Google meklēšanas statistika un fakti 2020 (jums jāzina)

google meklēšanas statistika


Google ir pasaulē lielākā meklētājprogramma. Ir daži ļoti izcili Google meklēšanas statistikas dati, kas jāpāriet, aplūkojot to no plašākas perspektīvas. Otra populārākā meklētājprogramma tirgū ir tās konkurents Ķīnā, Baidu, kas veido tikai mazāku pasaules meklētājprogrammu tirgus daļu.

Lai saprastu milzīgo Google izmēru, mums jāzina interneta plašums kopumā. Google ir indeksēšanas pakalpojums, kas mums nodrošina vietnes un lapas, pamatojoties uz mūsu konkrētajiem meklēšanas vaicājumiem. Lai gan tas varētu indeksēt visu, par ko jūs varētu domāt, internets kopumā ir daudz lielāka lieta. Pētījumi rāda, ka Google indeksē tikai 35 triljonus Web lapu. Jā, tikai Ticiet vai nē, tas pat nesaskrāpē interneta virsmu. Daži pētījumi liecina, ka internets kopumā ir mājvieta milzīgām 17,5 kvadriljoniem dažādu lapu.

Lai gan Google vēl ir tāls ceļš ejams, tas ir līdz šim lielākais tīmekļa lapu krājums, kas pieejams internetā. Šis pieejamais milzīgais tīmekļa lapu daudzums dod uzņēmumam Google daudzsološu mārketinga potenciālu, kas padara to par nozīmīgu mārketinga instrumentu uzņēmumiem.

Interesanta Google meklēšanas statistika
 • Katru dienu Google meklē vairāk nekā 3,5 miljardus
 • 76% no visiem globālajiem meklējumiem tiek veikti Google tīklā
 • Google meklēšanas indeksā ir vairāk nekā 100 000 000 GB
 • Vairāk nekā 60% Google meklējumu nāk no mobilajām ierīcēm
 • 16-20% no visiem Google meklēšanas rezultātiem gadā ir jauni

Google globālā dominance

cik globāls ir google

Iespējams, ka Google ir lielākā meklētājprogramma pasaulē, bet vai jūs zinājāt, ka tā veido milzīgus 76% no visiem meklētājprogrammu globālajiem meklējumiem. Lai iegūtu priekšstatu par to, cik tā ir globāla, jums jāzina, ka tā joprojām ir pilnībā necenzēta visās valstīs, izņemot Krimu, Kubu, Irānu, Ziemeļkoreju, Sudānu un Sīriju, kurās tā ir vai nu aizliegta, vai cenzēta..

Google ir ne tikai meklētājprogramma, bet arī milzīgs uzņēmuma īpašnieks. Tam pieder daudz dažādu tiešsaistes pakalpojumu, un tas atrodas tur kopā ar tādiem milžiem kā Apple, Amazon, Facebook un Microsoft. Šo uzņēmumu apvienošana veido lielāko daļu no interneta plaši izplatītajām darbībām.

Google ir arī biznesa pasaules virzītājspēks, jo tā mārketinga potenciāls ir milzīgs. Tā kā tā ir vispopulārākā meklētājprogramma, dažādas nozares gūst labumu no Google reklāmām. Tas ir pieaudzis tiktāl, ka tā ieņēmumi no reklāmas 2017. gadā sasniedza USD 95 000 000 000,00.

1. Katru sekundi tiek veikti 40 000 Google meklēšanas vaicājumu

(Avots: Interneta tiešraides statistika)

Google meklēšanas vaicājumi

Ne mirkli nepaiet tas, ka Google nav apmēram 40 000 meklēšanas vaicājumu, lai apstrādātu. Tas nozīmē, ka visā pasaulē Google katru dienu apstrādā vairāk nekā 3,5 miljardus meklējumu un katru gadu 1,2 miljardus meklējumu.

Lai aplūkotu lietas perspektīvā, apskatiet Google statistiku no milzu meklētājprogrammas sākuma dienām.

Tieši pēc tā dibināšanas 1998. gadā meklētājprogramma dienā apstrādāja tikai 10 000 Google meklēšanu. Lai gan tas šobrīd šķiet mazliet nenozīmīgs, tajā laikā tas bija milzīgs. Tikai gadu vēlāk šis skaits pieauga līdz 3,5 miljoniem meklēšanas vaicājumu dienā. Tas ir meklējumu skaita pieaugums par 17 000% gadā. Runā par izaugsmi! Mazāk nekā gadu pēc tam katru dienu Google tīklā tika veikti 18 miljoni pērk.

