Išsamus el. Pašto rinkodaros vadovas: Viskas, ką turėtumėte žinoti!

Sužinokite apie internetinius dienoraščius-2_ Išsamus el. Pašto rinkodaros vadovas-16


Skaitmeninė rinkodara yra sudėtingas požiūris, į kurį verslas turi atsižvelgti, kad sėkmingai veiktų internete. Tobulėjant skirtingoms technologijoms, klientai atkreipė dėmesį į kitus įrenginius ir kitas komunikacijos formas. Tai privertė įmones pasikliauti socialinės žiniasklaidos rinkodara, turinio kūrimu, PPC kampanijomis ir el. Pašto rinkodara.

Šiandien mes kalbėsime apie el. Pašto rinkodarą, jos populiarumą ir kodėl ji vis dar yra galingas verslo reklamos kanalas. Jūs sužinosite, kaip sukurti el. Pašto rinkodaros kampanijas, kokių tipų yra ir kokie yra esminiai patarimai, kurių turėtumėte laikytis visame procese. Todėl pradėkime nuo el. Pašto rinkodaros paaiškinimo.

Kas yra el. Pašto rinkodara?

El. Pašto rinkodara apima susisiekimą su klientais ar abonentais, nusprendusiais pasidalinti savo el. Pašto adresu su jumis.

Gavę jų el. Pašto adresą gavę jų leidimą, turite teisę siųsti jiems įvairių tipų el. Laiškus ir reklamuoti savo verslą. Visas procesas yra nuolat kartojamas, siekiant užmegzti kuo daugiau el. Pašto abonentų.

El. Pašto rinkodaros ciklas

Tai yra vienas iš efektyviausių rinkodaros būdų, nes asmuo, nusprendęs pasidalinti savo informacija su jumis, rodo, kad juos domina jūsų tinklaraštis ar verslas ir tai, ką jis siūlo. Turint tai omenyje, akivaizdu, kad asmuo taip pat nori pirkti jūsų produktus ar paslaugas, paaiškindamas, kodėl el. Pašto rinkodaros rodikliai yra aukšti.

El. Pašto rinkodara yra įtikinama reklamos strategija. Daugelis verslo įmonių tuo naudojasi, todėl ir jūs turėtumėte, nesvarbu, kokia yra jūsų niša.

Kodėl jums reikia el. Pašto rinkodaros??

Jei jums įdomu, kodėl el. pašto rinkodara yra būtini jūsų internetiniam dienoraščiui ar verslui, turite keletą dalykų, kuriuos turėtumėte nedelsdami suprasti:

 • Tai ilgalaikis laikotarpis augimo strategija, kurti verslą, kuris suvokiamas kaip rimtas ir įtakingas prekės ženklas, nėra lengva užduotis.
 • Jei norite pasiekti šį tikslą be didelių finansinių investicijų, tam prireiks laiko ir reikės be galo daug kantrybės ir atsidavimo.
 • Jei ieškote būdo, kaip sukurti lojalių klientų grupę neišleidžiant daug pinigų, pirmas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra didelio elektroninio pašto sąrašo sudarymas. Tai leis jums plėsti savo verslą lėtai, sudarydami el. Pašto sąrašą, kuriame pilna žmonių, norinčių jus palaikyti.
 • Tai taip pat puikus būdas padidinti sugrįžtančių lankytojų skaičių. Bendruomenės kūrimas palaikančių ir grįžtančių klientų skaičius yra labai svarbus, o didelis el. pašto adresų sąrašas ir puiki rinkodaros strategija gali tai paversti realybe.

El. Pašto rinkodara yra vienas iš labiausiai konvertuojančių rinkodaros kanalų.

To priežastis yra ta, kad asmuo, užsiprenumeravęs jūsų adresų sąrašą, domisi jūsų turiniu, paslauga ar produktu. Be to, bendravimas el. Paštu yra laikomas privačiu, tai reiškia, kad asmuo pasitiki jūsų verslu tam tikru lygiu.

Vidutiniškai kiekvienas asmuo turi 1,7 el. Pašto adresų. Tai visame pasaulyje sudaro milijardus el. Pašto adresų. Iki 2018 m. Pabaigos bus daugiau nei 3,8 milijardo el. pašto vartotojų. Be to, dabar žmonės lengviau pasiekiami per savo el. Pašto paskyras, nes dauguma jų yra prisijungę prie savo mobiliųjų prietaisų.

