Modifikuokite „WordPress“ administratoriaus meniu pagal savo poreikius

Modifikuokite „WordPress“ administratoriaus meniu pagal savo poreikius


Kiekvienas „WordPress“ administratoriaus meniu po įdiegimo atrodo tas pats. Tai gali būti geras dalykas, jei dirbate skirtingose ​​svetainėse, kurias palaiko mūsų mylimas „WordPress“, bet jei kuriate kliento dienoraštį, galbūt norėsite pakeisti administratoriaus meniu, kad gautumėte unikalų vaizdą.

Nors „WordPress“ informacijos suvestinėje nėra tiek daug parinkčių, vis tiek galite lengvai viską pakeisti patys. Šiandienos vadove leiskite mums parodyti keletą trumpų patarimų, kurie padės jums pritaikyti „WordPress“ administratoriaus meniu pagal jūsų poreikius:

 • Pertvarkykite „WordPress“ administratoriaus meniu
 • Kaip tinkinti „WordPress“ administratoriaus meniu
 • Kaip pakeisti spalvas administratoriaus meniu
 • Kaip pakeisti administratoriaus meniu spalvas be papildinių

Pertvarkykite „WordPress“ administratoriaus meniu

Pradėję dėti naujus papildinius ir funkcijas į savo internetinių dienoraščių sistemą, toliau kaupsitės piktogramas „admin“ meniu ir galėsite lengvai sudaryti painų meniu, kuriame jūsų autoriai negalės rasti savo įrašų ar galerija, kurioje bus galima pridėti naujų vaizdų.

Tada jūs pradėsite galvoti apie piktogramų pertvarkymą. Štai kur paprastas papildinys bus puikus jūsų padėjėjas.

Administratoriaus meniu tvarkyklė

KAINA: nemokamas

Administratoriaus meniu tvarkyklė

Įdiegę šį nemokamą ir lengvą papildinį, gausite tik vieną parinktį. Tai yra meniu redagavimo parinktis.

Jei paspausite mygtuką, jūsų meniu bus kuriamas ir galėsite laisvai judinti elementus. Nuvilkite meniu ir submeniu elementus ir sukurkite jums tinkamiausią meniu. Ar norite, kad nuoroda „Naujas įrašas“ būtų šalia „Naujas puslapis“? Tu gali tai padaryti. Tiesą sakant, elementus galite pertvarkyti taip, kaip norite. Galite vilkti aukščiausio lygio meniu elementą į antrinį meniu ir atvirkščiai, kodėl gi jūs neturėtumėte „Naujo pranešimo“ elemento pakabinti patys, o ne į submeniu? Tai tavo pasirinkimas.

Jei vis dar nežinote, kodėl šis mažas papildinys yra toks šaunus, pažiūrėkite į demonstracinis vaizdo įrašas.

Kaip tinkinti „WordPress“ administratoriaus meniu

Nors „WordPress“ frontendą galima lengvai pritaikyti ir jūs tiesiogine prasme turite neribotas savo svetainės parinktis, „backend“, t.y., „WordPress“ informacijos suvestinė yra šiek tiek ribota ir jūs iš esmės esate užstrigę to, ką gavote..

Kadangi „WordPress“ yra beveik visko papildiniai, kodėl gi nėra tokio, kuris leistų tinkinti administratoriaus sritį? Na, yra, ir, žinoma, ne vienas.

Jei mokotės kodavimo, jums gali būti neįdomi ši vadovo dalis, nes mes nerodysime jums kodo už papildinio, o tik pateiksime trumpą vadovą, kaip nustatyti papildinius ir lengvai pakeisti savo dizainą. admin sritis. Bet jūs tikriausiai norite būtent to, tai ne?

Kliento brūkšnys

KAINA: nemokamas

Pradedantiesiems, galbūt norėsite pakeisti administratoriaus meniu sau ar bet kuriam kitam vartotojui. Tai galima lengvai padaryti naudojant šį nemokamą papildinį, kur jūs turite galią pakeisti visą meniu, kurį matote dirbdami savo „WordPress“ tinklaraštyje. Pvz., Galite pridėti naujų meniu elementų, pašalinti tuos, kurie jums nereikalingi ar nenorite, kad jie būtų prieinami konkrečiam vartotojo vaidmeniui, galite pakeisti piktogramas ir pan. Taigi, kaip tai padaryti? Pradėkime:

 1. Eiti į Papildiniai -> Pridėti naują
 2. Įdiekite ir suaktyvinkite „Client Dash“ papildinį
 3. Eikite į Nustatymai -> kliento brūkšnys
 4. Antrame skirtuke pasirinkite „Meniu“
 5. Pasirinkite Vartotojo vaidmuo ir spustelėkite „Pridėti meniu“

Čia prasideda jūsų tinkinimas. Kai papildinys sukurs jūsų naują meniu, pamatysite ekraną tokį, koks jis atrodo dabar. Čia galite pridėti arba pašalinti meniu elementus, įvesti naujas etiketes ir net pakeisti standartines piktogramas. Nesvarbu, ar tai įrašo rūšis, kurią norite pridėti, ar galbūt tinkinta nuoroda, „Client Dash“ jums leis tai padaryti. Vilkite ir upuść elementus ir sukurkite sau personalizuotą meniu, kuris leis jums dirbti greičiau.

Administratoriaus meniu redaktorius

KAINA: nemokamas / 19 USD
DEMO

meniu-redaktorius-pro

Nors „Admin Menu Editor“ yra populiaresnis nei anksčiau minėtas įskiepis, yra nemokama ir „premium“ versija, taigi, jei norite visų papildomų funkcijų, turėsite nusipirkti licenciją. Tarp įskiepių nėra didelių skirtumų. „Admin“ meniu rengyklė taip pat suteiks jums galimybę pertvarkyti meniu sau ar bet kuriam kitam vartotojo vaidmeniui, tiesiog vilkdami ir nuleisdami meniu ir pomeniu ten, kur norite..

Galite pakeisti visų meniu prieigos teises, piktogramas ir pavadinimus, jas eksportuoti ir importuoti ir netgi naudoti trumpus kodus. Peržiūrėkite „PRO“ versijos demonstracinę versiją, kad pamatytumėte tikrąją šio papildinio galią.

 1. Įdiekite „Admin“ meniu rengyklę ir ją suaktyvinkite
 2. Eikite į Nustatymai -> meniu rengyklė (PRO)
 3. Pasirinkite vartotojo vaidmenį, kurį norite redaguoti, ir nustatykite meniu, kaip jums patinka
 4. Išsaugoti pakeitimus

Kaip pakeisti spalvas administratoriaus meniu

Kalbant apie tinkinimą, galbūt norėsite pakeisti savo administravimo srities išvaizdą. Pagal numatytuosius nustatymus yra 8 spalvų schemos kurį galite pasirinkti savo profiliui. Bet galbūt jums nepatinka standartinės spalvos arba norite, kad jos atitiktų jūsų svetainės spalvas. Štai kur norite daugiau parinkčių?

Administratoriaus meniu spalvų schemos gali būti keičiamos skirtingais būdais. Šioje straipsnio dalyje, parodysime jums du papildinius kuris gali padaryti puikų darbą – galite įdiegti paprastą papildinį, kuris pridės dar aštuonias spalvų schemas, arba žaisti su spalvų rinkikliu kitame.

Administratoriaus spalvų schemos

KAINA: nemokamas

Administratoriaus spalvų schemos

Jei jums nereikia gilintis į išsamią informaciją ir savarankiškai pasirinkti kiekvieną spalvą, galbūt norėsite išbandyti šį paprastą ir nemokamą papildinį. Jums tiesiog reikia įdiegti administratoriaus spalvų schemas ir papildinys automatiškai pridės 8 naujas spalvų schemas kurią galite rasti naudodami vartotojo parinktis:

 1. Įdiekite „Admin“ spalvų schemų papildinį ir suaktyvinkite
 2. Eikite į Vartotojai -> Jūsų profilis
 3. Skiltyje „Administratoriaus spalvų schema“ pasirinkite naują norimą naudoti schemą

„WordPress Admin“ spalvų schemos generatorius

KAINA: nemokamas

Anksčiau minėtas papildinys tiesiog pridės tas 8 spalvų schemas, bet jei norite valdyti kiekvieną savo schemos spalvą, jums reikės daugiau parinkčių. Deja, šis papildinys buvo pašalintas iš pradinės svetainės, kuri leido jums pasirinkti spalvas tiesiai iš naršyklės, tačiau vis tiek galite atsisiųsti šį papildinį ir įdiegti rankiniu būdu.

Atlikite kitus keletą žingsnių ir per minutę ar dvi turėsite tinkintą administratoriaus spalvų schemą (arba jei esate panašūs į mus, galbūt praleisite valandą, kol rasite geriausią spalvų derinį)..

 1. Atsisiųskite „WordPress Admin“ spalvų schemos generatorių
 2. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 3. Kurkite pasirinktines schemas, pasirinkdami spalvas

Kaip pakeisti administratoriaus meniu spalvas be papildinių

Vietoje to, kad įdiegtumėte papildomus papildinius, skirtus spalvų pakeitimui, administratoriaus meniu, šioje dalyje, mes išmokysime jus, kaip pakeisti spalvų schemas, tiesiog įvesdami šį kodą į savo function.php ir iš tikrųjų pasidarykite paprastą papildinį patys.

Naudodami šį kodą galite pasirinkti bet kurias norimas spalvas, tačiau užuot pasirinkę spalvas rinkiklį, turėsite parašyti šešioliktainių spalvų trejetukus. Galite jas gauti naudodamiesi bet kokiu norimu spalvų rinkikliu – nuo „Paint“ iki „Photoshop“ ar bet kokio internetinio spalvų parinkiklio.

 1. Eikite į savo function.php failą
 2. Pabaigoje įklijuokite šį kodą:
 3. funkcija papildu_admin_color_schemes () { // Gaukite temų katalogą $ theme_dir = get_template_directory_uri (); // Vandenynas wp_admin_css_color ('isitwpcolor', __ ('Ar tai WP'), $ tema_dir. '/admin-colors/isitwp/colors.min.css', masyvas ('# ed2a0c', '# 000000', '# 738e96', '# f2fcff') ); } add_action ('admin_init', 'papildomi_admin_color_schemes');
 4. Naudodami kitą kodo dalį, aktyvuokite savo naują spalvų schemą:
 5. funkcijos rinkinys_default_admin_color ($ user_id) { $ args = masyvas ( 'ID' => $ user_id, 'admin_color' => 'isitwpcolor' ); wp_update_user ($ args);

  }
  add_action (‘user_register’, ‘set_default_admin_color’);

  Deja, mes dar to nepadarėme. Po šio veiksmo turite įklijuoti kitą funkciją, kad pakeistumėte naujai sukurtų spalvų schemų etiketę, kad ji veiktų

 6. Įklijuokite šį kodą:
funkcija rename_fresh_color_scheme () { globalios $ _wp_admin_css_colors; $ color_name = $ _wp_admin_css_colors ['fresh'] -> name; if ($ color_name == 'Numatytasis') { $ _wp_admin_css_colors ['fresh'] -> name = 'Fresh'; } grąžinti $ _wp_admin_css_colors; } add_filter ('admin_init', 'rename_fresh_color_scheme');

Tai buvo paskutinis žingsnis kuriant pasirinktinę spalvų schemą neįdiegus jokių papildomų papildinių. Nors tai buvo šiek tiek daugiau laiko, jums nereikės rūpintis tuo papildomu papildiniu, įdiegtu jūsų „WordPress“..

Išvada

Nors „WordPress“ administratoriaus meniu tinkinimas nebus pirmas dalykas jūsų darbų sąraše, tai tikrai yra kažkas, kuo turėtumėte pasirūpinti, jei ketinate dirbti savo svetainėje ilgesnį laiką.. Turėdami tinkintą meniu, skirtingos piktogramos ar spalvų rinkiniai gali padėti lengviau dirbti. Tai taip pat sukurs tą nepakartojamą įspūdį visiems vartotojams, turintiems prieigą prie programos.

Taigi, jei turite kelias minutes atsargai, skaitykite šį straipsnį ir pakeiskite savo administratoriaus meniu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map