Поради, підказки та найкращі додатки для налаштування меню WordPress

Поради, підказки та найкращі додатки для налаштування меню WordPress


Меню – одна з найважливіших частин кожного веб-сайту. Вони всюди є, і вони проводять користувачів через ваш блог. І хоча додати меню навігації в WordPress порівняно просто, ви можете зробити набагато більше, щоб налаштувати його для свого веб-сайту.

Незалежно від того, чи це маленька піктограма, яку ви хочете мати в меню, чи ви хочете зовсім інша система, щоб обробляти її, у цьому посібнику є все. Перегляньте поради, підказки та деякі найкращі плагіни меню, які ми підготували для вас у цьому посібнику:

 • Додайте піктограми до меню WordPress
 • Додайте в меню кнопку входу / виходу
 • Відображайте меню WordPress де завгодно
 • Як додати вікно пошуку до меню WordPress
 • Як зробити навігаційне меню дотримуватися вгорі сторінки
 • Створіть своє липке навігаційне меню із плагінами
 • Як видалити пункти меню верхнього рівня в WordPress
 • Топ-4 плагіни меню для WordPress
 • Кращі плагіни для мобільних меню WordPress

Contents

Створити меню в WordPress ніколи не було простіше. Все, що вам потрібно зробити – це створити сторінки та додати їх поруч із домашньою сторінкою. Ваше головне навігаційне меню буде виконано лише декількома клацаннями, але це, мабуть, буде дуже просто.

Є численні плагіни, які допоможуть вам створити візуально приголомшливе меню навігації. Ви, звичайно, можете зашифрувати себе, якщо знаєте, як це зробити, але є більш простий спосіб зробити ваше звичайне меню більш зручним для користувачів – додавши піктограми.

Ікони стали тим, без чого ми не можемо жити. Коли ви шукаєте щось на інформаційній панелі WordPress, на робочому столі або на смартфоні та планшеті, ви, ймовірно, звикли використовувати піктограми. Після декількох разів використання нової програми, ви, швидше за все, запам’ятаєте її піктограму, ніж увесь текст опису, що додається до неї. То чому б ви не поставили піктограму поруч із пунктом меню та не дозволяли людям легко переходити по вашому сайту?

Значки меню

ЦІНА: Безкоштовно

Значки меню

Якщо ви не знаєте, як це зробити, не хвилюйтесь, ось чому ви тут. У цій частині посібника ми не збираємось заважати вам за допомогою спеціального кодування, але ми просто покажемо вам акуратний безкоштовний плагін, який ви можете налаштувати протягом наступних хвилин.

 1. Йти до Плагіни-> Додати нове
 2. Пошук “Значки меню”
 3. Встановіть та активуйте плагін
 4. Перейдіть до Зовнішній вигляд -> Меню
 5. Відкрийте своє навігаційне меню
 6. Виберіть сторінку під структурою меню, для якої потрібно вибрати піктограму
 7. Виберіть піктограму, відредагуйте її положення та розмір
 8. Зберегти меню

Це воно! Тепер знайдіть у своєму меню кілька цікавих значків і насолоджуйтесь своїм новим дизайном. Поки ви все ще працюєте з іконками, не забувайте, що ви можете легко додати фавікон у свій WordPress блог.

Додайте в меню кнопку входу / виходу

Однією з багатьох особливостей WordPress, яка нам подобається, є її простий спосіб реєстрації нових користувачів. Контроль різних ролей користувачів на популярній платформі не може бути простішим; вже є зареєстровані ролі, які ви можете призначити, і навіть можете створити численні спеціальні ролі користувачів для потреб вашого сайту.

Реєстрація – це швидко і просто, турбота про своїх користувачів може бути важкою роботою. Але вам потрібно зробити все від вас залежне, щоб зробити їх досвід на веб-сайті якомога кращим.

