100 vai vairāk digitālā satura veidu, ko varat izveidot

Mācīties emuāri_100 + digitālā satura veidi


Daudzi cilvēki labprāt dibinātu emuāru, bet viņiem ir grūti izlemt, kāda veida saturu viņi varētu izlikt. Daži vēlētos, lai būtu jaukta satura, bet viņi nevar izlemt, ko izvēlēties. Katru dienu mēs varam redzēt dažādus satura veidus, un viņiem visiem ir sava attiecīgā auditorija. Protams, to nevar saistīt ar visiem tur esošajiem satura veidiem. Ir arī jauni satura veidi, kas parādās gandrīz katru dienu. Tātad, kā jūs izlemjat, kurš satura veids jums ir vispiemērotākais? Mēs esam izveidojuši jums vairāk nekā 100 satura veidu sarakstu. Pēc šī raksta beigām jūs varēsit izlemt, kurš satura tips atrodas jūsu aleja.

Pirmkārt, jums jāzina, ka mēs sadalījām digitālo saturu trīs plašās grupās:

 • Teksta saturs
 • Multivides saturs
 • Cits

Teksta saturs ir tāda veida saturs, kam nav nepieciešams audio vai video materiāls. Viss, kas jums nepieciešams, ir jūsu mīlestība pret vārdiem un zināšanas, lai veidotu šos vārdus pārliecinoši. Ir daudz satura, ko varat izveidot, izmantojot tikai tekstu, un arī auditorija ir plaša.

Multivides saturā ir dažādu materiālu sajaukums, un tā ir daudz lielāka grupa nekā pirmā. Šajā grupā ietilpst video, audio, attēli vai visa satura kombinācija.

Apskatīsim, kāda veida saturu varat izveidot savam emuāram un ko katrs satura tips var piedāvāt.

Contents

Teksta saturs

 • 1. Emuāra ziņas
 • 3. Kā-tos
 • 5. Saraksti
 • 2. Raksti
 • 4. Ceļveži
 • 6. Jautājumi un atbildes

skatīt vairāk

Multivides saturs

 • 45. Infografika
 • 47. e-grāmatas
 • 49. Audio ziņas
 • 46. Apkrāptu lapas
 • 48. Ekrānuzņēmumi
 • 50. Audiogrāmatas

skatīt vairāk

Cits

 • 86. Spraudņi
 • 88. Bezmaksas rīki
 • 90. QR kodi
 • 87. Veidnes
 • 89. Pārlūka paplašinājumi
 • 91. Bezmaksas resursi

skatīt vairāk

Teksta saturs

1. Emuāra ziņas

Emuāra ziņas ir tāda teksta satura veids, kas ļauj jums izveidot nepārtrauktu un konsekventu saturu. Emuāra ziņas ļauj paust savu radošumu un viedokli par jebkuru doto tēmu. Vienmēr ir laba ideja izveidot savu ziņu grafiku un padarīt to konsekventu.

2. Raksti

Cita veida teksta saturs, kas ļauj publicēt uzņēmuma ziņas, paziņojumus vai cita veida saturu. Tas ir tāpat kā izdot savu žurnālu.

Ieteicamais lasījums: Lielākās atšķirības starp rakstiem un emuāriem

3. Kā

Vairumā gadījumu tas ir tekstuāls saturs, kas sniedz norādījumus tā lasītājiem. Jūs varat palīdzēt cilvēkiem iemācīties darīt dažādas lietas, veidot lietas vai izmantot kādu programmatūru. Nav retums arī video vai audio satura izveidošana “Kā”.

4. Ceļveži

Ja jūs uzskatāt sevi par Guru kādā noteiktā tēmā, tad rokasgrāmatu izveidošana būtu lielisks veids, kā mācīt citus. Dalieties savās zināšanās un iepazīstiniet cilvēkus ar dažādiem jautājumiem.

ceļveži

5. Saraksti

Padomājiet par jebkuru tēmu, un jūs varat izveidot sarakstu. Jūs varat uzskaitīt labākās filmas, grāmatas, visu veidu produktus un pakalpojumus. Šāda veida saturam ir plaša auditorija, un, ja jums patīk izveidot sarakstus, vienkārši to meklējiet.

6. Jautājumi un atbildes

Jautājums un atbilde vienmēr ir iecienīts saturs. Lielai daļai cilvēku internetā ir jautājumi par gandrīz visu. Šāda veida satura izveidošana piedāvā lielisku iespēju iespaidīgam apmeklējumu skaitam. Tas var būt tekstuāls vai multivides veids, atkarībā no jūsu vēlmēm.

q & a

7. Gadījumu izpēte

Gadījumu izpēte stāsta par jūsu klientiem un par to, kā jūs viņiem palīdzējāt risināt viņu problēmas. Tas ir lielisks veids, kā ietekmēt jūsu izredzes un pārvērst tās par klientiem.

