Modifikuokite savo „WordPress“ svetainės paieškos ypatybes

Modifikuokite savo „WordPress“ svetainės paieškos ypatybes


Pradėję rašyti ir sukaupę ne tik keletą straipsnių, tikiuosi sulauksite daugiau lankytojų, kurie apsilankys jūsų svetainėje. Kai jie ten pateks, lankytojai norės tik geriausio turinio, ir tai tiesa, tik jei jie domėsis ta tema. Taigi, net jei susiaurinsite lauką ir rašysite tik apie, tarkime, kompiuterinius žaidimus, o ne visus vaizdo žaidimus, žmonėms vis tiek nebus įdomus kiekvienas jūsų iki šiol parašytas straipsnis.

Šalia jūsų ar kitų lankytojų nuorodų ir rekomendacijų norėsite suteikti vartotojams galios ieškoti jūsų svetainėje.

Lygiai taip pat, kaip žmonės ieško „Google“, kad patektų į jūsų svetainę, jūs norite, kad jie galėtų ieškoti ir jūsų tinklaraštyje. Taip, yra numatytoji paieškos funkcija, jau integruota į „WordPress“. Bet jei bandėte su juo dirbti, tikriausiai pastebėjote, kad tai nėra taip gerai, kaip įsivaizdavote, nors bėgant metams jis pagerėjo.

Taigi, norėdami dar labiau pagerinti paieškos funkciją, šiame straipsnyje mes jums parodysime:

 • Geriausi „WordPress“ paieškos papildiniai
 • Kaip pakeisti numatytąjį paieškos URL šliuzą
 • Kaip ieškoti įrašų tik pagal jų pavadinimus
 • Kaip patobulinti paieškos funkciją ir rasti rezultatus tam tikroje kategorijoje
 • Kaip apibrėžti „WordPress“ paieškos rezultatų kategorijas
 • Kaip išskirti visus puslapius ar įrašus
 • Kaip išskirti tik kai kuriuos puslapius ar įrašus
 • Kaip leisti naudoti paiešką balsu programoje WordPress

Geriausi „WordPress“ paieškos papildiniai

Dėl daugybės „WordPress“ papildinių neturėtumėte jaudintis dėl paieškos funkcijos modifikavimo. Yra daugybė puikių papildinių, kurie praplečia jūsų paieškos galimybes, ir jūs išdidžiai pristatysite savo paieškos laukelį jums priklausančioje svetainėje.

Jei viską padarysite teisingai, vartotojai greičiausiai įves į savo naują paieškos laukelį tai, ko nori, ir gaus rezultatus, kurių tikėjosi. Dabar pažiūrėkime kelis geriausius „WordPress“ paieškos papildinius, kuriuos galite įdiegti per kelias minutes.

WP „Google“ paieška

KAINA: nemokamas

WP „Google“ paieška

Pradėkime nuo papildinio, kuris padės įgyti daugiau „Google“ paieškos variklio galios jūsų svetainėje. Šis nemokamas papildinys padės nustatyti „Google“ paieškos laukelį, kurį galite lengvai patalpinti savo svetainėje kaip valdiklį.

Turėsite užregistruoti „Google“ tinkintos paieškos paskyrą, gauti ID ir visa kita atliks papildinys. Tada lankytojai galės ieškoti jūsų svetainėje arba visame žiniatinklyje, atsižvelgiant į jūsų nustatymus, arba net ieškoti vaizdų, jei nuspręsite tai padaryti. Galite tinkinti daugybę paieškos funkcijų, pritaikyti pasirinktinius maketus, keisti spalvas, šriftus, miniatiūras ir dar daugiau.

 • Rezultatus teikia „Google“
 • Tiesioginė nuoroda į „Google Analytics“
 • Automatinis užbaigimas

„Swiftype“ paieška

KAINA: nemokamas

„Swiftype“ paieška

Šį modernų papildinį jau naudoja daugelis populiarių svetainių, kurios pripažino jo galią. „Swiftype“ ne tik pasižymi vienu geriausių paieškos algoritmų, kurie suteiks jums prasmingų rezultatų, bet ir išsamiai supažindins su visomis jūsų svetainėje atliktomis paieškomis. Naudodami šią funkciją galite lengvai rasti geriausius savo svetainės raktinius žodžius ir dar labiau pagerinti turinį ir paieškos rezultatus.