Одне з багатьох речей, які ви можете зробити для них, – це увімкнути простий спосіб входу та виходу зі свого сайту. Щоб посилання для входу / виходу завжди доходили до рук користувачів, їх можна перенести прямо у головне меню. Перша річ, наявність цих посилань у меню дуже практична, по-друге, ваші користувачі, мабуть, звикли до цієї функції з різних інших програм, які використовують однаковий спосіб входу та виходу.

У цьому випадку немає потреби в захопленні іншого плагіна. Проста функція WordPress, яку ми збираємося показати вам у цій частині статті, може зробити для вас чудову роботу. Він автоматично розмістить правильне посилання у вашому меню. Це означає, що під час виходу користувача він отримає посилання “увійти” і навпаки. Ні вам, ні користувачеві знову не доведеться турбуватися про кнопки входу.

Якщо ви готові додати в меню цю просту, але акуратну функцію входу, ось що вам потрібно зробити:

 1. Відкрийте функції.php
 2. Скопіюйте та вставте наступне:
 3. функція add_login_logout_link ($ items, $ args) {
  $ loginoutlink = wp_loginout ('index.php', помилково);
  $ items. = '
 4. '. $ loginoutlink. '
 5. '; повернути $ позиції; } add_filter ('wp_nav_menu_items', 'add_login_logout_link', 10, 2);
 6. Зберегти зміни

Як і в більшості наших фрагментів, ви все зробили, скопіювавши та вставивши функцію у файл. Після завершення роботи можна перейти та перезавантажити домашню сторінку. Оскільки ви все-таки увійшли в систему, ви отримаєте посилання “вийти” на останньому місці головного меню. Не забудьте перевірити всю функцію, тому спробуйте вийти та повернутися, щоб переконатися, що все в порядку.

Тепер, коли ви закінчили цю маленьку функцію, не забувайте, що ви зможете легко перенаправляти користувачів на іншу сторінку після успішного входу в систему або навіть показувати вміст лише тим, хто ввійшов або вийшов із користувачів..

Крім того, тепер, коли у вас є налаштоване меню, вам може бути цікаво показати його в будь-якому місці на сайті, надавши спеціальний короткий код.

Ми любимо налаштовувати WordPress за допомогою маленьких фрагментів на кшталт цього, як щодо вас?

Відображайте меню WordPress де завгодно

Після досягнення WordPress версії 3.0 багато речей стало простішими у використанні. Серед різних нових функцій створення навігаційного меню стало доступним для всіх, і сьогодні кожен може створити власне меню за допомогою декількох простих клацань кнопки миші.

Створюючи меню, де ви можете легко зв’язати будь-яку публікацію, сторінку, категорію або будь-яке зовнішнє посилання, це шматок пирога, показ меню в різних місцях вашого сайту може бути трохи більшим для тих, хто не розробляє WordPress.

Залежно від теми WordPress, яку ви використовуєте, ви можете легко відображати новостворене меню вгорі сторінки де ми всі використовували для пошуку навігації. Можливо, ви можете розмістити своє меню на бічній панелі або навіть прямо внизу в області нижнього колонтитулу, але що робити, якщо ви хочете показати меню у своїх публікаціях, сторінках чи навіть у віджеті?

Ні, вам не потрібно створювати власні списки або повторно вводити весь код HTML, щоб копіювати посилання; ви можете скористатися короткими кодами та розмістити наявне меню в будь-якому місці!

У наступних рядках ми збираємось показати вам, як це зробити, і ми впевнені, що вам сподобається ваше нове “меню у шорт-коді”.