Kai atsižvelgsite į visus šiuos dalykus, akivaizdu, koks galingas gali būti teisingas el. Pašto rinkodaros metodas. Panagrinėkime išsamią informaciją apie tai, kaip galėtumėte padidinti abonentų skaičių savo el. Pašto sąraše.

Rekomenduojama literatūra: Pagrindinis el. Pašto rinkodaros plano kūrimo vadovas.

Mūsų rekomenduojama el. Pašto rinkodaros paslauga

Nuolatinis kontaktas

Nuolatinis kontaktas

Pastovaus kontakto redaktorius leidžia lengvai tinkinti pasirinktą el. Pašto šabloną, kad jis atrodytų kaip jūsų klientų žinomas verslas.

Sužinokite daugiau

Kokie yra tavo tikslai?

Pirmas dalykas, apie kurį turėtumėte pagalvoti, yra el. Pašto rinkodaros kampanijos tikslas. Tai glaudžiai susijusi su turimomis galimybėmis, apie kurias mes kalbėsime kitame skyriuje.

Vykdydami el. Pašto rinkodaros kampaniją, galite sugrąžinti žmones į savo svetainę bendrinti turinį ar parduoti daugiau produktų ir paslaugų arba paskelbti kvietimą, kurį jūsų įmonė daro.

Atsižvelgdami į jūsų verslo poreikius, ketinate pradėti dirbti su tam tikra el. Pašto rinkodaros kampanija. Pabandykime išsamiau susipažinti su kiekviena iš šių el. Pašto strategijų rūšių.

Nuspręskite, kokia yra jūsų kampanijos strategija

Priklausomai nuo jūsų tikslų, galite sukurti el. Pašto tipus:

Informacinis biuletenis

Tai yra tam tikras el. Paštas, susijęs su naujienomis jūsų svetainėje. Šį požiūrį dažniausiai pasirenka svetainės, kurios pirmiausia priklauso nuo pelno iš pajamų iš skelbimų. Jei priklausote šiai grupei, informacinis biuletenis yra gera strategija, leidžianti stabiliai padidinti srautą jūsų tinklaraštyje ar svetainėje.

Informacinis biuletenis

Pasiūlymas

Įmonės, kurios pasirenka siūlymus el. Paštu, dažniausiai priklauso el. Prekybos pramonei. Pašto adresų sąrašo pranašumas yra konkretūs pasiūlymai, kuriuos jie gali gauti iš jūsų įmonės. Toks požiūris suteikia naudos abiem šalims. Verslas gali padidinti parduodamų daiktų skaičių, tuo tarpu klientas yra ypatingoje padėtyje dėl to, kad užsiprenumeravo jūsų verslą.

Pasiūlymas

Didėjantis sąmoningumas

Paprastai tai yra kvietimas, išsiųstas į visą adresų sąrašą. Jei jūsų įmonė rengia kokį nors renginį, pavyzdžiui, fizinį produkto pristatymą ar internetinį seminarą, tai yra atskaitos taškas, kuris žymiai padidins supratimą. Tai yra informacinio biuletenio ir el. Pašto adresų rinkinys, nes žmonių prašoma dalyvauti renginyje, kurį jie gali tik žiūrėti arba pirkti..

Didėjantis sąmoningumas

Skelbimas

Šis požiūris yra tobulas kaip klientų išlaikymo strategija. Jei parduodate paslaugą savo abonentams, tai yra geriausias būdas pranešti jiems apie naujas gauto produkto savybes. Nors parodos dalyviai dažniausiai naudoja tokio tipo el. Laiškus, jis gali rasti vietą įmonėse, kurios klientams siūlo programinės įrangos įrankius.

Skelbimas

Pvz., Galite patobulinti naujos programinės įrangos įrankio paleidimą savo rinkinyje, apie tai pranešdami tik el. Pašto sąraše.

Suaktyvinkite el. Laiškus

Tai puikus požiūris tiems, kurie nusprendžia palikti jūsų pirkinių krepšelį. Sukurkite sistemą, kuri jiems primins, kad jie atsisakė prekių krepšelio ir nebaigė pirkimo. Geriausia, kad šis procesas gali būti visiškai automatizuotas, tačiau pagerina klientų perskaičiavimo koeficientus.

