Kas yra dienoraštis? – Tinklaraščių, tinklaraščių ir tinklaraščių apibrėžimas

koks yra dienoraščio vaizdas


Ar žinote, kas yra tinklaraščiai? Jei to nepadarėte, atėjote į reikiamą vietą. Iš pradžių internetinis dienoraštis buvo labiau asmeninis dienoraštis, kuriuo žmonės dalijosi internete, o jis datuojamas 1994 m. Šiame internetiniame žurnale jūs galėjote papasakoti apie savo kasdienį gyvenimą ar pasidalyti padarytais dalykais. Tačiau žmonės pamatė galimybę bet kokią informaciją perduoti nauju būdu. Taip prasidėjo gražus internetinių dienoraščių pasaulis.

Šiandien internete yra daugiau nei 600 milijonų tinklaraščių.

Kas yra dienoraštis?

Apibrėžimas dienoraštį

Dienoraštis (sutrumpinamas „internetinis dienoraštis“) yra internetinis žurnalas arba informacinė svetainė, kurioje pateikiama informacija atvirkštine chronologine tvarka, o naujausi įrašai rodomi pirmiausia. Tai yra platforma, kurioje rašytojas ar net rašytojų grupė dalijasi savo nuomonėmis dėl atskiros temos.

Koks yra tinklaraščio tikslas?

Tinklaraštį kurti asmeniniam naudojimui yra daugybė priežasčių, o verslo dienoraščiams – tik keletas stiprių. Tinklaraščių kūrimas verslui, projektams ar bet kam kitam, iš kurio gali būti gaunama pinigų, turi labai aiškų tikslą – reitinguoti savo svetainę aukštesnėje „Google SERPs“ svetainėje, pvz., Padidinti jūsų matomumą.

Kaip verslas, jūs pasitikite vartotojais, kad ir toliau perkate jūsų produktus ir paslaugas. Kaip naujas verslas, jūs pasikliaujate internetinių dienoraščių įrašais, kurie padės jums susisiekti su šiais vartotojais ir patraukti jų dėmesį. Be internetinių dienoraščių jūsų svetainė liktų nematoma, o tinklaraščio tvarkymas padaro jūsų ieškomą ir konkurencingą.

Taigi, pagrindinis tinklaraščio tikslas yra sujungti jus su atitinkama auditorija. Kitas būdas yra padidinti lankytojų srautą ir į jūsų svetainę siųsti kokybinius klientus.

Kuo dažnesni ir geresni jūsų tinklaraščio įrašai, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų svetainė jus suras ir aplankys jūsų tikslinė auditorija. O tai reiškia, kad internetinis dienoraštis yra veiksminga švino generavimo priemonė. Pridėkite puikų raginimą veikti (CTA) ir jis jūsų svetainės srautą pavers aukštos kokybės potencialiais klientais. Bet tinklaraštis taip pat leidžia parodyti savo autoritetą ir sukurti prekės ženklą.

Kai naudojate savo nišos žinias kurdami informatyvius ir patrauklius pranešimus, tai sukuria pasitikėjimą savo auditorija. Dėl puikių internetinių dienoraščių jūsų verslas atrodo patikimesnis, o tai ypač svarbu, jei jūsų prekės ženklas vis dar yra jaunas ir gana nežinomas. Tai užtikrina buvimą ir valdymą tuo pačiu metu.

Dienoraščio struktūra

Laikui bėgant dienoraščių išvaizda pasikeitė, ir šiais laikais tinklaraščiuose yra įvairių elementų. Tačiau daugumoje tinklaraščių yra keletas standartinių funkcijų ir struktūros. Čia yra bendrosios savybės, kurias įprastame tinklaraštyje rasite:

 • Antraštė su meniu arba naršymo juosta
 • Pagrindinė turinio sritis su paryškintais ar naujausiais tinklaraščio įrašais
 • Šoninė juosta su socialiniais profiliais, mėgstamu turiniu ar raginimu veikti
 • Poraštė su atitinkamomis nuorodomis, tokiomis kaip atsakomybės atsisakymas, privatumo politika, kontaktinis puslapis ir kt.

Pagrindinė tinklaraščio struktūra

Nesinaudokite savo šablonu savo svetainėje

Aukščiau pateiktas pavyzdys yra pagrindinė tinklaraščio struktūra. Kiekvienas elementas turi savo svarbą ir padeda lankytojams naršyti po jūsų tinklaraštį.

Dienoraščiai ir svetainės

Dauguma žmonių vis dar klausia, ar yra kokių nors skirtumų tarp tinklaraščio ir svetainės. Kas yra tinklaraštis ir kas yra svetainė? Šiandien dar sunkiau atskirti du dalykus. Daugelis kompanijų integruoja tinklaraščius į savo svetaines, kad atliktų tą pačią funkciją.

Kuo tinklaraščiai skiriasi nuo svetainių?

Dienoraščius reikia dažnai atnaujinti. Geri pavyzdžiai yra maisto tinklaraštis, kuriame dalijamasi patiekalų receptais, arba įmonė, rašanti apie savo pramonės naujienas.

