Muutke WordPressi administraatorimenüüd vastavalt oma vajadustele

Muutke WordPressi administraatorimenüüd vastavalt oma vajadustele


Iga WordPressi administraatori menüü näeb pärast installimist välja sama. See võib olla hea, kui töötate erinevatel saitidel, mida toetab meie armastatud WordPress, kuid kui loote kliendile ajaveebi, võiksite unikaalse väljanägemise saamiseks muuta administraatori menüüd.

Ehkki WordPressi juhtpaneelil pole just palju võimalusi, saate siiski asju iseseisvalt muuta. Tänases juhendis näitame teile mõned kiired näpunäited, mis aitavad teil WordPressi administraatori menüüd vastavalt teie vajadustele kohandada:

 • Järjestage oma WordPressi administraatori menüü
 • Kuidas kohandada WordPressi administraatori menüüd
 • Kuidas muuta administraatori menüüs värve?
 • Kuidas muuta administraatori menüüdes värve ilma pluginateta

Järjestage oma WordPressi administraatori menüü

Kui olete hakanud oma ajaveebisüsteemile uusi pistikprogramme ja funktsioone lisama, jätkate ikoonide virnastamist administraatori menüüsse ja saate hõlpsalt kokku saada segase menüü, kus autorid ei leia oma postitusi ega galerii uute piltide lisamiseks.

Siis hakkate mõtlema ikoonide ümberkorraldamisele. Ja siin on lihtsaks pistikprogrammiks teile suurepärane abiline.

Administraatori menüühaldur

HIND: tasuta

Administraatori menüühaldur

Pärast selle tasuta ja kerge pistikprogrammi installimist saate ainult ühe valiku. Ja see on menüü redigeerimise võimalus.

Nupule vajutamisel läheb teie menüü valmimisjärgus ja saate elemente vabalt liigutada. Pukseerige menüüd ja alammenüü üksusi ning looge endale kõige sobivam menüü. Kas soovite, et link „Uus postitus“ oleks kohe „Uue lehe“ kõrval? Sa võid seda teha. Tegelikult saate elemente vastavalt soovile ümber korraldada. Saate kõrgema taseme menüüelemendi alammenüüsse lohistada ja vastupidi, miks siis poleks teil üksust „Uus postitus” ise rippuda, selle asemel et alammenüüsse paigutada? See on teie enda valik.

Kui te pole ikka veel kindel, miks see väike pistikprogramm nii lahe on, siis uurige demovideo.

Kuidas kohandada WordPressi administraatori menüüsid

Ehkki WordPressi esiosa on väga kohandatav ja teil on oma saidi jaoks sõna otseses mõttes piiramatud võimalused, on taustprogramm, st WordPressi juhtpaneel mõnevõrra piiratud ja olete põhimõtteliselt ummikus.

Kuna WordPressis on peaaegu kõige jaoks pistikprogrammid, siis miks pole sellist, mis võimaldaks teil administraatori ala kohandada? Noh, on, ja mitte ainult üks, muidugi.

Kui hakkate kodeerima, siis ei pruugi see juhendi see osa teile enam huvi pakkuda, kuna me ei näita teile pistikprogrammi taga olevat koodi, vaid anname teile ainult lühikese juhendi pluginate seadistamiseks ja oma kujunduse hõlpsaks muutmiseks administraatori ala. Kuid tõenäoliselt tahate just seda, ärge tehke seda?

Kliendi kriips

HIND: tasuta

Alustuseks võiksite vahetada administraatori menüüd enda või mõne muu kasutaja jaoks. Seda saab hõlpsasti teha selle tasuta pistikprogrammi abil, kus teil on õigus muuta kogu menüüd, mida oma WordPressi ajaveebi töötades näete. Näiteks saate lisada uusi menüüüksusi, eemaldada neid, mida te ei vaja või mida ei soovi konkreetsele kasutajarollile juurdepääsetavaks teha, saate ikoone muuta jne. Kuidas seda teha? Alustame:

 1. Minema Pistikprogrammid -> Lisa uus
 2. Installige ja aktiveerige pistikprogramm Client Dash
 3. Liikuge lehele Seadistused -> Client Dash
 4. Teisel vahekaardil valige menüüd
 5. Valige Kasutaja roll ja klõpsake nuppu „Lisa menüü”

Siit algab teie kohandamine. Kui pistikprogramm on teie uue menüü loonud, näete ekraani sellisena, nagu see praegu välja näeb. Siin saate menüü üksusi lisada või eemaldada, kirjutada uusi silte ja isegi muuta tavaikoone. Ükskõik, kas see on postitustüüp, mida soovite lisada, või võib-olla kohandatud link, laseb Client Dash seda teha. Pukseerige üksusi ja looge isikupärastatud menüü, mis muudab teie töö kiiremaks.

Administraatori menüü redaktor

HIND: tasuta / 19 dollarit
DEMO

menüü-toimetaja-pro

Ehkki populaarsem kui varem mainitud pistikprogramm, on administraatori menüü redaktor saadaval tasuta ja esmaklassilise versioonina, nii et kui soovite kõiki lisafunktsioone, peate litsentsi ostma. Pistikprogrammide vahel pole suuri erinevusi. Menüü Administraatoriredaktor võimaldab teil ka menüüd enda või mõne muu kasutaja rolli jaoks ümber korraldada, lihtsalt lohistades menüüd ja alammenüüd sinna, kuhu soovite.

Kõigi menüüde juurdepääsuõigusi, ikoone ja pealkirju saate muuta, eksportida ja importida ning isegi lühikoode kasutada. Vaadake PRO versiooni demo, et näha selle pistikprogrammi tegelikku võimsust.

 1. Installige administraatori menüü redaktor ja aktiveerige see
 2. Liikuge lehele Seadistused -> menüüredaktor (PRO)
 3. Valige redigeeritav kasutajaroll ja seadistage menüü vastavalt soovile
 4. Salvesta muudatused

Kuidas muuta administraatori menüüs värve?

Kohandamise osas võiksite muuta oma administratiivpiirkonna väljanägemist. Vaikimisi on 8 värvilahendust mille saate valida oma profiili jaoks. Kuid võib-olla teile ei meeldi tavalised värvid või soovite, et need vastaksid teie saidi värvidele. Ja just seal soovite rohkem võimalusi, eks?

Administraatori menüü värviskeemide muutmiseks on erinevaid viise. Selles artikli osas, näitame teile kahte pistikprogrammi mis võib ära teha suurepärase töö – saate installida lihtsa pistikprogrammi, mis lisab veel kaheksa värviskeemi või mängida teises värvivalijaga.

Administraatori värviskeemid

HIND: tasuta

Administraatori värviskeemid

Kui te ei pea üksikasjadesse laskuma ja iga värvi ise valima, võiksite proovida seda lihtsat ja tasuta pistikprogrammi. Peate lihtsalt installima administraatori värviskeemid ja lisab pistikprogramm automaatselt 8 uut värviskeemi mille leiate kasutaja suvanditest:

 1. Installige administraatori värviskeemide pistikprogramm ja aktiveerige
 2. Liikuge lehele Kasutajad -> teie profiil
 3. Valige jaotises Administraatori värviskeem uus skeem, mida soovite kasutada

WordPressi administraatori värviskeemide generaator

HIND: tasuta

Varem mainitud pistikprogramm lisab need 8 värviskeemi lihtsalt, kuid kui soovite kontrollida oma skeemi kõiki värve, vajate veel valikuid. Kahjuks eemaldati see pistikprogramm algselt veebisaidilt, mis võimaldas teil värve otse brauserist valida, kuid saate siiski selle plugina alla laadida ja käsitsi installida.

Järgige järgmisi samme ja teil on kohandatud administraatori värvilahendus minutiga või kahega (või kui olete meie moodi, võiksite kulutada tunni enne, kui leiate ideaalse värvikombinatsiooni).

 1. Laadige alla WordPressi administraatori värviskeemide generaator
 2. Installige ja aktiveerige pistikprogramm
 3. Looge kohandatud skeeme, valides värve

Kuidas muuta administraatori menüüdes värve ilma pluginateta

Selle asemel, et installida administraatori menüüdes täiendavate pistikprogrammide värvide muutmiseks, õpetame teile, kuidas värvilahendusi muuta, lihtsalt sisestades oma function.php järgmise koodi ja saate ise teha lihtsa pistikprogrammi.

Selle koodi abil saate valida mis tahes soovitud värvid, kuid selle asemel, et valida värvivalija seast, peate kirjutama värvi kuueteistkümnendsüsteemiga kolmikud. Neid saate hankida mis tahes soovitud värvivalija abil – alates Paintist kuni Photoshopini või suvalise veebipõhise värvivalijani.

 1. Minge faili function.php
 2. Kleepige lõppu järgmine kood:
 3. funktsioon Additional_admin_color_schemes () { // Hankige teemakataloog $ theme_dir = get_template_directory_uri (); // Ookean wp_admin_css_color ('isitwpcolor', __ ('Kas see on WP'), $ teema_dir. '/admin-colors/isitwp/colors.min.css', massiiv ('# ed2a0c', '# 000000', '# 738e96', '# f2fcff') ); } add_action ('admin_init', 'papildu_admin_color_schemes');
 4. Järgmise kooditüki abil muutke oma uus värviskeem aktiivseks:
 5. funktsiooni set_default_admin_color ($ user_id) { $ args = array ( 'ID' => $ user_id, 'admin_color' => 'isitwpcolor' ); wp_update_user ($ args);

  }
  add_action (‘user_register’, ‘set_default_admin_color’);

  Kahjuks pole see veel valmis. Pärast seda sammu peate kleepima veel ühe funktsiooni, et muuta oma vastvalminud värvilahenduste silti, et see toimiks

 6. Kleebi järgmine kood:
funktsioon rename_fresh_color_scheme () { globaalsed $ _wp_admin_css_colors; $ color_name = $ _wp_admin_css_colors ['värske'] -> nimi; if ($ color_name == 'Vaike') { $ _wp_admin_css_colors ['fresh'] -> name = 'värske'; } tagasta $ _wp_admin_css_colors; } add_filter ('admin_init', 'ümbernimetama värskete_värvide_skeem');

See oli viimane samm kohandatud värviskeemi loomisel ilma täiendavate pistikprogrammide installimata. Ehkki see oli võib-olla natuke aeganõudvam, ei pea te selle WordPressi installitud ühe täiendava pistikprogrammi eest hoolt kandma.

Järeldus

Kuigi WordPressi administraatori menüü kohandamine ei ole esimene ülesannete loendis, on see kindlasti asi, mille eest peaksite hoolitsema, kui kavatsete oma saidil pikemat aega töötada. Kohandatud menüü, erinevate ikoonide või värvikomplektide abil saate hõlpsamini töötada. Samuti loob see ainulaadse tunde kõigile kasutajatele, kellel on taustprogrammile juurdepääs.

Seega, kui teil on varuks mõni minut aega, lugege seda artiklit ja muutke oma administraatori menüüsid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map