Papildinys pakeis įprastą „WordPress“ paiešką, o sukūrę nemokamą abonementą galėsite tinkinti „Swiftype“, kad jis taptų kuo geresnis jūsų svetainei. Jei turite mobiliąją programą, kurioje rodomas turinys iš jūsų tinklaraščio, galite padėti mobiliesiems lankytojams dar lengviau ieškoti turinio naudodami mobiliojo SDK.

 • Nuvilkite sąsają
 • Automatinis užbaigimas
 • Išsami analizė

„SearchWP“

KAINA: Nuo 49 USD

„SearchWP“

„SearchWP“ yra dar vienas populiarus „WordPress“ papildinys, kuris puikiai pakeis numatytąją WP paiešką. Įdiegę jums nebereikės atlikti sudėtingo sąrankos, tačiau galite sukonfigūruoti jį taip, kad jis veiktų su tinkintais laukais ir įrašų tipais, skirtingomis taksonomijomis ir kt..

Papildinys puikiai veikia su įvairių tipų laikmenomis, todėl jame lengvai rasite vaizdo įrašus, PDF dokumentus, garso įrašus ir dar daugiau. Jo algoritmai atsižvelgia į raktinius žodžius jūsų straipsniuose, taigi, pavyzdžiui, pavadinime rastas žodis turės daugiau įtakos paieškos rezultatams, nei tas, kuris jį rado straipsnyje, komentare ar šoninėje juostoje. Kūrėjams patiks galimybės išplėsti papildinio funkcijas, o jūs taip pat galite įdiegti įvairius plėtinius.

Galite tikėtis išsamios paieškos rezultatų statistikos, kad galėtumėte dirbti su turiniu, kurio žmonės ieško. Šiuo metu yra trys skirtingos licencijos, kurias galite pasirinkti, pradedant nuo 49 USD per metus.

 • Raktinių žodžių svorio kontrolė
 • Ieškokite laikmenų, tokių kaip vaizdo įrašai, garso įrašai ir PDF
 • Išsami analizė

„Relevanssi“

KAINA: Nemokamas / nuo 49,95 USD

„Relevanssi“

„Relevanssi“ gali atrodyti kaip kažkas svarbaus. Tiesą sakant, taip yra, nes „Relevanssi“ yra suomių kalbos žodis, reiškiantis reikšmę. Šis įskiepis pakeis numatytąją „WordPress“ paieškos variklį ir padarys jį dar geresnį. Norėdami tęsti pasakojimą apie papildinio pavadinimą, „Relevanssi“ surūšiuos rezultatus pagal jų tinkamumą, o ne pagal datą. Ir tai tik pirmoji funkcija ilgame sąraše. Šis galingas papildinys gali atitikti dalinius žodžius (neaiškus atitikimas), tai leis jums ieškoti frazių arba leisti ieškoti tik vieno termino.

Sukurkite pasirinktines ištraukas, pabrėžkite rezultatus dokumentuose ir nuveikite daug, daug daugiau naudodami šį nuostabų papildinį. „Relevanssi“ gali ieškoti komentarų, žymų ir pasirinktinių įrašų tipų. Tai taip pat suteiks jums galią pasirinkti pavadinimų, žymų ir komentarų svorį ir taip pagerinti paiešką.

Viena iš daugelio funkcijų, kurią norėtume pabrėžti, yra pasiūlymo funkcija, kuri vartotojams pateiks panašias paieškos užklausas – panašiai kaip „Google“ gerai žinomą „Ar turėjote galvoje?“ pasiūlymas. „Relevanssi“ siūlo daug daugiau, ir tai tik nemokama versija, apie kurią mes kalbame. Jei jums reikia daugiau, ypač jei naudojatės daugybe svetainių, turėtumėte pažvelgti į „premium“ versiją.

