Kodėl žmonės dienoraščiai? 15 internetinių dienoraščių pranašumų

Sužinokite apie internetinius dienoraščius-2_ kas yra internetinių dienoraščių platforma


Kai prasidėjo internetiniai dienoraščiai ir internetiniai dienoraščiai, pirminis tikslas buvo, kad žmonės dalytųsi savo asmeniniu gyvenimu internete, panašiai kaip internetinis žurnalas. Per pastarąjį dešimtmetį internetinių dienoraščių plėtra iš asmeninių tikslų tapo profesionalesniais. Vietoj asmenų, kurie rašo tik savo draugų ir šeimos narius, dienoraščiai pradėjo apimti profesionalų tinklaraščius, skirtus visuomenei reklamuoti savo asmeninį prekės ženklą ir verslą. Šiame įraše panagrinėsime tipines priežastis, kodėl žmonės pasirenka tinklaraščių kūrimą, ir jos pranašumus.

Priežastys, kodėl žmonės dienoraščiai

kodėl žmonės dienoraščiai

Dalytis jų aistra

Kai esate aistringas kažkam, norite tuo pasidalinti su pasauliu. Nesvarbu, ar tai aistra žvejybai, fotografijai ar rinkodarai, tinklaraščių kūrimas yra puikus būdas pasidalinti šia aistra. Kai rašote tinklaraštį apie tai, ko aistringai jaučiatės, tai atveria duris užmegzti ryšius su aplinkiniais žmonėmis, kurie kalba jūsų kalba ir turi tas pačias aistras..

Ugdyti kitus

Jei esate kažkas, kas mėgsta mokyti, internetiniai dienoraščiai gali būti mokymo priemonė žmonėms, kurie domisi jūsų kompetencijos sritimis. Naudodamiesi internetinių dienoraščių rašymu, jūs ne tik išmokysite kitus, bet ir išmokysite save daugiau šia tema. Jūs išmoksite, nes visada ieškosite daugiau dalykų, kad išmokytumėte savo skaitytojus. Mokymas iš internetinių dienoraščių natūraliai gali lemti pajamų gavimą kuriant internetinius informacijos produktus.

Norėdami įgyti ekspoziciją

Verslo savininkai, kurie rašo tinklaraščius, padidina savo verslo ekspoziciją keliais būdais. Reguliariai kurdami savo tinklaraščio tinklaraščio turinį, „Google“ suteikia ką nors naujo indeksuoti ir taip padidina jūsų svetainės matomumas paieškos rezultatuose. Kurdami tinklaraščių turinį kitoms savo pramonės srities publikacijoms, naujos ir susijusios auditorijos suteikia galimybę atrasti jus ir jūsų verslą. Ši ekspozicija suteikia daugiau srauto, kurį galite paversti potencialiais klientais ir klientais.

Norėdami sukurti autoritetą

Tiems, kurie nori kalbėti savo pramonės renginiuose ar tapti autoriais, internetiniai dienoraščiai yra platforma, kurią galite naudoti kurdami autoritetą. Kai rašysite tinklaraštį apie nišą, kurią labiausiai išmanote, žmonės pradės jus atpažinti kaip autoritetą toje nišoje. Šis pripažinimas paskatins pokalbius, transliacijas, galiausiai kvietimus kalbėti ir sutarimą išleisti knygą.

Norėdami patekti į paieškos variklius

Kaip minėta anksčiau, jūsų tinklaraštis suteikia „Google“ naują turinį reguliariai indeksuoti. Kiekvieną turinį galite naudoti rangas pagal konkrečius raktinius žodžius kuris pritrauks jūsų tikslinę auditoriją į jūsų svetainę. Verslo įmonėms statiškų tinklalapių ir tinklaraščių įrašų derinys leidžia nukreipti komercinius raktinius žodžius (tuos, kurie pritraukia klientus), taip pat nekomercinius raktinius žodžius (tuos, kurie pritraukia informacijos ieškotojus). Abi auditorijos – klientai ir informacijos ieškotojai – gali sukelti naują verslą.