Ieteicamais lasījums: Kā uzrakstīt gadījuma izpēti

8. Atsauksmes

Tas ir tāds pats kā gadījumu izpēte, bet ar vērpjot. Atsauksmes parāda to, ko klienti stāsta (viņu vārdiem sakot) par jūsu produktiem vai pakalpojumiem. Tas ir lielisks veids, kā paplašināt savu tirgu, jo jums būs reāli klienti, kas dalīsies pieredzē.

atsauksmes

9. Intervijas

Intervijas ir noderīgs saturs, un tās var būt gan tekstuālas, gan multivides. Jums varētu būt eksperti jebkurā jomā un runāt par dažādām saistītām tēmām. Jūs varētu runāt par dažiem aktuāliem jautājumiem vai pievērsties kādiem pagātnes notikumiem. Tas viss ir atkarīgs no jums un jūsu radošuma.

intervijas

10. Produktu atsauksmes

Tas var būt arī tekstuāls un multivides saturs. Atrodiet aizraujošu produktu un dariet visiem zināmu visu, kas par to jāzina. Produktu atsauksmes ir ļoti populāras, jo tās palīdz auditorijai izlemt par īpašas preces iegādi.

11. Grāmatu atsauksmes

Ja jums patīk lasīt grāmatas un vēlaties dalīties ar savu viedokli internetā, tas ir jūsu satura veids. Grāmatu atsauksmes ir jautri izdarāmas, un tām ir lieliska auditorija, ar kuru jūs varat mijiedarboties. Viņš ir lielisks piemērs, kā to izdarīt pareizi.

12. Kontrolsaraksti

Kontroljautājumu saraksts ir tāda veida saturs, kas ļauj neizbēgama procesa laikā lasītājiem sekot soli pa solim. Jūs dalāties ar saviem lasītājiem par visiem soļiem, kas viņiem jāveic, lai kaut ko paveiktu.

Ieteicamais lasījums: Kontrolsaraksts emuāru autoriem, kuri vēlas izveidot rentablu emuāru

13. Pētījumi

Ja vēlaties izpētīt aktuālas tēmas un dalīties ar saviem secinājumiem un secinājumiem, sāciet pētījumu emuāru. Varat izpētīt jebkuru tēmu, kas jums šķiet interesanta vai kurai jums ir pieeja. Šim saturam ir plaša auditorija, un jūs varat sevi šādi nosaukt.

14. Baltās grāmatas

Varat izveidot baltas grāmatas, ja vēlaties lasītājiem sniegt tehnisku informāciju. Tas galvenokārt ir PDF formāta saturs, kuru varat koplietot lejupielādei. Baltajās grāmatās var iesniegt arī gadījumu izpēti, kas piedāvā problēmas un šo problēmu risinājumus.

Ieteicamais lasījums: Baltās grāmatas pret emuāru ierakstiem

15. Jaunumi nozarē

Atrodiet nozari, kas jums patīk, vai, jūsuprāt, tai būtu plaša auditorija. Meklējiet jaunumus un ziņojiet savai auditorijai. Esiet uzmanīgs, nekopējiet / ielīmējiet stāstu, bet gan dodiet savu skatu uz stāstu.

nozares jaunumi

16. Uzņēmuma ziņas

Vēl viens lielisks saturs visiem uzņēmumu īpašniekiem. Jūs varat rakstīt ziņas par savu biznesu un dalīties ar klientiem un investoriem.

17. Viesu ziņas

Viesa ziņa ir saturs, kas ļauj apmeklētājiem ievietot savu saturu jūsu emuārā. Lai izvairītos no problēmām, pirms publicēšanas varat izvēlēties sev tīkamo saturu. Nesenie statistikas dati liecina, ka 59,8% emuāru veidotāju vismaz reizi pa reizei izliek viesus.

18. Personīgie stāsti

Ja jums ir daudz dzīvesstāstu, ko pastāstīt, tas ir lielisks veids, kā tos dalīties ar pasauli. Jums var būt arī viesa rakstnieki, lai dalītos ar viņu personīgajos stāstos. Šeit ir labs piemērs dalīties personīgos stāstos un ļaut citiem cilvēkiem dalīties ar saviem stāstiem.

19. Veiksmes stāsti

Ļaujiet visiem uzzināt, kā jūs to virzījāt. Dalieties savā taktikā ar citiem, lai viņi varētu sasniegt savus mērķus. Šis saturs var būt tekstuāls un multivides veids atkarībā no tā, kā vēlaties to parādīt. Ir daudz cilvēku, kas meklē veiksmes stāstus internetā.

20. Personīgās bios

Biogrāfija ir lielisks saturs, ko izveidot. Tas var būt tekstuāls vai multivides saturs, un tas vienmēr būs aktuāls. Varat tiešsaistē izmantot dažādus resursus, lai palīdzētu jums izpētīt un izveidot šo saistošo saturu.

21. Komentāri

Komentārs ir labākais veids, kā saņemt atsauksmes no lasītājiem. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu emuārs, komentāri būs noderīgi. Tas ir arī labs veids, kā ģenerēt jaunas idejas nākotnei.

22. FAQ

Bieži uzdoto jautājumu sadaļa ir labākais veids, kā samazināt kontaktu skaitu, ko saņemat par savu produktu vai pakalpojumiem. Šī informācija var sniegt jūsu apmeklētājiem dažus izplatītus jautājumus, kurus cilvēki jums jau ir uzdevuši.

23. Glosārijs

Glosārijs ir tekstuāls saturs, kas piesaista plašu auditoriju. Tajā ir frāžu un akronīmu saraksts, kas saistīti ar unikālu priekšmetu, ar to definīcijām.

glosārijs

24. Viki

Izveidojiet Wiki saturu ar jums saistītā tēmā. Ļaujiet apmeklētājiem pievienot saturu, un jums noteikti būs daudz apmeklētāju. Tas arī padarīs jūsu emuāru kopīgu daudzās vietās un izmantotu kā atsauci interneta strīdos. Šis Zvaigžņu karu wiki lapa ir lielisks piemērs tam, kā vajadzētu izskatīties wiki lapai.

25. Pretēji raksti

Pretstatā “Salīdzinājumiem”, šī satura piemēra mērķis ir pierādīt, kāpēc noteikts produkts vai pakalpojums ir labāks par tā pretinieku. Tas var būt arī tekstuāls vai multivides saturs. Tas ir ārkārtējs veids, kā reklamēt jūsu piedāvāto produktu.

26.Salīdzinājumi

Salīdzinājums ir tāda veida saturs, kurā jūs salīdzināt divus vai vairākus produktus, lai izlemtu, kurš ir labāks. Jūs varat izveidot šāda veida saturu tekstuālā vai multivides formā. Apskatiet mūsu desmit labāko emuāru veidošanas platformu salīdzinājumu.

27. Prognozes

Ja domājat, ka, pamatojoties uz kādu informāciju vai pieredzi, jūs varat paredzēt atsevišķus notikumus, jums vajadzētu par to blogot. Cilvēki varēja apmeklēt jūsu emuāru un izlasīt jūsu prognozes par prezidenta vēlēšanām vai FIFA pasaules kausu. Protams, sagatavojieties daudziem nikniem komentāriem, jo ​​ne visi jums piekritīs.

28. Iedvesmojoši vēstījumi

Ja jums ir talants un jūs varat iedvesmot cilvēkus ar saviem vārdiem, tad varat ievietot savus iedvesmojošos ziņojumus. Šie ziņojumi var radīt daudz kopīgošanas iespēju, un pastāv liela iespēja, ka daži no jūsu ziņojumiem nonāk vīrusu formātā.

iedvesmojoši ziņojumi

29. Kā izvairīties no neveiksmes

Pretstatā veiksmes stāstiem tas ir saturs, kas palīdz cilvēkiem saprast, kā viņi varētu izgāzties. Nav svarīgi, vai jūs nolemjat izveidot tekstuālu vai multivides saturu, tas var darboties abpusēji.

30. Interesanti fakti

Cilvēkiem patīk lasīt interesantus faktus par visu, kas tur ir. Jo karstāka tēma, jo vairāk cilvēku būs ieinteresēti. Fakti var būt tekstuāls vai multivides saturs, lai gan vislabāk būtu, ja jūs to vienkārši saglabātu tekstuālā formā. Protams, pārliecinieties, vai dublējat savus faktus, izmantojot atbilstošus avotus.

31. Smieklīgi stāsti

Ja vēlaties uzjautrināt auditoriju, varat savā emuārā ievietot smieklīgus stāstus. Cilvēkiem patīk paiet laiks, meklējot smieklīgus stāstus un citu līdzīgu saturu. Pasaule ir pilna ar smieklīgiem stāstiem, un kāpēc gan tos neizvietot savā emuārā.

32. Citāti

Citāts var būt tekstuāls saturs, kuru varat ievietot savā emuārā. Citējiet slavenus cilvēkus un dalieties savās domās ar savu auditoriju. Šāda veida saturs piesaista plašu auditoriju un sola lielu skaitu sociālo mediju akciju. Ja jums pieder bizness, varat ievietot ietekmētāja vai nozares guru cenu.

33. Literāri darbi

Ja jums ir talants stāstīt un esat radošs, varat izmantot savu emuāru, lai publicētu sākotnējo saturu. Tas varētu būt noveles, dzejoļi vai jebkura cita veida literārs saturs.

34. Mikroblogu ziņas

Ja vēlaties ievietot īsu, bet vērtīgu tekstuālu saturu, lai komentētu kādu konkrētu notikumu vai dalītos vispārējās domās, tas ir jauks veids. Cilvēki bieži sūdzas, ka Twitter nepiedāvā pietiekami daudz rakstzīmju, tāpēc pārspējiet Tweeter viņu pašu spēlē.

Ieteicamais lasījums: Mikroblogošanas definīcija ar piemēriem

35. Labākā prakse

Nav slikta ideja dalīties ar savu labāko prakses pieredzi ar auditoriju. Cilvēkiem patīk atvieglot darbu un, ja jūs varat viņiem palīdzēt – kāpēc gan ne?

36. Metaforas

Ja vēlaties rakstīt par kaut ko tādu, par kuru visi raksta, nav slikta ideja to darīt savādāk. Pieejiet subjektam no cita leņķa un pastāstiet to pašu stāstu no pavisam cita skatupunkta.

37. Plānoti pasākumi

Jūs varat izlikt grafiku pasākumiem, kurus plānojat organizēt vai apmeklēt. Ļaujiet auditorijai zināt, kur viņi varētu jums sekot. Turklāt tas būs noderīgs atgādinājums jūsu apmeklētājiem, ja viņi vēlēsies ar jums iepazīties.

plānotie pasākumi

38. “Kāpēc” saturs

Izskaidrojiet auditorijai, kā kaut kas notika vai kāpēc dažas lietas notiek noteiktā veidā. To var izdarīt, izmantojot pamatotus faktus, vai būt pretrunīgs – kas vienmēr ir jautrāk.

39. Izmaksu lapa

Ja jums pieder uzņēmuma vietne un jūs pārdodat dažus produktus, ir ieteicams izveidot izdevumu lapu. Izmaksu lapa parāda jūsu produktu cenas klientiem.

40. Produktu paziņojumi

Ja jums drīzumā jāizlaiž jauns produkts, tas būtu saprātīgs solis to paziņot. Jūs varat tam sagatavot savu auditoriju un likt, lai tā gaida, lai radītu sabiedrības interesi.

produktu sludinājumi

41. Biļeteni

Šis materiāls kalpo cilvēku informēšanai par jauniem produktiem un pakalpojumiem. Šis saturs ir noderīgs, ja jums pieder uzņēmums. Jūs varat izveidot biļetenus lai informētu klientus par pēdējiem atjauninājumiem.

biļeteni

42. Reklamētā ziņa

Varat virzīt noteiktu priekšmetu, piemēram, bezmaksas vai dāvanu piedāvājumus no konkrētā zīmola, kas ir saistīts ar jūsu nišu. Promos ir standarta prakse, un emuāru autori to visu dara.

43. Receptes

Ja jūs labi protat gatavot ēdienu un vēlaties dalīties ar savām prasmēm ar pārējo pasauli, tas jums ir piemērots saturs. Atkarībā no personīgajām vēlmēm varat izvēlēties izveidot šo tekstuālo vai multivides saturu.

44. Atrunas

Atruna parasti ir viena teksta satura lapa, kurā izskaidrotas ar autortiesībām saistītas problēmas. Varat arī izmantot atrunu, lai izskaidrotu savu emuāra vai ziņas nodomu un mērķi.

Ieteicamais lasījums: Atrunas parauga paraugs

Multivides saturs

45. Infografika

Šis saturs ir saistīts ar vizualizāciju. Tas vizuāli parāda faktus, statistiku un citu būtisku informāciju. Infografika ir pieaugoša tendence, un visiem, kas rada šāda veida saturu, ir gaiša nākotne.

46. ​​apkrāptu palagi

Krāpšanās lapa ir tāda veida saturs, kas piesaista lielu skaitu apmeklētāju. Cilvēkiem patīk griezt stūrus un darīt lietas viegli. Atkarībā no jūsu vajadzībām un vēlmēm varat izmantot un izveidot apkrāptu lapas.

47. e-grāmatas

Jūs droši vien varat uzminēt, ka e-grāmatas ir praktiski elektroniskas grāmatas. Varat tos izveidot un kopīgot dažādās vietnēs vai saglabāt savā emuārā kā PDF failu ikvienam, kas tos lejupielādētu. Galvenā atšķirība starp e-grāmatu un vienkāršu emuāra ierakstu ir tāda, ka e-grāmatas ir daudz lielākas un detalizētākas.

48. Ekrānuzņēmumi

Ja vēlaties pierādīt savu viedokli un nevēlaties tērēt pārāk daudz laika, lai izskaidrotu sevi, tas ir veids, kā to izdarīt. Vienkārši uzņemiet jau izveidota satura ekrānuzņēmumus un paudiet savu viedokli.

49. Audio ieraksti

Šis multivides satura tips ļauj nosūtīt ziņojumu auditorijai ar savu balsi. Varat izmantot ierakstīšanas programmatūru un pēc tam vienkārši ievietojiet audio failu visiem klausīties.

50. Audiogrāmatas

Tas pats, kas e-grāmatas, bet izmanto audio nesēju. Ja jums ir sava e-grāmata, varat ierakstīt sevi lasot katru nodaļu un kopīgot to savā emuārā. Ja jums nepatīk tas, kā izklausās jūsu balss, vienmēr varat nolīgt kādu, kurš to darīs jūsu vietā. Tālāk ir aprakstīts, kā jūs varat pastāstīt par savu e-grāmatu:

51. Fotografēšana

Ja jums patīk fotografēt, tad fotogrāfijas satura ievietošana ir izņēmuma veids, kā izteikt sevi un savu darbu. Jūs varat izveidot krājuma fotoattēlus, kurus cilvēki var lejupielādēt par maksu. Vai arī jūs varat atļaut viņiem tos izmantot bez maksas. Tas viss ir atkarīgs no jums.

52. Podkāsti

Podcast apraide ir audio saturs, kuru varat izveidot, lai dalītos viedokļos par dažādām tēmām. Cilvēki var pierakstīties uz jūsu aplādi, ja nolemjat publicēt failus sērijās. Jūs reģistrējat audio failus un ievietojat tos savā emuārā, lai cilvēki tos lejupielādētu vai klausītos.

podkastus

Ieteicamais lasījums: Kā palaist Podcast

53. Vlogs

Vlog ir video saturs, kuru varat izlikt savā emuārā un lai cilvēki nāk un seko jums. Jūs varat izveidot ceļojumu Vlog un dalīties ar jūsu ceļojumu stāstiem. Pašlaik tas ir karsts saturs, un tas joprojām palielinās. Šeit ir interesants Vlog piemērs.

