Geriausi tinklaraščių vardų generatoriai – raskite geriausią domeną

Sužinokite apie internetinius dienoraščius_blog-name-generators-instg


Kurdami tinklaraštį, vienas iš dalykų, kuriuos turite apsispręsti, yra jūsų tinklaraščio (domeno) pavadinimas. Kai pasirinksite savo tinklaraščio pavadinimą, jis bus ten amžinai, ir šis vardas bus tai, kas jus reprezentuoja internete. Labai svarbu, kad jūsų vardas būtų įsimenamas ir lengvai įsimenamas.

Geras domeno vardas padidins žmonių galimybę jį įsiminti. Paspaudimų rodiklis gali būti didesnis, jei žmonės atpažįsta jūsų tinklaraštį savo paieškos rezultatuose. Palanku turėti atitinkamą URL ir tinklaraščio pavadinimą, nes potencialiems skaitytojams bus lengviau rasti jūsų tinklaraštį.

Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad šiandien yra tiek daug tinklaraščių, gali būti, kad norimas URL jau yra paimtas. Tokiose situacijose turėsite atlikti kai kuriuos veiksmus, kad gautumėte domeną, kuris gerai susietas su jūsų tinklaraščio tema.

Rekomenduojamas įrankis:

Tačiau sugalvoti originalų domeno vardą nėra lengva. Štai kodėl nusprendėme pasidalyti šiais internetinių dienoraščių pavadinimų generatoriais, kurie gali jums padėti tai pasiekti.

Krūtinės vardas

„bustaname“ pagrindinis puslapis

„Bust a name“ yra svetainė, siūlanti įvairius filtravimo įrankius, kurie padės rasti tinkamą domeno vardą jūsų tinklaraščių rašymo poreikiams patenkinti. Pirmiausia turite filtruoti ieškomus raktinius žodžius. Kai tai padarysite, patikrinkite parinktis „baigiasi“ ir „paleidžiama“ ir pažiūrėkite, kaip su jomis susiduria raktinis žodis.

Galite susiaurinti paiešką nustatydami norimų ženklų skaičių. „Bust a Name“ leidžia ieškoti domenų pagal jų plėtinius, įskaitant .org, .net arba .com. Ieškodami tobulo domeno vardo, puslapio apačioje galėsite pamatyti panašius pasiūlymus.

Ar esate nesąžiningas ir neturite idėjos, nuo ko pradėti? Nesijaudink. „Bust a Name“ suteikia atsitiktinio domeno parinktį, kurią galite panaudoti mintims sudominti ir pasisemti idėjų arba pasirinkti atsitiktinius domenus, atitinkančius jūsų poreikius.

Panabee

panabee pagrindinis puslapis

Skirtingai nuo kitų domenų generatorių, „Panabee“ ne tik siūlo įvairias pasirinktos domeno frazės fonetines parinktis. Taip pat ieškoma panašių frazių ar vardų, kuriuos naudoja kai kurie kiti žmonės, per du didžiuosius socialinius tinklus „Twitter“ ir „Facebook“ ir visą internetą..

„Panabee“ taip pat turi vertimo funkciją ir ji leidžia jums ieškoti susijusių frazių Vikipedijoje. Jei domeno vardas yra, turite galimybę jį nusipirkti per jų partnerių registravimo įmonę „GoDaddy“.

Pikdomenai

„pickydomains“ pagrindinis puslapis

Jei norite, kad visa jūsų tinklaraštininkų bendruomenė dirbtų jūsų vardu, tada „Pickydomains“ yra jums tinkamas dalykas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti, paaiškinti visą užduoties informaciją: savo nišą, auditoriją, rinką, tikslus ir jūsų pasirinktą vardo tipą..

Kai tai padarysite, „Pickydomains“ žmonės pasidalys visa ta informacija su didele vartotojų bendruomene. Ten yra labai daug rinkodaros specialistų, kurie pradės rengti mintis apie įvairias domenų idėjas, kurios jums gali pasirodyti vertingos.

