Tipy, triky a nejlepší pluginy pro přizpůsobení nabídek WordPress

Tipy, triky a nejlepší pluginy pro přizpůsobení nabídek WordPress


Nabídky jsou jednou z nejdůležitějších částí každého webu. Jsou všudypřítomní a vedou uživatele prostřednictvím vašeho blogu. Ačkoli je relativně snadné přidat navigační nabídku do WordPress, můžete toho ještě udělat, abyste ji mohli přizpůsobit pro svůj web..

Ať už se jedná o malou ikonu, kterou chcete mít v nabídce, nebo chcete, aby to zvládl úplně jiný systém, tato příručka obsahuje vše. Podívejte se na tipy, triky a některé z nejlepších pluginů, které jsme pro vás připravili v této příručce:

 • Přidejte ikony do nabídky WordPress
 • Tlačítko Přidat přihlášení / odhlášení do nabídky
 • Zobrazit nabídky WordPress kdekoli chcete
 • Jak přidat vyhledávací pole do nabídky WordPress
 • Jak nastavit navigační nabídku na horní část stránky
 • Vytvořte si lepkavou navigační nabídku pomocí pluginů
 • Jak odstranit položky nejvyšší úrovně v WordPress
 • Špičkové 4 zásuvné moduly nabídky pro WordPress
 • Nejlepší doplňky pro mobilní telefony WordPress

Vytvoření nabídky v WordPress nebylo nikdy snazší. Musíte pouze vygenerovat stránky a přidat je vedle své domovské stránky. Vaše hlavní navigační nabídka bude vytvořena pomocí několika kliknutí, ale pravděpodobně bude vypadat velmi jednoduše.

Existuje mnoho pluginů, které vám mohou pomoci při vytváření vizuálně ohromujícího navigačního menu. Samozřejmě si můžete sami kódovat, pokud víte, jak to udělat, ale existuje jednodušší způsob, jak učinit vaše běžné menu uživatelsky příjemnější – přidáním ikon.

Ikony se staly něčím, s čím nemůžeme žít. Když něco hledáte na hlavním panelu WordPress, na ploše nebo na smartphonu a tabletu, pravděpodobně jste zvyklí používat ikony. Po několika použití nové aplikace si pravděpodobněji zapamatujete její ikonu, než veškerý popisný text, který je s ní dodáván. Proč byste tedy vedle položky nabídky neumístili ikonu a umožnili lidem snadno procházet webem??

Ikony nabídky

CENA: Zdarma

Ikony nabídky

Pokud nevíte, jak to udělat, nebojte se, proto jste tady. V této části průvodce vás nebudeme obtěžovat vlastním kódováním, ale jednoduše vám ukážeme úhledný bezplatný plugin, který můžete nakonfigurovat během několika příštích minut.

 1. Jít do Pluginy-> Přidat nový
 2. Vyhledejte „Ikony nabídek“
 3. Nainstalujte a aktivujte plugin
 4. Navigovat do Vzhled -> Nabídky
 5. Otevřete navigační nabídku
 6. Vyberte stránku ve struktuře menu, pro kterou chcete vybrat ikonu
 7. Vyberte ikonu, upravte její polohu a velikost
 8. Uložit nabídku

A je to! Nyní jděte najít nějaké skvělé ikony, které chcete v nabídce a užijte si svůj nový design. I když stále pracujete s ikonami, nezapomeňte, že do svého blogu WordPress můžete snadno přidat také favicon..

Tlačítko Přidat přihlášení / odhlášení do nabídky

Jednou z mnoha funkcí WordPress, které máme rádi, je snadný způsob registrace nových uživatelů. Ovládání různých uživatelských rolí na populární platformě nemůže být snazší; existují již registrované role, které můžete přiřadit, a můžete dokonce vytvořit četné uživatelské uživatelské role pro potřeby vašeho webu.

Jejich registrace je rychlá a snadná, péče o vaše uživatele může být těžká práce. Musíte však udělat vše, co je v jejích silách, aby jejich zkušenosti s webem byly co nejlepší.