Створіть короткий код і покажіть меню WordPress у будь-якому місці

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте код, який зареєструє короткий код:
 3. функція menu_function ($ atts, $ content = null) {
  витяг (
  shortcode_atts (
  array ('name' => null,),
  $ атт
  )
  );
  повернути wp_nav_menu (
  масив (
  'menu' => $ name,
  'echo' => false
  )
  );
  }
  add_shortcode ('меню', 'menu_function');
  
 4. Зберегти зміни

Одразу після збереження змін ви зможете відображати меню WordPress у будь-якому місці. Все, що вам потрібно зробити – це записати короткий код де потрібно вказати назву меню, яке ви збираєтесь використовувати:

[назва меню = “головне меню”]

У більшості випадків у вашому головному меню буде приєднано назву “головне меню”. Але якщо ви збираєтесь скористатися будь-яким іншим меню, просто введіть його ім’я в шорт-коді. Вам не потрібно знати напам’ять кожне ім’я меню; замість цього перейдіть до Зовнішній вигляд -> Меню і переглядати список меню або створювати нові.

Оскільки тепер ви можете відображати меню WordPress практично в будь-якому місці, ви можете створити численні навігації, які ви збираєтеся використовувати на своєму веб-сайті, що працює на WordPress. Ви можете мати його у публікації, іншого у файлах шаблонів, текстовому віджеті тощо.

Як додати вікно пошуку до меню WordPress

Якщо ви не видалили цю функцію, WordPress дозволяє вашим відвідувачам здійснювати пошук по всьому сайту. Ми кілька разів згадували про цю цікаву функцію та показували вам різні речі, які ви можете зробити зі своїми пошуковими сторінками. Наприклад, ви можете легко переспрямувати користувачів на публікацію, якщо знайдений лише один результат або навіть налаштування користувальницького пошуку Google.

Якщо ви переглядали свої стандартні віджети WP, ви, напевно, це бачили є віджет пошуку, готовий розмістити його на бічній панелі. Але що робити, якщо ви бажаєте, щоб ваш рядок пошуку з’явився поруч із вашим меню?

У наступних рядках ми покажемо вам функцію, яка візьме ваш щоденний вікно пошуку та розмістить її у навігаційному меню.

Додайте до меню вікно пошуку:

 1. Відкрийте функції.php
 2. Скопіюйте та вставте наступне:
 3. add_filter ('wp_nav_menu_items', 'add_search_box', 10, 2);
  функція add_search_box ($ items, $ args) {
  $ items. = '
 4. '. get_search_form (помилково). '
 5. '; повернути $ позиції; }
 6. Зберегти зміни

Щоб переконатися, що код буде працювати для вас, переконайтеся, що на вашому веб-сайті вже додано навігаційне меню.

Код досить простий, і його єдиною функцією є додавання вікна пошуку до вашого навігаційного меню. Швидше за все, ваше поле пошуку не буде вирівняне там, де ви хотіли б. Це означає, що вам доведеться сказати WordPress, куди поставити вікно пошуку:

 1. Додайте клас до
 2. тег, знайдений у третьому рядку коду:
 3. $ items. = '
 4. '. get_search_form (помилково). '
 5. '
 6. Зберегти зміни
 7. Відкрити style.css
 8. Скопіюйте та вставте CSS-код:
 9. .позиція пошуку {
  margin-top: 15px;
  поле-право: 20px;
  }
  
 10. Змініть код на свій смак
 11. Зберегти зміни

Будемо сподіватися, що ви вклали вікно просто ідеально біля вашого меню. Не потрібно багато, щоб помістити коробку там, де ви цього хочете. Не забувайте стилізувати власне вікно пошуку та насолоджуватися функцією.

Якщо ви хочете більше контролювати своє меню та поле пошуку, перегляньте, як додати піктограми до свого меню та як додати опцію голосового пошуку для відвідувачів, які люблять диктувати свої пошукові умови. Ви можете зробити набагато більше як зі своїм меню, так і з варіантами пошуку, тому протестуйте наш пошуковий рядок і дізнайтеся щось нове.

Ви напевно бачили веб-сайти, де навігаційні меню тримаються вгорі сторінки і слідкують за кожним кроком вашої пригоди прокрутки. Ця функція може бути щось потрібне на вашому веб-сайті WordPress, і в цій частині посібника ми збираємось показати вам, як створити її.

Він не тільки має функціональну сторону, де меню завжди доступно в межах досяжності вашої руки, але також може виглядати дуже красиво і плавно.

Якщо ви маєте трохи знань про CSS, у вас не виникне проблем із тим, щоб зробити своє меню липким. Вам потрібно лише додати фрагмент коду до файлу Style.css, після якого ви зможете насолоджуватися новою функцією меню.

 1. Відкрийте свій таблицю стилів (style.php)
 2. Знайдіть .наві-меню або .генезис-наві-меню (або подібну, залежно від теми, яку ви використовуєте)
 3. Використовуйте наступний код для контейнера головного меню:
 4. .наві-меню {
  положення: фіксований;
  фон: # 333;
  вгорі: 0px;
  праворуч: 0px;
  зліва: 0px;
  z-індекс: 99;
  }

  Як можна здогадатися з коду, важлива частина знаходиться у другому рядку, де вам потрібно виправити положення свого меню. Після цього ви можете встановити верхній, правий і лівий елементи на 0 пікселів або перемістити їх на будь-яку відстань вгорі або з лівого та правого краю сторінки (наприклад: top: 10px розмістить ваше меню 10 пікселів від верхній край вашого сайту).

 5. Оновіть свій файл і насолоджуйтесь своїм липким навігаційним меню

Якщо вам не подобається возитися з кодом, ви можете використовувати плагіни, щоб зробити свої меню липкими.

Ми навчили вас створювати клейке меню навігації, просто змінивши рядок коду CSS у вашій темі. Але, як би це не було просто, не всі люблять переглядати файли WordPress і самі редагувати код. Якщо ви такий тип людини або вам потрібен більший контроль над меню, не хвилюйтеся. Ви можете легко налаштувати своє меню і зробити його липким за допомогою плагінів. У цій частині статті ми покажемо вам найкраще.

Липке розширення UberMenu

ЦІНА: 8 дол

Липке розширення UberMenu

Sticky Extension UberMenu – це надбудова для Плагін UberMenu це означає, що вам потрібно спочатку встановити цей плагін, щоб розширення працювало. Розширення робить все просто; після встановлення ви готові зробити своє меню клейким. Незалежно від того, де ви розміщуєте своє меню, після того, як користувач почне прокручувати, меню залишиться вгорі сторінки і зробити його легкодоступним.

Щоб переконатися в тому, що користувачі мобільного зв’язку можуть отримати доступ до кожної частини меню, клейка опція відключається після виявлення мобільного пристрою. Тут нема чого додати – ознайомтеся з демонстраційною версією на офіційному сайті, і якщо у вас вже є UberMenu, продовжуйте і робіть своє меню липким.

myStickymenu

ЦІНА: Безкоштовно
DEMO

myStickymenu

Цей плагін розроблений для використання у темі «Двадцять тринадцять». Але якщо трохи підправити його, ви можете використовувати його в будь-якій темі, яка вам подобається. За замовчуванням він використовує навігаційний CSS клас теми “.navbar”. Отже, якщо ви хочете використовувати його в якійсь іншій темі, ви повинні знайти клас, який використовує ваша тема описати меню навігації та змінити назву цього класу.

Якщо ваша тема чутлива, плагін також буде чуйним. Якщо ви хочете більше змінити його, ви можете ввести свої власні стилі CSS та зробити своє липке меню ще більш персоналізованим.

Липке меню (або все що завгодно!) На Прокруті

ЦІНА: Безкоштовно

Липке меню (або все що завгодно!) На Прокруті

Цей плагін дозволить вам розмістити своє меню вгорі і зробити його липким. Але не тільки це, плагін дозволить вам зробити будь-який елемент липким, лише знайшовши потрібний селектор для елемента. Це означає, що ви можете зробити ваш логотип або навіть весь заголовок застрягнути вгорі сторінки, поки користувачі прокручують ваш веб-сайт. Щоб все працювало, вам доведеться трохи знати про HTML та CSS, щоб ви могли знайти потрібний вибір.