 • Apytikslė atitiktis
 • Paryškinti paieškos terminai dokumentuose
 • Pasiūlymais pagrįsti paieškos rezultatai

„SearchIQ“

KAINA: nemokamas / 159 USD / mėn

„SearchIQ“

„SearchIQ“ yra dar vienas puikus „WordPress“ paieškos papildinys, teikiantis patobulintą paieškos patirtį vartotojams. Turėdama galingą paieškos logiką, patobulintą semantinę analizę, klaidų tvarkymą ir daugelį tokių funkcijų, „SearchIQ“ nukreipia vartotojus į rezultatus, kurių jie ieškojo. „SearchIQ“ gana lengva įdiegti ir pritaikyti.

Norėdami pradėti, turite susikurti paskyrą „SearchIQ“, įdiekite ir suaktyvinkite papildinį, nukopijuokite API raktą iš „SearchIQ“ prietaisų skydelio ir įveskite API raktą į „wp backend“. Galima įsigyti nemokamą versiją su pagrindinėmis funkcijomis, o įmonėms, kurioms reikia papildomų funkcijų, tokių kaip PDF, CDN, „Facet“ ar pasirinktinis prekės ženklas, galima užsisakyti mokamus paketus..

Ne tik galite ieškoti puslapiuose, žinutėse, „WordPress“ numatytosios sistemos laukuose, vartotojo apibrėžtuose pasirinktiniuose laukuose, produkto atributuose ir taksonomijose, PDF rinkmenose ir ištraukoje. Tačiau „SearchIQ“ informacijos suvestinėje yra ir realiojo laiko analizės duomenys, kurie padeda suprasti jūsų vartotojo elgesį paieškoje, kad galėtumėte geriau optimizuoti savo turinio strategiją.

Ieškoti visko

KAINA: nemokamas

Ieškoti visko

Kitas puikus nemokamas numatytosios WP paieškos pakaitalas yra neabejotinai įskiepis „Viskas Viskas“. Tai pagerins jūsų paieškos rezultatus nepakeisdami šablonų. Galite nustatyti, kad jis ieškotų beveik visko „WordPress“, įskaitant puslapius, ištraukas, juodraščius, priedus, komentarus, žymas ir net pasirinktinius laukus. Be to, jūs galite laisvai palikti puslapius ir skelbti, kurių nenorite būti rasta paieškos rezultatuose.

Šis papildinys pateiktas su mažu pagalbininku pavadinimu „Tyrimų viskas“, kuris ieškos jūsų turinio, kai rašysite naują straipsnį, ir suteiks galimybę nedelsiant susieti su kitu turiniu. Jei norite ieškoti dar daugiau, „Power Search“ funkcija padės susirasti turinį internete. Jei dirbate, tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite papildinį net nežiūrėdami į nustatymų puslapį, o per kelias minutes turėsite patobulintą paieškos variklį..

 • Išskirkite turinį, kurio nenorite ieškoti
 • „Viskas tyrinėjama“ ir „Galios paieška“
 • Jūsų šablono puslapiai nekeičiami

Pakeiskite numatytąjį paieškos URL šliuzą „WordPress“

Jei jūsų svetainė nėra vieno puslapio svetainė, kurioje yra tik jūsų įmonės pavadinimas ir kontaktinė informacija, jei jūsų paprašysite, paieškos funkcija yra būtina. Nesvarbu, ar tik pradedate „WordPress“ tinklaraštį ar jau turite tūkstančius pranešimų ir puslapių savo svetainėje, ar rašote kaip hobis, ar uždirbate pinigų iš savo tinklaraščio, jūs turite padaryti viską, kad lankytojai išliktų svetainėje . Suteikti jiems lengvą ir greitą paieškos būdą jūsų svetainėje yra neabejotinai vienas iš svarbiausių dalykų, kuriais turėtumėte pasirūpinti.

Nesvarbu, ar naudojate „WordPress“ įmontuotą paieškos variklį, ar įdiegėte kitą, turite pasirūpinti paieškos rezultatais.

