Kas yra dienoraščio įrašas? – Tobula struktūra

Sužinokite apie internetinius dienoraščius_blogspot-turinį


Jei norite pradėti naują tinklaraštį ar jau jį pradėjote, kitas žingsnis būtų išsiaiškinti, ką rašyti. Nepriklausomai nuo tinklaraščio tikslo – asmeninio ar verslo -, turinys vaidins lemiamą reikšmę tinklaraščio sėkmei.

Turite suvokti, kad internetas yra perpildytas tekstiniu turiniu. Taigi, kad jūsų tinklaraščio įrašai išsiskirtų, turite daug pastangų sukurti puikų turinį.

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip rašyti savo tinklaraščio įrašus ir padaryti juos informatyvius.

Aprašymas dienoraščio įrašą

Dienoraščio įrašas yra įrašas (straipsnis), kurį rašote tinklaraštyje. Tai gali būti turinys teksto, nuotraukų, infografikos ar vaizdo įrašų pavidalu.

Dienoraščio įrašo struktūra

Toliau pateikiama pagrindinė gero tinklaraščio įrašo struktūra:

tinklaraščio įrašo struktūra

Nesinaudokite savo šablonu savo svetainėje

Naudokite šiuos elementus, kad optimizuotumėte kiekvieną įrašą tiek skaitytojams, tiek paieškos varikliams:

Antraštė

Tinklaraščio antraštė arba pavadinimas turi patraukti potencialių skaitytojų dėmesį. Žmonės gali tai pamatyti savo socialinės žiniasklaidos naujienų kanale arba paieškos rezultatuose. Įsitikinkite, kad įtraukėte pagrindinę raktinių žodžių frazę, kurią žmonės galėtų naudoti ieškodami jūsų aptariamos temos.

Paskelbimo data

Turinio paskelbimo data yra neprivaloma, tačiau rekomenduojama. Jei dažnai atnaujinate savo tinklaraštį, paskelbimo datos gali padėti lankytojams nustatyti naujausius įrašus. Visžalio turinio puslapiuose tai nėra svarbu, bet dažnai naudojama kasdien skelbiamame turinyje.

Autorius eilute

Autorių eilutės padeda skaitytojams nustatyti, kas parašė turinį, ir tai ypač svarbu tinklaraščiuose, kuriuose yra daug rašytojų. Be to, autorius, pateikdamas eilutes, galėtų suteikti daugiau pasitikėjimo jūsų turiniu, jei jį sukuria pripažintas rašytojas.

Skelbimo kategorija

Kategorijų klasės, naudojamos jūsų turiniui suskirstyti į atskiras dalis. Kiekvienam jūsų kuriamam tinklaraščio įrašui rekomenduojama naudoti kategorijų žymas. Sugrupuoti atitinkamą turinį kartu bus naudinga jūsų lankytojams ir paieškos varikliams tikrinti jūsų tinklaraštį.

Įvadas

Pirmojoje jūsų tinklaraščio įrašo pastraipoje žmonės bus skaitomi arba priversti žmones palikti. Įsitikinkite, kad tai verčia žmones skaityti likusį jūsų turinį. Šioje pastraipoje bent kartą turėtumėte naudoti tikslinę raktinių žodžių frazę paieškos sistemoms.

Pagrindinis turinys

Tai pagrindinė jūsų tinklaraščio įrašo dalis. Galvok apie antraštę kaip pažadą ir pagrindinį turinį kaip apie to pažado įvykdymą. Pagrindinis jūsų turinys turėtų patikti visiems, kurie lankosi antraštėje pagal jūsų antraštę. Jei sukursite turinį, kuris neatitinka jūsų antraštės pažadų, žmonės pradės jūsų tinklaraštį pripažinti neįvykdytą. Jūsų tinklaraščio įrašų ilgis gali būti nuo 300 iki 3 000 ar daugiau žodžių. Geriausia pakeisti įrašų ilgį, kai įgysite įžvalgos apie tai, kas geriausiai tinka jūsų auditorijai.

Paantraštės

Daugelis žmonių nuskaitys jūsų tinklaraščio turinį, o ne skaitys jį žodžiu. Parašykite paantraštę, kuri suskaido jūsų turinį į virškinamus skyrius. Įsitikinkite, kad šios antraštės atspindi juose esantį turinį.

