Wix vs WordPress salīdzinājums 2020

Wix un WordPress salīdzinājums 2017


Pirms kontu izveidošanas vai failu lejupielādes, iespējams, visi būs sajūsmā par vietnes izveidi. Tas ir labi, laipni gaidīti uz kuģa! Bet, ja jums nav iepriekšējas pieredzes ar tīmekļa veidošanas sistēmām, ir pienācis laiks veikt papildu izpēti – kuru no tām izvēlēties kā sākumpunktu?

Kā jūs jau varētu zināt, WordPress var atrast gandrīz trīsdesmit procentos no visām vietnēm. Tas padara to par vispopulārāko tīmekļa veidošanas platformu bez šaubām. Bet, pirms sākat iesākt un sākat veidot savas pirmās lapas, vai zinājāt, ka ir arī vairāki citi pakalpojumi, kas ir ļoti līdzīgi WordPress?

Lēmuma pieņemšana kļūst grūtāka, jo daudzi no šiem rīkiem sola līdzīgas lietas – skaistas vizuālās saskarnes, ērts vietnes veidošanas veids, visi ir draudzīgi iesācējiem, tie nemaksā daudz … bet kuru izvēlēties?

Šodien mēs pievērsīsimies atšķirībām starp WordPress un Wix. Lai to padarītu vieglāku, mēs salīdzināsim WordPress paš hostēto versiju ar Wix, lai būtu konkrētāka. Ja joprojām neesat pārliecināts, kāpēc pastāv divas WordPress versijas, lūdzu, uzziniet, kas tik ļoti atšķiras starp WordPress.com un pašpiegādāto WordPress.org, jo mēs esam detalizēti apskatījuši šo tēmu..

Būtu grūti izsekot visām atšķirībām, ja mēs tās nebūtu sagrupējuši. Tātad, ja neesat gatavs lasīt visu rakstu, šeit ir īss satura rādītājs:

 • Vienkāršība
 • Motīvi un spraudņi
 • Satura pārvaldība
 • Atbalsts
 • Izmaksas
 • e-komercija
 • Salīdzināšanas tabula
 • Kuru izvēlēties??

Vienkāršība

WordPress

Kaut arī mēs esam mīlējuši WordPress no pirmās dienas patiesība ir tāda, ka tas nav tik vienkārši kā Wix. Tas prasīs daudz vairāk laika, līdz jūs varat teikt, ka jūs zināt katru WordPress nodrošināto funkciju. Un tas noteikti prasīs daudz vairāk laika, lai apgūtu amatniecību ar WordPress.

Bet tajā pašā laikā, kamēr pastāv mācīšanās līkne ar populāro CMS, tas ilgtermiņā būs daudz izdevīgāks, jo WordPress ir daudz spēcīgāks risinājums.

Wix

Jau no paša sākuma Wix profesionāla izstrādātāju komanda bija mēģinājusi uzsvērt platformas izmantošanas vienkāršību.

Viss, sākot no sava pirmā konta izveides līdz vietnes izveidošanai, ir ļoti vienkāršs un draudzīgs iesācējiem. Katrs process ir pārveidots, lai tas darbotos lietotājiem.

Tās vizuālais interfeiss ir ļoti intuitīvs, un tas prasīs tikai dažus mirkļus, līdz lietas tiks sakārtotas. Neatkarīgi no tā, kas jums prātā, tas būs sasniedzams tikai ar dažiem klikšķiem, visdrīzāk, izmantojot velciet un nometiet redaktoru. Lai arī mēs to ienīstam, Wix ir labāks risinājums pilnam iesācējam, kurš neko daudz negaida no vietnes.

Motīvi un spraudņi

Mūsdienu vietnēm un emuāriem ir nepieciešams daudz vairāk, nekā jebkurš parasts tīmekļa veidotājs piedāvā ārpus izvēles. Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt, cik labi katrs no viņiem darbojas ar veidnēm un paplašinājumiem.

WordPress

Tā kā ir tikai tūkstošiem tēmu un spraudņu, kas atrodami tikai bezmaksas WordPress direktorijā, ir grūti konkurēt ar populāro CMS. Lai arī kāda funkcionalitāte vai niša jums ienāktu prātā, jūs varēsit izsekot savas vietnes motīvus un spraudņus. Lielāko daļu laika paplašinājumi un veidnes būs bez maksas.

