50 labākās ārštata darba vietas, lai 2020. gadā atrastu darbu un nopelnītu naudu

galvenais ārštata darbs


Ja jūs meklējat tiešsaistes ārštata darbus, lai nopelnītu ātru naudu un izvairītos no baidāmās ikdienas pārvietošanās uz darbu, jūs esat nonācis īstajā vietā! Ārštata darbs var palīdzēt jums izveidot ilgstošas ​​attiecības ar klientiem, kuri jūs pat ilgtermiņā var pieņemt darbā pastāvīga un vienmērīga darba veikšanai. Kā brīvmākslinieks jūs varat izmantot savas intereses un iesaistīties projektos, kas jums patīk.

Atjaunināt: Tā kā valdības visā pasaulē cenšas ierobežot COVID-19 izplatību, darbs no mājām vairs nav risinājums, bet gan nepieciešamība vairākās nozarēs un darba lomās. Daudzi uzņēmumi tiek ietekmēti, piedzīvo lejupslīdi, rada sarežģījumus saviem darbiniekiem vai vienkārši tiek slēgti uz labu, līdz viss Coronavirus fiasko izpūstas. Daudziem cilvēkiem ir kļuvis arvien grūtāk savilkt galus un nopelnīt, atrodoties karantīnā mājās. Par laimi, ārštata darbs piedāvā elastīgas un attālinātas darba iespējas, kas var palīdzēt strādniekiem daudzās nozarēs, kuras ietekmē romāna koronavīruss. Neatkarīgi no tā, vai esat atlaists, ņemot vērā šos notikumus, vai arī jūsu darba laiks ir samazināts, šos ienākumus var nokārtot, kad sākat ārštata darbu..

Lai uzplauktu kā brīvmākslinieks un nopelnītu pienācīgu iztiku, jums ir jāveido pareizais savienojums, jāizveido portfelis un tur jānorāda savs vārds. Tur ir daudz ārštata darbu, ja vien zināt, kur meklēt. Pētījumi rāda, ka 59% ASV uzņēmumu ir elastīgs darbaspēks, pēc Forbes domām.

Bet kā var atrast šos tiešsaistes ārštata darbus un nodrošināt jūsu finansiālo izdzīvošanu šajos laikos? Atbilde: ārštata vietnēs! Bet vispirms jums jāzina, kas ir ārštata darbs un kāda veida projektus varat vērtēt ārštata vietnēs.

Contents

3 labākās ārštata darba vietas – 2020. gada maijs

IETEICAMA
flexjobs logoFlexJobs darba padomē tiek izvietoti vairāk nekā 20 000 attālinātu un ārštata darba sludinājumu.Apmeklējums
FlexJobs
fiverr logotipsFiverr , iespējams, ir labākā ārštata vietne, kur sākt savu ārštata karjeru.Apmeklējums
Fiverr
solidgigs logotipsSolidGigs ir ļoti atjautīga platforma ārštata darbiem ar vieglu meklēšanas joslu.Apmeklējums
SolidGigs

Satura rādītājs

 • Lietas, kas jāzina, pirms sākat darbu kā brīvmākslinieks
 • Vispārējas ārštata darba meklēšanas vietnes
 • Ārštata rakstīšanas darbi
 • Ārštata grafiskā dizaina darbi
 • Ārštata mārketinga darbavietas
 • Freelance developer darbavietas
 • Ārštata fotogrāfa darbs
 • Darba piedāvājumi ārštata virtuālajam asistentam
 • Freelance video editor darbavietas
 • Ārštata pārdošanas darbavietas
 • Ārštata klientu atbalsta darbavietas
 • Secinājums

Lietas, kas jāzina, pirms sākat darbu kā brīvmākslinieks

Kas ir ārštata darbs?

Ārštata darbs ir tāds, kad pašnodarbināta persona vienlaikus sniedz pakalpojumus vairākiem klientiem. Tas veicina digitālo nomadu dzīvesveidu, jo ārštata darbinieki strādā, izmantojot savas mājas ērtības. Viņi var noteikt savu darba laiku, izsekot saviem projektiem un izrakstīt rēķinus klientiem saskaņā ar noteiktajām cenu likmēm.

Ārštata darbinieki darbu atrod labākajās ārštata vietnēs vai tieši, neizmantojot trešo personu resursus. Brīvmākslinieks nopelna naudu par katru darbu vai katru stundu.

Kas ir ārštata vietnes un kā tās darbojas?

Vietnes, kas saistītas ar ārštata darbu, ir ārštata koncertu laukumi, kur uzņēmumi un ārštata darbinieki savieno un gūst labumu abpusēji. Šīs ārštata darba meklēšanas vietnes ļauj darba devējiem publicēt darba piedāvājumus, par kuriem ārštata darbinieki iesniedz piedāvājumus vai pieprasījumus. Viņi tiek mudināti veidot savus profilus šajās brīvdomātāju vietnēs, lai parādītu savu portfeli, prasmes un reputāciju. Viņi var nopelnīt naudu, katru dienu nodrošinot un pabeidzot piemērotus projektus, kas izvietoti šajās platformās.

Dažas no šīm ārštata platformām piedāvā bezmaksas abonēšanu, bet citas iekasē komisijas maksu vai dalības maksu. Šīs vietnes ir integrētas ar drošām norēķinu iespējām, lai pārliecinātos, ka abām pusēm nav šķēršļu.

Lietas, kas jāpatur prātā, pirms sākat darbu kā brīvmākslinieks

Lai sāktu darbu kā brīvmākslinieks, var būt viegli, jo viss, kas jums jādara, ir reģistrēties ārštata vietnē un sākt solīt projektus. Tad jums būs jāiestata pakalpojumu cena – tas ir, kā jūs parādāt savu vērtību pasaulei, tāpēc pārliecinieties, ka jūs to darāt pareizi.

Mēs esam apkopojuši vienreizēju un visaptverošu ceļvedi labākajās ārštata vietnēs, lai palīdzētu jums sākt. Šeit mēs jūs iepazīstinām ar dažām labākajām ārštata platformām biznesā, pastāstīsim jums par to galvenajām iezīmēm un, cita starpā, apspriedīsim to cenas. Tam vajadzētu palīdzēt jums sākt savu ārštata karjeru no labās platformas atbilstoši savai nišai un vēlmēm.

Šīs ir visas labākās ārštata vietnes, no kurām izvēlēties:

Vispārējas ārštata darba meklēšanas vietnes

Vispārējie brīvmākslinieku darbi

Šajās brīvmākslinieku vietnēs ir daudz dažādu brīvmākslinieku darbu tādās jomās kā rakstīšana, projektēšana, tīmekļa izstrāde, mārketings, pārdošana, fotogrāfija un daudz kas cits..

