100 ir daugiau skaitmeninio turinio tipų, kuriuos galite sukurti

Sužinokite apie internetinius dienoraščius_100 ir daugiau skaitmeninio turinio tipų


Daugeliui žmonių norėtųsi kurti tinklaraštį, tačiau jiems sunku nuspręsti, kokio tipo turinį jie galėtų skelbti. Kai kurie norėtų turėti mišrų turinį, bet negali nuspręsti, ką pasirinkti. Kiekvieną dieną galime pamatyti skirtingus turinio tipus, ir jie visi turi savo auditoriją. Be abejo, negalima susieti su visais turinio tipais. Be to, beveik kiekvieną dieną pasirodo naujų tipų turinys. Taigi kaip nuspręsti, koks turinio tipas jums labiausiai tinka? Mes sukūrėme jums daugiau nei 100 rūšių turinio sąrašą. Šio straipsnio pabaigoje galėsite nuspręsti, kuris turinio tipas yra jūsų alėjoje.

Pirmiausia turite žinoti, kad mes suskirstėme skaitmeninį turinį į tris dideles grupes:

 • Tekstinis turinys
 • Multimedijos turinys
 • Kiti

Tekstinis turinys yra tokio tipo turinys, kuriam nereikia garso ar vaizdo medžiagos. Viskas, ko jums reikia, yra meilė žodžiams ir žinios, kad tuos žodžius suformuotumėte įtikinamai. Turinio, kurį galite sukurti naudodami tik tekstą, yra daugybė, be to, auditorija yra didžiulė.

Daugialypės terpės turinyje yra įvairių medžiagų ir tai yra daug didesnė grupė nei pirmoji. Į šią grupę įeina vaizdo įrašai, garso įrašai, paveikslėliai arba viso turinio derinys.

Taigi pažvelkime, kokio tipo turinį galite sukurti savo tinklaraščiui ir ką kiekvienas turinio tipas gali pasiūlyti.

Contents

Tekstinis turinys

 • 1. Dienoraščio įrašai
 • 3. Kaip?
 • 5. Sąrašai
 • 2. Straipsniai
 • 4. Gidai
 • 6. Klausimai ir atsakymai

Peržiūrėti daugiau

Multimedijos turinys

 • 45. Infografija
 • 47. el. knygos
 • 49. Garso įrašai
 • 46. Cheat lapai
 • 48. Ekrano nuotraukos
 • 50. Audio knygos

Peržiūrėti daugiau

Kiti

 • 86. Papildiniai
 • 88. Nemokami įrankiai
 • 90. QR kodai
 • 87. Šablonai
 • 89. Naršyklės plėtiniai
 • 91. Nemokami ištekliai

Peržiūrėti daugiau

Tekstinis turinys

1. Dienoraščio įrašai

Tinklaraščių įrašai yra tokio tipo tekstinis turinys, kuris leidžia jums sukurti nenutrūkstamą ir nuoseklų turinį. Dienoraščio įrašai leidžia išreikšti savo kūrybingumą ir nuomonę bet kuria tema. Visada gera idėja turėti savo įrašų tvarkaraštį ir sudaryti jo nuoseklumą.

2. Straipsniai

Kitas tekstinio turinio tipas, leidžiantis skelbti įmonės naujienas, pranešimus ar bet kokio kito pobūdžio turinį. Tai tarsi tavo žurnalo leidimas.

Rekomenduojama literatūra: Didžiausi straipsnių ir tinklaraščių skirtumai

3. Kaip

Daugeliu atvejų tai yra tekstinis turinys, pateikiantis instrukcijas skaitytojams. Galite padėti žmonėms išmokti daryti įvairius dalykus, kurti daiktus ar naudoti kokią nors programinę įrangą. Taip pat nėra neįprasta kurti vaizdo ar garso įrašo turinį „Kaip“.

4. Gidai

Jei laikote save Guru tam tikra tema, tada vadovų kūrimas būtų puikus būdas išmokyti kitus. Dalykitės savo žiniomis ir vadovaukite žmonėms įvairiais klausimais.

vadovai

5. Sąrašai

Pagalvokite apie bet kurią temą ir galite sudaryti sąrašą. Galite išvardyti geriausius filmus, knygas, visų rūšių produktus ir paslaugas. Šio tipo turinys turi didelę auditoriją ir, jei jums patinka kurti sąrašus, tiesiog ieškokite jo.

6. Klausimai ir atsakymai

Klausimas ir atsakymas visada yra mėgstamiausias turinys. Daugybė žmonių internete turi klausimų apie beveik viską. Sukurti tokio pobūdžio turinį yra puiki galimybė įspūdingam apsilankymų skaičiui. Tai gali būti tekstinė ar daugialypė terpė, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.

q ir a

7. Atvejo analizė

Atvejų analizė pasakoja jūsų klientų istorijas ir tai, kaip jūs padėjote jiems išspręsti jų problemas. Tai puikus būdas paveikti jūsų klientus ir paversti juos klientais.