Kādā brīdī jūs varētu vēlēties iet vēl tālāk. Šeit WordPress plašā kopiena ietaupa dienu – ir arī tūkstošiem izcilu spraudņu un WordPress motīvu, kas nodrošinās jums visu, ko vēlaties.

WordPress noklusējuma sistēma ļauj ērti pārslēgties starp motīviem un spraudņiem un tos detalizēti pielāgot.

Lielākajai daļai no tām ir eksporta un importēšanas iespējas, kas palīdzēs strādāt arī ar daudzām vietnēm.

Wix

Wix veidnes

Wix piedāvā simtiem krāšņu veidņu, kuras var ātri piešķirt vietnei. Visas galvenās nišas ir ietvertas, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par savas unikālās vietnes veidnes atrašanu. Tātad, neatkarīgi no tā, vai veidojat vienkāršu emuāru, hobiju vietni vai oficiālu juridiskās firmas vietni, jums būs ar ko strādāt.

Visas veidnes ir atsaucīgas, un ir īpašs mobilais redaktors, kas ļaus jums pielāgot vietni īpaši portatīvajām ierīcēm.

Motīvi ir pielāgojami, un jums ir jāizmanto iepriekš izveidoti efekti. Bet liels trūkums ir nespēja mainīt tēmas. Arī Wix neļauj pielāgot CSS kodu.

Satura pārvaldība

Emuāru veidošana ir kļuvusi populāra pēdējos gados. Daudzi lietotāji vēlas vietni tikai emuāru veidošanas nolūkos, un tādā gadījumā ir svarīgi, lai jūsu izvēlētajā platformā būtu tā vienkārša. Kā Wix un WordPress apstrādā satura pārvaldību?

WordPress

Runājot par mums, WordPress ir visspēcīgākā satura pārvaldības sistēma. Periods. Mēs esam pārliecināti, ka arī miljoniem citu lietotāju dalās mūsu mīlestībā pret WordPress, un tā nav tikai vienkārša sakritība.

WordPress piedāvā gan vizuālo, gan teksta redaktoru, kas ļauj kontrolēt rakstus. Lai gan jūs varat viegli strādāt ar Visual redaktoru un baudīt multivides rakstīšanu un pārvaldību, teksta redaktors ļauj jums pārsniegt šo robežu un pēc vēlēšanās izmantot pielāgotu HTML un CSS. Pat nepagarinot redaktorus un multivides pārvaldības moduli, izmantojot WordPress, jūs iegūstat perfektu emuāru veidošanas platformu, kas ar katru jauno atjauninājumu tikai uzlabojas..

Wix

Wix emuāru pārvaldnieks

Emuāru veidošana ar Wix ir pārsteidzoša pieredze. Pēc lapas izveidošanas jums jāizmanto emuāru veidošanas modulis, kas pārvērtīs šo lapu par jūsu personīgo rakstu mašīnu. Faktiski Blog Manager Wix ir diezgan līdzīgs WordPress parastajam vizuālajam redaktoram, kas nozīmē, ka tas ir lieliski.

Wix ikvienam ļauj viegli sākt rakstīt savu pirmo emuāru, jo viss izskatās diezgan vienkārši un viegli saprotams. Ātri iemācīsities pievienot multividi, tagus vai priekšskatīt rakstus pirms to publicēšanas.

Atbalsts

Sākot darbu, ir svarīgi saņemt labu atbalstu. Cik labi WordPress un Wix var jums palīdzēt, kad lietas kļūst sarežģītas?

WordPress

Ja jūs nemaksājat par ikmēneša uzturēšanu, jūs praktiski esat atstāts viens. Tā kā WordPress ir atvērtā koda CMS un jūs to iegūstat bez maksas, jums arī jārūpējas par savu vietni. Jebkurā gadījumā ļoti daudz tiešsaistes resursu palīdzēs jums ar visu nepieciešamo. Ja izvēlaties WordPress, neaizmirstiet apmeklēt mūsu jauno WordPress mācību sadaļu.