Tātad, ja jūs meklējat vairākus dažādus ārštata tiešsaistes darbus, kas paplašina jūsu redzesloku, šis ir visplašākais saraksts jums.

FlexJobs

flexjobs

Tā ir platforma, kas ne tikai piedāvā brīvdomātāju darbus iesācējiem, bet ir arī citu elastīgu darbu centrs. Ar vairāk nekā 50 darba kategorijām attālā karjera svārstās no sākuma līmeņa amatiem līdz vadītājiem ar augstu atalgojumu no visas pasaules. Tas arī sola nodrošināt no bezkrāpumiem un elastīgu darba iespēju attālinātiem, uz karjeru orientētiem ārštata darbiniekiem. FlexJobs Corporation darba padome šobrīd rīko vairāk nekā 20 000 attālinātu un ārštata darba sludinājumu, kuru likumība ir pārbaudīta.

Galvenās iezīmes:

 • Saraksti tiek parādīti labi izstrādātā veidā
 • Pieejamība lielākajai daļai darba devēju uzņēmumu aprakstu
 • Veido ārštata klientu bāzi

Cena: FlexJobs iekasē USD 14,95 mēnesī, USD 29,95 par trim mēnešiem un 49,95 USD gadā

Fiverr

fiverr

Iespējams, tā ir labākā ārštata vietne, kurā sākt savu ārštata karjeru. Tā kā darbu skaits ir USD 5 par projektu, platforma piedāvā mazus projektus, kurus varat pabeigt un izveidot savu portfeli potenciālajiem klientiem. Tiešsaistes ārštata iespējas Fiverr var palīdzēt jums izveidot nišas portfeli un pāriet uz nozīmīgākiem projektiem.

Galvenās iezīmes:

 • Piedāvā bezmaksas kursus, lai paplašinātu savas prasmes
 • Sūta maksājošus klientus
 • Nav jāmaksā par klientiem

Cena: Fiverr iekasē ārštata darbiniekus no USD 5,00 līdz USD 995,00 par darbu atkarībā no projekta

SolidGigs

SolidGigs

Tā ir ļoti atjautīga platforma ārštata darbiem un attālinātam darbam ar vieglu meklēšanas joslu. Tas ietaupa laiku – izmantojot ārštata darba sludinājumus un izvēloties visatbilstošākos, balstoties uz jūsu kompetenci. Tātad, ja esat aizņemts indivīds, SolidGigs var kļūt par jūsu apmeklējamo vietni ārštata darbam.

Galvenās iezīmes:

 • Kursu, interviju, veidņu tiešsaistes resursu bibliotēka
 • Nosūta 2% no labākajiem pieejamajiem ārštata koncertiem

Cena: 19 USD / mēnesī

Apmeklējiet vietni SolidGigs, lai iegūtu papildinformāciju >>

Upwork

Upwork

Upwork tika izveidots, apvienojoties divām vadošajām ārštata darba tiešsaistes platformām: oDesk un Elance. Tas piedāvā ārštata iespējas visdažādākajās nišās – visiem ārštata darbiniekiem tiešsaistē. Lai piesaistītu projektus, ārštata darbiniekiem ir jāveido savs darba portfelis, profils, reitingi un solīšanas cenas. Tad Upwork atradīs jums visatbilstošāko spēli, izmantojot tās jaudīgās meklētājprogrammas, kuras izmanto ar dažādiem filtriem. Tam ir kaut kas ikvienam, sākot no īstermiņa vai ilgtermiņa projektiem līdz pamata vai ekspertu līmeņa darbiem.

Galvenās iezīmes:

 • Efektīva meklēšana
 • Droši maksājumi
 • Precīza norēķini

Cena: Upwork iekasē maksu par 20% par pirmajiem 500 USD, kas nopelnīti ar klienta starpniecību, 10% par mūža rēķiniem no 500 līdz 10 000 USD un 5% par mūža rēķiniem projektiem, kuru vērtība pārsniedz 10 000 USD.

Toptal

toptāls

Tā ir viskonkurētspējīgākā platforma, kas sola nolīgt labākos 3% ārštata darbinieku no visas pasaules. Ārštata darbiniekiem ir jāiziet skrīninga pārbaude, un, tiklīdz jūs to nokārtojat, tas sniedz pārliecību par labākajiem lielisku klientu projektiem. Ievērojami uzņēmumi, piemēram, Zendesk un Airbnb, no šīs ārštata darba vietas algo ārštata darbiniekus, kas liecina, ka konkurence šajā platformā ir ļoti liela, taču tiek piešķirta arī taisnīga kompensācija. Kad jūs kļūstat par Toptal kopienas daļu, jūs izveidosit dažus ļoti svarīgus sakarus, kas jums piešķirs dažus ienesīgus projektus.

Galvenās iezīmes:

 • Ātrs izvietošanas process
 • Divu nedēļu bezmaksas izmēģinājuma politika

Cena: Sākuma cena 60 USD

MākonisPeeps

mākonis

Tā ir all-in-one platforma, kas savieno tiešsaistes ārštata kopienu ar tirgu un mudina veikt uzņēmējdarbību. Biedri var noteikt savas likmes un ārštata darbus tiešsaistē pēc kategorijas, darba veida vai pēc algu diapazona. Ja jums ir iespaidīgs portfelis un vēlaties iegūt vairāk pieredzes, tad CloudPeeps ir labākā platforma jums. Viņu ekskluzivitātes dēļ varētu būt grūti pievienoties, taču, reģistrējoties pats, ir diezgan viegli nodrošināt ārštata iespējas..

Galvenās iezīmes:

 • Ātra samaksa
 • Nevainojami procesi
 • Attālināts darbam draudzīgs

Cena: CloudPeeps Standard par USD 9 mēnesī, bet CloudPeeps Plus par USD 29 mēnesī

Patiešām

patiešām

Tā ir darba vietne numur viens pasaulē, kas katru mēnesi izklaidē vairāk nekā 250 miljonus apmeklētāju. Tā piešķir prioritāti attāliem darba ņēmējiem un ārštata darbiniekiem, dodot viņiem brīvu piekļuvi darba meklējumiem, ļaujot viņiem atsākt atsākšanu un veikt pētījumu par uzņēmumiem. Vietni ir ļoti viegli izmantot, un platformā varat atrast daudzus attālinātus darba piedāvājumus. Ar tik lielu šīs platformas popularitāti ikvienam brīvmāksliniekam vai attālinātam darba ņēmējam ir jāatrod kaut kas atbilstoši viņu prasmju kopumam.

