Geriausi mėnesiniai interneto prieglobos planai 2020 m

mėnesinis interneto priegloba


Žiniatinklio prieglobos paslaugos sukuria pagrindą jūsų svetainei – siūlo įrankius ir technologijas, skirtas svetainėms atnaujinti ir veikti, o lankytojams taip pat padeda prie jų prieiti..

Nuo 2019 m. Gegužės mėn, visame pasaulyje yra 154 608 076 domenai, o bendras žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų skaičius yra 338 561 – tai rodo šios rinkos augimą ir potencialą. Tačiau problema yra ta, kad svetainių talpinimas gali būti brangus svetainių savininkams. Taip yra todėl, kad daugelis hostingo paslaugų siūlo tik galimybę sumokėti už visus pirmus metus, o tai gali kainuoti šimtus dolerių. Šie metiniai mokėjimo planai gali užrakinti jus net iki 2 metų vienu metu. Kita vertus, kiekvieną mėnesį teikiant žiniatinklio prieglobą svetainių savininkams leidžiama mokėti kiekvieną mėnesį ir nereikia ilgalaikių įsipareigojimų..

Tačiau prieš pasirenkant prieglobos paslaugą, būtina atsiminti kuriamos svetainės tipą, reikalingą pralaidumą, prieglobos ypatybes ir SSL sertifikatų poreikį..

Sužinokime daugiau apie mėnesinį svetainės prieglobą ir išnagrinėkime galimas parinktis.

Kada ir kodėl pirkti mėnesinį interneto prieglobą?

Kada ir kodėl pirkti mėnesinį prieglobą

Kai kuriems svetainių savininkams protinga kiekvieną mėnesį naudoti jų žiniatinklio prieglobą. Tai leidžia išbandyti pagrindinio kompiuterio teikiamą našumą, įrankius, klientų aptarnavimą ir kitas funkcijas. Bet kuriuo metu galite atšaukti planą ir prireikus atnaujinti metinius mokėjimus – nėra jokios baudos ar papildomų mokesčių rizikos bet kokiu atveju.

Daugelis šeimininkų taip pat suteikia jums laisvės ir lankstumo dirbti mažomis kainomis, nepakenkiant kokybei.

Pradedančiųjų interneto prieglobos planų palyginimas

„DreamHost“„Hostinger“Vardas čekasA2 talpinimas„HostGator“
Kaina4,95 USD9,99 USD2,88 USD4,90 USD10,95 USD
Domeno vardas7,99 USD8,99 USD9,06 USD14,95 USD12,95 USD
Pinigų grąžinimas97 dienos30 dienų30 dienųJokios ribos45 dienos
SSL sertifikatasLaisvasXLaisvasLaisvasLaisvas
Nustatymo mokestisX4,99 USDXXX
PralaidumasNeribota100 GBNeribotaNeribotaNeribota

Mėnesinis ir metinis prieglobos planai

Kainų palyginimas - mėnesio kainos Metiniai hostingo planai

Istoriškai abonentų prieglobos planai buvo parduodami kiekvienais metais, t. Y. Jūs turėjote sumokėti iš viso 12, 24 arba 36 mėnesius. Pvz., Įmonės savo svetainėje nurodo 3,99 USD per mėnesį reklaminę kainą, tačiau iš tikrųjų jūs turėsite sumokėti vienkartinę sumą iš anksto 12, 24 arba 36 mėnesių laikotarpiui. Norėdami pamatyti mėnesio kainodarą (dažniausiai jis nerodomas viešai), turite pradėti užsakymo procesą ir iš visų galimų prenumeratos parinkčių pasirinkti užmokestį per mėnesį.

Tai priverstų svetainių savininkus sumokėti didesnę sąskaitą iš anksto už didesnę vertę ilguoju laikotarpiu. Tačiau problema buvo ta, kad ne visi galėjo sau leisti sumokėti milžiniškas pinigų sumas vienu kartu. Vis dėlto pastaruoju metu pasikeitė žiniatinklio prieglobos kainų nustatymo strategijos ir prieglobos paslaugų teikėjai vis dažniau renkasi vartotojams priimtinesnes kainų nustatymo galimybes. Jie teikia pigius mėnesinius interneto prieglobos mokėjimo planus, kurie palengvina žmonių nuosavybę ir atsiskaitymą už savo svetaines.

Mėnesinių mokėjimų svetainės trumpalaikėje perspektyvoje yra daug pigesnės, taigi, jei turite mažą biudžetą ar tik bandote vairuoti savo svetainę, puikiai tinka mokėti kas mėnesį už interneto prieglobą. Dėl to žmonėms kaip niekad lengviau pradėti savo tinklaraščius, elektroninės prekybos verslą ir kitokio tipo svetaines.

Be to, žiniatinklio prieglobos mėnesio atsiskaitymo parinktys leidžia išbandyti paslaugas prieš pradedant ilgalaikę veiklą. Tačiau dėl trumpo sutarties laikotarpio šie mėnesiniai paketai ilgainiui taip pat yra brangesni.

Tačiau labai svarbu suprasti, kad daugumoje prieglobos planų numatomi metiniai mokesčiai, todėl kasoje atkreipkite dėmesį, kad mokėtumėte už mėnesio paslaugas. Palyginome kai kuriuos iš pirmaujančių ten esančių interneto svetainių savininkų, norėdami rasti geriausias kelių mėnesių interneto prieglobos paslaugas keliose kategorijose. Jie yra išvardyti čia. Žemiau pateikiamos kelios geriausios mėnesinės interneto svetainių talpinimo paslaugos, rinkitės protingai.

Geriausios mėnesio mėnesio pigios prieglobos paslaugos

Mėnesiai per mėnesį pigios bendro naudojimo hostingo svetainės

Svetainės, kuriose yra bendro naudojimo, vienoje platformoje gali būti kelios svetainės vienu metu. Reikšmingiausias šio plano pranašumas yra įperkamumas, nes ištekliai ir išlaidos pasidalijami tarp svetainių savininkų, kuriems reikia šių paslaugų. Patikimos prieglobos įmonės teikia bendrus mėnesio prieglobos planus, kuriuose pateikiamos visos funkcijos, kurių reikia norint paleisti tinklaraštį ar svetainę.

Mes pasirinkome kai kuriuos iš geriausi mėnesio bendrojo prieglobos paslaugų teikėjai pramonėje, kuri nėra sunki kišenėje.

„DreamHost“

svajonių namų pagrindinis puslapis

Jie vykdo verslą daugiau nei 20 metų ir dėl savo reputacijos užėmė vietą tarp 3 populiariausių „WordPress“ patvirtintų interneto prieglobos įmonių. Jie yra ideali prieglobos platforma mažų įmonių savininkams, naujiems tinklaraštininkams ir žmonėms, kurie nėra intelektualūs. Ši paslauga talpina daugiau nei 1,5 mln. Tinklaraščių ir svetainių, todėl ji yra viena iš patikimiausių prieglobos įmonių.

Pagrindiniai bruožai

 • Automatinės atsarginės kopijos
 • 100% veikimo garantija
 • 97 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Nematuotas pralaidumas

Kainodara

„Dreamhost“ kainodaros planai prasideda nuo 4,95 USD / mėn. Už pagrindinį bendrojo prieglobos planą, o tvirtesnio prieglobos planas gali siekti iki 10,95 USD / mėn. Šie paketai yra gana konkurencingomis kainomis, palyginti su kitomis savo klasės mėnesio prieglobos svetainėmis. Mėnesio planuose nėra nemokamo domeno vardo, jis yra papildomas 7,99 USD per metus.

Privalumai

 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Aiški ir skaidri kainodara
 • Puiki kainos ir kokybės santykis
Norėdami gauti papildomos informacijos apsilankykite „DreamHost“ >>

„Hostinger“

pagrindinis adresas

Šis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas pradėjo veikti 2011 m. Ir garsėjo pigiais bendrojo prieglobos planais. Dabar jie aptarnauja daugiau nei 29 milijonus vartotojų 178 šalyse. Hostinger yra laikomas vienu iš žiniatinklio prieglobos pramonės lyderių, turinčiu puikų balansą tarp jų prieglobos paslaugų kokybės ir kainos.

Pagrindiniai bruožai

 • 1 Spustelėkite diegimo programą
 • Savaitės atsarginės kopijos
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Paprastas svetainių kūrėjas

Kainodara

Pagrindinis „Hostinger“ paketas prasideda nuo 9,99 USD / mėn. Taip pat galite atnaujinti savo „Premium“ planą už 10,99 USD / mėnesį arba net verslo planą už 15,99 USD / mėnesį. Mėnesio planuose nėra nemokamo domeno vardo, jis yra papildomas 8,99 USD per metus. Ir jūs turite sumokėti vienkartinį 4,99 USD nustatymo mokestį, kai pasirenkate mėnesio hostingo planą.

Privalumai

 • Garantija 99,9%
 • 10 GB vietos diske
 • Galingas valdymo pultas

Vardas čekas

„Namecheap“ pagrindinis puslapis

Ši mėnesinė interneto svetainių talpinimo paslauga neseniai buvo pripažinta viena sparčiausiai augančių Amerikos bendrovių, įtrauktų į „Inc. 5000“ sąrašą. „Namecheap“ bendras priegloba leidžia trims svetainėms paleisti serverį su maksimaliu veikimo laiku.

Pagrindiniai bruožai

 • Nematuotas pralaidumas
 • Privatumo apsauga
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Domeno vardas ir privatumo apsauga
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kainodara

„Namecheap“ paketai prasideda nuo 2,88 USD per mėnesį – tai rimta konkurencija kitoms pigioms bendro mėnesio prieglobos svetainėms. Taigi, jei turite mažą biudžetą, jų įperkamo prieglobos planas gali būti geras pasirinkimas. Ir jei jūsų paslaugos yra patikimos, taip pat galite atnaujinti „Stellar Plus“ planą už 4,44 USD / mėn. Arba net „Žvaigždžių verslo“ planą už 8,88 USD / mėn. Mėnesio planuose nėra nemokamo domeno vardo, jis yra papildomas 8,88 USD per metus.

Privalumai

 • 99,88% veiksnumo
 • Efektyvus klientų aptarnavimas
 • 100% suderinamas su „WordPress“ funkcijomis ir papildiniais

A2 talpinimas

A2 prieglobos pagrindinis puslapis

Tai savarankiškai priklausanti mėnesio prieglobos svetainių tarnyba, veikianti nuo 2001 m. A2 priegloba yra populiari galimybė tinklaraščiams, kuriems reikia papildomos galios „WordPress“ ar kitoms CMS platformoms. Jis naudoja svetainės greitintuvo programinę įrangą, kad padidintų „WordPress“ puslapių puslapio įkėlimo greitį iki 20 kartų. Tai yra naudinga, nes 40% lankytojų palieka svetainę, jei ji įkeliama daugiau nei per 2 sekundes.

Pagrindiniai bruožai

 • 99,9% veiksnumo
 • Nemokami subdomenai
 • Turbo SSD serveris su neribota vieta diske
 • SSL sertifikatas
 • Automatinės atsarginės kopijos

Kainodara

Prieglobos planai prasideda nuo 9,99 USD. Tačiau jų ilgalaikiam pardavimui yra 51% nuolaida pirmajam atsiskaitymo ciklui, o jūs mokėtumėte tik 4,90 USD / mėn. Nors per metus gali būti keletas atvejų, kai ši nuolaida padidėja. Nors kai jų mėnesio planas yra visiškai kainuojantis, įspūdingos savybės tai kompensuoja.

Privalumai

 • Didesnis saugumas
 • Itin greitas greitis
 • Įrankiai kūrėjams

„HostGator“

Pagrindinis „HostGator“ puslapis

Tai yra vienas iš labiausiai įsitvirtinusių žaidėjų, teikiančių žiniatinklio prieglobos žaidimą kiekvieną mėnesį, teikiantis paslaugas daugiau nei aštuoniems milijonams klientų, teikiančių labai patikimas paslaugas. Ši paslauga žinoma dėl galingų funkcijų teikimo už prieinamą kainą.

Pagrindiniai bruožai

 • Neribota disko saugykla
 • Nematuotas pralaidumas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Vienu spustelėjimu „WordPress“ įdiegiama

Kainodara

„HostGator“ mėnesinis bazinis „Hatchling“ bendrojo prieglobos planas kainuoja 10,95 USD, o jo verslo planas kainuoja 16,95 USD, o tai yra žymiai aukščiau tarp kitų bendro mėnesio prieglobos svetainės kainų planų. Šis konkurencingas kainų planas gali būti pateisinamas jo teikiamomis savybėmis.

Privalumai

 • Paprastas naudoti valdymo pultas
 • Aukštas veikimo laikas ir greitas pakrovimo greitis
 • Išskirtinis klientų aptarnavimas
Norėdami gauti papildomos informacijos apsilankykite „HostGator“ >>

Geriausios mėnesio „WordPress“ prieglobos paslaugos

Mėnesis į mėnesį „WordPress“ talpinimas
„WordPress“ yra galingiausia interneto svetainių kūrimo platforma, kuriai priklauso 61,8% CMS rinkos dalies ir kuriami tinklaraščiai, el. Prekybos svetainės ir net pasauliniai prekės ženklai. „WordPress“ priegloba teikia optimizuotus sprendimus svetainėms, kad jie geriau atitiktų šios TVS našumą.

Čia pateikiami keli geriausi „WordPress“ mėnesio atsiskaitymo prieglobos planai.

„SiteGround“

Pagrindinis svetainės puslapis

Tai yra viena iš 3 populiariausių interneto prieglobos įmonių, kurią patvirtino pati „WordPress“ dėl savo įspūdingų funkcijų ir mastelio didinimo įrankių. Galimos klientų palaikymo parinktys ir optimizuotas našumo lygis kartu su įvairiomis serverių vietomis padarė jį aukščiausiu pasirinkimu, už kurį balsavo vartotojai..

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokami „WordPress“ svetainių perkėlimai
 • „WordPress SuperCacher“ sumažina krovimo laiką
 • Nemokamas „Git“ įdiegimas
 • „WordPress“ automatinis atnaujinimas

Kainodara

„SiteGround“ pateikia kelis „WordPress“ mėnesio atsiskaitymo planus, prasidedančius nuo 3,95 USD ir 14,95 USD vienkartinį paleisties plano aktyvinimo mokestį. Kai jūsų pirmojo mėnesio bandymas baigsis, turėsite sumokėti 11,95 USD / mėn. Pakopų kainų planavimo planai yra skirti mažoms įmonėms, pradedančioms ir didesnėms įmonėms, turinčioms 10000–100 000 lankytojų per mėnesį.

Privalumai

 • Moderni ir labai gerbiama technologija
 • Daugybė palaikymo galimybių
 • Greitas puslapio įkėlimo greitis
 • Konkurencinga kaina
Norėdami gauti papildomos informacijos apsilankykite „SiteGround“ >>

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ pagrindinis puslapis

Tai yra viena iš pirmaujančių pretendentų, teikiančių prieglobos paslaugas svetainių savininkams, kuriems reikia atnaujinti svetainę arba įsigyti naują „WordPress“. Šioje mėnesio prieglobos svetainėje teikiamos dviejų tipų paslaugos: tradicinis bendrasis priegloba ir „WordPress“ priegloba. Buvęs skirtas pradedantiesiems, o antrasis teikia paslaugas verslo savininkams ir agentūroms.

Pagrindiniai bruožai

 • NEMOKAMAS domeno vardas
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • cPanel įskaičiuota
 • Išplėstinė ugniasienės apsauga

Kainodara

Pradinė jų WP-4000S plano mėnesinė kaina yra 27,99 USD. Jie taip pat siūlo 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir nemokamą „cPanel“ licenciją.

Privalumai

 • 99,95% veiksnumo rodikliai
 • Nemokami vaikai
 • Patobulinta saugumo apsauga
Norėdami gauti papildomos informacijos, apsilankykite „InMotion Hosting“ >>

A2 priegloba „WordPress“

A2 priegloba „WordPress“

Šį mėnesį interneto prieglobos svetainė išsiskiria iš konkurentų įspūdingais pranašumais ir aukštos kokybės sprendimais. Turėdami puikų darbo laiką galite užtikrinti greitą savo svetainės veikimą, neleidžiantį lankytojams atsipūsti. Tai ideali mėnesio „WordPress“ prieglobos svetainė tiek mėgėjams, tiek patyrusiems vartotojams.

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Duomenų centro vietos pasirinkimas
 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Programinės įrangos sąranka vienu spustelėjimu

Kainodara

„A2 Hosting“ gali pasigirti geriausiais „WordPress“ mokėjimo planais, pradedant nuo 9,99 USD. Jų paketai apima nemokamas atsargines kopijas ir patikimas klientų palaikymo paslaugas.

Privalumai

 • Geriausi saugos parametrai
 • Automatinis „WordPress“ nustatymas
 • „Turbo“ serveriai

Geriausiai mėnesiui tvarkomos „WordPress“ prieglobos svetainės

Mėnesio per mėnesį valdoma „WordPress“ priegloba

Čia prieglobos teikėjai valdo visus techninius jūsų „WordPress“ svetainės aspektus. Tai apima greitį, atsargines kopijas, programinės įrangos atnaujinimus, talpyklos kaupimą ir daug daugiau. Tai yra tinkamas pasirinkimas svetainių savininkams, kuriems reikalinga be rūpesčių teikianti paslauga, kuri gali padėti jiems pritraukti didelį srautą ir kasdien naudoti savo „WordPress“ svetainių vartotojus.

Čia yra keletas geriausiai valdomų „WordPress“ prieglobos svetainių:

WP variklis

„WP Engine“ pagrindinis puslapis

Nesvarbu, ar kuriate asmeninį tinklaraštį, ar smulkaus verslo svetainę, „WP Engine“ turi technologiją ir greitį, kurie padės jums maksimaliai išnaudoti „WordPress“ svetainę.

Pagrindiniai bruožai

 • Kasdieninės atsarginės kopijos ir grėsmės nustatymas
 • Nemokamas automatinis perkėlimas į „WP Engine“
 • Lengva įdiegti

Kainodara

Pradinis paketas yra 30 USD per mėnesį – jis leidžia jums priglobti vieną svetainę su 10 GB vietos saugykla ir 25 000 lankytojų srautą per mėnesį. Taip pat galite naujovinti į didesnį mėnesinį interneto prieglobos planą iki 290 USD / mėn., Jei norite priglobti daugiau svetainių.

Privalumai

 • Specialus klientų aptarnavimas visą parą
 • 10 kartų greitesnis mastelio keitimas
 • Keli „WordPress“ įrankiai

Kinsta

„Kinsta“ pagrindinis puslapis

Tai yra bendra valdoma paslauga, apimanti nemokamą perkėlimą, savalaikį atsarginių kopijų kūrimą ir greičio optimizavimą. Visi įrankiai yra patogūs vartotojui, užtikrinantys greitą diegimo procesą ir aukštą saugumą, garantuojantį apsaugą nuo įsilaužimo.

Pagrindiniai bruožai

 • 20 serverių vietų
 • Nemokama „WordPress“ svetainės migracija
 • Dažni veiksnumo patikrinimai
 • Lankytojų analizės informacijos suvestinė
 • Tinklalapio kaupimas talpykloje

Kainodara

„Kinsta“ mėnesiai planuoja nuo 30 iki 1500 USD per mėnesį. Tai apima nemokamą SSL sertifikatą, CDN prieigą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją visiems planams..

Privalumai

 • Debesis paremta infrastruktūra, maksimaliai padidinanti greitį
 • 99,9% garantuojamas veikimo laikas
 • Įspūdinga techninė pagalba
Norėdami gauti papildomos informacijos apsilankykite Kinstoje >>

„FlyWheel“

„FlyWheel“ pagrindinis puslapis

Šis mėnesinis interneto prieglobos paslaugų teikėjas palengvina kūrėjų gyvenimą, naudodamas keičiamas funkcijas ir lengvai naudojamą sąsają. Tai taip pat leidžia lengvai sukurti demonstracines svetaines, kuriose klientas gali peržiūrėti svetainės dizainą ir plėtrą.

Pagrindiniai bruožai

 • „FlyWheel“ debesų platforma
 • Greitesnis krovimo laikas
 • Vietos plėtros priemonė
 • Paprastas ir greitas svetainių išdėstymas ir nemokamas perkėlimas

Kainodara

„FlyWheel“ turi mėnesio planus, kurių vertė yra nuo 15 USD iki 290 USD per mėnesį ir apimanti inscenizacijos ir CDN paslaugas. Jei peržengsite savo iš anksto nustatyto plano ribas, turėsite sumokėti didesnį mokestį.

Privalumai

 • Intuityvi sąsaja
 • Paprastas perpardavimo priegloba
 • Kas mėnesį atnaujinami papildiniai
Norėdami gauti papildomos informacijos, apsilankykite „FlyWheel“ >>

Geriausios mėnesio VPS talpinimo svetainės

Mėnesių į VPS talpinimas

VPS priegloba yra aukštesnė nei bendrojo prieglobos svetainėse – jūs vis tiek naudojatės serveriu su kitomis svetainėmis, tačiau jų yra nedaug. Tai leidžia didesnę išteklių dalį ir pagerina našumą.

Čia gausu VPS šeimininkų, tačiau toliau pateiktos paslaugos išsiskyrė iš minios.

„Bluehost“

„Bluehost“ pagrindinis puslapis

Tai yra VPS žiniatinklio prieglobos srities pramonės lyderė ir vienintelė įmonė, nuolat teikianti nemokamą domeną. „BlueHost“ paslaugos išsiskiria dėl neprilygstamo lankstumo, kurį siūlo jo serveriai. Todėl jis yra idealus tinklalapiams, kuriems reikalinga galimybė nedelsiant pakeisti mastelį, kurį jie gali pasiekti tiesiogiai pasiekdami pažangųjį „cPanel“..

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domenas
 • Neribota el. Pašto paskyra
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kainodara

„BlueHost“ žiniatinklio prieglobos mėnesio sąskaitų planai prasideda nuo 29,99 USD per mėnesį už standartinį planą ir 119,99 USD už galutinį paketą. Jūs gausite naudos iš daugybės funkcijų ir plačiai patikimų paslaugų, kurios „Bluehost“ pavertė patikimu pavadinimu pramonėje.

Privalumai

 • Saugus ir greitas
 • 100% suderinamumas su kitomis „WordPress“ funkcijomis ir papildiniais
 • 99,99% serverio veikimo laikas
Norėdami gauti papildomos informacijos, apsilankykite „BlueHost“ >>

Pagrindiniai vėjai

Pagrindinio kompiuterio puslapis

Ši mėnesinė prieglobos svetainė skirta patraukliems visiems pradedantiesiems ir sėkmingai veikiančioms įmonėms. Jei ieškote galingos ir lanksčios įmonės, „Hostwinds“ teikia dešimt VPS talpinimo lygių su pasirinktu „Linux“ ar „Windows“ pagrindu sukurtu serveriu..

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokami perkėlimai į svetainę
 • Apsauga nuo DDoS atakų
 • Duomenų centro vietos pasirinkimas
 • Įmonių ugniasienė

Kainodara

Jų valdomos „Linux VPS“ prieglobos paslaugos prasideda nuo 5,17 USD (paprastai 10,9 USD) per mėnesį, ir visa tai gali siekti iki 247,69 USD / mėn. Kita vertus, valdomi „Windows VPS“ sprendimai gali būti jūsų pradedant nuo 7,99 USD / mėn. Starterio planui ir už didžiausią paketą gali kainuoti 270,25 USD / mėn..

Privalumai

 • Puikios konfigūracijos parinktys
 • Lankstūs planai
 • Naktinės atsarginės kopijos

„iPage“

„iPage“ pagrindinis puslapis

„iPage“ buvo įkurta 1998 m. kaip visavertė interneto paslaugų teikėja. Tačiau per ateinančius dešimt metų įmonė tapo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėja. 2009 m. Juos išpirko „Endurance International“ grupė, kuriai priklauso keletas kitų žinomų interneto prieglobų. Jie turi gana prieinamus VPS paketus.

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domenas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kainodara

„iPage“ VPS talpinimo mėnesio planai kainuoja 24,99 USD per mėnesį už pagrindinį planą ir 99,99 USD per mėnesį už optimalų planą..

Privalumai

 • Itin prieinamos įvadinės kainos
 • Naudinga pagalba
 • Valdymo pulto ir klientų portalo integracija
Norėdami gauti papildomos informacijos, apsilankykite „iPage“ >>

Išvada

Jei nenorite ilgalaikio įsipareigojimo su savo svetainių prieglobos paslaugų teikėju, geriausi mėnesio mėnesio interneto prieglobos planai yra geriausi variantai.

Šiame vadove yra pateikiamos geriausios mėnesio žiniatinklio prieglobos svetainės – įsitikinkite, kad žinote savo sukurtos svetainės tipą ir jums reikalingą prieglobą, tada rinkitės iš čia pateiktų parinkčių..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map