Nors yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti naudodamiesi paieškos funkcija, galbūt pamiršote apie vieną paprastą, tačiau svarbų dalyką. Taip, mes kalbame apie tą URL šliužą, kuris pasirodo adreso juostoje, kai tik paieškos rezultatas grąžins rezultatų puslapį.

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ naudoja patogią šliužo versiją. Ne tik jūsų lankytojas šį šliužą atrodys keistai, bet ir tai gali pakenkti jūsų SEO. Geriau pasakyti, kad galite padėti savo SEO, pakeisdami šliuzą į kažką suprantamo tiek žmonėms, tiek mašinoms.

Jei bandėte ieškoti per savo svetainę, galėjote pamatyti tą keistą /? S = termino šliužą, rodomą adreso juostoje. Šioje dalyje mes jums parodysime, kaip tai pakeisti bet kuo. Pvz., Mes ketiname pakeisti „/? S = terminas“ į “/paieškos terminas” kuriuos bus lengviau atsiminti ir naudoti.

 1. Atidaryti funkcijas.php
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite:
 3. funkcija feed_dir_rewrite ($ wp_rewrite) {
  $ feed_rules = masyvas ('search /(.+)' => 'index.php? s ='. $ wp_rewrite-> preg_index (1));
  $ wp_rewrite-> taisyklės = $ feed_rules + $ wp_rewrite-> taisyklės;
  }
  add_filter ('generuoti_rewrite_rules', 'feed_dir_rewrite');
  
 4. Pakeiskite paskirties URL trečioje eilutėje į bet ką, kas jums patinka
 5. Išsaugoti pakeitimus

Atlikę šiuos „function.php“ failo pakeitimus, galėsite išbandyti naują URL šleifą. Nesijaudink; jei papildinys ar vartotojas bandė gauti prieigą prie jūsų paieškos rezultatų naršydami į seną URL šliuzą, jūsų svetainė klaidos negrąžins, o tiesiog peradresuos paieškos rezultatą į naują URL.

Jei norite pakeisti šliužą į kažką unikalaus, tai galite padaryti trečioje kodo eilutėje.

Tai pateks į jūsų paieškos rezultatų puslapį www.savasdomenas.com/paieška/paieškos laikas

Dabar galite atsipalaiduoti ir nustoti galvoti apie tai, kaip paieškos rezultatai rodomi vartotojams, taip pat ieškoti paieškos variklių, kurie dabar lengviau nuskaitys tuos rezultatus. Be to, ar nėra kažkaip natūraliau matyti visą „paieškos“ žodį, o ne tą keistą klaustuką ir raidę „s“? Papasakok, ką galvoji.

Ieškokite įrašų tik pagal jų pavadinimus

Jei vis dar naudojate numatytąją „WordPress“ paieškos programą, anksčiau ar vėliau norėsite pakeisti, kaip ji veikia. Nors ieškant jūsų įrašų nėra nieko blogo, galbūt norėsite apsiriboti paieška tik pavadinimais.

Vietoj to, kad peržiūrėtumėte visą turinį, ši maža funkcija ieškos tik po įrašų pavadinimų. Kai kuriais atvejais tai tikrai gali padėti gauti švaresnius ir greitesnius paieškos rezultatus:

 1. Atidaryti funkcijas.php
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
 3. funkcija __search_by_title_only ($ paieška ir $ wp_query)
  {
  visuotinis $ wpdb;
  if (tuščia ($ ieškoti)) {
  grąžinti $ paiešką; // praleisti apdorojimą - nėra paieškos termino užklausoje
  }
  $ q = $ wp_query-> query_vars;
  $ n =! tuščias ($ q ['tikslus'])? '': '%';
  $ paieška =
  $ searchand = '';
  foreach ((masyvas) $ q ['search_terms'] kaip $ terminas) {
  $ term = esc_sql ($ wpdb-> esc_like ($ term));
  $ search. = "{$ searchand} ($ wpdb-> posts.post_title LIKE '{$ n} {$ term} {$ n}')";
  $ searchand = 'IR';
  }
  if (! tuščias (ieškokite $)) {
  $ search = "IR ({$ search})";
  if (! is_user_logged_in ())
  $ paieška. = "IR ($ wpdb-> posts.post_password = '')";
  }
  grąžinti $ paiešką;
  }
  add_filter ('posts_search', '__search_by_title_only', 500, 2);
 4. Išsaugoti pakeitimus