Dienoraščiai skatina tobulą skaitytojų įsitraukimą. Skaitytojai turi galimybę pakomentuoti ir išsakyti žiūrovui savo skirtingus rūpesčius. Statines svetaines, atvirkščiai, sudaro turinys, pateikiamas statiniuose puslapiuose. Statiškų svetainių savininkai retai atnaujina savo puslapius. Tinklaraščių savininkai reguliariai atnaujina savo svetainę naujais tinklaraščių įrašais.

Pagrindiniai elementai, atpažįstantys tinklaraščio įrašą iš statinio puslapio, yra paskelbimo data, autoriaus nuoroda, kategorijos ir žymės eilutėje. Nors ne visuose tinklaraščių įrašuose yra visi šie eilutės elementai, statiškuose tinklalapiuose nėra nė vieno iš šių elementų. Lankytojo požiūriu, statiškos svetainės turinys nuo vieno apsilankymo nepasikeis. Tinklaraščio turinys vis dar gali pasiūlyti ką nors naujo kiekvieną dieną, savaitę ar mėnesį. Priklauso nuo tinklaraščio savininko skelbimo grafiko.

Kas yra dienoraščiai?

2000-ųjų pradžioje internetiniai dienoraščiai atsirado visais skirtingais etapais, kai gimė keli politiniai tinklaraščiai. Taip pat pradėjo pasirodyti tinklaraščiai su „naudojimo instrukcijomis“. Susikūrusios institucijos ėmė pastebėti skirtumą tarp žurnalistikos ir tinklaraščių rašymo. Numatoma, kad 2020 m. Tinklaraštininkų skaičius JAV pasieks 31,7 milijono vartotojų.

Tinklaraščių apibrėžimas

Tinklaraščių kūrimas yra daugybė įgūdžių, kurių reikia norint valdyti ir valdyti tinklaraštį. Tinklalapio aprūpinimas įrankiais, leidžiančiais lengviau rašyti, skelbti, susieti ir dalytis turiniu internete.

Kodėl internetiniai dienoraščiai yra tokie populiarūs?

Svarbu paminėti, kad internetinių dienoraščių rašymas kasdien auga! Taigi, norėdami atsakyti į klausimą „kas yra internetiniai dienoraščiai“, turime atsižvelgti į jo atsiradimo veiksnius.

Ankstyvajame etape tinklaraščiai tapo pagrindine, nes naujienų tarnybos pradėjo juos naudoti kaip informavimo ir nuomonės formavimo įrankius. Tai tapo nauju informacijos šaltiniu.

Kodėl internetiniai dienoraščiai yra tokie populiarūs

Verslo įmonės pamatė gerą būdą pagerinti klientų pasitenkinimo lygį. Naudodamos internetinius dienoraščius įmonės nuolat atnaujina savo klientus. Kuo daugiau žmonių apsilankys jūsų tinklaraštyje, tuo daugiau parodys ir pasitikės jūsų prekės ženklu.

Asmeniniai ir nišiniai tinklaraštininkai matė galimybę pasiekti daugiau žmonių, besidominčių konkrečiomis temomis. Dienoraštyje lankytojai gali komentuoti ir bendrauti su jumis ar jūsų prekės ženklu, kuris padeda sukurti ištikimų pasekėjų tinklą.

Ar žinojai, kad gali uždirbti pinigų naudodamas internetinius dienoraščius? Kai jūsų tinklaraščiui bus skirta pakankamai dėmesio ir gerbėjų, galite ieškoti būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Dienoraštyje galite pasiūlyti savo paslaugas ir parduoti produktus.

Kas yra tinklaraštininkas?

Pastaruoju metu tinklaraštininkai išgarsėjo dėl įvairių priežasčių. Alternatyva karjerai ar darbui daugeliui, vis daugiau žmonių renkasi stoti į gretas. Taigi, kas yra tinklaraštininkai? Tai yra žmonės, kuriems patinka dalintis savo gyvenimo dalimis su jumis. Jie skelbia įvairias menų, namų dizaino, dailidės ir finansų temas. Tinklaraštininkai yra mobilūs ir jiems nereikia būti vienoje vietoje. Jie gyvena internete!

Tinklaraštininko apibrėžimas

Tinklaraštininkas yra tas, kuris tvarko ir kontroliuoja tinklaraštį. Jis dalijasi savo nuomone įvairiomis tikslinės auditorijos temomis.

Kodėl šiandien daug žmonių rašo dienoraščius?

Ar norėtumėte turėti savo tinklaraštį? Taip! Šiandien dauguma žmonių tinklaraštį kuria dėl įvairių priežasčių. Kiekvienas žmogus turi papasakoti savo istoriją. Taigi internetiniai tinklaraštininkai gali bendrauti su didesne žmonių grupe.