Galvenās iezīmes:

 • Iebūvēts tiešsaistes atsākšanas veidotājs
 • Liela mēroga noma
 • Brīdinājumi par darbu

Cena: 5 USD / dienā par sponsorētām darba vietām

Brīvmākslinieks

brīvmākslinieks

Tas ir lielākais tiešsaistes ārštata darba tirgus ar vairāk nekā 32 miljoniem reģistrētu lietotāju – tas nozīmē, ka daudzi uzņēmumi izmanto vietni sava darba ārpakalpojumiem. Tas piedāvā dažādus ārštata darbus, ieskaitot programmatūras un lietojumprogrammu izstrādi, rakstīšanu, digitālā mārketinga pakalpojumus utt. Viss, kas jums jādara, ir izveidot profilu un sākt piedāvāt piedāvājumus vēlamajiem darbiem.!

Galvenās iezīmes:

 • Neskaitāmi projekti vienā platformā
 • Lētākās komisijas likmes

Cena: 10% fiksētās stundas projektiem, 20% pakalpojumiem un 15% projekta maksa

Apmeklējiet Freelancer, lai iegūtu papildinformāciju >>

Guru

guru

Guru palīdz jums izveidot profilu, kas perfekti atspoguļo jūsu pieredzi un prasmes – lai uzlabotu iespējas sazināties ar darba devēju. Viņiem ir liels skaits ārštata darba sludinājumu, kas katru dienu tiek atjaunināti no dažādām nozarēm.
Tā ir visvienkāršākā ārštata vietne, kurā pieejams interaktīvs interfeiss, kas ārštata darbiniekiem ļauj bez grūtībām pārmeklēt darbus..

Galvenās iezīmes:

 • Atbalsta darījumus, izmantojot vairākas maksājuma metodes
 • Plašs darba kategoriju klāsts
 • Pilnveidots projekta process

Cena: USD 29,95

Ārštata rakstīšanas darbi

Freelance Writing Jobs

Ārštata darba sākšana no nulles var būt ļoti satraucošs uzdevums, īpaši, ja nezināt, kur sākt. Internets ir nozīmīgs ārštata rakstīšanas tirgus, taču likumīgas darba iespējas atdalīšana no krāpniecības ar klikšķi var būt sarežģīta.

Tāpēc, lai palīdzētu jums nolaist tiešsaistē dažus kvalitatīvus ārštata rakstīšanas koncertus, mēs esam izveidojuši visaptverošu labāko brīvo darbu rakstīšanas vietņu sarakstu..

Contena

kontekstā

Tā ir viena no labākajām ārštata rakstīšanas vietnēm, jo ​​redaktoriem, rakstniekiem un satura veidotājiem ir pieejams daudz rakstīšanas darbu. Tie nodrošina gan ārštata, gan attālinātu darba iespēju apvienojumu. Turklāt Contena palīdz ārštata darbiniekiem atrast darbu atbilstoši savai nišai, sašaurinot rezultātus, iekļaujot visrentablākās rakstīšanas kategorijas. Jūs varat ievietot ārštata rakstīšanas darbus tehnoloģiju, izglītības, labsajūtas, finanšu, skaistumkopšanas un daudzās citās nozarēs.

Galvenās iezīmes:

 • Efektīvi apmācības kursi
 • Starpniecības pakalpojumi
 • Klientu atbalsts

Cena: USD 500 gadā par dalību zeltā un USD 800 gadā par dalību platīnā

Emuāru veidošanas Pro

blogošanapro

Šī ārštata rakstīšanas vietne nodrošina attālinātas darba iespējas arī dažādās kategorijās, piemēram, emuāru veidošana, satura rakstīšana, žurnālistika, korektūra vai tehniska rakstura ierakstīšana. Viņi apkopo visus labākos tiešsaistes rakstīšanas darbus un atvieglo ārštata darbinieku meklēšanu. Tāpēc, ja vēlaties nopelnīt naudu no mājām, izmantojot savas rakstīšanas prasmes, turiet dažus paraugus pa rokai, kad piesakāties darbam, izmantojot Blogging Pro.

Galvenās iezīmes:

 • Sniedziet padomus, kā uzlabot emuāru
 • Daudz attālināta rakstīšanas darba

Cena: USD 30 uz 30 dienām

Skyword

debess vārds

Tā ir galvenā satura mārketinga platforma, kas pazīstama ar pastāvīgu ārštata rakstīšanas iespēju nodrošināšanu. Klienti izmanto šo platformu, lai izveidotu savienojumu, ievietotu savu saturu vietnē un pārvaldītu attiecības ar ārštata darbiniekiem, kuriem viņi uztic savu darbu. Cilvēki, kas atrodas aiz Skyword, izlūko izliktos darbus un saskaņo klienta vajadzības ar rakstnieku. Pēc tam rakstnieks tiek uzaicināts strādāt pie klienta projekta, un viņiem pat ir atļauts savlaicīgi strādāt pie vairākiem projektiem. Skyword ārštata darba padome neattiecas tikai uz uzņēmumiem, kas darbojas tikai ASV vai tikai angļu valodā, jo tā atbalsta vairāk nekā 13 valodas un klientus no vairāk nekā 27 valstīm.

Galvenās iezīmes:

 • Ārštata darbinieki var sazināties ar pamanāmiem klientiem
 • Rakstīšanas darbu daudzveidība
 • Cenas ir labākas nekā citās ārštata vietnēs

Cena: Vietne nenodrošina

Ārštata rakstīšana

Ārštata rakstīšana

Tā ir lielākā ārštata rakstīšanas darbu platforma, kurā ir vislielākais rakstīšanas koncertu skaits – pat vairāk nekā patiešām vai Craigslist. Izmantojot šo ārštata vietni, jūs iegūsit iespēju strādāt ar dažiem no lielākajiem nosaukumiem tirgū, piemēram, Netflix, Facebook un Adobe. Izņemot darba sludinājumus, tas ārštata darbiniekiem dod iespēju piedalīties konkursu rakstīšanā un nopelnīt atlīdzību.

Galvenās iezīmes:

 • Piemērota visu līmeņu rakstniekiem
 • Vienkārši meklēšanas filtri
 • Konkurētspējīgas algas likmes

Cena: Bezmaksas

Brīvība ar rakstīšanu

brīvība ar rakstīšanu

Ar labu soli esat pārliecināts, ka uzvarēsit projektos, kas, izmantojot šo platformu, maksā patiešām labi. Tas piedāvā izvēlētu skaitu ārštata rakstīšanas iespēju, kuras regulāri tiek nosūtītas pa e-pastu. Šajā platformā atradīsit daudz satura darbu žurnālistikā, esejās, emuāros un fantastikas rakstīšanā.