Po pakeitimų galite atidaryti savo svetainę ir pradėti naują paiešką. Jei norite būti tikri, kad viskas veikia taip, kaip turėtų, pabandykite ieškoti žodžio, kurį žinote, yra viename iš jūsų įrašų pavadinimų, o tai turėtų grąžinti įrašą rezultatų puslapyje. Jei bandysite ieškoti žodžio ar viso termino, kurio nėra jūsų paskelbtame pavadinime, paieškos rezultatai bus tušti.

Ir tai yra viskas, kas yra. Jei kada nors nuspręsite, kad norite ieškoti senos paieškos, tiesiog ištrinkite arba pakomentuokite funkciją.

Patobulinkite paieškos funkciją ir raskite rezultatus kategorijoje

Numatytoji „WordPress“ paieškos funkcija vis naujesnė. Į savo tinklaraštį galite lengvai įtraukti paieškos funkciją ir leisti žmonėms lengvai rasti norimą turinį. Bet jei nepadarėte jokių funkcijos pakeitimų, paieškos rezultatuose bus rodoma viskas, kas susiję su užklausa. Tai gali būti problema, jei turite daug turinio, nes žmonėms rezultatų puslapiuose bus daugybė teksto, kuris jiems daug nepadės..

Patobulinkite „WordPress“ paieškos funkciją

Šioje straipsnio dalyje parodysime, kaip leisti lankytojams ieškoti tik tam tikrose kategorijose, kurias galite apibrėžti kode, arba leisti lankytojams išsirinkti iš išskleidžiamojo sąrašo..

Iš anksto pasirinkite kategorijas:

Pirmiausia parodysime kodą, kuris sukurs naują paieškos laukelį. Naudodami šį kodą neleisite žmonėms pasirinkti kategorijų savo paieškai, tačiau jūs apibrėžsite kategorijas kode. Tai gali padėti specialioms kategorijoms, kurioms reikalingas atskiras paieškos laukelis.

Pvz., Galite turėti kategoriją, kurioje yra tik išmaniųjų telefonų apžvalgos. Naudodami šį kodą galite leisti žmonėms ieškoti tik pagal tą kategoriją, kad paieškos rezultatuose nebūtų įkeliama informacija apie buitinius prietaisus ar kitus jūsų turimus daiktus svetainėje. Yra prasminga, tiesa?

 1. Atidarykite puslapį, kuriame norite matyti paieškos laukelį, arba sukurkite iš jo naują valdiklį
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
 3. 
  
 4. Pakeiskite trečiojo įvesties tipo vertę į kategorijos ID, kurio norite ieškoti
 5. Išsaugoti pakeitimus

Atlikę šiuos pakeitimus, pasirodys naujas paieškos laukelis, kuriame galėsite ieškoti kategorijos, kurią ID įvedėte aukščiau esančiame kode. Jei norite ieškoti keliose kategorijose, tiesiog pridėkite daugiau ID, įveskite skaičius, atskirtus kableliais.

Kai kuriais atvejais tai gali būti puikus sprendimas, tačiau kartais norėsite parodyti kategorijų sąrašą ir leisti lankytojams pasirinkti, kur ieškoti.

Leisti lankytojams pasirinkti kategoriją, iš kurios reikia ieškoti:

Vadovaudamiesi tuo pačiu pavyzdžiu, kai turite tokias kategorijas kaip išmanieji telefonai, staliniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, buitinė technika ir kt., Kodėl negalėtumėte leisti lankytojui pasirinkti vieną iš jų ir ieškoti tik „nešiojamųjų kompiuterių“ kategorijoje, pvz.?

Tolesnėse eilutėse mes jums parodysime, kaip tai padaryti:

 1. Atidarykite sidebar.php arba visur, kur norite, kad būtų rodomas paieškos laukelis
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite kodą:
 3. Pakeiskite kategorijas pagal parinkties reikšmes. Tarp etikečių parašykite kategorijos vertės įrašą ir pavadinimą
 4. Išsaugoti pakeitimus

Automatiškai rodyti visas sąrašo kategorijas:

Jei norite parodyti visas kategorijas ir nenorite jaudintis dėl šio kodo pridėjimo ar pašalinimo iš jų, kai tik pridėsite / ištrinsite juos savo administratoriaus skydelyje, naudokite šį kodą tarp žymės:

šliužas, ''> ', $ category-> name "\ n ";
}
?>

Šis kodas sugeneruos visų galimų kategorijų sąrašą.

Štai ir viskas. Dabar galite lengvai pridėti vieną ar daugiau kategorijų, kuriose lankytojai gali lengvai ieškoti. Nesvarbu, ar norite, kad žmonės patys pasirinktų kategoriją, ar norite nurodyti tą kodą, jūs esate aprėptas.

Apibrėžkite „WordPress“ paieškos rezultatų kategorijas

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ ieško visko jūsų svetainėje. Jei vartotojas paieškos laukelyje įveda žodį ar visą frazę, jis gaus rezultatus iš visos svetainės, įskaitant įrašus, puslapius, kategorijas ir žymas, pavadinimus ir turinį ir tt Jei neįdiegėte jokios kitos paieškos sistemos , arba jau atlikote pakeitimus, galbūt norėsite pakeisti numatytąjį paieškos laukelį.

Paieškos kategorija „WordPress“

Jei norite pakeisti paieškos laukelį, kuris jau yra jūsų „WordPress“, ir apibrėžti kategorijas, kurios bus įtrauktos į rezultatų puslapius, galite pasirinkti šiek tiek kitokį požiūrį.

Šioje dalyje mes jums parodysime, kaip tai padaryti. Galite lengvai pridėti arba pašalinti kategorijas iš kodo ir nuspręsti, kurios (nenorite) ieškos rezultatuose.

Pridėti arba pašalinti kategorijas iš paieškos rezultatų:

 1. Atidaryti funkcijas.php
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite kodą.
 3. funkcijos paieškos kategorija ($ užklausa) {
  if ($ query-> is_search) {
  $ užklausa-> rinkinys ('katė', '1,4,6');
  }
  grąžinti $ užklausą;
  }
  add_filter ('pre_get_posts', 'searchcategory');
  
 4. 3 kategorijoje pridėkite kategorijų IDrd linija
 5. Išsaugoti pakeitimus

Dabar, kai atlikote pakeitimus, paieškos rezultatai gaus informaciją tik iš nurodytų kategorijų, o kitos bus pašalintos. Kaip matote, sąraše galite lengvai pridėti kategorijas; galite turėti tik vieną kategoriją, jei norite, arba galite nustatyti tiek, kiek norite, kad lankytojai galėtų ieškoti. Tiesiog parašykite kategorijų ID, atskirtus kableliais.

Jei jūsų vienintelis tikslas yra neįtraukti kategorijos ar dviejų iš paieškos rezultatų, galite tai padaryti daug greičiau; Užuot įvedę visas kategorijas, kurias norite įtraukti, galite jas išskirti įvesdami minuso (-) ženklą prieš kategorijos ID. Pvz., Jei norite išskirti kategoriją, kurios ID = 1, trečioji kodo eilutė atrodytų taip:

$ užklausa-> nustatyti ('katė', '- 1');

Prašom. Dabar galite efektyviau valdyti savo paieškos rezultatus.

Pašalinkite puslapius ar įrašus iš „WordPress“ paieškos

Daugeliu atvejų norėsite, kad lankytojai galėtų ieškoti jūsų įrašų, o rezultatai iš puslapių gali tik atitraukti tipinį „ieškotoją“. Jei jūsų puslapiuose yra kontaktinė informacija, žemėlapiai, informacija apie autorių ir kt., Jums tikriausiai nereikia tų puslapių įtraukti į paieškos rezultatus.

