Nõuanded, nipid ja parimad pistikprogrammid WordPressi menüüde kohandamiseks

Nõuanded, nipid ja parimad pistikprogrammid WordPressi menüüde kohandamiseks


Menüüd on iga veebisaidi kõige olulisemad osad. Need on kõikjal esindatud ja juhendavad kasutajaid teie ajaveebi kaudu. Ja kuigi WordPressi on navigeerimismenüü lisamine suhteliselt lihtne, saate selle veebisaidi kohandamiseks ära teha veel palju..

Olenemata sellest, kas tegemist on väikese ikooniga, mida soovite menüüs kuvada, või soovite, et selle käsitsemiseks oleks täiesti erinev süsteem, selles juhendis on kõik. Vaadake näpunäiteid, näpunäiteid ja mõnda parimat menüü pistikprogrammi, mille oleme teile selles juhendis ette valmistanud:

 • Lisage oma WordPressi menüüsse ikoone
 • Lisage menüüsse sisselogimise / väljalogimise nupp
 • Kuvage WordPressi menüüd kõikjal, kus soovite
 • Kuidas oma WordPressi menüüsse otsingukasti lisada?
 • Kuidas panna navigeerimismenüü kleepima lehe ülaossa
 • Tehke oma kleepuv navigeerimismenüü pistikprogrammidega
 • Kuidas eemaldada WordPressist kõrgema taseme menüüelemente
 • 4 parimat menüü pistikprogrammi WordPressi jaoks
 • Parimad WordPressi mobiilimenüü pistikprogrammid

Menüü loomine WordPressis polnud kunagi lihtsam. Peate vaid genereerima lehti ja lisama need oma avalehe kõrvale. Teie peamine navigeerimismenüü tehakse vaid mõne klõpsuga, kuid see tundub tõenäoliselt väga lihtne.

On arvukalt pistikprogramme, mis aitavad teil visuaalselt uimastamist navigeerimismenüüd luua. Muidugi saate selle ise kodeerida, kui teate, kuid tavalise menüü kasutajasõbralikumaks muutmiseks on olemas lihtsam viis – ikoonide lisamisega.

Ikoonidest on saanud asi, milles me ei saa elada. Kui otsite midagi oma WordPressi armatuurlaual, töölaual või nutitelefonis ja tahvelarvutis, olete tõenäoliselt harjunud kasutama ikoone. Pärast vaid mõne korra uue rakenduse kasutamist mäletate tõenäolisemalt selle ikooni kui kogu sellega kaasnevat kirjelduse teksti. Miks ei võiksite panna menüüelemendi kõrvale ikooni ja lasta inimestel hõlpsalt teie saidil liikuda?

Menüüikoonid

HIND: tasuta

Menüüikoonid

Kui te ei tea, kuidas seda teha, siis ärge muretsege, sellepärast oletegi siin. Juhendi selles osas ei häiri teid kohandatud kodeerimine, vaid näitame teile lihtsalt kena tasuta pistikprogrammi, mille saate järgmise paari minuti jooksul konfigureerida.

 1. Minema Pluginad-> Lisa uus
 2. Otsi menüüikoone
 3. Installige ja aktiveerige pistikprogramm
 4. Liikuge lehele Välimus -> menüüd
 5. Avage oma navigeerimismenüü
 6. Valige menüüstruktuurist leht, mille ikooni soovite valida
 7. Valige ikoon, muutke selle asukohta ja suurust
 8. Salvesta menüü

See selleks! Nüüd otsige menüüst soovitud lahedaid ikoone ja nautige oma uut kujundust. Kui töötate endiselt ikoonidega, ärge unustage, et saate hõlpsalt faviconi lisada ka oma WordPressi ajaveebi.

Lisage menüüsse sisselogimise / väljalogimise nupp

Üks paljudest WordPressi funktsioonidest, mida me armastame, on selle lihtne viis uute kasutajate registreerimiseks. Erinevate kasutajarollide juhtimine populaarsel platvormil ei saa olla lihtsam; seal on juba registreeritud rollid, mida saate määrata, ja saate oma saidi vajaduste jaoks luua isegi arvukalt kohandatud kasutajarolle.

Nende registreerimine on kiire ja lihtne, oma kasutajate eest hoolitsemine võib olla raske töö. Kuid peate tegema kõik endast oleneva, et nende kogemus veebisaidil oleks võimalikult hea.