Galvenās iezīmes:

 • Bezmaksas abonements
 • Darba dažādība

Cena: Bezmaksas

PubLoft

publoft

Tā ir ārštata rakstīšanas platforma, kas ar viņiem nodrošina uzticamus klientus – bez vajadzības mijiedarboties. Šī rakstīšanas vietne nodrošina, ka brīvmākslinieks var koncentrēties uz konkrēto darbu, un nav jāuztraucas par klientu apkalpošanu vai pārvaldīšanu. Lai iekļūtu PubLoft, jums jāaizpilda veidlapa un jānokārto daži testi, pēc kuriem jūs varēsit piekļūt lielam skaitam ievērojamu klientu, kuri samaksās jums taisnīgi atbilstoši jūsu centieniem.

Galvenās iezīmes:

 • Rakstīšanas koncerti bez problēmām, bez mijiedarbības ar klientu
 • Divas nedēļas maksājumi

Cena: Sākot no USD 150 / pasts

Saturiski

Saturiski

Tā ir lielākā satura mārketinga platforma, kas darbojas ar lieliem uzņēmumiem, piemēram, Google, Walmart, Marriott un daudziem citiem. Saturiski palīdz ārštata darbiniekiem novērtēt satura darbus un uzlabot savu portfeli. Tā ir augstākās klases aģentūra, kas tieši savieno jūs ar klientiem, lai iegūtu ārštata rakstīšanas iespējas. Jums vienkārši ir jāizveido un jāievieto pārsteidzoša platforma, kuru turpmākajam darbam izvēlēsies konta pārvaldības komanda.

Galvenās iezīmes:

 • Viegli izsekot darbplūsmai
 • Maksājumu caurskatāmība

Cena: USD 50 000 līdz USD 200 000 ceturksnī

Ārštata grafiskā dizaina darbi

Ārštata dizaina darbi

Ja esat svētīts ar talantu sākt brīvmākslinieka grafikas dizainera karjeru, bet nevarat izdomāt, kur sākt – esat nonācis īstajā vietā.

Ir daudz ārštata darba vietņu, kas nodrošina ārštata projektēšanas darbus, taču ne visas no tām ir piemērotas dažāda veida ārštata darbiniekiem. Šeit mēs esam apkopojuši ārštata grafiskā dizaina vietņu un to unikālo iespēju sarakstu.

Behance

Behance

Tas ir pasaulē lielākais radošais tīkls, kas nodarbojas ar dizaina darbiem, un tas nodrošina platformu grafiskajiem dizaineriem, lai parādītu savus talantus. Tas nav absolūti ārštata darba vietne, bet ļauj dizaineriem dalīties ar savu darbu – to var redzēt potenciālie klienti. Varat pārvilkt attēlu portfeļus, kurus ievietojuši radoši dizaineri, un ziņot dizainerim, kura darbs jums patīk vislabāk. Kā brīvmākslinieks jūs varat arī ievietot savu portfeli tieši vietnes darba padomē, kas ļauj piekļūt lielam skaitam radošo dizaineru..

Galvenās iezīmes:

 • Projekti, kas redzami lielai auditorijai
 • Saglabājiet iecienītā dizainera darbu
 • Pielāgošanas pakalpojumi

Cena: 399 USD / mēnesī par vienu darba sludinājumu

99 modeļi

99Dizains

Šī platforma ir labākā ārštata vietne grafiskajiem dizaineriem, lai demonstrētu un pārdotu savas prasmes. Kā norāda nosaukums, 99 dizaini ir domāti ārštata darbiniekiem, kuri var palīdzēt klientiem ar vairāk nekā 90 dažādiem dizaina veidiem, piemēram, vizītkartēm, galvenajām lapām vai vietnēm utt. Tas darbojas savādāk nekā vairums citu ārštata dizaina vietņu, jo klienti publicē konkurss, un dizaineriem ir jāiesniedz savs darbs, kuru vēlāk izvēlas klienti.

Galvenās iezīmes:

 • Bezmaksas dizaina konsultācijas no klientu atbalsta komandas
 • Vienmērīga pieredze abām pusēm

Cena: Pakas sākas no 399 USD

Apmeklējiet 99 dizainus, lai iegūtu papildinformāciju >>

Drūms

Drūms

Tā ir pasaules vadošā ārštata dizaineru platforma un piedāvā attālināta darba iespējas un ārštata tīmekļa dizaina darbus. Šīs platformas lielākais ieguvums ir tas, ka tā ļauj citiem dizaineriem un potenciālajiem klientiem sniegt jums atsauksmes par jūsu darbu.
Šajā vietnē jūs varat atrast patiešām augstas kvalitātes darbu no augsta profila klientiem, tostarp tādiem uzņēmumiem kā Buffer, Zendesk un Tinder. Papildus tam, ka tiešsaistē meklējat tikai ārštata darbus iesācējiem, jūs iegūstat arī iespēju attīstīt savu portfeli un pievienot darbu paraugus, lai potenciālie klienti tos redzētu..

Galvenās iezīmes:

 • Milzīga kopiena, ar kuru sadarboties
 • Satriecošs un ērti lietojams platformas dizains
 • Saņemiet atsauksmes no dizaineriem

Cena: Dribbble Pro ir USD 12 mēnesī

Envato studija

Envato studija

Tā ir ārštata dizaina vietne, kas ir populāra logotipu dizaina un WordPress motīvu pielāgošanas jomā. Tā ir milzīga platforma dizaineriem, kurus bizness izvēlas. Envato Studio ir ērti lietojama vietne, kurā ārštata darbinieki var atrast labas iespējas un saņemt glītus maksājumus.

Galvenās iezīmes:

 • Lietotājam draudzīga platforma
 • Laba izmaksa
 • Vienmērīga saziņa starp ārštata darbiniekiem un klientiem

Cena: Sākot no 5 USD

Dizaina pūlis

Dizaina pūlis

Tas ir tiešsaistes projektēšanas tirgus, kas piedāvā vairākus grafiskā dizaina pakalpojumus. Vietnei ir mazāka klientu bāze nekā 99 dizainparaugiem. Vai nu uzņēmumu īpašnieki rīko projektēšanas konkursus, lai ārštata dizaineri varētu iesniegt savus darbus un pēc tam tos atlasīt, vai arī viņi sazinās ar dizaineru, kuru viņi izvēlas. Šī ārštata dizaineru vietne nodrošina unikālu platformu, kur ārštata darbinieki var parādīt savus talantus, veidot kontaktus un veidot portfeļus.