Kaip neįtraukti puslapių iš „WordPress“ paieškos

Nors nėra paprasto būdo pasakyti „WordPress“, kad pašalintumėte įrašo tipą iš paieškos rezultatų, jums to reikės patys:

 1. Atidaryti funkcijas.php
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą į failą:
 3. funkcija „SearchFilter“ ($ užklausa) {
  if ($ query-> is_search) {
  $ query-> set ('post_type', 'page');
  }
  grąžinti $ užklausą;
  }
  
  add_filter ('pre_get_posts', 'SearchFilter');
 4. Išsaugoti pakeitimus

Atlikę pakeitimus ir juos išsaugoję, galite laisvai apsilankyti savo svetainėje ir išbandyti paieškos variklį. Jei viskas gerai, neturėtumėte rasti jokios informacijos iš savo puslapių paieškos rezultatuose, t. Y. Sėkmingai pašalinate puslapius iš „WordPress“ paieškos rezultatų.

Kaip neįtraukti įrašų iš „WordPress“ paieškos

Įžangoje mes jums pasakėme, kad „WordPress“ eina žinutes ir puslapius, ir manėme, kad nenorite, kad puslapiai būtų rodomi rezultatuose. O kas, jei nenorite įrašų būti įtrauktam į tuos rezultatus? Jei taip, galite padaryti vieną paprastą kodo pakeitimą ir neįtraukti įrašų, o ne puslapių:

Vėlgi, jūs turėsite pakartoti tuos 3 paprastus veiksmus, parodytus aukščiau, tačiau paprasčiausiai pakeisdami 3 eilutę. Užuot nustatę įrašo tipą į „puslapis“, Turite nustatyti kaip„žinutes“:

$ query-> set ('post_type', 'posts');

Nepamirškite išsaugoti visko ir viskas.

Pašalinkite puslapius / įrašus iš paieškos rezultatų naudodami papildinį

Užuot dirbę su kodu, parodysime papildinį, kuris gali padaryti tą patį darbą už jus ir padaryti viską daug patogesnį vartotojui..

Paieškos neįtraukti

KAINA: nemokamas

Paieškos neįtraukti

Papildinys, kurį naudojome šiam darbui, yra „Search Exclude“. Naudoti papildinį negali būti lengviau:

 1. Eikite į Įskiepiai-> Pridėti naują
 2. Ieškokite „Paieškos išskyrimas“
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 4. Eikite į bet kurį savo įrašą ir puslapį
 5. Dešiniajame šoniniame skydelyje raskite „Išbraukti paiešką“ žymimasis laukelis, kuriame galite nuspręsti, ar norite, kad įrašas / puslapis būtų pašalintas iš jūsų paieškos rezultatų, ar ne.

Išskyrę kelis įrašus / puslapius, lengvai galite rasti pašalintų elementų sąrašą papildinio nustatymuose (Nustatymai-> Paieškos neįtraukti). Sąraše vėl galite naudoti žymimąjį laukelį, norėdami pakeisti įrašo / puslapio būseną.

Kaip iš paieškos rezultatų išskirti tik kai kuriuos puslapius / įrašus

Nesvarbu, ar tai tik vienas, du ar dešimt puslapių, kuriuos norite neįtraukti į paieškos rezultatus. Tai galite padaryti lengvai įdiegdami kodą. Prieš skubėdami kopijuoti ir įklijuoti kodą į savo funkciją „ph.php “, siūlome paruošti puslapius, kurių nenorite būti rodomi paieškos rezultatuose. Jums reikės puslapio ID:

 1. Eiti į Puslapiai-> Visi puslapiai
 2. Suraskite puslapį, kurį norite išskirti, ir spustelėkite „Redaguoti“
 3. Adreso juostoje raskite „post = 6“ ar panašų elementą, kur numeris parodys puslapio ID
 4. Parengę puslapių ID numerius, būsite pasiruošę kodui:

 5. Eikite į failą function.php ir atidarykite
 6. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
 7. funkcija jp_search_filter ($ užklausa) {
  if ($ query-> is_search && $ query-> is_main_query ()) {
  $ užklausa-> nustatyti ('post__not_in', masyvas (1,2,3,4,5,6));
  }
  }
  
  add_action ('pre_get_posts', 'jp_search_filter');
 8. 3 eilutėje skliausteliuose esančius skaičius pakeiskite ID numeriais, kuriuos perskaitėte iš puslapio. Šiame pavyzdyje išskyrėme 6 puslapius su atitinkamais ID nuo 1 iki 6.
 9. Išsaugokite pakeitimus ir viskas

Įdiegę kodą, galite jį nemokamai redaguoti. Jei ateityje prireiks įtraukti vieną iš puslapių, tiesiog ištrinkite jo ID numerį iš kodo. Tas pats pasakytina apie papildomų puslapių pridėjimą prie „neįtraukto krepšelio“. Pavyzdžiui, jei kuriate naują puslapį, kurio nenorite rodyti paieškos rezultatuose, nedvejodami pridėkite jo ID numerį prie kodo.

Po to, kai išmanieji telefonai tapo svarbia mūsų gyvenimo dalimi, balso paieška sparčiai gerėjo. Nors niekada nepriekaištinga, ieškant ko nors išmaniuosiuose telefonuose, pavyzdžiui, paskambinti žmogui yra daug lengviau. Taip, jūs vis dar turite būti labai atsargūs tardami, nes galite paskambinti tam, ko nenorite, arba jūsų kalba tekste gali baigtis tuo, kas net nėra artima tuo, ką ką tik kalbėjote. Be to, užduoti „Siri“ kvailus klausimus visada yra smagu, tiesa?

Nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne, daugelis žmonių savo telefonuose naudoja balso paieškos funkciją. Taigi kodėl gi neleidžiate lankytojams taip pat ieškoti jūsų svetainėje?

Gal nežinojote, kad galite tai padaryti naudodamiesi „WordPress“, arba nežinojote, kaip tai padaryti, bet dabar neturėsite pasiteisinimo.

Vietoj kodo, čia yra papildinys, kuris išplės jūsų „WordPress“ paiešką.

Paieška balsu

KAINA: nemokamas

Paieška balsu

Prieš atsisiųsdami ir įdiegdami papildinį, svarbu žinoti, kad jis veiks tik su „Chrome“ ir „Safari“. Jei jums gerai, kad papildinys neveiks jokioje kitoje naršyklėje, lankytojams bus suteikta galimybė ieškoti turinio savo balsu.

Įdiegdami papildinį nepažeisite teksto įvesties – jei vartotojas nori naudoti paieškos laukelį įprastu būdu įvesdamas jį, turėtumėte žinoti, kad jo funkcijos nepažeistos..

Be to, papildinys turėtų veikti su bet kokiu kitu jūsų įdiegtu paieškos papildiniu, kad galėtumėte nemokamai išbandyti tokius papildinius, kaip „Relevanssi“ ar „Ieškoti visko“.

 1. Eiti į Įskiepiai-> Pridėti naują
 2. Ieškokite „Paieška balsu“
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį

Viskas. Suaktyvinę papildinį, jūs turėtumėte mokėti be problemų ieškoti balsu. Kaip jums patinka ši funkcija?

Apvyniokite

Jei neturite paprastos brošiūrų svetainės ar nieko panašaus į tai, tiesiog turite turėti „WordPress“ svetainėje įdėtą funkcinę paieškos funkciją. Jei tai tinklaraštis, kuris reguliariai atnaujinamas, pasiteisinimų nėra.

Šiame vadove mes jums parodėme, kaip modifikuoti numatytąją „WordPress“ paieškos funkciją. Jei jums tai nepatinka, yra keli papildiniai, kurie per kelias minutes gali pakeisti standartinę paieškos funkciją. Nesvarbu, kokį pasirinkote, patobulinkite „WordPress“ svetainę patobulindami paieškos funkciją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map