WordPress informācijas panelis: administratora zona un panelis

wordpress-dashboard.png


Kad esat izveidojis WordPress vietni un veiksmīgi reģistrējies, pirmais, ko redzēsit, ir WordPress informācijas panelis. Šī ir vieta administratoriem, kurā ir vairāki noderīgi logrīki. Šajā lapā WordPress parādīs dažas saites, kas būs vērtīgas jebkuram iesācējam. Jums būs iespēja izsekot ziņu, komentāru un lapu skaitam. Tas vedīs jūs uz ziņu redaktoru, lai jūs varētu uzrakstīt savu pirmo ziņu, aizpildīt ātru melnrakstu, redzēt nesenās aktivitātes un lasīt jaunākās ziņas par WordPress.

Šajā rakstā būs sniegti norādījumi par katru informācijas paneļa logrīku, kas iepriekš instalēts WordPress, un parādīts, kā ātri pielāgot informācijas paneļa lapas izskatu..

 1. Laipni lūdzam WordPress
  1. Sāc
  2. Nākamie soļi
  3. Citas darbības
 2. Īsumā
 3. Ātrā melnraksts
 4. Darbība
 5. WordPress ziņas
 6. Pielāgojiet savus logrīkus
  1. Ekrāna opcijas
  2. Pielāgoti logrīki

1. Laipni lūdzam WordPress

Laipni lūdzam WordPress informācijas paneļa logrīkā

Ja tikko esat pabeidzis WordPress instalēšanu, šī ir pirmā lieta, ko redzēsit informācijas panelī. WordPress izstrādātāji ne tikai sveicina jūs platformā, bet arī ir sagatavojuši dažas parocīgas saites, kas palīdzēs jums sākt darbu.

Sāc

Kreisajā pusē esošā lielā zilā poga ļaus jums pielāgot vietni. Precīzāk sakot, tas vedīs jūs uz “pielāgošanas rīku”. Ja vēlaties mainīt kaut ko vietnē, kas saistīts ar dizainu, sākumlapa ir pielāgošanas rīks. Atkarībā no motīva var būt vairāk vai mazāk iespēju, no kurām izvēlēties, bet lielākajai daļai WordPress motīvu ir vairāk iespēju, nekā jums nepieciešams.

Nākamie soļi

Logrīka centrā atradīsit vairākas citas saites. Pirmais vedīs jūs tieši pie redaktora, lai jūs varētu uzrakstīt jums pirmo emuāra ziņu. Nākamais ļaus jums izveidot savu pirmo lapu (piemēram, izstrādātāju ieteikto lapu “par mani”), savukārt trešā saite vienkārši atvērs mājas lapu, lai jūs varētu redzēt, kā jūsu vietne izskatās apmeklētājiem.

Citas darbības

Kad esat gatavs pāriet uz nākamo darbību labajā pusē, jūs atradīsit saites, kas ļaus jums pārvaldīt logrīkus un izvēlnes. Jūs varēsit arī ieslēgt vai izslēgt komentārus un doties prom uz WordPress Codex lapām, kur uzzināt vairāk par pirmajām darbībām ar WordPress..

2. Īsumā

Īsumā WordPress informācijas paneļa logrīks

Nākamais logrīks sniedz ātru pārskatu par jūsu vietni. Skatiet, cik daudz ziņojumu, lapu un komentāru jums ir, un noklikšķiniet uz jebkura no tiem, lai atvērtu attiecīgo lapu. Ja jūs interesē WordPress versija un tēma, kuru pašlaik izmantojat, vienkārši apskatiet šī logrīka apakšdaļu.

3. Ātrā melnraksts

Ātrās uzmetuma WordPress informācijas paneļa logrīks

Pārlūkojot WordPress informācijas paneli, iespējams, iegūsit ideju jaunam rakstam. Tā vietā, lai atvērtu pilnu vizuālo redaktoru, varat ātri pierakstīt virsrakstu un dažas piezīmes. WordPress tos saglabās kā melnrakstu, lai jūs varētu viegli turpināt darbu jebkurā jums piemērotā laikā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ātrās melnraksta redaktors ir tikpat vienkāršs kā tas notiek, tāpēc jūs nevarēsit ne stilu ne ierakstīt, ne ievietot attēlus, ne videoklipus. To visu varēsit izdarīt, kad melnrakstu atvērsit, izmantojot vizuālo vai teksta redaktoru no sadaļas Ziņas.