Üks paljudest asjadest, mida saaksite nende heaks ära teha, on hõlbus viis sisse logimiseks ja saidilt väljalogimiseks. Kui soovite, et sisselogimis- ja väljalogimislingid oleksid alati kasutajatele kättesaadavad, saate need lingid otse oma põhimenüüsse paigutada. Esimene asi, nende linkide olemasolu menüüs on väga praktiline ja teiseks on teie kasutajad tõenäoliselt selle funktsiooniga harjunud mitmesugustest muudest rakendustest, mis kasutavad sama sisse- ja väljalogimise viisi.

Sel juhul pole vaja teist pistikprogrammi haarata. Lihtne WordPress-funktsioon, mida me teile selles artikli osas kuvame, võib teie jaoks suurepärase töö ära teha. See paigutab teie menüüsse õige lingi automaatselt. See tähendab, et kuni kasutaja logitakse välja, saab ta lingi „sisse logida” ja vastupidi. Ei teie ega kasutaja ei pea uuesti sisselogimisnuppude pärast muretsema.

Kui olete valmis selle lihtsa, kuid korrektse sisselogimisfunktsiooni menüüsse lisama, peate tegema järgmist:

 1. Ava funktsioonid.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine:
 3. funktsioon add_login_logout_link ($ üksused, $ args) {
  $ loginoutlink = wp_loginout ('index.php', vale);
  $ üksust. = '
 4. '. $ loginoutlink. '
 5. '; tagastage $ esemeid; } add_filter ('wp_nav_menu_items', 'add_login_logout_link', 10, 2);
 6. Salvesta muudatused

Nagu enamiku meie lõikude puhul, saate ka funktsiooni lihtsalt faili kopeerida ja kleepida. Kui olete lõpetanud, võite minna ja avalehte uuesti laadida. Kuna olete endiselt sisse logitud, saate lingi välja logida oma peamenüü viimases kohas. Vaadake kindlasti kogu funktsioon, nii et proovige välja logida ja uuesti sisse logida, et veenduda, et kõik on korras.

Nüüd, kui olete selle väikese funktsiooniga lõpetanud, ärge unustage, et pärast edukat sisselogimist saate kasutajad hõlpsalt teisele lehele suunata või kuvada sisu ainult sisse logitud või välja logitud kasutajatele.

Nüüd, kus teil on kohandatud menüü, võiksite olla huvitatud selle kuvamisest saidi kõikjal, pakkudes kohandatud lühikoodi.

Meile meeldib WordPressi kohandamine väikeste katkenditega nagu see, kuidas oleks teiega?

Kuvage WordPressi menüüd kõikjal, kus soovite

Pärast WordPressi versiooni 3.0 jõudmist muutusid paljud asjad hõlpsamaks kasutamiseks. Erinevate uute funktsioonide hulgas sai navigatsioonimenüü loomine kõigile kättesaadavaks ja täna saab igaüks luua oma menüüd mõne lihtsa hiireklõpsuga.

Luues menüüsid, kuhu saate hõlpsalt linkida mis tahes postituse, lehe, kategooria või mis tahes välise lingi, on tegemist tükikese koogiga, menüü kuvamine saidi erinevates kohtades võib olla pisut suurem hammustus neile, kes ei tegele WordPressi arendamisega.

Sõltuvalt kasutatavast WordPressi teemast, saate oma lehe ülaosas hõlpsalt kuvada värskelt loodud menüü kus me kõik oleme navigeerimise leidmiseks harjunud. Teil võib olla võimalus paigutada oma menüü külgribale või isegi otse jaluse alla, kuid mis siis, kui soovite menüüd kuvada oma postitustes, lehtedel või isegi vidinas?

Ei, linkide kopeerimiseks ei pea te looma kohandatud loendeid ega kirjutama kogu HTML-koodi uuesti; saate kasutada lühikoode ja kasutada olemasolevat menüüd kuhu iganes soovite!

Järgmistes ridades hakkame teile näitama, kuidas seda teha, ja oleme kindlad, et teile meeldib teie uus funktsioon „lühikoodi menüü”.

Looge lühikood ja kuvage WordPressi menüüd kõikjal, kus soovite

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige kood, mis lühikoodi registreerib:
 3. funktsiooni menüüfunktsioon ($ atts, $ content = null) {
  väljavõte (
  shortcode_atts (
  massiiv ('nimi' => null,),
  $ atts
  )
  );
  tagasta wp_nav_menu (
  massiiv (
  'menüü' => $ nimi,
  'kaja' => vale
  )
  );
  }
  add_shortcode ('menüü', 'menüüfunktsioon');
  
 4. Salvesta muudatused

Kohe pärast muudatuste salvestamist saate WordPressi menüüsid kuvada kõikjal, kus soovite. Kõik, mida peate tegema, on lühem kood kirja panna kus peate määrama kasutatava menüü nime:

[menüü nimi = ”peamenüü”]

Enamikul juhtudel on teie peamenüü enda külge kinnitatud peamenüü nimi. Kuid kui kavatsete kasutada mõnda muud menüüd, sisestage lihtsalt lühinumbri nimi. Te ei pea südamest teadma iga menüü nime; selle asemel liikuge lehele Välimus -> menüüd ja sirvige menüüde loendit või looge uusi.

Kuna nüüd saate WordPressi menüüsid kuvada praktiliselt kõikjal, saate luua arvukalt navigeerimisi, mida kavatsete oma WordPressi toega veebisaidil kasutada. Teil võib olla üks postituses, teine ​​mallifailides, tekstvidin jne.

Kuidas oma WordPressi menüüsse otsingukasti lisada?

Kui te pole funktsiooni eemaldanud, võimaldab WordPress külastajatel otsida kogu teie saidil. Oleme seda lahedat funktsiooni mitu korda maininud ja näidanud teile erinevaid asju, mida saaksite oma otsingulehtedega teha. Näiteks saate kasutajad hõlpsalt postitusele ümber suunata, kui leitakse ainult üks tulemus või isegi seadistada kohandatud Google’i otsing.

Kui olete sirvinud oma tavalisi WP-vidinaid, olete seda tõenäoliselt näinud on otsinguriist, mis on valmis külgribale paigutamiseks. Aga mis siis, kui soovite, et otsingukast ilmub teie menüü asemel?

Järgmistes ridades näitame teile funktsiooni, mis võtab teie igapäevase otsingukasti ja paneb selle navigeerimismenüüsse.

Lisage menüüsse otsingukast:

 1. Ava funktsioonid.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine:
 3. add_filter ('wp_nav_menu_items', 'add_search_box', 10, 2);
  funktsioon add_search_box ($ üksused, $ args) {
  $ üksust. = '
 4. '. get_search_form (vale). '
 5. '; tagastage $ esemeid; }
 6. Salvesta muudatused

Et olla kindel, et kood töötab teie jaoks, veenduge, et olete oma saidile juba lisanud navigeerimismenüü.

Kood on üsna lihtne ja selle ainus funktsioon on otsingukasti lisamine menüüsse Nav. Tõenäoliselt ei suunata teie otsingukasti sinna, kuhu soovite. See tähendab, et peate WordPressile ütlema, kuhu otsingukasti panna:

 1. Lisage klass klassile
 2. kolmandikust koodirealt leiti silt:
 3. $ üksust. = '
 4. '. get_search_form (vale). '
 5. '
 6. Salvesta muudatused
 7. Avage stiil.css
 8. CSS-koodi kopeerimine ja kleepimine:
 9. .otsingukasti asukoht {
  veerise ülaosa: 15 pikslit;
  paremäär: 20 pikslit;
  }
  
 10. Muutke kood oma maitse järgi
 11. Salvesta muudatused

Loodetavasti olete pesa oma menüü kõrvale just ideaalselt pesitanud. Kasti paigaldamiseks sinna, kuhu soovite, pole palju vaja. Ärge unustage otsingukasti ise kujundada ja funktsiooni nautida.

Kui soovite oma menüü ja otsingukasti üle rohkem kontrolli saada, vaadake, kuidas oma menüüsse ikoone lisada ja kuidas häälotsimisvõimalust lisada külastajatele, kellele meeldib oma otsingusõnu dikteerida. Nii oma menüü kui ka otsinguvõimalustega saate teha palju enamat, nii et testige meie otsingukasti ja õppige midagi uut.

Tõenäoliselt olete näinud veebisaite, kus navigeerimismenüüd kleepuvad lehe ülaossa ja jälgivad teid igal sammul oma kerimisseikluses. See funktsioon võib olla midagi, mida soovite oma WordPressi veebisaidil näha ja juhendi selles osas näeme teile, kuidas seda luua.