Gausite patyrusių žmonių pasiūlymų, o jums tereikia pasirinkti tai, kas jums labiausiai patinka. Tačiau jei norite gauti rekomenduojamą domeno vardą, turėsite sumokėti 50 USD mokestį. Pusė jo atiteks jį sukūrusiam asmeniui, o kita pusė – „PickyDomains“.

Domeno skylė

domenų skilties pagrindinis puslapis

Domenų skylė yra visas universalus domenų vardų generatorius, galintis tarnauti įvairiais tikslais. Be to, jame yra aštuoni skirtingi būdai, kuriuos galite naudoti norėdami rasti tobulą tinklaraščio pavadinimą, kuris jums patiks. Čia yra aštuoni įrankiai, kuriuos galite naudoti naudodami domeno skylę:

  • Domeno paieška, kurios galiojimo laikas pasibaigęs: eina per plačią domenų, kurių galiojimo laikas pasibaigė, duomenų bazę, ir jūs galite pamatyti, ar galite jais naudotis, jei norite gauti geresnių rezultatų.
  • Vardo suktukas: įveskite raktinį žodį ir derinkite jį su kitais žodžiais, kad rastumėte įdomių domeno vardo pasiūlymų.
  • Greitas pasiekiamumo patikrinimas: palyginti su kai kuriais kitais įrankiais, nėra tiek daug parinkčių, kaip rasti neregistruotus domenus.
  • Visiškas patikrinimas: raskite galimų domenų TLD.
  • Vardų generatorius: jei neturite idėjų tinklaraščio pavadinimui, naudokite šį įrankį, norėdami rasti firminius ir įsimenamus domenų pavadinimus.
  • Domenų perspėjimai: užsiprenumeruokite šį įrankį ir galėsite žiūrėti kelis domenų vardus ir gauti pranešimą, kai jie bus prieinami.
  • Masinis domenų tikrinimas: veikia kaip kiti įrankiai, tačiau jei įvesite daugiau raktinių žodžių parinkčių ar domenų vardų, jie juos kryžmiškai patikrins ir duos geresnių rezultatų..
  • „Smegenų šturmas“: šių priemonių pavadinimas viską pasako; tai padeda jums sugalvoti naujų tinklaraščių domenų vardų idėjų.

Vardas Mesh

„namemesh“ pagrindinis puslapis

Vardas Mesh yra puikus tinklaraščio vardų generatorius, jei turite porą raktinių žodžių. Įveskite du ar tris raktinius žodžius į paieškos laukelį ir sukurkite savo sąrašą. Vardas Meshas pateikia kitokį požiūrį į rezultatų pateikimą. Jie bus suskirstyti į kategorijas atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip SEO, panašūs pavadinimai, nauji vardai, įprasti ir trumpi vardai.

Vardas Meshas remiasi antonimais ir sinonimais, kad galėtumėte sugalvoti unikalius domenus, kai naudojate apie 20 kitų generatorių. Kai ieškote raktinių žodžių, rezultatai filtruojami pagal ilgį, neregistruotus domenus arba pagal jų domeno plėtinį. Kaip ir kiti domenų vardų generatoriai, „Name Mesh“ pateiks raktinių žodžių paieškos pasiūlymus, jei reikia, ištirti daugiau parinkčių.

Domeno savininkas

domeno pagrindinis puslapis

Domeno savininkas gali neturėti daugybės įrankių, funkcijų ar filtrų jūsų domeno vardo paieškai, tačiau šis įrankis veikia nepriekaištingai. Domeno savininkas gali pereiti visą domeno vardo erdvę tarp .org, .net. ir .com. Tai gali padėti išsiaiškinti naujus domenų vardus, kurie turi didelį potencialą.

Kaip jau minėjome anksčiau, šiandien sunku rasti gerą, firminį tinklaraščio pavadinimą, kuris baigiasi tradiciniu .com plėtiniu. Šis įrankis turi galią ieškoti skirtinguose ALD, dėl kurių kai kurie sėkmingiausi nišiniai tinklaraščiai išsiskyrė ir išgarsėjo. Ji remiasi dviem išorinėmis duomenų bazėmis ir turi galią sekti maždaug 2000 ALD paieškas. Galite užregistruoti domeną daugiau nei 200 akredituotų registratorių įmonių.