Як видалити пункти меню верхнього рівня в WordPress

Ви, напевно, вже знаєте, що WordPress є налаштованим. Якщо ви знаєте, як кодувати або принаймні знайти потрібні плагіни, ви можете трансформувати свій бекенд, а також передній план і продемонструвати унікальний веб-сайт своїм відвідувачам та вашим авторам..

У цій частині ми покажемо простий код, який дозволить вам видалити елементи меню верхнього рівня зі своїх адміністративних сторінок WordPress.

Код, який ви можете знайти нижче, видалить усі елементи меню верхнього рівня замість адміністраторів. Перш ніж продовжувати, слід знати, що цей фрагмент видаляє лише пункти меню, але ці пункти все ще будуть доступні всім, хто знає правильний шлях до сторінки налаштувань. Якщо ви хочете повністю обмежити доступ до певних сторінок меню, вам доведеться змінити можливості користувача.

Видаліть пункти меню верхнього рівня:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте такий код:
 3. if (! current_user_can ('management_options')) {
  добавлення ('admin_menu', 'my_remove_menus', 999);
  }
  функція my_remove_menus () {
  delete_menu_page ('index.php'); //Панель приладів
  delete_menu_page ('edit.php'); // Повідомлення
  delete_menu_page ('upload.php'); // ЗМІ
  delete_menu_page ('edit.php? post_type = page'); // Сторінки
  delete_menu_page ('edit-comments.php'); // Коментарі
  delete_menu_page ('themes.php'); // Зовнішній вигляд
  delete_menu_page ('plugins.php'); // Плагіни
  delete_menu_page ('users.php'); // Користувачі
  delete_menu_page ('tools.php'); // Інструменти
  delete_menu_page ('options-general.php'); // Налаштування
  }
 4. Зберегти зміни

Оскільки цей код видаляє всі меню верхнього рівня, які ви, мабуть, не хочете робити, сміливо модифікуйте код під свої потреби. Кожен рядок “Remove_menu_page” відповідає за видалення однієї сторінки (яка описана в дужках, а також у коментарі поруч із рядком коду). Просто додайте або видаліть зі свого меню сторінку, на якій ви хочете бути відсутнім і зберегти зміни ще раз.

Тепер, коли ви дізналися, як видалити сторінки верхнього рівня з меню, можливо, ви захочете видалити лише деякі підсторінки, які знаходяться під типом верхнього рівня.

Топ-4 плагіни меню для WordPress

Щойно ви розпочали створення нового веб-сайту, рано чи пізно вам знадобиться меню. Ви можете створити його, використовуючи стандартний варіант меню в WordPress, але якщо ви хочете більш професійний, вам доведеться знати свої HTML та CSS-коди. Це також означає, що ви витратите деякий час на розробку всього, щоб ідеально працювати і одночасно виглядати красиво.

Але якщо вам потрібно швидше рішення або ви просто не знаєте, як кодувати власне вишукане меню, WordPress дозволяє встановити кілька чудових плагінів, розроблених для створення чудових меню за декілька клацань. Без особливого замовлення, ось кілька найкращих плагінів меню для WordPress.

Меню Uber

ЦІНА: 20 доларів
DEMO

Меню Uber

Маючи понад 43 000 продажів, Меню Uber – один з найпопулярніших плагінів для WordPress. Як тільки ви відкриєте демонстраційний сайт і побачите, як виглядає меню, створене за допомогою цього плагіна, ви зрозумієте, чому він такий популярний. І як тільки ви почнете перераховувати його функції, ви, ймовірно, захочете їх собі.

Меню, створене за допомогою меню Uber, буде чуйним та сенсорним для ваших відвідувачів мобільних пристроїв. Ви можете створювати красиві макети та розміщувати значки, зображення, відео та карти у своєму меню. Вся форма може бути розміщена у підменю, тож ви можете створити контактну форму без необхідності додавати для цього додаткову сторінку. Плагін дуже настроюється, і ви можете грати з більш ніж 50 налаштуваннями стилю за допомогою попереднього попереднього перегляду. Ви можете створювати підменю автоматично з іншого вмісту, створювати вкладки під меню та багато іншого.