Jednou z mnoha věcí, které byste pro ně mohli udělat, je umožnit snadný způsob přihlášení a odhlášení z vašeho webu. Chcete-li, aby odkazy pro přihlášení / odhlášení byly vždy v rukou uživatelů, můžete je umístit přímo do hlavní nabídky. První věc, mít tyto odkazy v nabídce jsou velmi praktické a zadruhé, vaši uživatelé si na tuto funkci pravděpodobně zvykli z různých jiných aplikací, které používají stejný způsob přihlášení a odhlášení.

V tomto případě není třeba popadat další plugin. Jednoduchá funkce WordPress, kterou vám ukážeme v této části článku, vám může udělat skvělou práci. Automaticky umístí správný odkaz do vaší nabídky. To znamená, že zatímco je uživatel odhlášen, dostane odkaz „přihlásit se“ a naopak. Vy ani uživatel se nebudete muset starat o přihlášení tlačítka.

Pokud jste připraveni přidat tuto jednoduchou, ale úhlednou přihlašovací funkci do nabídky, musíte udělat následující:

 1. Otevřete function.php
 2. Zkopírujte a vložte následující:
 3. funkce add_login_logout_link ($ items, $ args) {
  $ loginoutlink = wp_loginout ('index.php', false);
  $ items. = '
 4. '. $ loginoutlink. '
 5. '; vrátit $ položky; } add_filter ('wp_nav_menu_items', 'add_login_logout_link', 10, 2);
 6. Uložit změny

Stejně jako u většiny našich úryvků jste hotovi jednoduše zkopírováním a vložením funkce do souboru. Po dokončení můžete pokračovat a znovu načíst domovskou stránku. Protože jste stále přihlášeni, zobrazí se na posledním místě hlavní nabídky odkaz Odhlásit se. Nezapomeňte vyzkoušet celou funkci, takže se pokuste odhlásit a znovu se ujistit, že je vše v pořádku.

Nyní, když jste dokončili tuto malou funkci, nezapomeňte, že po úspěšném přihlášení můžete uživatele snadno přesměrovat na jinou stránku nebo dokonce zobrazit obsah pouze přihlášeným nebo odhlášeným uživatelům.

Nyní, když máte přizpůsobené menu, možná budete mít zájem jej zobrazit kdekoli na webu poskytnutím vlastního krátkého kódu.

Rádi přizpůsobujeme WordPress malými úryvky, jako je tenhle, co ty?

Zobrazit nabídky WordPress kdekoli chcete

Poté, co WordPress dosáhl verze 3.0, bylo mnoho věcí jednodušší. Mezi různými novými funkcemi bylo vytvoření navigačního menu přístupné všem a dnes si každý může sestavit své vlastní nabídky pomocí několika jednoduchých kliknutí myší.

Při vytváření nabídek, kde můžete snadno propojit jakýkoli příspěvek, stránku, kategorii nebo jakýkoli externí odkaz, je kousek koláče, zobrazení nabídky na různých místech na vašem webu může být trochu větší sousto pro ty, kteří nejsou ve vývoji WordPress.

V závislosti na motivu WordPress, který používáte, můžete snadno zobrazit nově vytvořenou nabídku v horní části stránky kde jsme všichni zvyklí najít navigaci. Můžete mít možnost umístit svou nabídku na postranní panel nebo dokonce přímo dolů do oblasti zápatí, ale co kdybyste chtěli nabídku zobrazit ve svých příspěvcích, stránkách nebo dokonce v widgetu?

Ne, nemusíte vytvářet vlastní seznamy ani přepisovat celý kód HTML, abyste mohli replikovat odkazy; můžete využít výhod krátkých kódů a umístit stávající nabídku kamkoli budete chtít!

V následujících řádcích se chystáme ukázat, jak to udělat, a jsme si jisti, že se vám bude líbit vaše nová „nabídka ve zkratce“..

