Kaip rasti savo tinklaraščio nišą (nuoseklus vadovas)

naujas8


Prieš kurdami tinklaraštį ir judėdami pirmyn, tapkite sėkmingu tinklaraštininku, pagalvokite apie tai:

Gyvenimo prasmė yra aukščiausių žinių forma, ty gėrio idėja. “ – Senovės Graikijos filosofai

Tas pats pasakytina apie tinklaraščių rašymą. Norite pasiekti aukščiausią pasirinktos temos žinių formą. Taigi, išsirinkite tą, kuris jums patinka – tą, kuris jus aistringai ir labiausiai domina. Siekite sėkmės, laimės, saugumo ir pripažinimo. Pasirinkę dominančią nišą ir turėdami savo požiūrį, galėsite išdėstyti savo tinklaraštį ir atskirti jį nuo konkurencijos.

Yra daugybė būdų, kaip nustatyti, kokia niša tinka jūsų naujajam tinklaraščiui, tačiau procesą galime padaryti dar lengvesnį. Šiame straipsnyje mes parodysime jums tikslius veiksmus, kuriuos turite atlikti norėdami pasirinkti tinkamą nišą kurdami naują tinklaraštį.

„Brainstorm“ jūsų tema

Negalvodami apie nieką kitą, pradėkite savo nišos sprendimo procesą, užsirašydami visus jus dominančius dalykus. Tai gali būti asmeniniai arba profesiniai interesai.

 • Pradėkite nuo to, kas jums patinka daryti, ar mielai darytumėte, jei turėtumėte galimybę. Pavyzdžiui, esate fotografas mėgėjas. Fotografijos tinklaraščių rašymas galėtų būti puiki niša. Galite pasidalinti savo nuotraukomis, išsamiomis žiniomis ar patirtimi, susijusia su fotoaparato technologijomis.
 • Kitas, pagalvokite apie dalykus, kuriuos jums būtų malonu išmokti. Pvz., Jus domina maisto gaminimo užsiėmimai. Net jei neturite laiko ar biudžeto lėšų ruošti maisto ruošimo užsiėmimus, galite sukurti maisto tinklaraštį, kuriame analizuojate internete rastus receptus. Ir aptarkite, kaip pasirinkti tobulus ingredientus, ir pasverti ekologiškų, palyginti su GMO, pranašumus.
 • Galiausiai pagalvok apie dalykus, į kuriuos jau giliniesi. Pvz., Tarkime, kad esate suaugęs žmogus, kuris grįžta baigti mokslų kolegijoje. Jūs ketinate atlikti daug tyrimų apie universiteto miestelius, palyginti su internetinėmis studijų programomis, kokį universitetą pasirinkti, kaip grįžti į studijų spartą ir pan. Tai yra puikios nišos tinklaraščio apie aukštąjį mokslą temos.

Šio pratimo metu geriau jausitės su jumis rezonuojančiomis temomis. Tie, kurie jums labiausiai aistringi, yra geriausi kandidatai į savo nišą. Taip pat perskaitykite šį įrašą, kad suprastumėte, kokių tipų tinklaraščiai egzistuoja internete.

Nesvarbu, ar jaudinatės dėl vienos ar kelių iš nišinių idėjų, išvardykite juos. Toliau mes jums parodysime 3 žingsnių formulę, kad patvirtintumėte savo nišą sėkmei.

Tinklaraščio sėkmės patvirtinimas

Nesvarbu, ar norite rašyti tinklaraštį dėl prestižo, pajamų, linksmybių ar ryšių, norėsite ištirti pasirinktą nišą ir įsitikinti, kad tema yra perspektyvi. Šis pratimas „dienoraščio sėkmės patvirtinimas“ padės išsiaiškinti, ar jūsų tinklaraštis turi realų potencialą. Tai taip pat padės suprasti, kodėl 90% tinklaraščių žlunga.

1. Galimas nišos dydis

Net jei manote, kad tai puiki tinklaraščio idėja, jums greičiausiai pavyks pasisekti, jei nerasite nišos rinkos, kuri pritrauktų pakankamai žmonių. Jūs nenorite, kad jūsų niša būtų per maža ar per didelė.

