Nenaudokite „FeedBurner“ – 10 puikių „WordPress“ RSS alternatyvų

Nenaudokite „FeedBurner“ - 10 puikių „WordPress“ RSS alternatyvų


Kai nusprendėte kurti tinklaraštį, akivaizdžiai norėjote, kad žmonės galėtų lengvai gauti prieigą prie jūsų įrašų. Paprastas vartotojas tikriausiai užstrigs jūsų svetainėje per paieškos variklius ar socialinę žiniasklaidą ir tiesiog pažvelgs į vieną, o gal į du puslapius. Bet kas nutiks, jei tas vartotojas nuspręs reguliariai sekti jūsų tinklaraštį?

Kas yra RSS?

Pirmosiomis internetinių tinklaraščių dienomis žmonėms reiktų sustoti prie jūsų pagrindinio puslapio ir atnaujinti turinį, kad pamatytumėte, ar jūs ir jūsų autoriai paskelbėte ką nors naujo. Nors tai yra visiškai normalu, jei norite sekti tik keletą svetainių, viskas pasidaro sudėtinga ir atima daug laiko, kai tik plečiate mėgstamų tinklaraščių sąrašą..

RSS tiekimas

Laimei, protingi žmonės sukūrė technologiją, leidžiančią automatiškai pranešti apie naują turinį. RSS yra santrumpa, apie kurią tikriausiai esate girdėję. Tai reiškia „Really Simple Syndication“ arba „Rich Site Summary“, tačiau daugelis interneto vartotojų tai žino tik kaip naujienų kanalus ar sklaidos kanalus..

Nors daugelis mano, kad tai pasenusi, RSS vis dar yra gyva, o milijonai vis dar naudojasi ja kasdien.

Naudodamiesi RSS leidėjai turėjo galimybę lengviau sindikuoti savo turinį ir paruošti tinklaraščių įrašus vartotojams visame pasaulyje. Naudodamiesi šia technologija, jūsų ištikimi skaitytojai gali gauti pranešimus apie naują svetainės turinį iš savo naršyklių, trečiųjų šalių programų ir net išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Dar geriau, jei jie leido, jie gali skaityti ištisus RSS skaitytojo įrašus.

Venkite „FeedBurner“ ir sutaupykite laiko ir nervų

„FeedBurner“ yra populiarus RSS tiekimo valdymo tiekėjas. Nors visi esame įpratę, kad viskas, kas ateina iš „Google“, yra šiuolaikiška, ši paslauga kupina klaidų ir vartotojams sunku ją įdiegti savo „WordPress“ tinklaraščiuose.

„FeedBurner“ išpopuliarėjo, nes jame buvo pateikta išsami statistika, lengva registracija el. Paštu ir socialinio bendrinimo funkcijos. Tačiau problemų, kurias ji sukelia, tapo per daug daug.

„Google“ taip pat sustabdė šios paslaugos plėtrą ir mes visi tikimės, kad ji visiškai išsijungtų.

10 puikių „WordPress“ RSS alternatyvų

Prieš gaišdami laiką „FeedBurner“ nustatymui, apžvelkite visas kitas galimybes, kurios jums veiks daug geriau. Laimei, dauguma iš jų pasiūlys viską, ką daro „FeedBurner“, tačiau jie neprivers jus spardyti galvos klaviatūra, kai susidursite su klaida..

1. „WordPress“ vietinis RSS tiekimas

KAINA: nemokamas

„WordPress“ RSS

Prieš nustatydami papildomus RSS tiekimus ir mokėdami už trečiųjų šalių paslaugas, norėtume priminti apie funkciją, kuri pateikiama iš anksto su „WordPress“. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ automatiškai parengia naujienų srautą jūsų tinklaraščiui. Nors tai yra gana paprasta, daugumai tinklaraštininkų nereikia daugiau nei ji gali pasiūlyti.

Norėdami gauti prieigą prie savo RSS sklaidos kanalo, tiesiog eikite į www.yourblog.com/feed, ir viskas bus patiekta jums per milisekundę. Jei nuspręsite naudoti vietinį RSS tiekimą, galėsite visiškai jį valdyti.

Nors galėsite modifikuoti sklaidos kanalą, koduodami jo funkcijas arba išplėsdami jį skirtingais papildiniais, turėtumėte žinoti, kad jis turi tam tikrų apribojimų. Pradedantiesiems negalėsite žinoti, kiek žmonių žiūrėjo jūsų sklaidos kanalą, nei gausite išsamios statistikos ir el. Pašto prenumeratos parinkčių. Jei tai jums rūpi, tiesiog pereikite prie kitų mūsų sąrašo alternatyvų.

