Змініть меню адміністратора WordPress відповідно до своїх потреб

Змініть меню адміністратора WordPress відповідно до своїх потреб


Кожне меню адміністратора WordPress виглядає однаково після встановлення. Це може бути хорошою справою, якщо ви працюєте на різних сайтах, що працюють від нашого улюбленого WordPress, але якщо ви створюєте блог для клієнта, ви можете змінити меню адміністратора для досягнення неповторного вигляду.

Хоча на інформаційній панелі WordPress не так багато варіантів, ви все одно можете легко змінити речі самостійно. У сьогоднішньому посібнику ми покажемо вам кілька коротких порад, які допоможуть вам змінити адміністраторське меню WordPress під свої потреби:

 • Перестановіть меню адміністратора WordPress
 • Як налаштувати меню адміністратора WordPress
 • Як змінити кольори в меню адміністратора
 • Як змінити кольори в меню адміністратора без плагінів

Перестановіть меню адміністратора WordPress

Після того, як ви почнете додавати нові плагіни та функції до вашої системи ведення блогів, ви продовжуватимете складати піктограми в адміністративному меню, і ви зможете легко створити заплутане меню, де ваші автори не зможуть знайти своїх публікацій або галерея для додавання нових зображень.

Тоді ви почнете думати про перестановку піктограм. І ось тут простий плагін стане для вас чудовим помічником.

Менеджер меню адміністратора

ЦІНА: Безкоштовно

Менеджер меню адміністратора

Після встановлення цього безкоштовного та легкого плагіна ви отримаєте лише один варіант. І це варіант редагування меню.

Якщо ви натискаєте кнопку, ваше меню переходить у «будівництво», і ви можете вільно переміщати елементи. Перетягніть елементи меню та підменю та створіть меню, яке вам найбільше підходить. Ви хочете, щоб посилання “Нова публікація” знаходилось біля “Нової сторінки”? Ви можете це зробити. Насправді ви можете переставляти елементи, як хочете. Ви можете перетягнути пункт меню верхнього рівня в підменю та навпаки, так чому б вам не було, щоб пункт «Нова публікація» висів сам, а не містив його у підменю? Це твій вибір.

Якщо ви все ще не впевнені, чому цей маленький плагін такий крутий, погляньте демонстраційне відео.

Як налаштувати меню адміністраторів WordPress

Незважаючи на те, що фронтенд WordPress дуже настроюється, і ви буквально маєте необмежені варіанти для свого сайту, бекенд, тобто інформаційна панель WordPress дещо обмежена, і ви в основному застрягли в тому, що отримали.

Оскільки в WordPress є плагіни для майже всього, чому б не було такого, який дозволить вам налаштувати область адміністратора? Ну, є, і не тільки один звичайно.

Якщо ви займаєтесь кодуванням, ця частина цього посібника може вас не зацікавити, оскільки ми не збираємось показувати вам код за плагіном, а лише дамо вам коротке керівництво про те, як налаштувати плагіни та легко змінити дизайн вашого область адміністратора. Але ти, мабуть, хочеш саме цього, чи не так?

Клієнт Даш

ЦІНА: Безкоштовно

Для початку ви можете змінити меню адміністратора для себе або будь-якого іншого користувача. Це легко зробити за допомогою цього безкоштовного плагіна, де ви можете змінити все меню, яке ви бачите під час роботи над вашим блогом WordPress. Наприклад, ви можете додавати нові пункти меню, видаляти ті, які вам не потрібні, або які не хочете зробити доступними для певної ролі користувача, ви можете змінити піктограми тощо. Отже, як це зробити? Давайте розпочнемо:

 1. Йти до Плагіни -> Додати нове
 2. Встановіть та активуйте плагін Client Dash
 3. Перейдіть до Налаштування -> Клієнтський тире
 4. На другій вкладці виберіть “Меню”
 5. Виберіть «Роль користувача» та натисніть «Додати меню»

Тут починається ваше налаштування. Після того, як плагін створить ваше нове меню, ви побачите екран таким, яким він виглядає зараз. Тут ви можете додавати або видаляти пункти меню, вводити нові мітки і навіть змінювати стандартні піктограми. Будь то тип публікації, який ви хочете додати, або, можливо, спеціальна посилання, Client Dash дозволить вам це зробити. Перетягуйте елементи та створюйте персональне меню, яке дозволить вам працювати швидше.

Редактор меню адміністратора

ЦІНА: Безкоштовно / $ 19
DEMO

меню-редактор-про

Хоча більш популярний, ніж згаданий раніше плагін, Admin Menu Editor випускається у безкоштовній та преміум-версії, тому вам доведеться купувати ліцензію, якщо ви хочете отримати всі додаткові функції. Немає великих відмінностей між плагінами та Редактором меню адміністратора також надасть вам можливість переставити меню для себе чи будь-якої іншої ролі користувача, просто перетягуючи меню та підменю там, де ви їх хочете..

Ви можете змінювати права доступу, піктограми та заголовки для всіх меню, експортувати та імпортувати їх і навіть використовувати шорт-коди. Перегляньте демонстраційну версію PRO, щоб побачити реальну потужність цього плагіна.