Suaktyvinkite el. Laiškus

Atsižvelgiant į tikslus, kuriuos išsikėlėte savo verslui, galite cikliuoti kelių rūšių el. Laiškus, siunčiamus jūsų abonentams, ir tai padidins jūsų el. Pašto rinkodaros efektyvumą. Tačiau prieš įsigydami daugiau informacijos apie optimizavimą, pažiūrėkime apie abonentų sąrašo augimą ir kaip jis turėtų būti sukurtas..

Kaip surinkti daugiau prenumeratorių?

Toliau pateikiami keli būdai, kurie padės efektyviau išplėsti savo el.

Pateikite vertę mainais už el. Laiškus

Kodėl asmuo turėtų palikti savo kontaktinę informaciją jūsų svetainėje? Tai yra pirmas dalykas, kurio turėtumėte užduoti sau ir savo rinkodaros komandai. Dirbkite kurdami sistemą, kuri motyvuotų žmones palikti savo kontaktinius duomenis.

Pvz., Galite atiduoti savo skaitytojams nemokamą el. Knygą mainais į jų kontaktinį el. Laišką. Be to, galite sukurti specialius, tik abonentams skirtus, pasiūlymus. Tai puiki paskata, priversianti didesnį procentą lankytojų užsiprenumeruoti jūsų el. Pašto sąrašą.

Gaukite nemokamą el. Knygą

Priminkite vartotojams užsiprenumeruoti

Prenumeratos mygtuko turėjimas viename puslapyje nėra geriausias būdas auginti adresų sąrašą. Kai kuriuose puslapiuose mygtuką galite padaryti labiau matomą, tačiau iš esmės vartotojui turėtų būti suteikta galimybė prenumeruoti bet kurį jūsų svetainės puslapį..

Pvz., Kad tai įvyktų, geriausia periodiškai paleisti reklamjuostę viršutinėje svetainės puslapių dalyje, antraštėje.

Prenumeratos priminimas

Be to, naudokite kitus rinkodaros kanalus, kad žmonėms praneštumėte apie savo el. Pašto sąrašą. Socialinės žiniasklaidos tinklas yra puiki vieta, kur galite papasakoti apie tai savo pasekėjams.

Padaryti pastebimą prenumeratos mygtuką

Abonentai visada turėtų galėti greitai pastebėti prenumeratos galimybę. Tai padidins jūsų abonentų sąrašo augimo tempus, nes mygtuką galės pamatyti didesnis lankytojų skaičius.

Pvz., Jei visoje svetainėje dominuoja viena spalva, naudokite kitą spalvą, kad patrauktumėte lankytojų dėmesį. Jie iškart žinos, kur reikia spustelėti, kad užsiprenumeruotų, ir, priėmę verdiktą, remdamiesi jūsų turinio kokybe, lengvai tai galės padaryti..

Pastebimas prenumeratos mygtukas

Pasirinkimą padarykite kuo paprastesnį

Norėdami prenumeruoti savo el. Pašto sąrašą, reikia atlikti kuo daugiau žingsnių. Pamirškite naudoti formas, kuriose reikia per daug detalių. Visada sukurkite paprastą pasirenkamą formą. Žmonės nekenčia eikvoti laiko, todėl jums užtenka užpildyti pasirenkamąjį el. Pašto adresą ir vardą, kad galėtumėte greitai užpildyti blankus.

Paprastas prisijungimas

Žinokite, į ką nukreipiate

Visame planavimo procese svarbu apgalvoti, kas prisijungia prie el. Pašto adresų sąrašo. Sukurkite sistemą, kuri leistų nustatyti abonento amžių ir lytį. Tai palengvins el. Laiškų suasmeninimą daug lengviau, tuo pačiu padidindama jų efektyvumą.

Sveiki ir išeik iš iššokančiųjų langų

Šie dviejų laikotarpių rėmeliai puikiai tinka paprašyti kontaktinės informacijos. Kai vartotojas lankosi svetainėje, tai yra pasveikinimo pranešimas, tačiau, kai jie baigti, prieš uždarant naršyklės skirtuką nėra iššokančiojo lango. Šie maži žingsniai padės lengviau susikurti adresatų sąrašą.

Iššokančių langų

Atlikdami šiuos veiksmus užtikrinsite, kad kuo daugiau žmonių užsiprenumeruotų jūsų el. Pašto sąrašą. Jei ieškote įdomesnių patarimų, kaip pritraukti daugiau abonentų, galite pasižiūrėti į kitą mūsų vadovą, kuriame aptariama būtent ši tema.

Rekomenduojama literatūra: 16 praktinių patarimų, kurie garantuoja daugiau tinklaraščių prenumeratorių

Kaip sukurti el. Pašto rinkodaros kampaniją

Kaip sukurti el. Pašto rinkodaros kampaniją

Nesinaudokite savo šablonu savo svetainėje

Kitas žingsnis yra suprasti, kaip el. Paštas turėtų būti efektyvus. Didesnį paspaudimų skaičių ir konversijų rodiklius sudėtinga pasiekti, tačiau turint keletą optimizavimo patarimų, tai įmanoma padaryti.

 • Pavadinimas. Pavadinimo sukūrimas yra svarbiausias dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį. Laikui bėgant turėtumėte būti kiek įmanoma kūrybingesni ir išbandyti įvairių tipų el. Pašto adresus. Tai pirmas dalykas, kurį mato vartotojas. Jis turėtų būti sukurtas taip, kad sudomintų skaitytoją ir priverstų jį atidaryti el. Laišką. Kuo labiau sudominsite savo el. Pašto temą, tuo didesnės bus atvirosios įmokos.
  Puikios vietos užleidimas užima daug laiko, todėl eksperimentuokite su skirtingais pavadinimų šablonais ir pažiūrėkite, kas veikia geriausiai.
 • El. Pašto adresas. El. Laiškai skiriasi nuo įprasto svetainės turinio, todėl jie turėtų turėti aiškų ir trumpą pranešimą. Tam reikia skirti kuo mažiau skaitymo laiko, kad skaitytojas galėtų nuspręsti, ar spustelėti nuorodą, ar ne.
 • Kalba. Naudokite paprastą kalbą, nes tai vartotojui bus daug lengviau. Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra supainioti su sudėtinga sakinių struktūra ir žodžiais.
 • Įtraukite vaizdus. Vaizdai pritraukia daugiau dėmesio. Visada galite sukurti atvaizdus, ​​kuriuose demonstruojamas jūsų klientams siunčiamas pasiūlymas. Nepamirškite padaryti mažesnių vaizdų, nes daugybė žmonių gaus jūsų el. Laišką išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
 • Mygtukas Atsisakyti prenumeratos. Tai yra pasirinkimo laisvė, kurią suteikiate savo abonentams, tačiau ji taip pat yra naudinga funkcija, nes apsaugo jus nuo įtraukimo į šlamšto aplanką..
 • Įtraukite raginimą veikti. El. Laiško gavėjas jau turėtų suprasti, ką apie jūsų el. Laišką nurodo jūsų el. Pašto tema ir trumpas aprašymas. Jis yra pasirengęs imtis veiksmų tik per kelias sekundes, todėl aiškiai parašykite raginimą veikti savo el. Laiške ir lengvai spustelėkite nuorodą.
 • El. Pašto autentifikavimas. Tai dar viena saugos priemonė, padėsianti atsiriboti nuo šlamšto filtro. Be to, tai padidins klientų pasitikėjimą jūsų prekės ženklu, nes jūsų el. Pašto kopijuoti tampa praktiškai neįmanoma.
 • Asmeninis požiūris. Venkite siųsti el. Laiškus kaip įmonė. Asmuo turėtų žinoti, iš ko gaunamas el. Laiškas, tačiau viso proceso metu naudokite darbuotojo pašto adresą. El. Laiško gavėjas jausis, kad su juo susisiekia asmuo, o ne įmonė. Tai teigiamai paveiks jūsų el. Pašto paspaudimų rodiklį.
 • Turinio tinkamumas. Visada siųskite turinį, kuris iš tikrųjų supainioja abonentą. Žengdami bet kurį kitą žingsnį ir bandydami apgauti žmones, greitai atsistatydinsite ir sumažės jūsų abonentų skaičius.
 • Optimizuokite nukreipimo puslapį. Visada įsitikinkite, kad pirmiausia optimizuojate nukreipimo puslapius, kuriuose lankomasi iš adresų sąrašo. Jei neturite tikro puslapio, konversijos rodikliai bus neigiami. Net jei sukursite puikų el. Pašto paspaudimų rodiklį, neturėdami tinkamo nukreipimo puslapio, nesieksite gerų rezultatų.
  Tiesiog palengvinkite naršymą puslapyje. Padarykite matomą strategijos raginimo veikti mygtuką ir pateikite papildomos informacijos, palaikančios el. Laiške pateiktą informaciją. Nedėkite per daug nukreipimo puslapio elementų, nes jie atitraukia lankytoją.