Vytvořte zkratku a zobrazte nabídky WordPress kdekoli chcete

 1. Otevřete soubor function.php
 2. Zkopírujte a vložte kód, který zaregistruje zkrácený kód:
 3. function menu_function ($ atts, $ content = null) {
  výpis(
  shortcode_atts (
  pole ('name' => null,),
  $ atts
  )
  );
  návrat wp_nav_menu (
  pole (
  'menu' => $ name,
  'echo' => false
  )
  );
  }
  add_shortcode ('menu', 'menu_function');
  
 4. Uložit změny

Ihned po uložení změn budete moci zobrazit nabídky WordPress kdekoli chcete. Jediné, co musíte udělat, je napsat si krátký kód kde musíte zadat název nabídky, kterou chcete použít:

[název nabídky = ”hlavní nabídka”]

Ve většině případů bude mít hlavní nabídka název „hlavní nabídky“ připojen k sobě. Pokud ale chcete použít jiné menu, jednoduše zadejte jeho název do zkráceného kódu. Nemusíte znát každé jméno menu podle srdce; místo toho přejděte na Vzhled -> Nabídky a procházejte seznamem nabídek nebo vytvářejte nová.

Protože nyní můžete nabídky WordPress zobrazovat prakticky kdekoli, můžete na svém webu podporovaném WordPress vytvářet četné navigace, které budete používat. Můžete mít jeden v příspěvku, další v souborech šablon, textový widget atd.

Jak přidat vyhledávací pole do nabídky WordPress

Pokud jste tuto funkci neodstranili, WordPress umožňuje návštěvníkům prohledávat celý váš web. Tuto skvělou funkci jsme již několikrát zmínili a ukázali jsme vám různé věci, které byste mohli se svými vyhledávacími stránkami dělat. Můžete například snadno přesměrovat uživatele na příspěvek, pokud je nalezen pouze jeden výsledek nebo dokonce nastavit vlastní vyhledávání Google.

Pokud jste procházeli své standardní widgety WP, pravděpodobně jste to viděli na postranním panelu je připraven vyhledávací widget. Co když ale místo toho chcete, aby se vaše vyhledávací pole zobrazilo vedle vaší nabídky?

V následujících řádcích vám ukážeme funkci, která vezme vaše každodenní vyhledávací pole a umístí ji do navigační nabídky.

Přidejte do nabídky vyhledávací pole:

 1. Otevřete function.php
 2. Zkopírujte a vložte následující:
 3. add_filter ('wp_nav_menu_items', 'add_search_box', 10, 2);
  funkce add_search_box ($ items, $ args) {
  $ items. = '
 4. '. get_search_form (false). '
 5. '; vrátit $ položky; }
 6. Uložit změny

Chcete-li se ujistit, že kód pro vás bude fungovat, ujistěte se, že máte na svém webu již přidanou navigační nabídku.

Kód je velmi jednoduchý a jeho jedinou funkcí je přidat vyhledávací pole do nabídky navigace. Vaše vyhledávací pole pravděpodobně nebude zarovnáno tam, kde jste chtěli. To znamená, že budete muset říct WordPress, kam umístit vyhledávací pole:

 1. Přidejte třídu
 2. značka nalezená na třetím řádku kódu:
 3. $ items. = '
 4. '. get_search_form (false). '
 5. '
 6. Uložit změny
 7. Otevřete style.css
 8. Zkopírujte a vložte kód CSS:
 9. .pozice vyhledávacího pole {
  okraj: 15px;
  pravý okraj: 20px;
  }
  
 10. Změňte kód podle svých představ
 11. Uložit změny

Doufejme, že jste vnořili krabici těsně vedle vašeho menu. Nalézat krabici tam, kde ji chcete, netrvá moc. Nezapomeňte na vlastní styl vyhledávacího pole a užijte si tuto funkci.

Chcete-li mít větší kontrolu nad nabídkou a vyhledávacím polem, podívejte se, jak přidat do nabídky ikony a jak přidat hlasové vyhledávání pro návštěvníky, kteří diktují své vyhledávací dotazy. S nabídkou a možnostmi vyhledávání můžete udělat mnohem více, proto otestujte naše vyhledávací pole a naučte se něco nového.

Pravděpodobně jste viděli webové stránky, kde navigační nabídky nalepte na horní část stránky a sledujte vás na každém kroku při procházení dobrodružstvím. Tato funkce může být na vašem webu WordPress něco, co chcete, a v této části průvodce vám ukážeme, jak ji vytvořit..