Turpmākajos gados Google statistika rāda, ka meklēšanas vaicājumi Google arvien straujāk palielinājās, palīdzot tai sasniegt interneta meklēšanas globālo dominējošo stāvokli, kāds tas patlaban ir. Lai arī tas nekad nebūs pieredzējis tādu pašu meklēšanas pieauguma tempu kā sākumā (jo gandrīz visi pasaulē to jau izmanto), Google noteikti arī turpmāk būs meklētājprogrammu spēks, ar kuru jārēķinās..

2. Vispopulārākais Google meklējumu skaits pasaulē 2019. gadā

(Avots: Google.com)

Šie ir meklētie vārdi Google tīklā visā pasaulē 2019. gadā:

 1. Indija pret Dienvidāfriku
 2. Kamerons Boisijs
 3. Copa America
 4. Bangladeša vs Indija
 5. iPhone 11
 6. Troņu spēles
 7. Atriebēji: Endgame
 8. džokeris
 9. Notre Dame
 10. ICC pasaules kausa izcīņa kriketā

Kopumā Google 2019. gadā visvairāk meklētie vārdi bija “Indija pret Dienvidāfriku”. Tas attiecas uz kriketa maču, kas notika septembrī 2019. gada ICC kriketa pasaules kausa izcīņā.

Kamēr cilvēkus visā pasaulē galvenokārt interesēja jaunākie sporta notikumi 2019. gadā, populārākie Google meklēšanas vaicājumi ASV gleznoja nedaudz atšķirīgu ainu. Salīdzinājumam, 5 populārākie Google meklējumi ASV bija “Disney Plus”, “Cameron Boyce”, “Nipsey Hussle”, “Hurricane Dorian” un “Antonio Brown”..

Cilvēki ASV lielākoties vēlējās uzzināt vairāk par jauno abonēšanas video straumēšanas pakalpojumu pēc pieprasījuma, tas ir, Disney Plus. Viņi arī vēlējās iepazīties ar noteiktām slavenībām, kā arī būt informēti par jaunākajām ziņām par postošāko viesuļvētru, kas piemeklēja Bahamu salas.

Patiešām interesanti ir tas, ka Disney Plus tika izlaists 2019. gada 12. novembrī. Tātad mazāk nekā divu mēnešu laikā tam izdevās nokļūt visu 2019. gada Google Google tendenču meklēšanas topā. Tas pārspēja visus pārējos ikgadējos meklējumus valstī.

3. 76% no visiem globālajiem meklējumiem tiek veikti Google tīklā

(Avots: Interneta tiešraides statistika)

Google meklēšanas popularitāte ir neticami. Tas dominē pasaules meklēšanas tirgus daļā, jo 76% no visiem meklējumiem notiek tā domēnā. Baidu ir otrajā vietā ar 15%, savukārt Yahoo, Yandex, Ask, DuckDuckGo, Naver, AOL un Dogpile ir kopēja 9% daļa..

4. 5 populārākie domēni, kuru apmeklējumi ir visvairāk 2020. gada februārī

(Avots: SimilarWeb)

domēni ar visvairāk apmeklējumu

Kā vadošais domēns Google saskaita 74,14 miljardus apmeklējumu, kam seko YouTube ar 27,365 miljardiem apmeklējumu, Facebook ar 21,35 miljardiem apmeklējumu, Baidu ar 6,38 miljardiem apmeklējumu un Twitter ar 4,54 miljardiem apmeklējumu..

5. Google meklēšanas indeksā ir vairāk nekā 100 000 000 GB

(Avots: Google)

Google indeksētās lapas lielums

Google meklēšanas indeksa izmērs ir milzīgs – vairāk nekā 100 000 000 GB. Lielums var šķist pārsteidzošs, bet Google vietņu roboti ir indeksējuši simtiem miljardu tīmekļa lapu.

6. Google ir vislielākā meklēšanas tirgus daļa Brazīlijā ar 95%

(Avots: Statista)

Google meklēšanas popularitāte ir visaugstākā Brazīlijā ar 95% meklēšanas tirgus daļas. Tas ir vismazāk populārs Ķīnā, kur tās tirgus daļa ir tikai 8,04%.

Google patērētāju meklēšanas paradumi

meklēšanas paradumi

Ļoti aizraujoši ir tas, ka šis procents nav mainījies kopš 2013. gada. Google meklēšanas statistika rāda, ka 25% no visiem meklējumiem 2007. gadā bija pilnīgi jauni, un Google to nekad nebija redzējis.