2. „FeedPress“

KAINA: Nuo 4 USD per mėnesį

Jei jau naudojote „FeedBurner“, jums patiks tai, kad „FeedPress“ leidžia lengvai perkelti iš paslaugos. Perkėlę abonentus, galite nustoti jaudintis, kas nutiks, jei liūdnai pagarsėjusi „Google“ tarnyba nustos veikti.

Tai ne tik „FeedPress“ paskyros registravimas. Ši paslauga leis jums lengviau stebėti kanalus ir prenumeratas naudojant jų analizės įrankį. Taip pat galite suasmeninti savo paskyrą ir naudoti tinkintą domeno vardą skelbdami naujus sklaidos kanalus.

Kadangi tai balta etiketė, jums nereikia jaudintis, kad skaitytojai žino, kad naudojatės trečiosios šalies paslauga. Tiesiog naudokite savo logotipus, paveikslėlius ir vardus ir tinkinkite savo tinklaraščio RSS tiekimą. „FeedPress“ leidžia lengvai automatiškai skelbti informacijos santraukas „Facebook“, „Twitter“ ir „Buffer“. Ir kadangi mes kalbame apie „WordPress“, turėtumėte žinoti apie nemokamas „FeedPress“ papildinys tai viską padarys daug lengviau.

3. Maitinimas

KAINA: Nuo 6 USD per mėnesį

Ši fantastiška paslauga automatiškai ištraukia informaciją iš bet kurios jūsų norimos svetainės. Per sekundės dalį jis generuoja informacijos santrauką iš svetainės ir sukuria joje prenumeruojamus arba skelbiamus pranešimus..

Turėdami pagrindinį planą, galite naudoti iki 20 kanalų. Jie atnaujinami kas šešias valandas. Jūs taip pat galite naudoti sklaidos kanalų analizę, redaguoti pavadinimus ir aplinką be priedų, tačiau galite išplėsti paketą ir gauti daug daugiau galimybių naudodami jų „Plus“, „Verslo“ ir „Verslo“ planus..

4. „RapidFeeds“

KAINA: Nuo 4,49 USD per mėnesį 

„RapidFeeds“

Nesvarbu, ar norite tik generuoti informacijos santrauką ir paskelbti ją savo abonentams, ar naudoti kartu su savo komanda, „RapidFeeds“ jums padės. Naudodamiesi jų galinga „FeedManager“ programa<, you get to see daily and monthly statistics, geo-distribution, click-through details, user-agent stats and much more. The service allows you to use your domain for the RSS feed so that you can work on the brand name. By setting up automated tweets, you can forget about manually updating the status on the popular social media site. Instead, every time that you publish a new post, RapidFeeds will also tweet it to your followers. You can also schedule RSS feed updates, protect them with a password if needed, and it is good to know that the support team is there for you 24/7.

5. „FeedBlitz“

KAINA: Nuo 7 USD per mėnesį

„FeedBlitz“ yra integruotos komentarų sistemos, kurios gali padėti sukurti dinamišką ir gyvesnį RSS tiekimą. Pateikdami lengvą „FeedBurner“ perkėlimą, jūs atsipalaiduosite, jei naudojote paslaugą, kuri daugiau niekam nepatinka.

„FeedBlitz“ leidžia naudoti tinkintą URL struktūrą. Taigi, pavyzdžiui, naujienų teikinius galite aptarnauti tiesiogiai iš feeds.yourblog.com ir pritaikykite visą aplinką pagal savo prekės ženklą. Jei turite podcast’ą, ši nuostabi paslauga taip pat gali tvarkyti visą reikalą.

Jame taip pat yra RSS tinklui tinkantis skelbimų tinklas, todėl jūs netgi galite užsidirbti pinigų naudodami „FeedBlitz“. Yra keli prenumeratos planai, todėl jūs turite rasti geriausią, atsižvelgiant į jūsų prenumeratorių skaičių.

6. Paprasta informacijos pateikimo statistika

KAINA: nemokamas

Paprasta informacijos santrauka

Paprasta informacijos teikimo statistika yra nemokamas „WordPress“ papildinys, galintis pagerinti jūsų numatytąjį RSS tiekimą. Jis gali automatiškai sekti kanalą ir pateikti naudingą statistiką. Įvairūs įrankiai ir parinktys padės sukonfigūruoti ir valdyti RSS tiekimą kaip profesionalų.

Naudodamiesi papildiniu, naudodami šablono žymą arba paprastą trumpąjį kodą, galite lengvai pamatyti abonentų skaičių.