4. Darbība

Darbības WordPress informācijas paneļa logrīks

Šis vienkāršais logrīks parāda jūsu emuāra jaunākās ziņas un komentārus, ieskaitot precīzu publicēšanas laiku un datumu. Pēc noklusējuma jūs redzēsit tikai “Sveika pasaule!” ziņa, kas kalpo kā piemērs (jo jums nav citu citu rakstu). Jūs varat noklikšķināt uz tā tieši no darbības logrīka, kas atvērs redaktoru, lai jūs varētu atjaunināt ziņu.

Komentāru sadaļā tiek parādīts komentētāja iemiesojums, vārds un ziņa, kurā atrodas komentārs. Jūs redzēsit arī ātru komentāra kopsavilkumu. Ja novietojat peles kursoru virs jebkura komentāra, varat to pārvaldīt – apstiprināt, atbildēt, rediģēt, pārvietot uz miskasti, atzīmēt kā surogātpastu vai apskatīt komentāru tā ziņojumā.

Zem visa tā varat atrast vienkāršu joslu, kurā ir visu gaidāmo, apstiprināto, surogātpastu un miskasti komentāru skaits.

5. WordPress ziņas

WordPress News informācijas paneļa logrīks

Pēdējais logrīks, kas pēc noklusējuma tiek parādīts WordPress informācijas panelī, parāda jums jaunākās WordPress ziņas. Šeit atradīsit sarakstu ar jaunākajiem rakstiem par WordPress, kas nāk no dažādām vietnēm, piemēram oficiālais WordPress.org emuārs.

Ziņu logrīks palīdzēs jums saglabāt uzmanību un uzzināt par jaunākajiem atjauninājumiem, tēmām un spraudņiem, pamācībām utt. Šeit atradīsit arī vienu ieteiktu spraudni, kas varētu piesaistīt jūsu uzmanību.

Pielāgojiet savus logrīkus

Tagad, kad jūs zināt, ko dara logrīki, ir laiks personalizēt WordPress informācijas paneli.

Iesācējiem jāņem vērā, ka varat ātri noņemt sveiciena logrīku. Kad esat iejuties ziņās, lapās un komentāros, varat vienkārši noklikšķināt uz mazās pogas “x” sveiciena logrīka augšējā labajā stūrī un pilnībā to noraidīt..

Pārkārtot WordPress informācijas paneļa logrīkus

Virzot peles kursoru virs kāda no iepriekš minētajiem logrīkiem, jūs pamanīsit, ka kursors mainās. Tiklīdz jūs redzēsit, ka kursors ir norādīts visos četros virzienos, jūs varēsit pārvietot šo logrīku uz citu vietu. Vienkārši velciet un nometiet atlasīto logrīku vietā, kas jums ir piemērota. Turklāt, ja nevēlaties redzēt noteikta logrīka saturu, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz mazās bultiņas.

Ekrāna opcijas

WordPress ekrāna opcijas

Viena no WordPress informācijas paneļa visnozīmīgākajām daļām ir ekrāna opcijas. Tos varat atrast savas lapas augšpusē (lūdzu, ritiniet līdz galam, jo ​​ekrāna opcijas var paslēpties aiz administratora joslas). Kad esat atlasījis opciju, jauna balta josla nokrīt no augšas, pakļaujot visus instalētos logrīkus (rūtiņas). Atceļot izvēles rūtiņas blakus logrīkiem, varat tos viegli parādīt / paslēpt WordPress informācijas panelī.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc noklusējuma jums būs tikai pieci logrīki, citi (pielāgoti) logrīki parādīsies, kad būsit instalējis papildu spraudņus un motīvus.

Pielāgoti logrīki

Atkarībā no jūsu spraudņu skaita un spraudņu funkcijām, iespējams, informācijas panelī būs viegli atrast desmitiem papildu logrīku.

Piemēram, instalējot Google Analytics spraudni (ir daudz dažādu), jūs iegūsit statistikas logrīku, kas parādīs apmeklējumu skaitu tajā dienā, nedēļā vai mēnesī.

Secinājums

WordPress informācijas panelis ir pirmā vieta, ko var redzēt, kad piesakāties WordPress. Uzziniet, ko varat darīt informācijas panelī, kādi elementi ir pieejami pēc noklusējuma un kā to pielāgot savām vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map