Nejen, že má funkční stránku, kde je menu vždy dostupné na dosah ruky, ale může také vypadat velmi krásně a plynule.

Pokud máte trochu znalostí CSS, nebudete mít problémy s lepením nabídky. Do souboru Style.css musíte přidat pouze část kódu, po které si můžete novou funkci nabídky vychutnat.

 1. Otevřete svůj Stylesheet (style.php)
 2. Nalézt .nav-menu nebo .genesis-nav-menu (nebo podobné, v závislosti na motivu, který používáte)
 3. Pro kontejner hlavní nabídky použijte následující kód:
 4. .nav-menu {
  poloha: pevná;
  pozadí: # 333;
  nahoru: 0px;
  vpravo: 0px;
  vlevo: 0px;
  z-index: 99;
  }

  Jak můžete hádat z kódu, důležitá část přichází na druhý řádek, kde je třeba opravit polohu nabídky. Poté můžete nastavit horní, pravý a levý prvek na 0 pixelů nebo je přesunout do libovolné vzdálenosti od horního nebo od levého a pravého okraje stránky (například: top: 10px umístí vaši nabídku 10 pixelů z horní okraj vašeho webu).

 5. Aktualizujte svůj soubor a užijte si lepkavou navigační nabídku

Pokud se vám nelíbí zasílání zpráv s kódem, můžete pomocí pluginů učinit nabídky lepivými.

Naučili jsme se, jak vytvořit lepkavé navigační menu jednoduše změnou řádku kódu CSS ve vašem motivu. Ale bez ohledu na to, jak snadné to může být, ne každý má rád procházení soubory WordPress a samotný kód upravuje. Pokud jste takový typ člověka nebo potřebujete větší kontrolu nad nabídkou, nebojte se. Pomocí zásuvných modulů můžete snadno nastavit nabídku a učinit ji lepivou. V této části článku vám ukážeme některé z nejlepších.

UberMenu Sticky Extension

CENA: 8 $

UberMenu Sticky Extension

UberMenu Sticky Extension je doplněk pro UberMenu plugin což znamená, že musíte nainstalovat tento plugin, aby rozšíření fungovalo. Díky rozšíření je vše jednoduché; po instalaci můžete připravit nabídku na lepivou. Bez ohledu na to, kam umístíte své menu, jakmile uživatel začne rolovat, nabídka se přilepí na horní část stránky a je snadno přístupný.

Aby se zajistilo, že mobilní uživatelé budou mít přístup ke všem částem nabídky, lepkavá možnost zhasne, jakmile bude detekováno mobilní zařízení. Není zde co přidat – podívejte se na demo na oficiálních stránkách a pokud již máte UberMenu, jděte do toho a udělejte si lepkavé menu.

myStickymenu

CENA: Zdarma
DEMO

myStickymenu

Tento plugin je navržen pro použití na téma dvacet třináct. Ale pokud to trochu vylepšíte, můžete jej použít na libovolné téma, které se vám líbí. Ve výchozím nastavení používá navigační třídu CSS motivu „.navbar“. Pokud tedy chcete použít na jiné téma, musíte najít třídu, kterou vaše téma používá popsat navigační nabídku a změnit název této třídy.

Pokud vaše téma reaguje, bude plugin také reagovat. Pokud ji chcete upravit více, můžete zadat své vlastní styly CSS a vylepšit nabídku lepivých nabídek.

Sticky Menu (nebo Anything!) On Scroll

CENA: Zdarma

Sticky Menu (nebo Anything!) On Scroll

Tento plugin vám umožní umístit své menu na vrchol a učinit ho lepivým. Ale nejen to, plugin vám umožní udělat jakýkoli prvek lepkavým pouhým nalezením správného selektoru pro prvek. To znamená, že si můžete logo nebo celé záhlaví nalepit v horní části stránky, zatímco uživatelé procházejí váš web. Aby vše fungovalo, musíte se trochu seznámit s HTML a CSS, abyste našli ten správný selektor.