Jei norite surinkti didelius balus ir susikurti tikrą savo vardo strategiją, „Domainr“ yra jums reikalingas įrankis.

Lean domeno paieška

„leandomainsearch“ pagrindinis puslapis

Kai įvesite „Lean Domain Search“, turėsite įvesti vieną raktinį žodį ir ieškoti domenų. Šis generatorius siūlo daug rezultatų, o kartais gali būti daugiau nei tūkstantis pasiūlymų domenų vardų idėjoms. Gauti rezultatai yra visi .com plėtiniai ir jie visi prieinami.

Be to, šis įrankis taip pat leidžia filtruoti rezultatus pagal populiarumą, ilgį ir abėcėlės tvarka. Galite išsaugoti jums patinkančius domenų vardus ir vėliau juos patikrinti. Taip pat galite sekti savo paieškos istoriją, bendrinti rezultatus, jei dirbate su kuo nors, ir vėliau patikrinti savo idėjas, kad pamatytumėte, ar jos vis dar prieinamos.

Daugeliui žmonių, naudojančių „Lean“ domenų paiešką, kyla naujų idėjų, ir jie pasikliauja šiuo įrankiu, kad sugalvotų ištisus domenų vardus. Tai populiarus pasirinkimas, jis veikia gerai, todėl jis yra mūsų sąraše.

„Softwarefindr“ vardų generatorius

programinės įrangos ieškos ekrano kopija

„Softwarefindr“ vardų generatorius yra madingas įrankis, leidžiantis akimirksniu ieškoti per tūkstančius skirtingų domenų vardų kombinacijų. Tai leidžia žymiai sumažinti laiką, praleidžiamą su puikiu vardu ir daugiau laiko įgyvendinti savo idėjas.

Skirtingai nuo kitų generatorių, „Sofwarefindr“ įrankis daro visus sunkumus keliančius užkulisius, pridėdamas daugiau nei šimtą skirtingų priešdėlių ir priesagų prie raktinio žodžio, surinktą pagal populiariausius ir trumpiausią ilgį..

Daugelis žmonių, naudojančių šį domenų vardų generatorių, yra tie, kurie nori imtis ryžtingų veiksmų ir nenori rūšiuoti tūkstančių rezultatų. Užuot norėdami dar labiau pagreitinti sprendimų priėmimo procesą, jie norėtų pamatyti 20 geriausių kombinacijų.

Wordoid

darbo puslapis

Jei jums sunku rasti unikalų savo tinklaraščio pavadinimą, kuris išsiskirtų iš minios, tada „Wordoid“ yra tas dalykas, kurio jūs ieškojote. Kaip veikia „Wordoid“? Tai suteikia daug įvairių vardo variantų, kurie žmonėms padės rasti jūsų URL.

„Wordoid“ siūlo daug kalbų, įskaitant anglų, italų, prancūzų ir ispanų kalbas. Antra neįprasta savybė yra ta, kad galite pasirinkti, ar norite pagrįsti savo rezultatus kai kuriomis raidėmis pradžioje, viduryje ar pabaigoje.

Trečioji ypatybė, kuri „Wordoid“ pritraukia daugybę žmonių, yra tai, kad galite pasirinkti, jei norite, kad jūsų siūlomi žodžiai būtų visiškai natūralūs. Tai daro daug lengvesnį procesą ir jūs turite sutikti, kad tai yra gana patogu.

Visi „Wordoid“ sukurti žodžiai yra unikalūs ir sukurti taip, kad būtų firminiai, vadinasi, jie atrodo ir skamba puikiai. Sugeneruoti žodžiai yra dešimties raidžių ilgio, daugiausia, ir jūs netgi galite sujungti dvi skirtingas kalbas, kad gautumėte neįprastą derinį.