Kadangi papildinys yra nemokamas, jums nereikia pasirinkti mėnesinių prenumeratų ir nesinaudoti trečiųjų šalių paslaugomis. Jei esate paprastas RSS tiekėjas, išbandykite papildinį prieš naudodamiesi mokama galimybe, nes jis gali būti jums tobulas.

7. Abeberis

KAINA: Nuo 19 USD per mėnesį

Nors „Aweber“ nėra visiškai atsidavęs RSS teikiniams, jis vis tiek yra puiki „FeedBurner“ alternatyva. Už 19 USD per mėnesį galite dirbti iki 500 prenumeratorių. Galite siųsti jiems RSS tiek kasdien, kas savaitę ar mėnesį ir kontroliuoti informaciją apie prenumeratas. Pasirinkite konkrečias dienas, kai norite pranešti savo abonentams apie naujus straipsnius.

Jei norite dar daugiau kontrolės, yra puiki parinktis, leidžianti išsiųsti RSS sklaidos kanalą paskelbus tam tikrą skaičių straipsnių.

8. „MailChimp“

KAINA: nemokamas

„MailChimp“ yra viena populiariausių internetinių el. Pašto rinkodaros paslaugų. Tarp daugelio nuostabių jo siūlomų funkcijų, šiandien mus domina jos funkcija Siųsti el. Paštu į RSS.

Sukurkite pasirinktinius RSS šablonus ir valdykite, kaip dažnai „MailChimp“ siųs naujinius jūsų abonentams. Paskelbus turinį, jums nereikės jaudintis siunčiant atnaujinimus – „MailChimp“ viską padarys automatiškai, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kitus dalykus.

Kadangi „MailChimp“ yra nemokama, jei turite mažiau nei 2000 abonentų, viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiregistruoti gauti nemokamą sąskaitą ir išbandyti paslaugą. Tai puiki alternatyva tiems iš jūsų, kurie vis dar neturi tiek RSS prenumeratorių.

9. Mad Mimi

KAINA: Nuo 10 USD per mėnesį

„Mad Mimi“ yra dar vienas el. Pašto rinkodaros teikėjas, turintis RSS į el. Pašto paslaugą.

Importuoti RSS yra labai paprasta. Po to, jūs tiesiog turite pasirinkti stilių, kuris jums patinka, ir auditoriją, kuri gaus kanalą. Pagal numatytuosius nustatymus „Mad Mimi“ į jūsų sklaidos kanalą įtrauks visus pranešimus, tačiau tai galite lengvai redaguoti nustatymų puslapyje. Nors tai yra aukščiausios kokybės paslauga, galite išbandyti nemokamai ir patikrinti, ar ji tinka jūsų tinklaraščiui.

10. Konkretūs kanalai

KAINA: nemokamas

Įdiegę naują prenumeratos variantą savo svetainėje, galėsite leisti lankytojams gauti straipsnius, pristatomus tiesiai jiems. Leiskite vartotojams nuspręsti, kokius atnaujinimus jie gaus. Pvz., Vartotojai gali lengvai pasirinkti gauti pranešimus su konkrečiomis žymomis, autoriais ar raktiniais žodžiais. Tai pagerins vartotojo patirtį, ir jūs mažiau tikėtina, kad sulauksite vartotojų, kurie atsisako prenumeratos po naujų atnaujinimų.

Vartotojai taip pat gali pasirinkti, ar jie nori tik antraščių ar viso jūsų svetainės turinio. Nurodydami pristatymo kanalą, vartotojai gali pakeisti jūsų svetainės turinio kaupimo būdą. Tai privers juos vertinti turinį.

Konkretūs kanalai yra visiškai nemokami, tad kodėl gi neišbandžius?

Išvada

Nors „FeedBurner“ vis dar veikia ir jūs naudojate ja, jei tikrai norite, akivaizdu, kad paslauga yra problematiška. Nepatenkintų vartotojų skaičius kasdien auga, ir jūs niekada negalite žinoti, kada „Google“ visiškai uždarys „FeedBurner“.

Kadangi yra tiek daug gerų alternatyvų, kurios netgi gali perkelti prenumeratorius iš „FeedBurner“, mes manome, kad visi turėtų pereiti prie kito teikėjo. Jei nenorite mokėti kelių dolerių per mėnesį už aukščiausios kokybės paslaugą, sąraše yra keletas nuostabių, kuriuos galite naudoti nemokamai. Galų gale, jei turite mažesnį tinklaraštį, kuriame nėra tiek daug RSS skaitytojų, visada galite palikti dalykus tokius, kokie jie yra, ir naudoti „WordPress“ vietinę RSS tiekimo paslaugą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map