Rekomenduojama literatūra: Kaip parašyti atvejo analizę

8. Atsiliepimai

Tai tas pats, kaip atvejų analizė, tačiau su pasukomis. Atsiliepimai rodo, ką jūsų klientai pasako (jų žodžiais) apie jūsų gaminius ar paslaugas. Tai puikus būdas išplėsti savo rinką, nes turėsite tikrų klientų, kurie dalinsis savo patirtimi.

atsiliepimai

9. Interviu

Interviu yra naudingas turinys, jis gali būti tekstinis ir daugialypės terpės. Galėtumėte turėti bet kurios srities ekspertų ir kalbėti įvairiomis susijusiomis temomis. Galėtumėte pasikalbėti apie kai kurias aktualijas ar kreiptis į praeities įvykius. Viskas priklauso nuo jūsų ir jūsų kūrybos.

interviu

10. Produktų apžvalgos

Tai taip pat gali būti tekstinis ir daugialypės terpės turinys. Raskite jaudinantį produktą ir leiskite visiems žinoti viską, kas yra. Produktų apžvalgos yra labai populiarios, nes jos padeda auditorijai apsispręsti dėl specialaus daikto pirkimo.

11. Knygų apžvalgos

Jei jums patinka skaityti knygas ir norite pasidalyti savo nuomone su internetu, tai yra jūsų turinio tipas. Knygų apžvalgas yra smagu atlikti ir jose yra puiki auditorija, su kuria galite bendrauti. Jis yra puikus pavyzdys, kaip tai padaryti teisingai.

12. Kontroliniai sąrašai

Kontrolinis sąrašas yra toks turinio tipas, kuris leidžia skaitytojams sekti nuoseklų vadovą neišvengiamo proceso metu. Jūs dalijatės su savo skaitytojais visais veiksmais, kurių jiems reikia norint ką nors atlikti.

Rekomenduojama literatūra: Kontrolinis sąrašas tinklaraštininkams, norintiems sukurti pelningą tinklaraštį

13. Tyrimai

Jei jums patinka tyrinėti svarbiausias temas ir dalintis savo išvadomis bei išvadomis, tada pradėkite tyrimų tinklaraštį. Galite tyrinėti bet kurią jums įdomią ar prieinamą temą. Šis turinys turi plačią auditoriją, ir jūs galite sau tai pasidaryti.

14. Baltosios knygos

Galite sukurti baltąsias knygas, jei norite suteikti tam tikros techninės informacijos savo skaitytojams. Tai daugiausia PDF formato turinys, kurį galite bendrinti atsisiųsti. Baltojoje knygoje taip pat gali būti pateikiami atvejų tyrimai, siūlantys problemas ir jų sprendimus.

Rekomenduojama literatūra: Baltieji dokumentai ir tinklaraščių įrašai

15. Pramonės naujienos

Raskite pramonės šaką, kuri jums patinka, arba, jūsų manymu, ji turėtų plačią auditoriją. Ieškokite naujienų ir praneškite auditorijai. Būkite atsargūs, nekopijuokite / įklijuokite istoriją, o verčiau pateikite savo požiūrį į istoriją.

pramonės naujienos

16. Įmonės naujienos

Kitas puikus turinys visiems verslo savininkams. Galite rašyti naujienas apie savo verslą ir dalintis su klientais bei investuotojais.

17. Svečių įrašai

Svečių įrašas yra turinys, leidžiantis lankytojams skelbti savo turinį jūsų tinklaraštyje. Prieš išspausdindami, galite pasirinkti jums patinkantį turinį, kad išvengtumėte bet kokių problemų. Naujausi statistiniai duomenys rodo, kad 59,8% tinklaraštininkų bent retkarčiais lankosi svečiuose.

18. Asmeninės istorijos

Jei turite daug pasakojamų gyvenimo istorijų, tai puikus būdas pasidalyti jomis su pasauliu. Taip pat galite kviestinių rašytojų pasidalinti savo asmeninėmis istorijomis su žmonėmis. Čia yra gėris pavyzdys dalintis asmeninėmis istorijomis ir leisti kitiems žmonėms pasidalyti savo istorijomis.

19. Sėkmės istorijos

Leiskite visiems žinoti, kaip jūs patekote į viršų. Dalykitės savo taktika su kitais, kad jie galėtų pasiekti savo tikslus. Šis turinys gali būti tekstinis ir daugialypės terpės, atsižvelgiant į tai, kaip norite jį pateikti. Yra daug žmonių, ieškančių sėkmės istorijų internete.

20. Asmeniniai bios

Biografija yra puikus turinys, kurį reikia sukurti. Tai gali būti tekstinis ar daugialypės terpės turinys ir jis visada bus tikras. Galite naudoti įvairius šaltinius internete, kad padėtumėte tyrinėti ir sukurti šį patrauklų turinį.

21. Komentarai

Šis komentaras yra geriausias būdas gauti atsiliepimų iš savo skaitytojų. Nesvarbu, koks jūsų tinklaraštis, komentarai bus naudingi. Tai taip pat geras būdas generuoti naujas ateities idėjas.

22. DUK

Dažniausiai užduodamų klausimų skiltis yra geriausias būdas sumažinti kontaktų, kuriuos gaunate apie savo produktą ar paslaugas, skaičių. Ši informacija gali suteikti lankytojams keletą bendrų klausimų, kurių žmonės jums jau uždavė.

23. Žodynas

Žodynėlis yra tekstinis turinys, pritraukiantis didelę auditoriją. Tai apima frazių ir akronimų, susijusių su unikalia tema, sąrašą su jų apibrėžimais.

žodynėlis

24. Wikis

Sukurkite „Wiki“ turinį su jumis susijusia tema. Leiskite lankytojams pridėti turinį, ir jūs tikrai turėsite daug lankytojų. Be to, jūsų tinklaraštis bus bendrinamas daugelyje vietų ir bus naudojamas kaip nuoroda ginčuose internete. Tai „Žvaigždžių karų“ wiki puslapis yra puikus pavyzdys, kaip turėtų atrodyti wiki puslapis.

25. Verslo straipsniai

Priešingai nei „Palyginimai“, šiuo turinio pavyzdžiu siekiama įrodyti, kodėl tam tikras produktas ar paslauga yra geresnė nei jo oponentas. Tai taip pat gali būti tekstinis ar daugialypės terpės turinys. Tai yra išskirtinis būdas reklamuoti jūsų siūlomą produktą.

26. Palyginimai

Palyginimas yra tokio tipo turinys, kai jūs lyginate du ar daugiau produktų, kad nuspręstumėte, kuris yra geresnis. Tokį turinį galite sukurti teksto ar daugialypės terpės forma. Pažvelkite į dešimt populiariausių internetinių dienoraščių platformų palyginimą.

27. Prognozės

Jei manote, kad pagal tam tikrą informaciją ar patirtį galite numatyti atskirus įvykius, turėtumėte apie tai rašyti tinklaraštį. Žmonės galėtų apsilankyti jūsų tinklaraštyje ir perskaityti jūsų prognozes apie prezidento rinkimus ar FIFA pasaulio taurę. Žinoma, pasiruoškite daugybei siautėjančių komentarų, nes ne visi su jumis sutiks.

28. Įkvepiančios žinutės

Jei turite talentą ir savo žodžiais galite įkvėpti žmones, tuomet galite paskelbti įkvepiančias žinutes. Šie pranešimai gali sugeneruoti daug bendrų pranešimų, ir yra didelė tikimybė, kad kai kurie jūsų įrašai bus virusiniai.

įkvepiančios žinutės

29. Kaip išvengti nesėkmių

Priešingai nei sėkmės istorijos, tai turinys, padedantis žmonėms suprasti, kaip jie gali žlugti. Nesvarbu, ar nuspręsite sukurti tekstinį ar daugialypės terpės turinį, jis gali veikti bet kuriuo atveju.

30. Įdomūs faktai

Žmonės mėgsta skaityti įdomius faktus apie viską, kas ten yra. Kuo karštesnė tema, tuo daugiau žmonių susidomės. Faktai gali būti tekstiniai ar daugialypės terpės turiniai, nors būtų geriausia, jei juos laikytumėte tik tekstiniais. Žinoma, atsargiai sukurkite savo faktų atsarginę informaciją iš susijusių šaltinių.

31. Juokingos istorijos

Jei norite pamaloninti savo auditoriją, tuomet galite paskelbti linksmas istorijas savo tinklaraštyje. Žmonės mėgsta praleisti laiką ieškodami juokingų istorijų ir kito panašaus turinio. Pasaulis kupinas juokingų istorijų, kodėl gi jų neparašant į savo tinklaraštį.

32. Citatos

Cita gali būti tekstinis turinys, kurį galite paskelbti savo tinklaraštyje. Cituokite garsius žmones ir pasidalykite savo mintimis su savo auditorija. Tokio tipo turinys pritraukia plačią auditoriją ir žada daugybę socialinės žiniasklaidos akcijų. Jei turite savo verslą, galite pateikti influencerio arba pramonės guru pasiūlymą.

33. Literatūros kūriniai

Jei turite talentą pasakoti ir esate kūrybingi, galite naudoti savo tinklaraštį norėdami paskelbti originalų turinį. Tai gali būti apsakymai, eilėraščiai ar bet koks kitas literatūrinis turinys.

34. Mikroblogų įrašai

Jei norite paskelbti trumpą, bet vertingą tekstinį turinį, kad pakomentuotumėte tam tikrą įvykį ar pasidalintumėte bendromis mintimis, tai yra puikus būdas. Žmonės dažnai skundžiasi, kad „Twitter“ nepateikia pakankamai simbolių, todėl muškite „Tweeter“ savo žaidime.

Rekomenduojama literatūra: Mikroblogo apibrėžimas su pavyzdžiais

35. Geriausia praktika

Nebloga idėja pasidalyti savo auditorijos patirtimi apie geriausią patirtį. Žmonės mėgsta palengvinti savo darbą ir, jei galite jiems padėti, kodėl gi ne??

36. Metaforos

Jei norite parašyti apie tai, apie ką rašo visi, nėra bloga idėja tai daryti kitaip. Pažvelkite į subjektą kitu kampu ir papasakokite tą pačią istoriją iš visai kitos perspektyvos.

37. Suplanuoti renginiai

Galite paskelbti tvarkaraštį renginiams, kuriuos planuojate organizuoti ar kuriuose dalyvausite. Leiskite auditorijai žinoti, kur jie galėtų jus sekti. Be to, tai bus naudingas priminimas jūsų lankytojams, jei jie nori su jumis susitikti.

suplanuoti renginiai

38. „Kodėl“ turinys

Paaiškinkite savo auditorijai, kaip kažkas atsitiko ar kodėl kai kurie dalykai tam tikru būdu veikia. Tai galite padaryti naudodamiesi svariais faktais ar ginčydamiesi – kas visada yra smagiau.

39. Išlaidų lapas

Jei turite įmonės svetainę ir parduodate tam tikrus produktus, pravartu turėti išlaidų lapą. Išlaidų lape nurodomos jūsų produktų kainos klientams.

40. Produktų pranešimai

Jei netrukus turėsite išleisti naują produktą, būtų protingas žingsnis apie tai pranešti. Galite tam paruošti savo auditoriją ir paprašyti jos sulaukti visuomenės susidomėjimo.

produktų pranešimai

41. Informaciniai biuleteniai

Ši medžiaga skirta žmonėms pranešti apie naujus produktus ir paslaugas. Šis turinys yra naudingas, jei turite savo verslą. Tu gali kurti informacinius biuletenius informuoti klientus apie naujausius atnaujinimus.

informacinius biuletenius

42. Skelbiamas postas

Galite stumti tam tikrą prekę, pavyzdžiui, nemokamus ar dovanų pasiūlymus iš tam tikro prekės ženklo, susijusio su jūsų niša. Reklamos yra įprasta praktika, o tinklaraštininkai tai daro visą laiką.

43. Receptai

Jei gerai mokate gaminti maistą ir norėtumėte pasidalinti savo įgūdžiais su likusiu pasauliu, tai jums tinkamas turinys. Galite pasirinkti šį tekstinį ar daugialypės terpės turinį, atsižvelgdami į asmenines nuostatas.

44. Atsisakymas

Atsisakymas paprastai yra vienas tekstinio turinio puslapis, kuriame paaiškinamos autorių teisių problemos. Taip pat galite naudoti atsakomybės atsisakymą, kad paaiškintumėte savo ketinimą ir savo tinklaraščio ar įrašo paskirtį.

Rekomenduojama literatūra: Atsisakymo atmesti šablono pavyzdys

Multimedijos turinys

45. Infografika

Šis turinys skirtas vizualizacijai. Tai vizualiai rodo faktus, statistiką ir kitą svarbią informaciją. Infografija yra auganti tendencija, ir visiems, kurie kuria tokio pobūdžio turinį, yra šviesi ateitis.

46. ​​Cheat sheet

Cheat sheet yra tokio tipo turinys, kuris pritraukia daugybę lankytojų. Žmonės mėgsta karpyti kampus ir viską daryti lengvai. Priklausomai nuo jūsų poreikių ir pageidavimų, galite naudoti ir kurti apgaulingus lapus.

47. el. Knygos

Tikriausiai galite atspėti, kad el. Knygos yra praktiškai elektroninės knygos. Galite jas sukurti ir bendrinti įvairiose svetainėse arba laikyti savo tinklaraštyje kaip PDF failą, kurį gali atsisiųsti visi. Pagrindinis skirtumas tarp el. Knygos ir paprasto tinklaraščio įrašo yra tas, kad el. Knygos yra daug didesnio ir detalesnio turinio.

48. Ekrano nuotraukos

Jei norite įrodyti savo mintį ir nenorite praleisti per daug laiko aiškindami save, tai galite tai padaryti. Tiesiog darykite jau sukurto turinio ekrano kopijas ir pasakykite.

49. Garso įrašai

Šio tipo daugialypės terpės turinys leidžia balsu nusiųsti savo pranešimą auditorijai. Galite naudoti įrašymo programinę įrangą ir tada tiesiog paskelbkite garso failą, kad visi galėtų jo klausytis.

50. Garso knygos

Tas pats, kaip el. Knygos, tačiau naudoja garso laikmeną. Jei turite savo el. Knygą, galite įrašyti save skaitydami kiekvieną skyrių ir dalintis ja savo tinklaraštyje. Jei jums nepatinka, kaip skamba jūsų balsas, visada galite pasisamdyti ką nors už jus. Štai kaip galite papasakoti savo el. Knygą:

51. Fotografija

Jei jums patinka fotografuoti, tada fotografijos turinio paskelbimas yra išskirtinis būdas išreikšti save ir savo darbus. Galite sukurti nuotraukų, kurias žmonės gali atsisiųsti už tam tikrą mokestį. Arba galite leisti jiems jais naudotis nemokamai. Viskas priklauso nuo tavęs.

52. Podcast’ai

„Podcast“ yra garso turinys, kurį galite sukurti norėdami pasidalyti savo nuomonėmis įvairiomis temomis. Žmonės gali prisijungti prie jūsų transliacijos, jei nuspręsite skelbti failus serijomis. Įrašote garso failus ir paskelbiate juos savo tinklaraštyje, kad žmonės galėtų juos atsisiųsti ar klausyti.

podcast'ai

Rekomenduojama knyga: Kaip paleisti „Podcast“

53. Vlogas

„Vlog“ yra vaizdo turinys, kurį galite paskelbti savo tinklaraštyje ir kad žmonės ateitų ir jus sektų. Galite susikurti kelionių Vlog ir pasidalyti savo kelionių istorijomis. Šiuo metu tai karštas turinys, ir jis vis dar auga. Čia yra įdomus „Vlog“ pavyzdys.

54. Tiesioginiai vaizdo įrašai

Naudokite savo tinklaraštį, kad sukurtumėte tiesioginį vaizdo įrašų turinį. Lankytojai gali mėgautis tiesiogine transliacija ir komentuoti jūsų veiklą. Šis turinio tipas yra gana populiarus tarp jaunesnių gyventojų.

55. Mikro vaizdo įrašai

Trumpi vaizdo įrašai, kuriuose gali būti reklamuojamas produktas ar idėja. Tai puikus būdas perduoti savo trumpąją žinutę savo auditorijai. Jie gali trukti kelias sekundes ir vis tiek perduoti galingą žinią. Štai įdomus trumpų „Lowes“ vaizdo įrašų sąrašas.

56. Pristatymai

Sukurkite savo produkto ar paslaugos pristatymą ir įdėkite jį į savo puslapį. Pristatymas yra išsamus būdas pasidalyti idėja ar projektu su savo auditorija.

57. Internetiniai seminarai

Jei esate labai įgudęs savo srityje, galite pradėti internetinius seminarus ir leisti žmonėms prisijungti ir išgirsti, ką jūs turite pasakyti. Tai puikus būdas užsiauginti tikrą vardą ir pasidalyti savo žiniomis su tais, kurie domisi.

Rekomenduojama literatūra: 15 patarimų, kaip žymiai padidinti internetinių seminarų registraciją

58. Apklausos

Baseinai yra daugialypės terpės turinys, kurį galite generuoti, kad susidarytumėte visuomenės nuomonę bet kuria tema. Juos nesunku sukurti, yra daugybė įskiepių, kuriuos galite naudoti atlikdami apklausas. Čia yra puikus Denise’o Wakemano atliktos apklausos pavyzdys.

59. Internetiniai renginiai

Jūsų tinklaraštis gali būti vieta, kur žmonės galėtų žiūrėti internetinius įvykius, kuriuose lankėtės, arba skaityti apie tai. Tai yra geras būdas pasidalyti savo įvykių, susijusių su jūsų niša, patirtimi.

60. Kursai

Kursas yra tam tikros rūšies edukacinis turinys, kuris sutelkia žmones, norinčius išmokti naujų dalykų. Taip pat galite padėti žmonėms įgyti tam tikrų įgūdžių, kuriuos galėtumėte perduoti jiems. Čia yra puikus pavyzdys dienoraščių kursai pasiūlė Jeffas Goinsas.

61. Apklausos

Jei norite rinkti duomenis ar skirtingas nuomones, galite sukurti įvairius tyrimus, kuriuos lankytojai galėtų užpildyti už jus. Taip pat galite siųsti juos el. Paštu ir sulaukti dar daugiau lankytojų.

apklausų

62. Roundups

Norėdami sukurti šį turinį, jums tereikia surinkti turinį, susijusį su jūsų pramonės šaka, kuri jus domina. Tada viską surašysite lankytojams, todėl jiems nereikės skirti laiko tyrimams. Protingiausias žingsnis būtų pasirinkti iš populiariausio turinio internete. Šias žinutes galite skelbti kas savaitę, kas dvi savaites ar kas mėnesį. Čia yra geras pavyzdys, kaip tai padaryti užmegzti ekspertų postus.

63. „SlideShares“

„SlideShare“ yra daugialypės terpės turinys, leidžiantis jums sukurti skaidrių demonstraciją ir paskelbti jas savo tinklaraštyje. Tokiu būdu savo auditorijai galite pateikti savo darbus, idėjas ar įdomias nuotraukas.

Rekomenduojama literatūra: „SlideShare“ vadovas nuo Z iki

64. Duomenų vizualizacija

Šis turinys leidžia jums vizualiai parodyti visus savo duomenis su visų rūšių diagramomis ir diagramomis. Tai taip pat populiarėjanti tendencija, kuri gali rasti savo tikslą beveik bet kurioje pramonėje.

Rekomenduojama literatūra: Duomenų vizualizacija

65. Duomenų rinkimas

Galite paskelbti įdomių duomenų ar tyrimų rezultatų, kuriuos žmonėms būtų įdomu pamatyti. Ši informacija yra puikus būdas pritraukti konkrečią auditoriją į savo tinklaraštį.

66. Diagramos

Tai yra vaizdinis turinys, kuris naudoja daugialypės terpės ryšį tarp tam tikrų įvykių ar žmonių. Tai puikus būdas supaprastinti sudėtingus duomenis, nes auditorija turi vaizdinį kontekstą. Čia yra geras pavyzdys rinkodaros schemų, paaiškinančių turinio rinkodarą.

67. Iliustracijos

Galite sukurti paveikslėlius, norėdami atkreipti dėmesį ar papasakoti trumpą istoriją. Iliustracijos yra grafinis turinys, kurį galite nustatyti ir paskelbti savo tinklaraštyje. Taip pat galite derinti iliustracijas ir tekstinį turinį, kad vaizdas sustiprintų jūsų tekstą.

68. GIF

Gif yra daugialypės terpės turinys, parodantis trumpą veiksmą, kuris kartojasi vėl ir vėl. Jis dažniausiai naudojamas linksmybėms ir rodo linksmą turinį. Tai puikus būdas gauti daug simpatijų ir akcijų socialiniuose tinkluose. Galite naudotis internetu dovanų kūrėjas kad lengvai išplauktumėte GIF, naudodami „YouTube“ vaizdo įrašus ar nuotraukas kaip šaltinį.

GIF

69. Demonstracijos

Demonstracija yra beveik savaime suprantama. Galite sukurti daugialypės terpės turinį ir parodyti, kaip veikia jūsų produktas. Jei nesiūlote jokio produkto, galite parodyti, kaip veikia kai kurie kiti produktai. Būna, kad jaunoji karta rodo vaizdo žaidimus.

70. Skaidrumas

Tarkime, kad jūs turite įmonę. Gal norite pasidalyti savo finansine informacija su klientais. Gal norite parodyti savo augimą ir investicijas ar planus. Štai kas yra skaidrumas. Tai taip pat gali būti tekstinis ar daugialypės terpės turinys; viskas priklauso nuo to, kaip norite pateikti savo duomenis. „Microsoft“ yra viena skaidriausių didelių korporacijų. Štai kaip jie tai daro.

skaidrumas

71. Plakatai

Šio tipo turinys yra ankstesnis nei skaitmeninė era. Tai rodo informaciją, tačiau ji ne tik pasikliauja tekstu, o tik vaizdiniu aspektu. Tu gali kurti plakatus jei norite nurodyti problemą kuo mažiau žodžių.

72. Memes

„Meme“ yra grafinis turinys, naudojamas komedijoms ir pramogoms. Meemos yra nuotraukos arba ekrano nuotraukos su humoristine žinute, parašyta viršuje arba apačioje. Žmonėms patinka matyti memes, ir jie yra vieni iš bendriausiai naudojamų turinių internete.

Rekomenduojama literatūra: Kas yra Dienoraščio Mema?

73. Komiksai ir animaciniai filmai

Jei esate kūrybingi ir norite, kad žmonės juoktųsi, tai yra puikus jūsų tinklaraščio turinys. Nėra daug ką paaiškinti, visi žinome, kas yra komiksai ir animaciniai filmai. Paimkite rašiklį ar pelę, pradėkite piešti ir kurkite įdomias ir juokingas istorijas.

74. Varžybos

Galite kurti įvairius konkursus, kuriuose žmonės gali dalyvauti. Norėdami užtikrinti sąžiningumą, galite leisti lankytojams balsuoti už savo mėgstamą.

Rekomenduojama literatūra: Kaip surengti internetinių dienoraščių konkursą, norint rasti naujus skaitytojus ir padaryti jūsų tinklaraštį lipnų

75. Internetinis žurnalas

Žurnalas yra daugialypės terpės turinys, kurį galite sukurti ir turėti didelę auditoriją, kuri taptų įprasta. Tai, ką žurnalas apims, priklauso nuo jūsų asmeninių nuostatų. Yra gyvenimo būdas, technologijos, statyba, namų plėtra ir daugelis kitų temų, kuriomis galite pasinaudoti.

internetiniai žurnalai

76. Viktorinos

Viktorina yra įdomus turinys, kuria ji gali patraukti didžiulę auditoriją. Yra daugybė įskiepių, kuriuos galite naudoti kurdami įdomias ir įdomias viktorinas.

77. Muzikos vaizdo įrašai

Jei esate muzikos gerbėjas ir norite bendrinti jums patinkančius muzikos vaizdo įrašus su kitais žmonėmis, savo tinklaraštyje galite įterpti visų rūšių muzikos vaizdo įrašus. Muzika gali pritraukti daug auditorijos ir pakelti jūsų tinklaraštį į naują lygį.

78. PSA

Viešųjų paslaugų pranešimai gali būti tekstiniai ar vaizdo turiniai, kurie gali turėti įtakos plačiajai visuomenei. Galite naudoti PSA bet kokiai svarbiai problemai spręsti arba šviesti visuomenę įvairiomis temomis. PSA turinio kūrėjai teikia pirmenybę vaizdo turiniui, nes jie gali lengviau perteikti savo emocijas visuomenei.

PSA

79. Žemėlapiai

Žemėlapis yra daugialypės terpės turinys, kurį galite paskelbti savo tinklaraštyje ir bendrinti su savo lankytojais. Galite nurodyti įdomias vietas ar istorinius įvykius, kurie nutiko tiksliai apibrėžtoje vietoje ar rajone.

80. Forumai

Šio tipo turinys yra puikus būdas pritraukti daug lankytojų į jūsų puslapį. Žmonės gali aptarti daugybę temų ir gauti atsakymus. Tai puikus būdas žmonėms pasidalyti savo žiniomis ir patirtimi.

Rekomenduojama literatūra: 10 būdų, kaip padaryti jūsų internetinę bendruomenę ar forumą aktyvesnį

81. Gerbėjų puslapis

Jei esate kokių nors popmuzikos ar kino žvaigždžių gerbėjas, tai yra puikus būdas pasidalinti savo atsidavimu kitiems. Savo gerbėjams galite paskelbti nuotraukų, istorijų, vaizdo įrašų ir kitos susijusios informacijos. Šis turinio tipas paprastai pritraukia jaunesnę auditoriją.

82. Žiniasklaida mini

Jei jūsų verslą kada nors pastebėjo žiniasklaida, nėra bloga idėja sukurti puslapį ir bendrinti jį su klientais ir lankytojais. Praneškite visiems, ką žiniasklaida galvoja apie jus ir jūsų verslą.

žiniasklaida mini

83. Dovanos

Žmonės mėgsta nemokamus dalykus. Jei norite pritraukti daugiau auditorijos į savo tinklaraštį, tai yra puikus būdas pasiekti šį tikslą.

84. Žanrų puslapiai

Šis turinys susijęs su specifinėmis vieno produkto savybėmis. Tai puikus būdas reklamuoti produktą, kurį mylite ar parduodate. Pateikiame keletą įdomių pavyzdžių gražiai suprojektuotų gaminių puslapiai.

85. Dienos laidos

Šis daugialypės terpės turinys leidžia reguliariai kreiptis į savo auditoriją. Galite kalbėti bet kuria tema ir semtis įkvėpimo iš savo auditorijos. „Askgaryvee Show“ yra puikus pavyzdys jums.

Kiti

86. Papildiniai

Šio tipo turinys yra geras būdas užpildyti tuščias savo tinklaraščio vietas. Galite išbandyti visų rūšių papildinius, kuriais galėtų naudotis jūsų lankytojai.

87. Šablonai

Šis turinys leidžia paaiškinti auditorijai, kaip ką nors padaryti. Pvz., Galite sukurti įvairių formų ir lapų šablonus. Tiesiog įsitikinkite, kad turite visus savo faktus teisingus. Taip pat galite leisti lankytojams atsisiųsti šablonus už tam tikrą mokestį ir užsidirbti pinigų.

Rekomenduojama literatūra: Čia yra pagalba: tinkintos temos ar šablono sukūrimas jūsų komandos formoms

88. Nemokami įrankiai

Savo auditorijai galite pasiūlyti įvairių nemokamų įrankių, skirtų įvairiems tikslams. Taip pat galite sukurti skirtingas savo tinklaraščio skiltis, kiekviename jų yra įrenginiai, atitinkantys tą skiltį. Galite nuspręsti, ar ketinate tik pasidalyti tų įrankių istorija, ar paskelbti nuorodas atsisiųsti. Peržiūrėkite tinklaraštininkų, žiniatinklio valdytojų ir pradedančiųjų įmonių įrankių sąrašą.

nemokami įrankiai

89. Naršyklės plėtiniai

Šis turinys leidžia reklamuoti ir plėsti savo verslą, naudojant turinį integruota į „Chrome“ ar kita naršykle.

90. QR kodai

Jei turite produktą ar paslaugą, kurią pasiūlyti lankytojams, tada QR kodai gali būti naudingas turinys. Žmonės gali nuskaityti QR kodą ir užsisakyti produktą arba užsiregistruoti paslaugoje.

Rekomenduojama literatūra: Kaip susikurti QR kodą

91. Nemokami ištekliai

Tiesiog surinkite tiek daug nemokamų dalykų, kuriuos lankytojai galėtų atsisiųsti. Jei norite, galite pasirinkti bendrinti išorines nuorodas į tuos išteklius. Taip pat galite sukurti skirtingas skiltis, kad žmonės galėtų lengvai rasti tai, ko jiems reikia. Pažvelkite į mūsų naudingų internetinių dienoraščių išteklių skyrių, sukurtą siekiant padėti interneto naujokams nustatyti savo tapatybę internete.

92. Pokalbių kambariai

Galite sukurti tiesioginį pokalbį savo tinklaraštyje ir tokiu būdu pritraukti vartotojus. Lankytojai galėjo pasikalbėti ir smagiai praleisti laiką, pasidalyti informacija ir patirtimi. Galite žiūrėti pokalbį ir sužinoti, ar nėra problemų sukėlėjų.

Rekomenduojama literatūra: Pridėkite tiesioginį pokalbį prie savo svetainės ar tinklaraščio atlikdami 3 paprastus veiksmus

93. Programos mobiliesiems

Tai sena žinia, kad vis daugiau žmonių naudojasi mobiliaisiais įrenginiais virš stalinių kompiuterių. Tai galite naudoti norėdami surinkti visus tuos žmones į savo tinklaraštį. Dalykitės programomis mobiliesiems arba kurkite savo programas ir paskelbkite jas savo tinklaraštyje, kad visi galėtų jas atsisiųsti.

94. Atgaliniai skaičiavimai

Atgalinės atskaitos yra įdomus ir linksmas. Šį turinį galite patalpinti į savo dienoraštį, kad būtų parodytos Naujųjų metų pradžios ar svarbių įvykių pradžios dienos. Yra tinklaraščių, skirtų tik atgaliniams skaičiavimams, kol neįvyks konkretūs įvykiai.

95. Socialinio tinklo mygtukai

Jei norite, kad jūsų tinklaraštį matytų kuo daugiau žmonių, tuomet savo tinklaraštyje turite įdėti socialinius mygtukus. Žmonės gali bendrinti jūsų įrašus vienu mygtuko paspaudimu. Tokiu būdu būsite matomi „Facebook“, „Instagram“, „Google+“, „Pinterest“, „LinkedIn“ ir kt.

96. Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvai yra naudingas turinys, kuris gali padėti jūsų lankytojams išsiaiškinti daug dalykų. Galite padėti jiems suskaičiuoti, kiek pinigų jie išleis konkrečiam projektui ar kelionei. Viskas priklauso nuo jūsų kūrybiškumo ir rinkos poreikių.

skaičiuotuvai

97. Keitikliai

Šis turinio tipas leidžia jūsų lankytojams konvertuoti valiutą arba skirtingus vienetus (metrus, svarus, colius, unciją ir kt.). Ne visi žmonės pasaulyje naudoja tą pačią vienetų sistemą, todėl keitikliai gali būti naudingi.

Rekomenduojama literatūra: Kaip sukurti programą „Currency Converter“?

98. Vartotojo sukurtas turinys

Atidarykite savo tinklaraštį lankytojams ir leiskite jiems paskelbti bet kokį turinį su jūsų sutikimu. Šis turinys yra puikus būdas suburti didelę auditoriją. Galite administruoti viską, ką skelbia lankytojai, ir ištrinti nepageidaujamą turinį.

99. Bendradarbiavimas

Kartais galite sukurti turinį, dirbdami kartu su kitais tinklaraštininkais. Tokiu būdu tinklaraštininkai skatinti vienas kitą ir padėti vieni kitiems.

100. El. Pašto kampanija

Marketingo turinio tipas, leidžiantis dalintis naujienomis ir projektais su klientais. Susikurkite gavėjų sąrašą ir praneškite jiems kiekvieną kartą, kai parduotuvėje turėsite ką nors išskirtinio.

101. Pirmuosius puslapius

Puikus būdas išplėsti savo el. Pašto sąrašą. Tiesioginiai puslapiai paprastai ką nors siūlo lankytojui mainais į jo el. pašto adresą.

102. Promovietės

Tai beveik savaime suprantama. Reklamos svetainės yra puslapiai, kuriuose reklamuojamas unikalus produktas ar paslauga. Tai gali būti jūsų produktas arba kažkas gali sumokėti už jūsų produkto ar paslaugos reklamą.

103. Pajamų ataskaitos

Kai kurie verslo savininkai mėgsta dalytis savo pajamų ataskaitomis. Tai puikus būdas išlikti skaidriam ir parodyti savo klientams, kaip vystosi jūsų verslas.

pajamų ataskaitos

104. Geriausi apdovanojimai

Tinklaraštininkai mėgsta konkuruoti. Renginiai, kuriuose apdovanojami už geriausią skaitmeninį turinį, yra dar vienas įdomus būdas reklamuoti jūsų puslapį ir pritraukti naują auditoriją. Čia yra pavyzdys tokio turinio.

105. Internetiniai žaidimai

Jei esate įgudęs kurti paprastus naršyklės žaidimus, kurie pritrauktų žmones į jūsų tinklaraštį, tai galite padaryti. Taip pat yra internetinių žaidimų, kuriuos galite tiesiog talpinti savo tinklaraštyje ir pasiekti ir auditoriją.

106. Žurnalai neprisijungus

Jei esate spausdintų laikmenų gerbėjas, galite nuskaityti kai kuriuos spausdintus žurnalus ir paskelbti juos savo auditorijai. Tai puikus būdas saugoti archyvą, kurį žmonės naudotų prireikus.

107. Svagis

Parodykite ačiū savo klientams ir rėmėjams. Siųskite jiems linksmų ir naudingų dovanų su jūsų verslo logotipas. Tai puikus būdas parodyti savo supratimą ir reklamuoti savo prekės ženklą.

108. Skelbimai

Jei turite tinklaraštį, galite įdėti skelbimus ant kai kurių įrašų, kad reklamuotumėte susijusį prekės ženklą. Tai yra teisėtas ir paprastas būdas užsidirbti papildomų pinigų sau.

Išvada

Turinys yra ne tik rašytinė medžiaga, bet ir lengvai nepastebimas. Dažnai geriausia naudoti daugybę turinio formų ir suteikti auditorijai daugiau nei vieną būdą, kaip įgyti žinių. Puikus turinys žino, ko nori auditorija, ir pateikia. Atlikite tai ir jūs negalite žlugti.


Šis įrašas buvo paskelbtas internetiniame dienoraštyje. Pažymėkite nuolatinę nuorodą.

Papildomi skaitymai

 • Kas yra turinio rinkodara ir kaip tai gali padėti jūsų tinklaraščiui?
 • Kaip sukurti pasirinktinius įrašų tipus
 • Kaip internetu parduoti skaitmeninius ir fizinius gaminius
 • Kas yra internetinė rinkodara?
 • Naudinga interneto statistika ir faktai 2020 m
Pradėti dienoraščio knygą

PRADĖKITE SAVO Dienoraštį

Šis vadovas yra įvadas į internetinių dienoraščių meno įvaldymą. Tai suteikia galimybę lengvai atlikti savo tinklaraščio kūrimo, priežiūros ir augimo veiksmus.

Perskaitykite vadovą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map