Порівняння Wix проти WordPress 2020

Порівняння Wix проти WordPress 2017 року


Перш ніж створити облікові записи чи завантажити файли, ви, ймовірно, будете дуже захоплені створенням веб-сайту. Це добре, ласкаво просимо на борту! Але якщо ви не маєте попереднього досвіду роботи із системами веб-побудови, настав час для додаткових досліджень – яке з них слід вибрати для відправної точки?

Як ви вже могли знати, WordPress можна знайти майже на тридцяти відсотках усіх сайтів. Це робить його найпопулярнішою веб-платформою для будівництва без сумнівів. Але перш ніж зайти і почати створювати свої перші сторінки, чи знаєте ви, що є також кілька інших сервісів, дуже схожих на WordPress?

Прийняти рішення стає складніше, оскільки багато з цих інструментів обіцяють подібні речі – прекрасні візуальні інтерфейси, простий спосіб створення сайту, всі вони зручні для початківців, вони не коштують великих витрат … але на який саме варто звернутися?

Сьогодні ми зупинимось на відмінностях між WordPress та Wix. Щоб зробити це простіше, ми будемо порівнювати власну версію WordPress з Wix, щоб бути більш конкретними. Якщо ви все ще не впевнені, чому існують дві версії WordPress, перегляньте, що так відрізняється між WordPress.com та влаштованим WordPress.org, оскільки ми детально висвітлювали цю тему..

Важко було б відстежити всі відмінності, якби ми не згрупували їх. Отже, якщо ви не готові прочитати всю статтю, ось швидкий зміст:

 • Простота
 • Теми та плагіни
 • Управління контентом
 • Підтримка
 • Витрати
 • електронна комерція
 • Таблиця порівняння
 • Яку вибрати?

Простота

WordPress

Хоча ми полюбили WordPress з першого дня правда полягає в тому, що це не так просто, як Wix. Мине набагато більше часу, поки ви не зможете сказати, що ви знаєте кожну функцію, яку надає WordPress. І напевно знадобиться набагато більше часу, щоб освоїти ремесло з WordPress.

Але в той же час, поки існує крива навчання з популярною CMS, вона буде набагато кориснішою в перспективі, оскільки WordPress – це набагато надійніше рішення.

Вікс

З самого початку професійний колектив розробників Wix намагався підкреслити простоту використання платформи.

Все, від створення вашого першого облікового запису до створення веб-сайту, надзвичайно просте та зручне для початківців. Кожен процес був перероблений, щоб він працював для користувачів.

Його візуальний інтерфейс дуже інтуїтивно зрозумілий, і вам знадобиться всього кілька моментів, поки ви не зберете речі. Незалежно від того, що ви маєте на увазі, це стане досяжним лише за кілька кліків, швидше за все, через редактор перетягування. Хоча ми ненавидімо це визнати, Wix – це краще рішення для початківця, який не чекає багато від веб-сайту.

Теми та плагіни

Сучасні веб-сайти та блоги потребують набагато більше, ніж будь-який стандартний веб-розробник пропонує поза рамками. Ось чому важливо, щоб ви знали, наскільки добре кожен із них працює з шаблонами та розширеннями.

WordPress

Оскільки тисячі тем і плагінів можна знайти просто у вільному каталозі WordPress, важко конкурувати з популярною CMS. Яка б функціональність чи ніша вам не спадала на думку, ви зможете відстежувати теми та плагіни для свого сайту. Більшу частину часу розширення та шаблони будуть безкоштовними.

У якийсь момент, можливо, ви захочете піти ще далі. Тут масове співтовариство WordPress економить день – також є тисячі преміальних плагінів та тем WordPress, які допоможуть вам отримати все, що завгодно.

Система WordPress за замовчуванням дозволяє легко перемикатися між темами та плагінами та детально налаштовувати їх.

Більшість із них містять варіанти експорту та імпорту, які також допоможуть вам працювати з численними сайтами.

Вікс

Шаблони Wix

У Wix представлені сотні чудових шаблонів, які можна швидко призначити на сайті. Усі основні ніші вкриті, тому вам не доведеться турбуватися про пошук шаблону для вашого унікального сайту. Незалежно від того, чи будуєте ви простий блог, веб-сайт хобі або офіційний веб-сайт для своєї юридичної фірми, вам доведеться з чим працювати..

Усі шаблони реагують, і є спеціальний мобільний редактор, який дозволить вам налаштувати сайт спеціально для портативних пристроїв.