Jak odstranit položky nejvyšší úrovně v WordPress

Pravděpodobně již víte, že WordPress je vysoce přizpůsobitelný. Pokud víte, jak kódovat nebo alespoň najít správné pluginy, můžete transformovat svůj backend i frontend a předvést jedinečný web svým návštěvníkům a také svým autorům.

V této části vám ukážeme jednoduchý kód, který vám umožní odstranit položky nabídky nejvyšší úrovně z vašich administrátorských stránek WordPress..

Kód, který najdete níže, odebere všechny položky nabídky nejvyšší úrovně všem uživatelům namísto správců. Než budete pokračovat, měli byste vědět, že tento fragment odebere pouze položky nabídky, ale tyto položky budou stále k dispozici každému, kdo zná správnou cestu na stránku nastavení. Pokud chcete zcela omezit přístup k určitým stránkám nabídek, budete muset změnit uživatelské funkce.

Odebrat položky nabídky nejvyšší úrovně:

 1. Otevřete soubor features.php
 2. Zkopírujte a vložte následující kód:
 3. if (! current_user_can ('manage_options'))) {
  add_action ('admin_menu', 'my_remove_menus', 999);
  }
  function my_remove_menus () {
  remove_menu_page ('index.php'); //Přístrojová deska
  remove_menu_page ('edit.php'); // Příspěvky
  remove_menu_page ('upload.php'); // Média
  remove_menu_page ('edit.php? post_type = page'); // Stránky
  remove_menu_page ('edit-comments.php'); // Komentáře
  remove_menu_page ('themes.php'); //Vzhled
  remove_menu_page ('plugins.php'); // Pluginy
  remove_menu_page ('users.php'); // Uživatelé
  remove_menu_page ('tools.php'); //Nástroje
  remove_menu_page ('options-general.php'); // Nastavení
  }
 4. Uložit změny

Vzhledem k tomu, že tento kód odstraní všechny nabídky nejvyšší úrovně, které pravděpodobně nechcete dělat, upravte kód podle svých potřeb. Každý řádek „remove_menu_page“ má na starosti odstranění jedné stránky (která je popsána v závorce i v komentáři vedle řádku kódu). Jednoduše přidejte nebo odeberte stránku, kterou chcete nechat z nabídky a uložit změny ještě jednou.

Nyní, když jste se naučili, jak odebrat stránky nejvyšší úrovně z nabídky, možná budete chtít odebrat pouze některé podstránky, které jsou umístěny pod těmi nejvyššími.

Špičkové 4 zásuvné moduly nabídky pro WordPress

Jakmile začnete stavět nový web, dříve nebo později budete potřebovat nabídku. Můžete si ji vytvořit pomocí standardní nabídky v programu WordPress, ale pokud chcete profesionálnější, budete muset znát své kódy HTML a CSS. To také znamená, že strávíte nějaký čas navrhováním všeho, aby fungovalo perfektně a současně vypadalo krásně.

Pokud však potřebujete rychlejší řešení nebo nevíte, jak kódovat své vlastní fantastické menu, WordPress vám umožní nainstalovat několik skvělých pluginů, které jsou navrženy tak, aby udělaly nádherné nabídky během několika kliknutí. Bez zvláštního pořadí jsou zde některé z nejlepších pluginů pro WordPress.

Uber Menu

CENA: 20 $
DEMO

Uber Menu

S více než 43 000 prodeji, Nabídka Uber je jedním z nejpopulárnějších pluginů pro WordPress. Jakmile otevřete ukázkový web a uvidíte, jak vypadá nabídka vytvořená pomocí tohoto pluginu, pochopíte, proč je tak populární. A jakmile začnete seznam jeho funkcí, pravděpodobně budete chtít jeden pro sebe.

Nabídky vytvořené pomocí nabídky Uber budou pro vaše mobilní návštěvníky citlivé a dotykové. Můžete vytvářet krásná rozvržení a umísťovat do nabídky ikony, obrázky, videa a mapy. Celý formulář lze umístit do podnabídky, takže můžete vytvořit kontaktní formulář, aniž byste k tomu museli přidat další stránku. Plugin je vysoce přizpůsobitelný a můžete si hrát s více než 50 nastavení stylu s živým náhledem. Můžete vytvářet podnabídky automaticky z jiného obsahu, vytvářet karty pod nabídkou a mnohem, mnohem více.

 • Dynamické generování položek
 • Podnabídky s tabulátory
 • Vylepšené uživatelské rozhraní

Morph: Přizpůsobitelné Fly-Out WordPress Menu

CENA: 20 $
DEMO

Morph

Morph je rozbalovací nabídka určená pro mobilní zařízení. Jak ale vidíte na demonstrační stránce, pokud ji otevřete ve svém osobním počítači, vypadá to opravdu skvěle i na ploše..

Pomocí tohoto pluginu, můžete skrýt nabídku a jednoduše ji vyvolat. V oblasti nabídky můžete vytvořit standardní rozbalovací nabídku, přidat obrázky, tlačítka pro vyhledávání a celá oblast je widgetizovaná, což znamená, že můžete vložit cokoli, co potřebujete a co chcete. Plugin je velmi přizpůsobitelný, takže si můžete vybrat barvy, které chcete, změnit výšku obrázku a přidat nebo odebrat prvky podle svých potřeb. Pokud jej budete používat pro mobilní zařízení, můžete snadno nastavit rozlišení, pro která se zobrazí nabídka.

 • Funguje skvěle na stolních i mobilních zařízeních
 • Přidání / odebrání přizpůsobitelných prvků
 • Může být spuštěn jakýmkoli prvkem

Hrdinové menu

CENA: 19 $
DEMO

Hrdinové menu

Ať už chcete jednoduché menu nebo komplexní „Mega Menu“, můžete si ho vytvořit pomocí pluginu Hero Menu. Každé vytvořené menu bude reagovat a bude vypadat skvěle na jakémkoli zařízení; pokud se rozhodnete vytvořit mega menu, položky mohou být zobrazeny nebo skryty, takže se nemusíte starat o rozvržení na menších obrazovkách.

Pro Android, iOS a Windows Phone existuje speciální dotyková podpora. Vyberte si celou šířku nebo pevnou šířku navigační lišty, kde můžete snadno přidejte další prvky jednoduše pomocí techniky drag & drop. Existuje více než 60 přednastavených barevných schémat a můžete používat každý z bezplatných písem Google. Aby byla nabídka lepkavá, zvolte aktivační vzdálenost … tento skvělý plugin může nabídnout mnohem více, takže si nezapomeňte prohlédnout celý seznam funkcí na CodeCanyon.

 • Drag & Drop Builder struktury nabídek
 • Vytvořte jednoduché menu nebo komplexní mega menu
 • Speciální mobilní navigace

Multi-X bar

CENA: 16 $
DEMO

Multi X Bar

Panel Multi-X je modulární zásuvný modul a umožňuje umístit do navigačního panelu prakticky cokoli, co chcete. Kromě položek nabídky, můžete na panel umístit až 8 položek – zda se jedná o kontaktní formulář, vyhledávací formulář, ikony sociálního sdílení, oblast widgetů atd.

Můžete si vybrat ze dvou různých motivů a vlastního motivu, ve kterém můžete nastavit vlastní barvy, zatímco gradient bude vypočítán automaticky. Navigační lištu lze umístit jako pevné nebo rolovatelné menu. Pokud jste vývojář, budete vědět, že pro vás je připravena sada háčků, pokud chcete vytvořit nový plugin z lišty Multi-X. Tento plugin nabízí mnohem, mnohem více, takže se nezapomeňte podívat na všechny funkce CodeCanyon.

 • 8 zabudovaných funkčních modulů
 • 2 barevné motivy + vlastní motiv
 • Horní nebo dolní poloha

Nejlepší doplňky pro mobilní telefony WordPress

Všichni víme, jak daleko technologie dosáhla. Smartphony a tablety se staly nevyhnutelnými a roste počet majitelů mobilních zařízení. Sítě Wi-Fi pokrývají všechny části našich měst, a pokud takové město neexistuje, můžete vždy své mobilní zařízení připojit k internetu prostřednictvím svého poskytovatele. To vše znamená, že počet mobilních webových surfařů je vyšší než kdykoli předtím a že se o ně musíte starat, pokud provozujete web.

Pokud stavíte mobilní web nebo chcete některý vylepšit, určitě musíte vytvořit speciální mobilní nabídku, která se přizpůsobí jakékoli velikosti obrazovky a umožní mobilním uživatelům snadnější navigaci.

U WordPress není tento úkol tak těžký, jak si myslíte. Nemusíte vědět, jak kódovat nebo jak nastavit nabídku. Vše, co potřebujete, je plugin, který můžete snadno nainstalovat a přizpůsobit vašim potřebám.

V této části průvodce vám ukážeme některé z nejlepších prémiových doplňků, které mohou vytvořit mobilní nabídku pro váš web WordPress. Pojďme se tedy podívat dolů.

Taktilní

CENA: 18 $
DEMO

Taktilní

Tento prémiový plugin vytvoří čistou mobilní hlavičku s integrovanou nabídkou pro mobilní zařízení. Animace jsou velmi jednoduché a mohou na obrazovce smartphonu vypadat opravdu pěkně a plynule. S hmatem, můžete vytvořit nabídku víceúrovňových akordeonů, vytvořit horizontální nabídku na jedné úrovni, kterou lze přetáhnout, nebo vytvořit postranní panel s widgetem, který může létat na váš web.

Všechno je přizpůsobitelné, což znamená, že můžete své prvky malovat v libovolné barvě, změnit pozadí a nastavit jejich barvy, neprůhlednosti a mnoho dalšího. Vaše nabídka může být pevná nebo absolutně umístěná. Pokud chcete ještě více ovládat mobilní zařízení, můžete nastavit rozlišení, pro která bude tato nabídka aktivována.

 • Několik typů menu
 • Vyhledávací funkce
 • Pevné / absolutní umístění

Klepněte na tlačítko

CENA: 10 $
DEMO

Tap-Tap

TapTap vám dá sílu vytvořit jedinečné mobilní menu pro váš web WordPress. Jak můžete vidět z demo stránek, můžete vytvořit téměř cokoli, co si představujete, a vaše nabídky budou vypadat opravdu elegantně. S tímto pluginem, můžete vytvořit víceúrovňové nabídky, rozhodnout, které prvky chcete zobrazit, přidat popisy nebo povolit možnost integrovaného vyhledávání.

K dispozici jsou dva návrhy tlačítek nabídky a několik animací. Pozice vaší nabídky může být pevná nebo můžete použít absolutní umístění. Vyberte si styly na pozadí a hrajte si s mnoha možnostmi stylingu, takže můžete perfektně přizpůsobit nabídku vašemu tématu. V neposlední řadě vám TapTap umožní vybrat rozlišení, ve kterých se bude zobrazovat. Co víc si můžete přát z nabídky mobilní navigace?

 • Víceúrovňová menu
 • 2 návrhy tlačítek menu a animace
 • Pevné / absolutní umístění

Mobi

CENA: 16 $
DEMO

Mobi

Mobi je další jednoduchý, ale skvělý plugin WordPress připravený pomoci s mobilními webovými stránkami. S tímto dodatkem bude mít vaše responzivní téma ještě lepší navigaci. Jakmile vytvoříte nabídku pomocí intuitivní tvůrce nabídky drag & drop, můžete jej umístit na horní nebo dolní část webu.

Všechny položky nabídky jsou přizpůsobitelné a můžete do navigačního panelu přidat ikony sociálních médií. Existuje více než 700 ikon písem a můžete svůj design dokončit pomocí jednoho z písem Google. Pokud potřebujete, můžete ovládat viditelnost uživatelů pro přihlášené a přihlášené uživatele.

 • Přizpůsobení přetažením
 • Umístění horní nebo dolní nabídky
 • Viditelnost uživatelů pro přihlášené a přihlášené uživatele

Wah-menu

CENA: 44 $
DEMO

Wah-Wah

Wah-menu je ukotvitelné menu ideální pro mobilní webové stránky, speciálně navržené pro dotykovou navigaci iPad. S tímto prémiovým pluginem můžete přidat až 8 odkazů na menu, které budou pěkně umístěny na boku vašeho webu WordPress.