Turėti turinį, kurį reikia bendrinti

Socialinės žiniasklaidos auditorija yra labiau linkusi į tinklaraščių įrašus, o ne apie skelbimus ar pardavimo puslapius, taip pat yra linkusi bendrinti tinklaraščių įrašus naudodama savo ryšius nei skelbimus ar pardavimo puslapius. Kurdami tinklaraščio turinį, jūs suteikiate daugiau galimybių bendrinti savo socialinės žiniasklaidos profiliuose, o lankytojams suteikiate kuo pasidalinti, kai jie lankosi jūsų svetainėje. Bendrinimas turiniu padidins jūsų tikslinės auditorijos rodymą ir padidins srautą.

Tinklaraščių įrašai taip pat suteikia nepardavimo būdą reklamuoti savo verslą. Jei kas nors paprašytų ką nors padaryti socialiniame tinkle, galite lengvai atsakyti pateikdami tinklaraščio įrašą. Atsakymas į jūsų produktų ar paslaugų pardavimo puslapį, priešingai nei atsakymas į tinklaraščio įrašą, bus laikomas naudingu ir natūraliai paskatins asmenį ieškoti jūsų gaminių ir paslaugų, ypač jei kiekvieno gale nurodysite gerą raginimą veikti. iš jūsų įrašų.

Štai kaip internetiniai dienoraščiai galėtų būti naudingi jūsų gyvenimui

internetinių dienoraščių pranašumai

Kaip jau galbūt žinote, internetiniai dienoraščiai per pastaruosius 10–15 metų padėjo daugeliui žmonių ir kompanijų. Tiesa, kad daugiau nei prieš du dešimtmečius internetiniai dienoraščiai neegzistavo. Šiandien visame pasaulyje yra milijonai tinklaraščių!

Tačiau vis tiek susijaudiname bandydami įtikinti žmones apie internetinių dienoraščių naudą. Net jei uždirbti pinigus internetu nėra pagrindinis tikslas, tinklaraštis galėtų padėti daugeliu kitų būdų. Pažvelkime į visas premijas, kurias gauna tinklaraštininkai.

1. Galite valdyti savo tapatybę internete ir sukurti pasitikėjimą

Žmonių ir įmonių informacija skelbiama internete. Kas nutinka tada, kai kas nors ieško jūsų vardo? Vienas iš tinklaraščių pranašumų yra tai, kad jis leidžia kurti ir valdyti internetinę tapatybę.

Žmonės, kurie ieško jūsų vardo, be socialinio tinklo profilių, gali rasti jūsų tinklaraštį arba jūsų autoriaus puslapį kituose tinklaraščiuose. Ši informacija padės žmonėms geriau susipažinti su jumis skaitant jūsų darbus.

2. Išmoksite naujų dalykų

Jūs ne tik mokote kitus, kai rašote dienoraščius. Jūs taip pat mokotės. Iš pradžių sužinosite daugiau apie savo nišą, nes to reikia lavinti save mokyti kitus. Taip pat sužinosite daug apie kitas sritis, pvz., Internetinę rinkodarą, nesvarbu, ką rašote.

Nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne, yra tam tikra rinkodaros žinių dalis, kurios jums reikės norint padidinti jūsų tinklaraščio srautą. Jūsų žinios apie el. Pašto rinkodarą, paieškos sistemų rinkodarą ir socialinės žiniasklaidos rinkodarą toliau augs.

3. Jūs patobulinsite savo rašymo įgūdžius

Kuo daugiau ką nors padarysi, tuo geriau tampi. Rašymas nėra išimtis. Net jei nesiruošiate studijuoti rašymo, jūsų rašymas pagerės tuo labiau, ką tai darysite. Jūs netgi galite investuoti į gramatikos tikrinimo įrankius, pvz Gramatika, rašymo pagrindai, skyrybos, rašybos, sakinio struktūros ir stiliaus padėjimas.