Теми налаштовуються, і ви можете використовувати попередньо вбудовані ефекти. Але великим недоліком є ​​неможливість перемикання тем. Також Wix не дозволяє налаштувати CSS-код.

Управління контентом

Блоги стали популярними протягом останніх кількох років. Багато користувачів хочуть веб-сайт лише для ведення блогів, і в цьому випадку важливо, щоб платформа на ваш вибір була простою. Як Wix та WordPress обробляють управління вмістом?

WordPress

Коли мова йде про нас, WordPress – це найпотужніша система управління вмістом. Період. Ми впевнені, що мільйони інших користувачів також поділяють нашу любов до WordPress, і це не просто простий збіг.

У WordPress є візуальний та текстовий редактор, який дозволяє контролювати статті. Хоча ви можете легко працювати з редактором Visual і насолоджуватися написанням та керуванням медіа, текстовий редактор дозволяє вам вийти за рамки цього і використовувати користувальницькі HTML та CSS, якщо потрібно. Навіть без розширення редакторів та модуля управління медіа, за допомогою WordPress ви отримуєте ідеальну платформу для ведення блогів, яка лише покращується з кожним новим оновленням.

Вікс

Wix Blog Manager

Блог із Wix – дивовижне враження. Створивши сторінку, ви можете використовувати модуль ведення блогів, який перетворить цю сторінку в вашу персональну машину для статті. Насправді, менеджер блогів у Wix дуже схожий на стандартний візуальний редактор WordPress, що означає, що це чудово.

Wix полегшує кожному почати писати свій перший блог, оскільки все виглядає досить просто і легко зрозуміти. Ви швидко дізнаєтесь, як додати медіа, теги або попередні статті перед їх публікацією.

Підтримка

Починаючи з початку, важливо мати гарну підтримку. Наскільки WordPress та Wix можуть допомогти вам, коли справи ускладнюються?

WordPress

Якщо ви не платите за щомісячне обслуговування, ви практично не залишаєтеся наодинці. Оскільки WordPress – це CMS з відкритим кодом, і ви отримуєте її безкоштовно, ви також повинні дбати про свій сайт. Так чи інакше, тони інтернет-ресурсів допоможуть вам у всьому, що вам потрібно. Якщо ви вибрали WordPress, не забудьте відвідати наш новий розділ для вивчення WordPress.

Офіційні форуми підтримки нараховують тисячі користувачів, які із задоволенням допоможуть.

Єдина відмінність – розширення та шаблони преміум-класу. Зазвичай, купуючи продукт преміум-класу, ви також отримуєте підтримку від його розробника.

Тож, якщо ви новачок, будьте готові до отримання деяких Googling або додаткових щомісячних платежів, які покриють витрати на обслуговування.

Вікс

Якщо ви виберете Wix, ви можете очікувати великої підтримки платформи. Сотні тисяч ниток на офіційному форумі, напевно, допоможуть вам у чомусь. Але не забудьте переглянути відео-уроки, професійну підтримку електронної пошти та спеціальну навчальну програму, яка допоможе вам у більшості речей щодо Wix.

Як ми вже згадували, Wix стосується візуальної допомоги, тому ви можете розраховувати на вбудовану допомогу майже у всіх ситуаціях. Якщо ви не впевнені, як щось працює, просто натисніть на піктограму поруч із елементом конструктора, і Wix пояснить, як це працює.

Витрати

І WordPress, і Wix безкоштовні. Але як тільки ви почнете користуватися будь-якою з платформ, ви зрозумієте, що ці безкоштовні опції не можуть зайняти вас далеко.

Якщо ваші плани з сайтом не дуже прості, вам доведеться витратити кілька додаткових балів на кредитній картці як на WordPress, так і на Wix.

WordPress

WordPress – це CMS з відкритим кодом, що також означає, що вона безкоштовна. Але для того, щоб почати працювати і працювати, вам принаймні доведеться заплатити за хостинг та доменне ім’я. І це лише початок зайвих витрат.

Хоча це правда, що ви можете запускати сайт безкоштовно, вам доведеться знати щось або дві про веб-технології та WordPress про себе, щоб керувати всією справою самостійно. У такому випадку ви зможете уникнути зайвих витрат, якщо мова йде про підтримку оптимізованого сайту. І все-таки є ймовірність, що вам знадобиться кілька преміальних плагінів та тем, які додаватимуть лише до кінця квитанції.

Отже, сайт, на який ви думали, що отримаєте безкоштовно, може швидко стати грошовим монстром, який з’їдає сотні доларів на рік або навіть місяць у деяких випадках.