Vykdydami šią informaciją, galėsite sukurti veiksmingą el. Pašto rinkodaros strategiją. Kuo daugiau bandymų atliksite, tuo geresni bus rezultatai.

Išmatuokite kampanijos rezultatus, optimizuokite ir patobulinkite

Geras dalykas el. Pašto rinkodaroje yra tai, kad jis yra visiškai išmatuojamas. Tai svarbu, nes galite atlikti A / B bandymus, kad nustatytumėte, kuris metodas yra geresnis.

Pvz., Galite nustatyti kelis el. Pašto šablonus, kad pamatytumėte, kuris iš jų efektyviausiai veiks. Tas pats pasakytina apie nukreipimo puslapius, kuriuos taip pat galima optimizuoti, kad jie būtų geresni.

Papildomai, pašto automatikos įrankiai padės geriau suprasti, kokie yra jūsų el. pašto adresai ir paspaudimų rodikliai. Tai leis jums eksperimentuoti su skirtingais vaizdais, raginimais veikti ir el. Pašto pavadinimais.

Laikytis šio požiūrio būtina, nes tai leis laikui bėgant pagerinti el. Pašto rinkodaros efektyvumą. Pažvelkime į keletą įrankių, kurie padės jums sekti duomenis ir automatizuoti tam tikrus procesus.

Rekomenduojama literatūra: Marketingo automatizavimo iššūkiai

Naudojant tinkamus įrankius

Prieš įsigilindami į el. Pašto rinkodaros įrankius, kurie padės lengvai valdyti el. Pašto rinkodaros kampanijas, norime paminėti įrankį, kuris gali padėti jums didinti el. Pašto adresų sąrašą..

„OptinMonster“ yra puikus įrankis, kurį galima lengvai integruoti į bet kurią svetainę. Be to, jis gerai veikia su kita el. Pašto rinkodaros valdymo programine įranga, todėl yra puikus pasirinkimas. Be to, joje yra daugybė naudingų funkcijų, kurios padės lengviau sudaryti adresų sąrašą.

Pereikime prie kelių el. Pašto rinkodaros valdymo įrankių.

 • Pastovus kontaktas yra puiki programinės įrangos dalis, kuri greitai padės sukurti nuostabiai atrodančius el. Laiškus. Jis pateikiamas su daugybe šablonų. Be to, tai leidžia el. Laišką tiesiogiai paversti socialinės žiniasklaidos įrašu.
  Kaip ir daugumoje el. Pašto tvarkymo įrankių, šiame taip pat yra duomenų apie kiekvieno jūsų el. Pašto sąraše esančio asmens elgesį, pateikiant įžvalgą apie atvirų el. Laiškų procentą ir nuorodų paspaudimų rodiklį..
 • „Aweber“ yra dar viena mėgstama priemonė, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms. Tai taip pat suteikia daugybę funkcijų, todėl tai yra puikus el. Pašto valdymo programinės įrangos įrankis. Automatizavimą, stebėjimą ir šablonų kūrimą lengva naudoti naudojant šį įrankį, užimant jam vietą šiame trumpame sąraše. Jį taip pat galima lengvai integruoti į visų tipų svetaines.

Pasirinkti gerą el. Pašto rinkodaros valdymo programinę įrangą taip pat svarbu, nes tai daro įtaką tam, ar jūsų el. Paštas pateks į kliento aplanką Gautieji ar Šlamštas. Pasirinkę vieną iš trijų padėsite nuo pat pradžių išvengti šios problemos.

Nuo to momento, kai nuspręsite susikurti savo el. pašto sąrašą, labai svarbu naudoti el. pašto rinkodaros valdymo įrankį, nes norite turėti galimybę bendrauti su savo adresų sąrašu, o jis nuolat auga.

Išvada

Tikimės, kad šis el. Pašto rinkodaros vadovas jums buvo naudingas. Kaip matote, atlikdami keletą intelektualių judesių, galite sukurti ciklą, kuriame jūsų adresų sąrašas nuolat augs. Kadangi rinka nuolat keičiasi, nepamirškite naudoti vieno iš aukščiau paminėtų įrankių, nes jie jums leis daug lengviau išbandyti, eksperimentuoti ir optimizuoti el. Pašto strategiją siekiant geriausio našumo..

Sėkmės ir būkite kantrūs – rezultatai po kurio laiko pasirodys, o jūs juos mylėsite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map