 • Динамічна генерація елементів
 • Вкладені підменю
 • Розширений інтерфейс користувача

Morph: Настроюване меню WordPress, що настроюється

ЦІНА: 20 доларів
DEMO

Морф

Morph – це флай-меню, призначене для мобільних пристроїв. Але, як ви можете побачити на демонстраційній сторінці, якщо відкрити її на своєму персональному комп’ютері, вона виглядає справді чудово і на робочому столі.

За допомогою цього плагіна, ви можете приховати меню і викликати його простим клацанням. У області меню ви можете створити стандартне випадаюче меню, додати зображення, кнопки пошуку, і вся область є видатною, що означає, що ви можете вставляти все, що вам потрібно і хочете. Плагін дуже настроюється, тому ви можете вибирати потрібні кольори, змінювати висоту зображення та додавати або видаляти елементи відповідно до ваших потреб. Якщо ви збираєтесь використовувати його для мобільних пристроїв, ви можете легко встановити роздільну здатність, для якої відобразиться меню.

 • Відмінно працює як на настільних, так і на мобільних пристроях
 • Додавання / видалення настроюваних елементів
 • Може спрацьовувати будь-який елемент

Меню героя

ЦІНА: 19 доларів
DEMO

Меню героя

Незалежно від того, чи хочете ви просте меню або складне “Mega Menu”, ви можете створити його за допомогою плагіна Hero Menu. Кожне створене меню буде чуйним і буде чудово виглядати на будь-якому пристрої; якщо ви вирішите створити мега-меню, елементи можуть бути показані або приховані, так що вам не доведеться турбуватися про макет на менших екранах.

Існує спеціальна сенсорна підтримка для Android, iOS та Windows Phone. Виберіть навігаційну смугу повної або фіксованої ширини, де можна легко додайте зайві елементи просто за допомогою техніки перетягування. Існує понад 60 заданих кольорових схем, і ви можете безкоштовно використовувати кожну із безкоштовних шрифтів Google. Зробіть меню липким, виберіть відстань активації … цей чудовий плагін може запропонувати набагато більше, тому не забудьте переглянути весь список функцій у CodeCanyon.

 • Конструктор структурних елементів меню перетягування та перетягування
 • Створіть просте меню або складне мега меню
 • Спеціальна мобільна навігація

Multi-X бар

ЦІНА: 16 доларів
DEMO

Multi X Bar

Панель Multi-X є модульним плагіном і дозволяє розмістити практично все, що завгодно, у навігаційній панелі. Крім пунктів меню, ви можете розмістити до 8 елементів на барі – чи це контактна форма, форма пошуку, піктограми соціального обміну, область віджетів тощо.

Для вас є дві різні теми, а також спеціальна тема, де ви можете встановити свої власні кольори, тоді як градієнт буде розрахований автоматично. Панель навігації може бути розміщена у фіксованому або прокручуваному меню. Якщо ви розробник, вам подобається знати, що для вас готовий набір гачків, якщо ви хочете створити новий плагін з панелі Multi-X. Цей плагін пропонує набагато, набагато більше, тому обов’язково погляньте на всі функції CodeCanyon.

 • 8 вбудованих функціональних модулів
 • 2 кольорові теми + спеціальна тема
 • Верхня або нижня позиція

Кращі плагіни для мобільних меню WordPress

Всі ми знаємо, наскільки далеко зайшла технологія. Смартфони та планшети стали неминучими, і зростає кількість власників мобільних пристроїв. Мережі WiFi охоплюють кожну частину наших міст, і якщо такої немає, ви завжди можете підключити свій мобільний пристрій до Інтернету через свого постачальника. Все, що означає, що кількість мобільних веб-серферів вище, ніж будь-коли, і вам потрібно подбати про них, якщо ви працюєте на веб-сайті.