Neįmanomumas

neįmanoma svetainė

Domenų vardų generatorius su kitokiu metodu. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra išnaikinti savo raktinį žodį ir tada prie jo pradžios pridėti veiksmažodžių, būdvardžių ir daiktavardžių. Neįmanomumas suteikia jums galimybę pridėti 4, 5 arba 6 raidžių žodį arba galite su tuo raktiniu žodžiu susimaišyti bet ką.

Tai puikus įrankis, skirtas minčių šturmo vardams, kurie yra prieinami smagiai praleidžiant visą procesą. Neįmanomumas taip pat siejasi su „Namecheap“ ar „GoDaddy“ turimais vardais, ir jūs galite toliau pirkti savo vardą, kai priimsite sprendimą. Neįmanomumas priklauso nuo kelių serverių, kad būtų gauti geriausi įmanomi rezultatai.

Domeno ratas

domeno rato pagrindinis puslapis

Domeno ratas gali būti paprastas ir aiškus, tačiau jis pagrįstas sudėtingais derinimo būdais. Tai yra vienas iš neseniai paleistų įrankių, kuris kasdien atnaujinamas. Kaip ir daugelyje domenų vardų generatorių, galėsite patys įvesti duomenis ir įvesti (neribotus) raktinius žodžius, tačiau taip pat gausite keletą pasiūlymų, kaip pradėti..

Paspaudus mygtuką „Ieškoti domeno“, rezultatai bus rodomi trijose kategorijose. Pirmajame variante populiariausi domenų plėtiniai, tokie kaip .com, .blog, .net, .org, bus sutelkti į galimus, pažymėtus žalia spalva. Toliau gausite tikrus domenų rato rezultatus su pasiūlymais, kurie jums yra atrinkti.

Jei nesate patenkintas sugeneruotų domenų sąrašu, gausite trečiąjį žodžių sąrašą, įkvėptą pradiniu jūsų pasirinktu raktiniu žodžiu. Jie grindžiami įvairiais maišymo ir verpimo veiksmais (pridedama / pridedama, numetamos raidės, rašoma atgal, keičiami skiemenys, dvigubinamos raidės ir tt).

Smagu matyti naujus įrankius, pakeliančius juostą ir sukuriančius nuostabius domenus naujoms svetainėms, prisijungiančioms prie interneto.

Pasiruošę pradėti kurti savo paties sukurtą tinklaraštį?

Jei tik pradedate veiklą, rekomenduojame naudotis „WordPress“. Galėsite įdiegti bet kokias norimas temas, papildinius ir paslaugas, rodyti skelbimus ir užsidirbti pinigų tinklaraščiui taip, kaip norite. Savarankiškai prižiūrimame „WordPress“ tinklaraštyje praktiškai nėra jokių apribojimų.

Pradėdami savo pirmąjį tinklaraštį, visada rekomenduojame „Bluehost“. Naudodamiesi „Bluehost“, net ir mažiausios kainos parinktis suteikia jums Nemokamas domeno vardas, SSL sertifikatas, kad jūsų tinklaraštis būtų saugus, ir palaikymas visą parą.

„Bluehost“ leis NEMOKAMAI užregistruoti naują domeno vardą. Yra 14 aukščiausio lygio domenų, iš kurių galite pasirinkti .com, .net ir .org. Puikus dalykas yra tai, kad jei norimas domeno vardas jau naudojamas, „Bluehost“ leis jums pasirinkti jį vėliau. Tai suteiks laiko atlikti tam tikrus tyrimus ir mąstyti.

Nemokamas domenas vėliau

Išvada

Pasirinkę aukščiau pateiktas parinktis, turėsite daug ką pasirinkti ir rasti įrankį, kuris jums labiausiai tinka. Ištirkite šiuos domenų vardų generatorius ir mes garantuojame, kad galėsite sugalvoti geriausią vardą, kuris atitiks jūsų poreikius. Neskubėkite ir nepriimkite greito sprendimo; atminkite, kurį laiką su tuo turėsite gyventi, ir nuo to priklausys daugelis dalykų. Sėkmės ir nesivaržykite pasidalyti savo patirtimi su šiomis priemonėmis arba paminėti kitą generatorių, kurio praleidome.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked