20 priežasčių, kodėl turėtumėte kurti tinklaraštį (verslui ir pramogoms)

kodėl-pradėti-dienoraštį


Kas yra tinklaraštis ir kodėl jį pradėti? Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte turėti savo tinklaraštį. Šis straipsnis apžvelgs dvidešimt būdų, kodėl kiekvienas turėtų savo dienoraštį. Kai kuriems iš mūsų nėra nieko tenkinančio, kaip svajonių darbas. Nesvarbu, ar tai inžinerija, menas, biologija ar bet kuris kitas jūsų pasirinktas nešėjas. Tačiau kai kurie žmonės jums pasakys, kad niekas netenkina, kaip dieninis tinklaraštininkas!

Internetiniai dienoraščiai pagerina ir suformuoja jūsų charakterį. Tai taip pat suteikia pasitenkinimą ir kai kuriais atvejais finansinį stabilumą.

Štai dvidešimt priežasčių, dėl kurių norėsite kurti tinklaraštį:

Dienoraščiai malonumui

1. Padeda išmokti naujų dalykų

Mokymasis yra labiausiai skatinantis internetinių dienoraščių kūrimas. Nors jums reikia skelbti tekstą savo tinklaraštyje, tai taip pat padeda daug išmokti. Tyrimas, ką rašo kiti tinklaraštininkai. Susikoncentruojama į tai, kaip žmonės komentuoja. Sukūrę savo turinį pagerinsite žinias tam tikra tema.

2. Tai suteikia mintims aiškumo

Gebėjimas aiškiai mąstyti ir veikti yra vienas svarbiausių įgūdžių kasdieniame gyvenime. Žinoma, jie to nemoko tavęs mokykloje! Internetiniai dienoraščiai išmoksta reflektuoti savo santykius ir kitas gyvenimo problemas. Tai taip pat padeda bendrauti su skirtingais žmonėmis.

3. Tai pagerina jūsų rašymo įgūdžius

Rašymo meistriškumas yra susijęs su nuolatinės praktikos poreikiu. Kas gali būti geresnis būdas tai padaryti, jei ne tinklaraščiai? Atminkite, kad neatitikimai silpnina jūsų rašymo raumenis. Kodėl tada turi dienoraštį? Internetiniai dienoraščiai padidina jūsų rašymo meistriškumą, versdami jus toliau rašyti.

Galite naudoti tokius įrankius kaip Gramatika ir Baltas dūmas tai padėtų jums sukurti kokybišką turinį.

4. Tai pagerina jūsų pasitikėjimą savimi

Na, internetiniai dienoraščiai moko pasidalyti skirtingomis nuomonėmis. Tai skatina priimti padarytas klaidas. Jūs atpažinsite savo stipriąsias puses ir išmoksite valdyti savo silpnybes. Jūs taip pat gausite kritiką ir glostymą brandžiu ir profesionaliu būdu.

5. Tai gali pagerinti jūsų kalbą

Gera kalba prasideda dar geresniu scenarijumi. Kuo daugiau sužinosite apie dominančias temas, tuo lengviau bus jas komunikuoti žodžiu. Po kurio laiko išaugsite pasitikėjimas savimi. Ir galėtų susidurti su auditorija ir suvaldyti bet kokį nervinį jausmą, kuris gali kilti. Tinklaraščiai padės jums tai padaryti.

6. Tai gali padėti atlikti savanorišką darbą ir bendruomenės veiklą

Internetiniai dienoraščiai padeda ir kitais būdais. Kaip, saugaus geriamojo vandens tiekimas žmonėms, kuriems jos reikia. Arba mokėjimas už reikalingo vaiko ugdymą. Tokie rašytojai kaip Jeffas Goinsas paaukoti labdarai beveik dešimt procentų savo pardavimų. Kiti tokie kaip Pat Flynn užaugina daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių pastatyti dvi mokyklas Ganoje, Afrikoje.

7. Tai tikras iššūkis

Palaukite, bet kodėl dienoraščiui, jei tai sudėtinga? Tam tikru gyvenimo momentu mums visiems reikia atlikti sunkias užduotis. Kuo įdomus gyvenimas būtų, jei mums būtų perduoti daiktai? Naudodamiesi internetiniais tinklaraščiais pasidaryti per daug patogiai. Taigi, jis verčia jus toliau augti, o tai nėra taip blogai!

8. Internetiniai dienoraščiai leidžia padėti žmonėms

Kodėl gi ne tinklaraštis, jei jis leidžia jums tapti didvyriu? Dalydamiesi savo istorija, jūs įkvėpsite jaunus žmones ištirti jų paslėptą potencialą. Rašydami apie įvairias idėjas, tokias kaip meilė, santykiai ir kitos socialinės problemos, galite pakeisti jų gyvenimą.

9. Tai suteikia geriausią drausmę

Ar jūs prastai bendraujate su žmonėmis ar laikotės grafikų? Naudodamiesi internetiniais tinklaraščiais patobulinate šiuos du veiksnius. Tai padeda laikytis terminų ir patenkinti klientų poreikius. Jei internetiniai dienoraščiai gali jums tai padėti, kodėl gi ne tinklaraščiai??

Verslo internetiniai dienoraščiai

10. Galite užsidirbti pinigų iš internetinių dienoraščių

Tiems iš mūsų, kurie negimę milijonieriai, yra gera proga uždirbti nemažą pinigų sumą. Jūs netgi galite tapti dieniniu tinklaraštininku, kuris iš to užsidirba. Visa tai darant tai, kas jums patinka. Be to, turėdami pakankamai laiko užsiimti kita veikla ir leisti laiką su šeima.

11. Nereikalaujama specialių kvalifikacijų

Galite sukurti savo „WordPress“ tinklaraštį per mažiau nei penkiolika minučių, naudodamiesi paprasta „žingsnis po žingsnio“ gairėmis. Kodėl tada ne dienoraštis? Naudodamiesi šiais laikais prieinamais įrankiais, nebūtinai turite būti programuotoju ar patyrusiu žmogumi, kad galėtumėte kurti tinklaraštį. Keli paspaudimai ir esate pasiruošę eiti!

12. Tai prieinama kaina

Kodėl ne tinklaraštis, jei galite pradėti dirbti ir mokėti 2,75 USD per mėnesį? Taip, tai kiek jums kainuotų paprasto asmeninio tinklaraščio tvarkymas. Be to, jei norite, kad jūsų tinklaraštis turėtų šiek tiek laisvės, naudokite savarankiško tinklo sąranką. Jūs pastebėsite, kad tai yra prieinama kiekvienam, kad ir kur bebūtumėte.

13. Tai padeda įgyti internetinę auditoriją

Daugumą žmonių traukė vietos ir asmenys, kurie pagerina pragyvenimo šaltinį. Dienoraštis leis jums sukurti vertę per savo turinį. Kur galite padidinti savo gerbėjų skaičių ir pasiekti kitus internetinius skaitytojus.

14. Tai padeda daryti įtaką visuomenės nuomonei

Internetiniai dienoraščiai padeda nustatyti spragas viešajame sektoriuje ir suteikia galimybę pasidalyti savo nuomonėmis su plačia auditorija. Puikus pavyzdys yra sritis, kurioje nėščiosioms motinoms ir sergančioms visuomenės dalims nėra suteikiama jokių leidimų arba jų nėra. Pabrėždami šią problemą savo tinklaraštyje, padidinsite supratimą apie šį reikalą. Galite atkreipti dalyvaujančių žmonių, tokių kaip vyriausybės suinteresuotieji subjektai, dėmesį!

15. Padeda sukurti savo patikimumą

Kai kurie mokslo laipsniai praranda savo aktualumą ir organizacijos, nustatančios konkrečią kvalifikaciją. Šiuo atveju paaiškėjo, kad internetiniai dienoraščiai įsidarbina. Įmonės ieško patikimų rašytojų ir nuomonės formuotojų, kurie galėtų rašyti savo tinklaraščiuose.

16. Tai padeda skelbti jūsų darbus

Ar vis dar laukiate leidėjo paslaugų? Tada turėsite laukti visą gyvenimą! Kodėl tada nerašyti tinklaraščio ir padaryti save leidėju? Tokie rašytojai kaip Theresa Ragan per devyniolika metų buvo atmesti daugiau nei šimtą kartų. Tada ji nusprendė tapti protinga ir per metus pardavė beveik tris šimtus tūkstančių egzempliorių!

17. Tai gali suteikti jums galimybių pasikalbėti su žmonėmis

Kodėl verta rašyti dienoraštį? Na, jūsų dienoraštis leidžia jums dalyvauti daugybėje kalbėjimo užduočių. Savo tinklaraštyje galite pasidalinti mintimis, kurios gali suteikti jums pranešėjo pasiūlymą renginyje ar konferencijoje!

18. Tai gali suteikti jums konsultacijų pasiūlymų

Kodėl tinklaraštis verslui? Markas Schaeferis, garsus tinklaraštininkas, sulaukė neįvykdytų skirtingų kompanijų pasiūlymų. Tarp jų „Microsoft“, „Amazon“, „Yahoo“ ir „eBay“ bei daugelis kitų. Galite nustatyti jums labiausiai tinkančią temą ir pagal ją pradėti tinklaraštį. Dėl to netrukus gali atsirasti keletas konsultavimo darbų.

19. Tai gali padėti susirasti laisvai samdomą darbą

Šiandien daugelis žmonių uždirba pinigus iš bet kurios pasaulio vietos laisvai samdomų darbuotojų. Tinklaraštis yra puikus būdas parodyti savo įgūdžius, jis gali padėti susirasti naujų klientų. Galite gauti atlyginimą už tai, kas daroma arčiausiai jūsų širdies!

20. Padeda skatinti meną ar kitus pomėgius

Kodėl ne tinklaraštis, jei jame išryškinami geriausi jūsų pomėgiai? Jums gali patikti žaisti futbolą, karoliukų kūrimą, piešti, dailę ir kurti ar net dainuoti. Kalbėkite apie savo aistrą savo tinklaraštyje, ir tai privers internetinius skaitytojus su tavimi susipažinti giliau!

Išvada

Jei sužinojote keletą patarimų, pasidalykite šiuo straipsniu su tais, kurie dalijasi jūsų rūpesčiais. Ar yra kokių kitų patarimų, kuriuos mes palikome? Nedvejodami palikite savo pasiūlymus ir komentarus, ir mes su jumis susisieksime!

Kodėl reikia pradėti?

Nesivaržykite naudotis šia infografika savo svetainėje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map