Вікс

Основний розробник веб-сайтів повністю безкоштовний. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструвати новий акаунт, і ви можете почати працювати на новому сайті. Але як ви швидко зрозумієте після цього, безкоштовна версія настільки ж обмежена, як птах у клітці. Що ж, є причина – люди в Wix хочуть перейти на один із преміальні плани. Тож, якщо ви хочете дотримуватися безкоштовної версії, будьте готові до серйозних рекламних оголошень у своєму блозі. Також забудьте про користувацький домен.

Таблиця цін преміум-плану Wix

Преміум-плани різняться. Ви можете почати з плану Combo, який коштуватиме вам 8,50 доларів на місяць. Ви отримаєте 2 ГБ пропускної спроможності, 3 Гб пам’яті, що буде більше ніж достатньо для середнього блогера, і на вас також буде чекати безкоштовний домен. На щастя, план Combo видаляє рекламу з вашого сайту.

Є також кілька інших, більш дорогих планів, які пропонують ще більше варіантів, тому вам просто потрібно вибрати той, який підходить вам найкраще

електронна комерція

Хоча інтернет-магазин – це лише інший веб-сайт, тут задіяно значно більше роботи. Також вам знадобляться додаткові розширення та, можливо, нова тема, яка буде добре працювати з вашим магазином. Якщо ви замислюєтеся про те, щоб розпочати бізнес із електронної комерції, як Wix та WordPress можуть вам допомогти?

WordPress

WooCommerce

Просто встановивши плагін на зразок WooCommerce, ви можете створити свій електронний магазин і запустити його за лічені хвилини. Завдяки WordPress ви можете вибрати кілька потужних платформ електронної комерції, які дозволяють як початківцям, так і професіоналам запустити успішний інтернет-магазин.

Існує буквально тисячі тем і плагінів, присвячених електронній комерції. Отже, навіть не платячи зайвий цент, ви можете створити простий електронний магазин, який працюватиме без проблем. На відміну від Wix, WordPress дозволяє отримати численні шлюзові платежі та інші варіанти, які допоможуть вам охопити аудиторію, яку ви дійсно хочете націлити.

Вікс

Не платячи додатково за WixStores, ви можете забути про запуск інтернет-магазину. Але навіть якщо ви вирішите додати в план кілька зайвих доларів, ваш магазин буде досить обмеженим.

Почавши будувати магазин, ви зрозумієте, що є лише кілька додатків сторонніх виробників, які можуть вам допомогти. І погано, що ці додатки коштуватимуть вам додаткових доларів. Крім того, за допомогою WixStores ви можете використовувати лише PayPal або Authorize.net, що означає, що ви втрачаєте багато потенційних клієнтів. Тим не менш, якщо ви не такі вимогливі, WixStores буде дуже сприятливим для початківців способом роботи з простим інтернет-магазином.

Таблиця порівняння

WordPress

Вікс

Простота:Для початківців – з кривою навчанняІдеально підходить для початківців; простіше, ніж WordPress
Теми та додатки:Десятки тисяч розширень200+ додатків; багато з них вимагають щомісячної оплати
Управління вмістом:Ревізії, автоматичне збереження, користувацький HTML…Модуль прекрасного блогу-менеджера, призначений для новачків
Підтримка:Громада, платіть за підтримкуКоманда професійної підтримки, система освіти, відео-уроки
Витрати:Від декількох доларів на місяць, залежно від потребВід $ 8,50 на місяць
Електронна комерція:Величезна кількість варіантів і шлюзових платежівДобре для початківців; бракує деяких функцій для складніших магазинів

Який з них слід використовувати?

WordPress набагато потужніший за Wix. Це дозволяє створювати будь-який тип веб-сайту, який ви маєте на увазі, без будь-яких обмежень. Якщо ви серйозно ставитесь до свого веб-сайту чи блогу, і думаєте над тим, щоб над ним працювати довше, рекомендуємо розпочати його з WordPress. Правда полягає в тому, що ви витратите багато часу, вивчаючи конкретні особливості WordPress, але це в майбутньому окупиться.

Рекомендоване читання: Як перенести свій блог із Wix до WordPress

З іншого боку, Wix – це фантастична платформа для початківців та користувачів, які не зацікавлені в тому, щоб далеко зайти на сайт. Якщо все, що вам потрібно, – це зручний інтерфейс, який дозволить вам створити приємний зовнішній вигляд сайту без необхідності дізнаватися багато про платформу, перейдіть з Wix. У такому випадку деякі обмеження, що виникають із платформою, не матимуть великого значення, і ви матимете професійну підтримку у вашому розпорядженні в будь-який час.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map