Oficiālajos atbalsta forumos ir tūkstošiem lietotāju, kuri labprāt palīdzēs.

Vienīgā atšķirība ir piemaksu paplašinājumi un veidnes. Parasti, pērkot premium produktu, jūs saņemat atbalstu arī no tā izstrādātāja.

Tātad, ja esat iesācējs, esiet gatavi zināmai Google maksai vai papildu ikmēneša maksai, kas segs uzturēšanas izmaksas.

Wix

Ja izvēlaties Wix, jūs varat gaidīt lielu platformas atbalstu. Simtiem tūkstošu pavedienu oficiālajā forumā, iespējams, palīdzēs jums ar jebko. Tomēr neaizmirstiet pārbaudīt video pamācības, profesionālu e-pasta atbalstu un īpašu izglītības programmu, kas jums palīdzēs lielākajā daļā lietu, kas attiecas uz Wix.

Kā mēs minējām, Wix ir domāts tikai par vizuālo palīdzību, tāpēc gandrīz visās situācijās jūs varat sagaidīt tūlītēju palīdzību. Ja neesat pārliecināts, kā kaut kas darbojas, vienkārši noklikšķiniet uz ikonas blakus celtniecības elementam, un Wix paskaidros, kā tas darbojas.

Izmaksas

Gan WordPress, gan Wix ir bezmaksas. Bet, tiklīdz sāksit izmantot kādu no platformām, jūs sapratīsit, ka šīs bezmaksas iespējas nevar jūs ļoti tālu aizvest.

Ja vien jūsu plāni ar vietni nav patiešām vienkārši, jums būs jāpavada daži papildu kredītkartes punkti gan WordPress, gan Wix.

WordPress

WordPress ir atvērtā koda CMS, kas arī nozīmē, ka tā ir bezmaksas. Bet, lai to izveidotu un darbotos, jums vismaz būs jāmaksā par mitināšanu un domēna vārdu. Un tas ir tikai sākums papildu izdevumiem.

Lai gan ir taisnība, ka jūs varat palaist vietni bez maksas, jums būs jāzina kaut vai divas lietas par tīmekļa tehnoloģijām un pašu WordPress, lai pats pārvaldītu visu lietu. Tādā gadījumā jūs varētu izvairīties no papildu izdevumiem optimizētas vietnes uzturēšanai. Tomēr, iespējams, jums būs nepieciešami daži premium spraudņi un motīvi, kas papildinās tikai gala kvīti.

Tātad vietne, kuru, jūsuprāt, iegūsit bez maksas, ātri varētu kļūt par naudas ēšanas briesmoni, kas dažos gadījumos apēd simtiem dolāru gadā vai pat mēnesī..

Wix

Galvenais vietņu veidotājs ir pilnīgi bez maksas. Jums atliek tikai reģistrēt jaunu kontu, un jūs varat sākt strādāt pie jaunas vietnes. Bet kā jūs ātri sapratīsit pēc tam, bezmaksas versija ir tikpat ierobežota kā putns būrī. Nu, tam ir iemesls – Wix ļaudis vēlas, lai jūs jauninātu uz vienu no piemaksu plāni. Tātad, ja vēlaties pieturēties pie bezmaksas versijas, esiet gatavs nopietnām reklāmām savā emuārā. Tāpat neaizmirstiet par pielāgota domēna izveidošanu.

Wix premium plānu cenu tabula

Piemaksu plāni atšķiras. Jūs varat sākt ar Combo plānu, kas mēnesī jums izmaksās 8,50 USD. Jūs iegūsit 2 GB joslas platuma, 3 GB krātuves, kas būs vairāk nekā pietiekami vidējam emuāru autors, un būs arī bezmaksas domēns, kas jūs gaidīs. Par laimi, Combo plāns noņem reklāmas no jūsu vietnes.

Ir arī vairāki citi, dārgāki plāni, kas piedāvās vēl vairāk iespēju, tāpēc jums vienkārši jāizvēlas jums vispiemērotākais

e-komercija

Kaut arī tiešsaistes veikals ir tikai vēl viena vietne, tajā ir iesaistīts daudz vairāk darba. Jums būs nepieciešami arī papildu paplašinājumi un, iespējams, jauna tēma, kas labi darbosies jūsu veikalā. Ja domājat par e-komercijas biznesa sākšanu, kā Wix un WordPress var jums palīdzēt?