Pavyzdžiui, „golfo“ niša yra per didelė ir plati, joje yra milijonai raktinių žodžių idėjų. Bet jei jūs ieškotumėte labai siauros nišos, tokios kaip „golfo treniruokliai“, paieškų būtų per mažai. Viena niša nuo „golfo“ būtų „golfo patarimai“ ar dar giliau „golfo patarimai pradedantiesiems“.

Patikrinkite savo nišos dydį

Patikrinkite penkis populiariausius savo nišos temos raktinius žodžius. Ieškokite mažiausiai 10 tūkstančių paieškų per mėnesį kartu su penkiais raktiniais žodžiais. Tu gali naudoti „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė (Laisvas), SERPs įrankis (nemokama) arba „WordTracker“ („freemium“), kad patikrintumėte paieškų apimtį ir gautumėte raktinių žodžių idėjų. Norite būti tikri, kad yra pakankamai gausios auditorijos, ieškančios jūsų teikiamos informacijos. Bet tai neturėtų būti per didelis, kad pasiklystumėte minioje.

Naudodami „Google“ raktinių žodžių planavimo įrankį galite gauti populiariausių raktinių žodžių idėjų. Tačiau jis nepateiks tikslių paieškos apimties skaičių ir tik įprastų paieškų intervalą. Ši informacija suteiks apytikslę mintį apie raktinius žodžius ir paieškos apimtis. Taigi mes siūlome naudoti „Google“ įrankį, kad gautumėte raktinių žodžių idėjas, ir kitus įrankius, kad gautumėte vidutinį konkrečių raktinių žodžių paieškos apimtį.

Jei norite gauti tikslią paieškos apimtį, naudokite SERP įrankį. Įveskite pagrindinį raktinį žodį (pavyzdžiui, naudokite „golfo patarimus“) ir pasisemkite idėjų žiūrėdami siūlomų raktinių žodžių sąrašą. Pasirinkite penkis geriausius raktinius žodžius, kurie atitinka jūsų pasirinktą nišą. Patikrinkite kiekvieno raktinio žodžio paieškos apimtį ir pridėkite juos kartu.

SERPs įrankis

Pvz., Pritaikę šį paieškos procesą penkiems mūsų golfo patarimų raktiniams žodžiams, gavome šiuos paieškos rezultatus:

 • „Golfo patarimai“ – 6 600
 • „Golfo sūpynių antgaliai“ – 6 600
 • „Golfo patarimai“ – 1 000
 • „Golfo patarimai pradedantiesiems“ – 880
 • „Golfo patarimų važiavimas“ – 880

Naudodamiesi šiais penkiais raktiniais žodžiais, vidutiniškai per mėnesį ieškome daugiau nei 20 000. Ši rinkos niša („golfo patarimai“) yra pakankamai apimties ir būtų geras pasirinkimas tinklaraščiui.

Rekomenduojamas įrankis: Rango sekimas

2. Galima konkurencija

Tai geras ženklas, jei turite konkurenciją. Tai reiškia, kad kiti kalba apie jūsų nišą ir siekia jos. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad jūsų nišos tinklaraštininkai ne visada yra jūsų konkurentai. Ir jūs turėsite su jais susipažinti anksčiau ar vėliau per savo tinklaraščių kelionę.

Toliau pateikiamas konkurso peržiūros procesas, kurį galite naudoti:

 • Darykite a „Google“ ieškokite „[nišos] tinklaraščio“ arba „geriausio [nišos] tinklaraščio“. Ar galite rasti tinklaraščių, nukreipiančių į jūsų nišą? Ar yra bent penki populiarūs tinklaraščiai, orientuoti į jūsų temą? Nepraraskite susidomėjimo, jei savo nišoje matote daugybę tinklaraščių. Jei jie gali tai padaryti, taip ir tu gali!
 • Eiti į Facebook ir suraskite savo nišą. Ar yra aktyvių „Facebook“ puslapių? Ne visos temos gali būti naudojamos „Facebook“, tačiau dauguma jų tai daro. Ieškokite „Facebook“ puslapių ir sužinokite, kiek jų turi sekėjų. Puikios nišos parodys mažiausiai 1000 gerbėjų.
 • Eiti į „Twitter“ ir suraskite savo nišą. Ar yra aktyvių „Twitter“ paskyrų? „Twitter“ turėtumėte rasti daugybę nuorodų į savo nišą. Patikrinkite „Twitter“ paskyras žmonių, įtrauktų į jūsų nišą. Pažiūrėkite, kiek stebėtojų turi (turėtų būti ne mažiau kaip 1 000).
 • Ar yra žurnalų neprisijungus? Tai yra auksinis nišos standartas. Jei kam nors kyla problemų kuriant popierinį žurnalą, kurio centre būtų jūsų niša, galite būti tikri, kad internetiniai gerbėjai ieško tos informacijos. Galite patikrinti „Amazon“ žurnalai arba tiesiog „Google“ paieškoje ieškokite „[jūsų niša] žurnalas ar žurnalas“. Kalbant apie mūsų „golfo patarimų“ pavyzdį, tai buvo visiškai nesąžiningas, mes matome visus su golfu susijusius žurnalus vietinėse maisto parduotuvėse.

Jei vienas ar du iš šių punktų yra teigiami, tai yra geras ženklas, kad jūsų niša turi potencialo.

3. Galimas pajamų gavimas

Ar norite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio? Daugelis žmonių pradeda internetinius dienoraščius kaip pomėgį, net nepaisydami pajamų iš savo tinklaraščio. Tačiau kiti nori užsidirbti papildomų pinigų ar net pasvajoti užsidirbti pranašumų tinklaraščiams. Nesvarbu, kuri kategorija yra jūsų. Nebūtų skaudu žinoti, ar jūsų tinklaraštis gali duoti norimas pajamas. Jei ankstesniuose skyriuose radote kitų tinklaraščių, aktyvių socialinių profilių ir žurnalų neprisijungus, tai rodo, kad niša yra gyva ir iš jos galima užsidirbti.

Norėdami įsitikinti, kad iš savo nišos galima užsidirbti pinigų, ištirkite šiuos dalykus:

 • Ar kas nors parduoda informaciją ar produktus, susijusius su jūsų niša? Lengviausias būdas tai nustatyti yra pamatyti, ką skatina jūsų konkurentai.
 • Ar jūsų nišoje yra žinomų reklamuotojų? Tai gali būti didieji prekių ženklai ar elektroninės komercijos svetainės.
 • Ar jūsų nišoje yra partnerių pasiūlymų? Štai kaip rasti filialų pasiūlymus: Patikrinkite filialų tinklus („Clickbank.com“, CJ.com ir „ShareSale.com“ ir „Amazon“ filialas).
 • Atlikite „Google“ paiešką pagal „[jūsų raktinis žodis] partneris“ arba „[jūsų raktinis žodis] partnerių programa“.

Šie punktai gali padėti jums nustatyti, ar galite sukurti tinklaraštį savo pasirinktoje nišoje, kuri padėtų jums gauti pajamų.

Galutinio sprendimo priėmimas

Dabar, kai jau atlikote visų išvardytų temų patvirtinimo procesą. Turėtumėte aiškiai suvokti kiekvieno dalyko dydį, konkurenciją ir pinigų gavimo galimybes. Ir laikas susiaurinti savo nišas.

Jei baigėte šį pratimą turėdami omenyje vieną nišą, tada esate pasiruošęs eiti ir galite pradėti kurti savo naują tinklaraštį.

Jei jus jaudina kelios nišos, galite jausti, kad norite sukurti tinklaraštį apie juos visus tuo pačiu metu. Geriausias būdas vis dėlto būtų sutelkti dėmesį į vieną kartu. Tokiu būdu galite sukurti tvirtą tinklaraščio strategiją ir ją patobulinti, tyrinėdami naujas temas vėliau.

Išvada

Negalima pereiti prie konkrečių nišų tinklaraščių be plano. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta niša yra kažkas, ko norėsite laikytis ateityje. Turėdamas asmeninį susidomėjimą, kitų susidomėjimą ir sugebėdamas uždirbti pajamų, tavo nišinis tinklaraštis gali tapti sėkminga įmone!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map