Sellel on lisaks funktsionaalsele küljele, kus menüü on alati käeulatuses, vaid ka väga ilus ja vedel..

Kui teil on natuke CSS-i teadmisi, pole teil menüü kleepimisega probleeme. Faili Style.css peate lisama ainult tükikese koodi, pärast mida saate oma uue menüü funktsiooni nautida.

 1. Avage oma stiilileht (style.php)
 2. Leida .nav-menüü või .genees-nav-menüü (või sarnane, sõltuvalt kasutatavast teemast)
 3. Kasutage oma peamenüü konteineri jaoks järgmist koodi:
 4. .nav-menüü {
  positsioon: fikseeritud;
  taust: # 333;
  ülaosa: 0 pikslit;
  paremal: 0 pikslit;
  vasakul: 0 pikslit;
  z-indeks: 99;
  }

  Nagu koodist võib aimata, oluline osa tuleb teisele reale, kus peate oma menüü asukoha fikseerima. Pärast seda saate ülemise, parema ja vasaku elemendi seada 0 pikslile või teisaldada need mis tahes kaugusele lehe ülaosast või vasakust ja paremast servast (näiteks ülaosa: 10 pikslit paigutab teie menüü 10 pikslit alates teie saidi ülemine varu).

 5. Värskendage oma faili ja nautige kleepuvat navigeerimismenüüd

Kui teile ei meeldi koodiga segadusse minna, saate menüüde kleepuvaks muutmiseks kasutada pistikprogramme.

Õpetasime teile, kuidas luua kleepuvat navigeerimismenüüd, muutes lihtsalt teema CSS-koodi. Kuid hoolimata sellest, kui lihtne see võib olla, ei meeldi kõigile WordPressi faile läbi vaadata ja koodi ise redigeerida. Kui olete seda tüüpi inimene või vajate menüü üle suuremat kontrolli, ärge muretsege. Pistikprogrammide abil saate oma menüüd hõlpsalt seadistada ja kleepuvaks muuta. Selles artikli osas näitame teile mõnda parimat.

UberMenu kleepuv pikendus

HIND: 8 dollarit

UberMenu kleepuv pikendus

UberMenu Sticky Extension on lisandmoodul UberMenu pistikprogramm mis tähendab, et laienduse toimimiseks peate selle pistikprogrammi esmalt installima. Laiend teeb kõik lihtsaks; pärast installimist olete valmis oma menüü kleepuvaks muutma. Pole tähtis, kuhu oma menüü paigutate, kui kasutaja alustab kerimist, kleepub menüü lehe ülaossa ja muuta see hõlpsasti juurdepääsetavaks.

Veendumaks, et mobiilikasutajad pääsevad juurde igale menüü osale, kustub mobiilne seade, kui mobiilne seade on tuvastatud. Siin pole palju lisada – vaadake demo ametlikul saidil ja kui teil on juba UberMenu, minge edasi ja tehke oma menüü kleepuvaks.

myStickymenu

HIND: tasuta
DEMO

myStickymenu

See pistikprogramm on mõeldud kasutamiseks teemal Kakskümmend kolmteist. Kuid kui te seda natuke näpistate, võite seda kasutada mis tahes teema jaoks, mis teile meeldib. Vaikimisi kasutab see teema navigeerimise CSS-i klassi „.navbar”. Nii et kui soovite seda kasutada mõnel muul teemal, peate leidma klassi, mida teie teema kasutab navigeerimismenüü kirjeldamiseks ja selle klassi nime muutmiseks.

Kui teie teema on tundlik, reageerib ka pistikprogramm. Kui soovite seda rohkem muuta, võite sisestada oma kohandatud CSS-i stiilid ja muuta kleepuva menüü veelgi isikupärasemaks.

Kleepuv menüü (või midagi muud!) Kerimisel

HIND: tasuta

Kleepuv menüü (või midagi muud!) Kerimisel

See pistikprogramm võimaldab teil menüü peal asetada ja muuta see kleepuvaks. Kuid mitte ainult seda, võimaldab pistikprogramm muuta mis tahes elemendi kleepuvaks just siis, kui leiate õige valija elemendi jaoks. See tähendab, et saate oma logo või isegi kogu päise kleepida lehe ülaossa, samal ajal kui kasutajad teie veebisaiti sirvivad. Et kõik toimiks, peate natuke tundma HTML-i ja CSS-i, et saaksite leida õige valija.