Galvenās iezīmes:

 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Īss apgrozījuma laiks
 • Eksperti dizaineri

Cena: 99 USD – 1100 USD

Crowdspring

Crowdspring

Tas ir tiešsaistes ārštata tirgus laukums, kurā varat atrast pielāgotu logotipa dizainu, tīmekļa vietnes dizainu, ilustrāciju un rūpnieciskā dizaina projektus. Ārštata darbinieki demonstrē savas projektēšanas iespējas, piedaloties konkursos, kurus organizē biznesa profesionāļi. Arī platformā varat atrast individuālus projektus, ja nepiedalāties konkursos.

Galvenās iezīmes:

 • Viegli pierakstīties
 • Bezmaksas reģistrācija

Cena: 399 USD par sudraba paketi un tā tālāk

Ārštata mārketinga darbavietas

Ārštata mārketinga darbavietas

Ja esat sociālo mediju fanāts vai jums patīk radīt saistošu saturu, bet vēlaties ārštata darbu veikt mājās – ārštata mārketinga darbi ir paredzēti jums.

Vairāk uzņēmumu tagad dod priekšroku algot cilvēkus attālinātam darbam, izmantojot ārštata darba meklēšanas vietnes. Viss, kas jums nepieciešams, ir dators un piekļuve internetam.

Cilvēki stundā

Cilvēki stundā

Ārštata mārketinga platforma ir paredzēta SEO entuziastiem, programmatūras inženieriem un radošām personām, kuras vēlas izmēģināt veiksmi ārštata pasaulē. Brīvmākslinieks izvirza cenu uzdevumam, un, ja tas tiek izvēlēts, projektu nodrošina brīvmākslinieks. Lai aizsargātu ārštata darbiniekus no viltus klientiem, vietne iekasē priekšapmaksu par uzdevumiem. Tas samazina risku, ka starp klientu un brīvmākslinieku var rasties jebkādas domstarpības.

Galvenās iezīmes:

 • Profesionāli klienti, ar kuriem strādāt
 • Iestatiet savas likmes

Cena: No 3,5% līdz 5% komisijas maksa

Remote

Remote

Tas ir divu mēnešu biļetens attāliem darbiniekiem, kā arī personām, kuras meklē ārštata darba mārketingu tiešsaistē. Papildus darbiem tas sniedz padomus, kā pieņemt darbā attālinātus darbus un dzīvot digitālo nomadu dzīvesveidu. Darba piedāvājumi tiek iedalīti kategorijās un palīdz atrast konkrēto meklēto darbu, izmantojot uzņēmuma sociālo mediju un kontaktinformāciju..

Galvenās iezīmes:

 • Lietotājam draudzīgs interfeiss
 • Efektīvi norādījumi par attālinātu darbu

Cena: Bezmaksas

Aquent

Aquent

Tā ir godalgota brīvmākslinieku vietne, kas, kā zināms, nodrošina ārštata mārketinga darbiniekus ar augstu atalgojumu. Tomēr Aquent labprātāk algo ārštata darbiniekus ar vairāk nekā divu gadu pieredzi. Bet svaigi absolventi ir laipni gaidīti arī izpētīt neierobežotu darbu platformā.

Galvenās iezīmes:

 • Norādījumi brīvmāksliniekam par cenu diapazona iestatīšanu
 • Personalizēts pakalpojums
 • Talanta atlīdzība

Cena: 30% konvertēšanas maksa katram brīvmāksliniekam

Freelance developer darbavietas

Ārštata izstrādātāju darbavietas

Izstrādātāju ārštata darbs var būt sapņu iespēja – ja viņi ir noguruši no 9 līdz 5 slīpēšanas. Viņi var brīvi izvēlēties sev interesējošos darbus ar viņiem vispiemērotāko elastīgo darba laiku.

Bet problēma rodas, kad viņi nezina, kur atrast darbu. Lai palīdzētu jums noskaidrot, kas jums ir vislabākais, mēs esam izveidojuši labāko ārštata izstrādātāju vietņu sarakstu.

Lorem

asklorem

Tajā atrodas kvalificētu tīmekļa izstrādātāju un dizaineru tīkls ar ievērojamām atsauksmēm Facebook, ProductHunt un Reviews.io. Tas pieaug kā viena no lielākajām ārštata vietņu izstrādātāju platformām, kas var arī palīdzēt izveidot Shopify veikalu vai jaunu WordPress vietni. Galvenā ārštata izstrādātāju vietnes pievilcība ir tā, ka par ārštata darbiem netiek iekasēta ikmēneša maksa, un koncerti maksā glīti. Visus ārštata tīmekļa izstrādātājus vietne pārbauda, ​​pirms viņi var strādāt uz platformas.

Galvenās iezīmes:

 • Ātra komunikācija
 • Kvalitatīva profesionālā pieredze
 • Īpašs klientu atbalsts

Cena: Nav jāmaksā ikmēneša maksa, maksājumi sākas no 25 līdz 250 USD

Gun.io

Gun.io

Tā ir ārštata darba vietne, kas īpaši izstrādāta ārštata tīmekļa izstrādātājiem. Vietnes Gun.io tīmekļa izstrādātāji sadarbojas ar tādiem nozares milžiem kā Tesla, Cisco un daudziem citiem. Ārštata izstrādātāju vietne piesaista gan uzņēmumu, kas pieņem darbā cilvēkus, kuri strādā no mājām, gan attālinātos darbiniekus, kuri piedāvā cenu par šo darbu. Pārbaude tiek veikta, pamatojoties uz tehniskajām zināšanām un personas pieredzi. Tiek pārbaudīti kritērijiem atbilstošie ārštata darbinieki, kuri pēc tam var strādāt ar klientiem uz viena pamata.

Galvenās iezīmes:

 • Ir vispieprasītākie talanti, kas uzskaitīti vietnē
 • Vada brīvmāksliniekam līdz projekta pabeigšanai
 • Nodrošina, ka uzņēmumi iegūst vērtību par to, ko viņi maksā

Cena: 75 līdz 150 USD / stundā

Gigster

Gigster

Tā ir ārštata izstrādātāju vietne, kas atrodas Silīcija ielejā un kur tiek izstrādātas un izstrādātas atlasītas pielāgotas lietotnes. Daudzi tehnoloģiju uzņēmumi savu darbu resurso, izmantojot platformu, lai pilnveidotu savu darbību. Gigster ir paredzēts personām ar zināšanām un pieredzi šajā jomā. Viņi pieņem darbā šādus ārštata darbiniekus, izmantojot skrīninga procesu, kurā viņi izmanto AI, lai saskaņotu ārštata darbiniekus ar projektiem.