Net tie iš jūsų, kurie nesikoncentruoja į rašytinį turinį, pavyzdžiui, internetinių vaizdo įrašų transliuotojai ir vaizdo įrašų tinklaraštininkai, rašymo įgūdžius tobulins naudodami internetinius dienoraščius. Kaip? Turėsite parašyti savo internetinių transliacijų ir vaizdo įrašų aprašymus. Ir jūs turėsite bendrauti su savo internetinio dienoraščio prenumeratoriais komentaruose apie jūsų transliuojamas transliacijas ir vaizdo įrašus.

4. Galite išmokti naujos kalbos

Kalbant apie mokymąsi ir savo įgūdžių tobulinimą, jei norite išmokti antrą kalbą, internetinių dienoraščių rašymas yra būdas. Tie iš jūsų, kurie rašo dienoraščius ne gimtąja kalba, geriau mokės tą kalbą.

Gausite galimybę bendrauti su kitais, kalbančiais nauja kalba, komentuodami ir dalyvaudami socialinėje žiniasklaidoje. Jūs ne tik geriau rašysite ta kalba, bet ir galėsite geriau kalbėti, kai būsite pakviesti dalyvauti garso ar vaizdo pokalbiuose.

5. Galite įgyti techninių žinių

Nesvarbu, ar ketinate, ar ne, galėsite išmokti naujo žodyno. Be to, su technologijomis susijusios sistemos, įrankiai ir metodai, taip pat einant į tinklaraščio kūrimo ir augimo procesą.

Tai nebūtinai turi būti programavimo kalbos ar profesionalios žiniatinklio kūrimo žinios. Šiomis dienomis internete yra daug pusiau automatinių įrankių ir procesų, skirtų naujiems interneto žmonėms. Be to, galite išmokti jais naudotis skaitydami informaciją internete ar žiūrėdami vaizdo įrašų vadovus.

6. Jūs užmezgsite ryšį su naujais žmonėmis

Vienas didžiausių internetinių dienoraščių pranašumų yra ryšys su kitais. Jūs ne tik auginate kelis stebėtojus socialiniuose tinkluose ar el. Pašto adresų sąrašuose. Jūs kuriate tikrus santykius. Jūs susidraugaujate su žmonėmis, su kuriais nebūtumėte sutikę kitaip.

Tai, kas stebina daugelį žmonių, yra tai, kad jie sukuria gerbėjų bazę per internetinius dienoraščius. Jei dalyvausite savo pramonės renginiuose, jus atpažins žmonės, su kuriais niekada nebuvote susitikę. Jie bus ačiū už visus jūsų nuveiktus puikius darbus. Dažniausiai žmonės, kuriuos sutinki savo tinklaraščio kelionės pradžioje. Jie bus ištikimiausi jūsų gerbėjai, jei ir toliau puoselėsite savo santykius su jais.

7. Jus paskelbs ekspertas

Tikrais ekspertais niekada nereikia savęs vadinti ekspertais. Kiti tai padarys už jus. Kai tapsite atpažįstamas savo nišoje, būsite pakviesti dalyvauti interviu ir tinklaraščių įrašuose, kuriuose kaupiami ekspertų patarimai ar patarimai. Pastaroji pateiks jus į kitų savo nišos ekspertų kompaniją ir padės jums dažniau būti paženklintiems kaip ekspertas.

Visada reikia padėti būti vienu iš ekspertų pripažinimo raktų. Nors nenorite pradėti siūlyti nemokamų konsultavimo paslaugų, norite padėti kuo daugiau žmonių ir mažais būdais. Atsakę į klausimą čia ir daugiau žmonių privers jus gerbti.