 1. Встановіть редактор меню адміністратора та активуйте його
 2. Перейдіть до Налаштування -> Редактор меню (PRO)
 3. Виберіть “Роль користувача”, яку ви хочете редагувати, і налаштуйте меню за своїм бажанням
 4. Зберегти зміни

Як змінити кольори в меню адміністратора

Що стосується налаштування, можливо, ви захочете змінити, як виглядає ваша адміністративна область. За замовчуванням існує 8 кольорових схем яку ви можете вибрати для свого профілю. Але, можливо, вам не подобаються стандартні кольори або ви хочете, щоб вони відповідали кольорам на вашому сайті. І саме тут ви хочете отримати більше варіантів?

Існують різні способи зміни кольорових схем для вашого меню адміністратора. У цій частині статті, ми покажемо вам два плагіни що може зробити чудову роботу – ви можете встановити простий плагін, який додасть ще вісім кольорових схем або пограти з вибором кольору в іншому.

Кольорові схеми адміністратора

ЦІНА: Безкоштовно

Кольорові схеми адміністратора

Якщо вам не потрібно розбиратися в деталях і вибирати кожен колір самостійно, ви можете спробувати цей простий і безкоштовний плагін. Вам просто потрібно встановити схеми адміністративного кольору та плагін автоматично додасть 8 нових кольорових схем який ви можете знайти в налаштуваннях користувачів:

 1. Встановіть плагін і активуйте плагін кольорових схем адміністратора
 2. Перейдіть до Користувачі -> Ваш профіль
 3. У розділі Колірна схема адміністратора виберіть нову схему, яку ви хочете використовувати

Генератор WordPress Admin Color Scheme

ЦІНА: Безкоштовно

Раніше згаданий плагін просто додасть ці 8 кольорових схем, але якщо ви хочете мати контроль над кожним кольором у вашій схемі, вам знадобиться більше варіантів. На жаль, цей плагін видалено з оригінального веб-сайту, що дозволило вам вибирати кольори безпосередньо зі свого браузера, але ви все одно можете завантажити цей плагін і встановити його вручну.

Виконайте наступні кілька кроків, і ви матимете власну кольорову схему адміністратора через хвилину-дві (або якщо ви такі, як ми, ви можете витратити годину, перш ніж знайти ідеальну колірну комбінацію).

 1. Завантажте генератор кольорових схем WordPress Admin
 2. Встановіть та активуйте плагін
 3. Створюйте власні схеми, вибираючи кольори

Як змінити кольори в меню адміністратора без плагінів

Замість того, щоб у цій частині встановлювати додаткові плагіни для зміни кольорів у адміністративних меню, ми навчимо вас змінювати кольорові схеми, просто додавши наступний код у ваші функції.php і насправді зробити простий плагін самостійно.

За допомогою цього коду ви можете вибирати будь-які кольори, які вам потрібні, але замість того, щоб вибрати один із кольорового вибору, вам доведеться писати кольорові шістнадцять кращих. Ви можете отримати їх за допомогою будь-якого вибору кольору – від Paint до Photoshop або будь-якого вибору кольорів в Інтернеті.

 1. Перейдіть у файл function.php
 2. Вставте наступний код наприкінці:
 3. функція Additional_admin_color_schemes () { // Отримати каталог тем $ topic_dir = get_template_directory_uri (); // Океан wp_admin_css_color ('isitwpcolor', __ ('Is WP'), $ topic_dir. '/admin-colors/isitwp/colors.min.css', масив ('# ed2a0c', '# 000000', '# 738e96', '# f2fcff') ); } добавлення ('admin_init', 'Additional_admin_color_schemes');
 4. З наступним фрагментом коду активізуйте свою нову кольорову схему:
 5. функція set_default_admin_color ($ user_id) { $ args = масив ( 'ID' => $ user_id, 'admin_color' => 'isitwpcolor' ); wp_update_user ($ аргументи);

  }
  добавлення (“user_register”, “set_default_admin_color”);

  На жаль, ми ще цього не зробили. Після цього кроку вам потрібно вставити ще одну функцію, щоб змінити мітку новостворених кольорових схем, щоб вона працювала

 6. Вставте наступний код:
функція rename_fresh_color_scheme () { глобальні $ _wp_admin_css_colors; $ color_name = $ _wp_admin_css_colors ['свіжий]] -> ім'я; if ($ color_name == 'За замовчуванням') { $ _wp_admin_css_colors ['свіжий]] -> name =' Свіжий '; } повернути $ _wp_admin_css_colors; } add_filter ('admin_init', 'rename_fresh_color_scheme');

Це був останній крок у створенні власної кольорової схеми без встановлення зайвих плагінів. Хоча це, можливо, зайняло трохи більше часу, вам не доведеться дбати про той додатковий плагін, встановлений на вашій WordPress.

Висновок

Хоча налаштування меню адміністратора WordPress не буде першим ділом у вашому списку справ, це, безумовно, щось, про що слід подбати, якщо ви збираєтеся працювати на своєму веб-сайті довший час. Маючи налаштоване меню, різні значки або набори кольорів можуть допомогти вам легше працювати. Це також створить унікальне відчуття для всіх користувачів, які мають доступ до бекенда.

Отже, якщо у вас є кілька хвилин для запасного, перегляньте цю статтю та змініть меню адміністратора.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map