ranga izsekošana

2. Potenciālā konkurence

Tā ir laba zīme, ja jums ir konkurence. Tas nozīmē, ka citi runā par jūsu nišu un to īsteno. Ir arī svarīgi atzīmēt, ka emuāru autori jūsu nišā ne vienmēr ir jūsu konkurence. Un agrāk vai vēlāk jums būs jāiepazīstas ar viņiem emuāru veidošanas ceļojuma laikā.

Šis ir konkursa pārskata process, kuru varat izmantot:

 • Veiciet a Google meklējiet “[niša] emuārs” vai “labākie [niša] emuāri”. Vai jūs varat atrast emuārus, kuru mērķauditorija ir jūsu niša? Vai ir vismaz pieci populāri emuāri, kas vērsti uz jūsu tēmu? Nezaudējiet interesi, ja savā nišā redzat daudz emuāru. Ja viņi to var izdarīt, tad varat arī jūs!
 • Iet uz Facebook un meklējiet [savu nišu]. Vai ir aktīvas Facebook lapas? Ne visas tēmas izmanto sevi Facebook, bet lielākā daļa to dara. Meklējiet Facebook lapas un redziet, cik daudz sekotāju viņiem ir. Lieliskās nišās būs izstādīti vismaz 1000 fani.
 • Iet uz Twitter un meklējiet [savu nišu]. Vai ir aktīvi Twitter konti? Čivināt jums vajadzētu atrast daudz atsauču uz savu nišu. Pārbaudiet Twitter kontus cilvēkiem, kas iesaistīti jūsu nišā. Uzziniet, cik daudz sekotāju viņiem ir (jābūt vismaz 1000).
 • Vai ir bezsaistes žurnāli? Šis ir nišas zelta standarts. Ja kādam rodas grūtības izveidot papīra žurnālu, kura centrā ir jūsu niša, varat būt pārliecināti, ka tiešsaistes fani meklē šo informāciju. Jūs varat pārbaudīt Amazon žurnāli vai vienkārši google meklējiet “[jūsu niša] žurnāls vai žurnāls”. Runājot par mūsu “golfa padomu” piemēru, tas nebija prāts, mēs vietējos pārtikas veikalos redzam visus ar golfu saistītos žurnālus.

Ja viens vai divi no šiem punktiem ir pozitīvi, tā ir laba zīme, ka jūsu nišai ir potenciāls.

3. Potenciālā monetizācija

Vai vēlaties nopelnīt naudu ar savu emuāru? Daudzi cilvēki blogošanu sāk kā hobiju, neizskatot sava emuāra peļņas gūšanu. Bet citi vēlas nopelnīt papildus naudu vai pat sapņot nopelnīt iztiku, blogojot. Nav svarīgi, kura kategorija ir jūsu. Nebūtu grūti zināt, vai jūsu emuārs var dot jums vēlamos ienākumus. Ja iepriekšējās sadaļās atradāt citus emuārus, aktīvus sociālos profilus un bezsaistes žurnālus, tas norāda, ka niša ir dzīva un no tās var gūt peļņu.

Lai pārliecinātos, ka jūsu niša ir pelnījama, izpētiet šādus datus:

 • Vai kāds pārdod informāciju vai produktus, kas saistīti ar jūsu nišu? Vienkāršākais veids, kā to noteikt, ir redzēt, ko jūsu konkurenti veicina.
 • Vai jūsu nišā ir plaši pazīstami reklāmdevēji? Tie varētu būt lielie zīmoli vai e-komercijas vietnes.
 • Vai jūsu nišā ir filiāļu piedāvājumi? Tālāk ir norādīts, kā atrast filiāļu piedāvājumus. Pārbaudiet filiāļu tīklus (Clickbank.com, CJ.com un ShareSale.com un Amazon filiāle).
 • Veiciet meklēšanu Google tīklā “[jūsu atslēgvārds] saistītais uzņēmums” vai “[jūsu atslēgvārds] saistītā programma”.

Šie punkti var palīdzēt jums noteikt, vai varat izveidot emuāru savā izvēlētajā nišā, kas palīdz gūt ienākumus.

Galīgā lēmuma pieņemšana

Tagad, kad esat pabeidzis visu uzskaitīto tēmu apstiprināšanas procesu. Jums jābūt skaidram priekšstatam par katra priekšmeta lielumu, konkurenci un monetizācijas iespējām. Un ir pienācis laiks sašaurināt savas nišas.

Ja jūs pabeidzāt šo vingrinājumu, ņemot vērā vienu nišu, tad esat gatavs doties un varat sākt savu jauno emuāru.

Ja esat sajūsmā par vairākām nišām, jums varētu šķist, ka vēlaties vienlaikus izveidot blogu par visām tām. Vislabākā pieeja būtu koncentrēties uz vienu vienlaikus. Tādā veidā jūs varat izveidot stabilu emuāru stratēģiju un to uzlabot, vēlāk izpētot jaunas tēmas.

Secinājums

Neuzlūkojiet nišai raksturīgus emuārus bez plāna. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētā niša ir kaut kas tāds, ko jūs vēlēsities ievērot turpmākajiem gadiem. Ar personīgu interesi, citu ieinteresētību un spēju gūt ieņēmumus, jūsu nišas emuārs var kļūt par veiksmīgu uzņēmumu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map