Papildus pastāvīgai jaunu lietu meklēšanai cilvēki arvien vairāk meklē arī Google, izmantojot dabisko valodu, tas ir, ierakstot vaicājumus tāpat, kā runājot ar īstu cilvēku. Arvien vairāk sarunvalodas meklēšanas vaicājumu palīdz cilvēkiem atrast konkrētākas atbildes uz viņu jautājumiem.

Līdzīgi viņi arī arvien vairāk izmanto meklēšanu ar balsi, lai efektīvāk rastu atbildes.

Vēl viena izmaiņa Google patērētāju meklēšanas paradumos ir cilvēku arvien pieaugošā nepacietība. Viņi saviem vaicājumiem pievieno tādus vārdus kā “tuvumā”, “netālu no manis”, “atvērt” un “tagad”, lai ātri atrastu dažādus vēlamos pakalpojumus tūlītējai saderināšanai. Piemēram, atrodot konkrētu restorānu, tas vairs netiks sagriezts. Viņi vēlas tādu, uz kuru viņi tūlīt var doties vai pasūtīt. Šī Google meklēšanas statistika liek daudziem uzņēmumiem ieguldīt vietējā SEO Google, palīdzot patērētājiem tos vieglāk atrast.

Tā kā Google līdz šim ir pasaules lielākā meklētājprogramma, tas ir tikai dabiski, ka lietotāji attīstīs dažādus meklēšanas paradumus. Google statistika rāda, ka Google lietotāju meklēšanas paradumi ir ļoti atšķirīgi – iespaidīgi 15% no visiem meklēšanas vaicājumiem ir pirmie. Šis savādi augstais procents ir atkarīgs no tā lieluma, jo meklēšanas vaicājumā ir pareizrakstības kļūdas, kļūdas un kļūdas. Google indeksē visu veidu lietas, sākot ar nozarēm, hobijiem un citiem pakalpojumiem, kas visi veicina milzīgu Google meklēšanas popularitāti un daudzveidīgu lietotāju bāzi.

7. 23,98% meklējumu Google ir vismaz divus vārdus gari

(Avots: Moz)

Cilvēki meklēšanas vaicājumā parasti izmanto divus vārdus (23,98%), vienu vārdu (27,71%) un trīs vārdus (19,60%). Mazāk cilvēku Google meklējumos lieto 4 (13,89%), 5 (8,70%) vai 6 un vairāk vārdus (12,12%).

8. No 16% līdz 20% no visiem ikgadējiem Google meklējumiem ir jauni

(Avots: Interneta tiešraides statistika)

jauni google meklēšanas vaicājumi

Google katru gadu apstrādā no 16% līdz 20% pilnīgi jaunu meklēšanu. Tie ir meklēšanas vaicājumi, kurus neviens iepriekš nav izmantojis.

9. Vairāk nekā 60% no visiem Google meklējumiem nāk no mobilajām ierīcēm

(Avots: Pazīsti savu mobilo)

google mobilie meklējumi

Mobilo ierīču lietošana joprojām palielinās, tāpēc ir likumsakarīgi, ka arī Google meklējumi, kas tiek veikti mobilajās ierīcēs (vairāk nekā 60%, kā aprēķināts 2019. gadā), turpina pieaugt..

10. 2019. gadā mobilajām ierīcēm bija 69% no visiem Google apmaksātajiem klikšķiem uz Google

(Avots: eMarketer)

Apmaksāti meklēšanas klikšķi mobilajā ierīcē

2019. gada otrajā ceturksnī 69% no Google apmaksātajiem reklāmas klikšķiem ASV nāca no mobilajām ierīcēm. Tas ir diezgan augstāks nekā mobilo ierīču klikšķu skaits uz Bing, kas veidoja 34%

11. Google ir vairāk nekā 1 miljards savu produktu un pakalpojumu lietotāju

(Avots: Populārā zinātne)

Google produktu un pakalpojumu izmantošana

Google produktiem un pakalpojumiem ir vairāk nekā 1 miljards lietotāju visā pasaulē, un to skaits turpina pieaugt. Google vietnēm ar 250,5 miljoniem lietotāju ir vislielākā klientu bāze.

12. Google vietējie meklējumi mobilajās ierīcēs ir palielinājušies par vairāk nekā 250%

(Avots: 99 apstiprinājumi)

Google vietējie meklējumi

No visiem Google meklējumiem 46% ir vietējie. Un, ievērojami palielinoties vietējā līmeņa meklēšanai mobilajās ierīcēs par 250% laika posmā no 2017. līdz 2019. gadam, uzņēmumiem jāiegulda vairāk pūļu vietējā SEO un mobilo ierīču optimizācijā.