Якщо ви створюєте мобільний сайт або хочете покращити його, Вам обов’язково потрібно створити спеціальне мобільне меню, яке адаптуватиметься до будь-якого розміру екрана та дозволить мобільним користувачам простіше орієнтуватися.

Для WordPress це завдання не таке складне, як ви могли подумати. Не потрібно знати, як кодувати або як налаштувати меню. Все, що вам потрібно – це плагін, який ви можете легко встановити та налаштувати під свої потреби.

У цій частині посібника ми збираємось показати вам найкращі плагіни преміум-класу, які можуть створити мобільне меню для вашого веб-сайту WordPress. Тож давайте прокрутимось униз і подивимось.

Тактильний

ЦІНА: 18 дол
DEMO

Тактильний

Цей преміум-плагін створить чистий мобільний заголовок із вбудованим у нього мобільним меню. Анімації дуже прості, і вони можуть виглядати по-справжньому приємно і плавно на екрані смартфона. З тактильним, ви можете створити багаторівневе меню на гармошці, скласти однорівневе горизонтальне меню, яке можна провести пальцем, або створити бокову панель, що може бути перенесеною на ваш веб-сайт.

Все налаштовується, що означає, що ви можете пофарбувати елементи в будь-який колір, який ви хочете, змінити фони та встановити їх кольори, непрозорість та багато іншого. Ваше меню можна виправити або розмістити абсолютно. Якщо ви хочете ще більше контролювати мобільні пристрої, ви можете встановити роздільну здатність, для якої це меню буде активовано.

 • Кілька типів меню
 • Функції пошуку
 • Фіксоване / абсолютне позиціонування

TapTap

ЦІНА: 10 дол
DEMO

Торкніться

TapTap надасть вам змогу створити унікальне мобільне меню для вашого веб-сайту WordPress. Як видно з демонстраційного сайту, ви можете створити майже все, що ви собі уявляєте, і ваші меню будуть виглядати дійсно акуратно. За допомогою цього плагіна, ви можете створити багаторівневі меню, вирішити, які елементи ви хочете показати, додати описи або включити інтегрований варіант пошуку.

Є два варіанти кнопок меню та кілька анімацій на вибір. Положення вашого меню може бути виправлене або ви можете використовувати абсолютне позиціонування. Виберіть фонові стилі та пограйте з численними варіантами стилізації, щоб ви могли ідеально вписати меню у свою тему. І останнє, але не менш важливе, TapTap дозволить вам вибрати роздільну здатність, на якій він відображатиметься. Що ще можна отримати від мобільного навігаційного меню?

 • Багаторівневі меню
 • 2 дизайни та анімація кнопок меню
 • Фіксоване / абсолютне позиціонування

Мобі

ЦІНА: 16 доларів
DEMO

Мобі

Mobi – ще один простий, але чудовий плагін WordPress, готовий допомогти з мобільними веб-сайтами. З цим доповненням ваша чуйна тема матиме ще кращу навігацію. Після створення меню за допомогою інтуїтивно зрозумілий конструктор меню перетягування, ви можете розмістити його вгорі або внизу свого сайту.

Всі елементи меню налаштовуються, і ви можете безкоштовно додати піктограми соціальних медіа до своєї панелі навігації. Існує понад 700 шрифтів значків, і ви можете доповнити свій дизайн, скориставшись одним із шрифтів Google. Якщо вам потрібно, ви можете контролювати видимість користувачів для гостей та зареєстрованих користувачів.

 • Перетягування та налаштування
 • Позиціонування верхнього або нижнього меню
 • Видимість користувачів для гостей та зареєстрованих користувачів

Ва-меню

ЦІНА: $ 44
DEMO

Ва-ва

Ва-меню – це доклейне меню ідеально підходить для мобільних веб-сайтів, спеціально розроблених для сенсорної навігації iPad. За допомогою цього преміального плагіна ви можете додати до 8 посилань на меню, які будуть добре розміщені збоку від вашого веб-сайту WordPress.