Galvenās iezīmes:

 • Vismodernākie izstrādātāji
 • Ātrs projekta process
 • Ziņo klientiem par progresu

Cena: Lietotnes dažādām cenām var maksāt apmēram 52 000 USD

Talantu skapis

Talantu skapis

Ārštata izstrādātāju vietne ļauj ārštata darbiniekiem strādāt augsta profila klientiem un piedāvā viņiem kvalitatīvus ārštata darbus tiešsaistē. Brīvmāksliniekam ir jāizveido profils un jāuztur portfelis, kas parāda viņu pieredzes līmeni, kompetences jomu un prasmes. Šajā ārštata darba vietnē ir pieejamas vairākas darba vietas, kurās klienti pārskata brīvmākslinieka profilu. Tīmekļa vietnēm, kas izveidotas, izmantojot platformu, ir visas modernās vietnes pamatiezīmes un tās palīdz uzņēmumiem pārveidot apmeklētājus par klientiem.

Galvenās iezīmes:

 • Tiek veidots jūsu digitālais atsākums
 • Pieteikties var jebkurš brīvmākslinieks

Cena: Bezmaksas ārštata darba meklētājiem

Kodējams

Kodējams

Tā ir viena no labākajām ārštata izstrādātāju vietnēm, kas īpaši veltīta WordPress izstrādātājiem visā pasaulē. Klientiem nav jāpārbauda ārštata darbinieki, tā vietā vietnes algoritms veic viņu darbu. Jums kā brīvmāksliniekam ir tikai jārada pievilcīgs profils, jācenšas piedalīties projektos un jāpiedāvā kvalitatīvs vietņu dizains. Jūs varat iestatīt konkurētspējīgu cenu un iegūt vairāk projektu.

Galvenās iezīmes:

 • Ekskluzīva WordPress izstrādātāju platforma
 • Par darbu netiek solīta

Cena: 70 USD – 120 USD / stundā

Ārštata fotogrāfa darbs

Darba piedāvājumi ārštata fotogrāfam

Lielākā daļa fotogrāfu dod priekšroku ārštata darbiem mājās vai uz līguma pamata. Lai arī viņi nesaņem regulāras algas, tas ir pārāk izdevīgi, lai nopelnītu iztiku, fotografējot.

Ja vēlaties iekļūt ārštata fotogrāfiju jomā un esat jau iegādājies visu aprīkojumu, pavadījis stundas fotografējot un beidzot izveidojis iespaidīgu portfeli – taču nevarat atrast koncertus, lai sāktu?

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums atrast ārštata fotogrāfijas, kas tiešsaistē pieejamas vairākās labākajās tiešsaistes darba vietnēs.

Craigslist

Craigslist

Vietne nodrošina ārštata koncertus, kā arī attālinātu darbu fotogrāfiem, kuri vēlas jautri veidot savu portfeli. Jūs varat atrast nacionālos ārštata darba piedāvājumus ilgtermiņa vai pagaidu darbiem, kuriem var piekļūt, izmantojot vietnes fotogrāfiju darba dēli. Tas ir absolūti bezmaksas visiem, taču jums ir jāpārbauda izvēlētie darba sludinājumi. Bez tam jūs varat atrast daudz attālu darbu un regulāri nopelnīt naudu.

Galvenās iezīmes:

 • Lieliski piemērots iesācējiem ārštata darbiniekiem
 • Personalizēta pieredze

Cena: Darba meklētājiem bezmaksas

Airbnb

Airbnb

Vietne algo ārštata fotogrāfi uz līguma pamata, kas galvenokārt prasa fotografēt nekustamo īpašumu viņu atrašanās vietā. Viņi īpaši izturas pret tīmekļa vietnē ievietoto attēlu kvalitāti. Lai pieteiktos, jums ir jābūt spēcīgam portfolio, lai jūsu darbs tiktu ņemts vērā. Airbnb no ārštata darbinieka sagaida arī augstas kvalitātes attēlu apstrādi – tāpēc fotogrāfam vajadzētu būt visām nepieciešamajām prasmēm.

Galvenās iezīmes:

 • Skaisti maksājumi
 • Iespēja satikt cilvēkus un redzēt jaukas vietas

Cena: 95 USD – 125 USD par vienu ierakstu

Centrālais fotografēšanas darbs

Centrālais fotografēšanas darbs

Izmantojot tīmekļa vietnē izveidotos fotografēšanas darba dēļus, ārštata darbinieki var atlasīt dažus no labākajiem klientiem. Tas darbojas kā tilts starp darba devējiem un ārštata darba meklētājiem, kur viņi var baudīt neierobežotu darba piedāvājumu ar klientu apkalpošanu visu diennakti. Turklāt tas sola ārštata darbus jūsu nozarē un nenoalgo nepieredzējušus cilvēkus, kas kvalificētiem speciālistiem atvieglo citu projektu nodrošināšanu..

Galvenās iezīmes:

 • Brīvi pievienoties
 • Jūsu reģionā pieejamās darba vietas

Cena: Bezmaksas

Žurnālistikas darbi

Žurnālistikas darbi

Šī ārštata darba meklēšanas vietne ir slavēta simtos publikāciju, piemēram, The New York Times un The Wall Street Journal. Tas galvenokārt sastāv no darba vietām no plašsaziņas līdzekļu nozares un piedāvā karjeras konsultācijas un plašsaziņas līdzekļu resursus. Platforma nodrošina labu iespēju visiem ārštata fotogrāfiem sākt savu karjeru. Tā savā platformā mitina lielākās mediju kompānijas, piemēram, ESPN, National Geographic, CNN un daudzas citas.

Galvenās iezīmes:

 • Atsākt piekļuvi datu bāzei
 • Piedāvā visu veidu multivides darbus

Cena: 100 USD par vienu darba sludinājumu

Fotografēšanas darbi tiešsaistē

Fotografēšanas darbi tiešsaistē

Tas nedaudz atšķiras no citām ārštata vietnēm, jo ​​ļauj publicēt fotoattēlus, nevis solīt par darbu. Tas darbojas kā portfeļa veidotājs, nevis kā ārštata darba padome, par kuru jums jāmaksā ikmēneša maksa. Tā vietā, lai izvēlētos ārštata projektus, jums jāprot fotografēt, kas jums ir visērtākais un kaislīgākais.

Galvenās iezīmes:

 • Sniedz jums priekšstatu par fotografēšanas tirgu
 • Varat izmantot savus fotoattēlu žurnālus

Cena: Mēnesī 27 USD

Darba piedāvājumi ārštata virtuālajam asistentam

Darba piedāvājumi ārštata virtuālajam palīgam

Ja vēlaties strādāt par virtuālo palīgu no mājām, jūs varat palīdzēt cilvēkiem ar datu ievades uzdevumiem, sociālo mediju pārvaldību vai klientu apkalpošanu. Lai sāktu darbu, jums ir nepieciešamas tikai ārkārtas organizācijas un komunikācijas prasmes.

Šeit ir pilns labāko ārštata vietņu saraksts, kas var palīdzēt jums atrast labus koncertus kā virtuālam palīgam.