Po kliknutí na konkrétní ikonu v nabídce se zobrazí podnabídka, která umožňuje HTML, vložená videa, mapy a téměř vše, co chcete. Plugin je vysoce přizpůsobitelný, což znamená, že si můžete vybrat z 8 akcentových barev, hrát si s šířkou menu, ikon, odkazů atd. Vytváření menu je s editorem WYSIWYG velmi snadné. Ať už se rozhodnete použít temné nebo světlé téma, můžete si být jisti, že to bude vypadat hezky.

 • WYSIWYG editor
 • Dílčí nabídky s podporou HTML, vložených videí atd.
 • Možnost Out nebo Docked state

Nabídka stylu cesty

CENA: 12 $
DEMO

Styl cesty

Tento prémiový plugin se poněkud liší od vašeho obvyklého pluginu věnovaného vytváření nabídek. Místo klasického panelu nabídek nebo nabídky postranního panelu vytvoří Path Style Menu tlačítko. Po aktivaci tlačítka se zobrazí nabídka kolem tlačítka v kruhu, rozbalte ji inline v libovolném směru nebo dokonce uspořádejte ikony do oblouku.

Pokud existuje více úrovní nabídky, tlačítko vytvoří tlačítko zpět, které umožní uživatelům znovu přejít do hlavní nabídky. Existuje spousta možností přizpůsobení a vytvoření nabídky; můžete jednoduše použít standardní editor nabídek WordPress. Pokud hledáte jedinečné mobilní menu, dejte šanci nabídce Styl cesty.

 • Vytvořit nabídku kolem tlačítka
 • Vysoce přizpůsobitelné
 • K úpravě nabídky použijte standardní nabídku WP

Scrollnav

CENA: 10 $
DEMO

Scrollnav

Další jedinečný plugin pro menu, který vám poskytne skvělé funkce a může vypadat skvěle na vašem webu. Scrollnav se skládá z kruhu, který obsahuje několik možností nabídky. Ve středu tlačítka je odkaz na domovskou stránku, horní odkaz vás provede logicky v horní části stránky, je zde vyhledávací pole, vlastní nabídka a vlastní část odkazu v kruhu.

Vlastní nabídka vám poskytne dostatek prostoru pro vytvoření celých nabídek s podnabídkami, bude to vypadat skvěle a poskytne vám tolik potřebný prostor na vašem mobilním webu. Můžete si vybrat z několika barevných schémat a vše lze snadno nakonfigurovat. Určitě byste měli zkontrolovat demo web a zjistit, jak tento malý plugin funguje.

 • Kruhové tlačítko s různými funkcemi
 • Vlastní nabídka a vlastní část odkazu
 • Několik barevných schémat

Přejděte na nabídku

CENA: 24 $
DEMO

Přejděte do nabídky

Tento jednoduchý prémiový plugin vám nabídne skvělou nabídku postranního panelu, která je vytvořena pro dotykovou navigaci pro iOS a Android. Po vytvoření nabídky se zobrazí ikony, které odkazují na jinou část stránky a automaticky se posouvají.

Je důležité si uvědomit, že ScrollTo není kompletní navigační nabídka, ale přejde pouze na jinou část stejné stránky. Můžete si vybrat z více než 750 ikon nebo můžete použít své vlastní obrázky jako položky nabídky a je zde také prostor pro reklamy. Aby všechno fungovalo, musíte mít základní znalosti HTML, abyste mohli postupovat podle pokynů. Může to trvat několik minut, ale konečný výsledek vypadá skvěle.

 • Dotykem povoleno
 • Více než 750 ikon + vlastní obrázky
 • Extra reklamní prostor

Závěr

Doufáme, že jste si nyní uvědomili, že je obtížné provozovat web bez nabídky. I když provozujete jeden pager, budete stále chtít navigaci mezi sekcemi. Takže, když už jste tady, udělejte si čas na přizpůsobení své nabídky WordPress a vytvoření nejlepší možné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map