Після натискання на певну піктограму в меню з’явиться підменю, яке дозволяє HTML, вбудовані відео, карти та майже все, що ви хочете. Плагін дуже настроюється, що означає, що ви можете вибрати один з 8 акцентних кольорів, пограти з шириною меню, піктограмами, посиланнями і т. Д. Створити меню дуже просто за допомогою редактора WYSIWYG. Якщо ви вирішите використовувати темну або світлу тему, ви можете бути впевнені, що це буде добре виглядати.

 • Редактор WYSIWYG
 • Підменю з підтримкою HTML, вбудованих відео тощо.
 • Параметр “Вихід” або “Доковано”

Меню стилю шляху

ЦІНА: 12 дол
DEMO

Стиль шляху

Цей преміальний плагін дещо відрізняється від вашого звичайного плагіна, присвяченого створенню меню. Замість класичного рядка меню або меню бічної панелі, Меню стилю контуру створює кнопку. Після активації кнопки вона відобразить меню навколо кнопки по колу, розгорне її в рядку в будь-якому напрямку та навіть організує ваші значки в дузі..

Якщо є кілька рівнів меню, кнопка створить кнопку назад, яка дозволить користувачам знову перейти до головного меню. Є багато варіантів налаштування та створення меню; ви можете просто використовувати стандартний редактор меню WordPress. Якщо ви шукаєте унікальне мобільне меню, дайте шанс меню Path Style Menu.

 • Створити меню навколо кнопки
 • Високо налаштовується
 • Використовуйте стандартне меню WP для редагування меню

Scrollnav

ЦІНА: 10 дол
DEMO

Scrollnav

Ще один унікальний плагін меню, який дає вам чудові функції та може чудово виглядати на вашому веб-сайті. Scrollnav складається з кола, яке містить кілька варіантів меню. Посередині кнопки є посилання на домашню сторінку, верхнє посилання логічно переносить вас на верхню частину сторінки, є поле пошуку, користувацьке меню та спеціальна частина посилання в колі.

Спеціальне меню дасть достатньо місця для створення цілого меню з підменю, воно буде чудово виглядати та надасть вам потрібний простір на вашому мобільному веб-сайті. Можна вибрати кілька кольорових схем, і все легко налаштувати. Ви обов’язково повинні перевірити демонстраційний сайт, щоб побачити, як працює цей маленький плагін.

 • Кругова кнопка з різними функціями
 • Спеціальне меню та спеціальна частина посилань
 • Кілька кольорових схем

Прокрутіть до меню

ЦІНА: $ 24
DEMO

Перейдіть до меню

Цей простий плагін преміум-класу отримає чудове меню бічної панелі, створене для навігації на iOS та Android. Після створення меню в ньому з’являться значки, які посилаються на іншу частину сторінки та прокручуються автоматично.

Важливо це зазначити ScrollTo не є повним навігаційним меню, але вона прокручується лише до іншої частини тієї ж сторінки. Ви можете вибрати більше 750 піктограм або використовувати власні зображення як елементи меню, і для реклами є додаткове місце. Щоб все працювало, вам потрібно мати базові знання HTML, щоб ви могли слідувати вказівкам. Це може зайняти ще кілька хвилин вашого часу, але кінцевий результат виглядає чудово.

 • Сенсорний
 • Понад 750 іконок + власні зображення
 • Додатковий простір для реклами

Висновок

Ми сподіваємось, що до цього часу ви зрозуміли, що важко запустити веб-сайт без меню. Навіть якщо ви запустили одно пейджер, ви все одно захочете навігацію між розділами. Тож, поки ви вже тут, знайдіть час, щоб налаштувати своє меню WordPress і зробити найкраще можливе.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map