Tekstas paryškintas

Naudokite paryškintą tekstą keliose pagrindinio turinio vietose, kad būtų lengviau pabrėžti svarbius dalykus. Naudokite jį pasirinktinai. Priešingu atveju visas straipsnis atrodys paryškintas, todėl atimsite galimybę pabrėžti pagrindines turinio dalis.

Išvardyti / sunumeruoti sąrašai

Nors nenorite, kad visas jūsų įrašas būtų užpildytas ženklų taškais ar skaičiais, šie sąrašai padeda atskirti veiksmus ir lenteles naudingu turiniu.

Žiniasklaida

Papildykite savo turinio tekstinę dalį laikmenomis, tokiomis kaip susiję vaizdai ir vaizdo įrašai. Tai padės suskaidyti jūsų turinį ir geriau parodyti jūsų mintis.

Mažiausia, ką galite padaryti, yra į savo įrašą įtraukti matomą vaizdą. Prie nuotraukos failo pavadinimo pridėkite pagrindinę jūsų skelbimo raktinę frazę ir ALT žymą. Tai padės optimizuoti jūsų įrašą paieškoje.

Išvada

Išvada turėtų būti viena ar dvi pastraipos jūsų pranešimo pabaigoje, kad būtų galima apibendrinti jūsų parašytą turinį. Skaitytojas turėtų suprasti, kokią medžiagą jūs įtraukėte. Jei jie to nepadarė, yra tikimybė, kad jie grįš pažiūrėti, ko galbūt praleido.

Raginimas veikti

Paskutinė jūsų tinklaraščio įrašo eilutė turėtų būti tam tikros formos raginimas veikti. Tai gali būti taip paprasta, kaip paprašyti skaitytojų pasidalyti savo mintimis komentaruose arba pasidalyti įrašu socialinėje žiniasklaidoje. Jei parašėte įrašą norėdami reklamuoti tam tikrą produktą ar paslaugą, raginimas veikti turėtų paskatinti skaitytoją daugiau sužinoti apie tai.

Socialinio naudojimo mygtukai

Socialinė žiniasklaida yra naudinga priemonė savo tinklaraščio turiniui reklamuoti. Turite būtinai į savo turinį įtraukti socialinius mygtukus, kad žmonės galėtų lengvai juo dalytis socialiniuose tinkluose. Galite juos įdėti turinio viršuje, turinio apačioje arba šone kaip slankųjį valdiklį.

Komentarų skiltis

Be jūsų tinklaraščio įrašo turinio, komentarai yra pati svarbiausia jūsų tinklaraščio dalis. Šis skyrius suteikia jūsų skaitytojams galimybę bendrauti su jumis ir kitais lankytojais. Svarbu atsakyti į komentarus ir pradėti pokalbį.

Į kiekvieną įrašą neprivalote įtraukti visų šio sąrašo elementų. Įsitikinkite, kad visada turite patrauklų įvadą, kokybišką turinį ir tvirtą išvadą.

Kaip parašyti savo pirmąjį dienoraščio įrašą

Pirmasis bus sunkiausiai parašytas, ir yra tikimybė, kad jausitės kaip Alisa Stebuklų šalyje. Tačiau svarbu išstumti save iš savo komforto zonos ir ten dirbti.

Pirmame įraše galite skirti šiek tiek laiko ir prisistatyti. Pasakykite savo skaitytojams, kas jūs esate, kas jus motyvavo dienoraščiams ir ką parašysite. Įrašo pavadinimas gali būti „Sveiki atvykę į mano tinklaraštį“ arba „Mano pirmasis tinklaraščio įrašas“. Čia taip pat galite pristatyti kitą savo tinklaraščio įrašą, kur kalbėsite tam tikra tema.

Rekomenduojama literatūra: Kaip rašyti tinklaraščio turinį

Gerų tinklaraščio įrašų pavyzdžiai

Jūsų tinklaraščio įrašo pavadinimas turėtų sudominti skaitytojus ir parodyti jiems vertės pasiūlymą. Jame turėtų būti nurodyti pagrindiniai raktiniai žodžiai ir nauda, ​​kurią skaitytojai gaus iš tinklaraščio įrašo.

Keletas tinklaraščių įrašų idėjų:

Išvada

Dabar įvaldėte pagrindus ir supratote tinklaraščio įrašo struktūrą. Kitas dalykas yra eksperimentuoti su savo turiniu. Jūsų tinklaraščio įrašai turi išsiskirti iš interneto, užplūstančio turinį. Stenkitės būti kitokie ir kreipkitės į savo dalyką nauju kampu, kuris netgi gali būti prieštaringas. Sėkmės!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map