54. Tiešraides video

Izmantojiet savu emuāru, lai izveidotu tiešraides video saturu. Apmeklētāji var baudīt jūsu tiešraidi un komentēt jūsu aktivitātes. Šāda veida saturs ir diezgan populārs gados jaunu cilvēku vidū.

55. Mikro video

Īsi video, kas var reklamēt produktu vai ideju. Tas ir jauks veids, kā parādīt savu īso ziņu auditorijai. Tās var ilgt dažas sekundes un joprojām sniegt spēcīgu vēstījumu. Lūk interesants Lowes īso video saraksts.

56. Prezentācijas

Izveidojiet sava produkta vai pakalpojuma prezentāciju un ieguliet to savā lapā. Prezentācija ir visaptverošs veids, kā dalīties ar ideju vai projektu ar savu auditoriju.

57. Vebināri

Ja esat ļoti prasmīgs savā reģionā, varat sākt tīmekļa seminārus un likt cilvēkiem pieteikties un dzirdēt, kas jums jāsaka. Tas ir lielisks veids, kā padarīt īstu vārdu sev un dalīties zināšanās ar interesentiem.

Ieteicamais lasījums: 15 padomi, kā ievērojami palielināt tīmekļa semināru reģistrāciju

58. Aptaujas

Baseini ir multimediju saturs, kuru varat ģenerēt, lai iegūtu sabiedrības viedokli par jebkuru doto tēmu. Tos ir viegli izveidot, ir daudz spraudņu, kurus varat izmantot aptauju veikšanai. Šeit ir lielisks Denīzes Veikmanes izveidotās aptaujas piemērs.

59. Notikumi tiešsaistē

Jūsu emuārs var būt vieta, kur cilvēki var skatīties tiešsaistes pasākumus, kurus apmeklējāt, vai lasīt par to. Tas ir labs veids, kā dalīties pieredzē par notikumiem, kas saistīti ar jūsu nišu.

60. Kursi

Kurss ir izglītības satura veids, kas pulcē cilvēkus, kuri ir ieinteresēti apgūt jaunas lietas. Jūs varat arī palīdzēt cilvēkiem iegūt noteiktas prasmes, kuras jūs varētu nodot viņiem. Šeit ir lielisks piemērs emuāru veidošanas kurss piedāvā Džefs Goins.

61. Aptaujas

Ja vēlaties apkopot datus vai atšķirīgus viedokļus, varat izveidot visa veida pētījumus, kurus jūsu apmeklētāji varētu aizpildīt jums. Varat arī nosūtīt tos pa e-pastu un iegūt vēl vairāk apmeklētāju.

aptaujas

62. Roundups

Lai izveidotu šo saturu, viss, kas jums jādara, ir apkopot saturu, kas saistīts ar jūsu nozari, kas jūs interesē. Tad jūs to visu uzskaitāt saviem apmeklētājiem, tāpēc viņiem nav jāpavada laiks pētījumu veikšanai. Gudrākais solis būtu izvēlēties no populārākā satura internetā. Šīs ziņas var publicēt katru nedēļu, divas nedēļas vai mēnesī. Šeit ir labs piemērs, kā to izdarīt veikt ekspertu aprindu amatus.

63. SlideShares

SlideShare ir multivides saturs, kas ļauj jums izveidot slaidrādes un izlikt tos savā emuārā. Tādā veidā jūs varat prezentēt savu darbu, idejas vai jautras fotogrāfijas ar savu auditoriju.

Ieteicamais lasījums: SlideShare ceļvedis no A līdz Z

64. Datu vizualizācija

Šis saturs ļauj vizuāli parādīt visus savus datus ar visu veidu diagrammām un diagrammām. Tā ir arī pieaugoša tendence, un tā var atrast savu mērķi gandrīz jebkurā nozarē.

Ieteicamais lasījums: Datu vizualizācija

65. Datu vākšana

Jūs varat ievietot dažus interesantus datus vai pētījumu rezultātus, kurus cilvēki būtu ieinteresēti redzēt. Šī informācija ir lielisks veids, kā iegūt emuārā noteiktu mērķauditoriju.

66. Diagrammas

Tas ir vizuāls saturs, kurā tiek izmantots multivide, lai parādītu attiecības starp noteiktiem notikumiem vai cilvēkiem. Tas ir lielisks veids, kā vienkāršot sarežģītus datus, jo auditorijai ir vizuāls konteksts. Šeit ir labs piemērs mārketinga diagrammu skaidrojums, kas izskaidro satura mārketingu.

67. Ilustrācijas

Varat izveidot attēlus, lai norādītu punktu vai pastāstītu īsu stāstu. Ilustrācijas ir grafisks saturs, kuru varat iestatīt un ievietot savā emuārā. Varat arī apvienot ilustrācijas un tekstuālo saturu, lai attēls pastiprinātu tekstu.