Kuidas eemaldada WordPressist kõrgema taseme menüüelemente

Tõenäoliselt teate juba, et WordPress on väga kohandatav. Kui teate, kuidas kodeerida või vähemalt leida õigeid pistikprogramme, saate muuta nii taustaprogrammi kui ka esipaneeli ja näidata külastajatele ning ka oma autoritele ainulaadset veebisaiti..

Selles osas näitame teile lihtsat koodi, mis võimaldab teil oma WordPressi administraatorilehtedelt eemaldada kõrgema taseme menüüelemendid.

Altpoolt leitav kood eemaldab administraatorite asemel kõik kasutajad kõrgema taseme menüü üksused. Enne jätkamist peaksite teadma, et see katkend eemaldab ainult menüüelemendid, kuid need üksused on endiselt kättesaadavad kõigile, kes teavad õiget seadet lehele. Kui soovite juurdepääsu teatud menüülehtedele täielikult piirata, peate kasutaja võimalusi muutma.

Eemaldage kõrgema taseme menüüelemendid:

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. if (! current_user_can ('manage_options')) {
  add_action ('admin_menu', 'my_remove_menus', 999);
  }
  funktsioon my_remove_menus () {
  eemalda menüüleht ('index.php'); // Armatuurlaud
  remove_menu_page ('edit.php'); // Postitused
  eemalda menüüleht ('upload.php'); // Meediumid
  remove_menu_page ('edit.php? post_type = page'); // Lehed
  remove_menu_page ('edit-comments.php'); // Kommentaarid
  remove_menu_page ('themes.php'); // Välimus
  remove_menu_page ('plugins.php'); // Pluginad
  remove_menu_page ('kasutajad.php'); // Kasutajad
  eemalda menüüleht ('tools.php'); // Tööriistad
  remove_menu_page ('options-general.php'); // Seaded
  }
 4. Salvesta muudatused

Kuna see kood eemaldab kõik tipptasemel menüüd, mida te tõenäoliselt ei soovi teha, muutke koodi vastavalt oma vajadustele. Iga rida “remove_menu_page” vastutab ühe lehe eemaldamise eest (mida kirjeldatakse sulgudes ja koodirea kõrval olevas kommentaaris). Lihtsalt lisage või eemaldage menüüst leht, mille soovite puududa ja salvestage muudatused veel üks kord.

Nüüd, kui olete õppinud, kuidas menüüst tipptasemel lehti eemaldada, võiksite eemaldada ainult mõned alamlehed, mis asuvad ülataseme all.

4 parimat menüü pistikprogrammi WordPressi jaoks

Kui olete oma uue veebisaidi loomise alustama hakanud, vajate varem või hiljem menüüd. Saate selle luua WordPressis tavalise menüüvaliku abil, kuid kui soovite professionaalsemat, peate teadma oma HTML- ja CSS-koode. See tähendab ka, et veedate aega, et kõik disainida nii, et see töötaks ideaalselt ja näeks samal ajal ilus välja.

Kuid kui vajate kiiremat lahendust või kui te lihtsalt ei tea, kuidas oma väljamõeldud menüüd kodeerida, lubab WordPress installida suurepäraseid pistikprogramme, mis on loodud selleks, et teha paari hiireklõpsuga uhkeid menüüsid. Ilma konkreetse tellimuseta on siin mõned WordPressi parimad menüü pluginad.

Uberi menüü

HIND: 20 dollarit
DEMO

Uberi menüü

Üle 43 000 müügiga, Uber Menu on WordPressi üks populaarsemaid pistikprogramme. Kui olete demonstratsioonisaidi avanud ja näete, kuidas selle pistikprogrammiga loodud menüü välja näeb, saate aru, miks see on nii populaarne. Ja kui hakkate selle funktsioone loetlema, soovite tõenäoliselt seda enda jaoks.

Uberi menüü abil loodud menüüd on teie mobiilikülastajate jaoks tundlikud ja puutevõimalustega. Saate luua kauneid paigutusi ja paigutada oma menüüsse ikoone, pilte, videoid ja kaarte. Kogu vormi võiks paigutada alammenüüsse, nii et saate luua kontaktivormi ilma, et peaksite selle jaoks lisalehte lisama. Pistikprogramm on väga kohandatav ja saate mängida üle 50 stiiliseadega reaalajas eelvaate abil. Alammenüüsid saate oma teisest sisust automaatselt luua, oma menüü alt vahekaarte luua ja palju muud.

 • Dünaamiline üksuste genereerimine
 • TABED-alammenüüd
 • Täiustatud kasutajaliides

Morph: kohandatav menüü WordPress

HIND: 20 dollarit
DEMO

Morph

Morph on mobiilseadmetele mõeldud lendmenüü. Kuid nagu näete demonstratsioonilehel, kui avate selle oma personaalarvutis, näeb see töölaual ka väga hea välja.

Selle pistikprogrammi abil, saate menüü peita ja selle ühe klõpsuga välja kutsuda. Menüüalal saate luua tavalise rippmenüü, lisada pilte, otsingunuppe ja kogu ala on vidistatud, mis tähendab, et saate manustada kõike, mida vajate ja soovite. Pistikprogramm on väga kohandatav, nii et saate valida soovitud värve, muuta pildi kõrgust ja lisada või eemaldada elemente vastavalt oma vajadustele. Kui kavatsete seda kasutada mobiilseadmete jaoks, saate hõlpsalt eraldada eraldusvõimet, mille jaoks menüü ilmub.

 • Toimib suurepäraselt nii laua- kui ka mobiilseadmetes
 • Lisage / eemaldage kohandatavad elemendid
 • Võib käivitada ükskõik milline element

Kangelase menüü

HIND: 19 dollarit
DEMO

Kangelase menüü

Ükskõik, kas soovite lihtsat menüüd või keerukat “Mega menüüd”, saate selle luua Hero Menu pistikprogrammi abil. Iga teie loodud menüü on tundlik ja näeb hea välja kõigis seadmetes; kui otsustate luua megamenüü, saab üksusi näidata või peita, nii et te ei pea muretsema väiksemate ekraanide paigutuse pärast.

Androidi, iOS-i ja Windows Phonei jaoks on spetsiaalne puutetugi. Valige oma laiuse või fikseeritud laiusega navigeerimisriba lisage elemente hõlpsalt, kasutades lihtsalt pukseerimistehnikat. Eelhäälestatud värviskeeme on üle 60 ja te saate kõiki tasuta Google Fonte kasutada. Muutke menüü kleepuvaks, valige aktiveerimiskaugus … see suurepärane pistikprogramm võib pakkuda palju enamat, nii et vaadake kindlasti CodeCanyoni kogu funktsioonide loendit.

 • Menüü struktuuri koostaja lohistamine
 • Looge lihtne menüü või keeruline megamenüü
 • Spetsiaalne mobiilne navigeerimine

Mitme X-riba

HIND: 16 dollarit
DEMO

Mitme X riba

Multi-X riba on modulaarne plugin ja võimaldab teil navigeerimisribale paigutada praktiliselt kõike, mida soovite. Lisaks menüüelementidele, võite ribale paigutada kuni 8 eset – kas see on kontaktivorm, otsinguvorm, suhtlusjagamisikoonid, vidinapiirkond jne.

Valida on kahe erineva teema vahel, lisaks kohandatud teema, kus saate ise värvid seada, kui gradient arvutatakse automaatselt. Navigeerimisriba saab paigutada fikseeritud või keritavaks menüüks. Kui olete arendaja, siis soovite teada, kui teil on Multi-X ribalt uus pistikprogramm luua, on teie jaoks olemas mõni konksude komplekt. See pistikprogramm pakub palju, palju enamat, nii et tutvuge kindlasti kõigi CodeCanyoni funktsioonidega.

 • 8 manustatud funktsionaalset moodulit
 • 2 värvi teemat + kohandatud teema
 • Ülemine või alumine asend

Parimad WordPressi mobiilimenüü pistikprogrammid

Me kõik teame, kui kaugele on tehnoloogia jõudnud. Nutitelefonid ja tahvelarvutid on muutunud vältimatuks ning mobiilseadmete omanike arv kasvab. WiFi-võrgud katavad meie linnade kõiki osi ja kui sellist pole, saate oma mobiilseadme oma teenusepakkuja kaudu alati Interneti-ühenduse luua. See tähendab aga seda, et mobiilsete veebisurfarite arv on suurem kui kunagi varem ja veebisaidi pidamise eest peate nende eest hoolitsema.

Kui loote mobiilisaiti või soovite seda paremaks muuta, peate kindlasti üles ehitama spetsiaalse mobiilimenüü, mis kohandub mis tahes ekraanisuurusega ja võimaldab mobiilikasutajatel hõlpsamalt navigeerida.

WordPressi puhul pole see ülesanne nii keeruline, kui võite arvata. Te ei pea teadma, kuidas kodeerida või kuidas menüüd seadistada. Kõik, mida vajate, on pistikprogramm, mida saate hõlpsalt installida ja oma vajadustele kohandada.

Juhendi selles osas tutvustame teile mõnda parimat premium-pluginat, mis võivad teie WordPressi veebisaidile mobiilimenüü luua. Liikugem siis alla ja vaatame.

Kombatav

HIND: 18 dollarit
DEMO

Kombatav

See lisatasu plugin loob puhta mobiilipäise, millesse on manustatud mobiilimenüü. Animatsioonid on väga lihtsad ja need võivad nutitelefoni ekraanil välja näha väga kenad ja sujuvad. Kombatavaga, saate luua mitmetasandilise akordioni menüü, teha ühetasandilise horisontaalse menüü, mida saab libistada, või luua vidinaga külgriba, mis võib lennata teie veebisaidile.

Kõik on kohandatav, mis tähendab, et saate oma elemente värvida mis tahes soovitud värviga, muuta tausta ja muuta nende värve, läbipaistmatust ja palju muud. Teie menüüd saab absoluutselt fikseerida või paigutada. Kui soovite veelgi suuremat kontrolli mobiilseadmete üle, saate määrata eraldusvõimed, mille jaoks see menüü aktiveeritakse.

 • Mitmed menüü tüübid
 • Otsingufunktsioonid
 • Fikseeritud / absoluutne positsioneerimine

Koputage nuppu

HIND: 10 dollarit
DEMO

Koputage

TapTap annab teile võimaluse luua oma WordPressi veebisaidile ainulaadne mobiilimenüü. Nagu demonstratsioonisaidilt näete, saate luua peaaegu kõike, mida ette kujutate, ja teie menüüd näevad välja tõeliselt kenad. Selle pistikprogrammiga, saate luua mitmetasandilisi menüüsid, otsustada, milliseid elemente soovite kuvada, lisada kirjeldusi või lubada integreeritud otsingu valiku.

Valida on kahe menüünupu kujunduse ja mõne animatsiooni vahel. Teie menüü positsiooni saab fikseerida või võite kasutada absoluutset positsioneerimist. Valige taustistiilid ja mängige paljude stiilivalikutega, et saaksite menüü oma teemasse ideaalselt sobida. Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, võimaldab TapTap valida eraldusvõimet, millel seda kuvatakse. Mida veel saate mobiilne navigeerimismenüüst soovida?

 • Mitmetasandilised menüüd
 • 2 menüünuppu kujundus ja animatsioonid
 • Fikseeritud / absoluutne positsioneerimine

Mobi

HIND: 16 dollarit
DEMO

Mobi

Mobi on veel üks lihtne, kuid samas suurepärane WordPressi pistikprogramm, mis on valmis abistama mobiilisaitidel. Selle lisamisega on teie tundlikul teemal veelgi parem navigeerimine. Kui olete menüü loonud, kasutades intuitiivne pukseerimismenüü koostaja, saate selle oma saidi üla- või alaosale asetada.

Kõik menüüelemendid on kohandatavad ja võite oma navigeerimisribale lisada sotsiaalmeedia ikoone. Ikoonifonte on üle 700 ja saate oma disaini lõpule viia, kasutades ühte Google Fontidest. Vajadusel saate juhtida külaliste nähtavust nii külaliste kui ka sisse logitud kasutajate jaoks.

 • Kohandamine lohistage
 • Ülemise või alumise menüü positsioneerimine
 • Kasutajate nähtavus külalistele ja sisse loginud kasutajatele

Wah-menüü

HIND: 44 dollarit
DEMO

Wah-Wah

Wah-menüü on a dokitav menüü sobib suurepäraselt mobiilsete veebisaitide jaoks, mis on spetsiaalselt loodud iPadi puutetundlikuks navigeerimiseks. Selle lisatasu pistikprogrammi abil saate lisada kuni 8 menüülinki, mis sobivad kenasti teie WordPressi veebisaidi küljele.

Kui olete menüüs konkreetsel ikoonil klõpsanud, ilmub alammenüü, mis lubab HTML-i, manustatud videoid, kaarte ja peaaegu kõike, mida soovite. Pistikprogramm on väga kohandatav, mis tähendab, et saate valida 8 rõhumärvi hulgast, mängida ringi menüülaiuse, ikoonide, linkide jms abil. WYSIWYG-redaktoriga on menüü loomine ülilihtne. Ükskõik, kas otsustate kasutada pimedat või heledat teemat, võite olla kindel, et see näeb kena välja.

 • WYSIWYG toimetaja
 • Alammenüüd HTML-i, manustatud videote jms toega.
 • Väljas või dokitud olek

Menüü Path Style

HIND: 12 dollarit
DEMO

Tee stiil

See lisatasu plugin erineb mõnevõrra tavalisest pistikprogrammist, mis on pühendatud menüü loomisele. Klassikalise menüüriba või külgriba menüü asemel loob nupu Raja stiilimenüü. Pärast nupu aktiveerimist kuvatakse ringjoonel menüü nupu ümber, laiendatakse seda soovitud suunas soovitud suunas või isegi korraldatakse ikoonid kaarena.

Kui menüütaset on mitu, loob nupp tagasi-nupu, mis võimaldab kasutajatel uuesti peamenüüsse minna. Seal on palju kohandamisvalikuid ja menüü loomiseks; võite lihtsalt kasutada WordPressi standardset menüüredaktorit. Kui otsite ainulaadset mobiilimenüüd, andke võimalus menüü Path Style Menu jaoks.

 • Nupu ümber menüü loomine
 • Väga kohandatav
 • Kasutage menüü redigeerimiseks standardset WP-menüüd

Scrollnav

HIND: 10 dollarit
DEMO

Scrollnav

Veel üks ainulaadne menüü plugin, mis annab teile suurepäraseid funktsioone ja võib teie veebisaidil hea välja näha. Scrollnav koosneb ringist, mis sisaldab mitut menüüvalikut. Nupu keskel on kodulehe link, ülemine link viib teid loogiliselt lehe ülaossa, seal on otsingukast, kohandatud menüü ja ringi kohandatud lingi osa.

Kohandatud menüü annab piisavalt ruumi kogu alammenüüdega menüüde loomiseks, see näeb hea välja ja annab teie mobiiltelefoni veebisaidil palju vajalikku ruumi. Valida on mitme värvilahenduse vahel ja kõike on lihtne konfigureerida. Peaksite kindlasti kontrollima tutvustussaiti, et näha, kuidas see väike pistikprogramm töötab.

 • Erinevate funktsioonidega ümmargune nupp
 • Kohandatud menüü ja kohandatud lingi osa
 • Mitmed värvilahendused

Menüü ScrollTo

HIND: 24 dollarit
DEMO

Liikuge menüüsse

Selle lihtsa lisatasu pistikprogrammi abil saate laheda külgribamenüü, mis on loodud iOS-i ja Androidi puutetundliku navigeerimise jaoks. Kui olete menüü loonud, kuvatakse selles ikoonid, mis lingivad lehe teise ossa ja kerivad automaatselt.

Oluline on seda tähele panna ScrollTo ei ole täielik navigeerimismenüü, kuid see kerib ainult sama lehe teise ossa. Võite valida rohkem kui 750 ikooni hulgast või võite kasutada menüüüksustena oma pilte ja reklaamide jaoks on lisaruumi. Et kõik toimiks, peavad teil olema HTML-i põhiteadmised, et saaksite juhiseid järgida. Võib kuluda veel mõni minut teie ajast, kuid lõpptulemus tundub suurepärane.

 • Puutetundlik
 • Üle 750 ikooni + kohandatud pildid
 • Lisaruum

Järeldus

Loodame, et nüüdseks olete aru saanud, et ilma menüüta veebisaiti on raske juhtida. Isegi kui kasutate ühe piipari piiksu, soovite ikkagi jaotiste vahel navigeerida. Nii et kui olete juba siin, võtke aega oma WordPressi menüü kohandamiseks ja tehke sellest parim.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map