8. Jūs būsite pakviesti kalbėti

Kitas žingsnis po pripažinimo savo nišos ekspertu yra pakviestas kalbėti susijusiuose pramonės renginiuose. Tai gali prasidėti kvietimais sėdėti svečių pulte arba gali būti tiesioginės užklausos surengti sesiją.

Kalbėjimas gali padėti jums toliau gerinti savo, kaip savo nišos eksperto, reputaciją. Jūs įgyjate tiesioginį patikimumą, kai galite pasakyti, kad kalbėjote populiariuose renginiuose. Tiems, kurie ieško daugiau būdų užsidirbti pinigų, galite pradėti rinkti mokesčius už kalbėjimo užduotis.

9. Galite tapti autoriumi

Jūsų tinklaraštis yra jūsų portfelis. Tinklaraštininkai, kurie turi įdomių įžvalgų, išskirtinių rašymo įgūdžių ir didelę auditoriją, turi pranašumą, jei nori tapti paskelbtais autoriais. Daugybė populiariausių tinklaraštininkų, kuriuos pripažino leidybos kompanijos, ir dažnai siūlomi knygų pasiūlymai. Kiti sugebėjo išsiųsti leidimų įmonėms leidimus, kad užtikrintų knygų, kurias jie nori parašyti, sandorius.

Jei norite, kad leidėjas jus pastebėtų, pirmiausia atlikite tyrimus su leidėjais, kurie, tikėtina, domina knygą jūsų nišoje. Pažvelkite į kitus tinklaraštininkus, kurie parašė knygas jūsų nišoje, ir pažiūrėkite, kas jas išleido. Tada pradėkite bendrauti su leidybine įmone socialinėje žiniasklaidoje, kad patektumėte į jų radarą.

10. Gausite darbo pasiūlymus

Tinklaraščių kūrimas nišose, susijusiose su verslu, gali padėti jums nusipirkti darbą. Verslo įmonės, pripažįstančios turinio rinkodaros pranašumus, visada ieško darbuotojų, galinčių sukurti patrauklų turinį. Kai užmegzsi ryšį su kitais savo nišoje, greičiausiai susidursi su žmonėmis, kurie įdarbinami atviroms darbo vietoms užimti.

Jei ieškote darbo rinkoje, svarbiausia yra profesionalumas. Jūsų tinklaraštyje ir viešuose socialiniuose profiliuose neturėtų būti nieko, kas galėtų jus neigiamai parodyti. Tai apima tas girtų vakarėlių nuotraukas ar apybraižas apie jūsų dabartinį darbdavį.

11. Galite pradėti naują verslą

Kai kuriose situacijose internetinis dienoraštis gali būti pomėgis tik tam, kad subręstų visą darbo dieną dirbantis ir gerai apmokamas verslas. Pavyzdžiui, Pat Flynn sukūrė Žaliojo egzamino akademija dienoraštyje pasidalinti savo nuomone ir mintimis apie architektūrą. Atleistas iš darbo jis nusprendė rimtai žiūrėti į internetinius dienoraščius. Kaip tai pakeitė jo gyvenimą?
Jo dienoraštis virto tikru verslu, iš kurio jis gali užsidirbti. „Flynn“ istorija yra viena iš daugelio žmonių, kurie pradėjo sėkmingai verslą naudodamiesi internetiniais tinklaraščiais.

12. Galite parduoti daugiau produktų

Ar naudojate savo verslo svetainę? Internetiniai dienoraščiai padės jums parduoti daugiau. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti turinį, kuris priverstų skaitytojus domėtis jūsų produktais ir paslaugomis. Reklamuokite savo turinį savo idealiems klientams, ir jūs pastebėsite, kad jūs pradedate fiksuoti potencialius klientus ir uždarote daugiau pardavimų.

Daugiau parduodant taikoma jūsų siūlomiems produktams ir paslaugoms, taip pat kai kuriems filialams. Parduodant dukterinius produktus taikoma ta pati taisyklė. Rašykite tinklaraščio įrašus, kurie priverstų skaitytojus domėtis elementais, kuriuos gali pasiūlyti kitas verslas. Ir jūs galėtumėte gauti komisiją iš jų.