Belay

Belay

Šī ir tikai attālināta, uz darbu balstīta vietne, kas pieņem darbā virtuālu palīgu dažādu klientu uzdevumiem, kas ietver izpildvaras palīgu amatus, tīmekļa speciālistus un grāmatvežus. Attālajiem darbiem var piekļūt, izmantojot vietni, kā arī vietnē patiešām un Glassdoor. Pretendentiem jāiziet darbā pieņemšanas process, kas ietver vairākas intervijas, un viss process ilgst apmēram četras līdz piecas nedēļas.

Galvenās iezīmes:

 • Laba uzņēmuma kultūra
 • Ārštata iespējas, pamatojoties uz jūsu kompetenci

Cena: 25 USD / stundā

Zirtual

Zirtual

Tā ir attāla darba vieta, kas ļauj strādāt pilnu darba laiku, bet arī nolīgst ārštata darbiniekus dažādiem projektiem. Vietne algo virtuālos palīgus un norīko viņus cienījamiem klientiem konkrētu uzdevumu veikšanai. Tas ļauj klientiem izvēlēties kvalitatīvus palīgus un paplašināt savu biznesu, izmantojot pievienoto palīdzību. Tas ietver dažādas virtuālā asistenta darba kategorijas, piemēram, datu ievadīšanu, mārketingu, biznesa atbalstu un vietnes uzturēšanu.

Galvenās iezīmes:

 • Efektīva pieejamība
 • Augstas peļņas potenciāls

Cena: Sākot no 398 USD / mēnesī

Laiks utt.

Laiks utt.

Laiks utt. Šajā nozarē darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, kas pierāda to ticamību. Vietne ir parādīta arī vietnēs Forbes, Telegraph un The Guardian. Tas nodrošina daudz tiešsaistes ārštata darba vietu virtuālajiem palīgiem, kuri iziet sarežģītu atlases procesu. Ārštata darbinieki strādā ar ekspertu komandu no Time Etc kopienas, izmantojot īpašu kontu pārzini.

Galvenās iezīmes:

 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Piekļuve simtiem ievērojamu klientu

Cena: Sākot no 25 USD / stundā

Amazon Mehāniskais Turk

Amazon Mehāniskais Turk

Tā ir viena no labākajām ārštata vietnēm, lai ātri atrastu virtuālā palīga darbus. Daži no populārajiem virtuālā asistenta darbiem ietver satura izveidošanu, sarakstu sakārtošanu, datu vākšanu un atsauksmes saņemšanu no biznesa klientiem.

Galvenās iezīmes:

 • Pieejamo uzdevumu dažādība
 • Trešo pušu atbalsta forumi

Cena: 20% komisijas maksa par visiem ārštata pakalpojumiem

VA tīklošana

VA tīklošana

Tas ir virtuāls palīgs ārštata darba padome, kas viņiem arī darbojas kā sociālā tīkla rīks. Jums nav jāmaksā par cenu vietnē, tā vietā jūs esat izveidojis pārī ar ieinteresētu klientu atbilstoši savām prasmēm un zināšanām. Vairāk nekā puse no tīmekļa vietnē ievietotajām ziņām ir paredzētas virtuālo palīgu darbiem. Platforma sniedz norādes arī ārštata darbiniekiem, kuri meklē darbu. Tā ir laba vietne, ja jūs meklējat ārštata darbu no mājām.

Galvenās iezīmes:

 • Bezmaksas dalība
 • Sazinieties ar nozares ekspertiem

Cena: 35 USD / stundā

Fancy Hands

Fancy Hands

Šī ārštata vietne algo virtuālos palīgus dažādiem ikdienas biznesa uzdevumiem, piemēram, zvaniem, tikšanās, datu ievadīšanai utt. Lai iekļūtu sabiedrībā, jums ir jābūt ātram interneta savienojumam un labi jāpārzina dažādu programmatūru. Vietnes lielākais ieguvums ir tas, ka tā pat piedāvā vadītāja vietas virtuālajam palīgam ar glītām izmaksām.

Galvenās iezīmes:

 • Elastīgs darba grafiks
 • Pieejamo darbu dažādība

Cena: 29,99 USD par 5 pieprasījumiem mēnesī

Freelance video editor darbavietas

Darbs ārštata video redaktorā

Video redaktors var būt ļoti atalgojoša karjera, it īpaši, ja dodaties uz darbu no mājām. Ārštata darbinieki vairāk izbauda darbu ar elastīgām stundām un brīvību izvēlēties projektu, pie kura strādāt.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis video redaktors vai ja tikai sākat darbu, jums ir jāpārbauda šīs video ārštata vietnes.

Mandijs

Mandijs

Ārštata darba vietne ir ļoti labi pazīstama video veidošanas un rediģēšanas pakalpojumu platforma. Lai arī tas izklausās nevainojami, konkurence ir ļoti liela, un tajā uzturas tūkstošiem citu video un filmu profesionāļu – tāpēc jums vajadzētu būt labam portfelim, lai ieliktu ārštata iespējas..

Galvenās iezīmes:

 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Profesionālu darba vietu pieejamība

Cena: abonēšanas maksa sākas no 19,39 USD mēnesī

Ražošanas centrs

Ražošanas centrs

Tā ir vadošā ārštata un attālā vietne video veidošanai. Tas ir kļuvis diezgan slavens, jo daudzi kvalificēti speciālisti, izmantojot platformu, ir nodrošinājuši darbu lielākajos televīzijas tīklos un studijās. Tā ir laba vietne gan ražošanas uzņēmumiem, gan attālinātiem ārštata darbiniekiem, lai sāktu karjeru ar nepilna vai pilna laika darbu.

Galvenās iezīmes:

 • Plaša klientu datu bāze
 • Daudzas prakses iespējas

Cena: Dalība sākas no USD 4,99 mēnesī

Kinematogrāfs

Kinematogrāfs

Tieši ārštata un attālinātai darba vietnei ir labākās pieejamās darba vietas filmu veidošanā, animācijā un vizuālajos efektos. Dažos no šiem darbiem ietilpst ģenerālis, kustības grafikas dizaineris un vizuālo efektu speciālists.

Galvenās iezīmes:

 • Strādājiet kopā ar slaveniem animatoriem, dizaineriem un mākslas direktoriem
 • Ideāli piemērots cilvēkiem ar atšķirīgu prasmju līmeni un pieredzi

Cena: 129 USD par parastu norīkošanu uz 30 dienām

Radošā govs

Radošā govs

Tas ir forums, kurā ir norādījumi un padomi par programmatūras traucējummeklēšanu un izglītību. Vietnes kopienā ir iekļauti eksperti, kas palīdz ārštata darbiniekiem iegūt vairāk prasmju. Lai vietnē atrastu ārštata darbu, jums vienkārši jāpiesūta video rullis savā profilā un jāpiesakās pieejamajiem video rediģēšanas darbiem.