68. GIF

Gif Animācijas ir multimediju saturs, kas parāda īsu darbību, kas atkārtojas atkal un atkal. Tas galvenokārt tiek izmantots izklaidei un parāda izklaidējošu saturu. Tas ir lielisks veids, kā iegūt daudz patīk un dalīties sociālajos tīklos. Jūs varat izmantot tiešsaistes gif maker lai viegli saputinātu GIF, izmantojot avotu YouTube videoklipus vai fotoattēlus.

GIF

69. Demonstrācijas

Demonstrācija lielākoties ir pašsaprotama. Jūs varat izveidot multivides saturu un parādīt, kā darbojas jūsu produkts. Ja nepiedāvājat nevienu produktu, varat parādīt, kā darbojas citi produkti. Jaunākajai paaudzei ir ierasts parādīt videospēļu spēles.

70. Pārredzamība

Pieņemsim, ka jums pieder uzņēmums. Varbūt vēlaties dalīties ar savu finanšu informāciju ar klientiem. Varbūt vēlaties parādīt savu izaugsmi un investīcijas vai plānus. Tieši ar to ir saistīta caurspīdīgums. Tas var būt arī tekstuāls vai multivides saturs; viss ir atkarīgs no tā, kā vēlaties uzrādīt savus datus. Microsoft ir viena no caurspīdīgākajām lielajām korporācijām. Lūk, kā viņi to dara.

caurspīdīgums

71. Plakāti

Šāda veida saturs ir pirms digitālā laikmeta. Tas parāda informāciju, bet tas nebalstās tikai uz tekstu, bet tikai uz vizuālo aspektu. Jūs varat izveidot plakātus ja vēlaties norādīt uz problēmu ar pēc iespējas mazāk vārdiem.

72. Mēmes

Meme ir grafisks saturs, ko izmanto komēdijām un izklaidēm. Mēmas ir fotoattēli vai ekrānuzņēmumi ar humoristisku ziņojumu, kas rakstīts augšējā vai apakšējā pusē. Cilvēkiem patīk redzēt mēmes, un viņi ir viens no visbiežāk kopīgotajiem materiāliem internetā.

Ieteicamais lasījums: Kas ir emuāru meme?

73. Komiksi un karikatūras

Ja esat radošs un vēlaties likt cilvēkiem smieties, tad tas ir ideāls jūsu emuāra saturs. Nav daudz ko izskaidrot, mēs visi zinām, kas ir komiksi un karikatūras. Paņemiet pildspalvu vai peli, sāciet zīmēt un izveidojiet interesantus un smieklīgus stāstus.

74. Sacensības

Jūs varat izveidot visa veida konkursus, kuros cilvēki var piedalīties. Lai garantētu taisnīgumu, varat ļaut apmeklētājiem balsot par savu iecienīto.

Ieteicamais lasījums: Kā vadīt emuāru konkursu, lai atrastu jaunus lasītājus un padarītu emuāru lipīgu

75. Tiešsaistes žurnāls

Žurnāls ir multimediju saturs, kuru varat izveidot un kam ir liela auditorija, kas kļūtu par parastu. Tas ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm, ko iekļaus žurnāls. Ir dzīvesveids, tehnoloģijas, būvniecība, mājas attīstība un daudzas citas tēmas, kuras varat izmantot.

tiešsaistes žurnāli

76. Viktorīnas

Viktorīna ir jautrs saturs, ko izveidot, un tā var piesaistīt plašu auditoriju. Ir daudz spraudņu, kurus varat izmantot, lai izveidotu jautras un interesantas viktorīnas.

77. Mūzikas video

Ja esat mūzikas ventilators un vēlaties kopīgot iecienītos mūzikas videoklipus ar citiem cilvēkiem, savā emuārā varat iegult visa veida mūzikas video. Mūzika var piesaistīt daudz auditorijas un pārcelt jūsu emuāru jaunā līmenī.

78. PSA

Sabiedrisko pakalpojumu paziņojumi var būt tekstuāls vai video saturs, kas var ietekmēt plašu sabiedrību. Jūs varat izmantot PSA, lai risinātu jebkuru aktuālu problēmu vai izglītotu sabiedrību par dažādām tēmām. PSA satura veidotāji dod priekšroku video saturam, jo ​​tie var vieglāk nodot savas emocijas sabiedrībai.

PSA

79. Kartes

Karte ir multivides saturs, kuru varat ievietot savā emuārā un dalīties ar saviem apmeklētājiem. Varat norādīt uz interesantām vietām vai vēsturiskiem notikumiem, kas notika noteiktā vietā vai apgabalā.

80. Forumi

Šis satura veids ir lielisks veids, kā piesaistīt daudz apmeklētāju jūsu lapai. Cilvēki var apspriest plašu tematu skaitu un saņemt atbildes. Tas ir lielisks veids, kā cilvēki var dalīties savās zināšanās un pieredzē.

Ieteicamais lasījums: 10 veidi, kā padarīt jūsu tiešsaistes kopienu vai forumu aktīvāku

81. Fanu lapa

Ja esat kādas popzvaigznes vai kinozvaigznes cienītājs, tad tas ir jauks veids, kā dalīties ar savu pieķeršanos citiem. Jūs varat ievietot savus fanus fotoattēlus, stāstus, video un citu saistītu lietu. Šāda veida saturs parasti piesaista jaunāku auditoriju.