13. Par katriem 1 ASV dolāru, ko bizness iegulda Google Ads, viņi gūst 8 USD peļņu, izmantojot Google meklēšanu

(Avots: Google)

Google uzņēmējiem

Investīcijas Google reklāmās var būt ļoti ienesīgas – katru USD 1 pārvērst 8 USD. 2018. gadā Google meklēšana palielināja ASV ekonomiku par 335 miljardiem dolāru.

14. Nejauša Google meklēšanas statistika

Patērētāji ātri izmanto balss meklēšanas tehnoloģiju, jo tā viņiem palīdz ātri atrast atbildes uz aktuālajiem jautājumiem. Tas ir tikai dabiski, jo mēs runājam daudz ātrāk nekā rakstām. Pēc daudzu ekspertu domām, 2020. gadā 30% no visiem meklējumiem tiks veikti ar balsi. Tātad, mēs nākamajos gados noteikti redzēsim lielāku balss meklēšanas apjoma pieaugumu..

Runājot par Google Images, tie veido 22,6% no visiem meklēšanas vaicājumiem internetā, bet faktiski veido 62,6% no visiem meklējumiem Google tīmeklī. Šī lielā interese par attēliem, iespējams, pamudinās uzņēmumus vairāk investēt vizuālajā saturā.

Google statistika rāda, ka pieaug balss meklēšana ar 20% un Google attēlu meklēšana ar 22,6%.

Vēl viens interesants fakts ir tas, ka viena vidējā meklēšanas sesija Google vietnē nav ilgāka par 1 minūti.

Google tendences

Google Trends ir bezmaksas Google meklēšanas pakalpojums, kas ļauj jums atrast daudz dažādu Google populārāko meklējumu. Jūs varat atrast Google tendences pa valstīm vai valstīm, tendences pa gadiem, to, cik cilvēku dienā izmanto Google, un daudz ko citu.

Varat atklāt ikdienas un reālā laika tendenciozus meklējumus, atrast nišas un nišas, atklāt sezonālās tendences dažādās nozarēs, izmantot to Google atslēgvārdu tendencēs un pat salīdzināt konkurentu pozīcijas tirgū. Varat arī salīdzināt dažādus vaicājumus, kas veikti noteiktā laika posmā, un skatīt diagrammas, lai labāk vizualizētu meklēšanas apjoma datus.

Izdomāt, kā atrast populārākos Google meklēšanas vaicājumus, izmantojot Google Trends, ir diezgan vienkārši. Jums vienkārši jāievada meklēšanas vienums vai tēma meklēšanas joslā un jāredz, kā maģija izvēršas jūsu acu priekšā.

Vietnes augšpusē ir meklēšanas josla un funkcija “Populārie meklējumi”. Tam ir arī funkcija Gads meklējumos, kurā ir daudz dažādu kategoriju, kuras izpētīt, piemēram, ziņas, cilvēki, sportisti, diētas, filmas, mājas stila meklēšana un daudz kas cits..

Jūs uzreiz varat redzēt jaunākos stāstus un atziņas, jaunākos Google meklējumus visā pasaulē, vārdus, kas visvairāk meklēti Google tīklā, un visas datu vizualizācijas diagrammas.

Secinājums

Šī Google meklēšanas statistika mums parāda, ka Google kopš tā izveidošanas ir bijis stabils pieaugums un šķiet, ka nekas neliecina par tā ātruma palēnināšanos. Tikai dažas vietnes var lepoties ar to, ka ir sasniegušas Google pieejamos numurus.

Nav paredzama nākotne, kurā meklētājprogrammām nebūs izšķirošas nozīmes mūsu ikdienas dzīvē, tāpēc mēs varam droši pieņemt, ka Google nekur tālu neaizbrauks, drīz vien.

Avoti:
https://www.similarweb.com/top-websites
https://www.google.com/search/howsearchworks/crawling-indexing/
https://www.internetlivestats.com/google-search-statistics/
https://www.statista.com/topics/1001/google/
https://moz.com/blog/state-of-searcher-behavior-revealed
https://www.knowyourmobile.com/news/google-search-stats-2019-rise-of-conversion-rate-optimization/
https://www.emarketer.com/content/mobile-search-ad-performance-plays-catch-up
https://www.popsci.com/google-has-7-products-with-1-billion-users/
https://99firms.com/blog/google-search-statistics/#gref
https://economicimpact.google.com/methodology/
https://economicimpact.google.com/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map