13. Galite gauti nedelsiant atsiliepimą

Nesvarbu, ar tvarkote asmeninį tinklaraštį ar įmonės, kurioje dirbate, tinklaraštį, tinklaraščių rašymas padės gauti gerbėjų ir klientų atsiliepimų. Tai gali būti neigiama ar teigiama, tačiau svarbu žinoti, ką žmonės galvoja apie jūsų pateiktą turinį.

Jūs, kaip tinklaraštininkas, turite perskaityti komentarus tą pačią dieną, kai paskelbiate turinį. Tai padeda jums gauti beveik greitą grįžtamąjį ryšį ir susidaryti nuomonę apie jūsų turinio našumą.

14. Kuriate daugiau tinklaraščių ar rašysite kituose tinklaraščiuose

Daugelis tinklaraštininkų nesustoja ties vienu tinklaraščiu. Kai kurie internetinių dienoraščių kūrėjai, pradedantys nuo konkrečių nišų, išskiria internetinius dienoraščius apie patį tinklaraščių rašymo procesą. Kiti sprendžia pinigų uždirbimo nišą internete, kai jų nišiniai tinklaraščiai tampa sėkmingi. Arba tinklaraštininkai, pradedantys nuo labai apibendrintų tinklaraščių, gali išsiugdyti į konkrečius nišinius tinklaraščius.

Jei norite sukurti naują tinklaraštį, turėsite geresnį supratimą, kaip padaryti jūsų naują tinklaraštį sėkmingą. Su visais bandymais ir klaidomis, kuriuos išgyvenote naudodami savo pirmąjį tinklaraštį. Šios žinios padės trumpesnį laiką sėkmingai įgyvendinti jūsų naująjį tinklaraštį. Ir padėkite dar kartą ar išsamiau pajusti visus aukščiau išvardintus privalumus.

15. Internetiniai dienoraščiai gali suteikti jums laisvės

Internetiniai dienoraščiai suteikia jums teisę dirbti iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu. Be to, jūs taip pat turite galimybę daryti tai, ką mėgstate daryti! Praleiskite daugiau laiko su šeima, sportuokite ir dalyvaukite bendruomenės ugdymo programose.

Jei jums patinka keliauti, tinklaraščių rašymas taip pat padeda eiti ir pamatyti pasaulio grožį. Tai galite padaryti ir mėgaudamiesi kukliais gyvenimo būdais iš tinklaraščių!

Ar esate pasirengęs pradėti kurti savo tinklaraštį?

Sukurti asmeninį tinklaraštį galima taip greitai. Pirmiausia turite pasirinkti savo tinklaraščio pavadinimą. Tai vienas iš svarbiausių žingsnių pradedant naują tinklaraštį.

Rekomenduojamas įrankis:

Pasirinkę domeno vardą turite nuspręsti dėl internetinių dienoraščių platformos ir interneto prieglobos paslaugų teikėjo. Visiems naujiems tinklaraštininkams mes rekomenduojame savarankiškai priglobti „WordPress.org“ ir „Bluehost“ – įmonę, valdančią daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje. Gausite a nemokamas domeno vardas kai prisiregistruojate su jais ir jei jums nepatinka jų paslaugos, jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Išvada

Ar norite dalytis savo aistra, šviesti kitus, įgyti ekspozicijos, kurti autoritetą, reitinguoti paieškoje ar turėti turinio, kuriuo galėtumėte dalintis? Jei taip, galbūt būsite pasirengę pradėti savo naują tinklaraštį. Bet atsiminkite vieną dalyką, jūsų vizija turi būti ilgalaikė. Tai, ką darysite šiandien, turės įtakos jūsų buvimui internete ateityje. Ir kaip matote, internetinių dienoraščių rašymas yra ne tik naudingas, bet ir naudingas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked