20 iemesli, kāpēc jums vajadzētu sākt emuāru (biznesam un izklaidei)

kāpēc jāsāk emuārs


Kas ir emuārs un kāpēc to sākt? Ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu izveidot savu emuāru. Šajā rakstā tiks apskatīti divdesmit veidi, kā ikvienam vajadzētu izveidot savu emuāru. Dažiem no mums nekas vairāk neapmierina, kā sapņot. Neatkarīgi no tā, vai tā ir inženierzinātne, māksla, bioloģija vai kāds cits jūsu izvēlēts pārvadātājs. Bet daži cilvēki jums pateiks, ka nekas nav tik apmierinošs kā pilna laika emuāru autors!

Emuāri uzlabo un veido jūsu raksturu. Tas arī dod jums piepildījumu un dažos gadījumos finansiālu stabilitāti.

Šeit ir divdesmit iemesli, kas liks jums vēlēties sākt veidot emuāru:

Emuāru veidošana priekam

1. Palīdz apgūt jaunas lietas

Emuāru veidošanā visvairāk pamudinošais faktors ir mācīšanās. Lai gan ir nepieciešams ievietot tekstu savā emuārā, tas arī palīdz daudz mācīties. Pētot, ko raksta citi emuāru autori. Koncentrējoties uz to, kā cilvēki komentē. Sava satura izveide uzlabos jūsu zināšanas par noteiktu tēmu.

2. Tas dod domas skaidrību

Spēja skaidri domāt un rīkoties ir viena no viskritiskākajām prasmēm mūsu ikdienas dzīvē. Protams, viņi to nemāca skolā! Emuāru veidošanas laikā jūs iemācāties pārdomāt savas attiecības un citus dzīves jautājumus. Tas arī palīdz jums mijiedarboties ar dažādiem cilvēkiem.

3. Tas uzlabo jūsu rakstīšanas prasmes

Rakstīšanas prasme ir saistīta ar pastāvīgu praksi. Kā gan labāk to darīt, ja ne blogošana? Atcerieties, ka neatbilstības vājina jūsu rakstīšanas muskuļus. Kāpēc tad ir emuārs? Emuāru rakstīšana palielina jūsu rakstīšanas veiklību, liekot jums turpināt rakstīt.

Jūs varat izmantot tādus rīkus kā Gramatiski un Balta dūmaka kas jums palīdzētu radīt kvalitatīvu saturu.

4. Tas uzlabo jūsu pašpārliecinātību

Blogošana māca, kā dalīties ar jūsu atšķirīgajiem viedokļiem. Tas mudina pieņemt pieļautās kļūdas. Jūs atpazīsit savas īpašās stiprās puses un iemācīsities kontrolēt savas vājās puses. Jums arī jāpieņem kritika un glaimošana nobriedušā un profesionālā veidā.

5. Tas var uzlabot jūsu runu

Laba runa sākas ar vēl labāku skriptu. Jo vairāk jūs uzzināsit par interesējošām tēmām, jo ​​vieglāk būs ar tām sazināties mutiski. Pēc kāda laika pieaugs pārliecība. Un varētu stāties pretī auditorijai un pārvaldīt visas iespējamās nervu sajūtas. Emuāri palīdzēs jums to izdarīt.

6. Tas var jums palīdzēt brīvprātīgā darbā un sabiedriskās aktivitātēs

Emuāru veidošana palīdz arī citos veidos. Piemēram, droša dzeramā ūdens piedāvāšana cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama. Vai arī maksājot par trūcīga bērna izglītību. Rakstnieki, piemēram Džefs Goins ziedo labdarībai gandrīz desmit procentus no viņu pārdošanas. Citi, piemēram Pat Flynn izaudzina vairāk nekā piecdesmit tūkstošus būvēt divas skolas Ganā, Āfrikā.

7. Tas ir īsts izaicinājums

Pagaidiet, bet kāpēc emuāru, ja tas izaicina? Mums visiem kādā dzīves posmā ir jāveic daži smagi uzdevumi. Cik aizraujoša būtu dzīve, ja mums būtu lietas nodotas? Izmantojot emuārus, pārāk ērti nokļūt ir diezgan grūti. Tādējādi tas liek jums turpināt augt, kas nav tik slikti!

8. Emuāri ļauj jums palīdzēt cilvēkiem

Kāpēc ne blogu, ja tas ļauj jums kļūt par varoni? Daloties savā stāstā, jūs iedvesmojat jauniešus izpētīt viņu slēpto potenciālu. Rakstot par dažādām idejām, piemēram, mīlestību, attiecībām un citiem sociāliem jautājumiem, jūs varat mainīt viņu dzīvi.

9. Tas dod jums vislabāko disciplīnu

Vai jums ir slikti sazināties ar cilvēkiem vai ievērot grafikus? Izmantojot emuāru veidošanu, jūs uzlabojat šos divus faktorus. Tas palīdz ievērot termiņus un apmierināt klientu vajadzības. Ja emuāru veidošana jums var palīdzēt, kāpēc gan ne emuāri??

Emuāri biznesam

10. Jūs varat nopelnīt naudu no emuāru veidošanas

Tiem no mums, kas nav dzimuši miljonāri, ir laba iespēja nopelnīt diezgan daudz naudas. Jūs pat varat kļūt par pilna laika emuāru autoru, kurš no tā iztiek. Tas viss, darot lietu, kas jums patīk. Turklāt ir pietiekami daudz laika, lai nodarbotos ar citām aktivitātēm, kā arī pavadītu laiku kopā ar ģimeni.

11. Nav nepieciešams īpašs kvalifikāciju komplekts

Izmantojot WordPress emuāru, varat izveidot mazāk nekā piecpadsmit minūtes, izmantojot vienkāršu soli pa solim pamatnostādni. Kāpēc tad ne blogu? Izmantojot šodien pieejamos rīkus, lai izveidotu emuāru, jums nav jābūt programmētājam vai speciālistiem, kas ir lietpratīgi. Daži klikšķi un jūs esat gatavs doties!

12. Tas ir atļauts

Kāpēc ne blogot, ja varat sākt darbu un maksāt 2,75 USD mēnesī? Jā, tas ir, cik jums izmaksātu vienkārša personīgā emuāra uzturēšana. Turklāt, ja vēlaties, lai jūsu emuārā būtu zināma brīvība, izmantojiet pats mitinātu iestatīšanu. Jūs atradīsit, ka tas ir pieņemams ikvienam, lai kur jūs atrastos.

13. Tas palīdz iegūt tiešsaistes auditoriju

Lielāko daļu cilvēku piesaista vietas un indivīdi, kas uzlabo iztiku. Emuārs ļaus jums radīt vērtību, izmantojot savu saturu. Kur jūs varat palielināt savu fanu skaitu un sasniegt citus tiešsaistes lasītājus.

14. Tas palīdz ietekmēt sabiedrisko domu

Emuāru veidošana palīdz identificēt plaisu publiskajā sektorā un ļauj dalīties savos uzskatos ar plašu auditoriju. Labs piemērs ir teritorija, kurā grūtniecēm un sabiedrībā slimajām mājām nav gandrīz nekādu zāļu. Izceļot šo jautājumu savā emuārā, jūs palielinat izpratni par šo lietu. Jūs varētu piesaistīt iesaistīto cilvēku, piemēram, valdības ieinteresēto personu, uzmanību!

15. Palīdz veidot uzticamību

Daži izglītības grādi zaudē savu nozīmi, un organizācijas nosaka īpašas kvalifikācijas. Šajā gadījumā ir atklājies, ka ar emuāru veidošanu darba meklētāji iegūst darbu. Uzņēmumi meklē uzticamus rakstniekus un viedokļu līderus, kas rakstītu savos emuāros.

16. Tas palīdz publicēt jūsu darbu

Vai jūs joprojām gaidāt izdevēja pakalpojumus? Tad jums būs jāgaida visu mūžu! Kāpēc tad ne blogot un padarīt sevi par izdevēju? Tādus rakstniekus kā Terēze Ragana deviņpadsmit gadu laikā vairāk nekā simts reizes noraidīja. Pēc tam viņa nolēma kļūt gudra un gada laikā pārdeva gandrīz trīs simtus tūkstošus eksemplāru!

17. Tas var dot jums iespēju sarunāties ar cilvēkiem

Kāpēc jāraksta emuārs? Jūsu emuārs ļauj jums piedalīties daudzās runās. Jūs varat dalīties domās savā emuārā, kas var jums piedāvāt runātāju piedāvājumu pasākumā vai konferencē!

18. Tas var dot jums konsultāciju piedāvājumus

Kāpēc emuārs biznesam? Slavenais emuāru autors Marks Šīfers ir saņēmis izcilus darījumus no dažādiem uzņēmumiem. Starp tiem Microsoft, Amazon, Yahoo un eBay, kā arī daudzi citi. Jūs varat noteikt jums vispiemērotāko tēmu un izveidot emuāru, pamatojoties uz to. Tas drīz var izraisīt dažus konsultēšanas darbus.

19. Tas var palīdzēt jums atrast ārštata darbus

Daudzi cilvēki šodien nopelna naudu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot ārštata darbus. Emuārs ir lielisks veids, kā parādīt savas prasmes, un tas varētu palīdzēt jums atrast jaunus klientus. Jūs varat saņemt samaksu par kaut ko tādu, kas jums sirdij vistuvāk!

20. Palīdz reklamēt mākslu vai citus hobijus

Kāpēc ne blogu, ja tas izceļ jūsu labākos vaļaspriekus? Jums var patikt spēlēt futbolu, veidot pērlītes, zīmēt, mākslu un noformēt vai pat dziedāt. Runājiet par savu aizraušanos savā emuārā, un tas tiešsaistes lasītājiem liks sazināties ar jums dziļākā nozīmē!

Secinājums

Ja esat uzzinājis dažus padomus, dalieties šajā rakstā ar tiem, kuri dalās jūsu problēmās. Vai ir vēl kādi padomi, kurus mēs esam atstājuši bez ievērības? Lūdzu, atstājiet savus priekšlikumus un komentārus, un mēs ar jums sazināsimies!

Kāpēc-jums vajadzētu sākt - emuārs

Izmantojiet šo infografiku savā vietnē

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map