Galvenās iezīmes:

 • Rokasgrāmatas par sarežģītas programmatūras izmantošanu
 • Padomi no pieredzējušiem video redaktoriem

Cena: Atšķiras atkarībā no prasmju līmeņa

Salikt.tv

Salikt.tv

Tā ir organizēta un sistemātiska platforma, kas ļauj ļoti radošiem indivīdiem strādāt ar ievērojamiem zīmoliem un izveidot savienojumu ar visgudrākiem talantiem. Viņu talantu pulkā ietilpst režisori, tekstu autori, fotogrāfi un video redaktori utt. Lai kļūtu par radošā tīkla sastāvdaļu, ārštata darbiniekiem ir jāiziet skrīninga process un jāiziet viņu noteiktie standarti. Jums ir jāiesniedz bezmaksas, un, ja tas tiek atlasīts atlasē, tas var kļūt par vietnes kopienas daļu.

Galvenās iezīmes:

 • Sazinieties ar ievērojamiem nozares darbiniekiem
 • Darbs pie projektiem, par kuriem jūs aizraujaties

Cena: Atkarībā no projekta

Ārštata pārdošanas darbavietas

Ārštata pārdošanas darbi

Ārštata pārdošanas vietņu vietnes piedāvā jums unikālu iespēju iegūt ārštata koncertus, kurus citādi ir grūti nolaist. Viņi nolīgst labākos talantus kārotajiem projektiem un var palīdzēt paātrināt jūsu karjeru. Viss, kas jums jādara, ir izveidot pārdošanas portfeli un reģistrēties augstākajās ārštata tirdzniecības vietnēs, kas uzskaitītas zemāk.

Zip Recruiter

Zip Recruiter

Šī ir populārākā personāla atlases vietne, kurā tiek atrasti cilvēki ar pareizo pieredzi un viņi tiek atlasīti visatbilstošākajā darbā. Daudzi nozares giganti platformu izmanto, lai nolīgtu ārštata talantus. Ārštata darbiniekiem ir jāpiesakās darbā, aizpildot profila veidlapu, pēc kuras viņiem ir atļauts apskatīt ārštata darba piedāvājumus un pieteikties uz visu, kas viņiem šķiet interesants.

Galvenās iezīmes:

 • Viegli lietojams interfeiss
 • Paziņojumi par jaunu darbu
 • Biļeteni

Cena: Četru dienu bezmaksas izmēģinājums, pēc kura tiek piemērota ikmēneša abonēšanas maksa

sarkana cepure

sarkana cepure

Vēl viena personāla atlases vietne, kas pieņem darbā ārštata darbiniekus, kā arī piedāvā dažus no labākajiem attālinātajiem darbiem – lai palīdzētu klientiem atrast ideālus darba kandidātus, galvenokārt pārdošanas nodaļai. Ja domājat, ka jums ir nepieciešamās prasmes un pieredze, lai strādātu kā pārdošanas pārstāvis kādam ievērojamam uzņēmumam – Red Hat ir īstā platforma jums.

Galvenās iezīmes:

 • Karjeras izaugsmes iespējas
 • Sadarbības un elastīga vide

Cena: Atkarībā no jūsu izvēlētā mēneša abonēšanas paketes

Izlaist braucienu

Izlaist braucienu

Darba vietne, kas piedāvā dažus no labākajiem attālinātajiem darbiem un ārštata koncertus tirdzniecībā. Platforma atvieglo darba meklēšanu, izmantojot tās uzlaboto pārbaudes sistēmu. Attālie darbi ir iedalīti kategorijās, un tiem var piekļūt pēc datuma, atbilstības vai atrašanās vietas filtriem. Vietnei ir arī attālināti darbi no citām personāla atlases vietnēm, kas pretendentiem ļauj viegli izvēlēties no visām pieejamajām iespējām.

Galvenās iezīmes:

 • Vienkāršo labāko attālo darbu atrašanas procesu
 • Nav nepieciešama reģistrācija

Cena: Darba sludinājumu cena ir USD 79, kamēr abonēšana ir bezmaksas

Ārštata klientu atbalsta darbavietas

Ārštata klientu atbalsta darbavietas

Ja jūs esat dabisku problēmu risinātājs un labi darbojaties ar cilvēkiem, bet jūs ienīst braukšanu uz darbu katru dienu, tad varat sākt savu ārštata karjeru kā klientu atbalsta pārstāvis.

Lai sāktu jauno karjeru, šeit ir dažas brīvmākslinieku vietnes, kas nodrošina darbu klientu atbalsta jomā.

Mēs strādājam attālināti

Mēs strādājam attālināti

Tā ir attāla darba vietne, kurā tiek publicēti darbi, kuriem nav nepieciešama jūsu klātbūtne. Tas ir viens no pirmajiem attālo darbu dēļiem, kas joprojām pastāv kā attālo darbu apmeklētākā platforma.

Galvenās iezīmes:

 • Pieejamo darbu dažādība
 • Vienkārša navigācija

Cena: 299 USD par darba sludinājumu 30 dienas

Virtuālās profesijas

Virtuālās profesijas

Attālā darba vietne nodrošina vislabāko attālo darbu tāfele ar vairāk nekā 10 000 korporatīvajiem ierakstiem, kas ir piemēroti telekomunikatoriem. Ja reģistrējaties virtuālajām profesijām, tāldarba darba vietne jums nosūtīs e-pastus, kad darba piedāvājumi atbilst jūsu kompetencei.

Galvenās iezīmes:

 • Laba darba filtri
 • Darbs visiem pieredzes līmeņiem

Cena: Mēneša abonēšanas maksa lietotājiem 15,99 USD

Secinājums

Ja esat brīvmākslinieks vai attālināts darbinieks, jūs varat izvēlēties darbu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Ārštata darbs ļauj jums saglabāt elastīgu grafiku, lai vienlaikus varētu nopelnīt naudu un rūpēties par saviem pienākumiem.

Šajā rokasgrāmatā ir informācija par dažām labākajām brīvmākslinieku vietnēm, kas var palīdzēt jums ievietot nākamo ārštata darbu. Viss sākas ar zināmu introspekciju, lai atklātu savas stiprās puses un izlemtu, vai ārštata darbs vai attālināts darbs ir jūsu aicinājums!

Mēs iesakām izvēlēties ārštata darba meklēšanas vietnes, kas atbilst jūsu vajadzībām un ļauj jums darīt kaut ko tādu, kas jums patīk. Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map