Kodėl internetiniai dienoraščiai yra tokie populiarūs? Dienoraščiai leidžia kalbėti apie bet kurias temas ir pareikšti savo nuomonę. Rasite tinklaraštininkų, rašančių apie kiekvieną dieną vykstančią veiklą. Tai gali būti nuo mažų klausimų, tokių kaip pabudimas, iki pagrindinių klausimų, tokių kaip žmogaus teisės ir klimato pokyčiai! Atminkite, kad kaip tinklaraštininkas, tvarkantis jūsų pačių tinklaraštį, turite pasikliauti mėgstamomis temomis ir stengtis tapti vienu geriausių internetinių tinklaraščių..

Ar tinklaraštininkams mokama??

Tinklaraštininkai uždirba pinigus, tačiau tai nėra greito praturtėjimo profesija.

Prieš pradėdami gauti pinigų iš savo tinklaraščio, turite sukurti savo „Google SERP“ reitingą ir savo nišos įtaką. Tam reikia daug laiko ir kokybiško turinio. Pinigų uždirbimo galimybės nebus naudojamos tol, kol šioje srityje neįgysite tam tikro patikimumo. Taigi, atsitraukite nuo verslo.

Štai kaip galite uždirbti daug pinigų kaip aukščiausio rango nišinis tinklaraštininkas:

 • Skelbimų vietos pardavimas jūsų tinklaraštyje privačiai arba per „Google AdSense“.
 • Tapti partnerių partneriu privačiai arba per skelbimų tinklus.
 • Parduodate savo skaitmeninius produktus, tokius kaip el. Knygos ir vadovėliai.
 • Narystės pardavimas norint gauti prieigą prie išskirtinio turinio ar patarimų.
 • Naudokite savo tinklaraštį kaip savo verslo turinio rinkodaros įrankį.

Jei pradedate internetinį dienoraštį kaip būdą prekiauti ir skatinti esamą verslą, greičiausiai neparduosite skelbimų vietos ar narystės. Bet galite sukurti ir pradėti siūlyti išskirtinius skaitmeninius produktus, pvz., El. Knygas, vadovus ar internetinius kursus, kaip pagrindinį fiksavimo įrankį mainais į lankytojų el. Pašto adresus. Tokiu būdu jūs paspausite juos vienu žingsniu žemyn savo pardavimo kanalo link.

Norite patys sukurti tinklaraštį?

Kurdami savo asmeninį tinklaraštį, atlikite keletą žingsnių. Pirmiausia turite nuspręsti dėl savo tinklaraščio, dar vadinamo domeno vardu, pavadinimo ir pasirinkti geriausią internetinių dienoraščių platinimo platformą. Mes rekomenduojame eiti su savaiminga platforma. Yra nedaug pasirinkimų, kai kalbama apie savarankiškai priimamas platformas, tačiau pati populiariausia yra „WordPress.org“.

Tada jums reikia pasirinkti interneto prieglobos paslaugą, o naujiems tinklaraštininkams mes labai rekomenduojame „Bluehost“ – įmonę, valdančią daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje. Gausite a Nemokamas domeno vardas kai prisiregistruojate su jais ir jei jums nepatinka jų paslaugos, jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pirmas žingsnis

Spustelėkite šią nuorodą ir pateksite į puslapį „Išskirtinis pasiūlymas“, skirtą mūsų gerbėjams. Kai tik pateksite, spustelėkite „Pradėkite dabar“..

Pirmas žingsnis

Antras žingsnis

Jei tai yra pirmoji jūsų prieglobos sąskaita kada nors, turėtumėte pradėti nuo pagrindinio plano, nes jums reikės laiko nustatyti savo poreikius ir galimybes. Pagrindiniame plane yra viskas, ko reikia pradedančiajam, norint sukurti naują tinklaraštį. Vėliau apsvarstykite kitus planus, kai jūsų tinklaraštis pradės veikti ir jūsų poreikiai taps dar didesni.
antras žingsnis

Trečias žingsnis

Jūsų domeno vardas vaidins gyvybiškai svarbų vaidmenį ateityje plėtojant tinklaraštį, todėl svarbu skirti laiko ir išsiaiškinti gerą domeno vardą. Kai tai padarysite, įveskite pavadinimą į stulpelį „naujas domenas“ ir pasirinkite savo aukščiausio lygio domeną.
trečias žingsnis

Rekomenduojamas įrankis:

Tiesiog įveskite norimą domeną šiame „naujo domeno“ laukelyje ir „BlueHost“ parodys, ar jis pasiekiamas, ar ne. Jei ne, pateiks jums panašių vardų, kuriuos galite pasirinkti, sąrašą.

Išvada

Tikimės, kad išmokote ką nors svarbaus, kai kalbate apie internetinių dienoraščių pasaulį. Jei jums pavyko sukurti tinklaraštį, kitas jūsų žingsnis yra dirbti su savo tinklaraščio turiniu, kad jūsų būsimi skaitytojai būtų patenkinti ir sudominti. Nesivaržykite peržiūrėti mūsų plataus internetinių dienoraščių išteklių sąrašo, kuris padės jums valdyti ir plėsti savo naująjį tinklaraštį.

Kas yra internetinis dienoraštis

Nesivaržykite naudotis šia infografika savo svetainėje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map