82. Plašsaziņas līdzekļi piemin

Ja plašsaziņas līdzekļi kādreiz pamanīja jūsu biznesu, nav slikta ideja izveidot lapu un dalīties tajā ar klientiem un apmeklētājiem. Paziņojiet visiem, ko mediji domā par jums un jūsu biznesu.

mediji piemin

83. Dāvanas

Cilvēkiem patīk bezmaksas sīkumi. Ja vēlaties savam emuāram piesaistīt vairāk auditorijas, tas ir izcils veids, kā sasniegt šo mērķi.

84. Piedāvājumu lapas

Šis saturs attiecas uz atsevišķa produkta īpašām iezīmēm. Tas ir lielisks veids, kā reklamēt produktu, kas jums patīk vai ko jūs pārdodat. Šeit ir daži interesanti piemēri labi izstrādātas produktu lapas.

85. Dienas šovi

Šis multivides satura tips ļauj regulāri uzrunāt auditoriju. Jūs varat runāt par jebkuru doto tēmu un smelties iedvesmu no savas auditorijas. Askgaryvee šovs ir jauks piemērs jums.

Cits

86. Spraudņi

Šis satura veids ir labs veids, kā aizpildīt dažas tukšas vietas jūsu emuārā. Varat izmēģināt un atrast visu veidu spraudņus, kurus jūsu apmeklētāji varētu izmantot.

87. Veidnes

Šis saturs ļauj jums izskaidrot auditorijai, kā kaut ko darīt. Piemēram, jūs varat izveidot veidnes dažādām formām un lapām. Tikai pārliecinieties, vai esat saņēmis visus savus faktus tieši. Jūs varat arī ļaut apmeklētājiem lejupielādēt veidnes par maksu un nopelnīt naudu ceļā.

Ieteicamais lasījums: Palīdzība šeit: Pielāgotas tēmas vai veidnes izveidošana jūsu komandas veidlapām

88. Bezmaksas rīki

Jūs varat saviem auditorijai piedāvāt dažādus bezmaksas rīkus, kas paredzēti dažādiem mērķiem. Varat arī izveidot dažādas sava emuāra sadaļas, katrā no tām ir ierīces, kas atbilst šai sadaļai. Jūs varat izlemt, vai dalīsities tikai ar šo rīku stāstu vai nosūtīsit saites lejupielādei. Apskatiet mūsu emuāru veidotāju, tīmekļa pārziņu un iesācēju rīku sarakstu.

bezmaksas rīki

89. Pārlūka paplašinājumi

Šis saturs ļauj jums reklamēt un paplašināt savu biznesu, izmantojot saturu integrēta pārlūkā Chrome vai kāds cits pārlūks.

90. QR kodi

Ja jums ir kāds produkts vai pakalpojums, ko piedāvāt saviem apmeklētājiem, tad QR kodi var būt noderīgs saturs. Cilvēki var skenēt QR kodu un pasūtīt produktu vai reģistrēties pakalpojumam.

Ieteicamais lasījums: Kā izveidot QR kodu

91. Bezmaksas resursi

Vienkārši apkopojiet tik daudz bezmaksas materiālu, lai apmeklētāji tos lejupielādētu. Ja vēlaties, varat kopīgot ārējās saites ar šiem resursiem. Varat arī izveidot dažādas sadaļas, lai cilvēki varētu viegli atrast nepieciešamo. Apskatiet mūsu sadaļu Noderīgi emuāru veidošanas resursi, kas izveidoti, lai palīdzētu tīmekļa iesācējiem noteikt viņu tiešsaistes identitāti.

92. Tērzēšanas istabas

Jūs varat izveidot tiešraides tērzēšanu savā emuārā un šādi piesaistīt lietotājus. Apmeklētāji varēja sarunāties un izklaidēties, dalīties ar informāciju un pieredzi. Jūs varat skatīties tērzēšanu un redzēt, vai nav kādi satraucoši darbinieki.

Ieteicamais lasījums: Pievienojiet vietnei vai emuāram tiešraides tērzēšanu trīs vienkāršos soļos

93. Mobilās lietotnes

Tā ir sena ziņa, ka arvien vairāk cilvēku izmanto mobilās ierīces virs galda datoriem. To varat izmantot, lai apkopotu visus šos cilvēkus savā emuārā. Kopīgojiet mobilās lietotnes vai izstrādājiet savas, un ievietojiet tās savā emuārā, lai ikviens varētu tās lejupielādēt.

94. Atpakaļskaitīšana

Atpakaļskaitīšana ir interesants un uzjautrinošs saturs. Varat ievietot šo saturu savā emuārā, lai parādītu atgriešanos pie Jaunā gada vai kāda svarīga notikuma sākumu. Ir blogi, kas veltīti tikai atpakaļskaitīšanai, līdz notiek konkrēti notikumi.

95. Sociālā tīkla pogas

Ja vēlaties, lai jūsu emuāru redzētu pēc iespējas vairāk cilvēku, jums savā emuārā ir jāievieto sociālās pogas. Cilvēki var kopīgot jūsu ziņas ar vienu klikšķi. Tādā veidā jūs redzēsit Facebook, Instagram, Google+, Pinterest, LinkedIn utt.