WordPress

WooCommerce

Tikai instalējot spraudni, piemēram, WooCommerce, varat izveidot savu e-veikalu un darboties dažu minūšu laikā. Izmantojot WordPress, jūs varat izvēlēties starp vairākām spēcīgām e-komercijas platformām, kas ļauj gan iesācējiem, gan profesionāļiem vadīt veiksmīgu tiešsaistes veikalu..

Burtiski tūkstošiem tēmu un spraudņu ir veltīti e-komercijai. Tātad, pat nemaksājot papildu centu, jūs varat izveidot vienkāršu e-veikalu, kas darbosies bez problēmām. Atšķirībā no Wix, WordPress ļauj izmantot daudzus maksājumu vārtus un citas iespējas, kas palīdzēs sasniegt mērķauditoriju, uz kuru patiešām vēlaties vērsties.

Wix

Nemaksājot papildus par WixStores, jūs varat aizmirst par tiešsaistes veikala darbību. Bet pat ja jūs nolemjat plānam pievienot dažus papildu dolārus, jūsu veikals būs diezgan ierobežots.

Kad sākat veidot veikalu, jūs sapratīsit, ka ir tikai dažas trešo pušu lietotnes, kas var jums palīdzēt. Un sliktākais ir tas, ka šīs lietotnes jums maksās dažus papildu dolārus. Izmantojot WixStores, jūs izmantojat tikai PayPal vai Authorize.net, kas nozīmē, ka jūs zaudējat daudz potenciālo klientu. Tomēr, ja neesat tik prasīgs, WixStores būs ļoti iesācējiem draudzīgs veids, kā rīkoties ar vienkāršu tiešsaistes veikalu.

Salīdzināšanas tabula

WordPress

Wix

Vienkāršība:Iesācējiem draudzīgi ar mācīšanās līkniLieliski piemērots iesācējiem; vienkāršāka nekā WordPress
Motīvi un spraudņi:Desmitiem tūkstošu pagarinājumuVairāk nekā 200 lietotņu; daudziem no viņiem ir nepieciešams ikmēneša maksājums
Satura pārvaldība:Redakcijas, automātiskā saglabāšana, pielāgots HTML…Skaists emuāru pārvaldnieka modulis, kas paredzēts jaunpienācējiem
Atbalsts:Kopiena, maksā par atbalstuProfesionāla atbalsta komanda, izglītības sistēma, video pamācības
Izmaksas:No dažiem dolāriem mēnesī, atkarībā no vajadzībāmNo USD 8,50 mēnesī
e-komercija:Milzīgas izvēles iespējas un norēķinu vārtiLabi iesācējiem; trūkst dažu sarežģītāku veikalu funkciju

Kuru jums vajadzētu izmantot??

WordPress ir daudz jaudīgāks nekā Wix. Tas ļauj jums izveidot jebkura veida vietnes, kuras jums ir prātā, bez praktiski ierobežojumiem. Ja jūs nopietni domājat par savu vietni vai emuāru un domājat par to strādāt ilgākā laika posmā, mēs iesakām to sākt ar WordPress. Patiesība ir tāda, ka jūs pavadīsiet daudz laika, lai uzzinātu par īpašām WordPress funkcijām, taču tas ilgtermiņā atmaksāsies.

Ieteicamais lasījums: Kā pārvietot savu emuāru no Wix uz WordPress

No otras puses, Wix ir fantastiska platforma iesācējiem un lietotājiem, kurus neinteresē iet tālu ar vietni. Ja viss, ko vēlaties, ir lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ļaus jums izveidot jauki izskatāmu vietni, un jums nevajadzēs daudz uzzināt par platformu, dodieties kopā ar Wix. Tādā gadījumā dažiem ierobežojumiem, kas saistīti ar platformu, nebūs lielas nozīmes, un jūs jebkurā laikā varēsit saņemt profesionālu atbalstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map