96. Kalkulatori

Kalkulatori ir noderīgs saturs, kas var palīdzēt jūsu apmeklētājiem izdomāt daudzas lietas. Jūs varat palīdzēt viņiem aprēķināt, cik daudz naudas viņi tērēs konkrētam projektam vai ceļojumam. Tas viss ir atkarīgs no jūsu radošuma un tirgus prasībām.

kalkulatori

97. Pārveidotāji

Šis satura veids ļauj jūsu apmeklētājiem konvertēt valūtu vai dažādas vienības (metrus, mārciņas, collas, unci utt.). Ne visi cilvēki pasaulē izmanto to pašu vienību sistēmu, un tāpēc pārveidotāji var būt noderīgi.

Ieteicamais lasījums: Kā izveidot valūtas konvertēšanas lietotni?

98. Lietotāju ģenerēts saturs

Atveriet savu emuāru apmeklētājiem un ļaujiet viņiem publicēt visu saturu ar jūsu atļauju. Šāda veida saturs ir lielisks veids, kā veidot lielu auditoriju. Varat administrēt visu, ko apmeklētāji izliek, un izdzēst nevēlamo saturu.

99. Sadarbība

Dažreiz jūs varat izveidot saturu, strādājot kopā ar citiem emuāru autoriem. Tādā veidā blogeri reklamē viens otru un palīdz viens otram ārā.

100. E-pasta kampaņa

Mārketinga satura veids, kas ļauj dalīties ar jaunumiem un projektiem ar klientiem. Izveidojiet saņēmēju sarakstu un dariet viņiem zināmu katru reizi, kad veikalā ir kaut kas ārkārtējs.

101. Izkraušanas lapas

Lielisks veids, kā paplašināt savu e-pasta sarakstu. Izkraušanas lapas parasti kaut ko piedāvā apmeklētājam apmaiņā pret viņu e-pasta adresi.

102. Promo-vietnes

Šis ir diezgan daudz pašsaprotams. Reklāmas vietnes ir lapas, kurās tiek reklamēts unikāls produkts vai pakalpojums. Tas var būt jūsu produkts vai kāds var jums samaksāt, lai reklamētu viņu produktu vai pakalpojumu.

103. Ienākumu pārskati

Dažiem uzņēmumu īpašniekiem patīk dalīties ar ieņēmumu pārskatiem. Tas ir jauks veids, kā saglabāt caurspīdīgumu un parādīt klientiem, kā attīstās jūsu bizness.

ienākumu pārskati

104. Labākās balvas

Emuāru autoriem patīk sacensties. Pasākumi, kas piedāvā balvas par labāko digitālo saturu, ir vēl viens interesants veids, kā reklamēt jūsu lapu un iegūt jaunu auditoriju. Šeit ir piemērs šāda satura.

105. Tiešsaistes spēles

Ja esat prasmīgs tādu vienkāršu pārlūka spēļu izstrādē, kuras piesaistītu cilvēkus jūsu emuāram, tas ir kaut kas, ko jūs varētu darīt. Ir arī tiešsaistes spēles, kuras varat vienkārši mitināt savā emuārā un sasniegt arī auditoriju.

106. Žurnāli bezsaistē

Ja esat drukāto plašsaziņas līdzekļu ventilators, varat ieskenēt dažus drukātus žurnālus un izlikt tos savai auditorijai. Tas ir jauks veids, kā saglabāt arhīvu, kuru cilvēki izmantotu, kad tas nepieciešams.

107. Svags

Parādiet paldies saviem klientiem un atbalstītājiem. Nosūtiet viņiem jautras un noderīgas dāvanas ar jūsu uzņēmuma logotips. Tas ir lielisks veids, kā parādīt atzinību un reklamēt savu zīmolu.

108. Sludinājumi

Ja jums ir emuārs, dažās ziņās varat ievietot reklāmas, lai reklamētu saistīto zīmolu. Tas ir likumīgs un vienkāršs veids, kā nopelnīt papildus naudu sev.

Secinājums

Saturs neaprobežojas tikai ar rakstisko materiālu, bet ir viegli pamanāms. Bieži vien vislabāk ir izmantot dažādas satura formas un dot auditorijai vairāk nekā vienu veidu, kā iegūt zināšanas. Lielisks saturs zina, ko vēlas auditorija, un to piegādā. Dariet to, un jūs nevarat neizdoties.


Šis ieraksts tika publicēts emuāros. Pievienojiet pastāvīgo saiti grāmatzīmei.

Papildu lasījums

 • Kas ir satura mārketings un kā tas var palīdzēt jūsu emuāram?
 • Kā izveidot pielāgotus ziņu veidus WordPress
 • Kā tiešsaistē pārdot digitālus un fiziskus produktus
 • Kas ir emuāru mārketings?
 • Noderīga interneta statistika un fakti 2020. gadā
Sākt emuāru grāmatu

Sāciet savu blogu

Šis ceļvedis ir ievads emuāru veidošanas mākslas apgūšanā. Tas nodrošina viegli veicamas darbības, lai sāktu, uzturētu un attīstītu savu emuāru.

Izlasiet rokasgrāmatu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map